Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 07:49   #451
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi przypomnialas o tej odzywce gdzies jä powinnam miec bo dodawalam jä na wätek wymiankowy ... ide szukac.
A ten szampon o ktörym piszesz z Rossmana to wlasnie onim pisalam w postach ze nic nie daje.Dam mu jeszcze szanse i przytrzymam pare minut dluzej i,dodam tä odzywke z Guhl i na koncu plukanke,zobaczymy jaki efekt bedzie
No widzisz, co wlos to inny
Mi ten z Guhla nic nie dawal, w koncu zdenerwowana wywaleniem pieniedzy w bloto dolalam do niego troche normalnego szamponu i pare kropli plukanki i dopiero po takim miksie byl efekt
Za to ten z Rossmana ochladzal niesamowicie, ale za to mi wlosy wysuszal. Sprobuj wylac duzo tego szamponu na wlosy obsuszone recznikiem i trzymac go z 10 min. Potem na to plukanka i ta odzywka (jak pisalas). Odzywke tez bym potrzymala dlugo. Przy Twoim obecnym kolorze wlosow potrzeba po prostu systematycznosci w stosowaniu tych specyfikow. Efekt na pewno bedzie, tylko cierpliwosci.

Bedac w Niemczech mamy ograniczony dostep do niebieskich szamponow. Probowalas moze szamponu profesjonalnego Loreal niwelujacego zolcie, rudosci, etc.? Dostepny w sklepach fryzjerskich.
Dla mnie swietny, choc dosc drogi (chyba 13eur). Starsza wersja byla naprawde niebieska, nowsza byla juz fioletowawa (1 lepsza wg mnie).
Pozdr.

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2010-05-05 o 08:00
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:16   #452
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

kachula, tyle dochodziłas do blondu a teraz robisz się na ciemno?.. nie żal Ci? A kolorek ładny, włoski zdrowiej wyglądają w nim.
Jasne, że żal ale teraz nie mam czasu na eksperymenty a tym bardziej po porodzie. Chcę aby włosy mi odrosły a przy blondzie i widocznych odrostach zamordowałabym je w końcu. Do tego coraz okrąglejsza buzia przy jasnym kolorze wyglądała jak wielka dmuchana piłka i źle się z tym czułam. Za rok najwyżej jeszcze raz spróbuję a teraz nie będę katować się typowo ciemnymi farbami tylko np średnim blondem. Jakoś będzie i zobaczycie dołączę jeszcze do Was, blondynek.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:47   #453
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kachula --> piekny kolor!!! o takim marze, no moze troszke jasniejszym. jej, zazdroszcze jak cholera
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:18   #454
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Chocolate77
właśnie daj znać jak wyszedł hollywood, jak możesz wrzuć fotki
sama chciałam właśnie wczoraj go kupić i użyć ale go nie było a jestem go strasznie ciekawa
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:21   #455
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kachula --> piekny kolor!!! o takim marze, no moze troszke jasniejszym. jej, zazdroszcze jak cholera
Dzięki! Nie wybrałam jaśniejszego (średniego) bo ten i tak się wymyje z blondu a potem będę pewnie średni blond kładła.
A tak swoją drogą te co znają się na poziomach, tonach itp to jaki teraz to niby jest poziom u mnie?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:28   #456
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula82 wg mnie coś około 7, ale fryzjerem nie jestem

a nie wiecie może jakiej farby użyć żeby uzyskać taki kolorek, może loreal champagne?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:42   #457
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Obiecane fotki w świetle dziennym...Jest gorzej niż myślałam. Jestem załamana Są żółto-rude Albo jakieś sraczkowate-sama nie wiem Chyba się poddam i zrobię brąz Idę chyba zaraz szorować je szamponem z Joanny To już te zdjęcia w sztucznym świetle są lepsze
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 10:43   #458
asiczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Question z blondu na ciemny blond

