Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 16:31   #901
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Tak sie zastanawiam, czy henny można używać tylko do włosów? Bo moja mocno barwi skórę (przypadkiem sobie nakapałam na ręke) i nie ukrywam, że znalazłabym dla niej nowe zastosowanie ale czy to bezpieczne? Nie wypali mi dziur przy kilkukrotnym zastosowaniu?
Pytam o hennę dobrej jakości, kiepskimi na pewno nie chciałabym ryzykować.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:37   #902
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam, czy henny można używać tylko do włosów? Bo moja mocno barwi skórę (przypadkiem sobie nakapałam na ręke) i nie ukrywam, że znalazłabym dla niej nowe zastosowanie ale czy to bezpieczne? Nie wypali mi dziur przy kilkukrotnym zastosowaniu?
Pytam o hennę dobrej jakości, kiepskimi na pewno nie chciałabym ryzykować.
Jest wątek na Wizażu o stosowaniu henny jako samoopalacza - przemagluj wyszukiwarkę
Dziewczyny były zadowolone choć to chyba zależy od skóry - jednym wychodziła piękna, trwała opalenizna, a innym coś pomarańczowego
Oczywiście przed nałożeniem papki koniecznie golenie i peeling
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:42   #903
contras
Przyczajenie
 
Avatar contras
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam, czy henny można używać tylko do włosów?
Możesz też sobie namalować wzorki na ciele
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg body3025.jpg (23,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hennafeet.jpg (13,7 KB, 41 załadowań)
contras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:25   #904
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziękuję Wam za odpowiedzi
Właśnie zauważyłam, że na mnie ta kapka henny wygląda jak opalenizna, bladzioch jestem i śmiesznie to wyszlo
Zabieram sie w takim razie za szukanie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:41   #905
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Aj dziewczyny, dziewczyny!! Zrobiam to

Nalozylam chne eld i wynik przerosl moje najsmielsze oczekiwania zero czerwonosci tak jak chcialam, tylko boska, ognista pomarancz, mniam po tym na dobre odechcialo mi sie farbowania chemicznego. dodaje zdjecia nieco oszukane, bo troche zbyt ciemne, w rzeczywistosci wyszedl jasniejszy i bardziej neonowy ale tez dobre. jak widac wyszlo rowno, choc mialam tylko 50g chny .Na moje wlosy starczy 75 g tak mysle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1072aa.jpg (33,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1079a.jpg (28,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1087a.jpg (29,9 KB, 174 załadowań)
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:35   #906
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

nerla - cudności kolorek ! Tak się na niego zapatrzyłam, że biegnę hennę ukręcać . Jutro farbowanko . Jejku, jak ja chciałabym taki rudy mieć ... No cóż, jeszcze trochę.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:56   #907
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziekuje Heroldin .A to efekt m.in dzieki Tobie i Twoim radom ktore mi wyslalas

Udało mi się zrobić wczoraj lepsze zdjęcia, które oddają w pełni mój kolor. Są tutaj na wątku

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post11935328
__________________
Niemożliwe jest możliwe

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2009-04-18 o 11:15 Powód: post pod postem
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 12:09   #908
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Heroldin,mogłabym też dostać te tajemne rady na PW?
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 14:52   #909
201608170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 422
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Również jestem chętna do zapoznania się z wiedzą tajemną
201608170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:18   #910
incognito_girl
Raczkowanie
 
Avatar incognito_girl
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 188
GG do incognito_girl
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kajolka Pokaż wiadomość
Heroldin,mogłabym też dostać te tajemne rady na PW?
Ja też bym poprosiła, jeśli można
incognito_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:28   #911
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kajolka Pokaż wiadomość
Heroldin,mogłabym też dostać te tajemne rady na PW?
Ja też proszę
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 06:08   #912
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

nerla - sama widzisz co narobiłaś ! Wszystkie chcą być "rude". A jeszcze jak Twój nowy kolor włosów zobaczyły ... Ja takiego nie uzyskałam.
O.K. - prześlę. Ale to żadne czary - mary - tylko moja metoda farbowania..
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:17   #913
stokrotka_dorotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysyłam zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisać pw ze swoim mailem
Wiadomości: 208
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

