Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-27, 21:00   #2101
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, jak dla mnie to ju¿ jest hardcore Farbowanie na "co bêdzie to bêdzie"
To ja taka nudna siê waham, który odcieñ Inebryi braæ. Czy 5,0 czy 5,1 - no wieje nud± u mnie

O, a w³a¶nie. By³am dzi¶ w Rossmannie. No i oczywi¶cie dosta³am zaæmienia umys³u, ¿e mam przez miesi±c testowaæ Fitomed i kupi³am tego Lilliputza (o tego tutaj) co MorganLeFay poleca³a
I olejek dla mam Babydream na w³osy i do ukrêcenia myjad³a do gêby
Nie martw siê ja dzisiaj obejrza³am ka¿d± blond farbê w promocji w Rossie i szampony z Green Pharmacy ale w koñcu wysz³am z... plastrem do naklejenia w kibelku aby ³adnie pachnia³o Ju¿ tak mam aby niczego niepotrzebnie sobie nie kupiæ walê na dzia³ z produktami do domu i wychodzê z jak±¶ nowo¶ci± do u¿ytku dla ca³ej rodzinki. Swoj± drog± maj±c 3 facetów w domu, plaster pachn±cy w kibelku to "must be" jak powiadaj± blogerki
Daj znaæ co i jak z tym szamponem bêdzie
A to co mi po g³owie chodzi ostatnio: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...je-wosowe.html St±d nie wiem co bêdzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:01
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:14   #2102
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie martw siê ja dzisiaj obejrza³am ka¿d± blond farbê w promocji w Rossie i szampony z Green Pharmacy ale w koñcu wysz³am z... plastrem do naklejenia w kibelku aby ³adnie pachnia³o Ju¿ tak mam aby niczego niepotrzebnie sobie nie kupiæ walê na dzia³ z produktami do domu i wychodzê z jak±¶ nowo¶ci± do u¿ytku dla ca³ej rodzinki. Swoj± drog± maj±c 3 facetów w domu, plaster pachn±cy w kibelku to "must be" jak powiadaj± blogerki
Daj znaæ co i jak z tym szamponem bêdzie
A to co mi po g³owie chodzi ostatnio: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...je-wosowe.html St±d nie wiem co bêdzie.
Hahahahahha Czyli ze mn± nie jest tak ¼le. Bo to mój pierwszy w³osowy zakup od jaki¶ 2 miesiêcy (nie licz±c szamponu Alterry , siemienia lnianego do picia na w³osy i Biotebalu).
A'propo ³azienki, ja ostatnio namówi³am matulê na takie psikade³ko a'la Briese (taki kurdupelek do ¶ciany przyklejany). Teraz mamy sza³owy zapach "zielona herbata"

Odno¶nie inspiracji to zdjêcie mi siê podoba baaaardzo: w³osiska

Znaj±c mnie to po pewnym czasie bym dosta³a sza³u przy takim farbowaniu. A fryzjerka razem ze mn±, bo ja tak ci±gle mieszam i wymy¶lam nowe farby
Ale Matrixem specjalnie do siwków j± zainteresowa³am i chyba bêdzie go polecaæ starszym klientkom. Zw³aszcza, ¿e mojej mamie bardzo ³adnie trzyma kolor. Na siwkach jest ja¶niej, szybciej siê zmywa, ale nadal jest to kolor farby, a nie bia³y w³os. A ¿e ona ma ca³± siw± grzywkê to sobie wyobra¼ jak to wygl±da³o przy farbowaniu drogeryjnymi

Edit:
A szampon ju¿ jutro przetestujê Razem z nowym mamusiowym olejkiem na w³osach, a co!
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:20
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:33   #2103
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahahahha Czyli ze mn± nie jest tak ¼le. Bo to mój pierwszy w³osowy zakup od jaki¶ 2 miesiêcy (nie licz±c szamponu Alterry , siemienia lnianego do picia na w³osy i Biotebalu).
A'propo ³azienki, ja ostatnio namówi³am matulê na takie psikade³ko a'la Briese (taki kurdupelek do ¶ciany przyklejany). Teraz mamy sza³owy zapach "zielona herbata"

Odno¶nie inspiracji to zdjêcie mi siê podoba baaaardzo: w³osiska

Znaj±c mnie to po pewnym czasie bym dosta³a sza³u przy takim farbowaniu. A fryzjerka razem ze mn±, bo ja tak ci±gle mieszam i wymy¶lam nowe farby
Ale Matrixem specjalnie do siwków j± zainteresowa³am i chyba bêdzie go polecaæ starszym klientkom. Zw³aszcza, ¿e mojej mamie bardzo ³adnie trzyma kolor. Na siwkach jest ja¶niej, szybciej siê zmywa, ale nadal jest to kolor farby, a nie bia³y w³os. A ¿e ona ma ca³± siw± grzywkê to sobie wyobra¼ jak to wygl±da³o przy farbowaniu drogeryjnymi

Edit:
A szampon ju¿ jutro przetestujê Razem z nowym mamusiowym olejkiem na w³osach, a co!
U mnie psikacz koñczy³ siê w jeden dzieñ. Mam dzieci
Teraz tylko co¶ do kontaktu albo co¶ do postawienia wysoko na pó³ce. Ogólnie najbardziej lubiê takie kulki Breff: http://biuroweoddk.pl/kostki-toaleto...ref-kulki.html Niebiesko ciemno niebieskie pachn± super. To znaczy kibelek pachnie i nie czuæ smrodu ¿adnego, bo moje dzieci nie spuszczaj± wody, jeszcze tego drygu nie maj± Ech czy my o kiblach gadamy?!

