Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 08:58   #871
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej! chciałam zadać pytanie o ,,Peeling Azjatycki''
Przeglądałam forum i znalazłam tylko stare watki nie odwiedzane od bardzo dawna, informacje na nich nie są dla mnie wystarczające. W necie są tylko ogólne informacje które znam już na pamięć.
Chodzi mi dokładnie o zestawy dostępne w sklepach internetowych - Peeling ziołowy polski Jadwiga.
Chciałabym kupić i wykonać w domu....

Dodam że mam doświadczenie ze złuszczaniem ,,domowym'', mam prywatną kawitacje, byłam na mikro kilka razy, stosowałam wielokrotnie kwasy w domu (stężenia nawet 50%)- efekt dla mnie nadal jest niezadowalający - chce czegoś więcej....
Czy ktoś miał robiony ten peeling w salonie albo robił go sam w domu?
Bardzo proszę o wszystkie opinie....

Pisze tu, ponieważ to wątek o oczyszczaniu, nie chce zakładac nowego, może akurat ktoś udzieli mi informacji..

Pozdrawiam

P.S. Proszę nie przekonywać mnie o tym żebym nie ,,robiła tego sama w domu'' nie ufam kosmetyczkom, ostatnia, na mikro zdarła mi brodę głowicą diamentową, jak jej powiedziałam ze mnie podrapała, to odparła ,,.. to niemożliwe! po mikro to się nie zdarza..'' a ja miałam strupa i czerwona plamę na brodzie, przez tydzień ponad! Wole robić takie zabiegi sama w domu - bo dokładnie jestem w stanie dobrać ich intensywność i jak się coś dzieje przerwać wcześniej ( a jeszcze nic mi się nigdy nie działo nawet w przypadku silnych kwasów)
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:23   #872
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez NikoTyko Pokaż wiadomość
Witam,
ja mam pytanie odnośnie kombajnów do mikrodermabrazji.
A więc mam w planach kupno takiego kombajnu ale nigdzie nie umie znaleźć opinii co do danego produktu
Proszę o pomoc jeśli ktoś wie i używa takiego czy innego kombajnu proszę o ocenę i co sądzicie o tym pomyśle ??

oto przykładowe kombajny:
http://allegro.pl/mikrodermabrazja-d...574018968.html
http://allegro.pl/mikrodermabrazja-d...577923175.html
http://allegro.pl/kombajn-kosmetyczn...575175439.html
Wejdź dziewczyno na specjalistyczne forum dla kosmetyczek które pracują w swoim zawodzie tzn www.kosmetyczki. net i kliknij forum. Tam piszą osoby które pracują w zawodzie, może któraś ma akurat taki kombajn i coś ci doradzi. Ja ogólnie nie jestem specjalnie za kombajnami, w salonie kiepsko się sprawdzają. Mam sprzęt z polskiej firmy Hebe od 4 lat i spokojnie mogę Ci go polecić.
Ja ogólnie nie uznaję chińskiego sprzętu a ten co podałaś to taki akurat jest. Tylko że inny jest o wieeele droższy.

PinkyDoll miałam szkolenie z tego peelingu ziołowego i powiem tak że zrobienie kwasów to betka porównaniu z peelingiem ziołowym. Robiłam go z 2 razy i było to dawno temu. Radziłabym ci się wybrać na kurs z tego peelingu wtedy wszystko będziesz miała wyjaśnione co i jak Pamiętaj tylko że po nim przez parę nie będziesz chciała wychodzić z domu, cera bardzo doli i schodzi płatami. Ale efekt jest widoczny. Ja robiłam koleżance na plecy i ramiona. Acha z tego co pamiętam że niżesz przez parę dni moczyć wogóle twarzy, tylko będzie taki specjalny preparat do smarowania po którym skóra jeszcze bardziej się łuszczy. Ale najlepiej zadzwoń do firmy Jadwiga i spytaj się o szkolenia. Powodzenia
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:08   #873
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej. Dziękuje za informację. Czytałam sporo o tym peelingu i strasznie się napaliłam. jednak co innego ,,suche'' teoretyczne informacje z neta a co innego opinia osób które wykonywały ten peeling.
Tylko trochę za późno na to wpadłam bo jest już maj i słońce będzie bardziej operować. Ja i tak używam kremów z filtrem 30 i 50 LRP ( miałam kwasy i naczynka na nosie zamykane)...
O szkoleniu myślałam, bo nawet gdybym kupiła ten zestaw to i tak nie wiem w jakich proporcjach zrobić miksturę...
Ale kusi, oj kusi strasznie...

