Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-11, 12:31   #3631
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

No i w³oski wysch³y i... mo¿e co¶ przyciemni³o ale nie za bardzo. Trzeba by³o te 20 min potrzymaæ chocia¿. Ogólnie co¶ tam czekolad± ¶wieci ale bardziej na zdjêciu z fleszem. Normalnie ja nie widzê zbytnio ró¿nicy poza lekko ciemniejsz± gór±.
Najlepsze teraz jest to, ¿e my¶la³am ponownie o ciemnym blondzie Mariona szampon na 24 mycia (fotka ostatnia). Kolor taki sam a cena ni¿sza.
Ale z czekolad siê chyba wycofam bo za du¿o czerwonego w sobie maj±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wella.jpg (54,2 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wella1.jpg (53,2 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wella2.jpg (33,2 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond marion na spran± paprykê.jpg (48,8 KB, 16 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-04-11 o 12:32
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:34   #3632
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i w³oski wysch³y i... mo¿e co¶ przyciemni³o ale nie za bardzo. Trzeba by³o te 20 min potrzymaæ chocia¿. Ogólnie co¶ tam czekolad± ¶wieci ale bardziej na zdjêciu z fleszem. Normalnie ja nie widzê zbytnio ró¿nicy poza lekko ciemniejsz± gór±.
Najlepsze teraz jest to, ¿e my¶la³am ponownie o ciemnym blondzie Mariona szampon na 24 mycia (fotka ostatnia). Kolor taki sam a cena ni¿sza.
Ale z czekolad siê chyba wycofam bo za du¿o czerwonego w sobie maj±.
no faktycznie praktycznie nic nie z³apa³o,. A je¶li chodzi o czerwony w czekoladach to fakt, sporo go maj± i ka¿da czekolada sp³ukuje sie na rudawo
a mo¿e profesjonalne??? zobacz t± paletê co wklei³am
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:45   #3633
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie to 7.1 mnie interesuje najbardziej i pozby³abym siê troche tego rudawego refleksu i chyba to bêdzie to ale jeszcze nie na 100 % zadecydujê do koñca tygodnia
ca³e szczê¶cie ¿e ju¿ ¶roda
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:47   #3634
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no faktycznie praktycznie nic nie z³apa³o,. A je¶li chodzi o czerwony w czekoladach to fakt, sporo go maj± i ka¿da czekolada sp³ukuje sie na rudawo
a mo¿e profesjonalne??? zobacz t± paletê co wklei³am
My¶lê ju¿ na jasnym popielatym br±zem czy co¶...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:49   #3635
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No i w³oski wysch³y i... mo¿e co¶ przyciemni³o ale nie za bardzo. Trzeba by³o te 20 min potrzymaæ chocia¿. Ogólnie co¶ tam czekolad± ¶wieci ale bardziej na zdjêciu z fleszem. Normalnie ja nie widzê zbytnio ró¿nicy poza lekko ciemniejsz± gór±.
Najlepsze teraz jest to, ¿e my¶la³am ponownie o ciemnym blondzie Mariona szampon na 24 mycia (fotka ostatnia). Kolor taki sam a cena ni¿sza.
Ale z czekolad siê chyba wycofam bo za du¿o czerwonego w sobie maj±.
rzeczywi¶cie wziê³o Ci lekko, rudosæ cie¿ko czym¶ przykryæ
ale jest dobrze
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:39   #3636
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

by³am w Rossmannie farby loreala s± w promocji po 24,99 z³- jak na razie nie mog³am siê zdecydowaæ....spodoba³ mi siê kolor 6.41 excellenceJasny Bursztynowy Br±z- ale nie by³o próbnika z kolorem...muszê popatrzeæ w innych drogeriach i bêdê my¶leæ intensywnie. Na szczê¶cie zale¿y mi na rudej po¶wiacie....ale i tak mam problem z wyborem odpowiedniego poziomu i koloru...no có¿ na szczê¶cie mam was
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:27   #3637
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

a teraz dziewczyny prosze dorad¼cie mi, robi³am u fryzjera rozja¶niaczem, i na rudo, wysz³a mi marchewka, ale po oko³o ju¿ 10 myciach spra³a mi siê na prawie blond, chce wróciæ do mojego BR¡ZU, poleæcie farbê która mi to z³apie i siê nie bedzie sp³ukiwaæ spowrotem na blond! kupi³am JOANNA - ORZECHOWY BR¡Z, co o nim my¶licie ? czy lepiej mleczna czekolada wellatonu ? proszê o pomoc

i pytanie do IBYZA, widzia³am ¿e ty robi³a¶ mleczn± czekolad±, jak by³ twój kolor przed farbowaniem? bo farba wysz³a piêknie