WITAJ Ja tez prosze o Twoje tajemne rady
stokrotka_dorotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:09   #914
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
nerla - sama widzisz co narobiłaś ! Wszystkie chcą być "rude". A jeszcze jak Twój nowy kolor włosów zobaczyły ... Ja takiego nie uzyskałam.
O.K. - prześlę. Ale to żadne czary - mary - tylko moja metoda farbowania..

haha przepraszam
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:14   #915
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Mam pytanie do doświadczonych użytkowniczek henny
Zamierzam kupić z helfy, Khadi ciemny brąz, doszłam do wniosku,że na pierwszy raz nie będę tego wszystkiego mieszać, bo zrobię coś nie tak i wyjdę ruda
Do jakiej konsystencji mieszacie hennę z wodą? Musi to być papka czy bardziej lejąca?
Czy oprócz wody trzeba coś dodawać? Bo czytałam o cytrynie ale ja jej unikam, wysusza mi włosy i powoduje przetłuszczanie.
Musi to być zagotowana woda czy chłodniejsza?
Możecie mniej więcej napisać jak to wszystko po kolei przygotowujecie, ile godzin zostawia się hennę, jak farbować, czym? itp.

Takie podstawowe informację, żebym nie narobiła sobie szkody na włosach.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:18   #916
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do doświadczonych użytkowniczek henny
Zamierzam kupić z helfy, Khadi ciemny brąz, doszłam do wniosku,że na pierwszy raz nie będę tego wszystkiego mieszać, bo zrobię coś nie tak i wyjdę ruda
Do jakiej konsystencji mieszacie hennę z wodą? Musi to być papka czy bardziej lejąca?
Czy oprócz wody trzeba coś dodawać? Bo czytałam o cytrynie ale ja jej unikam, wysusza mi włosy i powoduje przetłuszczanie.
Musi to być zagotowana woda czy chłodniejsza?
Możecie mniej więcej napisać jak to wszystko po kolei przygotowujecie, ile godzin zostawia się hennę, jak farbować, czym? itp.
Takie podstawowe informację, żebym nie narobiła sobie szkody na włosach.
Ostatnio Heroldin dzieliła się swoimi doświadczeniami, więc chyba się nie pogdniewa, jeśli co nie co przekażę. Myślę, że wszystkie potrzebne informacje do robienia henny znajdziesz tutaj: http://mazidla.com/index.php?option=...d=299&Itemid=2
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:21   #917
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej,

Wątek jest długi, a ja niestety nie mam czasu na wertowanie całego

Przez 4 lata faarbowałam włosy henną. Wszystko było super -kolor genialny, włosy pięknie błyszczące, ludzie pytali się na ulicy czy to mój naturalny Aż tu wpadłam na genialny pomysł co by włosy podciąć...
Fryzjerka oprócz podcięcia zafundowała mi maksymalne cieniowanie, co przy moich długich włosach - za połowę pleców - wyglądało koszmarnie i zapoczątkowało proces ich degradacji

Poszłam więc do polecanego fryzjera specjalisty, który stwierdził, że włosy wyglądają fatalnie, są postrzępione, zniszczone, wysuszone etc. Tzeba było ściąć 10 cm ;(
Zaaplikował mi też farbę - no i moja przygoda z henną się skończyła

Próbowałam wrócić do niej w zeszłe wakacje, z jakimś fatalnym efektem. To już nie było to co dawniej. Brzydki kolor, niefajne prześwity - jednym słowem KOSZMAR. A przecież wcześniej - przed farbą chemiczną było tak wspaniale Poszłam do fryzjera - zaaplikował mi znowu farmę chemiczną - dopiero po pół roku zniknęły prześwity po hennie...

Teraz znowu chciałabym wrócić do henny, chociaż fryzjer mi odradza, bo jego zdaniem to cholernie wysusza i wyniszcza włos.
A ja dodatkowo przeczytałam, że nie wolno farbować włosów po koloryzacji chemicznej henną Pewnie stąd moje poprzednie problemy
Czy to znaczy, że się wkopałam - i już NIGDY PRZENIGDY nie będę mogła wrócić do henny ???