Będę wdzięczna za dodatkowe informacje na ten temat...
Ktoś jeszcze miał wykonywany ten peeling?.. albo jest kosmetyczka po kursie która potrafi go wykonać
Jak wrażenia i efekty - będę wdzięczna za każda wypowiedź
Pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:24   #874
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

To prawda peelingi ziołowe to poważniejsza sprawa
Jadwiga ma dobry tego typu peeling i dobry opis do zabiegu.
jeśli chcesz wyślę info na maila.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:53   #875
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
To prawda peelingi ziołowe to poważniejsza sprawa
Jadwiga ma dobry tego typu peeling i dobry opis do zabiegu.
jeśli chcesz wyślę info na maila.
Hej. mam ten opis, jak wykonać peeling ziołowy jadwiga i adres do strony gdzie sprzedają zestawy dla salonów kosmetycznych - około 300 zł.
Chodzi mi o opinie kosmetyczek które go wykonywały albo osób które niedawno go robiły (np w zimie)

Pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 19:01   #876
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
Hej. mam ten opis, jak wykonać peeling ziołowy jadwiga i adres do strony gdzie sprzedają zestawy dla salonów kosmetycznych - około 300 zł.
Chodzi mi o opinie kosmetyczek które go wykonywały albo osób które niedawno go robiły (np w zimie)

Pozdrawiam

dla salonów kosmetycznych cena jest o ok 200 zł niższa - także nie wiem skąd ta suma. (chodzi mi o zestaw najmniejszy)

opinie
http://kosmetologia.com.pl/forum/sho...g-zio%C5%82owy
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:04   #877
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Około 130 zł kosztuje zestaw na allegro, w hurtowniach kosmetycznych na necie to też koszt około 150 zł za 3 kosmetyki ( zestaw - papka ziołowa 20 ml, lotion zabezpieczajacy 500 ml i lotion koncentrat 200 ml ) - ale ja chciałam kupić wiecej tak aby zrobić serię np. 3 zabiegów w odstepach kilkudniowych - dlatego ,,zaokragliłam'' cenę....
Do tego trzeba dodać jeszcze, kosmetyki Jadwiga do pielegnacji ,,po'' - maskę otrąbową rewitalizujaca i lotion, do ,,ukończenia zabiegu'' ( druga część zabiegu, po peelingu, po kilku dniach - ,,dołuszczanie'' ) czyli około 50 zł....

Czy któras z was wykonywała ten peeling jako kosmetyczka? Jak w kazdym tego typu zabiegu moga wystapić powikłania - czy wam sie takie zdarzyły?.... jak często? Jakie efekty?
Pozdrawiam....
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 14:30   #878
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

znalazlam sobie na gruperze oferte piling kawitacyjny + ampulka + maska algowa

chcialabym sie dowiedziec, czy przed takim pilingiem nalezy skore jakos specjalnie przygotowac np jakas maseczke dzien przed? A jak jest z ta ampułką tzn o co w niej chodzi? Bo maska algowa rozumiem ze ma jakby uspokoic skore. Czy po zabiegu nalezy unikac slonca?

ogólnie mam cere mieszana choć od jakiegos czasu wpadajaca w sucha, bardzo wrazliwa, mam na brodzie takie wagry nawet nie sa ciemne ale kiedy naciagne skore i przejade palcem to skore jest szorstka, ponadto na nosie mam wagry i czasem obok nosa na policzkach, sporadycznie pojawiaja mi sie stany zapalne na linii szczeki.
ogólnie wszystko jest dobrze jesli pamietam aby robic sobie maseczke (bardzo lubię ta rozgrzewajaca z garniera, albo oczyszczajaca z sorayi) wtedy skora jest bardzo fajna pory zamkniete a skore jednokolorowa no i piling enzymatyczny rowniez z sorayi z efektem mikrodermabrazji, a na koniec krem nawilzajacy z nievei bo inny jest zaciezki. Wiem, ze powinno sie kompletem stosowac te zabiegi a kosmetyki z jednej firmy, ale krem z sorayi jest za ciezki. Do mycia twarzy stosuja kremowy zel nivea do cery wrazliwej. A na wypryski brevoxyl lub tormentiol, czasem smaruje twarz alantanem w kremie.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:42   #879
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam dziewczyny

