Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 14:52   #4351
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nawiedziłam dziś olsztyńską naturę, zmacałam testery i wyszłam z niczym No dobra dołożyłam i kupiłam lepszą szczotę do zębów, kosztem lakieru i cieni MM Jakoś nic mnie nie przekonało chociaż kusi ten zestaw do paznokci bo kiedyś widziałam na youtube filmik i było spoko tylko za☠☠☠iście dużo roboty
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:14   #4352
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Tusz się nie osypuje Ja mam w ogóle takie szczęście do tuszy, że nie osypują mi się i ten nie jest wyjątkiem
Grudek też nie zostawia i nie skleja rzęs, a nakładam go zwykle 2-3 warstwy

Już widzę jak tłumy essensomaniaczek szturmują Naturę i biją się o tusze MM
juza mnie skusilas i dzis kupilam tusz
niestety wzielam lekko macany (choc pierwszy, ktory sprawdzilam byl caly upackany, jakby to byl tester) a wydawal sie nowy
maznelam sobie od razu rzesy (juz pomalowane), bo nie moglam sie doczekac aplikacji...szczota jest ogromna i bardzo duzo tuszu sie nabiera, ale na gorze i dole, nie na calej szczotce

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
U mnie w naturze też są już limitki, brakowało malinowych lakierów, a róże były dwa Przyznać się, która to zachwalała tą malinkę?
ja sie przyznaje bez bicia, ze tez ja wychwalalam
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:50   #4353
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Też kupiłam tusz z MM
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:47   #4354
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziś róż na MM miał premierę na swoim licu i wypadł baaardzo dobrze Piękny, delikatny efekt (nie sposób zrobić sobie nim krzywdy) i rewelacyjna trwałość - rano się malowałam o 5:30, a wracając z pracy o 15:30 miałam go na twarzy we właściwie nienaruszonym stanie dalej nie wiem, bo od tego czasu lustra po drodze nie miałam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:56   #4355
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wchodząc do natury złapałam ostatnio, patrzący na mnie i czekający na mnie brzoskwiniowy lakier z MM jedyna rzecz z tej limitki na którą miałam ochotę. przetestowałam go póki co na kartce - kolorem bardziej podchodził mi ten z multi dimension, makes me weak.. ale dzisiaj robie ombre pazury z jego udziałem, zobaczymy
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:03   #4356
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;34085558]u mnie też już jest MM, róż macałam i nie zwalił mnie z nóg, za to cień 02 Let's Get Twisted jest boski - już nie mogę doczekać się jutrzejszego mejkapu z nim w roli głównej! [/QUOTE]

Ja też róż macałam i nie powalał, postanowiłam zaryzykować i jestem w szoku bo jest cudny na policzku

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
8
8 to ja kupiłam od początku miesiąca, łącznie z odżywkami i utwardzaczami, więc sama rozumiszzzz
ja zbankrutuje zamiast odkładać to na kosmetyki wydaje wszystko przez wasze kuszenie może by tak schować kartę ?? wtedy nie będe miała czym płacić

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
8
8 to ja kupiłam od początku miesiąca, łącznie z odżywkami i utwardzaczami, więc sama rozumiszzzz
ten zielony lakier jest cudny takiego mi brakuje do kolekcji
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:40   #4357
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