Od ostatniego farbowania mijają 2 miesiące... Co się stanie jeśli nałożę chnę- czy znowu będzie wyglądała tak strasznie jak pooprzednio, czy może poczekać trzeba dłużej?

Poradźcie coś proszę, bo tęsknie strasznie za tym rudym kolorkiem i fajnym lookiem jaki mi dawała henna
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:27   #918
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Hej,

Wątek jest długi, a ja niestety nie mam czasu na wertowanie całego

Przez 4 lata faarbowałam włosy henną. Wszystko było super -kolor genialny, włosy pięknie błyszczące, ludzie pytali się na ulicy czy to mój naturalny Aż tu wpadłam na genialny pomysł co by włosy podciąć...
Fryzjerka oprócz podcięcia zafundowała mi maksymalne cieniowanie, co przy moich długich włosach - za połowę pleców - wyglądało koszmarnie i zapoczątkowało proces ich degradacji

Poszłam więc do polecanego fryzjera specjalisty, który stwierdził, że włosy wyglądają fatalnie, są postrzępione, zniszczone, wysuszone etc. Tzeba było ściąć 10 cm ;(
Zaaplikował mi też farbę - no i moja przygoda z henną się skończyła

Próbowałam wrócić do niej w zeszłe wakacje, z jakimś fatalnym efektem. To już nie było to co dawniej. Brzydki kolor, niefajne prześwity - jednym słowem KOSZMAR. A przecież wcześniej - przed farbą chemiczną było tak wspaniale Poszłam do fryzjera - zaaplikował mi znowu farmę chemiczną - dopiero po pół roku zniknęły prześwity po hennie...

Teraz znowu chciałabym wrócić do henny, chociaż fryzjer mi odradza, bo jego zdaniem to cholernie wysusza i wyniszcza włos.
A ja dodatkowo przeczytałam, że nie wolno farbować włosów po koloryzacji chemicznej henną Pewnie stąd moje poprzednie problemy
Czy to znaczy, że się wkopałam - i już NIGDY PRZENIGDY nie będę mogła wrócić do henny ???

Od ostatniego farbowania mijają 2 miesiące... Co się stanie jeśli nałożę chnę- czy znowu będzie wyglądała tak strasznie jak pooprzednio, czy może poczekać trzeba dłużej?

Poradźcie coś proszę, bo tęsknie strasznie za tym rudym kolorkiem i fajnym lookiem jaki mi dawała henna
henna nie złapie się na włosach pokrytych farbą chemiczną, co więcej może wyrządzić sporo szkody - zniszczyć włosy lub wyczarować jakiś piękny kolor w postaci zieleni angielskiej
Powinnaś poczekać aż włosy odrosną lub je ściąć - tak teoretycznie powinno się zrobić.
Niektóre dziewczyny jednak farbowały henną na chemiczne farby i nic im nie było, ale jak widać - Tobie nie wyszło, więc nie ryzykowałabym drugi raz.
Ewentualnie spróbuj bo dłuższym okresie czasu, 2 miesiące to zdecydowanie za mało. Miałabym wątpliwości nawet, czy pół roku to wystarczający czas na eksperymenty.
No, ale pozostaje kwestia odrostów... i tu już jest problem.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:45   #919
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
henna nie złapie się na włosach pokrytych farbą chemiczną, co więcej może wyrządzić sporo szkody - zniszczyć włosy lub wyczarować jakiś piękny kolor w postaci zieleni angielskiej
Powinnaś poczekać aż włosy odrosną lub je ściąć - tak teoretycznie powinno się zrobić.
Niektóre dziewczyny jednak farbowały henną na chemiczne farby i nic im nie było, ale jak widać - Tobie nie wyszło, więc nie ryzykowałabym drugi raz.
Ewentualnie spróbuj bo dłuższym okresie czasu, 2 miesiące to zdecydowanie za mało. Miałabym wątpliwości nawet, czy pół roku to wystarczający czas na eksperymenty.
No, ale pozostaje kwestia odrostów... i tu już jest problem.
dzięki za odpowiedź

