Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 16:11   #661
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moja opinia taka, ze to najlepsze kulki Guerlain, jakei miałam Tak wiem, ze juz nieraz pisałam podobnie, a potem kulki sprzedałam, ale po wszystkich poprzednich jednak sie wyswiecałam, albo nabrokatowana byłam, a te ... zero brokatu, sa tylko skrzace drobinki. No i nei wyświecaja nic a nic
Dziękuję, bałam się właśnie efektu nabrokatowania, z racji tego, że jest to limitka i świąteczna, to wiele mogłoby na to wskazywać

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902909 0]'Corii, dajesz' było wywołaniem do odpowiedzi osoby, która kupiła te Meteoryty. Sama zresztą Ci odpisała, że je ma. Dlaczego więc nie pytasz jej o to, co dokładnie byś chciała wiedzieć o tych kulkach tylko reagujesz na mój wpis [/QUOTE]
Nie wiedziałam czy dajesz to ironia, czy nawołanie dlatego wytłumaczyłam się, że nie widziałam całego wątku, a możliwe, że wcześniej temat był poruszony, dzieki za odp
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:13   #662
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziękuję, bałam się właśnie efektu nabrokatowania, z racji tego, że jest to limitka i świąteczna, to wiele mogłoby na to wskazywać
)
No tym razem naprawde się postarali
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:26   #663
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49029180]Masz do mnie tyle namiarow, ze zawsze mnie gdzies znajdziesz .



Ty sie Ilios nie chichraj. To dla mnie nowosc, ze za to samo jeden dostaje punkty, drugi nie. Ja takich dziwnych klimatow nie lubie. Totez odraza mnie lekka zalapala . Tesknie za Wami platonicznie .

btw: ostatnio Tousa mijalam i pomyslalam o Tobie



Ciesze sie, ze Armaniusz Ci podpasowal. Pamietam jak narzekalas .
Z glowy nie wyjde. Podoba mi sie tam .



Nie widze tego kwasu . Kupowalam stacjonarnie ze dwa miesiace temu. Delikatny, bardzo przyjemny. Diablo niewydajny.

http://uk.spacenk.com/triple-action-...200009493.html
http://www.sephora.com/triple-action...h-peel-P375671



Moze odstaw zele, toniki, kremy. Nie tapetuj. Nawet nie przemywaj woda. Smaruj przez 3 dni mascia z witamina A. Jak nie bedzie poprawy kup Hydrocort. Jak po 5-7 dniach nie bedzie poprawy to, moim zdaniem, bez dermatologa sie nie obejdzie.





Ja mam zielona Borghese. Wole Glamglowa. Borghese czasami potrafi sprawic, ze jakas niespodzianka, ktorej nie bylo wyjdzie. Glamglow tego nie robi. Sadze, ze, skoro lubisz Boghese, bylabys zachwycona zestawem czarny GG+zielona Borghese+niebieski GG.



Klinika tez mam .





btw: prosze

Dokumentacji Ci nie wydadza, ale maja zasmarkany obowiazek robic Ci kopie.[/QUOTE]

James, czytałam i znam te ich wymogi co do wydawania kopii. Ja jednak muszę dostać te wyniki od ręki we wtorek rano, bo potem muszę pędzić z powrotem do siebie na umówioną wizytę u lekarza, który bywa w moim mieście raz w miesiącu.
Z tego co wiem, to mam prawo wglądu w swoje dokumenty uprzedziłam ją, że będę tego i tego dnia, ale że romowa zrobiła się b. nieprzyjemna, to walnęła słuchawką więc nie wiem w sumie co robić. Planuję tam pojechać, domagać się wglądu i zrobię fotki telefonem :P O masakra...

