Biolander - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 14:56   #241
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Biolander?

Narnijkar czytałam że polecasz szampony z serri naturado.Mam pytanko jakiej odżywki używasz?Ja ciągle się zastanawiam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:06   #242
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Wiesz..już ostatnio o to samo pytała się moja przyjaciółka: "Jakiej odżywki używasz?"

Moja odpowiedź: żadnej

Zdziwiła się bardzo, bo włosy błyszczały mi sie jak po jedwabiu
Od zawsze miałam suche matowe włosy:-( I jakiś czas temu trafiłam na szampony Alepia - stosuję je już od 2 lat i takich efektów sie nie spodziewałam: w końcu zdrowe, błyszczące nawilżone włosy!
Nie pamiętam już kiedy ostatni raz stosowałam odżywkę do włosów..
Potem Alepia się skończyła (była SZALENIE WYDAJNA).. a ja miała fazę na wszystko co korzenne i przyprawowe. Skusiłam się na szampon Naturado i to było to
Następny strzał w 10! W jakis sposób takie naturalne mycie wyregulowało mi skórę głowy a włosy..w końcu pozbyłam sie kompleksu :siano na głowie

Jak już najdzie mnie ochota na coś odżywkowego..to nakładam ciepły olej na skórę głowy i chodzę tak z godzinkę w turbanie.potem myję normalnie głowę szamponem (zawsze rozcieńczam wodą-lepiej się wtedy pieni)

Dobry sprawdzony przez mnie sposób na poprawę kondycji włosach (zwłaszcza przy suchych): keratyna 20 kropli +panthenol 75% 2 krople+wybrany hydrolat 10ml - nakładać na wilgotne włosy. Moja Mama stale tego używa
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:58   #243
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Biolander?

Baaaardzo Ci dziękuję za pomoc Ja na razie używam Hipp'a dla dzieci ale nie wyrabiam już z nim.Włosy matowe poplątane i dlatego muszę użyć jakiegoś balsamu bo inaczej bym łysa została Skoro po szamponach naturado nie trzeba już odżywki to zamawiam je w ciemno Boję się tej nowej alepii.Patenty chętnie wykorzystam dzięki Przy okazji zapytam czy używałaś może maseczki ziołowej z 13ziół? Zastanawiam się nad nią.Mam cere mieszaną naczynkową.
W takim razie wreszcie biorę się za zamówienie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:45   #244
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Witaj Gosiu
Jako,że to jeden z moich ulubionych i sprawdzonych produktów, napisze Tobie jak ja używam.
Wybadałam po kilku próbach użycia,że najlepiej stosować to mydło wieczorem podczas prysznicu albo kąpieli: ja nabieram małą ilość , mieszam z woda do uzyskania kremowej konsystencji i na buzie Wystarczą 3-5 minut na twarzy..czasem krócej, czasem dłużej. Ja stosuję tak 2 razy w tygodniu, ale bywało, że przy bardziej zanieczyszczonej cerze myłam nim po prostu buzie codziennie wieczorem przez kilka dni -zostawiając na minutkę na twarzy po namydleniu. Produkt jest bardzo wydajny!Wystarczy naprawdę niewiele na twarz: podczas kontaktu z wodą pęcznieje jakby, robi sie kremowe i "puszyste"

Narnijkar,

kupiłam czarne mydło peelingujące jakoś na przełomie czerwca o lipca i od razu zaczęłam je używać, pełna nadziei, że podreperuje stan mojej znękanej cery w tendencjami do trądziku w okolicach żuchwy. Wysypało mnie... po prostu straszliwie. Myślałam, że to chwilowy wysyp, że skóra się po prostu oczyszcza, więc postanowiłam to przeczekać. Ale czas mijał i poprawy nie było. Napisałam w tej sprawie do właścicielki sklepu, która kazała mi NATYCHMIAST odstawić preparat, ponieważ NIE NADAJE SIĘ ON do stosowania do twarzy. Zastosowałam się do tych zaleceń i powoli, stopniowo stan skóry się unormował. Nie pamiętam już dokładnie słów pani Elżbiety, nie chciałabym czegoś przekręcić, w każdym razie wynikało z nich jednoznacznie, że stosując mydło na twarz można sobie narobić kłopotów. Wiem, że wiele z Was "mazia" się nim z dobrym skutkiem, może mój przypadek jest odosobniony, sądzę jednak, że warto mieć się na baczności.

