Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 15:54   #451
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
bardzo ładny odrościk
chyba masz zdrowe włosy, bo farbowańce też prezentują się nieźle
dziękuję co do zdrowia włosów to niestety to tylko złudzenie, po pofarbowaniu tych rozjaśnionych z włosów zrobiło się jedno wielkie siano strasznie mi sie teraz te farbowańce łamią i rozdwajają, dobrze, że przynajmniej naturalki ładnie się prezentują
Cytat:
Napisane przez karo69 Pokaż wiadomość
Ja tez mam taką cichą nadzieję

Widzę ze masz dość dużą różnice w kolorze, jak jeszcze trochę ci twoje odrosną to będzie bajecznie wyglądało. Pozazdroszczę też długości, ja głupia ścinałam niepotrzebnie
Oby tak dalej
nawet teraz jestem ogólnie zadowolona z włosów, różnica w odcieniach wcale mi nie przeszkadza a długość włosów wcale nie jest imponująca :P są przed zapięcie stanika a i tak muszę je podciąć
Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
AGAA91 ooo coś ciemnejszego ładny kolor i odrost też sporo urósł
ojej nawet nie wiesz jak mnie podbudowałaś chyba najbardzije mi zależy na szybszym przyroście (ja chcę już swoje całe naturalki! )
Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
agaa91 no no, też masz świetny kolor naturalnych

ja wczoraj miałam takie myśli, zeby isc dzisiaj do fryzjera i sciąc włoski tak do połowy szyi ..... ale dziś rano po namyśle stwierdziłam, że dam sobie na razie spokoj z cięciem, poczekam aż jeszcze odrosną trochę
dziękuję ale mi się podobają bardziej Wasze odrościki ale jednak nie mogę narzekać też na swój :P
Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Agaa91 widze ,że kolor się spłukał ale zostawił też troszke ciemniejszej barwy ...za pare miesiecy będziesz miała cudny Ombre hair ;D (czy jakoś tak)
spłukał się i to dość mocno, ale na razie już nawet nie myślę o ponownym pomalowaniu tych farbowanych, farba za bardzo już je zniszczyła też się nie mogę doczekać swoich włosów za parę miesięcy a ombre hair u innych mi się podobają
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 17:08   #452
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
co ja bym dała żeby mieć takie piękne naturalne włoski
wczoraj nie miałam kiedy więc wrzucam fotki z dzisiaj:
Kochana, sama masz piękny naturalny kolor i włosy w świetnej kondycji W ogóle jaki odrościk już dłuuuugi! Oby tak dalej

Masz włosy przed zapięcie stanika? Wyglądają na duuuużo dłuższe


Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
xyolax masz przepiękny naturalny blond!!! jak mogłaś go zafarbować? mój zawsze od słońca robi się złotawy (czego wolałabym uniknąć)
Dziękuję I kto to mówi kurcze! Moje włosy nigdy nie były w takiej rewelacyjnej kondycji jak Twoje! No ale, może jeszcze nadejdą takie czasy, że będę włosową motywacją dla innych dziewczyn

Moje naturalne od słońca robiły się jaśniutkie jak platyna Nie wiem jak będzie teraz, ale nie miałabym nic przeciwko jakby w dalszym ciągu tak się rozjaśniały


Cytat:
Napisane przez Kitty_91 Pokaż wiadomość
Hej. Wstawiałam zdjęcia jeszcze w poprzednim wątku. Chociaż mało się udzielam to regularnie Was czytam i ciągle trwam w postanowieniu zapuszczania naturalsów Oczywiście muszę się pochwalić oto mój około 6cm odrościk, tak samo ciężko dokładnie zmierzyć bo farba się zmyła i "zatarła" się granica Ostatnio farbowane jakoś pod koniec listopada 2010. Dwa zdjęcia robione w słońcu, jedno przy oknie
Podziwiam wszystkie odrosty Widzę tu dużo osób na podobnym etapie zapuszczania co ja
Bardzo ładny odrościk I nie ma drastycznego przejścia z naturalek do farbowanych, niczym ombre hair
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:40   #453
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Nie pisałam nic , bo byłam z chłopakiem, ale podczytywałam odrost rośnie spokojnie, moze na dniach wstawię zdjęcie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 21:26   #454
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
bardzo ładny odrościk
chyba masz zdrowe włosy, bo farbowańce też prezentują się nieźle