Edytowane przez martapolska
Czas edycji: 2012-04-11 o 15:37
martapolska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 15:50   #3638
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

dziewczyny bardzo chcialabym miec brazowe wlosy.
w kolorze ,zimnej kawy' bardz glebokiego zimnego brazu.

moje wlosy mi sie nie podobaja teraz, poradzcie co mam zrobic... kiedys duzo rozjasnialam rozjasniaczem joanny potem stwierdzilam ze uzyje farby garnier natural sensation bardzo jasny popielaty blond i wyszla kupa
tutaj mam zdjecia w tym temacie moich wlosow:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33453644

kolor jaki bym chciala miec to np taki http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/400.jpg albo np cos takiego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1334138827


licze na Wasza pomoc
__________________
æwiczê na si³owni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w ¿ywieniu i æwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2012-04-11 o 15:54
paputeeek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:09   #3639
strussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Witam Was, Specjalistki od Brazowych Wlosow

mam do Was pytanie odnosnie szamponu do codziennego uzywania, ktory litosciwie obejdzie sie z moim brazowym kolorem. Kolor jest delikatnie cieply, niestety przy myciu, kiedy farba nieco sie splukuje, wychodza z niego coraz cieplejsze refleksy, co troche doprowadza mnie do szalu.

Jaki szampon stosujecie, zeby utrzymac kolor? A moze jakies plukanki?

Dziekuje Wam pieknie Pozdrawiam
Go¶ka
strussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:40   #3640
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczoraj szuka³am tego napisu 'komentarze", a tam niiiiiiic, wyklika³am aby jakie¶ dziwne rzeczy :P
Chcia³am Ci napisaæ, ¿e moim zdaniem jeste¶ wiosennym typem urody i jak patrzy³am na Twoj± cerê, oczy, brwi to wydawa³o mi siê, ¿e powinna¶ zostaæ jednak przy blondzie. Albo mo¿e...nie my¶la³a¶ kiedy¶ o jakiej¶ rudo¶ci?:P

W takich kolorach bym Cie widzia³a jak na zdjê.ciach poni¿ej.
A ju¿ idealny dla Ciebie by³by kolor Koroniewskiej z kampanii dla Orsay.
Mia³am rude i wygl±da³am okropnie, naprawdê. Podkre¶la³ mi wszystkie niedoskona³o¶ci jakie mam, chocia¿ oczy siê fajne przez to zrobi³y. Ale przy blondzie podobno tez fajnie wygl±daj±..

Czyta³am tez ¿e mogê by¶ latem ch³odnym i ¿e blondy bêd± dla mnie ale ch³odne. Mia³am ale zawsze ciep³e wiêc nie wiem.. Ale powoli bêdê robi³a jaki¶ ja¶niejszy br±zik ni¿ mam narazie.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
nie s± idealne, uwierz mi
s± zrobione
Ja swoimi tez siê bawiê a nie mam takich cudownych.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny pewnie ju¿ mnie nie pamiêtacie. Postanowi³am niestety a mo¿e stety wróciæ do jakiego¶ br±zu. Rudy zupe³nie mi nie pasuje i mimo prób kilku odcieni wygl±dam w nich jak id¼ st±d i nie wracaj. Przyczyni³a siê do tego te¿ moja cera (zrobi³a siê czerwona i rudy tylko to uwydatnia). Kupi³am wczoraj pod wp³ywem impulsu Wellaton mleczna czekolada ale jak tak poczyta³am to podobno wychodzi z niego smo³a... A ja chce co¶ jasnego/¶redniego. Szuka³am fotek po tej mlecznej i nic nie znalaz³am. Macie jakie¶ do¶wiadczenia z tym kolorem? A je¶li nie, to jaki kolorek z Wellatonu by¶cie poleci³y? Mogê jeszcze dzi¶ wymieniæ farbê.
Cera zrobi³a mi siê strasznie ró¿owo czerwonawa i nie wiem jaki teraz br±z by mi pasowa³. My¶la³am ala Kate Middleton albo co¶ ciemny blond ja¶niutki br±z. Co¶ na tyle siê zlewaj±cego siê z moimi naturalnymi aby mi odrostów nie by³o widaæ po dwóch tygodniach jak przy rudym.
Dajê wam fotkê mojej oprawy oczu. Mam te¿ takie odrosty, tzn kolor. Mo¿e ³atwiej bêdzie dobraæ odcieñ. Z góry dziêki za pomoc.
Ja Ciê pamiêtam ;brzydal: Ale to jeszcze z 1-szej i pocz±tku 2-giej czê¶ci

