Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 19:03   #4141
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Tak zrobię! Lakierów mam mnóstwo, jak udaje mi się zapuścić to uwielbiam mieć pomalowane no i będę musiała się nauczyć nie dlubac pod nimi bo nie tez to robie ciągle
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 19:16   #4142
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Znam ten ból! Mam to samo



---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------



Czyli nie bd nawet próbować tej odżywki rycyna wysusza mi na wiór tak skórki jak i same paznokcie, herbaciany również podsusza.


Jakiś czas temu, pisałam, ze kupiłam odzywkę keratynową sensique i był to strzał w dziesiątkę, zmieniłam też zmywacz na Killys bezacetonowy (mam obojętne odczucia co do acetonu, a te zmywacze akurat dobrze wspominam). Olejowanie + odżywka i zmiana zmywacza pomogły znacznie ograniczyć rozwarstwianie płytki i jej łuszczenie
Oj też nie lubię malować paznokci za to pomalowane są śliczne! :P

Nie Kuś tą odżywka
Kusi mnie odżywka z keratyną Avon i ta baza też z Avon różowa :p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 19:19   #4143
Rewella
Raczkowanie
 
Avatar Rewella
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
U mnie również przy kwadratach, ale inny kształt nosiłam baaaaardzo rzadko.
I też zależy od paznokcia. Na jednym małym jest równy, na dwóch zaczyna wyrastać poza opuszek, a wskazujący i serdeczny prawej ręki przyrastają na razie tylko z jednego boku
Dopiero po prawie roku zauważyłam że płytka w każdym paznokciu przyrosła już na stałe i wydłużyła się o ok 1-2 mm.
Na kciukach najtrudniej mi coś zauważyć
a u mnie na odwrót, na kciukach mam ładny, równy przyrost poza opuszek palca, a te pozostałe wyrodki to nie wiem o czym one myślą

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
to zależy jaką masz genetycznie płytkę. jeśli w kształcie m igdałka to boki nie przyrosną do kwadratów tak mi się wydaje. Mi boki trochę przyrosły, ale mam migdałki i nigdy nie będę miała kwadratowych paznokci.
no to dobry trop, czyli jak długość łożyska paznokcia jest większa niż szerokość to znaczy że mam "genetyczne migdały" i lepiej jest piłować je na migdał w celu uzyskania równego przyrostu?
Rewella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 19:51   #4144
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Tak wyglądają moje paznokcie teraz. Zobaczymy za miesiąc,dwa, trzy itd
Masz bardzo urocze i ładne paznokcie, widzę duży potencjał na zgrabne płytki.

A ja lubię malować paznokcie. Ale pod jednym warunkiem-dobrze napigmentowany lakier, który nie bąbelkuje ani nie schnie wieczność. Dobry lakier z fajnym pędzelkiem i miło się maluje, mnie to uspokaja.

Chwalcie mnie-zrobiłam pedicure. Jak wypolerowałam płytkę i poodsuwałam skórki to płytka od razu się ciut większa zrobiła, choć nadal mam śmieszne paznokcie u stóp(postaram się jutro o foto), nawet je pomalowałam. Mam ambitny plan zadbania o stopy oraz ich paznokcie-przede wszystkim zadbać o przyrost płytek(przyrost jest możliwy u paznokci u stóp?), aby nabrały przyzwoitego i zgrabnego kształtu-wstyd się przyznać, ale paznokcie drugich palców u stóp przypominają mi kreseczki.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:01   #4145
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Oj też nie lubię malować paznokci za to pomalowane są śliczne! :P

Nie Kuś tą odżywka
Kusi mnie odżywka z keratyną Avon i ta baza też z Avon różowa :p
No niepozorna taka odżyweczka ^^
Nie miałam z Avonu nic do pazurków
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2015-06-18 o 20:05
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:17   #4146
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Pocieszę Cię może Abisans

W małych palcach u stóp.... NIE MAM paznokci Wyrasta mi taka "igiełka" którą obcinam
Genetyka
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:20   #4147
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię może Abisans

W małych palcach u stóp.... NIE MAM paznokci Wyrasta mi taka "igiełka" którą obcinam
Genetyka
To tak jak ja! :d w dodatku mój palec się 'przytula' do tego obok. W sensie że tak się tyci chowa xD

Nikt nie poleci czegoś szybko wchłaniającego się?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 20:39   #4148
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewczyny! moje pazury wyszły na ludzi od kwietnia marze je regenerum i raz na jakiś czas masłem shea...są mocne(wczoraj zatrzaskując szufladę bardziej ucierpiał mój opuszek niż pazur) .
Dziękuję za ten wątek..dzięki niemu wiem, że moje paznokcie mogą wrócić do formy bez co 3 tyg uzupełniania żelu i nowej hybrydy.. :kwiat:
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:24   #4149
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Gratulacje!!!!
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:38   #4150
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!!