Kupiłam sobie właśnie urządzenie do peelingu kawitacyjnego Czytałam na wątku, że niektóre z was robią sobie kawitacje w domu. W związku z tym moje pytanie: używacie do tego wody termalnej czy płynu micelarnego A może normalnej wody? Ja skłaniam się ku termalce, ale może lepiej wybrać coś innego

I jeszcze pytanie o to, co w warunkach domowych mogę zastosować po peelingu. Sonofreza z użyciem olejku jojoba z domieszką żelu haliuronowego? Może Dermogal? A potem maska algowa? A może używacie jeszcze czegoś innego?

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 00:23   #880
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam,

czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę pomiędzy oxybrazją a peelingiem kawitacyjnym z sonoforezą? co będzie lepsze do oczyszczenia skóry nadwrażliwej, mieszanej, płytko unaczynionej z wieeelkimi porami ?

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-05-12 o 00:25
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 08:36   #881
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witam,
czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę pomiędzy oxybrazją a peelingiem kawitacyjnym z sonoforezą? co będzie lepsze do oczyszczenia skóry nadwrażliwej, mieszanej, płytko unaczynionej z wieeelkimi porami
Oxybrazia to nic innego jak mikrodermabrazją wykonana solą fizjologiczną połączoną z tlenem. Mikrodermabrazję może być diamentowa, korundowa i wodno tlenowa (czyli oxy). To całkowicie inny zabieg niż peeling kawitacyjny do którego wykorzystuje się ultradżwięki. A sonoforoeza to nic innego jak wtłaczanie ampułki za pomocą ultradźwięków w głębsze warstwy naskórka.

Ja na twoim miejscu ze względu na rodzaj cery zaczęłabym od delikatniejszego zabiegu czyli peelingu kawitacyjnego z sonoforezą, można byłoby dołączyć jeszcze kwas migdałowy (ze względu na rozszerzone pory). Kwas migdałowy można używać cały rok jako jedyny. Jeśli jednak masz czarne wągry to nie oszukujmy sie peeling kawitacyjny nie do końca da sobie z nimi radę. Ale efekt będzie na pewno widoczny.

A na mikro oxy zdecydowałabym się w ostateczności i najlepiej jesienią teraz jest zbyt duże słońce.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-05-12 o 08:38
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 09:19   #882
onka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam! mam pytanie tydzień temu miałam mezoterapię igłową ale podaną w nietypowy sposób tzn większą ilość (mniej nakłuć) w bruzdy i zmarszczkę lwią. nie mam żadnych śladów czy mog w najbliższych dniach poddać się pakietowi (pillingkawitacyjny , mikrodermobrazja diamentowa,masaż ampułki) czy jest za wcześnie?
z góry dziękuję za szybką odpowiedź
onka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:32   #883
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez onka37 Pokaż wiadomość
Witam! mam pytanie tydzień temu miałam mezoterapię igłową ale podaną w nietypowy sposób tzn większą ilość (mniej nakłuć) w bruzdy i zmarszczkę lwią. nie mam żadnych śladów czy mog w najbliższych dniach poddać się pakietowi (pillingkawitacyjny , mikrodermobrazja diamentowa,masaż ampułki) czy jest za wcześnie?
z góry dziękuję za szybką odpowiedź
Wszystko zależny od tego ci miałaś wstrzykiwane w koktajlu mezoterapii. najlepiej idź od osoby która wykonywała ci ten zabieg i jej się spytaj. Powinna bardzo dokładnie ci wyśnić.

