Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 11:57   #721
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A Ja się pochwalę mam nowego slimka Ultra-Elegant
Jeszcze się oswajam z kolorem ale Kasia mówi, że ładnie

slimki w swatchowym
u lala.. ale masz wary

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

I jeszcze jeden specktrowy nius - nie wiem, czy zauważyliście, nowe quady w Springowej kolekcji mają przezroczyste wieczka i trochę inny design. MAC szykuje się do wprowadzenia takich właśnie pustych piętnastek i czwórek. Średnio mi się one podobają pomacamy, zobaczymy...
dziwne.. nie podobają mnie się bałabym się, że ten plastyk mi peknie albo cuś
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:30   #722
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
u lala.. ale masz wary


dziwne.. nie podobają mnie się bałabym się, że ten plastyk mi peknie albo cuś
jest co malować nie

Jak widać Mac przeprowadza akcja minimalizacja kosztów produkcji ale przecież na pewno zrobili jakieś badania rynku przed wprowadzeniem takich projektów
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:33   #723
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
te stare są dla mnie bardziej eleganckie i neutralne. Szybka plastikowa zalatuje mi tanizną... Chyba kupie sobie na zapas 15... Nigdy nie wiadomo jak rozrośnie się kolekcja
No w kontakcie z wizażem, to wiadomo, że rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
hehehe nieeee, to nie było wszystko za jednym zamachem
to nic, ale ja łasa na fotki jestem
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:09   #724
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dobrze, że nie tylko ja miałam problem z ogarnięciem tego. a co konkretnie zamawiacie/chcecie zamówić (jeśli można spytać)? może coś mi to podpowie, bo ja ciągle niezdecydowana co do konkretów
eustaszku, Kasiu- super fotki, zazdraszczam
a dzięki Long Stem boski

Ja w końcu zamówiłam pędzel kabuki, róż do polików Come What May i ten zestaw Try Me Kit w odcieniu Ivory. Zobaczymy co to będzie... choć na róż się za badzo nie nastawiam, bo z tego co moje guru (Bojkotku ) minerałowe mi powiedziało, to są słabsze niż MACzki ale podkład by mi się przydał..
edit: Ooo nadi, widzę że też popełniłaś u Olencjiii to czekamy wspólnie, nie doczytałam, jak długo zwykle idą zamówienia?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-02-16 o 13:21
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:27   #725
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kasiu jaki masz odcień MSF natural? Ja musiałabym mieć ciut ciemniejszy prawda ( szczególnie, że chce go na lato - chociaz kurde zbladłam po kwasach ;/)? Ciemnieje w ciągu dnia?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

edit: Ooo nadi, widzę że też popełniłaś u Olencjiii to czekamy wspólnie, nie doczytałam, jak długo zwykle idą zamówienia?
Oj Kasiu uzbrój się w cierpliwość. Takie zamówienia trochę trwają- najpierw się czeka, aż wszystkie dziewczyny wpłaca i zamawiająca kliknie ( a zazwyczaj zdarzy się jakiś maruder) potem muszą dojść do zamawiającej i ona to w miare możliwości czasu odsyła dalej. Najszybciej takie zamówienie było u mnie po ok 3ch tygodniach, raz z komplikacjami czekałam na krem pod oczy 2 miesiące
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:42   #726
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu jaki masz odcień MSF natural? Ja musiałabym mieć ciut ciemniejszy prawda ( szczególnie, że chce go na lato - chociaz kurde zbladłam po kwasach ;/)? Ciemnieje w ciągu dnia?
na mojej skórze nie. ja nie wiem Aniu czy Ty mogłabyś mieć ciemniejszy, może lepiej zostac przy tym... bo to i tak nie najjaśniejszy z gamy... a wiesz, a mam zasadę że lepiej kupić coś co będzie jaśniejsze i bronzerkiem przypudrować niż mieć za ciemny bo wtedy nic nie zrobisz już...

Cytat:
Oj Kasiu uzbrój się w cierpliwość. Takie zamówienia trochę trwają- najpierw się czeka, aż wszystkie dziewczyny wpłaca i zamawiająca kliknie ( a zazwyczaj zdarzy się jakiś maruder) potem muszą dojść do zamawiającej i ona to w miare możliwości czasu odsyła dalej. Najszybciej takie zamówienie było u mnie po ok 3ch tygodniach, raz z komplikacjami czekałam na krem pod oczy 2 miesiące
no liczę na 3 tygodnie. ale wiesz, tyle czasu zyłam bez minerałów to jeszcze miesiąc wytrzymam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:57   #727
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na mojej skórze nie. ja nie wiem Aniu czy Ty mogłabyś mieć ciemniejszy, może lepiej zostac przy tym... bo to i tak nie najjaśniejszy z gamy... a wiesz, a mam zasadę że lepiej kupić coś co będzie jaśniejsze i bronzerkiem przypudrować niż mieć za ciemny bo wtedy nic nie zrobisz już...