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-11-25 o 18:28
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:32   #664
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
witam was serdecznie
przychodzę z pewnym zapytaniem, bo nigdzie (ni w wątku ani w internecie) nie mogę znaleźć precyzyjnej odpowiedzi - ta promocja -25/-30% jest zaraz po świetach a przed sylwestrem? czy jakoś inaczej? kiedy ona startuje? a czy trzeba mieć jakąs kartkę by z niej skorzystać?

wybaczcie może dla was to głupie pytanie, ale nie wiem jak mogłam dotąd żyć i o niej nie wiedziec
Tak,ta promocja była zawsze po świętach i trwała do Sylwestra
Nie wiem jak teraz,ale poprzednio było -25% dla wszystkich jedynie złote miały -30% na wsio do makijażu
Teraz jak jest online to pewnie będzie z kodem i bez względu na kolor karty po wpisaniu kodu każdy będzie dostawał rabat

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

James,dziękuję.Będę zatem monitorować naszą S.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:38   #665
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tak,ta promocja była zawsze po świętach i trwała do Sylwestra
Nie wiem jak teraz,ale poprzednio było -25% dla wszystkich jedynie złote miały -30% na wsio do makijażu
Teraz jak jest online to pewnie będzie z kodem i bez względu na kolor karty po wpisaniu kodu każdy będzie dostawał rabat

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

James,dziękuję.Będę zatem monitorować naszą S.
pięknie dziękuje
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:44   #666
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902872 9]Mam problem z wydostaniem mojej dokumentacji medycznej z Centrum Onkologii w Warszawie. Wyobraź sobie, że miałam robione badania z początkiem października, wyszły złe, i powinnam być jak najszybciej leczona, a u nich jest taki wymóg, że nie dadzą pacjentowi kopii badań dopóki nie zapozna się z nimi lekarz na wizycie. A na wizytę czeka się ok. 3, 4 miesięcy Mam chodzić chora, nie mogę iść do kogoś innego, bo tamtych badań nie widział lekarz zlecający. Żeby było śmieszniej, to lekarz ten np. dzisiaj był w swoim gabinecie i przyjmował pacjentów. Ale niestety, jak mi powiedziała pielęgniarka, jego asystentka, nie może on mi wypisać recept i zaordynować leczenia, bo recepty są drukowane komputerowo, a do tego trzeba mieć umówioną wizytę. Oczywiście wiem, że ta kobieta robi mi pod górę, bo jest do mnie po prostu uprzedzona, jest arogancka i zgrywa królową angielską. Muszę we wtorek drałować 500 km żeby móc wejrzeć do swojej dokumentacji, bo wiem, ze do tego mam prawo i oni nie mogą mi odmówić. Ale już widzę jak będzie mi franca utrudniała życie, pewnie wyjdę stnamtąd po zmroku. I weź tu się człowieku lecz. Dodam, że płacę miesięcznie dwie składki zdrowotne, prawie 600 zł to jest, ale co ja mogę, jestem nikim, bo rządzi pani pielęgniarka [/QUOTE]

Ojej współczuję i trzymam kciuki
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:47   #667
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902938 8]James, czytałam i znam te ich wymogi co do wydawania kopii. Ja jednak muszę dostać te wyniki od ręki we wtorek rano, bo potem muszę pędzić z powrotem do siebie na umówioną wizytę u lekarza, który bywa w moim mieście raz w miesiącu.
Z tego co wiem, to mam prawo wglądu w swoje dokumenty (chodzi konkretnie o wyniki trzech badan nad którymi łapę trzyma ta pielęgniarka), uprzedziłam ją, że będę we wtorek, ale walnęła słuchawką (to naprawdę jest chamidło pierwszej ligi; złożę oficjalną skargę na nią później) więc nie wiem w sumie co robić. Planuję tam pojechać, domagać się wglądu i zrobię fotki telefonem :P O masakra...[/QUOTE]

Sadze, ze mozesz miec problem. Na stronie tego szpitala napisali, ze 7 dni trwa skserowanie paru kartek :bez komentarza:. Czy cos powaznego Ci dolega? Wybierasz sie do szpitala?

