Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 21:36   #3181
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33566750]Obetnij skarpetke. "Paczek" bedzie wtedy mniejszy.



http://www.feelunique.com/p/Burts-Be...-Cuticle-Creme[/QUOTE]

a te kosmetyki dobre są, próbowałaś może ?
Od jakoegoś czasu chodzi za mną ich balsam do ust, no ale na razie mam zakaz kupowania pomadek
ale skoro promocja 10 % to moze trzeba brać?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 00:16   #3182
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

OD 16 w sephorze -25% na pielęgnacje ciała i uwaga ...rabat dotyczy także wód do ciała sezonowych ( Cllarins ) oraz linii uzpełniajacych zapachów czyli dezodoranty,żele pod prysznic i mleczka do ciała;
Mnie sie przyda,bo skończyłam własnie peeling do ciała... btw używał ktoś tego z AA eco? bo zastanawiam się czy jest sens wydawac na peeling do ciała więcej jak 100zł;

BTW to była tu dyskusja nt pielenacji skóry,akurat sama jestem posiadaczką cery mieszanej przetłuszczającej sie i moge powiedzieć,że ostatnimi czasy bardzo pomogły mi: pianka oczyszczajaca Juvena oraz serum Diora One Essential. Serum zniwelowało trądzikowe zmiany skórne a pianka odtłuściła skórę;
Corii myśle,że visioner na dzień i time zon to może być za dużo dla Twojej skóry zwłaszcza,ze visionere ma dość bogatą konsystencje jak na serum;

Przy okazji sama bym sie chciała podpytać.... dziewczyny które maja blond farbowane włosy: przestałam je farbowac już ok 8 m-cy temu natomiast mam problem z końcówkami bo strasznie się "sypią"..znacie jakiś godny polecenia produkt,który na to podziała?
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:14   #3183
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dla wszystkich to -25% na pielęgnację ciała?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:16   #3184
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A twarz się wlicza do pielęgnacji ciała? No ok, szkoda ,że nie...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:01   #3185
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość

Przy okazji sama bym sie chciała podpytać.... dziewczyny które maja blond farbowane włosy: przestałam je farbowac już ok 8 m-cy temu natomiast mam problem z końcówkami bo strasznie się "sypią"..znacie jakiś godny polecenia produkt,który na to podziała?
mam sprawdzone serum do wlosow bardzo zniszczonych Loreal Professionell Absolut Repair Cellular Serum, polecam z tej serii rownież maske do wlosow, moja mama miala dosłwnie spalone włosy przez trwałą ondulację i maska i serum naprawilo jej wlosy w miesiąc
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:18   #3186
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33560568]Moim zdaniem kok na czubku glowy wyglada paskunie i zle wyglada u niewiast powyzej lat 8. Tu na przyklad ladna dziewoja, ale ta fryzura paskudna. Fryzura na Mala Mi nikomu oprocz malych dzieci nie sluzy.

Kok w okolicach srodka glowy moim zdaniem zawsze wyglada dobrze obojetnie czy taki rozmemlany jak tu czy mocniej spiety jak u Julianne.

btw: wie ktoras jak zrobic takiego koka jak ma Julianne?
[/QUOTE]
No właśnie, ja w koczku na czubku głowy wyglądam idiotycznie Zazdroszczę tym nielicznym dziewczynom, które ładnie w nim wyglądają

Corii, polecam Ci wybranie się do dermatologa i przebadanie kondycji skóry Czasami w niektórych aptekach dyżuruje dermatolog i może Ci doradzić.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Btw. dzisiaj na kursie dowiedziałam się, że wcale nie jestem latem z domieszką jesieni, tylko późną wiosną z domieszką lata Co za dzień, załamać się można


uzunia, na końcówki może jakiś olejek?
Mi olejki indyjskie naprawiły włosy w 3 użycia Te Loreale i inne profesjonalne marki powędrowały do kosza. Nie ma co sugerować się ceną, czy etykietką "profesjonalne, z salonów fryzjerskich". Testowałam nie jeden kosmetyk salonowy, jako, że moja ciocia pracuje w dość znanym i odwiedzanym przez gwiazdy salonie

Ostatnio miałam porównanie. Droższy olejek Dr Hauschka :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eem-olkur.html
oraz tańszy Dabur :
http://www.shea.pl/?368,dabur-amla-j...asmin%29-200ml
Zdecydowanie wygrywa ten drugi Włosy są lśniące jak z reklamy

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:20
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:22   #3187
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Przy okazji sama bym sie chciała podpytać.... dziewczyny które maja blond farbowane włosy: przestałam je farbowac już ok 8 m-cy temu natomiast mam problem z końcówkami bo strasznie się "sypią"..znacie jakiś godny polecenia produkt,który na to podziała?
Joico.

