Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 20:42   #3091
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Siedze po cichu na forum i czytam. I musze powiedziec, ze to straszne, co wyczyniacie. Ledwo zlozylam zamowienie( doslownie przed chwileczka) w EGM, a tu o odzywce do rzes czytam. Jakos slepa jestem, gdy przegladam oferty....
A tak odnosnie mydelek-dziewczyny-myjecie nimi twarz czy cialo?
Nadają się do twarzy bo nie przesuszają to i do ciała będa świetne.

Zaskoczył mnie kremik Mango& C face którego dzisiaj miałam okazję użyć dzięki wspólnym zakupom z Aljaką
Wchłonął się do matu i ma bardzo suptelny zapach,za kilka dni zdam recenzje bo zapowiada się obiecująco.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:31   #3092
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Nadają się do twarzy bo nie przesuszają to i do ciała będa świetne.

Zaskoczył mnie kremik Mango& C face którego dzisiaj miałam okazję użyć dzięki wspólnym zakupom z Aljaką
Wchłonął się do matu i ma bardzo suptelny zapach,za kilka dni zdam recenzje bo zapowiada się obiecująco.
szkoda tylko, że masło shea tam wpakowali
Ale chętnie poczytam o nim więcej, bo moja mama kompletnie niewrażliwa na zapychanie i shea jej nie straszne
Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
Kasiu na węcha mogę Ci powiedzieć, że to Rice&Sushi, które otrzymałam troszkę śmierdzi
hm...jak mniej niż mydło z Blushe to jestem w stanie znieść
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Siedze po cichu na forum i czytam. I musze powiedziec, ze to straszne, co wyczyniacie. Ledwo zlozylam zamowienie( doslownie przed chwileczka) w EGM, a tu o odzywce do rzes czytam. Jakos slepa jestem, gdy przegladam oferty....
A tak odnosnie mydelek-dziewczyny-myjecie nimi twarz czy cialo?
to zależy - rhassoul, sushi&rice, peelingujące i inne tylko do twarzy
Waniliowe, mango, goat milk - do ciała
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja dziś dostałam z zamówienia bogo u aljaki rhassoul i z waszego wcześniejszego opisu mam wrażenie że mam pierwszą wersję bo kamforą czuć jakby a nie trawą cytrynową jak to w drugiej wersji które miałam od Ciebie no chyba, że przeszło zapachem apricot & honey i taką mieszankę czuć na opakowaniu
wcale bym się nie zdziwiła, jakby jednak znowu wersja nr 1 była w obrocie.. ale mieszają....
jak już kiedyś napisałam - zakupy w EGM to loteria, właściwie nigdy nie mamy pewności, co dostaniemy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:37   #3093
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mi EGM jeszcze nie podpadło
Przykładowo moje ostatnie zamówienie: Wzięłam duży szampon aloe&milk i jako bogo deep conditioner, na następny dzień dostałam wiadomość że wysłane, a po tygodniu paczka była już u mnie! W dodatku zaznaczyłam tę tańszą przesyłkę (niecałe 4$?) i nie kazali mi dopłacać, pomimo że na kopercie widniała suma 10$
Nie wspomnę o tym, że bardzo mi szampon podpasował!
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:19   #3094
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Wzięłam duży szampon aloe&milk i jako bogo deep conditioner, [...] Nie wspomnę o tym, że bardzo mi szampon podpasował!
A moglabys cos wiecej o tym szamponie napisac? Bo ja nie toleruje wiekszosci szamponow dostepnych na rynku, obecnie uzywam Szampon Paula's Choice i nawet jest ok. A odzywka? Szukam czegos nieobciazajacego wlosow, bez silikonow i ulatwiajacego rozczesywanie-mam wlosy za ramiona.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:39   #3095
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny, blagam, zlitujcie sie. Jak stosujecie AHA padsy
Niedlugo je dostane i nie mam pojecia jaka jest procedura. Przegrzebalam watek, ale zadnych konkretow nie znalazlam. Czy miziac sie nimi po umyciu twarzy i tak zostawic na noc, czy zmyc po ilus minutach i na to krem. Prosze, podpowiedzcie
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:50   #3096
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny, czy któraś z Was czekała na przesyłkę z EGM miesiąc? Zamówiłam z koleżanką 2 rzeczy na początku marca a tu ani widu ani słychu
__________________

CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:56   #3097
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, blagam, zlitujcie sie. Jak stosujecie AHA padsy
Niedlugo je dostane i nie mam pojecia jaka jest procedura. Przegrzebalam watek, ale zadnych konkretow nie znalazlam. Czy miziac sie nimi po umyciu twarzy i tak zostawic na noc, czy zmyc po ilus minutach i na to krem. Prosze, podpowiedzcie
Wszystko zalezy, czy jestes do kwasow przyzwyczajona. Jesli tak, mozesz po umyciu twarzy pociapac platkiem twarz i tak pojsc spac, jesli skora nie bedzie domagala sie dodatkowego nawilzenia/natluszczenia. Jesli bedziesz cos takiego odczuwac-uzyj swoj krem/serum, ktore uzywasz na noc.
Jesli to pierwsze przygody z kwasami, a masz cere wrazliwa, mozesz po pol godzinie zmyc i nalozyc jakis prosty w skladzie krem.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 18:57   #3098
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez CurlyDorothy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was czekała na przesyłkę z EGM miesiąc? Zamówiłam z koleżanką 2 rzeczy na początku marca a tu ani widu ani słychu
ja czekam na przesyłkę z początku marca... ale nawet nie raczą odpowiedzieć na maile..
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:06   #3099
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
A moglabys cos wiecej o tym szamponie napisac? Bo ja nie toleruje wiekszosci szamponow dostepnych na rynku, obecnie uzywam Szampon Paula's Choice i nawet jest ok. A odzywka? Szukam czegos nieobciazajacego wlosow, bez silikonow i ulatwiajacego rozczesywanie-mam wlosy za ramiona.
A więc: zależy mi na tym by szampon był dość naturalny. Z EGM mówią, że tak jest, pisałam do nich maila z prośbą o podanie składu, jednak jeszcze odpowiedzi nie dostałam (może ktoś wcześniej próbował się tego dowiedzieć i zna skład?) W przeciwieństwie do wielu innych ziołowych/aptecznych szamponów nie plącze mi włosów i nie robi z nich siana. Konsystencja wodnista, trochę trzeba się gimnastykować, żeby z butelki nic się nie wylało Nie jestem pewna czy jest dobry dla mega wrażliwców - dużo tych wyciągów, dość mocny zapach (marcepanowy, mi bardzo pasuje). Raczej nie obciąża.

Zaznaczam że bardzo krótko go używam, niedawno przyszedł, a to moje takie wstępne spostrzeżenia. Ale jest tu chyba więcej osób, które mogą się na temat tego szamponu wiarygodniej wypowiedzieć

Zapomniałam o odżywce - to bardziej kompozycja olejów niż odżywka. Niewiele mogę o niej powiedzieć, użyłam dopiero 1 raz. Szczerze mówiąc drugi raz chyba jej nie wezmę, mocno obciąża włosy, a w olejowaniu jestem zaprawiona
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-04-07 o 20:09
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:13   #3100
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
A więc: zależy mi na tym by szampon był dość naturalny. Z EGM mówią, że tak jest, pisałam do nich maila z prośbą o podanie składu, jednak jeszcze odpowiedzi nie dostałam (może ktoś wcześniej próbował się tego dowiedzieć i zna skład?) W przeciwieństwie do wielu innych ziołowych/aptecznych szamponów nie plącze mi włosów i nie robi z nich siana. Konsystencja wodnista, trochę trzeba się gimnastykować, żeby z butelki nic się nie wylało Nie jestem pewna czy jest dobry dla mega wrażliwców - dużo tych wyciągów, dość mocny zapach (marcepanowy, mi bardzo pasuje).
[...]
Zapomniałam o odżywce - to bardziej kompozycja olejów niż odżywka. Niewiele mogę o niej powiedzieć, użyłam dopiero 1 raz. Szczerze mówiąc drugi raz chyba jej nie wezmę, mocno obciąża włosy, a w olejowaniu jestem zaprawiona
Dzieki, na szampon sie skusze, a odzywke skreslam z mojej wishlist
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 11:24   #3101
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Gajkin i hodowca_pokrzyw: Szczegółowe składy wszystkich kosmetyków znajdziecie w dziale: Ingriedients.
Oto skład szamponu:
Shampoo
ingredients: De-Ionized Water, PEG 80 Sorbitan Lauride, Cocomidopropyl Betaine, Sodium Trideceth Sulphate, Goat Milk Extract (powdered), Vegetable Glycerine, Sodium Lauroamphoacetate, PEG 150 Destearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (Chamomile), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Ascorbic Acid (Vitamin C), Ergocalciferol (Vitamin D), Tocopherol (Vitamin E), DMDM Hydantoin, Preservative.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 14:52   #3102
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mysha25xx dzięki wielkie, gapa ze mnie!
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:28   #3103
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Proszę uprzejmie
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:00   #3104
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja jestem troszkę niezadowolony....