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James,dziękuję.Będę zatem monitorować naszą S.
Na Tru jest ten kwas.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 17:58   #668
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902872 9]Mam problem z wydostaniem mojej dokumentacji medycznej z Centrum Onkologii w Warszawie. Wyobraź sobie, że miałam robione badania z początkiem października, wyszły złe, i powinnam być jak najszybciej leczona, a u nich jest taki wymóg, że nie dadzą pacjentowi kopii badań dopóki nie zapozna się z nimi lekarz na wizycie. A na wizytę czeka się ok. 3, 4 miesięcy Mam chodzić chora, nie mogę iść do kogoś innego, bo tamtych badań nie widział lekarz zlecający. Żeby było śmieszniej, to lekarz ten np. dzisiaj był w swoim gabinecie i przyjmował pacjentów. Ale niestety, jak mi powiedziała pielęgniarka, jego asystentka, nie może on mi wypisać recept i zaordynować leczenia, bo recepty są drukowane komputerowo, a do tego trzeba mieć umówioną wizytę. Oczywiście wiem, że ta kobieta robi mi pod górę, bo jest do mnie po prostu uprzedzona, jest arogancka i zgrywa królową angielską. Muszę we wtorek drałować 500 km żeby móc wejrzeć do swojej dokumentacji, bo wiem, ze do tego mam prawo i oni nie mogą mi odmówić. Ale już widzę jak będzie mi franca utrudniała życie, pewnie wyjdę stnamtąd po zmroku. I weź tu się człowieku lecz. Dodam, że płacę miesięcznie dwie składki zdrowotne, prawie 600 zł to jest, ale co ja mogę, jestem nikim, bo rządzi pani pielęgniarka [/QUOTE]

Jak będą Ci robili problemy to złóż wniosek na piśmie o wydanie dokumentacji (zrobią chyba ksero poświadczone za zgodność z oryginałem). Doczytaj może w ustawie o prawach pacjenta i ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej . Ta asystentka to jakaś niekumata, dlaczego nie powiedziała, ze wniosek skłąda sie na piśmie
Powodzenia!


p.s. Rozdział 7 ustawy o prawach pacjenta

ps. nie doczytałam Twojego ostatniego postu - mój post nieaktualny

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2014-11-21 o 18:05
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 18:54   #669
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, zawsze to dobrze się wygadać Do szpitala nie, o ile nie zacznę się szybko leczyć. To Centrum to istna porażka, nic nie można tam załatwić w miarę szybko i bezboleśnie, ze wszystkim sa problemy, widywałam tam starszych ludzi płaczących jak dzieci z bezradności gdy np. okazywało się po 4, 5 godzinach czekania pod gabinetem, że nie ma czyjejś karty i nie mogą jej znaleźć, a ktoś np. przyjechał na wizytę z drugiego końca Polski. I tak już jest lepiej niż było, kiedyś to po prostu była mogiła. Szkoda gadać. Nie narzekam już, wygsdałam się, ulżyło mi, dziękuję
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:06   #670
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Macintosh - współczuję przejść. Trzymaj się
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:26   #671
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Macintosh - współczuję przejść. Trzymaj się
Dzięki.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziękuję, bałam się właśnie efektu nabrokatowania, z racji tego, że jest to limitka i świąteczna, to wiele mogłoby na to wskazywać


Nie wiedziałam czy dajesz to ironia, czy nawołanie dlatego wytłumaczyłam się, że nie widziałam całego wątku, a możliwe, że wcześniej temat był poruszony, dzieki za odp
Nie, to był żart, gdzie mi do ironizowania
A gdzie planujesz je zdobyć, bo one już chyba wszędzie są wyprzedane?

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Czy któraś z Was połasiła się na Joy Boxa ? Kliknęłam wczoraj, bo można sobie dobrać trzy rzeczy do sześciu, które dają w 'standardzie'
49 zł i darmowa wysyłka, to nie tak źle.

http://www.joy.pl/joybox
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 19:32   #672
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4903138 6]Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, zawsze to dobrze się wygadać Do szpitala nie, o ile nie zacznę się szybko leczyć. To Centrum to istna porażka, nic nie można tam załatwić w miarę szybko i bezboleśnie, ze wszystkim sa problemy, widywałam tam starszych ludzi płaczących jak dzieci z bezradności gdy np. okazywało się po 4, 5 godzinach czekania pod gabinetem, że nie ma czyjejś karty i nie mogą jej znaleźć, a ktoś np. przyjechał na wizytę z drugiego końca Polski. I tak już jest lepiej niż było, kiedyś to po prostu była mogiła. Szkoda gadać. Nie narzekam już, wygsdałam się, ulżyło mi, dziękuję [/QUOTE]

Mac, bedzie ciezko. Zycze jednak powodzenia. Zadzwon w poniedzialek na infolinie do RPP. Przepisy w kwestii dokumentow sa bardzo slabe, wiec ciezko cos wymyslec. Powoluj sie na zagrozenie zycia i zapisz sie na wizyte w celu umowienia wynikow z ichniejszym lekarzem (nawet jesli pozniej odwolasz). NFZ dostaje pieniadze za pelna procedure, wiec jak wezmiesz wyniki i tam nie wrocisz szpital dostanie mniej kasy. Moze dzieki temu ktos przychylniej spojrzy .