Tak na marginesie to nie widzę żadnego sensu łączenia mikrodermabrazji z pelingiem kawitacyjny. Poczytaj sobie na forum dla kosmetyczek które pracują w zawodzie i potwierdzą co pisze, to bzdura i naciąganie klienta. A po zrobieniu mikro czasem jest tak zaczerwieniona buzia że zrobienie jej dodatkowo masażu jest wielkim błędem. najlepiej wtłoczyć odpowiednią ampułkę i nałożyć maskę algową.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:50   #884
onka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Łał, odpowiedź błyskawiczna!
nie pamiętam nazwy bo lekarka mówiła mi - w każdym razie mieszanka witamin i kwasu hialuronowego.
Co do pakietu to jest on w bardzo promocyjnej cenie i tak wypunktowany
1.Peeling Kawitacyjny
2. Microdermabrazja diamentowa
3. Masaż twarzy
4. Maseczka na twarz
5. Serum kolagenowe

troszkę przestraszyłaś mnie że masaż nie potrzebny, choć ja po mikrodermobrazji raczej nie mam zaczerwienionej skóry wszystko jest ok.
Hmmm robić nie robić?
onka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 10:07   #885
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

onka37 odpowiedź błyskawiczna bo dzisiaj mam trochę wolnego czasu

Wiesz ogólnie zasada jest taka że do każdego klienta podchodzi się indywidualnie. Gdy robię mikro na bardzo grubej skórze to mimo wszystko masażu nie robie. Mam na myśli klasycznego masażu twarzy który trwa 30 minut, bo nie każdy ma świadomość że tak ma on wyglądać (ale to już inna kwestia). Ampułke która nałożyłabym na twarz "przemasowałabym" a potem wtłoczyła ultradźwiękami (sonoforezą). Skóra po mikro jest pobudzona, lekko "uszkodzona" i dlatego dodatkowe jej drażnienie masażem nie jest zbyt mądre.

Co do kolejności zabiegu nie będę się czepiała peelingu kawitacyjnego, chodź częściej stosuje się zwykły peeling, dobrze że jest on jest chociaż robiony przed mikro. Ale z drugiej strony skoro mikro jest głębokim złuszczaniem naskórka po co przed peeling kawitacyjny który też ma złuszczyć skórę?Rozumiem zastosowanie kwasu po mirko ale peeling kawitacyjny hmmm. Nie będę jednak sprzeczała się w tej kwestii

Ten opis zabiegu jest bardzo ogólny, bo nie ma podane jaki jest rodzaj maski czy kremowa czy algowa. A różnica jest spora. Bo jakiekolwiek ampułki czy serum daję się pod maskę algową a nie po niej. Nic tutaj nie jest napisane o sonoforezie, więc nie wiem czy ktoś nakłada to serum i czeka aż się wchłonie czy faktycznie wtłacza ?

Jeszcze raz mówię idź do lekarki która robiła ci mezo i jej się spytaj kiedy możesz zrobić zabieg który opisałaś.
Bo są np różne cząsteczki kwasu hialuronowego i to jest ważna informacją, i jaka mieszanka jakiś witamin?
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:22   #886
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Oxybrazia to nic innego jak mikrodermabrazją wykonana solą fizjologiczną połączoną z tlenem. Mikrodermabrazję może być diamentowa, korundowa i wodno tlenowa (czyli oxy). To całkowicie inny zabieg niż peeling kawitacyjny do którego wykorzystuje się ultradżwięki. A sonoforoeza to nic innego jak wtłaczanie ampułki za pomocą ultradźwięków w głębsze warstwy naskórka.

Ja na twoim miejscu ze względu na rodzaj cery zaczęłabym od delikatniejszego zabiegu czyli peelingu kawitacyjnego z sonoforezą, można byłoby dołączyć jeszcze kwas migdałowy (ze względu na rozszerzone pory). Kwas migdałowy można używać cały rok jako jedyny. Jeśli jednak masz czarne wągry to nie oszukujmy sie peeling kawitacyjny nie do końca da sobie z nimi radę. Ale efekt będzie na pewno widoczny.