a są gdzieś swatche jak ten róż wygląda na twarzy?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 21:40   #4358
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
J
ten zielony lakier jest cudny takiego mi brakuje do kolekcji
Też mi się podoba, ale tylko kolor
Zajrzyj sobie na bloga, wrzuciłam dokładne fotki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 22:04   #4359
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
a są gdzieś swatche jak ten róż wygląda na twarzy?
TUTAJ widać go lepiej niż u mnie
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 22:09   #4360
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
TUTAJ widać go lepiej niż u mnie
Nie obrażajcie się ale ten róż daje według mnie efekt przemocy domowej.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 22:15   #4361
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie obrażajcie się ale ten róż daje według mnie efekt przemocy domowej.
na żywo nie daje na szczęście
dziewczyny możecie polecić jakieś pastelowe lakiery miętowy i jasnoniebieski? nie muszą być z e.
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 22:48   #4362
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Kończy mi się mój ulubiony tusz z Essence, Multi Action (ten różowy), zastanawiam się czy nie sięgnąć po ten I love Extreme (z tą grubą szczoteczką). Macie porównanie? Multi Action jest boski, nie osypuje się, a mam go długo, fajnie wydłuża, trochę pogrubia, jak dla mnie przebił L'oreal Voluminius czy jakoś tak i dorównuje Max Factor 2000 kalorii - tylko, że ja miałam go z ponad 2 lata temu, a podobno zmienili formułę.

Czy warto zamienić go na ten tusz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-mascara.html

Czy ten drugi się nie rozmazuje i nie osypuje? U mnie wiele tuszy po godzinie już tworzy nieestetyczny efekt, i jak narazie Multi Action sprawdza się najlepiej.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 04:25   #4363
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A i jeszcze jedno, zauroczyłam się różem z Gosha (ciasteczko25 przestawia go w najnowszym filmiku. Jednakże nie bardzo orientuję się gdzie mogę dostać te kosmetyki, a nie lubię szukać. Robię zakupy tylko w drogeriach które znajdują się w centrach handlowych (Rossmann, Natura itd.) czy znacie taki ładny brzoskwiniowy odcień który przedstawia Kasia? Oczywiście w miarę rozsądnej cenie Sleeka nie chcę, choć kolory wydają się cudne, ale nie lubię kupować w ciemno, muszę obadać kolorek na żywo. Już się tak załatwiłam z kilkoma rzeczami kupując przez net, ale nie o tym
Buźka
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 05:38   #4364
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie obrażajcie się ale ten róż daje według mnie efekt przemocy domowej.
Ale, że w jakim sensie? Ta babka chyba nałożyła go zbyt dużo.

Moim zdaniem to normalny, lekko perłowy róż balansujący gdzieś pomiędzy brzoskwinią a różem.
Warto, fajny jest tylko trwałość mogłaby byc lepsza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmroz3.jpg (50,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mmroz5.jpg (41,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mmroz4.jpg (35,1 KB, 49 załadowań)
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 06:23   #4365
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Ja też róż macałam i nie powalał, postanowiłam zaryzykować i jestem w szoku bo jest cudny na policzku

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------



ja zbankrutuje zamiast odkładać to na kosmetyki wydaje wszystko przez wasze kuszenie może by tak schować kartę ?? wtedy nie będe miała czym płacić

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



ten zielony lakier jest cudny takiego mi brakuje do kolekcji

róż ma śliczny kolorek, fakt, ale po pierwsze mam prawie identyczny z TBS, po drugie za dużo już mam kosmetyków i naprawdę muszę zastanawiać się czy coś tam jest mi absolutnie potrzebne do szczęścia, po trzecie lecą do mnie dwa różyki Kiko, a że Essence nie pierdzielnął mną o podłogę, więc go nie wzięłam, ale jeszcze głośniej pieję z zachwytu nad cieniem 02 - trzy piękne kolory w jednym cieniu!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 06:34   #4366
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Umalowałam się dziś tuszem z MM i po pierwszym razie mam mieszane uczucia, po MA mam o wiele lepszy efekt. Mam wrażenie, że nabiera strasznie mało tuszu na szczoteczkę i musiałabym chyba nałożyć kilka warstw, żeby wyglądały tak jak po MA...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 06:58   #4367
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Też mi się podoba, ale tylko kolor
Zajrzyj sobie na bloga, wrzuciłam dokładne fotki
dziekuje, jest boski

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
TUTAJ widać go lepiej niż u mnie
Tutaj wygląda okropnie... ale na żywo jest cudny

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
na żywo nie daje na szczęście
dziewczyny możecie polecić jakieś pastelowe lakiery miętowy i jasnoniebieski? nie muszą być z e.
Ados