Mojej mamie trzyma Inebrya i na razie Matrix do siwków nam nie potrzebny
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:44   #2104
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie psikacz koñczy³ siê w jeden dzieñ. Mam dzieci
Teraz tylko co¶ do kontaktu albo co¶ do postawienia wysoko na pó³ce. Ogólnie najbardziej lubiê takie kulki Breff: http://biuroweoddk.pl/kostki-toaleto...ref-kulki.html Niebiesko ciemno niebieskie pachn± super. To znaczy kibelek pachnie i nie czuæ smrodu ¿adnego, bo moje dzieci nie spuszczaj± wody, jeszcze tego drygu nie maj± Ech czy my o kiblach gadamy?!

Mojej mamie trzyma Inebrya i na razie Matrix do siwków nam nie potrzebny
Hahahahahahahaha !!!! No jako¶ tak nam na kible zesz³o
U mnie najm³odszy "dzieæ", czyli mój brat, ma 22 lata, wiêc psikacz bezpieczny

To twoja mama ma dobrze. Moja obecnie ma wiêcej siwych ni¿ kolorowych, dlatego ju¿ taki specjalny do siwków potrzebny.
Zadowolona jest ze swojego Matrixa 509N i ja te¿ (z tego jej koloru), bo wcisnê³am jej odcieñ naturalny.
Wcze¶niej jak sobie sama farby po zdjêciach na pude³ku kupowa³a, to po jakim¶ czasie koñczy³a z siwym kurczakiem na g³owie.
Za pierwszym farbowaniem Matrixem by³ szok, bo farba baaardzo ciemnieje na g³owie, ale po zmyciu jest jak powinno byæ. I najwa¿niejsze, ¿e jej siwe kryje i nie wymywa siê z nich prawie wcale.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:46   #2105
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny doradzcie mi prosze. Wiele lat mialam swoje naturalne wlosy. Zawsze chialam miec ciemne w chlodnym odcieniu wlosy. Jednak szkoda mi bylo je niszczyc..Wlosy mam zdrowe, nakladam olejki itd. Kilka dni temu nalozylam Joanne Palona Kawe . Niestety nie mam doswiadczenia i 1 op nie starczylo na wlosy dlugie i geste do pasa. Byly przeswity moich wlosów. Wczoraj kupilam farbe Garnier Color Naturals braz 4. I dzis mam ujednolicony kolor. Ladny, ale nadal jest "za jasny". Szukam czegos z polyskiem chlodnej, nasyconej,"arabskiej" czerni. Byle nie takiej plaskiej i doslownej. Raczej braz z takimi refleksami. Pomyslalam o Safirze Turecka mokka albo Hebanowe drzewo. Co myslicie? Albo cos innego?Nie che, by wyplukiwal sie do rudego. W jakim czasie moge dokonac kolejnej koloryzacji? Nie chce zniszczyc wlosów. Mam szczera nadzieje, ze to co mam teraz ladnie sie wyplucze, ale nie "wypierze". Henna Khadi tez sie mnie nie trzyma- na naturalnym kolorze.

Ps u fryzjera zawolano mi 200-300zl. To zdecydowanie za duzo.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:48
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:57   #2106
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny doradzcie mi prosze. Wiele lat mialam swoje naturalne wlosy. Zawsze chialam miec ciemne w chlodnym odcieniu wlosy. Jednak szkoda mi bylo je niszczyc..Wlosy mam zdrowe, nakladam olejki itd. Kilka dni temu nalozylam Joanne Palona Kawe . Niestety nie mam doswiadczenia i 1 op nie starczylo na wlosy dlugie i geste do pasa. Byly przeswity moich wlosów. Wczoraj kupilam farbe Garnier Color Naturals braz 4. I dzis mam ujednolicony kolor. Ladny, ale nadal jest "za jasny". Szukam czegos z polyskiem chlodnej, nasyconej,"arabskiej" czerni. Byle nie takiej plaskiej i doslownej. Raczej braz z takimi refleksami. Pomyslalam o Safirze Turecka mokka albo Hebanowe drzewo. Co myslicie? Albo cos innego?Nie che, by wyplukiwal sie do rudego. W jakim czasie moge dokonac kolejnej koloryzacji? Nie chce zniszczyc wlosów. Mam szczera nadzieje, ze to co mam teraz ladnie sie wyplucze, ale nie "wypierze". Henna Khadi tez sie mnie nie trzyma- na naturalnym kolorze.