A na mikro oxy zdecydowałabym się w ostateczności i najlepiej jesienią teraz jest zbyt duże słońce.
dziękuję Ci za odpowiedź jestem leczona aktualnie u pani dermatolog estetycznej w tamtym roku miałam serie IPL i właśnie migdałowego co nie najlepiej wspominam ... dzwoniłam niedawno do niej i mówiła że na jesień pomyślimy o jakiś zabiegach z kwasami a na razie jak chcę choć troszkę zminimalizować pory i zaskórniki to polecała to ... boję się że ta kawitacja nic nie da bo pisałaś tu wcześniej że jak się ma większy problem to strata pieniędzy ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201105124552.jpg (112,7 KB, 89 załadowań)
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:05   #887
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Wojowniczka_ tak pisałam wcześniej że peeling kawitacyjny jest słaby. Ale w niektórych przypadkach tylko jego można stosować. Widząc zdjęcie twojej buzi i zaróżowione policzki nie zdecydowałabym się na mikro. Lepiej częściej zrobić peeling kawitacyjny (można go robić nawet co tydzień), zacząć używać masek ściągające pory (aby je zmniejszyć) możne też wtłoczyć ampułke do cery tłustej, mieszanej. Ty sama możesz zastosować glinkę zieloną, odpowiednia do cery tłustej, mieszanej, do kupienia w aptece. Nie jest droga

A ponadto jeśli jesteś zadowolona (z efektów) ze swojego lekarza medycyny estetycznej to trzymaj się jego wskazówek Jemu łatwiej zdecydować sposób pielęgnacji jak widzi twoja cerę, jak reaguje i jak się zmienia, niż mnie widząc jedno zdjęcie na wizazu
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-05-12 o 12:10
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:22   #888
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Wojowniczka_ tak pisałam wcześniej że peeling kawitacyjny jest słaby. Ale w niektórych przypadkach tylko jego można stosować. Widząc zdjęcie twojej buzi i zaróżowione policzki nie zdecydowałabym się na mikro. Lepiej częściej zrobić peeling kawitacyjny (można go robić nawet co tydzień), zacząć używać masek ściągające pory (aby je zmniejszyć) możne też wtłoczyć ampułke do cery tłustej, mieszanej. Ty sama możesz zastosować glinkę zieloną, odpowiednia do cery tłustej, mieszanej, do kupienia w aptece. Nie jest droga

A ponadto jeśli jesteś zadowolona (z efektów) ze swojego lekarza medycyny estetycznej to trzymaj się jego wskazówek Jemu łatwiej zdecydować sposób pielęgnacji jak widzi twoja cerę, jak reaguje i jak się zmienia, niż mnie widząc jedno zdjęcie na wizazu
dziękuję - kochana jesteś zdecyduję się zatem na tą kawitację z sonoferezą niestety maksymalnie 2 razy w miesiącu bo kosztuje to 100 zł :/ a mogłabyś mi polecić jakieś konkretne maseczki ściągające te nieszczęsne pory? to pozostałość po mega trądziku młodzieńczym ... a teraz mam podejrzenie różowatego ale nie chcę nawet o tym myśleć
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:43   #889
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Wojowniczka_ tak jak pisałam wcześniej, zacznij od glinki zielonej jest tania i dobra Wymieszaj ją z wodą mineralą albo przegotowaną do konsystencji gęstej śmietany, nałóż na buzie i poczekaj aż wyschnie Jeśli by się okazało że za mocno Cię ściąga to nie doprowadzaj do jej przesuszenia. Zresztą na temat zastosowania glinek jest osobny wątek na wizażu i na prawdę fajnie to wszystko jest tam opisane
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 12:48   #890
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Wojowniczka_ tak jak pisałam wcześniej, zacznij od glinki zielonej jest tania i dobra Wymieszaj ją z wodą mineralą albo przegotowaną do konsystencji gęstej śmietany, nałóż na buzie i poczekaj aż wyschnie Jeśli by się okazało że za mocno Cię ściąga to nie doprowadzaj do jej przesuszenia. Zresztą na temat zastosowania glinek jest osobny wątek na wizażu i na prawdę fajnie to wszystko jest tam opisane
dziękuję czytałam jakiś czas temu ale nie mogłam się zdecydować na rodzaj teraz wiem że zielona rozumiem że w proszku? bo są też widzę w paście
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:57   #891
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Wiesz co ja nie spotkałam w paście więc nie będę się wypowiadać, ja zawsze stosowałam w proszku
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:59   #892
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Wiesz co ja nie spotkałam w paście więc nie będę się wypowiadać, ja zawsze stosowałam w proszku
dziękuję bardzo za pomoc i miłego popołudnia życzę
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:29   #893
anka2182
Przyczajenie
 