__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:41   #4151
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Tez nie mam paznokci praktycznie na małych palcach stóp... jaka polecacie odżywkę do paznokci? Tylko nie Eveline
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 21:44   #4152
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
No niepozorna taka odżyweczka ^^
Nie miałam z Avonu nic do pazurków
Hm szkoda :P kusi mnie coś z Avon
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
To tak jak ja! :d w dodatku mój palec się 'przytula' do tego obok. W sensie że tak się tyci chowa xD

Nikt nie poleci czegoś szybko wchłaniającego się?
Kiedyś miałam odżywkę INGLOT z keratyną i szybko się wchłaniała, niestety działania jej nie pamiętam.Zabij
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:51   #4153
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię może Abisans

W małych palcach u stóp.... NIE MAM paznokci Wyrasta mi taka "igiełka" którą obcinam
Genetyka
u mnie to tragedia.. paznokcie u stóp mam mega suche, pękają na powierzchni, paznokieć na drugim palcu u prawej stopy cały czas odrasta pęknięty przez pół odkąd 5 lat temu koleżanka najechała mi na stopę rolkami.. a paznokieć u dużego palca lewej stopy mi notorycznie wrasta :/ na dodatek wszystkie mają żółtawy odcień, są matowe, a u małych palców są takie dziwne i malutkie.. no i oczywiście palce mam jak facet, takie dziwne i szerokie :P wstawię wam kiedyś foto jak nie zapomnę. nie mam żadnej grzybicy ani nic, po prostu są mega wysuszone, nic nie pomaga, wcześnie zaczyna się biała część, a ja ją obcinam, bo wg mnie u stóp wygląda to nieestetycznie.. chciałabym mieć piękne stopy, ale to chyba nie możliwe po za tym, na razie skupiam się na przyroście na dłoniach
no i ja paznokcie czy to na dłoniach czy stopach mam sinawe, bo mam słabe krążenie w kończynach, nie wiem czy kiedykolwiek będę miała zdrową różową płytkę




dziewczyny, jeśli któraś z was lubi wszelkiego rodzaju masełka i mazidła, to polecam cudowną rzecz do skórek, kupiłam ponad miesiąc temu
http://lawendowafarma.pl/pl/p/Cytrynowa-Skorka-14g/308
100% naturalny skład, jest MEGA wydajne, ja od miesiąca mam wciąż całe opakowanie :P więc cena się opłaca, no i mi wysłali jeszcze gratis - mydełko żywokostowe lubię ten sklepik, mają fajne rzeczy, nie jest to "masówka", ta kobieta sama ręcznie robi te rzeczy, mi to masełko "ukręciła" w dniu wysłania
cudownie pachnie i super nawilża, rzeczywiście nie mam już zadziorów na kciukach (nie skubię, ale kiedyś mimo nie skubania i tak się tworzyły)

i tak z innej paki - poleci ktoś coś fajnego do poczytania? piszcie w wiadomości prywatnej, żeby nie zaśmiecać wątku. jeśli ktoś tak jak ja jest książkoholikiem i poleci coś fajnego to będę mega wdzięczna, ale byleby nie horror/thriller/kryminał, bo nie lubię takich rzeczy. szukam jakiejś wciągającej książki

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-06-18 o 21:52
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 21:55   #4154
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Czy taki olejek się nada? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...anatapfel.html mam jeszcze maść z witamina A, olej kokosowy rafinowany, olej lniany, oliwę z oliwek i oliwke antycellul Ziaja oraz olejek do twarzy bielenda.
Pewnie że się nada kupiłam na promocji aż dwa dla moich paznokci jest super szkoda ze nie ma dużej butelki, przyrost się trzyma nie odkleja się polecam wypróbować.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 06:39   #4155
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hm szkoda :P kusi mnie coś z Avon


Kiedyś miałam odżywkę INGLOT z keratyną i szybko się wchłaniała, niestety działania jej nie pamiętam.Zabij
Ale to olejek? muszę chyba zajrzeć do Inglota, czy to po odżywkę, czy olejek, więc dziękuję