Powodzenia! Daj znac jak poszlo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:42   #673
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,

czy któraś z Was kupiła limitowaną kolekcję meteorytów?

Ja mam od dwóch dni
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:43   #674
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902860 2]No nie zaglądałam tam już dość długo.
A konkretów nie znam, wiem tylko, że Niemcy i Włochy mają jakieś specjalne wymogi celne i do nich mało kto wysyła (z tego co pamiętam, to o to chodziło). Np. na ebayu wielu sprzedawców zastrzega, że nie wysyła do tych krajów.[/QUOTE]


Jeżeli chodzi o Niemcy to nie wiem nic, natomiast co do Wloch, to czytalam, że oni mają po prostu bardzo kiepska pocztę i wiele osób pisze, że kradna tam na potęge, paczki dochodza puste, itp.. Czytalam kilka wątków na ten temat.

........

Teraz doczytałam, że w Niemczech tez gina przesylki, ale nie az tak jak we Wloszech. I sprzedawcy sie boją tam wysylać.
http://www.sheffieldforum.co.uk/arch.../t-680697.html
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:47   #675
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

James wracaj na wątek, nudno tu bez Ciebie Nie wiem o co chodzi z tymi punktami, ale no ileż można się dąsać, wracaj!

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Niemcy to nie wiem nic, natomiast co do Wloch, to czytalam, że oni mają po prostu bardzo kiepska pocztę i wiele osób pisze, że kradna tam na potęge, paczki dochodza puste, itp.. Czytalam kilka wątków na ten temat.

........

Teraz doczytałam, że w Niemczech tez gina przesylki, ale nie az tak jak we Wloszech. I sprzedawcy sie boją tam wysylać.
http://www.sheffieldforum.co.uk/arch.../t-680697.html
też o tym czytałam, co do Włoch to nawet znajomi, którzy tam mieszkają potwierdzają
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:49   #676
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4903168 1]Czy któraś z Was połasiła się na Joy Boxa ? Kliknęłam wczoraj, bo można sobie dobrać trzy rzeczy do sześciu, które dają w 'standardzie'
49 zł i darmowa wysyłka, to nie tak źle.

http://www.joy.pl/joybox[/QUOTE]
Widziałam go, ale nie zamówiłam. Za dużo mam już różnych miniatur i próbek, zaczynam się w tym gubić. Dostałam ostatnio do pracy dwie duże przesyłki z S. i D. W jednej była m.in. miniatura Down Town CK (15ml). Rozpakowywałam to wszystko, przekładałam, wyrzucałam puste opakowania itp. i w efekcie perfumy mi zniknęły - nie mam ich ani w domu ani w pracy. Podejrzewam, że z rozpędu wrzuciłam je do kartonu po przesyłkach, do którego powrzucałam wszystkie śmieci (folie, papiery, kartoniki po próbkach itp.). Sprzątaczka karton wyniosła i po perfumach. Wprawdzie i tak ich nie lubię, ale zawsze mogłabym komuś je dać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:50   #677
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Macintosh - współczuję przejść, powodzenia
A ty Jamesiku wracaj
Ja nic nie kupuje z kosmetyków, ale chętnie czytam o waszych zakupach.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:52   #678
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Niemcy to nie wiem nic, natomiast co do Wloch, to czytalam, że oni mają po prostu bardzo kiepska pocztę i wiele osób pisze, że kradna tam na potęge, paczki dochodza puste, itp.. Czytalam kilka wątków na ten temat.

........