Edytowane przez juliee
Czas edycji: 2008-09-17 o 17:45 Powód: literówka
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:32   #245
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

Też już się nad tym samym zastanawiałam, tzn nad stosowaniem czarnego mydła na twarz. Na moim słoiczku piszę jasno, że nie powinno sie go stosować na twarz natomiast na próbce tego samego mydła pisze że można go na twarz stosować. Pogubiłam się.....
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:53   #246
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Ja od dłuższego czasu stosuję czarne mydło do twarzy i podobnie jak Narnijka i wiele naturalek jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem, co ma być w min takiego, co uniemożliwiałoby aplikację na buzię. To tylko zmiażdżone oliwki z zasadą sodową i wodą...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:31   #247
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

Ja mam natomiast pytanie co do mydeł z biolandera. Chciałabym kupić jakieś mydełko do całego ciała. Posiadam już mydło Alep z błotem z Morza Martwego, zdziebko wysuszające i ściągające."Zdziebko ściągające" to w tym wypadku efekt liftingu na twarzy, po umyciu twarzy oczodoły podjeżdżają aż pod linie włosów Ale widzę już pierwsze efekty czyli pozamykane pory (z którymi kiedyś miałam problem) i zauważalnie mniej wągrów.
Możecie natomiast polecić coś do ciała fajnego?
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 20:01   #248
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ja od dłuższego czasu stosuję czarne mydło do twarzy i podobnie jak Narnijka i wiele naturalek jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem, co ma być w min takiego, co uniemożliwiałoby aplikację na buzię. To tylko zmiażdżone oliwki z zasadą sodową i wodą...
Może niech pani Elżbieta się wypowie i powtórzy to, co napisała mnie...?
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:42   #249
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Gołąbku
Cisze się ,że pomogłam
Maseczki 13 ziół używałam i bardzo ją sobie chwalę - nie wysusza skóry jak glinki: oczyszcza nie wysuszając jej. Do tego pachnie intensywnie amlą

Niezamienna..:
widzę, że lubimy to samo

Juliee:

Może masz wyjątkowo wrażliwą skórę? albo twardą wodę? Mi -pomimo okropnie wrażliwej cery - służy bardzo dobrze-dla pewności po użyciu tego mydła przecieram jeszcze skórę hydrolatem albo wodą zakwaszoną sokiem z cytryny. Nie wiem co mogłoby byc przeciwwskazaniem do stosowania czarnego mydła na twarz??

Niawko:
Osobiście jestem zakochana w mydełkach Feniquia (tych kosteczkach). Nie wiedziałam,że mydła mogą aż tak cudnie pachnieć i mieć taką kremowa konsystencję. Doczytałam się w składzie miodu-pewnie stąd taka aksamitna konsystencja i nawilżenie. Po prostu boskie są..w szafach mam poupychane puste kartoniki po mydełkach - żeby rzeczy ładnie pachniały. Mistrzostwo świata wśród zapachów tych mydełek to: pieprz i ambra..ozłoce jak ktoś mi takie perfumy wyprodukuje Jak ktoś kocha zapach neroli-to mydełko o tym zapachu pachnie jak czyste neroli. Znam jeszcze różę - 100% róży w rózy..i..namierzam sie na kolejne bo kartoniki pustkami świecą:-(
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:51   #250
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

Narnijkar dzięki wielkie, z nieba mi spadasz bo mam mętlik w głowie, co i rusz zmieniam zdanie, i nie wiem na które się zdecydować. Mam problem zarówno z rodzajem mydła jak i z jego zapachem, najchętniej wypróbowałabym je wszystkie, ale może teraz w końcu zdecyduje sie na jedno i wybiorę coś z tego o czym piszesz.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 17:16   #251
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Biolander?