Ps u fryzjera zawolano mi 200-300zl. To zdecydowanie za duzo.
To mo¿e spróbuj jakiej¶ profesjonalnej farby z poziomu 3? z ,0 albo ,1 po przecinku powinno byæ ok. Wella Koleston i Inebrya oraz Londa profesjonalna s± chwalone przez dziewczyny w w±tku

Kolejne farbowanie je¶li nie jest przymusem najlepiej robiæ co najmniej po 3-4 tygodniach od ostatniego. No i nie po ca³o¶ci, ale najpierw odrost, a na ostatnie 8-10 przeci±gn±æ na resztê w³osów farbê z odrostów lub na³o¿yæ co zosta³o w miseczce.

A co do ceny u fryzjera - zgadzam siê, ceny maj± z kosmosu. Zw³aszcza od kiedy wiem ile farba profesjonalna rzeczywi¶cie kosztuje
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:59
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 22:04   #2107
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e spróbuj jakiej¶ profesjonalnej farby z poziomu 3? z ,0 albo ,1 po przecinku powinno byæ ok. Wella Koleston i Inebrya oraz Londa profesjonalna s± chwalone przez dziewczyny w w±tku

Kolejne farbowanie je¶li nie jest przymusem najlepiej robiæ co najmniej po 3-4 tygodniach od ostatniego. No i nie po ca³o¶ci, ale najpierw odrost, a na ostatnie 8-10 przeci±gn±æ na resztê w³osów farbê z odrostów lub na³o¿yæ co zosta³o w miseczce.

A co do ceny u fryzjera - zgadzam siê, ceny maj± z kosmosu. Zw³aszcza od kiedy wiem ile farba profesjonalna rzeczywi¶cie kosztuje

Nie wiem jak mieszac farby profesjonalne. Mowiac wprost chcialabym zmieszac wszystkie zawartosci z opakowania i nalozyc. Nie wiem jak szukac dlatego szukam konkretnego produktu.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 22:09   #2108
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem jak mieszac farby profesjonalne. Mowiac wprost chcialabym zmieszac wszystkie zawartosci z opakowania i nalozyc. Nie wiem jak szukac dlatego szukam konkretnego produktu.
Ale w farbach profesjonalnych te¿ siê tylko miesza farbê z oksydantem. Jedynie oxydant kupujesz oddzielnie, a nie w jednym kartoniku z farb±.
W drogeryjnych ciemniejszych odcieniach najpopularniejszy jest oxy 6% i taki sam mo¿esz wybraæ do profeski.
A odno¶nie farby to wystarczy okre¶liæ jaki odcieñ chcesz, czego unikn±æ i potem tylko poogl±daæ kolory z konkretnego poziomu i odcienia ró¿nych firm.

Jak znajdziesz zdjêcie przedstawiaj±ce co chcesz i poka¿esz co masz na g³owie aktualnie (zdjêcie w³osów w ¶wietle dziennym najlepiej, nie pude³ka farby) to postaramy siê doradziæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 22:17   #2109
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale w farbach profesjonalnych te¿ siê tylko miesza farbê z oksydantem. Jedynie oxydant kupujesz oddzielnie, a nie w jednym kartoniku z farb±.
W drogeryjnych ciemniejszych odcieniach najpopularniejszy jest oxy 6% i taki sam mo¿esz wybraæ do profeski.
A odno¶nie farby to wystarczy okre¶liæ jaki odcieñ chcesz, czego unikn±æ i potem tylko poogl±daæ kolory z konkretnego poziomu i odcienia ró¿nych firm.

Jak znajdziesz zdjêcie przedstawiaj±ce co chcesz i poka¿esz co masz na g³owie aktualnie (zdjêcie w³osów w ¶wietle dziennym najlepiej, nie pude³ka farby) to postaramy siê doradziæ.

Postaram sie jutro wstawic fotki. Szukam chlodnego nasyconego bardzo ciemnego brazu.. byle nie plaska czern.

Z jaka cena farby mam sie liczyc? Tak mniej- wiecej? Ile jej jest? + Oksyddant? Z drogeryjnych to mi nie zostaje ani kapka. A nakladam dokladnie. I nadal cos tam przeswirtuje. Z farbowaniem moge zaczekac dluzej, by dac im odpoczac i zobaczyc jk sie farba wymywa. Moje odrost sa raczej chlodne. Czy farba profesjonalna wymywa sie stopniowo? Nie chce malowac co miesiac..
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 22:28   #2110
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahahahahahaha !!!! No jako¶ tak nam na kible zesz³o
U mnie najm³odszy "dzieæ", czyli mój brat, ma 22 lata, wiêc psikacz bezpieczny