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wstawiam, 2 pierwsze zaraz po farbowaniu, a 3 po jakim¶ czasie Mleczna czekolada Wellaton
Mi siê ten kolor podoba
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:30   #3641
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Hej obieca³am Wam zdjêcie bo farbowaniu kolorem Jasny br±z Londy dopiero dosta³am aparat i mog³am zrobiæ zdjêcie,wiêc je¿eli kogo¶ interesuje ten odcieñ to wkejam fotkê zdjêcie w sztucznym ¶wietle robione przed chwil±,przed farbowaniem mia³am ober¿ynê Naturii,i mro¼ny kasztan Garniera ogólnie w³osy by³y w kilku kolorach http://fotoo.pl/show.php/191684_londa.bmp.html

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 18:31
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 18:30   #3642
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
by³am w Rossmannie farby loreala s± w promocji po 24,99 z³- jak na razie nie mog³am siê zdecydowaæ....spodoba³ mi siê kolor 6.41 excellenceJasny Bursztynowy Br±z- ale nie by³o próbnika z kolorem...muszê popatrzeæ w innych drogeriach i bêdê my¶leæ intensywnie. Na szczê¶cie zale¿y mi na rudej po¶wiacie....ale i tak mam problem z wyborem odpowiedniego poziomu i koloru...no có¿ na szczê¶cie mam was
ten 6.41 mo¿e byæ ciekawy jest nas tu trochê wiêc co¶ doradzimy

co z tego, ¿e sama nie wiem na co sie zdecydowaæ ale pomóc - zawsze pomogê
Cytat:
Napisane przez martapolska Poka¿ wiadomo¶æ
a teraz dziewczyny prosze dorad¼cie mi, robi³am u fryzjera rozja¶niaczem, i na rudo, wysz³a mi marchewka, ale po oko³o ju¿ 10 myciach spra³a mi siê na prawie blond, chce wróciæ do mojego BR¡ZU, poleæcie farbê która mi to z³apie i siê nie bedzie sp³ukiwaæ spowrotem na blond! kupi³am JOANNA - ORZECHOWY BR¡Z, co o nim my¶licie ? czy lepiej mleczna czekolada wellatonu ? proszê o pomoc

i pytanie do IBYZA, widzia³am ¿e ty robi³a¶ mleczn± czekolad±, jak by³ twój kolor przed farbowaniem? bo farba wysz³a piêknie
mleczn± k³ad³am w³a¶nie na orzechowy br±z joanny wstawiam poni¿ej zdjêcia ale to zdjêcia zaraz po farbowaniu orzechowym br±zem

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny bardzo chcialabym miec brazowe wlosy.
w kolorze ,zimnej kawy' bardz glebokiego zimnego brazu.

moje wlosy mi sie nie podobaja teraz, poradzcie co mam zrobic... kiedys duzo rozjasnialam rozjasniaczem joanny potem stwierdzilam ze uzyje farby garnier natural sensation bardzo jasny popielaty blond i wyszla kupa
tutaj mam zdjecia w tym temacie moich wlosow:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33453644

kolor jaki bym chciala miec to np taki http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/400.jpg albo np cos takiego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1334138827


licze na Wasza pomoc
od razu mogê Cie zapewnic, ¿e dopiero po kilku farbowaniach kolor bêdzie Ci siê utrzymywa³... br±z po³o¿ony na blond w bardzo szybkim tempie siê wymywa i zimny odcien br±zu po³o¿ony na taki blond mo¿e daæ zielonkaw± po¶wiatê... albo zielone w³osy...