A Ty jaki masz kolor? Wiesz, nie chcę za jasny, bo raz ma być na lato, a dwa, wiem, że można przybrązerkować, ale potem 50 warstw na buzi mnie nie kręci Z resztą będę macać w Madrycie i jakiś dobiore

Dziewczynki poklikajcie mi w banerek proszę, Może wygram ze stresem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 14:04   #728
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a dzięki Long Stem boski

Ja w końcu zamówiłam pędzel kabuki, róż do polików Come What May i ten zestaw Try Me Kit w odcieniu Ivory. Zobaczymy co to będzie... choć na róż się za badzo nie nastawiam, bo z tego co moje guru (Bojkotku ) minerałowe mi powiedziało, to są słabsze niż MACzki ale podkład by mi się przydał..
edit: Ooo nadi, widzę że też popełniłaś u Olencjiii to czekamy wspólnie, nie doczytałam, jak długo zwykle idą zamówienia?
Jest

A co do EDM to sobię już testuję od tygodnia i wreszcie nie mam zważonego podkładu, mam czysty telefon i ubrania mogę sobie dowolnie wymieszać i dopasować kolor. Jak dla mnie to jest to już mój podkład co do róży to się zobaczy

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A Ty jaki masz kolor? Wiesz, nie chcę za jasny, bo raz ma być na lato, a dwa, wiem, że można przybrązerkować, ale potem 50 warstw na buzi mnie nie kręci Z resztą będę macać w Madrycie i jakiś dobiore

Dziewczynki poklikajcie mi w banerek proszę, Może wygram ze stresem
Kliknełam

Natural Medium jest całkiem jeasny ale bez przesady spróbuj
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:19   #729
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Jest

A co do EDM to sobię już testuję od tygodnia i wreszcie nie mam zważonego podkładu, mam czysty telefon i ubrania mogę sobie dowolnie wymieszać i dopasować kolor. Jak dla mnie to jest to już mój podkład co do róży to się zobaczy

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Kliknełam

Natural Medium jest całkiem jeasny ale bez przesady spróbuj
Porównam sobie jak bede w salonie

Dzięki
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:19   #730
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny która jest z Krakowa....? potrzebuję chętnej osoby która podjedzie do Maca i odbierze mi parę zarezerwowanych tam Maczków... w warszawie niestety już nie ma.... jakby znalazła się jakaś Dobra Duszyczka będę wdzięczna....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:31   #731
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A Ty jaki masz kolor? Wiesz, nie chcę za jasny, bo raz ma być na lato, a dwa, wiem, że można przybrązerkować, ale potem 50 warstw na buzi mnie nie kręci Z resztą będę macać w Madrycie i jakiś dobiore

Dziewczynki poklikajcie mi w banerek proszę, Może wygram ze stresem
ja mam Light. Jest akurat.
ale jak pomacasz w Madrycie to coś znajdziesz
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 14:40   #732
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która jest z Krakowa....? potrzebuję chętnej osoby która podjedzie do Maca i odbierze mi parę zarezerwowanych tam Maczków... w warszawie niestety już nie ma.... jakby znalazła się jakaś Dobra Duszyczka będę wdzięczna....

Ja jestem z Kraka, ale aktualnie jestem poza
Wracam do Krk dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, także jak możesz poczekać do tego czasu to daj znać
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:44   #733
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja jestem z Kraka, ale aktualnie jestem poza
Wracam do Krk dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, także jak możesz poczekać do tego czasu to daj znać
hm...co to zrobić..dziewczyny odkładają na jeden dzień max...no nic jak nikt się nie zgłosi to się odezwę....dziękuję za chęci...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:44   #734
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Eustachy i Kasiu - cudne slimki na boskich ustach


A co do mineralnych róży - są boskie
Same podkłady mieneralne to dopiero wierzchołek góry lodowej

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-02-16 o 14:47
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:54   #735
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny już przestańcie kusić tymi minerałami
bo też zapragnęłam
teraz proszę mi kolor doradzić
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:43   #736
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Eustachy i Kasiu - cudne slimki na boskich ustach


A co do mineralnych róży - są boskie
Same podkłady mieneralne to dopiero wierzchołek góry lodowej

hihi eee ale to już trzeba trafić... są poza PL sklepy gdzie można minerały kupić? ale nie online?