witam.jestem tutaj nowa i mało zorientowana.jeśli mój wątek już wystapił proszę o przekierowanie.a tymczasem nakreślę sytuację.właśnie zafarbowałam włosy na blond(naturalnie jestem brązowowłosa,tak mi się zdaje przynajmniej bo już od dawna farbuje).jak dla mnie kolor wyszedł za jasny,chciałabym przejść na orzech laskowy,średni blond.jaki kolor użyć powinnam?dodam,że zimne odcienie powodują u mnie zielony odcień włosów.
__________________
za uśmiechnięta dla wiecznie zamulonych...
asiczka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:07   #459
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej dziewczyny może któraś mi doradzi jaka farba odda całkowicie biały efekt taki jak na załączonej fotografii , mam już jasny blondzik platynowy ale chciałabym mieć biały odcień proszę o radę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:45   #460
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula, mnie to wygląda na poziom 7, czyli ciemny blond, ale spłucze sie do 8/9 za kilka myc.

W ogóle to gratuluję brzuszka! Niestety my odkładamy jeszcze z rok staranka, mimo że nasz synus ma juz ponad 2 latka. Zazdroszczę! Spokojnej ciąży i udanego rozwiązania, choc jeszcze masz trochę przed sobą
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-05 o 11:47
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:26   #461
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wyszedł złoty jasny blond Nie widac na zdjęciu żeby było nierówno.
Masz dużo czerwonego pigment. Jak na moje oko, kolor wyszedł Ci całkiem ładny. Choc po 111 zwykle dziewczyny mają az szare. Mnie tez wychodza nawet po 111 rudawe.
Spokojnie.Teraz joanna w ruch i za 3 mycia będzie ok. A następnym razem chyba musisz uzyc podwójnego popielu z jakiejs linii profesjonalnej, ale nie sądze by był jakas większa różnica.
Natura dała Ci ciepły kolor włosów. Mnie tez, jak mi wyszedł w koncu zimny, to płakac mi się chciało, wyglądałam okropnie.

Moze warto to stonowac np stokholmem teraz? Albo jakis koloryzujacym z paletty np color&gloss 9-1 mroźny blond (*Zaledwie w 15 minut odcień 9-1 redukuje żółty odcień Twoich włosów i nadaje im lśniący perłowy ton.tak pisze na stronie)
Boje sie tego Palette wiesz mniej wiecej ile ma %wody..
Za tydzien przyjezdza z PL znajomy od mojego TZ,wiec moze go poprosze o kosmetyki z Joanny.
Widzialam jeszcze zdjecia Hope Magda ma podobne zöltko jak ja agdybym uzyla tej farby co ona ..(?) jesli ochlodzilby mi kolor,to poprosilabym znajomego z PL zeby mi przywiözl.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=312

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=308

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
No widzisz, co wlos to inny
Mi ten z Guhla nic nie dawal, w koncu zdenerwowana wywaleniem pieniedzy w bloto dolalam do niego troche normalnego szamponu i pare kropli plukanki i dopiero po takim miksie byl efekt
Za to ten z Rossmana ochladzal niesamowicie, ale za to mi wlosy wysuszal. Sprobuj wylac duzo tego szamponu na wlosy obsuszone recznikiem i trzymac go z 10 min. Potem na to plukanka i ta odzywka (jak pisalas). Odzywke tez bym potrzymala dlugo. Przy Twoim obecnym kolorze wlosow potrzeba po prostu systematycznosci w stosowaniu tych specyfikow. Efekt na pewno bedzie, tylko cierpliwosci.

Bedac w Niemczech mamy ograniczony dostep do niebieskich szamponow. Probowalas moze szamponu profesjonalnego Loreal niwelujacego zolcie, rudosci, etc.? Dostepny w sklepach fryzjerskich.
Dla mnie swietny, choc dosc drogi (chyba 13eur). Starsza wersja byla naprawde niebieska, nowsza byla juz fioletowawa (1 lepsza wg mnie).
Pozdr.
Pröbowalam,efekt jest trochawy od polowy glowy w döl fiolet,szarawa poswiata , bräz itp.Göra ciemna zölc
Tego z Loreala nie pröbowalam,wätpie ze usiebie tutaj gdzies dostane.Mieszkam w malym miasteczku.tutaj fryzjerzy robiä mi na nieznaych kosmetykach.Gdybym chciala do salonu fryzjerskiego Loreala musialabym jechac specjalnie 30km.
Wydaje mi sie ze nie pozbede sie tego zöltka plukankami czy szamponami ktöre niwelujä zölc...bede musiala jeszcze raz zafarbowac.