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;34128896]róż ma śliczny kolorek, fakt, ale po pierwsze mam prawie identyczny z TBS, po drugie za dużo już mam kosmetyków i naprawdę muszę zastanawiać się czy coś tam jest mi absolutnie potrzebne do szczęścia, po trzecie lecą do mnie dwa różyki Kiko, a że Essence nie pierdzielnął mną o podłogę, więc go nie wzięłam, ale jeszcze głośniej pieję z zachwytu nad cieniem 02 - trzy piękne kolory w jednym cieniu! [/QUOTE]

Też jestem nim oczarowana

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Kończy mi się mój ulubiony tusz z Essence, Multi Action (ten różowy), zastanawiam się czy nie sięgnąć po ten I love Extreme (z tą grubą szczoteczką). Macie porównanie? Multi Action jest boski, nie osypuje się, a mam go długo, fajnie wydłuża, trochę pogrubia, jak dla mnie przebił L'oreal Voluminius czy jakoś tak i dorównuje Max Factor 2000 kalorii - tylko, że ja miałam go z ponad 2 lata temu, a podobno zmienili formułę.

Czy warto zamienić go na ten tusz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-mascara.html

Czy ten drugi się nie rozmazuje i nie osypuje? U mnie wiele tuszy po godzinie już tworzy nieestetyczny efekt, i jak narazie Multi Action sprawdza się najlepiej.

Mam oba i powiem tak: dla mnie i love ex bardzo pogrubia u mnie się nie osypuje ale po dłuższym użytkowaniu kruszy się, a MA daje delikatny efekt pogrubienia, a może kup big podkręcający?? Myślę, że bardziej by przypadł Ci do gustu

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Umalowałam się dziś tuszem z MM i po pierwszym razie mam mieszane uczucia, po MA mam o wiele lepszy efekt. Mam wrażenie, że nabiera strasznie mało tuszu na szczoteczkę i musiałabym chyba nałożyć kilka warstw, żeby wyglądały tak jak po MA...
Czy twój tusz MM jest gęsty?? U mnie jest taki jakby był stary, nie wiem czy był otwierany czy wszystkie tak mają. Ładnie pogrubia, ale przez gęstą konsystencję ciężko się go nakłada, chyba wygrywa i love ex...
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:48   #4368
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie obrażajcie się ale ten róż daje według mnie efekt przemocy domowej.
Ja się nie obrażam, jak dla mnie to jest nietrafiony, przez ciepłe brzoskwiniowe tony, które większości Polek nie pasują.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:55   #4369
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziolcha86 - Mi I<3 Extreme nie podpasował, początkowo malował ładnie, ale wyjątkowo szybko wysechł i po 3tyg. z wielokrotnym myciem szczoty i tak robił grudki. Kupiłam nowy, z nalepką od dystrybutora. No ale wiem, że wiele osób go chwali

Aalicia24 - Mięte ma Rimmel z tej droższej serii Lycra Pro, 16.99, a błęktit pastelowy ma Miss Sporty w limitowanej letniej kolekcji za piątaka

Śniegowa
- to ja zdecydowanie jestem w tej mniejszości, w różach i czerwieniach wyglądam jakby mnie mazidło jakieś uczuliło Brzoskwinie za to mi służą

edit: Oświećcie mnie jak się robi "wielocytuj"
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-05-15 o 08:08
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 08:10   #4370
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Śniegowa - to ja zdecydowanie jestem w tej mniejszości, w różach i czerwieniach wyglądam jakby mnie mazidło jakieś uczuliło Brzoskwinie za to mi służą choć jestem blondynką o niebieskich oczach - do cery śniadej mi daleko, a na solarium nie byłam jak żyję

edit: Oświećcie mnie jak się robi "wielocytuj"
właśnie tak jak mówiesz wygląda większość z nas w brzoskwiniowych ciepłych odcieniach

