Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 09:39   #2341
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam serdecznie i od razu z pytaniem do Kathy , wyciapałam wszystkie farby z artego i siedzę własnie na allegro w poszukiwaniu farby i utleniacza Przypomnij proszę jak robiłaś na swoich włoskach Vitality's , mieszkałaś 8.44 z 7.44 ? pół na pół ? i ile utleniacza ?

aha i jeszcze jedno pytanie czy zamawiasz farby przez internet , ponieważ obawiam się terminu ważności np utleniaczy lub farb łatwo sprawdzić na nich termin ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:40   #2342
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Kathy, a nie będziesz na lato próbowac tego 9KG? Czy na twoich to nie wyszedłby tylko śliczny jaśniejszy poblask?
Ja na pewno postawie już tylko na tonowanie.


Ja na Twoim miejscu dokupiłabym jeszcze do tego matrixa jeszcze 9G i zmieszała w równych proporcjach, swego czasu dziewczyny polecały tu ten cudny kolorek i AniaAga miała nim robić chyba, ale coś się nie pokazuje ostatnio...

Jak połączę 9kg i 8 C to jaki kolor mi wyjdzie?
Bo babka w hurtowni powiedziała mi że to 8 C to tak naprawdę blond, a moje włosy są po rozjaśnianiu na poziomie 7, mam taki kolor rudy w niektórych miejscach rudy blond
A ktoś wie jak wychodzi ten 8 C, bo może na tym pasemku tylko dziwnie mi wyszedł, bo jak się rozrabia trochę farby to zawsze proporcje są nie takie jak trzeba. I czy ta farba się wypłukuje ?

Edytowane przez ruumi
Czas edycji: 2012-04-16 o 09:42
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:06   #2343
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
, dziekuje za opinie, wiesz ze zawsze sie Twoim zdaniem sugeruje. w sumie wlosy mam naprawde ladne po tej farbie, kolor mnie zadowala. nie wiedzialam, ze to farba malo rozjasniajaca i stad moje zdziwienie bo zwykle nawet 6 daje mi az za jasne, zolte kolory.
ale jak znajde czas tez zerkne na ten vitalitysowy cud. wiesz moze ile on powinien kosztowac, bo w poznanskiej hurtowni widzialam go za 39 zl
ok 16 zł Tone tubka i utleniacz to samo

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Kathy, a nie będziesz na lato próbowac tego 9KG? Czy na twoich to nie wyszedłby tylko śliczny jaśniejszy poblask?
Ja na pewno postawie już tylko na tonowanie.


Ja na Twoim miejscu dokupiłabym jeszcze do tego matrixa jeszcze 9G i zmieszała w równych proporcjach, swego czasu dziewczyny polecały tu ten cudny kolorek i AniaAga miała nim robić chyba, ale coś się nie pokazuje ostatnio...
Właśnie myślę że ten kolor troszkę za jasny i za mało intensywny jak dla mnie.
Zobaczysz ogromną różnicę na plus oczywiście

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i od razu z pytaniem do Kathy , wyciapałam wszystkie farby z artego i siedzę własnie na allegro w poszukiwaniu farby i utleniacza Przypomnij proszę jak robiłaś na swoich włoskach Vitality's , mieszkałaś 8.44 z 7.44 ? pół na pół ? i ile utleniacza ?

aha i jeszcze jedno pytanie czy zamawiasz farby przez internet , ponieważ obawiam się terminu ważności np utleniaczy lub farb łatwo sprawdzić na nich termin ?
tak 744+8.44 pół na pół i utleniacz półtora raza więcej niż farby np. 50 ml farby i 75 ml utleniacza. Kupuje stacjonarnie w hurtowni, niestety terminów nie ma na tubach ...ale jeśli farba jest stara to ma niejednolity kolor (chyba)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-04-16 o 13:08
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:23   #2344
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziękuje za odpowiedź no właśnie , a nie wiem dlaczego ale mam obawy co do terminów ważności i dziwi mnie , że nie ma . Czytałam że takie produkty jak farby nie muszą , bo zazwyczaj mają długoterminową ważność , bez sensu w tygodniu podskoczę do hurtowni fryzjerskiej może tam będą mieli te farby