U mnie ten kolor po farbie chemicznej nie był ani zielony, ani jakiś niespodziewany po prostu był brzydki - brudny, nie wiem jak go opisać

Włosów nie obetnę, bo są za długie i żal by mi ich było
W sumie teraz wakacje będą, więc może wstrzymam się do października z farbą...
Ale z tego co pamiętam - zanim farbowałam henną z początku używałam farby l'oreal casting. Czyli niby też nakładałam na chemię, a nie było takiego efektu, jak ostatnim razem
metice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 21:54   #920
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź

U mnie ten kolor po farbie chemicznej nie był ani zielony, ani jakiś niespodziewany po prostu był brzydki - brudny, nie wiem jak go opisać

Włosów nie obetnę, bo są za długie i żal by mi ich było
W sumie teraz wakacje będą, więc może wstrzymam się do października z farbą...
Ale z tego co pamiętam - zanim farbowałam henną z początku używałam farby l'oreal casting. Czyli niby też nakładałam na chemię, a nie było takiego efektu, jak ostatnim razem
metiece, ale Cating to w założeniu miał być szampon koloryzujący
A wyszło im coś pośredniego - ani szampon, ani farba.
W każdym razie - spłukuje się, i to dość wyraźnie. U mnie po ponad 3 miesiącach niewiele z tego koloru zostało, odrostów nie było w ogóle. Na włosach może został refleks po tej farbie.
3,5 - 4 miesiące po Castingu nakładałam hennę (choć z Venity, czyli nie czystą niestety ) - i również nic mi się z włosami nie podziało, poza tym, że są rude
Kolor również mi się wypłukuje pomału, ale odrosty będą widoczne (na razie są tak malutkie, że sie nie ma czym przejmować... Może jedynie tym, że włosy mi za wolno rosną ).
Jeśli fundusze pozwolą, to drugie farbowanie już będzie henną Jamilą albo Heenarą

Wstrzymaj się do października z farbowaniem, stosuj szampony oczyszczające (polecam z Avonu, włosy po nim aż piszczą, koniecznie z odżywką), przeciwłupieżowe, aby jak najbardziej wypłukać farbę z włosów i wtedy na jesień spróbują ponownie hennę - powinno wyjść zdecydowanie lepiej, niż ostatnio.
Ale tak naprawdę końcowego rezultatu na 100% nie przewidzisz, bo na każdych włosach wyszłoby inaczej
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 10:12   #921
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

No wlaśnie...u każdego jest inaczej. Ja niedawno pierwszy raz zafarbowalam chną mimo że wczesniej tylko chemia przez kilka lat. No i mi np kolor wyszedl ladny choć po farbowaniu chemicznym odczekalam jakies 4 tygodnie. Wszystko zależy od struktury włosa.
Acha, przez te 4 tygodnie mylam wlosy szamponem head&shoulders bo mocno oczyszcza. Życze powodzenia w powrocie do henny
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:22   #922
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

nerla zakochałam sie normalnie w Twoich włosach farbuje włosy henną już kilka lat - miesiąc temu użyłam czekolady z Venity, ale bardzo zależy mi na kolorze takim jak Twój, może nawet nieco ciemniejszym nie można w końcu mieć wszystkiego - może któraś z dziewczyn wie, co mogłabym zrobić? chyba po użyciu samej chny moje ciemne włosy nie chwycą znacie jakieś sposoby żeby rozjaśnić włosy farbowane henną? samego rozjaśniacza sie boje - raz że niszczy a dwa - na hennie to nie wiadomo czy nie skończy się zielenię wiem że jest wiosna ale lepiej niech jej nie ma na mojej głowie