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ


Mi siê ten kolor podoba
oj ju¿ dawno go nie maa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg orzechowy br±z.jpg (138,7 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg orzech. br±z.jpg (182,6 KB, 46 za³adowañ)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:30   #3643
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

na jednym forum wizazanka doda³a zdjêcie w³osów które niezwykle zapad³y mi w serce znacie mo¿e jak±¶ farbê któr± mo¿na by by³o uzyskac co¶ takiego?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 143835_milakunis400.jpg (33,4 KB, 34 za³adowañ)
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:32   #3644
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej obieca³am Wam zdjêcie bo farbowaniu kolorem Jasny br±z Londy dopiero dosta³am aparat i mog³am zrobiæ zdjêcie,wiêc je¿eli kogo¶ interesuje ten odcieñ to wkejam fotkê zdjêcie w sztucznym ¶wietle robione przed chwil±,przed farbowaniem mia³am ober¿ynê Naturii,i mro¼ny kasztan Garniera ogólnie w³osy by³y w kilku kolorach http://fotoo.pl/show.php/191684_londa.bmp.html
ooo ³adny, na pewno dziewczynom siê przyda, bo podobnych odcieni szukaj±
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:38   #3645
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ooo ³adny, na pewno dziewczynom siê przyda, bo podobnych odcieni szukaj±
dziêkujê

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ten 6.41 mo¿e byæ ciekawy jest nas tu trochê wiêc co¶ doradzimy

co z tego, ¿e sama nie wiem na co sie zdecydowaæ ale pomóc - zawsze pomogê


mleczn± k³ad³am w³a¶nie na orzechowy br±z joanny wstawiam poni¿ej zdjêcia ale to zdjêcia zaraz po farbowaniu orzechowym br±zem



od razu mogê Cie zapewnic, ¿e dopiero po kilku farbowaniach kolor bêdzie Ci siê utrzymywa³... br±z po³o¿ony na blond w bardzo szybkim tempie siê wymywa i zimny odcien br±zu po³o¿ony na taki blond mo¿e daæ zielonkaw± po¶wiatê... albo zielone w³osy...



oj ju¿ dawno go nie maa
¶wietny ten kolor!

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 18:36
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:48   #3646
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
od razu mogê Cie zapewnic, ¿e dopiero po kilku farbowaniach kolor bêdzie Ci siê utrzymywa³... br±z po³o¿ony na blond w bardzo szybkim tempie siê wymywa i zimny odcien br±zu po³o¿ony na taki blond mo¿e daæ zielonkaw± po¶wiatê... albo zielone w³osy...
to co mam zrobic? bo teraz jest zle, a nie chce zeby bylo jeszcze gorzej... ;/ czy moze stopniowo mam przechodzic?

*Agata456
super kolor! bardzo mi sie podoba, a jaki mialas wyjsciowy kolor wlosow?
jak myslicie, wyszedlby na moim blondzie taki czy bym musiala trzymac dluzej/krocej czy jak? pomozcie prosze kochane bo to cos co mam na glowie mnie denerwuje :<
__________________
æwiczê na si³owni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w ¿ywieniu i æwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2012-04-11 o 19:01
paputeeek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:11   #3647
martapolska
Raczkowanie
 
Avatar martapolska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

IBYZA!
dziêkuje za odpowied¼ i za zdjêcia

¶liczny mia³a¶ ten Orzechowy br±z, a na jaki kolor go nak³ada³a¶ ¿e ci wyszed³ jak z obrazka ?
Ja sie teraz bojê ¿e jak go na³o¿e to po paru myciach mi siê kolor zmyje znów do blondu, bo rozja¶niane mam.

mo¿e spróbuje orzechowym br±zem, a jak siê zmyje to tym wellatonem mleczna czekolada? tak jak ty ?

opowiedz mi jak mo¿esz o tej joannie orzechowy br±z, bo ju¿ j± mam kupion±, jak d³ugo Ci siê trzyma³ ten kolor, czy siê spiera³ szybko czy ci±gle by³ taki br±zowy tylko np. zmatowia³, no i na jaki kolor go na³o¿y³a¶ ?

z góry dziêkuje !
martapolska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:16   #3648
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka¿ wiadomo¶æ
to co mam zrobic? bo teraz jest zle, a nie chce zeby bylo jeszcze gorzej... ;/ czy moze stopniowo mam przechodzic?