majreg aż pulpitu, to może nie ale pozwalam zapisać w kolekcji sama też się motywuję, choć widziałam wiele okazalszych czupryn


dziewczyny, dziękuję za miłe komantarze, podkreślam jednak, że to PRZESZŁOŚĆ i teraz czeka mnie kilka lat rekonwalescencji

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



xyolax masz przepiękny naturalny blond!!! jak mogłaś go zafarbować? mój zawsze od słońca robi się złotawy (czego wolałabym uniknąć)
Ja nie widziałam okazalszych. Było i jest nadal kilka dziewczyn , które również mają przepiękne włosy. Trudno je porównywać, bo każde są inne. Niemniej jednak Twoje są wyjątkowo błyszczące i mają piękny, złoty kolor.
Trzymam bardzo mocno kciuki,żebyś znowu takie miała. Bo naprawdę warto. Nie ma możliwości zrobić na Twojej głowie nic piękniejszego niż odhodować naturalki.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 23:30   #455
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Kochana, sama masz piękny naturalny kolor i włosy w świetnej kondycji W ogóle jaki odrościk już dłuuuugi! Oby tak dalej

Masz włosy przed zapięcie stanika? Wyglądają na duuuużo dłuższe
dziękuję to dzięki Wam
a włosy tylko wygladają na dużo dłuższe bo na zdjęciach mam pochyloną głowę żeby lepiej było widać odrost i różnice w kolorach no ale nie miałabym nic przeciwko gdyby były już za zapięcie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:04   #456
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Piękne są Wasze odrosty. Każdego miesiąca nie mogę się na nie napatrzeć

Ja swoich nie wstawię w tym miesiącu, oj nie... Poszłam do fryzjerki żeby mi wyrównała je wszystkie do linii ucha, a ona pierwsze co zrobiła to chwyciła nożyczki do cieniowania i bach wygryzła mi pół boku Jak jej zwróciłam uwagę, że NIE prosiłam o cieniowanie to mi odpowiedziała, że na moich włosach cięcie bez cieniowania będzie źle wyglądać, zresztą teraz to już po sprawie Więc teraz mam najdłuższe kosmyki po bokach i z przodu do linii ucha, te najkrótsze są mniej więcej na wysokości brwi, a o dziwacznie wystrzępionym tyle nie wspomnę Jedyne co mi poprawia humor to świadomość, że nie puściłam tej samowolki płazem. Zapytałam czy w salonie jest kierowniczka, poprosiłam o rozmowę i poskarżyłam się na nie dostosowanie się do mojej prośby. I przynajmniej zapłaciłam połowę ceny, chociaż i tak żal mi tych 20zł...
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 10:42   #457
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Piękne są Wasze odrosty. Każdego miesiąca nie mogę się na nie napatrzeć

Ja swoich nie wstawię w tym miesiącu, oj nie... Poszłam do fryzjerki żeby mi wyrównała je wszystkie do linii ucha, a ona pierwsze co zrobiła to chwyciła nożyczki do cieniowania i bach wygryzła mi pół boku Jak jej zwróciłam uwagę, że NIE prosiłam o cieniowanie to mi odpowiedziała, że na moich włosach cięcie bez cieniowania będzie źle wyglądać, zresztą teraz to już po sprawie Więc teraz mam najdłuższe kosmyki po bokach i z przodu do linii ucha, te najkrótsze są mniej więcej na wysokości brwi, a o dziwacznie wystrzępionym tyle nie wspomnę Jedyne co mi poprawia humor to świadomość, że nie puściłam tej samowolki płazem. Zapytałam czy w salonie jest kierowniczka, poprosiłam o rozmowę i poskarżyłam się na nie dostosowanie się do mojej prośby. I przynajmniej zapłaciłam połowę ceny, chociaż i tak żal mi tych 20zł...
Uwielbiam te ich wizje, jak kiedyś też byłam u fryzjera i chciałam żeby mi grzywę na bok zrobiła ale tak że wsadzę ja za ucho CAŁĄ, tak jak mam mniej więcej teraz tylko żeby przy końcu mi ja pocieniowała razem z resztą włosów żeby nie wyglądało tak jak by se tylko włosy przerzuciła. Włosy przed miałam takie za ramiona, włosy po miałam tak wycieniowane na całości że u góry mogłam ze gniazdo zrobić, z tyłu fryza na Czecha czyli najniższa partia włosów została długa, potem długo nic i to gniazdo, a grzywa to była na skos ścięta dosłownie przy początku skos włosy miały chyba 3cm!!
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 11:19   #458
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