Rice sushi przyszło z dużą warstwą wodorostów, pachnie jak sushi - trochę rybą i trochę imbirem :P Rhassoul - trawą cytrynową, i też jakby marynowanym imbirem. Ale to wszystko jest POTWORNIE MAŁE! i ważyłem wszystko po kolei. Zamiast peelingu o wadze 5 oz mam 2.3 oz... Reszta ok.

Mam nadzieję, że dobrze to będzie działac, chociaż... i, że shea mnie nie zapcha - będę miał 3 opakowania :P
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:14   #3105
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
A ja jestem troszkę niezadowolony....

Rice sushi przyszło z dużą warstwą wodorostów, pachnie jak sushi - trochę rybą i trochę imbirem :P Rhassoul - trawą cytrynową, i też jakby marynowanym imbirem. Ale to wszystko jest POTWORNIE MAŁE! i ważyłem wszystko po kolei. Zamiast peelingu o wadze 5 oz mam 2.3 oz... Reszta ok.

Mam nadzieję, że dobrze to będzie działac, chociaż... i, że shea mnie nie zapcha - będę miał 3 opakowania :P
rhassoul jest potwornie małe?? nie zgodziłabym się dla mnie ma standardową wielkość mydełka - chyba, że znowu coś poulepszali
ale że mi rice&sushi zmienili i pododawali tam jakieś wodorostowe historie, to już mi się nie podoba ... Chyba, że samo sushi teraz wysyłają, bo o ile kojarzę, to samo sushi wyglądało właśnie tak wodorostowo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:51   #3106
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
A ja jestem troszkę niezadowolony....

Rice sushi przyszło z dużą warstwą wodorostów, pachnie jak sushi - trochę rybą i trochę imbirem :P Rhassoul - trawą cytrynową, i też jakby marynowanym imbirem. Ale to wszystko jest POTWORNIE MAŁE! i ważyłem wszystko po kolei. Zamiast peelingu o wadze 5 oz mam 2.3 oz... Reszta ok.

Mam nadzieję, że dobrze to będzie działac, chociaż... i, że shea mnie nie zapcha - będę miał 3 opakowania :P
rhassoul masz ze wspólnego od aljaki wiec pewnie mamy to samo jak dla mnie rozmiarowo jest jak standardowe mydło drogeryjne tylko wyższe chyba masz duże ręce
edit: rice sushi nie mam bo było w brakach

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-08 o 20:52
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:03   #3107
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Papeteria, moje waży 4.3 oz, więc g tego, co napisane, POWIEDZMY, że ok. A Twojego waga?

Siedzę właśnie w maseczce Anti Acne. Piecze i chłodzi zarazem, silnie ściąga. Jej zapach jest przyjemny, ale na tyle intensywny, że powoduje łzawienie. Co mogę powiedzie na temat peelingu Anti Acne, to że jest on rozgrzewający, przyjemnie chłodzi, ale jego właściwości ścierające... cukier jest drobniutki, i w momencie zagrzania się kosmetyku - rozpuszcza. Więc, żeby się dobrze 'zetrzec', musiałem go nabierać małymi ilościami, co chwilę. Ale szczególnej gładkości nie widzę... Rice sushi dobrze oczyszcza, miło się pieni, a w zetknięciu z wodą wydziela piękny, imbirowo - cytrusowy zapach!