*Agata456
super kolor! bardzo mi sie podoba, a jaki mialas wyjsciowy kolor wlosow?
jak myslicie, wyszedlby na moim blondzie taki czy bym musiala trzymac dluzej/krocej czy jak? pomozcie prosze kochane bo to cos co mam na glowie mnie denerwuje :<
ja bym radzi³a stopniowo, mo¿e jaki¶ ciemny blond i tak wyjdzie Ci ciemno na tym co masz i jak mówiê sp³ucze siê migiem... ale nie powinno byæ niespodzianki z kolorem... moja znajoma k³ad³a jasny br±z syossa na taki blond to mia³a takie nijakie te w³osy takie zgni³e... wiêc mo¿e zacznij od czego¶ cieplejszego

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
by³am w Rossmannie farby loreala s± w promocji po 24,99 z³- jak na razie nie mog³am siê zdecydowaæ....spodoba³ mi siê kolor 6.41 excellenceJasny Bursztynowy Br±z- ale nie by³o próbnika z kolorem...muszê popatrzeæ w innych drogeriach i bêdê my¶leæ intensywnie. Na szczê¶cie zale¿y mi na rudej po¶wiacie....ale i tak mam problem z wyborem odpowiedniego poziomu i koloru...no có¿ na szczê¶cie mam was
dla ciebie zrobi³am te¿ mix 3 zdjêæ Mro¼nego Kasztana z preference kolor cudo by³am mu wierna ponad rok, albo i d³u¿ej uwielbia³am ten kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mrozny.jpg (107,9 KB, 53 za³adowañ)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:28   #3649
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez martapolska Poka¿ wiadomo¶æ
IBYZA!
dziêkuje za odpowied¼ i za zdjêcia

¶liczny mia³a¶ ten Orzechowy br±z, a na jaki kolor go nak³ada³a¶ ¿e ci wyszed³ jak z obrazka ?
Ja sie teraz bojê ¿e jak go na³o¿e to po paru myciach mi siê kolor zmyje znów do blondu, bo rozja¶niane mam.

mo¿e spróbuje orzechowym br±zem, a jak siê zmyje to tym wellatonem mleczna czekolada? tak jak ty ?

opowiedz mi jak mo¿esz o tej joannie orzechowy br±z, bo ju¿ j± mam kupion±, jak d³ugo Ci siê trzyma³ ten kolor, czy siê spiera³ szybko czy ci±gle by³ taki br±zowy tylko np. zmatowia³, no i na jaki kolor go na³o¿y³a¶ ?

z góry dziêkuje !
po to jest w±tek, ¿eby sobie podpowiadaæ ja k³ad³am go na baaaardzo sprany Jasny z³oty br±z Garnier 100% color (w za³±czniku zdjêcie przed po³o¿eniem orzechowego br±zu)
nie wyszed³ taki jak na obrazku, te zdjêcia jako¶ tak pokazuj± by³ ciemniejszy ogólnie, ale w miarê up³ywu czasu zmywa³ siê i wychodzi³y mi z³otawe refleksy (ale mam z tym ju¿ problem d³u¿szy czas, wiêc nie wiem czy to wina samej farby ) tutaj masz dziewczynê, która farbuje d³u¿szy czas tym odcieniem i t± farb±
http://nudelipstick.bloog.pl/kat,738...l?ticaid=6e414
ogólnie by³o ca³kiem nie¼le z kondycj± w³osów, wszyscy zachwycali siê tym kolorem po miesi±cu, czyli wtedy gdy mnie on ju¿ w ogóle nie cieszy³ ale zafarbowa³am na mleczn± po 2 miesi±cach od na³o¿enia orzechowego br±zu hehehhe przed ¶wiêtami zastanawia³am siê czy nie pofarbowaæ nim jeszcze raz ale chyba mi odesz³o narazie wziê³am namiar na allvaves 7. 1

ja na Twoim miejscu spróbowa³abym tego orzecha, powinno ³adnie wyj¶æ na ja¶niejszych w³osach kto wie, mo¿e nawet jak na pude³ku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (105,0 KB, 17 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-04-11 o 19:30
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 19:36   #3650
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka¿ wiadomo¶æ
to co mam zrobic? bo teraz jest zle, a nie chce zeby bylo jeszcze gorzej... ;/ czy moze stopniowo mam przechodzic?