aha i jeszcze jedno od jakiegoś czasu mam widoczną różnice pomiędzy odrostami a resztą włosków , odrost jest ciemniejszy , farba tam trzyma się o wiele lepiej co zrobić zeby to wyrównać , pigmentację ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:08   #2345
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź no właśnie , a nie wiem dlaczego ale mam obawy co do terminów ważności i dziwi mnie , że nie ma . Czytałam że takie produkty jak farby nie muszą , bo zazwyczaj mają długoterminową ważność , bez sensu w tygodniu podskoczę do hurtowni fryzjerskiej może tam będą mieli te farby

aha i jeszcze jedno od jakiegoś czasu mam widoczną różnice pomiędzy odrostami a resztą włosków , odrost jest ciemniejszy , farba tam trzyma się o wiele lepiej co zrobić zeby to wyrównać , pigmentację ?
Podobno data ważności jest na kartonie zbiorczym, mnie to dziwi - przecież fryzjerzy nie zamawiają całych kartonów.
Wydaje mi się że Vitalitys po paru farbowaniach, moze nawet po jednym powinien to zrównać.
Prepigmentacje stosujemy wtedy kiedy kolor sie wypłukuje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:23   #2346
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy - zerknij proszę na moje pytania z poprzedniej strony. Przeczytałam ponad połowę wątku. Bardzo ważna jest dla mnie twoja opinia.
Dziękuję
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 07:28   #2347
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fakt, wyjdą ciemne, dlatego ja robię Chantalem + 6% tylko odrosty a po całości daję hennę żeby nie męczyć kłaków W teorii nie powinna blaknąć więc nie ma specjalnej potrzeby poprawiać ale ciągle coś kombinowałam z włosami i nie zdążyłam tego sprawdzić. Teraz mam plan machnąć długość henną i testowo nie ruszać przez dwa miesiące. Tylko muszę pokombinować z dodatkami żeby wyszło jaskrawo
Mam właśnie pytanie odnośnie hennowania. Robiłam dwa i pół tygodnia temu henną i kurkumą, teraz się zastanawiam co dalej, gdy będzie już odrost... Hennowałaś po hennie? Czy nie wychodzi ciemniej? Tak sobie myślę, że zrobiłabym odrost farbą z 6% utleniaczem, a później położyłabym hennę na całość, tylko boję się żeby mi nie wyszło ciemniej i bardziej czerwono...:/ Nie za bardzo już chcę kłaść farbę na całość, bo włosy po hennie są w bardzo dobrej kondycji i mają piękny kolor

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-04-17 o 07:29
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 08:39   #2348
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Witam,
z zapartym tchem poczytałam większość wątku. O 6 dni jestem ruda Zafarbowana u fryzjera. Do tej pory nosiłam balejage blod o długości sporo za ramiona. I teraz ścięłam króciutko i zafarbowałam na rudo. Czuje sie rewelacyjnie!!
Jednak... chciałabym mieć kolorek bardziej marchewkowy czyli jasniejszy i bardziej pomarańczowy. Tu na tym zdjeciu mam kolor położony na mój wcześniejszy jeszcze balejage. I nie wiemjak wyjdzie teraz. mój wyjsciowy to podobno ciemny blond +niestety już siwe włoski buuu
Kiedy moge juz spróbwać kolorować i prosze poradźcie jaki kolorek? Z tego co wyczytałam to polecacie Vitalitys albo Goldwel - na palecie zachwyca mnie 80R albo 8KG
Goldwell niestety bardzo przyciemnia więc odradzam, proponuje Vitalitys 8.44 (20 ml)+ 8.00 (5 ml) + odrobinę pomarańczowego Pure (5 ml) + woda 6%. ( ok 37.5 ml).
8.00 to naturalny kolor kryje siwe włosy sama używam.