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny już przestańcie kusić tymi minerałami
bo też zapragnęłam
teraz proszę mi kolor doradzić
hihi i tak to się zaczyna!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:38   #737
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jestem... już prawie w formie... został mi tylko lekki katar i schodząca sucha skóra na nosie Ale jadę jutro kupić pigmenty i może szmineczki jakieś, więc będzie mi już bardzo dobrze

A oto przedstawiam moje nowe koleżanki i kolegów:

1. lillyland: pearlmatte face powder
All Ages, All Races, All Sexes: beauty powder i cienie
2. cienie AA,AR,AS
3. all races
4. banshee
5. cross cultural
6. showstopper
7. personla style
8. beauty powder blush: personal style
9. lillyland pearlmatte face powder

Niestety fota zrobiona już po oddaniu w dobre ręce pearlmatte es. Ale nie czuję wielkiej straty.

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-02-16 o 18:34
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:18   #738
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a dzięki Long Stem boski

Ja w końcu zamówiłam pędzel kabuki, róż do polików Come What May i ten zestaw Try Me Kit w odcieniu Ivory. Zobaczymy co to będzie... choć na róż się za badzo nie nastawiam, bo z tego co moje guru (Bojkotku ) minerałowe mi powiedziało, to są słabsze niż MACzki ale podkład by mi się przydał..
edit: Ooo nadi, widzę że też popełniłaś u Olencjiii to czekamy wspólnie, nie doczytałam, jak długo zwykle idą zamówienia?
no to super-będziemy razem trwac w oczekiwaniu
też jakoś szczególnie nie zależy mi na czasie, ale w razie co ja dziś zrobiłam już przelew, więc przynajmniej ja tym maruderem nie będę
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:20   #739
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hej hej

MaSS a jaki jest na twarzy ten puderek prasowany? jasny?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 18:23   #740
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny już przestańcie kusić tymi minerałami
bo też zapragnęłam
teraz proszę mi kolor doradzić
kuś, kuś, kuś (czy jak to tam sie robi przy kuszeniu ) a widzisz jak to jest a tak serio to ja sobie smaku narobiłam, bo raz, że zawsze to zdrowiej podobno i różnica jest widoczna w stanie cery, po drugie zawsze to jakos lżej na skórze (bo tak to krem, baza, podkład, puder, a tak se jednym strzelę ). Ja tam zaryzykowałam i poszłam w buff (bo bladzioch ze mnie, na stronce jest opis wypisz wymaluj o mnie, no i skojarzyło mi się z moim colorstay'em, kt pasuje idealnie), gorzej z odcieniem, ale zaryzykowałam: fairy light neutral w formle intensive i pędzel flat top.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Jestem... już prawie w formie... został mi tylko lekki katar i schodząca sucha skóra na nosie Ale jadę jutro kupić pigmenty i może szmineczki jakieś, więc będzie mi już bardzo dobrze

A oto przedstawiam moje nowe koleżanki i kolegów:

Niestety fota zrobiona już po oddaniu w dobre ręce pearlmatte es. Ale nie czuję wielkiej straty.
zazdraszczam i zdrówka życze
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:53   #741
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

taaaaaaki długi ten wątek, że możliwe, że moje pytanie się powtórzy, ale mam jedno dla mnie ważne i może mi odpowiecie.

Czy orientuje się któraś z Was, czy ze sklepu MAC z Galerii Krakowskiej realizują zamówienia telefoniczne? Np jeśli bym zadzwoniła i poprosiła o coś, wpłaciła pieniążki to czy była by taka możliwość...
Nie mam niestety dostępu do sklepu a chciała bym parę rzeczy kupić
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:56   #742
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no to super-będziemy razem trwac w oczekiwaniu
też jakoś szczególnie nie zależy mi na czasie, ale w razie co ja dziś zrobiłam już przelew, więc przynajmniej ja tym maruderem nie będę

hihi ja tez zrobiłam przelew a potem sobie pomyślałam, że w zasadzie to bym jeszcze chciała sampla korektora i Soft Bronze...ehhh


Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
kuś, kuś, kuś (czy jak to tam sie robi przy kuszeniu ) a widzisz jak to jest a tak serio to ja sobie smaku narobiłam, bo raz, że zawsze to zdrowiej podobno i różnica jest widoczna w stanie cery, po drugie zawsze to jakos lżej na skórze (bo tak to krem, baza, podkład, puder, a tak se jednym strzelę ). Ja tam zaryzykowałam i poszłam w buff (bo bladzioch ze mnie, na stronce jest opis wypisz wymaluj o mnie, no i skojarzyło mi się z moim colorstay'em, kt pasuje idealnie), gorzej z odcieniem, ale zaryzykowałam: fairy light neutral w formle intensive i pędzel flat top.