*Agata456
super kolor! bardzo mi sie podoba, a jaki mialas wyjsciowy kolor wlosow?
jak myslicie, wyszedlby na moim blondzie taki czy bym musiala trzymac dluzej/krocej czy jak? pomozcie prosze kochane bo to cos co mam na glowie mnie denerwuje :<
przed na³o¿eniem koloru w³osy mia³am w ró¿nych kolorach na szczê¶cie ³adnie wszystko zosta³o pokryte,odrosty by³y ciemno czerwone,¶rodek bordowo fioletowy(ober¿yna Joanna Naturia) a koñce czarne-pozosta³o¶æ po onyksowej czerni Garniera.Parê dni temu ¶cie³am koñcówki i teraz mam w miarê równomierny kolor,taki jak widaæ zreszt±nie mam pojêcia jakby to by³o przy blondzie bo nigdy blondu nie mia³am ale trzyma³a bym tyle i jest podane na ulotce do³±czonej do farby.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 19:42
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:11   #3651
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny bardzo chcialabym miec brazowe wlosy.
w kolorze ,zimnej kawy' bardz glebokiego zimnego brazu.

moje wlosy mi sie nie podobaja teraz, poradzcie co mam zrobic... kiedys duzo rozjasnialam rozjasniaczem joanny potem stwierdzilam ze uzyje farby garnier natural sensation bardzo jasny popielaty blond i wyszla kupa
tutaj mam zdjecia w tym temacie moich wlosow:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33453644

kolor jaki bym chciala miec to np taki http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/400.jpg albo np cos takiego https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1334138827


licze na Wasza pomoc
ja nie bardzo Ci pomogê poniewa¿ nie mam pojecia co nale¿y k³a¶æ na blond zeby nie wysz³y zielone
dziewczyny na pewno co¶ Ci poradz±

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am rude i wygl±da³am okropnie, naprawdê. Podkre¶la³ mi wszystkie niedoskona³o¶ci jakie mam, chocia¿ oczy siê fajne przez to zrobi³y. Ale przy blondzie podobno tez fajnie wygl±daj±..

Czyta³am tez ¿e mogê by¶ latem ch³odnym i ¿e blondy bêd± dla mnie ale ch³odne. Mia³am ale zawsze ciep³e wiêc nie wiem.. Ale powoli bêdê robi³a jaki¶ ja¶niejszy br±zik ni¿ mam narazie.



Ja swoimi tez siê bawiê a nie mam takich cudownych.



Ja Ciê pamiêtam ;brzydal: Ale to jeszcze z 1-szej i pocz±tku 2-giej czê¶ci



Mi siê ten kolor podoba
kochana, robi³am permanentny u kosmetyczki ale bêdê sz³a na poprawkê bo muszê tu i tam podmalowaæ

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej obieca³am Wam zdjêcie bo farbowaniu kolorem Jasny br±z Londy dopiero dosta³am aparat i mog³am zrobiæ zdjêcie,wiêc je¿eli kogo¶ interesuje ten odcieñ to wkejam fotkê zdjêcie w sztucznym ¶wietle robione przed chwil±,przed farbowaniem mia³am ober¿ynê Naturii,i mro¼ny kasztan Garniera ogólnie w³osy by³y w kilku kolorach http://fotoo.pl/show.php/191684_londa.bmp.html
³adnie wysz³o i ³adnie pokry³o

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym radzi³a stopniowo, mo¿e jaki¶ ciemny blond i tak wyjdzie Ci ciemno na tym co masz i jak mówiê sp³ucze siê migiem... ale nie powinno byæ niespodzianki z kolorem... moja znajoma k³ad³a jasny br±z syossa na taki blond to mia³a takie nijakie te w³osy takie zgni³e... wiêc mo¿e zacznij od czego¶ cieplejszego


dla ciebie zrobi³am te¿ mix 3 zdjêæ Mro¼nego Kasztana z preference kolor cudo by³am mu wierna ponad rok, albo i d³u¿ej uwielbia³am ten kolor
³adniutki
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:12   #3652
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Aaaa I ile kasy da³a¶? Nie wygl±da jak narysowany
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:23   #3653
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaa I ile kasy da³a¶? Nie wygl±da jak narysowany
i ca³e szczê¶cie ze nie wygl±da bo w³a¶nie tego siê obawia³am
choæ od razu po zrobieniu wygl±da³am strasznie
w wiêkszych miastach zrobienie takiego makija¿u kszta³tuje siê w kwocie od 600 z³ w górê
ja da³am 200 a poprawka jest w cenie