Farbujemy co jakieś 4 tygodnie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:03   #2349
perlette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

niestety z rudymi jest ten problem że ciężko znaleźć piękne kolory które nie są matowe czy nie przyciemniają koloru . Mam prośbę kathy 579 czy mogła byś mi przesłać na maile zdjęcie palety kolorów tej firmy o której pisałaś Vitalitys i jakiś nr. do przedstawiciela handlowego Wielkie dzięki

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Rudości czerwienie HIT TEGO SEZONU
perlette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:16   #2350
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez perlette Pokaż wiadomość
niestety z rudymi jest ten problem że ciężko znaleźć piękne kolory które nie są matowe czy nie przyciemniają koloru . Mam prośbę kathy 579 czy mogła byś mi przesłać na maile zdjęcie palety kolorów tej firmy o której pisałaś Vitalitys i jakiś nr. do przedstawiciela handlowego Wielkie dzięki

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Rudości czerwienie HIT TEGO SEZONU
To juz na stronie producenta
Tak na marginesie, ok 4 miesiące temu chciałam zamówic przez przdstawiciela handlowego do którego dzwoniłam, facet obiecał że dowiezie mi farbę po czym ślad po nim zaginął...również nie odbierał telefonów. Byłam mega nie zadowolona
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 10:02   #2351
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Mam właśnie pytanie odnośnie hennowania. Robiłam dwa i pół tygodnia temu henną i kurkumą, teraz się zastanawiam co dalej, gdy będzie już odrost... Hennowałaś po hennie? Czy nie wychodzi ciemniej? Tak sobie myślę, że zrobiłabym odrost farbą z 6% utleniaczem, a później położyłabym hennę na całość, tylko boję się żeby mi nie wyszło ciemniej i bardziej czerwono...:/ Nie za bardzo już chcę kłaść farbę na całość, bo włosy po hennie są w bardzo dobrej kondycji i mają piękny kolor
Tak, hennowałam, ale rozrabiam swoją z cassją na wszelki wypadek albo robię henna gloss (czyli z odżywką) i też odrosty chemią. Więc póki co są dość jasne i nie wpadają w czerwień.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 10:21   #2352
Nati1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Kochani pomożcie

Witam wszystkich może ktoś mi pomoże ponieważ od zawsze marzy mi się kolor rudy a dokładniej taki kolor jak na pierwszym zdjęciu i moje pytanie jest takie jaką farbą uzyskać taki kolor oraz czy wyjdzie na moich czy muszę najpierw rozjaśnić zdjęcie nr.2 z Góry dziękuję

Edytowane przez Nati1001
Czas edycji: 2012-06-04 o 18:56
Nati1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 10:43   #2353
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Thumbs down Dot.: Kochani pomożcie

spróbuj płomiennej iskry z joanny
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:02   #2354
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Kochani pomożcie

Tez mysle ze Joanna - Plomienna iskra bedzie idealna
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:07   #2355
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Kochani pomożcie

Wyjdą ciemniejsze niż u tej rudej pani na zdjęciu jeżeli użyjesz samej farby na kolor który masz ;} (chyba, że to naturalny?)
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:26   #2356
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Jesteś kochana Na taką odpowiedź właśnie liczyłam
Jak juz pisałam narwaniec jestem więc cały zestaw juz zamówiłam I na pewno nie wytrzymam 4 tygodni hi,hi
Bardzo sie ciesze ze trafiłam na to forum. Dowiedziałam sie mnóstwa ciekawych rzeczy Myślę, ze moja fryzjerka by mi nie udzieliła tylu informacji.
Mnie akurat stac żeby sie farbowac co miesiąc u fryzjera. Ale dla mnie ta satysfakcja że zrobię to sama jest wiecej warta Mam tylko nadzieję że próba sie powiedzie. Na pewno o tym napiszę.
Dziękuję Kathy jesteś kochana
Innym tez dziekuję bo dzięki waszym doswiadczeniom dużo się dowiedziałam. Buźka
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:50   #2357
Nati1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Kochani pomożcie