Teraz doczytałam, że w Niemczech tez gina przesylki, ale nie az tak jak we Wloszech. I sprzedawcy sie boją tam wysylać.
http://www.sheffieldforum.co.uk/arch.../t-680697.html
No ciekawe, myślałam że to w Polsce najwięcej kradną na poczcie

A tak w ogóle to była dyskusja na temat krajów które mają zablokowaną stronę Truskawki. I ktoś gdzieś napisał, że to te kraje zablokowały stronę w związku z ewentualnymi podróbkami, no ale teraz już☠sama nie wiem o co chodzi....
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 19:59   #679
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49031954]Mac, bedzie ciezko. Zycze jednak powodzenia. Zadzwon w poniedzialek na infolinie do RPP. Przepisy w kwestii dokumentow sa bardzo slabe, wiec ciezko cos wymyslec. Powoluj sie na zagrozenie zycia i zapisz sie na wizyte w celu umowienia wynikow z ichniejszym lekarzem (nawet jesli pozniej odwolasz). NFZ dostaje pieniadze za pelna procedure, wiec jak wezmiesz wyniki i tam nie wrocisz szpital dostanie mniej kasy. Moze dzieki temu ktos przychylniej spojrzy .

Powodzenia! Daj znac jak poszlo.[/QUOTE]

No właśnie, jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. I wszystko byłoby cacy gdyby łatwiej można się było z powrotem dostać do lekarza. Zarejestrowałam się dzisiaj rano do tego lekarza Termin wyznaczono mi na połowę lutego 2015. Nieźle.

Dam znać, dzięki

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Niemcy to nie wiem nic, natomiast co do Wloch, to czytalam, że oni mają po prostu bardzo kiepska pocztę i wiele osób pisze, że kradna tam na potęge, paczki dochodza puste, itp.. Czytalam kilka wątków na ten temat.

........

Teraz doczytałam, że w Niemczech tez gina przesylki, ale nie az tak jak we Wloszech. I sprzedawcy sie boją tam wysylać.
http://www.sheffieldforum.co.uk/arch.../t-680697.html
Nie znany jest mi przypadek zagubienia przesyłki przez niemiecką pocztę, a wysyłam duuużo zarówno tam jak i stamtąd.
Ale może rzeczywiście powód jest tak prozaiczny. Dobrze wiedzieć, że nasza poczta nie cieszy się tak złą renomą jak włoska

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widziałam go, ale nie zamówiłam. Za dużo mam już różnych miniatur i próbek, zaczynam się w tym gubić. Dostałam ostatnio do pracy dwie duże przesyłki z S. i D. W jednej była m.in. miniatura Down Town CK (15ml). Rozpakowywałam to wszystko, przekładałam, wyrzucałam puste opakowania itp. i w efekcie perfumy mi zniknęły - nie mam ich ani w domu ani w pracy. Podejrzewam, że z rozpędu wrzuciłam je do kartonu po przesyłkach, do którego powrzucałam wszystkie śmieci (folie, papiery, kartoniki po próbkach itp.). Sprzątaczka karton wyniosła i po perfumach. Wprawdzie i tak ich nie lubię, ale zawsze mogłabym komuś je dać.
Wzięłam tak na spróbowanie Pewnie pierwszy i ostatni raz jak znam swoje nabyte sknerstwo

Kliknęłam też niedawno trochę wosków YC moich stałych przyjaciół w ciężkich dniach - właśnie się delektuję Waikiki Melonem

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Macintosh - współczuję przejść, powodzenia
A ty Jamesiku wracaj
Ja nic nie kupuje z kosmetyków, ale chętnie czytam o waszych zakupach.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-11-22 o 18:00
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 20:09   #680
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4903237 3]

Nie znany jest mi przypadek zagubienia przesyłki przez niemiecką pocztę, a wysyłam duuużo zarówno tam jak i stamtąd.
Ale może rzeczywiście powód jest tak prozaiczny. Dobrze wiedzieć, że nasza poczta nie cieszy się tak złą renomą jak włoska



[/QUOTE]

Cos jeszcze znalazłam a ten temat, tam tez wspominają, ze sprzedawcy nie chca do Włoch wysylac: http://www.europarl.europa.eu/meetdo...0/759790pl.pdf
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:42   #681
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No ciekawe, myślałam że to w Polsce najwięcej kradną na poczcie

A tak w ogóle to była dyskusja na temat krajów które mają zablokowaną stronę Truskawki. I ktoś gdzieś napisał, że to te kraje zablokowały stronę w związku z ewentualnymi podróbkami, no ale teraz już☠sama nie wiem o co chodzi....
Mnie z kolei ta opini zaskakuje, nawysyłałam się PP mnóstwo przesyłek, drugie tyle wysłalam i zdaje się tylko jedna zaginęła, w dodatku wysłana zwykłym ekonomicznym. Jeśli o mnie chodzi Poczta Polska działa na medal
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:58   #682
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałąm dziś do pracy. Na razie tylko zesłoczowałam wszystkie kolory na ręce i sądzę, że będzie fajna. Kolory chłodniejsze nawet, niż się spodziewałam, a dla mnie to dobrze rokuje .