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Obiecane fotki w świetle dziennym...Jest gorzej niż myślałam. Jestem załamana Są żółto-rude Albo jakieś sraczkowate-sama nie wiem Chyba się poddam i zrobię brąz Idę chyba zaraz szorować je szamponem z Joanny To już te zdjęcia w sztucznym świetle są lepsze
A co mam powiedziec o sobie ja mam gorsze od Twoich.Nie poddawaj sie tak szybko odczekaj troche.I spröbuj welletonem 12/1 popatrz na posty od HopeMagda .Jak jej ladnie zlapalo.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-05 o 12:57
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 12:59   #462
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość


A co mam powiedziec o sobie ja mam gorsze od Twoich.Nie poddawaj sie tak szybko odczekaj troche.I porbuj welletonem 12/1 popatrz na posty od HopeMagda .Jak jej ladnie zlapalo.
Kobieto wcale nie masz złych włosów!!! Masz taki cieplutki kolor. A ja mam takie wściekłe rude - na zdjęciu przynajmniej. Bo co chwile chodzę do lustra i w sumie tak źle nie ma No właśnie mogłam wziąć Wellaton 12/1 a ja wzięłam 12/0 Następnym razem. A Ty tez się nie załamuj - ciesz się, że masz jeszcze takie długie włosy bo ja jak tak dalej pójdzie to zetnę się na łyso a później się powieszę z rozpaczy
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:08   #463
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

DolceGabbana
Moze z tylu nie wygläda tak zle,ale gdybys namnie popatrzyla z przodu to co innego bys powiedziala.Patrzäc teraz na zdjecie to przynajmniej kolor do Mojej bluzki pasuje
Ja i tak mam zamiar sciäc wlosy chociaz polowe bo mam zniszczone koncöwki ,teraz jak doszlo farbowanie i dalej bede farbowac to siano bede miala.
Patrzäc na Twoje zdjecia nie wyglädasz naprawde tak zle.odczekaj miesiäc daj wlosom odpoczäc,przez ten czas uzywaj maske z glorii jak masz albo wax l,biotica,lub maseczke domowä olejek rycynowy,zöltko i nafta kosmetyczna.Naprawde pomaga.
I nie patrz czesto w lustro
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:11   #464
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kasia, no 12/1 wellaton to niejednej dziewczynie włosy uratował. Tylko będa baardzo bardzo jasne!
Pallete z tego gloss w ogóle nei ma amoniaku i chyba jest na 3% wodzie. Ten odcien nie rozjaśnia, tylko tonuje.
A stokholmu z loreala u Ciebie nie ma?
Nie chce nic mówic, ale Dolce Gabbana to faktycznie ma rude...<głaszcze> a Tobie wyszedł jaśniutki złoty blond.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-05 o 13:13
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:12   #465
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula ładny ten kolorek, rzeczywiście wygląda bardziej świeżo, prześwitami się nie martw- przy rozjaśnianych to i tak dobrze wyszło Przyciemnić to nie problem
daj znać jaka będzie reakcja Twojego TŻ

DolceGabbana też się nie martw nikt nie powiedział, że będzie łatwo dojść do wymarzonego kolorku, grunt, że już masz jaśniutkie włoski, myj fioletowym szamponem, powinien zniwelować rudośc, ponadto do nastepnego farbowanka użyj 12.1 (jak radził ktoś wyżej) i odżywiaj Trzymam kciuki

xLADYx nie uzyskasz białego koloru włosów żadnymi farbami (co najwyżej bedzie to platyna bądź jej pochodne) sam rozjaśniacz daje sam w sobie żółtawy kolor (nie wypłukuje całkowicie pigmentu z włosa dlatego nigdy to nie jest czysta biel). Białe włosy natomiast są go zupełnie pozbawione. Sama w domu możesz w wyniku takich eksperymentów zupełnie zniszczyć i skruszyć sobie włosy. Natomiast skoro już masz platynkę, a fryzjer nie wchodzi w grę, możesz spróbować z białym tonerem (link poniżej)

http://elgon.pl/tonerskoncentrowany-pigment-p-215.html

(akurat pierwszy wpadł mi w ręce ELGON, ale na rynku jest wiele innych w różnych cenach (ceny wahają się w granicach 20zł, ale poszukaj jeszcze))