Sorry - sub.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 16:26   #252
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Ja na włosy zawsze i wszędzie polecam hennę i amlę
Szampony:, ostatnio moim faworytem są szampony Naturado, zwłaszcza Espices d'orient, który pachnie po rozcieńczeniu wodą jak Shalimar!!!
Narnijkar, czy zapach jest naprawde intenstywny i utrzymuje się po umyciu???Jestem w ciazy , niestety źle ja znoszę, już trafiłam do szpitala z powodu nadmiernych wymiotów i odwodnienia, wyobrażacie sobie co oznaczaja dla mnie mocne zapachy... Nie mam jednak ochoty myc sie drogeryjnymi szamponami , brakuje mi naturalnych. Uzywana do tej pory Alepia odpada, nie będę eksperymentować z nowa formuła. Włosy mi sie zaczeły paskudnie przetłuszczac, ale u nasady tylko, reszta jest farbowana i potrzebuje nawilzenia. zastanawiam sie nad Espices d'orient, ale boje się, że orientalny zapach mnie zwali z nóg. czy mogłabys doradzić moze jakis inny szampon z uzywanych przez Ciebie?

Znalazłam też na stronie innego sklepu takie szampony, ktos moze uzywał? Nie jest to strona biolandera, ale nie byłam pewna, czy jest sens zakladac nowy wątek dla tego sklepu tj, czy kogos to zainteresuje:
http://aspirante.pl/Szampony
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:40   #253
Słoneczko_21*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Biolander?

Witajcie Naturalki,

Moja przygoda z kosmetykami naturalnymi zaczela sie nie dawno.
Mialam juz dosc kosmetykow chemicznych wiec szukalam w internecie kosmetykow bez skladnikow ktore podraznialy by moja skore.

W taki oto sposob natknelam sie na Biolander. Zszokowala mnie ilosc produktow jakie posiadaja w swej ofercie.
Moim ostatnim odkryciem jest... szampon Naturado z owocow cytrusowych. Uwielbiam wszystko co jest o tym zapachu . Pomyslalam ze jest nie drogi wiec sprobuje. I to byl najlepszy zakup. Jestem nim zachwycona
Wlosy sa lsniace i pachna pieknie przez caly dzien. Nie mam juz problemow z rozczesywaniem. Ale kolejna jego zaleta jest to ze sprawdza sie rewelacyjnie jako zel pod prysznic. Skora jest nawilzona i jedwabiscie gladka. Jednym slowem super produkt i polecam go jak najbardziej

Edytowane przez Słoneczko_21*
Czas edycji: 2008-10-02 o 23:40
Słoneczko_21* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 22:43   #254
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Witaj Wróbelku
Gratuluję błogosławionego stanu!Co tu by Ci doradzić..
Z biolanderowych szamponów byłam zachwycona K pour Karite-tylko on dosyć drogi (ale bardzo bardzo wydajny i ci... chyba nawet lepszy niż Alepia) - także neutralnością zapachu: bardzo bardzo delikatny, lekka cytrynowa nuta nic więcej (coś jak ekologiczne płyny do prania-prawie bezzapachowe). Zapach Espices d'Orient jest dosyć intensywny-pachnie najbardziej kardamonem i imbirem (nie cynamonem czy goździkami). Jesli meczą Cię zapachy to taki nieinwazyjny szampon , który mogę ci polecić to Emolium (dostaniesz w aptece) - jest zupełnie bezzapachowy i bez SLS.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 11:57   #255
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Dzięki Narnijkar na razie dochodze do siebie (i moja skóra) po prawie miesiącu ciągłych wymiotów. Wygladam okropnie brrrrrrr....

CHyba pojde z rada Twoja i Elizabeth i kupię Naturado z cytrusów. Poczytam sobie też o Emolium, a nóż bedzie dobry?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 14:12   #256
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Ciąża jeszcze przede mną..Pomagasz sobie jakoś w tych wymiotach?pewne zioła sa zalecane wręcz w ciąży-gdzieś miałam zachomikowane takie inf. Na pewno była tam pokrzywa - uzupełniająca niedobory witaminowo-mineralne.

A po zapachu cytrusów cię nie mdli?
Ja się boję, że nie będę tolerować zapachów tych kosmetyków naturalnych-które mi najlepiej służą, czyli hydrolatów, olei czy mydła Alepia Premium..co ja wtedy używać będę?:-(
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 22:08   #257
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Biolander?