Mam olejki Joico, Loreal Absolut i TBS. Joico najlepsze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 11:52   #3188
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

uzunia, na końcówki może jakiś olejek?
Mi olejki indyjskie naprawiły włosy w 3 użycia Te Loreale i inne profesjonalne marki powędrowały do kosza. Nie ma co sugerować się ceną, czy etykietką "profesjonalne, z salonów fryzjerskich". Testowałam nie jeden kosmetyk salonowy, jako, że moja ciocia pracuje w dość znanym i odwiedzanym przez gwiazdy salonie

Ostatnio miałam porównanie. Droższy olejek Dr Hauschka :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eem-olkur.html
oraz tańszy Dabur :
http://www.shea.pl/?368,dabur-amla-j...asmin%29-200ml
Zdecydowanie wygrywa ten drugi Włosy są lśniące jak z reklamy
A mogłabyś looknąć na skład olejku Dabur? Nie wiem jak wersja, która polecasz, ale Amla Gold zawiera parafinę (Paraffinum liquidum), a ten syf oblepia włosy i koszmarnie się tego pozbyć. Początkowe efekty wyglądają super, ale nie dlatego, że olejek odżywia, ale dlatego, że zlepia włosy.

James właśnie mi przypomniałaś ,że miałam kupić Joico. Zaraz kliknę.
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:53
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:58   #3189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Corii[/URL][/B], polecam Ci wybranie się do dermatologa i przebadanie kondycji skóry Czasami w niektórych aptekach dyżuruje dermatolog i może Ci doradzić.
Solciuchno i to jest bardzo dobra koncepcja Porozglądam się za dermatologiem gdzies przy okazji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:07   #3190
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Solciuchno i to jest bardzo dobra koncepcja Porozglądam się za dermatologiem gdzies przy okazji
Jeśli jesteś z W-wy to na Chmielnej bodajże we wtorki dyżuruje dermatolog
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:16   #3191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś z W-wy to na Chmielnej bodajże we wtorki dyżuruje dermatolog
No niestety nie skorzystam, bom ze Sląska Ale dzięki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 13:10   #3192
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja olejowałam włoski pierwszy raz w sobotę olejkiem Alterra za całe 11zł z rossmana. Mam limonkę i oliwkę i po pierwszym użyciu niesamowita różnica. Dziś sobie dokupiłam dwa kolejne zapachy i bede sprawdzać który lepszy. Włosy są miękkie gładkie i lśniące. Mniej się sypią na końcach. Oczywiście to co już jest połamane (a jeszcze nie oderwane od włosa) to niestety trzeba podciąć żeby to estetyczniej wyglądało.

A i dodam że włoski nasmarowałam wieczorem zaplotłam w warkocz i rano dopiero zmyłam. Okropne uczycie mieć mega tłuste włosy ale efekt widać od pierwszego użycia.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-04-16 o 13:12
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 13:20   #3193
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja olejowałam włoski pierwszy raz w sobotę olejkiem Alterra za całe 11zł z rossmana. Mam limonkę i oliwkę i po pierwszym użyciu niesamowita różnica. Dziś sobie dokupiłam dwa kolejne zapachy i bede sprawdzać który lepszy. Włosy są miękkie gładkie i lśniące. Mniej się sypią na końcach. Oczywiście to co już jest połamane (a jeszcze nie oderwane od włosa) to niestety trzeba podciąć żeby to estetyczniej wyglądało.

A i dodam że włoski nasmarowałam wieczorem zaplotłam w warkocz i rano dopiero zmyłam. Okropne uczycie mieć mega tłuste włosy ale efekt widać od pierwszego użycia.
Nie musisz olejować na całą noc! Mnie wystarczy nałożenie oleju na ok. godzinę. Te olejki z Alterry sa super, ale najbardziej polecam olej kokosowy - jest bardzo wydajny, cudnie pachnie i niesamowicie poprawia stan włosów.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:06   #3194
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja olejowałam włoski pierwszy raz w sobotę olejkiem Alterra za całe 11zł z rossmana. Mam limonkę i oliwkę i po pierwszym użyciu niesamowita różnica. Dziś sobie dokupiłam dwa kolejne zapachy i bede sprawdzać który lepszy. Włosy są miękkie gładkie i lśniące. Mniej się sypią na końcach. Oczywiście to co już jest połamane (a jeszcze nie oderwane od włosa) to niestety trzeba podciąć żeby to estetyczniej wyglądało.