chardon łączę się w bólu
też miałam kiedyś przygodę z taką nadgorliwa fryzjerka.... chciałam włosy takie nieco krotsze niz do ramion, i lekko wycieniowane i grzywka na bok.... to mnie babeczka tak opitoliła, że szkoda gadać w dodatku grzywke mi zrobiła za krotką i mi włosy sterczały (aż musiałam na zel czy piankę robić do szkoły, zeby jakos wygladać zanim odrosną....)
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 11:30   #459
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
chardon łączę się w bólu
też miałam kiedyś przygodę z taką nadgorliwa fryzjerka.... chciałam włosy takie nieco krotsze niz do ramion, i lekko wycieniowane i grzywka na bok.... to mnie babeczka tak opitoliła, że szkoda gadać w dodatku grzywke mi zrobiła za krotką i mi włosy sterczały (aż musiałam na zel czy piankę robić do szkoły, zeby jakos wygladać zanim odrosną....)
Ah te fryzjeki Też miałam podobną przygodę. Miałam już włosy sporo za linię ramion, i chciałam jedynie, żeby odświeżyła fryzurę, bez żadnych szaleństw, jedynie minimalnie skróciła.

A ta durna baba zrobiła wszystko, absolutnie wszystko, czego nie chciałam (grzywka, za bardzo skróciła), a nawet co SAMA ona mówiła, że nie powinno się u mnie robić (za mocno wycieniowała). Efekt - obcięła mi je tak, że ledwie ramion sięgały, a na objętości ubyło mi 3/4 włosów!

Potem pół roku i rok później inna fryzjerka korygowała mi to, co tamten babsztyl spie***ył
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 11:58   #460
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja widzę że te fryzjerki mają coś z tymi grzywkami, może one ich nienawidzą i się na tych naszych grzywkach mszczą.
Ja niedługo wylatuje i przed lotem chce sobie zrównać te moje włosy żeby ten jeden bok nie był taki długi i może już mi znikną te końca z farbą.
Proszę nie wywalajcie mnie.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 12:29   #461
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Znowu mogłam na Was liczyć Dziewczyny Dzięki za to wsparcie, bo było mi potrzebne i pomogło.

karo69 kto Cię chce wywalać? Dawaj go tu! :P A tak na poważnie to nawet jak się pozbędziesz farbowańców to zostań z nami i motywuj nas tym, że sama już cel osiągnęłaś
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 12:40   #462
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Tez miałam przygode ze złym dotykiem fryzjerki :P chodziłam jeszcze do podstawówki,miałam wtedy wlosy za ramiona....chciałam je troche podciąć.wyszłam od fryzjera z włosami sięgającymi brody a te włosy z tyłu miałam jeszcze podciane maszynką :O .Moja twarz okropnie wygląda w krótkich wlosach ;( mam uraz do tej pory
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:07   #463
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Moje trio kolorów naturalne, nieco ciemniejsze i najjaśniejsze z których spłukała się farba. Niecałe 4 miesiące bez farby, wolno rosną , ale co tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0030.jpg (56,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0031.jpg (101,8 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-05-12 o 19:10
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:29   #464
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez karo69 Pokaż wiadomość
Ja widzę że te fryzjerki mają coś z tymi grzywkami, może one ich nienawidzą i się na tych naszych grzywkach mszczą.
Ja niedługo wylatuje i przed lotem chce sobie zrównać te moje włosy żeby ten jeden bok nie był taki długi i może już mi znikną te końca z farbą.
Proszę nie wywalajcie mnie.
To Ty nam czasem nie uciekaj!