Masz tam wyjaśnione nawet jak dawkować
a tu jeszcze masz wątek na Wizażu odnośnie białych włosków

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=2

Mam nadzieję, że pomogłam


Co do mnie to nadal nic nie znalazłam na temat tego brillance 813 satynowy blond
Kachula co do tamtej opinii to pewnie jest jak piszesz.
Kurcze, niedługo farbowanko i się zastanawiam nad wellatonem 12,1 a brillance 813 (bliżej mi jednak do tego drugiego ) hihi najwyżej będe w czapce chodzić
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:26   #466
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kachula ładny ten kolorek, rzeczywiście wygląda bardziej świeżo, prześwitami się nie martw- przy rozjaśnianych to i tak dobrze wyszło Przyciemnić to nie problem
daj znać jaka będzie reakcja Twojego TŻ

DolceGabbana też się nie martw nikt nie powiedział, że będzie łatwo dojść do wymarzonego kolorku, grunt, że już masz jaśniutkie włoski, myj fioletowym szamponem, powinien zniwelować rudośc, ponadto do nastepnego farbowanka użyj 12.1 (jak radził ktoś wyżej) i odżywiaj Trzymam kciuki

xLADYx nie uzyskasz białego koloru włosów żadnymi farbami (co najwyżej bedzie to platyna bądź jej pochodne) sam rozjaśniacz daje sam w sobie żółtawy kolor (nie wypłukuje całkowicie pigmentu z włosa dlatego nigdy to nie jest czysta biel). Białe włosy natomiast są go zupełnie pozbawione. Sama w domu możesz w wyniku takich eksperymentów zupełnie zniszczyć i skruszyć sobie włosy. Natomiast skoro już masz platynkę, a fryzjer nie wchodzi w grę, możesz spróbować z białym tonerem (link poniżej)

http://elgon.pl/tonerskoncentrowany-pigment-p-215.html

(akurat pierwszy wpadł mi w ręce ELGON, ale na rynku jest wiele innych w różnych cenach (ceny wahają się w granicach 20zł, ale poszukaj jeszcze))

Masz tam wyjaśnione nawet jak dawkować
a tu jeszcze masz wątek na Wizażu odnośnie białych włosków

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=2

Mam nadzieję, że pomogłam


Co do mnie to nadal nic nie znalazłam na temat tego brillance 813 satynowy blond
Kachula co do tamtej opinii to pewnie jest jak piszesz.
Kurcze, niedługo farbowanko i się zastanawiam nad wellatonem 12,1 a brillance 813 (bliżej mi jednak do tego drugiego ) hihi najwyżej będe w czapce chodzić
A ja tak długo szukałam takiej farbki nie białej nie platynowej a tu proszę Ty znalazłaś.Kurcze ja już się naszykowałam na farbowanko i już nawet farbki na mnie czekają bo gdy bym nie wykupiła pól sklepu to bym spróbowała z ta brillance schwarzkopfa.Ale może następnym razem.Ma bardzo interesujący tył opakowanie i widać ze dobrze rozjaśnia.Ja zawsze trzymam farbkę ponad stan ostatnio i wychodzą lepsze włoski.I jakoś mam dziwne pozytywne przeczucie co do tej farbki.Podejrzewam ze dobrze weźmie odrosty.Za miesiąc się na nią skusze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:32   #467
xxxbellaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Exclamation Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny, wiecie może ile procentową wodę ma farba załączona na zdjęciu? Bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź.
xxxbellaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:35   #468
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja tak długo szukałam takiej farbki nie białej nie platynowej a tu proszę Ty znalazłaś.Kurcze ja już się naszykowałam na farbowanko i już nawet farbki na mnie czekają bo gdy bym nie wykupiła pól sklepu to bym spróbowała z ta brillance schwarzkopfa.Ale może następnym razem.Ma bardzo interesujący tył opakowanie i widać ze dobrze rozjaśnia.Ja zawsze trzymam farbkę ponad stan ostatnio i wychodzą lepsze włoski.I jakoś mam dziwne pozytywne przeczucie co do tej farbki.Podejrzewam ze dobrze weźmie odrosty.Za miesiąc się na nią skusze.