wreszcie mam brwi

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
przed na³o¿eniem koloru w³osy mia³am w ró¿nych kolorach na szczê¶cie ³adnie wszystko zosta³o pokryte,odrosty by³y ciemno czerwone,¶rodek bordowo fioletowy(ober¿yna Joanna Naturia) a koñce czarne-pozosta³o¶æ po onyksowej czerni Garniera.Parê dni temu ¶cie³am koñcówki i teraz mam w miarê równomierny kolor,taki jak widaæ zreszt±nie mam pojêcia jakby to by³o przy blondzie bo nigdy blondu nie mia³am ale trzyma³a bym tyle i jest podane na ulotce do³±czonej do farby.
aga, czekam i czekam na Twoj± opinie na temat mojego ekstra super koloru i nic

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaa I ile kasy da³a¶? Nie wygl±da jak narysowany
uwielbiam mieæ "wyra¼ne" oko
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:49   #3654
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

metaxa mia³am w³a¶nie pisaækolor bardzo ³adny,ale strach pisaæ,¿eby dziewczyny mnie nie zabi³y...ale...ja lubiê Ciê w zdecydowanych ciemnych kolorach,w tym Ci super bo ³adnemu we wszystkim ³adnie,ale uwielbiam Ciê w bardzo ciemnych odcieniach(chyba tak ja Twój t¿)

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

ogólnie bardzo Ci pasuje,wygl±dasz ¶wietnie ale jak dla mnie to mog³o by byæ jeszcze ciemniej

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 20:48
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-12, 06:16   #3655
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

[QUOTE dla ciebie zrobi³am te¿ mix 3 zdjêæ Mro¼nego Kasztana z preference kolor cudo by³am mu wierna ponad rok, albo i d³u¿ej uwielbia³am ten kolor [/QUOTE]


Piêkny ten kolor=- dziêkuje bardzo

Czy tp loreal excellance?
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-12, 07:18   #3656
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa mia³am w³a¶nie pisaækolor bardzo ³adny,ale strach pisaæ,¿eby dziewczyny mnie nie zabi³y...ale...ja lubiê Ciê w zdecydowanych ciemnych kolorach,w tym Ci super bo ³adnemu we wszystkim ³adnie,ale uwielbiam Ciê w bardzo ciemnych odcieniach(chyba tak ja Twój t¿)

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

ogólnie bardzo Ci pasuje,wygl±dasz ¶wietnie ale jak dla mnie to mog³o by byæ jeszcze ciemniej
e no co ty, nasze dziewczyny s± ³agodne jak baranki

fajnie ze Ci siê podoba
ja te¿ czuje siê ca³kiem nie¼le
dziêkujê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:14   #3657
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
[QUOTE dla ciebie zrobi³am te¿ mix 3 zdjêæ Mro¼nego Kasztana z preference kolor cudo by³am mu wierna ponad rok, albo i d³u¿ej uwielbia³am ten kolor

Piêkny ten kolor=- dziêkuje bardzo

Czy tp loreal excellance?
nie, pisa³am, ¿e preference, chyba, ¿e zjad³am

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-04-12 o 08:17
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:22   #3658
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny ten kolor=- dziêkuje bardzo

Czy tp loreal excellance?
nie, pisa³am, ¿e preference, chyba, ¿e zjad³am
ibyza, tydzieñ siê nied³ugo koñczy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:32   #3659
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza, tydzieñ siê nied³ugo koñczy
niech siê koñczy, ja nie mam pojêcia co z tymi w³osami zrobiæ tak typów, mam kilka planów, ale do ¿adnego nie jestem przekonana na 100% , bojê siê, ¿e wydam sporo kasy na farbê a wyjdzie d**a
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:57   #3660
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
niech siê koñczy, ja nie mam pojêcia co z tymi w³osami zrobiæ tak typów, mam kilka planów, ale do ¿adnego nie jestem przekonana na 100% , bojê siê, ¿e wydam sporo kasy na farbê a wyjdzie d**a
z profesk± jest mniejsze ryzyko ¿e wyjdzie d**a
w takim razie skoro nie jeste¶ przekonana na 100% to szukaj dalej w innych firmach
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.