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Moje trio kolorów naturalne, nieco ciemniejsze i najjaśniejsze z których spłukała się farba. Niecałe 4 miesiące bez farby, wolno rosną , ale co tam
Nie widzę zdjęć

edit. już widzę bardzo ładne włoski, minimalna różnica kolorów, ale w jakim ładnym stanie są, ulala
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:58   #465
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Skarb90 róznica w kolorze malutka masz sliczny kolor . ja to mam na głowie bardziej wyraziste trio ;/
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:09   #466
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jejku nie mogę patrzeć na ten wątek "pochwalmy się swoimi włosami" bo popadam w depresje i humor mi się psuje
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:32   #467
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jejku nie mogę patrzeć na ten wątek "pochwalmy się swoimi włosami" bo popadam w depresje i humor mi się psuje

a mnie motywuje, bo jak na razie nie ma sie czym chwalic i wstawiac tam fot, ale za ok. 2 lata mysle, ze bedzie czym
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:45   #468
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a mnie motywuje, bo jak na razie nie ma sie czym chwalic i wstawiac tam fot, ale za ok. 2 lata mysle, ze bedzie czym
Motywuje też ale 2 lata jeszcze...dla mnie masa czasu ;( mnie to dotyka jeszcze gdzieś tam głęboko bo ja tylko raz w życiu miałam długie włosy i to na komunie
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:19   #469
Diableria
Raczkowanie
 
Avatar Diableria
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do Diableria
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie na które chciałabym znaleźć odpowiedź.
Przypuśćmy, że będę się starała wyjść do naturlanego koloru metodą pasemek. Czy mogę używać takich kosmetyków jak olejek Amla czy inne które zawierają henne? Wszak pasemka to również farbowanie i zastanawiam się, czy przez używanie kosmetyków z henną moje włosy po farbowaniu mogą uzyskać niepożądnany kolor?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Diableria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 10:33   #470
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Motywuje też ale 2 lata jeszcze...dla mnie masa czasu ;( mnie to dotyka jeszcze gdzieś tam głęboko bo ja tylko raz w życiu miałam długie włosy i to na komunie
Ja miałam długie włosy do komunii też, po komunii rocznicowej jak ścięłam tak do dziś nie mogę zapuścić dłuższych niż za ramiona..
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:41   #471
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witam dziewczyny,zamierzam wrocic po 18 latach rozjasniania wlosow do natualnego koloru,jestem naturalna szatynka a farbuje na dosc jasny blond,co miesiac taka chemia we wlosy.
Ale nie wiem jak to zrobic zeby jakoswygladac bo roznica kolorow jest znaczaca???
Mialam problem z wypadajacymi wlosami ostatnio,i poprostu mam juz DOSC.I to jest chyba wystarczajacy powod zeby przestac farbowac.pocieszajace jest to ze teraz odrost jest bardzo modny,mowie o metodzie ombre Hair ale wlosy nie moga sie roznic najwyzej 2 odcienie,jak ogladalm zdjecia tu zamieszcone to powiem wam dziewczyny ze macie super modne fryzurki,ja tez wrzuce fotke jakie mam obecnie z minimalnym odrostem,ale u mnie jest duzy kontrast a pasemka w kontrascie sa nie modne wiec niewiem jak stopniowo zejsc do natury,w farbowanych ciemnych wygladm masakrycznie.Pozdrawiam wszystkie zapuszczalskie i zyce nam konsekwencji w dzialanu
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:52   #472
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jejku nie mogę patrzeć na ten wątek "pochwalmy się swoimi włosami" bo popadam w depresje i humor mi się psuje
ja tam nawet wole nie zaglądać, jeszcze się kompleksów nabawie
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a mnie motywuje, bo jak na razie nie ma sie czym chwalic i wstawiac tam fot, ale za ok. 2 lata mysle, ze bedzie czym
też mam taką nadzieję, że za 2 latka to też będę mieć się czym pochwalic
btw ładny odrost, w ogole nie widać tych róznic w kolorku
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:16   #473
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja nie wytrzymuje długo z odrostem, chociaż planowałam przez pewien czas powrót do naturalnych, to nie moge zniesć tej różnicy między farbowanym, a naturalnym...
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:21   #474
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Diabrelia mysle ze po hennie to mogą Ci sie wykruszyc lub odrazu odpasc jesli sa słabe,mnie kiedyś fryzjerka tak załatwiła((
zampomnilam o zdjeciu