ja farbuje już za kilka dni i mam dylemat, ale raczej spróbuję z tym satynowym blondem brillance schwarzkopfa ryzyk fizyk, a może akurat wyjdzie super, w dodatku chcę znacząco rozjaśnić włoski, a ta łapie już jasne brązy .
Szkoda tylko, że nie ma (albo nie umiem znaleźć) nic na temat tej farby( w sensie żadnych opinii, także nie wiadomo jak się zachowuje na włosach, czy pali czy nie . Najwyraźniej, trzeba będzie się pilnować i podglądać podczas farbowania
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:45   #469
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kachula ładny ten kolorek, rzeczywiście wygląda bardziej świeżo, prześwitami się nie martw- przy rozjaśnianych to i tak dobrze wyszło Przyciemnić to nie problem
daj znać jaka będzie reakcja Twojego TŻ

DolceGabbana też się nie martw nikt nie powiedział, że będzie łatwo dojść do wymarzonego kolorku, grunt, że już masz jaśniutkie włoski, myj fioletowym szamponem, powinien zniwelować rudośc, ponadto do nastepnego farbowanka użyj 12.1 (jak radził ktoś wyżej) i odżywiaj Trzymam kciuki

xLADYx nie uzyskasz białego koloru włosów żadnymi farbami (co najwyżej bedzie to platyna bądź jej pochodne) sam rozjaśniacz daje sam w sobie żółtawy kolor (nie wypłukuje całkowicie pigmentu z włosa dlatego nigdy to nie jest czysta biel). Białe włosy natomiast są go zupełnie pozbawione. Sama w domu możesz w wyniku takich eksperymentów zupełnie zniszczyć i skruszyć sobie włosy. Natomiast skoro już masz platynkę, a fryzjer nie wchodzi w grę, możesz spróbować z białym tonerem (link poniżej)

http://elgon.pl/tonerskoncentrowany-pigment-p-215.html

(akurat pierwszy wpadł mi w ręce ELGON, ale na rynku jest wiele innych w różnych cenach (ceny wahają się w granicach 20zł, ale poszukaj jeszcze))

Masz tam wyjaśnione nawet jak dawkować
a tu jeszcze masz wątek na Wizażu odnośnie białych włosków

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=2

Mam nadzieję, że pomogłam


Co do mnie to nadal nic nie znalazłam na temat tego brillance 813 satynowy blond
Kachula co do tamtej opinii to pewnie jest jak piszesz.
Kurcze, niedługo farbowanko i się zastanawiam nad wellatonem 12,1 a brillance 813 (bliżej mi jednak do tego drugiego ) hihi najwyżej będe w czapce chodzić

Kurczę boje się użyć takiego specyfiku , a jakaś normalna farba ktora mozna kupić w drogerii? jakie są najjaśniejsze odcienie , ja mam naturalne ciemny blond ale nie az taki ciemny z jasnymi refleksami , rozjasnialam pasmekanmi u fryzjera az w koncu sama polozylam sobie platynke i wyszlo super ale strasznie chcialabym miec az biale mam jasne oczy ich oprawe i cere i uwazam ze mi by pasowala taka biel, wlosy mam do pasa prosze o radę ale żadnych rozjaśniaczy bo nigdy nie uzywalam i nie uzyje boje sie ze po rozjasniaczu pokrusza sie i strace na dlugosci a szkoda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 13:47   #470
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kurcze, Kachula, w życiu bym sie nie spodziewała takiej zmiany Mnie sie tam zawsze podobał Twój kolor, także z efektem tych psemek ale w pełni Cie rozumiem, że nieustanna walka z odrostami, nierównym/żółknącym kolorem jest bardzo uciążlliwa, zwłaszcza kiedy brak czasu i funduszy, żeby zadbac o tak wymagający kolor jak jasny blond Twój nowy kolorek wygląda bardzo naturalnie, gdybym nie wiedziała, to na 100% bym się nie domyśliła, że to farbowany super, że czujesz się tak dobrze w nowym odcieniu - w żadnym wypadku nas nie opuszczaj, bo jakby nie patrzec blond to przeciez nie tylko np. platyna, ale cała gama róznych odcieni - jasne, ciemne, ciepłe, zimne...dobrze, że jest taka róznorodnośc, bo dzieki temu każda może dobrac coś dla siebie

