Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 21:41   #481
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Może nie jest aż tak bardzo przezroczysta, ale do najbielszych nie należy...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:31   #482
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanie - czy ta biała część paznockia u Wizażanek z przypadłością zwaną miękkie paznokcie też jest taka...półprzezroczysta?
Jak ją traktuje białą kredką, to od tego odginania i nacisku za którymś razem pazokieć się łamie...
Zazwyczaj im grubszy paznokieć tym jego kolor intensywniejszy - czy to biały, czy żółty
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:59   #483
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Dawno się nie udzielałam na tym wątku. Moje paznokcie także zrobiły się mocne. Czasem jeszcze zdarzy mi się jeden czy dwa lekko podgryźć, ale to co było kiedyś w porównaniu z dniem dzisiejszym to jak niebo i ziemia!
Wszyscy podziwiają moje ekstra paznokcie! Mogę je malować ciemnymi lakierami co kiedyś było nie do pomyślenia. A to wszystko dzięki Wam...
Dziękuję! Idę wsmarować olejek rycynowy
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 23:46   #484
Kasiula88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A ja znalazłam niezły patent

Smaruję na noc olejkkiem rycynowy z oliwa z oliwek. Ręce są po tym baaardzo tłuste. Nie mam rękawiczek bawełnianych(a w gumowych spać raczej nie chcę) więc... biorę skarpetki bawełniane, posmarowane rączki do środka i do spania. Dzięki temu ja nie jestem cała naoliwiona, podusia rówież. Tylko troszkę śmiesznie to wygląda
Kasiula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:43   #485
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Witam serdecznie!
Wyobraźcie sobie, że przeczytałam cały wątek!!! Niesamowicie mnie podbudował - jednak nie zamierzam na tym poprzestać! Byłam juz w aptece po olejek rycynowy i po krem ochronny z witaminą A. Do tego muszę jeszcze zakupić oliwę z oliwek, cytrynkę i żelatynę. Jestem tak pozytywnie nastawiona dzięki Waszym opiniom, że jest to dla mnie prawdziwy szok! Od kiedy tylko pamiętam zawsze obgryzałam paznokcie (jak byłam młodsza to wszędzie: dom, szkoła, kościół, gdyż nie interesowało mnie to, że inni ludzie na mnie patrzą i że to okropnie wygląda. Teraz jak jestem już starsza (mam 20 lat) to jest mi wstyd obgryzać między ludźmi, więc wtedy się jakoś hamuję, jednak jak tylko jestem sama, np. praca lub dom to nie potrafię się opamiętać!!!) Jest to mój ogromny nałóg - nawet na jednym paznokciu zaczynałam obgryzać płytkę paznokcia, w ten sposób, że był do połowy To straszne, nawet nie czułam przy tym bólu! Przełom nastąpił wtedy, gdy zaczęłam jeździć do innego miasta do szkoły: kiedy widziałam jak inne dziewczyny mają ładne paznokcie, świetnie pomalowane, było mi tak bardzo wstyd! Nie uwierzycie, ale ponad miesiąc nie obgryzałam- tak się zawziełam. Jednak moje szczęście nie trwało długo. Wystarczyło, że tylko jeden się złamał i już nie było ani śladu po pozostałych 9 pazurkach Następnie zaczęłam stosować odżywkę z drogerii - nic, kolejny mój zakup to odżywki Sally Hansen (45zł) nawet ta okropna cena nie powstrzymała mnie przed moim ulubionym zajęciem!!! Już byłam w takiej desperacji, że zrobiłam sobie tipsy i teraz jest jeszcze gorzej, bo paznokcie są cienkie jak papier! Mam nadzieje, że z Waszymi poradami dam radę zapuścić ładne, zdrowe pazurki, i że pozbędę się tego okropnego nawyku!!!
Trzymajcie za mnie kciuki tak jak ja trzymam za Was
Pozdrawiam serdecznie - napiszę o rezultatach mojej kuracji