To twoja mama ma dobrze. Moja obecnie ma wiêcej siwych ni¿ kolorowych, dlatego ju¿ taki specjalny do siwków potrzebny.
Zadowolona jest ze swojego Matrixa 509N i ja te¿ (z tego jej koloru), bo wcisnê³am jej odcieñ naturalny.
Wcze¶niej jak sobie sama farby po zdjêciach na pude³ku kupowa³a, to po jakim¶ czasie koñczy³a z siwym kurczakiem na g³owie.
Za pierwszym farbowaniem Matrixem by³ szok, bo farba baaardzo ciemnieje na g³owie, ale po zmyciu jest jak powinno byæ. I najwa¿niejsze, ¿e jej siwe kryje i nie wymywa siê z nich prawie wcale.
Moja mama ma bialutkie w³osy na czubku, ciemno siwe po bokach i resztki swoich. Ale ogólnie jest ju¿ siwulka. Ma w³osy praktycznie do pasa i obie siê nimi "jaramy" bo i ja i mama chcia³y¶my mieæ zawsze tak d³ugie. Zazdroszczê jej. Inebrya siedzi w tych bia³ych w³osach i dlatego nie potrzebujemy extra coverage.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny doradzcie mi prosze. Wiele lat mialam swoje naturalne wlosy. Zawsze chialam miec ciemne w chlodnym odcieniu wlosy. Jednak szkoda mi bylo je niszczyc..Wlosy mam zdrowe, nakladam olejki itd. Kilka dni temu nalozylam Joanne Palona Kawe . Niestety nie mam doswiadczenia i 1 op nie starczylo na wlosy dlugie i geste do pasa. Byly przeswity moich wlosów. Wczoraj kupilam farbe Garnier Color Naturals braz 4. I dzis mam ujednolicony kolor. Ladny, ale nadal jest "za jasny". Szukam czegos z polyskiem chlodnej, nasyconej,"arabskiej" czerni. Byle nie takiej plaskiej i doslownej. Raczej braz z takimi refleksami. Pomyslalam o Safirze Turecka mokka albo Hebanowe drzewo. Co myslicie? Albo cos innego?Nie che, by wyplukiwal sie do rudego. W jakim czasie moge dokonac kolejnej koloryzacji? Nie chce zniszczyc wlosów. Mam szczera nadzieje, ze to co mam teraz ladnie sie wyplucze, ale nie "wypierze". Henna Khadi tez sie mnie nie trzyma- na naturalnym kolorze.

Ps u fryzjera zawolano mi 200-300zl. To zdecydowanie za duzo.
Dobrze mo¿e wyj¶æ 4,1 plus oxydant 6%. Popielata czwórka ju¿ ciemno wychodzi ze wzglêdu na popiel. Poziom 3 mo¿e ju¿ byæ czarnym kolorem. Na allegro mo¿esz kupiæ gotowe zestawy np Matrix SoColor, Inebrya, Wella. Mieszasz i nak³adasz jak w instrukcji i to tak samo jak drogeryjne.
Wystarczy w kategorii koloryzacja wpisaæ zestaw: http://allegro.pl/listing/listing.ph...category-47631
Jak juz poka¿esz nam co chcesz osi±gn±æ to dobierzemy poziom i wystarczy, ¿e ty wybierzesz sobie farbê. A! I fotka obecnego koloru bêdzie bardzo pomocna aby ci tej p³askiej czerni nie zrobic na w³osach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:31
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 22:39   #2111
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A to nie bedzie klopot jesli teraz zrobie fotki wlosow, dobierzemy "zestaw" a ja nowy kolor naloze np za 2 mies? Czy wtedy od nowa szukanie?
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 22:47   #2112
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Postaram sie jutro wstawic fotki. Szukam chlodnego nasyconego bardzo ciemnego brazu.. byle nie plaska czern.

Z jaka cena farby mam sie liczyc? Tak mniej- wiecej? Ile jej jest? + Oksyddant? Z drogeryjnych to mi nie zostaje ani kapka. A nakladam dokladnie. I nadal cos tam przeswirtuje. Z farbowaniem moge zaczekac dluzej, by dac im odpoczac i zobaczyc jk sie farba wymywa. Moje odrost sa raczej chlodne. Czy farba profesjonalna wymywa sie stopniowo? Nie chce malowac co miesiac..
Ile jest farby to zale¿y jak± firmê we¼miesz. Nie pamiêtam tez ile standardowo maj± drogeryjne, ale chyba ma³o.

Z profesek np. Wella Koleston ma pojemno¶c 60 ml tubka z farb± + potrzebne 60 ml oxy (miesza siê w stosunku 1:1) i na allegro zestaw u mojego sprawdzonego sprzedawcy kosztuje 23,88 + 10 z³ przesy³ka.
Matrix SoColor (stosunek mieszania 1:1) ma 90 ml farby w tubce + 90 ml oxy i kosztuje u mojego sprawdzonego sprzedawcy 26,50 + 10 z³ przesy³ka.
Znowu Inebrya, na któr± siê czajê, ma 100 ml farby + potrzebne 150 ml utleniacza i kosztuje 27,50 + 8 z³ przesy³ka.

Wystarczy przejrzeæ allegro i jest masa ró¿nych ofert z farbami profesjonalnymi.