Ja tez mam już zniszczone włosy i dobija mnie wieczna róznica koloru miedzy odrostem a resztą włosów właśnie z tego powodu kiedyś się poddałam i mimo, że miałam juz jasny, równomierny blond, przefarbowałam na ciemno. Ale teraz na razie nie mam zamiaru odpuscic, lubie ten kolor i dobrze sie w nim czuje, więc będę walczyc dalej ale przyznam, że żaden inny kolor na który kiedykolwiek farbowałam nie był tak uciązliwy w pielegnacji, więc nie wykluczam, że kiedys skapituluję (o ile wczesniej nie zostane łysa )

Superedzia - ja też uważam, że Twoja fryzura jest rewelacyjna króciutka, ale kobieca i jednoczesnie drapieżna, taka "z pazurem" bardzo mnie kusi takie coś, ale nie mam odwagi na takie cięcie. Pół życia nosiłam długie włosy, w dodatku chyba niezbyt dobrze wyglądam w krótkich fryzurkach (zdecydowałam się na taką 2 razy i jakos dziwnie się czułam...może to kwestia przyzwyczajenia do długich). Ale i tak uważam, że Twoja fryzura jest genialna w dodatku przy takiej długości włosów łatwiej dbac o ich kolor i kondycje. Czesto obcinane nie ulegają takim zniszczeniom, i mozna sobie pozwolic na mocniejsze rozjasnienie. Na długich kolor rzadko wychodzi równomiernie,a tu problem jest znacznie mniejszy. Przy radykalnych zmianach koloru (np z ciemnego brązu na jasny blond) chyba lepiej zdecydować się właśnie na krótszą fryzurkę, ma to duzo plusów
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:59   #471
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kasia, no 12/1 wellaton to niejednej dziewczynie włosy uratował. Tylko będa baardzo bardzo jasne!
Pallete z tego gloss w ogóle nei ma amoniaku i chyba jest na 3% wodzie. Ten odcien nie rozjaśnia, tylko tonuje.
A stokholmu z loreala u Ciebie nie ma?
Jutro popatrze za stockholm bo z palette to raczej ciezko bedzie z tä farb, to sä te farby ktöre zaläczylam...
Mam jeszcze pytanie czy uzyskam jakäs farbä po czasie zeby miec podobny do Koroniewskiej.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-05 o 14:00
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:03   #472
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ja farbuje już za kilka dni i mam dylemat, ale raczej spróbuję z tym satynowym blondem brillance schwarzkopfa ryzyk fizyk, a może akurat wyjdzie super, w dodatku chcę znacząco rozjaśnić włoski, a ta łapie już jasne brązy .
Szkoda tylko, że nie ma (albo nie umiem znaleźć) nic na temat tej farby( w sensie żadnych opinii, także nie wiadomo jak się zachowuje na włosach, czy pali czy nie . Najwyraźniej, trzeba będzie się pilnować i podglądać podczas farbowania
No dokładnie ,najpierw odrosty i trzymać jak najdłużej się da a potem przeciągnąć na całość na 10 -15minut.Wiesz ja podejrzewam ze na pewno nie będzie niszczyć włosów jakoś specjalnie mocniej jak inne palett.(A i tak mogę śmiało powiedzieć,ze nie zauważam jakiś strasznie zniszczonych włosów)No i u mnie muszę stwierdzić najlepiej się sprawdzają palett na moich klaczkach trudnych do rozjaśnienia.Trzymam kciuki zdaj relacje koniecznie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:47   #473
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kurczę boje się użyć takiego specyfiku , a jakaś normalna farba ktora mozna kupić w drogerii? jakie są najjaśniejsze odcienie , ja mam naturalne ciemny blond ale nie az taki ciemny z jasnymi refleksami , rozjasnialam pasmekanmi u fryzjera az w koncu sama polozylam sobie platynke i wyszlo super ale strasznie chcialabym miec az biale mam jasne oczy ich oprawe i cere i uwazam ze mi by pasowala taka biel, wlosy mam do pasa prosze o radę ale żadnych rozjaśniaczy bo nigdy nie uzywalam i nie uzyje boje sie ze po rozjasniaczu pokrusza sie i strace na dlugosci a szkoda
w drogeriach nie znajdziesz białej farby do włosów. Co najwyżej są to odcienie platyny np. palette XXL color czysta platyna czy też mroźny blond, ale są to mocno rozjasniające farby i nie wiem jakby sie zachowały na Twoich włoskach (czy obyłoby sie bez zniszczeń) jak każda farba (czy rozjaśniacz) mają swoje zwolenniczki, ale są tez osoby, którym poczyniła spustoszenia na głowie.