Miała któraś z Was olejek GR? Jeśli tak to pomagał? Szybko się wchłaniał? Kupiłam ostatnio ale najpierw chcę zużyć olejek Sensique (który chyba nic nie robi).
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 07:39   #4156
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nie, ponieważ używam olejku arganowego i rycynowego. Ale zakupiłam wysuszacz lakieru top coat z GR, zobaczymy jak się spisze.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:01   #4157
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię może Abisans

W małych palcach u stóp.... NIE MAM paznokci Wyrasta mi taka "igiełka" którą obcinam
Genetyka
Pocieszyłaś mnie. Ja u małych palców mam takie małe, niewiadomo co, ale jednak jakiś paznokieć tam mam. Najbardziej mnie demotywują paznokcie drugich palców-takie kreseczki. U dużych paluchów mam duże płytki, ale następne paznokcie to kreseczki, śmiesznie to wygląda.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was olejek GR? Jeśli tak to pomagał? Szybko się wchłaniał? Kupiłam ostatnio ale najpierw chcę zużyć olejek Sensique (który chyba nic nie robi).
A którą masz wersję Sensique? Ja miałam z drzewem herbacianym i byłam zadowolona.

Co do książki-ostatnio przeczytałam Trafny Wybór J.K.Rowling, polecam bardzo, naprawdę wciąga.
Do środy muszę oddać książki, ale mi się nie chce.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:04   #4158
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!!
dziękuję

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
dziękuję

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

co do odżywek z avonu..ja mam taką zieloną- mega szybko schnie, szybko schodzi ale to na niej właśnie bazuje. Mam 2 żelową ale jakoś mi nie podchodzi....
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:18   #4159
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51798732]Pocieszyłaś mnie. Ja u małych palców mam takie małe, niewiadomo co, ale jednak jakiś paznokieć tam mam. Najbardziej mnie demotywują paznokcie drugich palców-takie kreseczki. U dużych paluchów mam duże płytki, ale następne paznokcie to kreseczki, śmiesznie to wygląda.
[/COLOR][/QUOTE]

Ja już dawno zaakceptowałam że stópek nigdy nie będę mieć jak z reklamy.
Mam uszkodzone macierze w kilku pazurach u stóp (głównie przez intensywny sport i brak uwagi) i już tak zostanie
Drugi palec po dużym często jest trudny do ogarnięcia gdy ma się tzw grecką budowę stopy, czyli gdy drugi jest najdłuższy. Wówczas jest mocno uciskany całe życie bo buty zwykle dopasowywuje się do dużego - inaczej by spadały
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 08:26   #4160
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ale to olejek? muszę chyba zajrzeć do Inglota, czy to po odżywkę, czy olejek, więc dziękuję

Miała któraś z Was olejek GR? Jeśli tak to pomagał? Szybko się wchłaniał? Kupiłam ostatnio ale najpierw chcę zużyć olejek Sensique (który chyba nic nie robi).
Odżywka ale na stronie jej coś nie widzę
jak coś to daj znać czy jest dostępna bo sama bym kupiła




[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5179855 6]Nie, ponieważ używam olejku arganowego i rycynowego. Ale zakupiłam wysuszacz lakieru top coat z GR, zobaczymy jak się spisze.[/QUOTE]


Daj znać oczywiście :P




Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
dziękuję

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



dziękuję

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

co do odżywek z avonu..ja mam taką zieloną- mega szybko schnie, szybko schodzi ale to na niej właśnie bazuje. Mam 2 żelową ale jakoś mi nie podchodzi....
Czyli najlepiej zamówić i sprawdzić na sobie :P choć ostatnio same buble trafiam :/ muszę wykończyć odżywkę gp 4w1 która nic nie robi ale stosuje pod lakier(nie wiem czy chroni przed przebarwieniami bo bardzo rzadko lakier mi zostanie na paznokciach, testujemy teraz ją u mamy bo ona zawsze po zmywaniu ma brzydkie paznokcie) dwie sally hansen w ogóle nie używam,micro cell też nie a Ewelina wybielające do paznokci u stóp.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:42   #4161
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ja już dawno zaakceptowałam że stópek nigdy nie będę mieć jak z reklamy.
Mam uszkodzone macierze w kilku pazurach u stóp (głównie przez intensywny sport i brak uwagi) i już tak zostanie
Drugi palec po dużym często jest trudny do ogarnięcia gdy ma się tzw grecką budowę stopy, czyli gdy drugi jest najdłuższy. Wówczas jest mocno uciskany całe życie bo buty zwykle dopasowywuje się do dużego - inaczej by spadały
A nie myślałaś o wizycie u podologa? Naprawdę potrafią robić cuda z paznokciami jeśli chodzi o leczenie. Sama korzystałam z ich usług i naprawdę warto bo odzyskałam wiarę, że mogę mieć ładne stopy i tak się stało A naprawdę były jednym z większych kompleksów.
Teraz? Śmigam w sandałkach i zastanawiam się jak mogłam tak długo zwlekać
Co najważniejsze nie można mylić podologa z kosmetyczką
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 08:57   #4162
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Nie czuję takiej potrzeby. Sprawdziłam tylko kiedyś u dermatologa czy nie jest to nic chorobowego i po wypiłowaniu i umalowaniu na lato nie ma szału ale też nie ma jakiejś ogromnej tragedii.
Póki stopy nie robią wrażenia zaniedbanych to mi to nie przeszkadza
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 10:46   #4163
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość

Nie Kuś tą odżywka
Kusi mnie odżywka z keratyną Avon i ta baza też z Avon różowa :p
Ja zamówiłam sobie Avon Pearl Shine ''Sheer Lilac '' umalowałam sobie paznokcie ją raz. Totalny bubel, nie wygląda jak w katalogu, a na paznokcie nie mogłam patrzeć bo mi się cofało. Paskuda!

Ale bardzo byłam zadowolona z tej z pyłkami diamentu...? Coś takiego. Pięknie pachniała jakimś olejkiem do ciast, jeszcze lepiej się nią maziało, bo zapach dzieciństwa A no i ma bardzo płynną konsystencję, myślę że to bardziej olejek niż odżywka.

Edytowane przez wiki558
Czas edycji: 2015-06-19 o 10:51
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:44   #4164
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sobie Avon Pearl Shine ''Sheer Lilac '' umalowałam sobie paznokcie ją raz. Totalny bubel, nie wygląda jak w katalogu, a na paznokcie nie mogłam patrzeć bo mi się cofało. Paskuda!

Ale bardzo byłam zadowolona z tej z pyłkami diamentu...? Coś takiego. Pięknie pachniała jakimś olejkiem do ciast, jeszcze lepiej się nią maziało, bo zapach dzieciństwa A no i ma bardzo płynną konsystencję, myślę że to bardziej olejek niż odżywka.
A idź te nowe perłowe brzydkie masakrycznie mnie tylko ciekawe ta z keratyną i żelowa odżywka wzmacniajo-urtwardzająca i chyba ją kupię
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 11:48   #4165
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

A co myślicie o tej czarnej odżywce Golden Rose?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 12:32   #4166
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej czarnej odżywce Golden Rose?


Używam juz drugie opakowanie, lubię ja bardzo
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 12:32   #4167
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51795100]Masz bardzo urocze i ładne paznokcie, widzę duży potencjał na zgrabne płytki.

A ja lubię malować paznokcie. Ale pod jednym warunkiem-dobrze napigmentowany lakier, który nie bąbelkuje ani nie schnie wieczność. Dobry lakier z fajnym pędzelkiem i miło się maluje, mnie to uspokaja.

Chwalcie mnie-zrobiłam pedicure. Jak wypolerowałam płytkę i poodsuwałam skórki to płytka od razu się ciut większa zrobiła, choć nadal mam śmieszne paznokcie u stóp(postaram się jutro o foto), nawet je pomalowałam. Mam ambitny plan zadbania o stopy oraz ich paznokcie-przede wszystkim zadbać o przyrost płytek(przyrost jest możliwy u paznokci u stóp?), aby nabrały przyzwoitego i zgrabnego kształtu-wstyd się przyznać, ale paznokcie drugich palców u stóp przypominają mi kreseczki. [/QUOTE]

chyba możliwy jest przyrost ja dopiero zaczęłam olejować paznokcie u stóp, żeby jakoś wyglądały latem.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 12:37   #4168
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej czarnej odżywce Golden Rose?
Rozmawiałyśmy o niej trochę kilka stron wcześniej. Ja na początku byłam zadowolona, teraz już nie bardzo.
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 12:51   #4169
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Dzięki. Wiem, że to potępiacie ale nie chce mi się czytać poprzednich stron, wiem, wiem, ja niedobra
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 13:57   #4170
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A co myślicie o tej czarnej odżywce Golden Rose?
Zużywam już drugie opakowanie i u mnie sprawdza się dobrze. Paznokcie są twarde, elastyczne - nic się nie łamie, nie rozdwaja.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.