Ps. Mam tylko pytanko czy zmywacie tę oliwę z oliwek po namoczeniu pazurków? I czy podgrzewacie ten olejek rycynowy? Czy smarujecie nim prosto z buteleczki? Dziękuję za odpowiedź
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:19   #486
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Olejek rycynowy - stosuje go an noc delikatnie nachylam buteleczke (tak kropelke) i to rozsmarowuje na paznokcie i wcieram masujac jednoczesnie i zasypiam jescez czasami wcieram potem kremik i zasypiam
Oliwia z oliwek - powiem szczerze ze nigdy jej nei stosowalam ale kolezanka mi dala oliwe w malym sloiczku i od 5 dni codziennie podgrzewam i mocze w niej pazurkii musze powiedziec ze naprawde stan paznokci sie poprawil zaczely rosnac szybciej i sa bielsze ii elastyczniejsze, nie sa moze mocne i twarde ale na poaczatek to i tak duzo
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:48   #487
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A jak już wymoczysz w tej oliwie to co potem? Myjesz pazurki?
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 21:49   #488
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez sylwinka1987 Pokaż wiadomość
A jak już wymoczysz w tej oliwie to co potem? Myjesz pazurki?
nie wiem jak reszta Wizażanek, ale ja kremowałam rączki po oliwie. Fakt trochę tłustawe były, ale rękawiczki na noc i rano takie fajniutkie rączki
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 13:54   #489
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Jeszcze mam jedno pytanie: czy oliwę z oliwek używacie kilka razy tzn. jesli raz wymoczycie pazurki, to czy podgrzewacie ją np. jeszcze potem kilka razy? Czy za każdym razem nowa porcja? Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 18:33   #490
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Smile Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

a czy któras z Was próbowała taką kurację działajacą jednocześnie na paznokcie i dłonie?Mam na myśli podgrzana parafinę. Rączki trzeba posmarować parafiną a potem nałożyć bawełniane rękawiczki>Po takim zabiegu dłonie są delikatne a paznokcie mocniejsze
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 01:47   #491
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

jelsi chodzi o oliwe z oliwek to ja wycieram dlonie w recznik papierowy albo chusteczki higieniczne a potem wcieram krem
ja podgrzewam klika razy ta sama oliwe ale z tego co sie orientuje mozna nie wiecej niz chyba 4 -5 razy bo potem owliwa traci swoje wlasciwosci odzywcze

a tutaj cos na temat parafiny
http://samozdrowie.interia.pl/uroda/...?inf=100021013
ja powiem szczerze ze w paraffinie nigdy nie moczylam dloni ale moze warto sprobowac
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 19:18   #492
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Wileki dzięki Pozdrawiam!
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 18:03   #493
Sylwiutka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwiutka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rypin/Olsztyn
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Hmmm.... Jutro wybieram się na wycieczkę do apteki po olejek rycynowy i maść witaminową... Zobaczymy co z tego wyniknie....
Sylwiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:32   #494
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Sylwiutka Pokaż wiadomość
Hmmm.... Jutro wybieram się na wycieczkę do apteki po olejek rycynowy i maść witaminową... Zobaczymy co z tego wyniknie....
Wygrzebałam wątek - bo warto
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 07:29   #495
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

dobrze zrobiłaś bo to jeden z moich ulubionych wątków
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 11:33   #496
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez sylwinka1987 Pokaż wiadomość
Jeszcze mam jedno pytanie: czy oliwę z oliwek używacie kilka razy tzn. jesli raz wymoczycie pazurki, to czy podgrzewacie ją np. jeszcze potem kilka razy? Czy za każdym razem nowa porcja? Dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
ja też używam tego samego naczynka z oliwą + olejkiem rycynowym kilkakrotnie. podgrzewam w kamionkowej miseczce na podgrzewaczu. Ręce wycieram w papierowy ręcznik potem nakładam jeszcze olejek ze skrzypu już na same płytki, wcieram i kremik na koniec. tyle
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:34   #497
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Odkopuje watek
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 14:14   #498
kffiatushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
GG do kffiatushek
Question Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