Dziewczyny, przebrnelam przez caly watek. Decyzja zapadla, zamawiam paczke z Biolandera, choc czekam wlasnie na mazidla.. Ech, moje finanse.
Poradzcie: chcialam kupic Alep Premium 40%, ale jest - z tego co widze - tylko Premium 70%. Czy nie bedzie za mocne? uzywam kwasow i nie chce przesuszyc skory. Moze zrezygnowac z wersji premium i kupic "zwykly" Alep 40%?
Drugie pytanie: czy jest wiecej zwolenniczek szamponu K pour Karite? Naturado nie ma
Tertio: czy ktos uzywal moze platkow mydlanych Alep? mojemu synkowi wyskoczylo jakies potworne uczulenie... chce zupelnie zrezygnowac z proszkow.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 22:25   #258
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Pranie, ja mam Alep 70% - ono nie wysusza skóry . Jestem z niego bardzo zadowolona.
Szampon K pour Karite znam z próbki od Narnijki - spisuje się dobrze, włosy po nim są ładne, nie klapnięte, nie podrażnia skóry głowy. Jest porównywalny ze starą Alepią.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 22:40   #259
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Biolander?

Niezamienna, dzieki (po raz kolejny Wezme mydlo 70%. Wlasnie znalazlam szampon Naturado - zle szukalam, poprzez wyszukiwarke i dzial szamponow, a on jest w Argile Provence. I teraz nie wiem: Naturado czy K pour Karite?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 09:34   #260
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

pranie - ja jeszcze dorzucę, że jeśli się boisz że 70% to może być za dużo (nie sądzę żeby cie podrazniło, Premium to naprawdę super mydlo), to jest Alep Premium z czerwoną glinka z mniejsza zawartością oleju laurowego, a jest równie świetne - właśnie kończę kostkę i jestem bardzo zadowolona. O to konkretnie mi chodzi:

http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1564

Używalam tez płatków Alep o które pytasz - na wakcjach prałam w nich ubrania, są dobre, całkiem przyzwoicie piorą (prałam ręcznie). Nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedzieć....?
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 10:13   #261
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Biolander?

Wielkie dzieki, jestescie kochane, a zamowienie juz poszlo (jestem lzejsza o 2 stowy zamowilam czarne mydlo w zestawie z rekawica, zdecydowalam sie w koncu na alep premium 70, wzielam platki mydlane, espices d'orient, alep do higieny intymnej, maseczke 13 ziol.. czyli zestaw podstawowy Planowalam wczesniej zamowic czarne mydlo beldi na ecospa, ale nie ma sensu placic podwojnie za przesylke. Btw, Niezamienna, Ty chyba testowalas oba mydelka? tzn beldi i peelingujace z biolandera? jak wypada porownanie?
Aaaa, wzielam sobie jeszcze mydelko Feniqia aroma z jasminem........
Az mi sie dzisiaj snily te wszystkie pysznosci!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 11:02   #262
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Pranie, mydła Beldi jeszcze nie testowałam, choć je mam, bo tuż przed nadejściem przesyłki strzeliłam sobie peeling kawowy, a co za dużo, to niezdrowo. Mydła peelingującego Alep używam tylko do twarzy, bo do reszty po prostu mi szkoda - efekt jest bardzo dobry, to mydełko ściera łagodnie, ale naprawdę skutecznie, a przy tym nie wysusza. Tylko zapach ma średni.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:54   #263
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Ciąża jeszcze przede mną..Pomagasz sobie jakoś w tych wymiotach?pewne zioła sa zalecane wręcz w ciąży-gdzieś miałam zachomikowane takie inf. Na pewno była tam pokrzywa - uzupełniająca niedobory witaminowo-mineralne.

A po zapachu cytrusów cię nie mdli?
Ja się boję, że nie będę tolerować zapachów tych kosmetyków naturalnych-które mi najlepiej służą, czyli hydrolatów, olei czy mydła Alepia Premium..co ja wtedy używać będę?:-(
Jakoś sobie probuje pomagac...nie będe sie rozpisywac i zasmiecac watku.