Mo¿e te farby kosztuj± troszkê wiêcej "na raz", ni¿ takie pude³eczko z drogerii, ale w porównaniu z cen± koloryzacji tak± farb± u fryzjera to tyle co nic. Zw³aszcza, ¿e czêsto jedna tubka farby profesjonalnej wystarcza na 2 farbowania, albo na farbowanie po ca³o¶ci i kolejne farbowanie odrostów.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
A to nie bedzie klopot jesli teraz zrobie fotki wlosow, dobierzemy "zestaw" a ja nowy kolor naloze np za 2 mies? Czy wtedy od nowa szukanie?
Nie bêdzie, bo kolor nadal bêdzie ten sam, tylko ¿e sprany. No i zawsze mo¿na za te dwa miesi±ce przed ostatecznym zakupem farby wpa¶æ z aktualn± fotk± i zapytaæ, czy nadal tak bêdzie ok

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama ma bialutkie w³osy na czubku, ciemno siwe po bokach i resztki swoich. Ale ogólnie jest ju¿ siwulka. Ma w³osy praktycznie do pasa i obie siê nimi "jaramy" bo i ja i mama chcia³y¶my mieæ zawsze tak d³ugie. Zazdroszczê jej. Inebrya siedzi w tych bia³ych w³osach i dlatego nie potrzebujemy extra coverage.
WOW !!! Serio jest taka siwiutka i Inebryya jej kryje?! O ¿esz, w mordkê je¿a Ja kupujê Inebryê na bank Tylko polecê sam± 5 chyba, bo ta 5,1 wydaje siê ciemnawa.

Cytat:
Dobrze mo¿e wyj¶æ 4,1 plus oxydant 6%. Popielata czwórka ju¿ ciemno wychodzi ze wzglêdu na popiel. Poziom 3 mo¿e ju¿ byæ czarnym kolorem. Na allegro mo¿esz kupiæ gotowe zestawy np Matrix SoColor, Inebrya, Wella. Mieszasz i nak³adasz jak w instrukcji i to tak samo jak drogeryjne.
Wystarczy w kategorii koloryzacja wpisaæ zestaw: http://allegro.pl/listing/listing.ph...category-47631
Jak juz poka¿esz nam co chcesz osi±gn±æ to dobierzemy poziom i wystarczy, ¿e ty wybierzesz sobie farbê. A! I fotka obecnego koloru bêdzie bardzo pomocna aby ci tej p³askiej czerni nie zrobic na w³osach.
Amen
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 22:54   #2113
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
A to nie bedzie klopot jesli teraz zrobie fotki wlosow, dobierzemy "zestaw" a ja nowy kolor naloze np za 2 mies? Czy wtedy od nowa szukanie?
Mo¿emy teraz ustaliæ poziom ale pzed nastêpnym farbowaniem pokaz w³osy bo nie wiadomo jak siê kolor wymyje. Mo¿e nawet o ton?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Mo¿e te farby kosztuj± troszkê wiêcej "na raz", ni¿ takie pude³eczko z drogerii, ale w porównaniu z cen± koloryzacji tak± farb± u fryzjera to tyle co nic. Zw³aszcza, ¿e czêsto jedna tubka farby profesjonalnej wystarcza na 2 farbowania, albo na farbowanie po ca³o¶ci i kolejne farbowanie odrostów.
-



WOW !!! Serio jest taka siwiutka i Inebryya jej kryje?! O ¿esz, w mordkê je¿a Ja kupujê Inebryê na bank Tylko polecê sam± 5 chyba, bo ta 5,1 wydaje siê ciemnawa.



Amen
Dok³adnie. A poza tym w³osy s± w lepszej kondycji i kolor praktycznie zawsze wychodzi idealny

5,1 wydaje siê ciemniejszy bo tak jak pisa³am, popiele zawsze s± ciemniejsze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 22:58   #2114
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie. A poza tym w³osy s± w lepszej kondycji i kolor praktycznie zawsze wychodzi idealny

5,1 wydaje siê ciemniejszy bo tak jak pisa³am, popiele zawsze s± ciemniejsze.
Wiem, wiem. Có¿ zrobiê, ¿e popiele mi siê podobaj± Ale jednak rozum mówi 5,0, mimo ¿e serce wo³a 5,1. A ¿e ja s³ucham rozumu i do¶æ dobrze na tym wychodzê, to sprawa prosta - biorê chyba 5,0
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:59
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 23:10   #2115
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, wiem. Có¿ zrobiê, ¿e popiele mi siê podobaj± Ale jednak rozum mówi 5,0, mimo ¿e serce wo³a 5,1. A ¿e ja s³ucham rozumu i do¶æ dobrze na tym wychodzê, to sprawa prosta - biorê chyba 5,0
Bierz 5,0 bo ja te¿ bêdê go braæ mamie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 23:14   #2116
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bierz 5,0 bo ja te¿ bêdê go braæ mamie
Weeeeeee To potem siê porówna efekt kolorystyczny
Ja chyba bêdê gdzie¶ za tydzieñ-pó³tora zamawiaæ i nied³ugo potem k³a¶æ na ³epetynê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:14   #2117
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Weeeeeee To potem siê porówna efekt kolorystyczny
Ja chyba bêdê gdzie¶ za tydzieñ-pó³tora zamawiaæ i nied³ugo potem k³a¶æ na ³epetynê.
Nie bardzo porównasz bo to k³adzione bêdzie na bia³e siwe w³osy i tylko na te. Po d³ugo¶ci ¿e¶my poszala³y z 5,00 i mama przez to ma bardzo ciemny br±z a¿ wali czasem czarnym po d³ugo¶ci. Przetrzyma³am j± wtedy za d³ugo i siê ciemno zrobi³o. Niestety to uroki podwojonej natury. Poza tym to i tak farbowaæ bêdziemy mo¿e w po³owie lub pod koniec wrze¶nia.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-28 o 07:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:39   #2118
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a dziêkujê
dla mnie, farby Loreal w szczególno¶ci Feria nie ró¿ni± siê jako¶ci± od farb profesjonalnych
zawsze ratowa³y mnie z opresji