witam dziewczyny przeczytałam dzisiaj caaaałe forum... i jestem pod wielkim wrażeniem... tak jak "sylwinka1987" od dziecka obgryzam paznokcie... musze przestać... miałam 4 razy nakładane tipsy, mylalam ze to mi cos pomoże ale nie =/ nadal obgryzam... wczoraj byłam na bardzo ważnej dla mnie sesji zdjęciowej i powiedzieli mi ze dają mi 3 tyg na chociażby ich wyrównanie do opuszków....=( to dla mnie bardzo ważne, niewiem jak wytrwam , od wczoraj nie obgrywam , smaruje je odżywką (mamy,,,, jakaś świetna podobno ok.90 zł) ale od dzis zaczynam kuracje... wszystko naraz? TAK! wysłałam mame po te wszystkie witaminki olejki i po (podobno dobrą) odżywkę stymulującą wzrost Sally Hansen. Co jeszcze robic? mam 3 tyg.... prosze doradzcie mi cos...!!!! Fozum super, ludzie super... ah sprawcie cud! proszę! ja sie zawzięłam do walki! prosze o bardzo szybką odpowiedź!

Pozdrawiam ;*
kffiatushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 16:39   #499
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Fajny wątek! Aż sama postanowiłam po długich obserwacjach forum właśnie tutaj zamieścić swój pierwszy post! Myślę że wszystko już wyżej zostało powiedziane na temat walki z rozdwajaniem i łamaniem paznokci (wszelkiego rodzaju olejki, kremy, kuracje babcine, mamine i każde inne) Ja również zaopatrzyłam sie we wszystko co może mi pomóc, jednocześnie zrezygnowałam z malowania pazurów (co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia!!!!) Poza tym dziś mnie olśniło i wpadłam na pomysł, żeby od czasu do czasu pić rozpuszczona w ciepłej wodzie galaretkę (bo skoro żelatyna pomaga od zewnątrz, to od wewnatrz tez powinna). A jeszcze dodam że to cudo zwane olejkiem rycynowym (całe 1.99) używam do paznokci, rzęs i dodaję do szamponu do pierwszego mycia (troszkę niemiłe uczucie jak się ma taką "maź" na włosach ale czego się nie zrobi dla lepszego wyglądu) Trzymam kciuki za wszystkie babeczki walczące z pazurami! i tez trwam w boju!
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 00:19   #500
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

jesli masz tylko 3 tygdnie na zapuszczenie to jedyna rada to oliwa z oliwek ( ja moczylam w niej przez tydzien codzinnie i widzialam efekt naprawde do tego uzywalam wibo serum z wapniem i witamina C i duzo kremu do paznokci , naprawde po tgodniu widzialam duza poprawe jednak potem przestalam dbac i troszke mi sie pogorszyly, teraz znowu chcialabym zapuscic Sotosuje serum wibo 4.98, odzywke stymulujaca wzrost paznokci Wibo 4.98, i kremik do pznokci ale naprawde z wlasnego doswiadczenia wiem ze oliwa z oliwek jest najlepsza i naprawde ci pomoze . POzdrawiam i zycze sukcesu
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 00:52   #501
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

a ja polecam jesc ser bialy i mleko na sniadanie,tzn duzo bialka rosną jak szalone
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 10:17   #502
kffiatushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
GG do kffiatushek
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

ojej dziekuje dziewczynki zrobie wszystko...! a myślicie ze je podchoduje przez te 3 tyg? ile mniej wiecej powinny mm. urosnąć jak będę o nie tak codziennie dbała itp. jestem juz po zakupie olejku rycynowego, masci z wit a, zelatyny itp.itd. od wczoraj robie wszystko.... tylko nie mialam czasu na oliwe z oliwek...a no i dzis kupie sally hansen -preparat przyspieszający wzrost paznokcia. So? Do dziełaaaa! ;*