Edytowane przez afrodyta111
Czas edycji: 2011-05-18 o 08:19
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 14:46   #475
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

przecież henna nie niszczy włosów

dziewczyny! pamiętajcie, że jeśli denerwują was odrosty to gdy wrócicie to naturalnych nie będziecie miały żadnych odrostów nigdy więcej!!
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:11   #476
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ooo dziewczyny, ja też ostatni raz takie długie włosy miałam jak miałam 9 lat a co lepsze, oglądając stare zdjęcia jestem w szoku, na zdjęciu z komunii mam włosy ledwo do ramion, a na zdjęciach z rocznicy komunii prawie do pasa ja nie wiem jak to możliwe, żeby przez rok tyle urosły
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 07:21   #477
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Niewiem czy mamy na mysli tą samą henne mi chodzilo o taka do rozjasniania,niebieski proszek np Joanny.
Byłam wczoraj u dobrej fryzjerki ktora swietnie mi podciela wlosy i doradzila z tymi naturalnymi.
Powiedziala zeby nie robic zadnych paemek bo to nie modne i w kontrascie wyglada tragicznie pozatym potem te pasemka sie wypukuja i robia sie brzydkie.Doradzila mi zebym przyciemnila wlosy stopniowo cale szmponetkami najpierw miodowy kolor potem braz zeby stopniowo zblizac sie do naturalnych
Wiem ze najprosciej byloby ufarbowac na ciemny kolor i juz ale o to chodzi ze ja kiedys tak juz zrobilam w farbowanych ciemnych wygladalam tragicznie jak stara baba i odrazu zaczelam znow farbowac na blond wlasnie hgenna i to 3 razy musialam klasc zeby rozjasnic efekt byl taki ze popalilam wlosy i to zbyt radykalna zmiana w moim przypadku wiec pomysl fryzjerki wydaje sie byc sensowny zwlaszcza ze jak pisalam odrosty s modne ale max 2 odcienie.Wiec kiedy zapuszczac jak nie teraz
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:08   #478
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ooo dziewczyny, ja też ostatni raz takie długie włosy miałam jak miałam 9 lat a co lepsze, oglądając stare zdjęcia jestem w szoku, na zdjęciu z komunii mam włosy ledwo do ramion, a na zdjęciach z rocznicy komunii prawie do pasa ja nie wiem jak to możliwe, żeby przez rok tyle urosły
Byłaś po prostu mniejsza i włosy miały "krótszy dystans" do pokonania, żeby dojść do pasa
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:33   #479
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Byłaś po prostu mniejsza i włosy miały "krótszy dystans" do pokonania, żeby dojść do pasa
hmm w sumie nie wpadłabym na to
ale to nie zmienia faktu, że i tak w przeciągu roku bardzo dużo mi urosły a teraz się wleką i cierpliwość mi się już kończy i myślę nad drastycznym podcięciem
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 11:29   #480
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
hmm w sumie nie wpadłabym na to
ale to nie zmienia faktu, że i tak w przeciągu roku bardzo dużo mi urosły a teraz się wleką i cierpliwość mi się już kończy i myślę nad drastycznym podcięciem
Drastycznym? Tzn. jakim konkretnie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.