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Wyjdą ciemniejsze niż u tej rudej pani na zdjęciu jeżeli użyjesz samej farby na kolor który masz ;} (chyba, że to naturalny?)
nie,neistety ale to farbowane, dlatego chyba najpierw będe musiała troszke je rozjasnić, dziękuję za odpowiedź wypróbuję tą farbę z joanny
Nati1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 12:38   #2358
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Jesteś kochana Na taką odpowiedź właśnie liczyłam
Jak juz pisałam narwaniec jestem więc cały zestaw juz zamówiłam I na pewno nie wytrzymam 4 tygodni hi,hi
Bardzo sie ciesze ze trafiłam na to forum. Dowiedziałam sie mnóstwa ciekawych rzeczy Myślę, ze moja fryzjerka by mi nie udzieliła tylu informacji.
Mnie akurat stac żeby sie farbowac co miesiąc u fryzjera. Ale dla mnie ta satysfakcja że zrobię to sama jest wiecej warta Mam tylko nadzieję że próba sie powiedzie. Na pewno o tym napiszę.
Dziękuję Kathy jesteś kochana
Innym tez dziekuję bo dzięki waszym doswiadczeniom dużo się dowiedziałam. Buźka
Jeszcze 2 sprawy, włosy farbujemy na włosy nie myte jednak na takie które nie maja na sobie silikonów, kup sobie odżywke wygładzającą Isany z Babasu lub Garniera Avocado i tym tylko odżywiaj włosy ok 3 dni przed farbowaniem. Po farbowaniu należy włosy zakwasić (zerknij na mój blog) po to aby farba się nie wypłukiwała.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 15:21   #2359
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jeszcze 2 sprawy, włosy farbujemy na włosy nie myte jednak na takie które nie maja na sobie silikonów, kup sobie odżywke wygładzającą Isany z Babasu lub Garniera Avocado i tym tylko odżywiaj włosy ok 3 dni przed farbowaniem. Po farbowaniu należy włosy zakwasić (zerknij na mój blog) po to aby farba się nie wypłukiwała.
Tak, tak doczytałam wszystko juz wcześniej. Byłam wczoraj w Rossmanie kupiłam ten szampon z Isany (wiem zeby używać sporadycznie) ale tej odżywki właśnie nie znalazłam. Kupiłam tez Dalię tak na wszelki wypadek . Kupiłam wcześniej odżywkę a Sylosa ( czy jakos tak - wiem że nie lubisz tej firmy) bez sylikonów czy moze być??
A i jeszcze fryzjerka mówiła ze następnym razem zrobi jednak dekoloryzację. Czy powinnam to zrobić czy spróbować tym zestawem co poleciłaś??
Ale mogę zabarwić wcześniej ?? tak chociaz po 3 tygodniach
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 18:52   #2360
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Tak, tak doczytałam wszystko juz wcześniej. Byłam wczoraj w Rossmanie kupiłam ten szampon z Isany (wiem zeby używać sporadycznie) ale tej odżywki właśnie nie znalazłam. Kupiłam tez Dalię tak na wszelki wypadek . Kupiłam wcześniej odżywkę a Sylosa ( czy jakos tak - wiem że nie lubisz tej firmy) bez sylikonów czy moze być??
A i jeszcze fryzjerka mówiła ze następnym razem zrobi jednak dekoloryzację. Czy powinnam to zrobić czy spróbować tym zestawem co poleciłaś??
Ale mogę zabarwić wcześniej ?? tak chociaz po 3 tygodniach
szkoda włosów na dekoloryzacje, masz dobry kolor, bardzo jasne rudości mają to do siebie że wypłukują się na blond. Nie tylko silikony oblepiają włosy ale również polyqatrenium, więc należy te składniki omijać przed farbowaniem ponieważ oblepiają łuskę włosa.
3 tygodnie ok
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:51   #2361
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:38   #2362
Nati1001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Garnier-Bursztynowa Czerwień

Edytowane przez Nati1001
Czas edycji: 2012-06-04 o 18:56
Nati1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:20   #2363
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

właśnie dotarł do mnie Chantal B. Jasny Tycjan, z tym, że zamówiłam utleniacz 6% a dostałam 9%. chcę go zwrócić i w związku z tym takie pytanie - czy do Chantala musi być jakiś konkretny utleniacz w sensie firmy? czy obojętnie? ja się na tym kompletnie nie znam.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 06:50   #2364
perlette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
To juz na stronie producenta
Tak na marginesie, ok 4 miesiące temu chciałam zamówic przez przdstawiciela handlowego do którego dzwoniłam, facet obiecał że dowiezie mi farbę po czym ślad po nim zaginął...również nie odbierał telefonów. Byłam mega nie zadowolona
Kathy579 To jakaś maakra z tym przedstawicielem , jak moga sobie na to pozwolic szok !!! A Ty jestes fryzjerka tak ??? to powiedz mi jak z siwimy wlosami w 100% pokrywaja jak z trwaloscia koloru czy dlugo sie utrzymuja farby (nie tylko rude) i jest ladny polysk a i powiedz jak z zapachem pachną czy śmierdzą amoniakiem czy mało maja amoniaku
Wielkie dzięki
perlette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:33   #2365
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Heh.. dostałam moje farbki Och jak mnie kuuuuuuuuuuuuuussssiii!!! Ale to dopiero tydzień od farbowania.