Jedynym (bezpiecznym) wyjściem jest użycie tonera, czy jakiejś pianki ton w ton, które zawierają TYLKO barwnik (a nie jak farby czy rozjasniacze: amoniak i utleniacz) dlatego nie niszczy tak włosów i nie wnika w strukturę włosa jak poczyniają to farby, bowiem są to kolory zmywalne (coś a`la płukanki).

Podsumowując- tonery białe nadają tylko refleksy, wzmacniają odcień platyny do bieli, ale tylko gdy włosy są już odpowiednio rozjasnione.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...yna_33508.html

tu możesz o tym co nieco poczytać

Niestety jeżeli jednak Cie to nie zadowala i chcesz mieć białe włosy bardziej na "stałe" z uzyciem farby, to lepiej udaj się do dobrego fryzjera
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:04   #474
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Koleżanka poradziła mi użyć farby z palette odcienia E20 Super Jasny Blond ? Czy któraś z Pań używała ? Czy wyszły białe wloski po tym ?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:24   #475
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
DolceGabbana
Moze z tylu nie wygläda tak zle,ale gdybys namnie popatrzyla z przodu to co innego bys powiedziala.Patrzäc teraz na zdjecie to przynajmniej kolor do Mojej bluzki pasuje
Ja i tak mam zamiar sciäc wlosy chociaz polowe bo mam zniszczone koncöwki ,teraz jak doszlo farbowanie i dalej bede farbowac to siano bede miala.
Patrzäc na Twoje zdjecia nie wyglädasz naprawde tak zle.odczekaj miesiäc daj wlosom odpoczäc,przez ten czas uzywaj maske z glorii jak masz albo wax l,biotica,lub maseczke domowä olejek rycynowy,zöltko i nafta kosmetyczna.Naprawde pomaga.
I nie patrz czesto w lustro
No odżywianie to teraz podstawa Poczekaj za niedługo my się tu będziemy chwalić pięknym blondem

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kasia, no 12/1 wellaton to niejednej dziewczynie włosy uratował. Tylko będa baardzo bardzo jasne!
Pallete z tego gloss w ogóle nei ma amoniaku i chyba jest na 3% wodzie. Ten odcien nie rozjaśnia, tylko tonuje.
A stokholmu z loreala u Ciebie nie ma?
Nie chce nic mówic, ale Dolce Gabbana to faktycznie ma rude...<głaszcze> a Tobie wyszedł jaśniutki złoty blond.
Nie wiem czemu na tych zdjęciach wychodzą tak drastycznie rude W rzeczywistości to jest taki złoty, jasny blond z rudawymi prześwitami. Kumpela na przykład jest zachwycona tym kolorkiem Ja też pomału się przekonuję, że nie jest tak źle...

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość

DolceGabbana też się nie martw nikt nie powiedział, że będzie łatwo dojść do wymarzonego kolorku, grunt, że już masz jaśniutkie włoski, myj fioletowym szamponem, powinien zniwelować rudośc, ponadto do nastepnego farbowanka użyj 12.1 (jak radził ktoś wyżej) i odżywiaj Trzymam kciuki
No właśnie, ten 12/1 Bałam się, że będą za jasne a głupia mogłam ją wziąć Pewnie bym już tych rudych nie miała Za miesiąc spróbuję
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:57   #476
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