PS: Nienawidze nabiału.... ehhh.... no ale chyba bede musiala sie poświęcić...
kffiatushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 12:46   #503
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ostatnio mi się obiło o uszy (a raczej o oczy, bo na jakims forum przeczytałam) ze na paznokcie dobrze dziala jedzenie cebuli surowej, najlepiej w jakimś zestawie z warzywami, chociaz ja czasem wcinam samą :P o efektach jeszcze za wcześnie by mówić...
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 20:17   #504
kffiatushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
GG do kffiatushek
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

ooo hehe jak próbowac, to wszystkiego mój czas zapuszczania niestety skrócił się do wtorku...=( ale próbuję.! DZIĘKI ;*
kffiatushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 20:57   #505
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

nie wiedziałam gdzie podpiąć moje pytanie a nie chcę zakładać nowego wątku.

jak stosować odżywkę do paznokci, która po nałożeniu zasycha jak bezbarwny lakier? zwykle trzymałam takową kilka dni na paznokciach a potem zmywałam zmywaczem. co ile dni wypadałoby zetrzeć odżywkę i czy aby ZMYWACZ nie pogarsza kondycji paznokcia??

z góry dziękuję za odp.
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 21:40   #506
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Pewnie moja odpowiedź będzie mało profesjonalna, ale cóż...

No więc, ja nakładam warstewkę odżywki, kolejny dzień nic, następnego kolejną, kolejnego dnia nic (tak jeszcze z dzień zostawiam), a potem zmywam zmywaczem bezacetonowym i daje paznokciom trochę odpocząc. Wtedy smaruję wit a+e albo olejkiem rycynowym.

Stan paznokci nie poprawil się rewelacyjnie, ale są mocniejsze i już się tak bardzo nie rozdwajają...

__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 06:20   #507
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Pewnie moja odpowiedź będzie mało profesjonalna, ale cóż...

No więc, ja nakładam warstewkę odżywki, kolejny dzień nic, następnego kolejną, kolejnego dnia nic (tak jeszcze z dzień zostawiam), a potem zmywam zmywaczem bezacetonowym i daje paznokciom trochę odpocząc. Wtedy smaruję wit a+e albo olejkiem rycynowym.

Stan paznokci nie poprawil się rewelacyjnie, ale są mocniejsze i już się tak bardzo nie rozdwajają...


dzięki wielkie za odpowiedź próbowałam już maści, odżywek (cały czas miałam ta avonowską z ekstraktem z kaktusa) ale chyba przestała działać, bo paznokcie się wyrażnie osłabiły więc teraz trzeba przywrócić im kondycję ale to pewnie potrwa czytałam wątek więc popróbuje pewnie i babcinych sposobów
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 12:24   #508
kffiatushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
GG do kffiatushek
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

hehe noo tak ! Babuni sposoby są najlepszeee! ;* Powodzenia !
kffiatushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:11   #509
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez zyciowa_optymistka Pokaż wiadomość
Ostatnio mi się obiło o uszy (a raczej o oczy, bo na jakims forum przeczytałam) ze na paznokcie dobrze dziala jedzenie cebuli surowej, najlepiej w jakimś zestawie z warzywami, chociaz ja czasem wcinam samą :P o efektach jeszcze za wcześnie by mówić...
chyba malo prawdopodobne, bo ja jem duzo cebuli i paznokcie mam kiepskie
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:49   #510
Selebrim 1992
Raczkowanie
 
Avatar Selebrim 1992
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 280
GG do Selebrim 1992
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Przeczytałam wasze artykuły i mam pytanie ... pisałyście że na paznokcie dobre jest "maczanie"(zanurzanie ) ich w oliwie .... tak więc moje pytanie do tyczy tego ile takich zabiegów i jak często powinnam robić by dostrzec zmiany?
Selebrim 1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.