Od cytrusów mnie nie mdli , wręcz przeciwnie. Pod warunkiem, ze to taki...naturalny zapach. W obecnej chwili uzywam olejku jojoba- nie powiem, zeby zapach byl mi mily, ale jakos gorzej dzialają na mnie chemiczne zapachy kosmetyków. Co do hydrolatów, uzywałam ostatnio rumiankowego, nie odrzucal mnie. czekam na dostawe innych, wiec dam znac jak na nie reaguję. Natomiast mydła Alepia Premium nie moge uzywać , zapach mnie odrzuca- wczesniej nie przeszkadzał mi. Ja mysle, ze to sprawa osobnicza, może Tobie w ogóle zaden zapach przeszkadzac nie będzie.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:03   #264
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Biolander?

Racja, mi tam nic nie przeszkadzalo, no moze jedynie to ze nie wszystkim (np. kwasami) moglam sie maziac Sorry za OT
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:04   #265
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Dziewczyny, czy któras uzywała tego kremu??????
http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=359

Ciąza daje mi sie we znaki, mam wypryski, ale i łuszczaca sie skórę , nic co do tej pory działalo , nie działa, niestety nie mogę sie pomaziac jakims antybiotykiem (bo w rozpaczy i to bym zrobiła gdyby nie mój stan). Zastanawiam sie czy takie kremik na noc nie bylby dobry...

Z drugiej strony jesli dzialanie tego cuda opiera sie glownie na Nigelle to moze kupic olejek Nigelle...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 17:37   #266
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Wróbelku
wszystko zależy jak reagujesz na karite..
Ja miałam wersję różaną (co za zapach..) ale na twarz nie stosowałam-tylko na ciało-tam sprawował sie rewelacyjnie Niestety nie wiem jak się zachowa na twarzy..Ja osobiście wolę czysty olej nigelle w połączeniu z kwasem hialuronowym - cera po nim miodzio. Mnie osobiściej masło karite nie służy(na twarz-miałam kiedyś czyste masło karite)) na, ale każdy jest inny

EDIT: Chomiczku dzięki! rzeczywiście ten krem karite z różą występuje w serii Argile Provence Naturado (tak jak z olejem malinowym czy arganem). Krem karite z olejem nigelle nie jest Naturado i występuje tylko w jednej wersji.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2008-10-10 o 11:05
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 09:23   #267
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Ja miałam ten krem jako posiadaczka cery suchej i wielbicielka masła karite uważam, że ten krem to must have na zimę. To oczywiście wszystko zalezy od indywidualnych reakcji skóry, ale u mnie sprawdzał się świetnie i na noc i na dzień na mróz i na twarz, ina usta, i na stopy i na dekolt, dłonie itd. To nie jest dosłownie krem, raczej maść, tłusta, ale u mnie dzięki Bogu więkoszość tłustości się dobrze wchłania - tak samo było z tym kremem. Moim zdaniem jest lepszy od karite i nigelle stowanych osobno. Bardzo go lubię i na tę zimę równiez zakupię dzięki wróbelku, że mi przypomniałaś o nim

p.s. Narnijeczko - jest wersja różana tego kremu...??? Gdzie, co, jak?
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:23   #268
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Proszę bardzo a wersja rozana chyba jest na Biolanderze
Ja jako generalnie nie-suchacz, chyba jednak kupię sam Nigelle i z HA będe kłasc na mordkę.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:51   #269
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Biolander?

Kolejne zamowienie. Czekalam tylko na wyplate i juz przelalalm pieniazki i sie doczekac nie moge nowych cudeniek.
Tym razem głownie makijaz mineralny bo sypki podklad ktory zakupilam jest cudny!najlepszy jaki mialam.
Tak wiec:
Pasta do zębów/ żel Wybielająca Bio
odrazu dwa wzielam, bo jak jest taki cudny
Szampon/żel do kąpieli » Jardin de Provence"BIO
Translucent Veil -puder transparentny
Neutral pink - róż do policzków
Cafe i Sable - cienie do powiek
Czekam z niecierpliwoscia i zdam relacje
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 22:42   #270
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

O Gosieńko to ja czekam na relację z testów żelu Jardin de Provence Daj znać jak pachnie. I jak oceniasz pastę do zębówGratuluje i zazdroszczę takiego zamówienia
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.