A i dodam że włoski nasmarowałam wieczorem zaplotłam w warkocz i rano dopiero zmyłam. Okropne uczycie mieć mega tłuste włosy ale efekt widać od pierwszego użycia.
A jak one pachną? Raczej owocowo, czy jednak standardowo indysko-ziołowo? (śmierdząco)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:31   #3195
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33578641]A jak one pachną? Raczej owocowo, czy jednak standardowo indysko-ziołowo? (śmierdząco)[/QUOTE]
Limonka pachnie soczystą limonką, migdały i papaja są słodkie, granat i awokado też pachną smakowicie. Jestem mega zadowolona (obecnie promocja w rossmanie 11,99) Ich pierwotne zastosowanie to wmasowywanie w ciało. Ich skład to rzeczywiście same naturalne olejki.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:11   #3196
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Limonka pachnie soczystą limonką, migdały i papaja są słodkie, granat i awokado też pachną smakowicie. Jestem mega zadowolona (obecnie promocja w rossmanie 11,99) Ich pierwotne zastosowanie to wmasowywanie w ciało. Ich skład to rzeczywiście same naturalne olejki.


---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Wieści z frontu:
pół godziny szukałam w domu skarpety (osieroconej) a teraz utknęłam w połowie robienia koczka i nie mogę dokończyć - za dużo mam tego siana chyba i nie mam tu na myśli pieniędzy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:35   #3197
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Próbuj dalej musi sie udać
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:35   #3198
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33578641]A jak one pachną? Raczej owocowo, czy jednak standardowo indysko-ziołowo? (śmierdząco)[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Limonka pachnie soczystą limonką, migdały i papaja są słodkie, granat i awokado też pachną smakowicie. Jestem mega zadowolona (obecnie promocja w rossmanie 11,99) Ich pierwotne zastosowanie to wmasowywanie w ciało. Ich skład to rzeczywiście same naturalne olejki.
Granat i awokado z butelki śmierdzi octem Po rozsmarowaniu bardziej czymś słodkim niż octem ale jednak nadal czuć

Olejki Alterry polecam jak najbardziej. Moim faworytem jest pomarańcza/brzoza. Moim zdaniem dorównuje olejkowi ujędrniającemu clarins
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:40   #3199
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja olejowałam włoski pierwszy raz w sobotę olejkiem Alterra za całe 11zł z rossmana. Mam limonkę i oliwkę i po pierwszym użyciu niesamowita różnica. Dziś sobie dokupiłam dwa kolejne zapachy i bede sprawdzać który lepszy. Włosy są miękkie gładkie i lśniące. Mniej się sypią na końcach. Oczywiście to co już jest połamane (a jeszcze nie oderwane od włosa) to niestety trzeba podciąć żeby to estetyczniej wyglądało.

A i dodam że włoski nasmarowałam wieczorem zaplotłam w warkocz i rano dopiero zmyłam. Okropne uczycie mieć mega tłuste włosy ale efekt widać od pierwszego użycia.
Nałożyłaś na suche włosy? Nigdy jeszcze nie olejowałam... ale jakoś zachęciłaś mnie Mogę prosić o instrukcje ?
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 17:43   #3200
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Nałożyłaś na suche włosy? Nigdy jeszcze nie olejowałam... ale jakoś zachęciłaś mnie Mogę prosić o instrukcje ?
Ja też bym z chęcią spróbowała, a nigdy nie olejowałam Mam ostatnio straszną fazę na eksperymenty kosmetyczne
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:02   #3201
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Nie musisz olejować na całą noc! Mnie wystarczy nałożenie oleju na ok. godzinę. Te olejki z Alterry sa super, ale najbardziej polecam olej kokosowy - jest bardzo wydajny, cudnie pachnie i niesamowicie poprawia stan włosów.
Ale nasmarowałam na całą noc? coś się stało? nic tylko dłużej olejki mi penetrowały włosy

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Granat i awokado z butelki śmierdzi octem Po rozsmarowaniu bardziej czymś słodkim niż octem ale jednak nadal czuć