Edytowane przez sereniti
Czas edycji: 2009-04-27 o 14:24
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:34   #923
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziekuje, niestety z tego co wiem jest praktycznie nimożliwym rozjasnienie wlosow po hennie, z naturalnych sposobow to jedynie czeste plukanki z soku z cytryny ale nie ma super efektu.. poczekaj az ci się spierze kolor aktualny i wtedy naloz chne zobaczysz co z tego wyjdzie... może bardziej doświadczone dziewczyny Ci cos pomogą, ja tam dopiero z henna sie "oswajam"
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:45   #924
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

dzięki kolorek słabo się spiera moje włosy zawsze były podane na farbowanie cytryna pomaga już kilka razy płukałam i widzę refleksy poza tym na słońcu dużo przebywam i tez łepek jaśnieje, chciałabym tak do października zmienić ten kolor moim marzeniem jest pewna fryzurka poza kolorem moje włosy są właśnie takie...no może grzywkę wreszcie wyrównam u fryzjera a nie sama . dziewczyny a może któraś z Was kiedyś przyrządzając hennę dodała czegoś "niekonwencjonalnego" co wzmocniło działanie? zastanawiam się na tym sokiem z cytryny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cudo.jpg (14,5 KB, 47 załadowań)
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:07   #925
Monisia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

heyy wszystkim mam do was pytanko.. czy miala ktoras z dziewczyn farbowane wlosy z jasnego brazu na Caffe latte ? jaki efekt ? bo wlasnie go sobie dzis kupilam i jutro mam zamiar sie pofarbowac kolorek na opakowaniu jest bardzo ladny ale watpie w to zebym uzyskala taki efekt.. prosze o odpowiedz ;*
Monisia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:39   #926
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Ja ostatnim razem rozrobilam tylko z 5 cytrynami i mi wyszlo takie jak wyszlo
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:09   #927
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

jak to z 5?? a dokładniej to jak to zrobiłaś? brzmi ciekawie
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:45   #928
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

tylko 5? jak ostatnio farbowalam to chyba ich z 8 zuzylam na 100g henny, a i tak po tych 12h musialam dodac troche mineralki bo za geste bylo...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:12   #929
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
nerla zakochałam sie normalnie w Twoich włosach farbuje włosy henną już kilka lat - miesiąc temu użyłam czekolady z Venity, ale bardzo zależy mi na kolorze takim jak Twój, może nawet nieco ciemniejszym nie można w końcu mieć wszystkiego - może któraś z dziewczyn wie, co mogłabym zrobić? chyba po użyciu samej chny moje ciemne włosy nie chwycą znacie jakieś sposoby żeby rozjaśnić włosy farbowane henną? samego rozjaśniacza sie boje - raz że niszczy a dwa - na hennie to nie wiadomo czy nie skończy się zielenię wiem że jest wiosna ale lepiej niech jej nie ma na mojej głowie

Ja farbowalam sporo czasu wlosy henna - jasny braz ( wychodzily dosc ciemne ) tez chcialam miec rude - kiedys farbowalam kilka lat chna kupowalam wtedy od ruskich po targach bo tylko tak mozna bylo ja dostac i mialam sliczny rudy kolor wiec.. mnie znowu naszlo ale co zrobic , jak sa ciemne i nie zlapie na rudo? poszlam do sklepu kupilam rozjasniacz, nalozylam na chwilke doslownie, walnelam chne na to na 3 godziny i sie modlilam co z tego wyjdzie i wyszlo to nic sie nie stalo , wlosow nawet mi nie zniszczylo nic zalezy od wlosa widocznie a mozliwe ze pomoglo i zabezpieczylo mi wlosy olejowanie ich przez kilka miesiecy dlatego nie wyrzadzilo zadnej szkody rozjasnienie .

na dole zdjecie z jakich ciemnych mi wyszlo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 135.jpg (45,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 137.jpg (32,8 KB, 132 załadowań)
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-04-28 o 09:16
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:35   #930
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

moee dziękuje!!!! dałaś mi nadzieje ja postąpię podobnie tylko mniej szokowo - bede rozjaśniała partiami, pasemka sobie robiąc. poza zniszczeniem musiałabym zużyc chyba 2 opakowanie rozjaśniacza bo mam długie włosy (jak sie nie kręcą) napisz mi proszę jakiej firmy użyłąś rozjaśniacza?
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.