to jest kolor po ok 3 tygodniach od farbowania
wiadomo, przy ka¿dym myciu woda jest zabarwiona ale jest ok

je¶li chcesz rudy refleks to ta farba odpada
sporo w niej czerwieni

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------


[/B]

hehe

Wiesz metaxa ¿e ja mam t± farbê od roku w szafiwe, w wersji jeszcze tej starej -dziewczyna z grzywk±, i nie odwa¿y³am sie zrobiæ jeszcze , ale akurat mi w czerwieni dobrze, tak¿e niewykluczone co za 3 tygodnie znowu wymy¶lê
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:52   #2119
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bardzo porównasz bo to k³adzione bêdzie na bia³e siwe w³osy i tylko na te. Po d³ugo¶ci ¿e¶my poszala³y z 5,00 i mama przez to ma bardzo ciemny br±z a¿ wali czasem czarnym po d³ugo¶ci. Przetrzyma³am j± wtedy za d³ugo i siê ciemno zrobi³o. Niestety to uroki podwojonej natury. Poza tym to i tak farbowaæ bêdziemy mo¿e w po³owie lub pod koniec wrze¶nia.
A no tu nie pomy¶la³am Gapa ze mnie.
No, to sobie porównam sama ze starymi zdjêciami Matrixa 5AV
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 17:02   #2120
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz metaxa ¿e ja mam t± farbê od roku w szafiwe, w wersji jeszcze tej starej -dziewczyna z grzywk±, i nie odwa¿y³am sie zrobiæ jeszcze , ale akurat mi w czerwieni dobrze, tak¿e niewykluczone co za 3 tygodnie znowu wymy¶lê
Czyta³am gdzie¶ ¿e te w starej wersji by³y lepsze
£adniejsze wychodzi³y odcienie i farba by³a bardziej wydajna

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Tak na marginesie
By³am dzi¶ na prostowaniu keratynowym i mój kolor prysl jak bañka mydlana
Czerwieñ wyparowala
Mój kolor jest o jakie¶ 4 poziomy ja¶niejszy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:36   #2121
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Tak na marginesie
By³am dzi¶ na prostowaniu keratynowym i mój kolor prysl jak bañka mydlana
Czerwieñ wyparowala
Mój kolor jest o jakie¶ 4 poziomy ja¶niejszy
¯artujesz prawda? Prawda?
Serio wyt³uk³o ci kolor a¿ o 4 prawie poziomy?! O ¿esz... Ja bym siê chyba pop³aka³a po czym¶ takim zaraz po farbowaniu.


P.S. Kachula, zdajê relacjê jak obieca³am - ten szampon-¿el Lilliputza, co MorganLeFay poleci³a by³ dzi¶ w u¿yciu.

Najpierw na³o¿y³am sobie olejek dla mam Babydream na w³osy (bardzo ³adnie pachnie, ale po umyciu zapach znika), potem umy³am tym Liliputzem (matko, jak to siê pieni ju¿ przy ma³ej ilo¶ci ). W³osy da³y siê przegarniaæ palcami nawet bez od¿ywki, a po od¿ywce (minimalna ilo¶æ Alterra granat i aloes ) i wysuszeniu bez jedwabiu z Green Pharnmacy miote³kê mia³am tylko przez jakie¶ 15-20 minut. Potem siê ju¿ ³adnie ule¿a³y, te krótsze troszkê odstaj± bo s± lekkie, ale ogólnie jest git
Normalnie zero ko³tuna przy myciu, nawet najmniejszego. Nie by³o suszu na g³owie.