ja to w zasadzie głównie żeby stan cery poprawić... LHK się przyda bo to fajny pędzelek wzięłam Try Me Free zestaw Ivroy, są tam dwa kolorki które chciałam przetestować i jeden który B.Marta poleciła teraz bedzie trzeba się jeszcze wkręcić w minerały żeby nie było... muszę kupić dobry krem pod nie, i pooglądać tutoriale na YT "z czym to się je?" zakończmy ten offtop bo nam moderacja za chwilę grzecznie wlepi bana
Żeby było MACowo:
MaSS: ładny ten puderek w kwiatki, jaki daje ogólnokońcowy efekt?

mam problem... szukam po swatchach i nie umiem wybrać sobie szminek z kolekcji SpringF... Tzn wiem na pewno że chcę Pink Burst ale jeszcze podobają mi się Victorian i Fresh Salmon... ale na róznych swatchach te szmienczki się różnie prezentują... szukam raczej delikatnego ciepłego kolorku, więc niby Victorian odpada, ale coś w nim jest ciekawego...Fresz Salmon na niektórych zdjęciach ładny a na niektórych pomarańczowy... Nie wiem, obawiam się że pozostanie mi czekanie... jeśli w marcu ma wejść to super, ja pod koniec marca będę we Wrocławiu to obczaję
Gorzej, podobają mi się aż trzy błyszczyki... Purple Rage (100%-towiec), ChaCha (ładniusi delikates) i Hush, Hush Rose... wszystko super gdyby nie pełna szafa błyszczoli...kiedy ja to pozużywam... a do nowości ciagnie, uchhh jak ciągnie...
nom i Wam się pożaliłam
tęsknię za cieniami... od soboty nie miałam makijażu na sobie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:11   #743
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hej hej

MaSS a jaki jest na twarzy ten puderek prasowany? jasny?
który?
personal style? ślicznie wygląda na jasnej skórze (malowałam rudowłosą dziewczynę z jasną karnacją i po prostu perfecto). ja jestem nc20/nw20 zależy od podkładu. Użyłam go jak na razie raz. Miałam mocno pomalowane oczy, więc chciałam tylko delikatnie wykonurować twarz i sprawdził się doskonale. Można używać jako róż oraz do konturowania. Personal Style jest do jaśniejszych karnacji. Sądzę że on jest poświęcony dla osób rasy białej, a drugi BPB All's Goog w myśl tej kolekcji był dla osób o ciemnym upigmentowaniu. Nie widziałam go jeszcze, zobaczę jutro i może nabędę, jeżeli swierdzę, że jakoś będzie współgrać z jaśniejszą skórą. Na swatchach nie wygląda jakoś na bardzo ciemny, ale zdjęcie, a rzeczywistość to nie to samo.
Pearlmatte stosuję jako róż. I łączę wszystkie kolory razem, bo nie widzę sensu w zabawy w oddzielnie kolory. chociaż można je wykorzystać także oddzielnie. Jednak niektóre części tego kwiatu są dość małe. Zadowolona jestem, ale nie padłam na kolana. Ładnie wygląda i to wielki plus Cień też ładnie wyglądał, ale kolory jak dla mnie były niewypałem.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:39   #744
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

yyyy...ale Personal Style to jest roz prawda? ale kusisz teraz..

chodzilo mi o ten w kwiatki, ale chyba sobie podaruję, skoro piszesz ze sredniawo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:54   #745
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Jestem... już prawie w formie... został mi tylko lekki katar i schodząca sucha skóra na nosie Ale jadę jutro kupić pigmenty i może szmineczki jakieś, więc będzie mi już bardzo dobrze

A oto przedstawiam moje nowe koleżanki i kolegów:

1. lillyland: pearlmatte face powder
All Ages, All Races, All Sexes: beauty powder i cienie
2. cienie AA,AR,AS
3. all races
4. banshee
5. cross cultural
6. showstopper
7. personla style
8. beauty powder blush: personal style
9. lillyland pearlmatte face powder

Niestety fota zrobiona już po oddaniu w dobre ręce pearlmatte es. Ale nie czuję wielkiej straty.
fajne zdobycze

a wiadomo kiedy u nas będzie All ages, all... i wiosenna?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:33   #746
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam mam pytanko - czy wiecie moze, gdzie moge dostac pomadke VIVA GLAM VI Special Edition? Pytalam o nia we Wroclawiu i niestety nie maja Zachorowalam na nia i musze ja miec Z gory dziekuje za info.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:51   #747
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
taaaaaaki długi ten wątek, że możliwe, że moje pytanie się powtórzy, ale mam jedno dla mnie ważne i może mi odpowiecie.