A uśmiałam sie bo byłam u swojej szwagierki fryzjerki i ona własnei pracuje na Vitalitysie ha, ha mogłma od razu zapytać o te farby z nie zamawiac z neta no ale cóż mam i się cieszę. a szwagierce nie do konca ufam. Na długich sie bałam u niej eksperymentować ale na krótkich to może dam jej szansę
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:56   #2366
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez perlette Pokaż wiadomość
Kathy579 To jakaś maakra z tym przedstawicielem , jak moga sobie na to pozwolic szok !!! A Ty jestes fryzjerka tak ??? to powiedz mi jak z siwimy wlosami w 100% pokrywaja jak z trwaloscia koloru czy dlugo sie utrzymuja farby (nie tylko rude) i jest ladny polysk a i powiedz jak z zapachem pachną czy śmierdzą amoniakiem czy mało maja amoniaku
Wielkie dzięki
Krycie średnie, dodajemy do wybranego koloru farby z naturalnym pigmentem na tym samym poziomie i wtedy jest ok. Trwałość zależy od koloru i stanu włosów. Zapach jest ok - ponieważ farba jest z obniżoną zawartością amoniaku. Nie jestem fryzjerką, ale zapewniam cię że niektóre mogły by się uczyc ode mnie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-04-20 o 13:11
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 19:53   #2367
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ok, obiecana fotka, akurat z terenu

Dla przypomnienia, farba to Bardzo Jasny Tycjan Chantal + mixton pomarańczowy- tutaj po 3 myciach. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że odnalazłam swój idealny odcień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (32,6 KB, 228 załadowań)
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 23:34   #2368
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ok, obiecana fotka, akurat z terenu

Dla przypomnienia, farba to Bardzo Jasny Tycjan Chantal + mixton pomarańczowy- tutaj po 3 myciach. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że odnalazłam swój idealny odcień
mój też znalazłaś dziewczyny to co z tym utleniaczem?
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 08:27   #2369
perlette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Krycie średnie, dodajemy do wybranego koloru farby z naturalnym pigmentem na tym samym poziomie i wtedy jest ok. Trwałość zależy od koloru i stanu włosów. Zapach jest ok - ponieważ farba jest z obniżoną zawartością amoniaku. Nie jestem fryzjerką, ale zapewniam cię że niektóre mogły by się uczyc ode mnie.
hehehe
Wiem że co się robi w takich przypadkach żeby pokryć siwe włosy,ale niestety jak dodaje się natury to troche przygaśi intensywność takich kolorów jak rude(chyba że nie w przypadku tej farby-nie wiem bo jej nie stosowałam) , ale też wiem że są takie farby które tego nie potrzebują i dlatego też pytam bo być może ta mogła do nich należeć.
Jesteś wstanie przesłać mniej więcej skład farby
perlette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 11:52   #2370
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ok, obiecana fotka, akurat z terenu

Dla przypomnienia, farba to Bardzo Jasny Tycjan Chantal + mixton pomarańczowy- tutaj po 3 myciach. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że odnalazłam swój idealny odcień
Moj ulubiony kolorek , mi prawie identyczny wychodzi i tak samo jasny po 8.43 vitality's , tym razem chce 8.43 plus odrobine mixa copper i bedzie cud malina ))

Musze dodac ze wydajnosc Vitality's jest dla mnie ogromnym plusem dlatego b. polecam

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
mój też znalazłaś dziewczyny to co z tym utleniaczem?
Nie musi byc konkretny , ja kupuje w sklepie fryzjerskim podstawowy utleniacz i zaoszczedzam ok 3-4 funty na bultli , sklad jest identyczny jak w przypadku innych markowych i relatywnie drozszych utleniaczy.
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.