Wiêc je¶li w³osy mi siê nie bêd± po nim ekspresowo przet³uszczaæ, to chyba mam nowy szamponik "na co dzieñ" Oby sie nie przet³uszcza³y
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:15   #2122
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A macie jakie¶ do¶wiadczenia z Richesse de Diacolor Loreala ?
Mam do¶æ zniszczone w³osy, wiêc pomy¶la³am ¿e do nastêpnego farbowania takie rozwi±zanie by³oby najlepsze.
Nie mam jednak pojêcia jak wychodz± i jak szybko siê sp³ukuj±, wiêc waham siê pomiêdzy poziomami 5 i 6.
By³abym bardzo zadowolona z takiego koloru jak Brodka

Mój obecny jest bardzo podobny, ale przed farbowaniem mia³am jasny blond, wiêc na pewno trochê siê wyp³ucze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ru-0-r-640,0-n-844179P9Cf_monika_brodka.jpg (35,5 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg monika-brodka-79-R1.jpg (49,8 KB, 6 za³adowañ)
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2013-08-28 o 18:16
Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:27   #2123
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
¯artujesz prawda? Prawda?
Serio wyt³uk³o ci kolor a¿ o 4 prawie poziomy?! O ¿esz... Ja bym siê chyba pop³aka³a po czym¶ takim zaraz po farbowaniu.


P.S. Kachula, zdajê relacjê jak obieca³am - ten szampon-¿el Lilliputza, co MorganLeFay poleci³a by³ dzi¶ w u¿yciu.

Najpierw na³o¿y³am sobie olejek dla mam Babydream na w³osy (bardzo ³adnie pachnie, ale po umyciu zapach znika), potem umy³am tym Liliputzem (matko, jak to siê pieni ju¿ przy ma³ej ilo¶ci ). W³osy da³y siê przegarniaæ palcami nawet bez od¿ywki, a po od¿ywce (minimalna ilo¶æ Alterra granat i aloes ) i wysuszeniu bez jedwabiu z Green Pharnmacy miote³kê mia³am tylko przez jakie¶ 15-20 minut. Potem siê ju¿ ³adnie ule¿a³y, te krótsze troszkê odstaj± bo s± lekkie, ale ogólnie jest git
Normalnie zero ko³tuna przy myciu, nawet najmniejszego. Nie by³o suszu na g³owie.

Wiêc je¶li w³osy mi siê nie bêd± po nim ekspresowo przet³uszczaæ, to chyba mam nowy szamponik "na co dzieñ" Oby sie nie przet³uszcza³y
no niestety nie ¿artuje
Wiedzia³am ¿e kolor siê zmieni ale nie s±dzi³am ¿e a¿ tak
Mój kolor wpada co¶ w ten desen jaki ma Kachula
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:32   #2124
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
A macie jakie¶ do¶wiadczenia z Richesse de Diacolor Loreala ?
Mam do¶æ zniszczone w³osy, wiêc pomy¶la³am ¿e do nastêpnego farbowania takie rozwi±zanie by³oby najlepsze.
Nie mam jednak pojêcia jak wychodz± i jak szybko siê sp³ukuj±, wiêc waham siê pomiêdzy poziomami 5 i 6.
By³abym bardzo zadowolona z takiego koloru jak Brodka

Mój obecny jest bardzo podobny, ale przed farbowaniem mia³am jasny blond, wiêc na pewno trochê siê wyp³ucze.
Dia Richesse mi nie pasowa³a. Mia³am i kolor najpier prawie nic nie z³apa³ a i wymy³ siê super szybko ukazuj±c rudo¶ci, a ja u¿y³am popielato opalizuj±cego: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...ji-d.html#more W³osy bez rewelacji. Mimo i¿ opisa³am pozytywy to po dwóch tygodniach ju¿ nie by³o tak super, wrêcz gorzej, no i w³osów przy farbowaniu polecia³o wiêcej jak przy Matrixie Color Sync. Jak chcesz co¶ bez amoniaku i w miarê dobrze trzymaj±cego polecam w³a¶nie ten Matrix Color Sync. Kolor bomba, w³osy od¿ywione jak po jakiej¶ kuracji i ten b³ysk: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...enie.html#more

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no niestety nie ¿artuje
Wiedzia³am ¿e kolor siê zmieni ale nie s±dzi³am ¿e a¿ tak
Mój kolor wpada co¶ w ten desen jaki ma Kachula
Blondyny jeste¶my Wklejaj fotê!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:39   #2125
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula82- o Matrixie nie pomy¶la³am, dziêki za radê
Tylko chyba wezmê poziom 5. Jak my¶lisz? Czy mo¿e 6A w rzeczywisto¶ci wygl±da ciemniej ni¿ na zdjêciach ?
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 18:56   #2126
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no niestety nie ¿artuje
Wiedzia³am ¿e kolor siê zmieni ale nie s±dzi³am ¿e a¿ tak
Mój kolor wpada co¶ w ten desen jaki ma Kachula
Serio?! O w mordkê je¿a, to bardzo ci wyp³uka³o
Normalnie jak dekoloryzacja bez dekoloryzacji No i co teraz zamierzasz? Bêdziesz blondyna, czy farbowanie za nied³ugo?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:11   #2127
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82- o Matrixie nie pomy¶la³am, dziêki za radê
Tylko chyba wezmê poziom 5. Jak my¶lisz? Czy mo¿e 6A w rzeczywisto¶ci wygl±da ciemniej ni¿ na zdjêciach ?
6A jest dla mnie idealnym poziomem 6. Niestety granica pomiêdzy poziomem 5 a 6 jest du¿a. Farbowa³am te¿ Matrixem SoColor (trwa³± farb±) poziom 5AV i wysz³o cieemno. Dopiero jak po miesi±cu kolor siê wymy³ to mi siê podoba³: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-wosowa_6.html
W tym po¶cie masz porównanie jak mi siê Matrix Color Sync wyp³uka³ po miesi±cu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:15   #2128
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wracam z fotkamii. Zaraz z edytuje posta i napisze w czym konkretnie rzecz