O maskę z Clinique chodzi ?
Tak Olu po retinolu super lagodzi, bdb nawilza
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902849 4]Fajne słowo

Ja Glamglow miałam białą, stała dłuuugo w łazience wśród ciepła i wilgoci i nie zastygła wcale (a może dletego?). Nie lubiłam jej, bo mnie podrażniała. Jako jedyny kosmetyk na świecie, bo ja skórę mam jak hipcio

Jedzie do mnie z S. balsamo-szminka Diora - Rouge Dior Baume - w kolorze Lili I lakier Nail Glow z efektem frencza. Oby szybko doszła, bo póki co rekordy na stronie poczty milczą na temat jej przemieszczania się; jak ją nadali w Nadarzynie, tak nic się nie zmieniło od wczoraj w okolicach 14.00.
Ratuję sobie humor zakupami, bo mam permenentnego doła przez użeranie się z tzw. służbą zdrowia, a konkretnie z jej niektórymi przedstawicielami. Nie mam już siły po prostu [/QUOTE]
To slowo ktore moj telefon sobie stworzyl sam za stara juz jestem na nowinki technicze
Zdrowia zycze.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49029180]Masz do mnie tyle namiarow, ze zawsze mnie gdzies znajdziesz .



Ty sie Ilios nie chichraj. To dla mnie nowosc, ze za to samo jeden dostaje punkty, drugi nie. Ja takich dziwnych klimatow nie lubie. Totez odraza mnie lekka zalapala . Tesknie za Wami platonicznie .

btw: ostatnio Tousa mijalam i pomyslalam o Tobie



Ciesze sie, ze Armaniusz Ci podpasowal. Pamietam jak narzekalas .
Z glowy nie wyjde. Podoba mi sie tam .



Nie widze tego kwasu . Kupowalam stacjonarnie ze dwa miesiace temu. Delikatny, bardzo przyjemny. Diablo niewydajny.

http://uk.spacenk.com/triple-action-...200009493.html
http://www.sephora.com/triple-action...h-peel-P375671



Moze odstaw zele, toniki, kremy. Nie tapetuj. Nawet nie przemywaj woda. Smaruj przez 3 dni mascia z witamina A. Jak nie bedzie poprawy kup Hydrocort. Jak po 5-7 dniach nie bedzie poprawy to, moim zdaniem, bez dermatologa sie nie obejdzie.





Ja mam zielona Borghese. Wole Glamglowa. Borghese czasami potrafi sprawic, ze jakas niespodzianka, ktorej nie bylo wyjdzie. Glamglow tego nie robi. Sadze, ze, skoro lubisz Boghese, bylabys zachwycona zestawem czarny GG+zielona Borghese+niebieski GG.



Klinika tez mam .





btw: prosze

Dokumentacji Ci nie wydadza, ale maja zasmarkany obowiazek robic Ci kopie.[/QUOTE]

Jamesku mam mam ale ja Cie uwielbiam tu czytac kochana

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
James wracaj na wątek, nudno tu bez Ciebie Nie wiem o co chodzi z tymi punktami, ale no ileż można się dąsać, wracaj!