Ach! No i perfumy w kremie! "Angel", chociaż wrzucone w kategorię męską, pachną identycznie jak damski "Angel" Thierry Muglera! Co nie zmienia faktu, że będę ich używał chyba po kilka razy dziennie. Na próbę, około godziny 19 maznąłem się nimi za uchem, dosłownie odrobiną, a do teraz - gdy się cofam - czuję ich zapach

EDIT: ostatnio kupiłęm w Sephorze za 20 zł jakieś organiczne mydło, włoskie, o pięknym zapachu, celem mycia ciała, i jego kostka jest większa jakieś 3 razy, albo i 4 :P

EDIT 2:

Zapach perfum Angel wg EDM: Lavender, Bergamot, Helional, Peppermint, Roasted Coffee, Patchouli, Caramel, Tonka Bean, Tar, Musk, Vanilla, Chocolate.

Jeżeli czuć tu w głównej nucie lawendę, a poza tym miętę, karmel, piżmo, wanilię i czekoladę, to jestem Jagienka i rozgniatam orzeszki pośladkami.

Edytowane przez washingpowder
Czas edycji: 2010-04-08 o 21:11
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:10   #3108
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Siedzę właśnie w maseczce. Piecze i chłodzi zarazem, silnie ściąga. Jej zapach jest przyjemny, ale na tyle intensywny, że powoduje łzawienie. Co mogę powiedzie na temat peelingu, to że jest on rozgrzewający, przyjemnie chłodzi, ale jego właściwości ścierające... cukier jest drobniutki, i w momencie zagrzania się kosmetyku - rozpuszcza. Więc, żeby się dobrze 'zetrzec', musiałem go nabierać małymi ilościami, co chwilę. Ale szczególnej gładkości nie widzę... Rice sushi dobrze oczyszcza, miło się pieni, a w zetknięciu z wodą wydziela piękny, im
mam prośbę - gdy opisujesz jakiś produkt, podaj proszę, jego nazwę
słowo - maseczka oraz peeling niewiele mówią
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:16   #3109
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Papeteria, moje waży 4.3 oz, więc g tego, co napisane, POWIEDZMY, że ok. A Twojego waga?
moja waga ??? pare miesiecy temu 55kg a obecnie 66 kg
a tak na poważnie to na naklejce jest napisane net weight 4 5 oz.
tak jak pisałam wielkość standardowego drogeryjnego mydła tylko nieco wyższe
edit: opis perfum kusi a ja na odwyku

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-08 o 21:20
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 15:54   #3110
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

odwołuję, że rice&sushi śmierdzi po odpakowaniu mydełka w domu okazało się, że nawet ślicznie pachnie tak cytrusowo i czymś jeszcze trudno mi określić skład na 100% jest zmieniony po pierwsze ma franfodzle wodorostów co akurat mi nie przeszkadza po odkrojeniu kawałka mydełka okazuje się, że jest bardziej kremowe od poprzednika po umyciu buzi odczuwalne jest chłodzenie czyli dodany jest mentol chłodzenie jest bardzo bardzo delikatne, taka bryza... buzia nie jest ściągnięta szczerze jestem na tak
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 16:31   #3111
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
odwołuję, że rice&sushi śmierdzi po odpakowaniu mydełka w domu okazało się, że nawet ślicznie pachnie tak cytrusowo i czymś jeszcze trudno mi określić skład na 100% jest zmieniony po pierwsze ma franfodzle wodorostów co akurat mi nie przeszkadza po odkrojeniu kawałka mydełka okazuje się, że jest bardziej kremowe od poprzednika po umyciu buzi odczuwalne jest chłodzenie czyli dodany jest mentol chłodzenie jest bardzo bardzo delikatne, taka bryza... buzia nie jest ściągnięta szczerze jestem na tak
właśnie się zdziwiłam po otworzeniu paczuszki dzisiaj od Ciebie (uwaga, będę dzwonić i krzyczeć )
bo dla mnie to ono ma całkiem sympatyczny zapach nawet
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:51   #3112
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
właśnie się zdziwiłam po otworzeniu paczuszki dzisiaj od Ciebie (uwaga, będę dzwonić i krzyczeć )
bo dla mnie to ono ma całkiem sympatyczny zapach nawet
a ja se mądra nawet nie niuchnęłam no ....