Avatar anka2182
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

dziewczyny, czy są tak na prawdę jakieś przeciwwskazania do kawitacji, jeżeli prócz zaskórników mam także kilka pryszczy na buzi? czytam forum i nie wiem co myśleć, bo jak mi wiadomo kawitacja jest polecana dla cery skłonnej do trądziku...
anka2182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:26   #894
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Czy jesli wykonam peeling kawitacyjny i mikrodermabrazje diamentowa przy takiej pogodzie jak jest teraz, uzywaja fitrow na codzien (faktor 50) zaszkodze swojej skorze?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:40   #895
martynkaaa90
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaa90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 412
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
Czy jesli wykonam peeling kawitacyjny i mikrodermabrazje diamentowa przy takiej pogodzie jak jest teraz, uzywaja fitrow na codzien (faktor 50) zaszkodze swojej skorze?
Myślę, że nie powinnaś już teraz robić takich zabiegów. Sama wczoraj byłam u kosmetyczki i muszę czekać z mikro i kwasami do września
martynkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:20   #896
MissySeepy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

dziewczyny a co sadzicie o tych zwyklych lopatkach do peelingu kawitacyjnego ktore mozna kupic juz za 150zl na allegro i nie tylko myslicie ze warto???

jak robic samodzielnie taki peeling? czego nie robic zeby sie nie skrzywdzic?
MissySeepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:51   #897
Bloou
Rozeznanie
 
Avatar Bloou
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 558
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, dopisuję się, bo mam pytanie

Mam cerę bardzo zanieczyszczoną, z dużą ilością wągrów, jeden to nawet taki wielki byk nie chce wyjść, resztę jako tako zmywam co parę dni Garnierem. Pytanie brzmi, jaki sposób oczyszczania skóry byście polecili? Chciałabym się tych "brudków" i takich jakby dziurek pozbyć, ale nie tak, abym później cała czerwona była itd?
Poradzicie coś? Cena w sumie nie gra roli

Dodam, że mam cerę mieszaną ze znanym rejonem na nosie i czole tłustym..

Dużo opinii naczytałam się i już sama nie wiem, co prawda, co nie, co osoba to inna opinia
__________________

Nobody
, not even the rain, has such small hands
- Cummings


JESTEM ZA WPROWADZENIEM WIĘKSZYCH KAR DLA OSÓB, KTÓRE ZNĘCAJĄ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI.

Bloou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:48   #898
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

witam, wierzę że mi pomożecie czy przy takiej pogodzie warto iść na kawitacje? czy też wspomnianą wyżej przez którąś z Was oxybrazję? moja skóra jest mieszana wiadomo wrażliwa , kiedyś miałam problem z rumieniem ale po ipl nie mam go, skóra jest bardzo zanieczyszczona no i mam pełno wągrów i takich zaczerwienionych miejsc po nich czy też krostek - sama nie wiem co to
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.

Edytowane przez diabolic
Czas edycji: 2011-05-22 o 14:50
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 07:37   #899
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez martynkaaa90 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie powinnaś już teraz robić takich zabiegów. Sama wczoraj byłam u kosmetyczki i muszę czekać z mikro i kwasami do września
A mi pani kosmetolog w salonie dermatologii estetycznej powiedziała że samo mikro można robic przez cały rok, jedynie w okresie bardzo dużego nasłonecznienia przez dzień, dwa po zabiegu nie wystawiać sie na słońce, sporadycznie lub wogóle, tzn można wyjść z domu, np do sklepu czy gdzieś, ale żeby się nie np. ,,smażyć na spacerach'' a później używac wysokich filtrów...., miałam mikro jak było lato, 3 tyg przed weselem w lipcu i nic mi się nie stało, ani jednej plamki ani podrażnienia - też używam wysokich filtrów LRP 30 ( na codzień) i 50 (po zabiegach).Co do kwasów, sa takie które również można używać cały rok - bez obaw że coś sie stanie. ważna jest ochrona twarzy i włąściwa pielegnacja po zabiegu
Pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:00   #900
MissySeepy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

a mi nikt nie odpowie ?
MissySeepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.