Olejki Alterry polecam jak najbardziej. Moim faworytem jest pomarańcza/brzoza. Moim zdaniem dorównuje olejkowi ujędrniającemu clarins
Granat pachnie niczym guma huba buba mega słodko owocowo.
Ocet

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Nałożyłaś na suche włosy? Nigdy jeszcze nie olejowałam... ale jakoś zachęciłaś mnie Mogę prosić o instrukcje ?
Tak na suche. Wcześniej nakładałam jakieś tam avonowskie olejki i dupa nic nie działało. A teraz po pierwszym razem normalnie padłam na kolana. Lśniące i piękne włosy Dzięki lepszemu odżywieniu mogą szybciej sie przetłuscić.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja też bym z chęcią spróbowała, a nigdy nie olejowałam Mam ostatnio straszną fazę na eksperymenty kosmetyczne
Ja właśnie zaczęłam kurcję włosową. Mam 3 miechy żeby moje włosy były niczym u lalki barbie (bujne i długie do kolan)
Od soboty piję pół kostki drożdzy dziennie. napiszę na blogu co i jak robię.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:05   #3202
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Próbuj dalej musi sie udać
Doszłam do wniosłu, że moja skarpeta ma za małą średnicę, następnym razem użyję męskiej

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Granat i awokado z butelki śmierdzi octem Po rozsmarowaniu bardziej czymś słodkim niż octem ale jednak nadal czuć

Olejki Alterry polecam jak najbardziej. Moim faworytem jest pomarańcza/brzoza. Moim zdaniem dorównuje olejkowi ujędrniającemu clarins

No to granat i awokado na pewno odpuszczam

Ja mam olejek sesa, do tego mydło sesa i szampon oczyszczający z amlą, używałam regularnie ok. półtora tygodnia i zaprzestałam, bo wydawało mi się, ze zapach jest mimo wszystko zbyt intensywny, a dla otoczenia moze byc nieprzyjemny czy drażniący
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:14   #3203
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Od soboty piję pół kostki drożdzy dziennie. napiszę na blogu co i jak robię.
Aż mi się podniosło z wrażenia. Drożdże są beeeee Konsumowałam toto kiedyś na trądzik, traumatyczne wspomnienia pozostały.

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Granat i awokado z butelki śmierdzi octem Po rozsmarowaniu bardziej czymś słodkim niż octem ale jednak nadal czuć
Mam granat i awokado właśnie, i też czuję ten ocet.

Używam od ok. 2tyg Heenary, i serdecznie polecam!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:33   #3204
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Limonka pachnie soczystą limonką, migdały i papaja są słodkie, granat i awokado też pachną smakowicie. Jestem mega zadowolona (obecnie promocja w rossmanie 11,99) Ich pierwotne zastosowanie to wmasowywanie w ciało. Ich skład to rzeczywiście same naturalne olejki.
o dzięki, właśnie za mną chodzą, bo dużo dobrego o nich słyszałam ale czekałam na promocję, bo juz tak sie przyzwyczaiłam ze wszystko z promocji kupuję
jutro więc pędzę i kilka sobie sprawię, trzeba od razu różne wypróbować

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33579512]

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Wieści z frontu:
pół godziny szukałam w domu skarpety (osieroconej) a teraz utknęłam w połowie robienia koczka i nie mogę dokończyć - za dużo mam tego siana chyba i nie mam tu na myśli pieniędzy [/QUOTE]
to prawda, to ciężka praca, ręce bolą ale warto się poświęcić
ja dziś cały dzień biegałam ze skarpetą na głowie

Aha i odebrałam Nailtek - za dwie odżywki wyszło mi 29 PLN, no ale na razie odkładam, bo jeszcze wykańczam inną odżywkę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:36   #3205
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Aż mi się podniosło z wrażenia. Drożdże są beeeee Konsumowałam toto kiedyś na trądzik, traumatyczne wspomnienia pozostały.


Mam granat i awokado właśnie, i też czuję ten ocet.


Używam od ok. 2tyg Heenary, i serdecznie polecam!
Rozsmaruj na grzbiecie dłoni i powąchaj. Nadal śmierdzi octem? Jeśli tak to może masz jakiś zepsuty ten olej.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:42   #3206
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tak na suche. Wcześniej nakładałam jakieś tam avonowskie olejki i dupa nic nie działało. A teraz po pierwszym razem normalnie padłam na kolana. Lśniące i piękne włosy Dzięki lepszemu odżywieniu mogą szybciej sie przetłuscić.