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

To moje wlosy po farmowaniu Palona kawa i Color naturals braz 4. Jak widac wyszlo dosc matoowo. I nierowno. Szukam czegos mniej wiecej takiego: http://www.google.com/search?client=...ml%3B468%3B640


Chlodnego, z polyskiem prawie czerni. Nie plaski mat. Wiem, ze to zdj jednej z wizazanek (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz)> To Khadi. Mnie sie te farby nie trzymaja w zaden sposób! Potrzebuje farby profesjonalnej, ktora nie bedzie sie wyplukiwac "na cieplo". Kolor moze byc bardziej nasycony. Wiem, ze to indywidualna preferencja wlosa, ale szukam farby b trwalej i takiej gdzie wszystko ze soba na raz zmieszam i juz. Duzo wymagan, ale mam nadzieje, ze pomozecie. Moze macie jakies zdjecia tez?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1377720796813.jpg (36,0 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1377720843816.jpg (54,2 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1377720902223.jpg (66,6 KB, 2 za³adowañ)

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-08-28 o 21:25
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:48   #2129
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Wracam z fotkamii. Zaraz z edytuje posta i napisze w czym konkretnie rzecz

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

To moje wlosy po farmowaniu Palona kawa i Color naturals braz 4. Jak widac wyszlo dosc matoowo. I nierowno. Szukam czegos mniej wiecej takiego: http://www.google.com/search?client=...ml%3B468%3B640

Chlodnego, z polyskiem prawie czerni. Nie plaski mat. Wiem, ze to zdj jednej z wizazanek (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz)> To Khadi. Mnie sie te farby nie trzymaja w zaden sposób! Potrzebuje farby profesjonalnej, ktora nie bedzie sie wyplukiwac "na cieplo". Kolor moze byc bardziej nasycony. Wiem, ze to indywidualna preferencja wlosa, ale szukam farby b trwalej i takiej gdzie wszystko ze soba na raz zmieszam i juz. Duzo wymagan, ale mam nadzieje, ze pomozecie. Moze macie jakies zdjecia tez?
No dobra, to lecimy Jak dla mnie powinna¶ spróbowaæ poziomem 5 (maksymalnie 4 - ale lepiej najpierw spróbowaæ z ja¶niejszym) i natur±, ale to ju¿ obgada³y¶my.
Dodatkowo natura z za³o¿enia jest ch³odna.

To teraz co kto robi:
- Weronisia robi Wella Koleston 4,0 i wtedy ma bardzo ciemny br±z podchodz±cy pod czerñ, trzyma jej siê farba niesamowicie. Ale jak zrobi³a 5,0 z Kolestona, to by³o rudawo na jej mysim blond odro¶cie.

- ja robi³am Matrixem 5AV, wychodzi ch³odno, dobrze siê trzyma i równomiernie sp³ukuje. Jedynie w s³oñcu widaæ delikatny rudawy poblask, ale to specyfika popielato-z³otego pigmentu w moich w³osach. U mnie ka¿da farba tak ma po sp³ukaniu.

- Kachula robi swojej mamie Inebry± i chwali. Robi³a 5,00 (ale podwójna natura to do pigmentacji, siwych w³osów, albo trudnych do ufarbowania tylko) i wysz³o bardzo ciemno - prawie czarno (z tego co mówi). Wiêc mog³aby¶ zaryzykowaæ z sam± 5,0, bo na palecie za mocno nie ró¿ni siê kolorem od podwójnej natury (5,00).

- ifrit robi Lond± 5,0 + 6,0 i ma bardzo ciemny br±z taki wpadaj±cy lekko w czerñ.

- metaxa chyba ostatnio chwali³a Kolestona, ale bra³a miedziany odcieñ.

Z tych farb najwiêksz± pojemno¶æ ma Inebrya (100 ml farby + 150 ml oxy) a najmniej Wella Koleston i Londa (60 ml + 60 ml). Ceny mo¿esz dok³adniej porównaæ na allegro i kupiæ ju¿ gotowy do farbowania zestaw (farba + odmierzona ilo¶æ oxydantu).

A zdjêcia mówi³am, ¿e s± niezbyt dawno dodane, wystrczy posprawdzaæ ostatnie, hm.., z 5-6 stron, mo¿e wiêcej. Ale wszystko tam jest.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-28 o 21:49
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 22:17   #2130
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

I nie wiem co wybrac znalazlam wlosy Weronisi, ale dla mnie za czarne.. szukam nasyconego ciemnego chlodnego brazu. A wlosy Weronisi wydaja mi sie z taka srebrna poswiata.
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.