1,5 tygodnia temu zafarbowałam odrosty wellaton 12/1. Zachwicalam sie pieknym jasnym odcieniem, po szamponie z Joanny kolor byl srebrny. Dzisiaj musze stwierdzic, ze jednak wole Palette. Wellaton zżółkł, mimo to, ze uzywam szaponu wysrebrzajacego.
Wniosek z tego taki, ze na moich wlosach ta farba jest dobra tylko na tydzien.
Wracam do Paletty Rozswietlony popielaty blond A10.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 17:08   #477
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Koleżanka poradziła mi użyć farby z palette odcienia E20 Super Jasny Blond ? Czy któraś z Pań używała ? Czy wyszły białe wloski po tym ?

tu są opinie

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3629087
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-677-rec-397526.htm
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16768769 (post nr 2006)

więcej nie znalazłam, ale wychodzi na to, że on jest dośc ciepły.

a może ten by był lepszy?

http://www.drogeriam.hu/media/catalo...tte_a10_13.jpg

Katedabandit
go używa i go chwali
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-05-05 o 17:13
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 17:39   #478
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No, ale ten A10 bardzo jasne wlosy robi. Ma wode 12 %, ale jest pewnosc ze na 100% nie beda rude
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:28   #479
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Kurcze, Kachula, w życiu bym sie nie spodziewała takiej zmiany Mnie sie tam zawsze podobał Twój kolor, także z efektem tych psemek ale w pełni Cie rozumiem, że nieustanna walka z odrostami, nierównym/żółknącym kolorem jest bardzo uciążlliwa, zwłaszcza kiedy brak czasu i funduszy, żeby zadbac o tak wymagający kolor jak jasny blond Twój nowy kolorek wygląda bardzo naturalnie, gdybym nie wiedziała, to na 100% bym się nie domyśliła, że to farbowany super, że czujesz się tak dobrze w nowym odcieniu - w żadnym wypadku nas nie opuszczaj, bo jakby nie patrzec blond to przeciez nie tylko np. platyna, ale cała gama róznych odcieni - jasne, ciemne, ciepłe, zimne...dobrze, że jest taka róznorodnośc, bo dzieki temu każda może dobrac coś dla siebie
Właśnie to mi się podoba, że wyglądam naturalnie a i powiem, że na zakupach dzisiaj nawet gościu się obejrzał. Dobrze maskuję brzucho pod luźną kurtką

Mysia M ja też odkładałam bo i do pracy chciałam wrócić i z pierwszej ciąży po roku nadal miałam ponad 10kg nadwagi a tu bach taka niespodzianka. Ale to dobrze bo znając mnie różnica była by z 5 lat jak nie więcej bo naprawdę mi się nie spieszyło. A kto wie, jakby spodobał mi się brak pieluch i marudzenia w nocy to czy w ogóle chciałabym drugie?

No i Lola właśnie tu wszystkie rozpisują się o jasnych blondach a przecież blond to tyle odcieni! Ja najwyżej będę doradzać przy ciemnych

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

I wiecie co. Nie wiem czy to po odżywce z farby czy nie ale mam jakby miększe włosy w dotyku. Podczas farbowania odcieniem 219 nie odczułam komfortu po odżywce a teraz jakoś tak... No zobaczę po jakimś czasie co z włosami będzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:30   #480
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Właśnie to mi się podoba, że wyglądam naturalnie a i powiem, że na zakupach dzisiaj nawet gościu się obejrzał. Dobrze maskuję brzucho pod luźną kurtką

Mysia M ja też odkładałam bo i do pracy chciałam wrócić i z pierwszej ciąży po roku nadal miałam ponad 10kg nadwagi a tu bach taka niespodzianka. Ale to dobrze bo znając mnie różnica była by z 5 lat jak nie więcej bo naprawdę mi się nie spieszyło. A kto wie, jakby spodobał mi się brak pieluch i marudzenia w nocy to czy w ogóle chciałabym drugie?

No i Lola właśnie tu wszystkie rozpisują się o jasnych blondach a przecież blond to tyle odcieni! Ja najwyżej będę doradzać przy ciemnych

i to się nazywa pozytywne nastawienie tak trzymac
ja również przyłączam się do dziewczyn, że broń Boże nas nie opuszczaj
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.