Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 17:26   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow?


Dziewczyny przejrzalam KWC .ale nadal nie dalo mi to odpowiedzi i dalej poszukuje ktory blyszczyk do ust jest najtrwalszy? i nie robi bialych zaciekow jak schodzi.. w przypadku jasnego odcienia,bo takie mnie interesuja
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:00   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow?

Nigdy się nie spotkałam z białymi zaciekami więc nie wiem o co chodzi, ale najtrwalszy jest Lancome Lacque Fever, mi bez jedzenie i picia trzyma się ponad 5 godzin na ustach.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:47   #3
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow?

Mi się bardzo dobrze sprawdza błyszczyk z Vipery serii Sweet& Wet, jest spory wybór odcieni, na pewno coś znajdziesz lub z Paese Milky Lips, tu już nie jestem pewna czy znajdziesz odcień odpowiedni, ale możesz zerknąć.
Oba są trwałe, nie ważą się, nic się z nimi nie dzieje i dodatkowo dobrze nawilżają.
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 23:14   #4
052199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow?

Z Lumene są baaaaaaardzo trwałe. http://www.google.pl/imgres?q=lumene...QTdstw-&zoom=1
052199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:44   #5
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow?

Niestety ja wiem o jakie białe zacieki chodzi. Z trwałym błyszczykiem się nie spotkałam. Dlatego wolę szminki
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:46   #6
qnia
Przyczajenie
 
Avatar qnia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki blyszczyk do ust jest tak naprawde Najtrwalszyi nie robi bialych zaciekow?

a próbowałaś może coś z Oriflame? Ja miałam z serii very me click it, jest cudowny, nie skleja ust, ładnie lśni. Utrzymuje się długo, ale nie powiem dokładnie ile godzin bo uwielbiam je zjadać
qnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.