a EGM milczy

bu bu bu

może duże suszi ma wodorosty a małe nie ... bo u nas nie doszły małe ...
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:57   #3113
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jak na mój gust, to te mydełka są maleńkie.....

i moje rice sushi śmierdzi. rybą. i to na tyle intensywnie, że śmierdzi mi cała torba od noszenia go w niej, nawet biorąc pod uwagę, że było opakowane w dwie torebki foliowe i jedną papierową.
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:58   #3114
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
jak na mój gust, to te mydełka są maleńkie.....

i moje rice sushi śmierdzi. rybą. i to na tyle intensywnie, że śmierdzi mi cała torba od noszenia go w niej, nawet biorąc pod uwagę, że było opakowane w dwie torebki foliowe i jedną papierową.
w koncu w nazwie sushi to i rybą czuć a tak na poważnie to ciekawa go jestem bo też zamówiłam
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 12:13   #3115
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
A ja jestem troszkę niezadowolony....

Rice sushi przyszło z dużą warstwą wodorostów, pachnie jak sushi - trochę rybą i trochę imbirem :P Rhassoul - trawą cytrynową, i też jakby marynowanym imbirem. Ale to wszystko jest POTWORNIE MAŁE! i ważyłem wszystko po kolei. Zamiast peelingu o wadze 5 oz mam 2.3 oz... Reszta ok.

Mam nadzieję, że dobrze to będzie działac, chociaż... i, że shea mnie nie zapcha - będę miał 3 opakowania :P
oz jest oznaczeniem wagi ale i objętości
1 ounce [US, liquid] = 0.029 573 529 562 liter
więc okolo 30ml
5oz oznacz więc ~150ml
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:07   #3116
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziewczyny na pasku (różowym) EGM sa wyrazy współcucia ... aż mnie zakuło ... miłe
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 22:08   #3117
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ale, Pastereczko, uncje którymi wyrażamy objętości, to fluid ounces... A poza tym obok mam podaną wagę w gramach na opakowaniach, niestety nie rozkminiłem jeszcze jak tę moją wagę przestawić na gramy ;]

Odżywka leave-in jest boska. Włosy są lśniące, lekkie, po prostowaniu można się w nich wręcz przeglądać! Ale nie są obciążone, ładnie pachną.

Shea Aloe&Lavender butter mnie jak dotąd nie zapchało. Chwilę się wchłania, więc nakładam je na noc. I zanim zużyję ten słoiczek, spokojnie minie pół roku, albo i więcej. Bo odrobiną można posmarować całą twarz


Tak, to bardzo miłe z ich strony. Nie spodziewałem się..

Edytowane przez washingpowder
Czas edycji: 2010-04-10 o 22:12
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:02   #3118
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

uwaga znów kusza tym razem 25% taniej specjalna kolekcja
THANK YOU COLLECTION
"All created especially for You and priced 25-30% OFF
Available Only while supplies last"

oraz nowości :
korektory i podkłady w kole

i MICA FREE FOUNDATION, BLUSH & EYE SHADOWS
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-04-12 o 11:07 Powód: dopisek rozowy
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:57   #3119
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wszystkie produkty z kolorowej kolekcji THANK YOU maja nazwy dziękuje w różnych językach.
Mnie przypadła do gustu nazwa jednego różyku
DZIYNKI is Thank You in Southern Poland. Light med coral w/subtle shimmer. Light to Medium skin tones wear this soft blush beautifully.
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:22   #3120
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Wszystkie produkty z kolorowej kolekcji THANK YOU maja nazwy dziękuje w różnych językach.
Mnie przypadła do gustu nazwa jednego różyku
DZIYNKI is Thank You in Southern Poland. Light med coral w/subtle shimmer. Light to Medium skin tones wear this soft blush beautifully.
DZAKUJA means Thank You in Northern Poland. Tyle lat człowiek żyje i nie zna języka własnego kraju
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.