Ja właśnie zaczęłam kurcję włosową. Mam 3 miechy żeby moje włosy były niczym u lalki barbie (bujne i długie do kolan)
Od soboty piję pół kostki drożdzy dziennie. napiszę na blogu co i jak robię.
Dzięki za info, chyba też się skuszę właśnie na tę Alterrę

PÓŁ KOSTKI? Wow...
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:53   #3207
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Rozsmaruj na grzbiecie dłoni i powąchaj. Nadal śmierdzi octem? Jeśli tak to może masz jakiś zepsuty ten olej.
Zalatuje dalej, choć nie tak intensywnie, jak prosto z flaszki. Ale od samego początku (tj, od momentu kupna) tak zalatywało. A kupowałam niedługo po tym, jak olejki wchodziły do PL. Chyba mam nadwrażliwy nos W każdym razie- wcierać toto w ciało nie mam najmniejszej ochoty.
Za to ciekawa jestem niezmiernie, jak pachnie brzoza.

Aha, jeszcze mi się przypomniało - jak się lubi kąpiele z olejkami (np-rybki z Sephory), to polecam parę kropel Alterry do wanny wlać. Tanio, a efekt podobny

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-04-16 o 18:55
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:06   #3208
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Zalatuje dalej, choć nie tak intensywnie, jak prosto z flaszki. Ale od samego początku (tj, od momentu kupna) tak zalatywało. A kupowałam niedługo po tym, jak olejki wchodziły do PL. Chyba mam nadwrażliwy nos W każdym razie- wcierać toto w ciało nie mam najmniejszej ochoty.
Za to ciekawa jestem niezmiernie, jak pachnie brzoza.

Aha, jeszcze mi się przypomniało - jak się lubi kąpiele z olejkami (np-rybki z Sephory), to polecam parę kropel Alterry do wanny wlać. Tanio, a efekt podobny
Brzoza i pomarańcza pachnie pomarańczą. Jest droższa bo niby świetnie zwalcza celulit a na włosach też rewelacyjnie się sprawdza. Jak wyciapię jeden z moich to kupię właśnie brzózkę

Co do tego granatu to może masz jakąś trefną partię bo ja octu nie czuję a dziś kupiłam.



Dziewczyny no kurde piorun jaśnisty mnie strzeli. Kupiłam w piątek micela z Sephory (musiałam dobrać do pryzm) i wiecie co butelka jest zdeformowana od gorąca. Że ja tego nie zauważyłam w sklepie. No jak oni grzeją te kosmetyki że ąz butelka plastikowa się odkształca. I co z zawartością. Przecież temperatura wpływa negatywnie na wszelkie kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe i na perfumy. A oni grzeją aż plastik się topi. Teraz już wiem dlaczego oni co pół roku wymieniają testery pielęgnacji Yes to. Pewnie im się psują od tego gorąca a klientki łykają te przegrzane kosmetyki i płacą grubą kasę za jakąś podgrzaną zupę pomidorową bulwers
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:13   #3209
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Brzoza i pomarańcza pachnie pomarańczą. Jest droższa bo niby świetnie zwalcza celulit a na włosach też rewelacyjnie się sprawdza. Jak wyciapię jeden z moich to kupię właśnie brzózkę

Co do tego granatu to może masz jakąś trefną partię bo ja octu nie czuję a dziś kupiłam.



Dziewczyny no kurde piorun jaśnisty mnie strzeli. Kupiłam w piątek micela z Sephory (musiałam dobrać do pryzm) i wiecie co butelka jest zdeformowana od gorąca. Że ja tego nie zauważyłam w sklepie. No jak oni grzeją te kosmetyki że ąz butelka plastikowa się odkształca. I co z zawartością. Przecież temperatura wpływa negatywnie na wszelkie kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe i na perfumy. A oni grzeją aż plastik się topi. Teraz już wiem dlaczego oni co pół roku wymieniają testery pielęgnacji Yes to. Pewnie im się psują od tego gorąca a klientki łykają te przegrzane kosmetyki i płacą grubą kasę za jakąś podgrzaną zupę pomidorową bulwers
Sephorowe zarowki sa za slabe, aby odksztalcic plastik.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:18   #3210
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ale fakt faktem jest, że niektóre te kosmetyki są aż gorące... strasznie mnie to wnerwia
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.