Odpowiedź w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (80,4 KB, 76 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:11   #4371
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
właśnie tak jak mówiesz wygląda większość z nas w brzoskwiniowych ciepłych odcieniach

Odpowiedź w załączniku
Dzięki, no z tym, że guzik to widziałam, ale po włączeniu tej opcji wcale nie cytuje mi zaznaczonych postów wiem, żem blond, ale nie aż tak
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-05-15 o 08:12
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:13   #4372
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Dzięki, no z tym, że guzik to widziałam, ale po włączeniu tej opcji wcale nie cytuje mi zaznaczonych postów wiem, żem blond, ale nie aż tak
Ja zaznaczysz tak kilka postów to wystarczy potem kliknąc Cytuj
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:17   #4373
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja zaznaczysz tak kilka postów to wystarczy potem kliknąc Cytuj
Dziękuję, już widzę co dziś robiłam źle
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:40   #4374
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja przez ostatnie kilka dni używam tylko różu z MM. Jestem nim zachwycona. Wcale nie ma dużo brzoskwiniowych tonów. I jak pięknie pachnie. Nakładanie go to przyjemność

No i oczywiście pobiegłam po tusz MM. Ładnie wydłuża rzęsy, z minusów robi trochę grudek. Drobinki jak się dobrze przyjrzeć to są na rzęsach. Jednak bardzo słabo widoczne, tylko pod światło się mienią gdzieniegdzie. Na kartce jak rozmazałam trochę tuszu to w sztucznym świetle widać że cała powierzchnia się mieni. W sumie mi się to podoba, bo na początku obawiałam się efektu paprochów na rzęsach.
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:02   #4375
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale, że w jakim sensie? Ta babka chyba nałożyła go zbyt dużo.

Moim zdaniem to normalny, lekko perłowy róż balansujący gdzieś pomiędzy brzoskwinią a różem.
Warto, fajny jest tylko trwałość mogłaby byc lepsza.
Właśnie chyba w tym sęk, że u niejnie wyglądało to dobrze. Na zdjęciach poniżej wygląda o niebo lepiej.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:38   #4376
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

O losie. Mam kase a nie mam co kupić z Essence bo mnie ta MM wcale nie kręci (no, poza jednym cieniem, ale cieni mam w nadmiarze)
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:47   #4377
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
O losie. Mam kase a nie mam co kupić z Essence bo mnie ta MM wcale nie kręci (no, poza jednym cieniem, ale cieni mam w nadmiarze)
No co Ty... A jak wyglada "cieni mam w nadmiarze"??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:07   #4378
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

dziewczyny, jaka limitka jest teraz w Tesco Extra? o ile wogóle jakaś jest?

i wiecie co? kupiłam różowy tusz do rzęs Multi Action zachęcona pozytywnymi opiniami i... leży już 2 miesiące prawie i wciąż się bardzo maże, odbija, skleja. myślałam że jak podeschnie będzie super (ja na ogół nie znoszę świeżych, mokrych tuszy...) a tu on wciąż jakby świeży. z jednej strony fajnie no ale nie dla mnie chyba...
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:19   #4379
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
dziewczyny, jaka limitka jest teraz w Tesco Extra? o ile wogóle jakaś jest?

i wiecie co? kupiłam różowy tusz do rzęs Multi Action zachęcona pozytywnymi opiniami i... leży już 2 miesiące prawie i wciąż się bardzo maże, odbija, skleja. myślałam że jak podeschnie będzie super (ja na ogół nie znoszę świeżych, mokrych tuszy...) a tu on wciąż jakby świeży. z jednej strony fajnie no ale nie dla mnie chyba...

Mój sechł z rok... Potem był dosyć dobry przez kilka tygodni i zakończył swój żywot- nic nie robił z moimi rzęsami oprócz mokrego efektu 4 rzęs, dlatego nie polecam go bo moim zdaniem jest do kitu i tyle
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:47   #4380
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A mi od MA i innych esencowych maskar wypadały rzęsy więc nie tykam już, choćby cuda robić obiecywały.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.