Czy orientuje się któraś z Was, czy ze sklepu MAC z Galerii Krakowskiej realizują zamówienia telefoniczne? Np jeśli bym zadzwoniła i poprosiła o coś, wpłaciła pieniążki to czy była by taka możliwość...
Nie mam niestety dostępu do sklepu a chciała bym parę rzeczy kupić
Nie realizują niestety...

Czekolado, jeśli nie Wrocław to zostaje Ci Kraków lub stolica, tudzież zakupy w internecie

Dziewczyny ma któraś pigment Lily White i może mi powiedzieć czy on jest podobny do Shimmertime ? Bo ze swatchy w necie nic nie wynika, zdjęcia się różnią między sobą tonacja i zgłupiałam już do reszty, a nie chcę wydawać kasy na duplikat
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-02-16 o 20:56
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:35   #748
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która jest z Krakowa....? potrzebuję chętnej osoby która podjedzie do Maca i odbierze mi parę zarezerwowanych tam Maczków... w warszawie niestety już nie ma.... jakby znalazła się jakaś Dobra Duszyczka będę wdzięczna....
jeśli dalej kogoś poszukujesz to ja jutro jestem w krakowskiej i w macu też więc żaden problem


Cytat:
MaSS1984
Jestem... już prawie w formie... został mi tylko lekki katar i schodząca sucha skóra na nosie Ale jadę jutro kupić pigmenty i może szmineczki jakieś, więc będzie mi już bardzo dobrze

A oto przedstawiam moje nowe koleżanki i kolegów:

1. lillyland: pearlmatte face powder
All Ages, All Races, All Sexes: beauty powder i cienie
2. cienie AA,AR,AS
3. all races
4. banshee
5. cross cultural
6. showstopper
7. personla style
8. beauty powder blush: personal style
9. lillyland pearlmatte face powder

Niestety fota zrobiona już po oddaniu w dobre ręce pearlmatte es. Ale nie czuję wielkiej straty.
Super koleżanki i koledzy
zobaczymy z którymi ja jutro się zakumpluję

Cytat:
adusik
Czy orientuje się któraś z Was, czy ze sklepu MAC z Galerii Krakowskiej realizują zamówienia telefoniczne? Np jeśli bym zadzwoniła i poprosiła o coś, wpłaciła pieniążki to czy była by taka możliwość...
Nie mam niestety dostępu do sklepu a chciała bym parę rzeczy kupić
Niestety nie prosiłam i prosiłam kiedyś ale daremnie
zostają ci wizazanki lub internet
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:37   #749
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
yyyy...ale Personal Style to jest roz prawda? ale kusisz teraz..

chodzilo mi o ten w kwiatki, ale chyba sobie podaruję, skoro piszesz ze sredniawo
Zdecydowanie bardziej polecam Personal Style
Ten w kwiatki to tak jako gadżet można mieć, ale nic nadzwyczajnego moim skromnym zdaniem.

Kiedy będziecie miały w Polsce te kolekcje? Powinny być chyba tak jak w UK?! Bo zawsze mają najpierw US, a później International, więc w tym jest też Polska?!
Jeszcze 2 tygodnie i Springuś będzie Oioi... nie mogę się doczekać. Dawno tak nie byłam podjarana

PS Ma ktoś 226 niepotrzebe?! Szukam!!! Może Marti byś znalazła w outlecie?
Ja musze wybrać się do outletu, ale ciągle spłukana jestem, bo teraz wydałam na All Races, a w marcu jeszcze więcej wydam, bo jakoś nie widzę tego, że coś odpuszczę. A ja lubię kupować wszystko na raz, nie w częściach, więc... Boję się, że później czegoś nie dostanę. Pozatym każde wyjście do sklepu wiąże sie z tym, że kupuję co miałam kupić plus kilka jeszcze dodatkowych rzeczy. Próbowałam już listę robić i się trzymać, ale na mnie nie ma mocnych. Jedynie przykucie do kaloryfera, chociaż nie wiem czy bym się nie zerwała
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:46   #750
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
jeśli dalej kogoś poszukujesz to ja jutro jestem w krakowskiej i w macu też więc żaden problem



Super koleżanki i koledzy
zobaczymy z którymi ja jutro się zakumpluję


Niestety nie prosiłam i prosiłam kiedyś ale daremnie
zostają ci wizazanki lub internet
ooo to rewelacja...dzięki już piszę PW
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.