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------



też o tym czytałam, co do Włoch to nawet znajomi, którzy tam mieszkają potwierdzają
Dokladnie Soso
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Macintosh - współczuję przejść, powodzenia
A ty Jamesiku wracaj
Ja nic nie kupuje z kosmetyków, ale chętnie czytam o waszych zakupach.
I z Pingusiem sie zgadzam Ja tylko uzupelniam zazycia i ppza basic2 nic mnie nie kusi puki co
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:59   #683
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Mnie zginęło kilka listów, w tym jedna kartka od cioci z małym "wkładem na czekoladę" . Owszem, do kartek wysyłanych listem nie poleconym kasy się nie wsadza, ale z drugiej strony wykupienie zwykłego znaczka nikogo nie upoważnia do grzebania po kopertach. Potem jeszcze kilkakakrotnie ginęły zakopertowane kartki od tej cioci (w ktorych już wkładu nie było) - widać liczyli na następną czekoladę . Ostatnio jednak list z kartką urodzinową dostałam - na kopercie z tyłu ciocia zrobiła dopisek "w środku nie ma kasy" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:01   #684
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mnie z kolei ta opini zaskakuje, nawysyłałam się PP mnóstwo przesyłek, drugie tyle wysłalam i zdaje się tylko jedna zaginęła, w dodatku wysłana zwykłym ekonomicznym. Jeśli o mnie chodzi Poczta Polska działa na medal
A mi zagineło trochę paczek wysyłanych z Ebay, Feelunique, Lookfantastic

A ostatnio moja mama wysyłała w sztywnej kartce z życzeniami pieniądze na prezent dla wnuczki -wiem, bardzo nierozsądnie- no ale kto się spodziewał, że ktoś się będzie zajmował rozszarpywaniem zwykłych listów w poszukiwaniu pieniędzy, bo doszła poszarpana koperta masakra -kraść prezent dla malutkiego dziecka
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:03   #685
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Tak Olu po retinolu super lagodzi, bdb nawilza
Dzięki . Właśnie przekopałam próbki i mam 7 ml tej maski. Potestuję.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:04   #686
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie zginęło kilka listów, w tym jedna kartka od cioci z małym "wkładem na czekoladę" . Owszem, do kartek wysyłanych listem nie poleconym kasy się nie wsadza, ale z drugiej strony wykupienie zwykłego znaczka nikogo nie upoważnia do grzebania po kopertach. Potem jeszcze kilkakakrotnie ginęły zakopertowane kartki od tej cioci (w ktorych już wkładu nie było) - widać liczyli na następną czekoladę . Ostatnio jednak list z kartką urodzinową dostałam - na kopercie z tyłu ciocia zrobiła dopisek "w środku nie ma kasy" .
Eh, widze że to powszechny proceder zastanawiam się czy oni jakoś wyczuwają zgrubienie czy tak rozszarpują te koperty na oślep
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:05   #687
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Jamsik a za co te punkty dostalas ?

Macintosh
Z podziwu wyjsc nie moge nad tym co napisalas

A moze sprobuj zadzwonic do NFZ, moze trafisz na kogos kompetentnego i ci cos doradza. ja kiedys dzwonilam sie upewnic czy ja mam racje czy tez pielgniarka i kierownik przychodni i byli bardzo pomocni. Az sie zadziwilam .
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:07   #688
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie zginęło kilka listów, w tym jedna kartka od cioci z małym "wkładem na czekoladę" . Owszem, do kartek wysyłanych listem nie poleconym kasy się nie wsadza, ale z drugiej strony wykupienie zwykłego znaczka nikogo nie upoważnia do grzebania po kopertach. Potem jeszcze kilkakakrotnie ginęły zakopertowane kartki od tej cioci (w ktorych już wkładu nie było) - widać liczyli na następną czekoladę . Ostatnio jednak list z kartką urodzinową dostałam - na kopercie z tyłu ciocia zrobiła dopisek "w środku nie ma kasy" .




Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki . Właśnie przekopałam próbki i mam 7 ml tej maski. Potestuję.
Milych testów
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:10   #689
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Przerażacie mnie, myślałam, ze takie zdarzenia to już przeszłość. Widać mam szczęście
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:27   #690
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

To ja z innej beczki .
Zasadniczo na forum punktów nie rozstrząsamy, zwłaszcza cudzych, ale ponieważ po raz kolejny temat jest odgrzewany/wywoływany i budzi zainteresowanie, to wyjaśnię jedynie, że katem byłam ja we własnej osobie, z tym że punktów nie było, tylko żółta kartka. Jedna kartkę dostała, inna nie, a ponoć powinna, ot i cała zagadka.
Także ten tego, to przeze mnie co poniektórzy z takim oporem tu zaglądają .

Temat punktów proponuję uznać za zakończony
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.