Mój chłopak - metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 16:45   #1
bstr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 13
GG do bstr
Wink

Mój chłopak - metamorfoza


hej dziewczyny, może wam się nudzi i macie ochotę dobrac coś dla mojego chłopca : ))
- on jest chyba typem zima,
na codzień musi być poważny (ale tylko w pracy) ale to typ wiecznie zbuntowanego chłopca.

Chciałam znaleźć dla niego cos specjalnego - co mu będzie naprawdę pasować.

Pomożecie?
bstr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:01   #2
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Według mnie, najlepiej zrobiłaby zmiana fryzury na jakas bardziej na czasie. Mysle, ze warto wybrac sie do fryzjera-stylisty. Odpowiednia fruzura pomoze wymodelowac twarz.
(Osobiscie uwazam, ze najlepsza bylaby taka: krotka po bokach, a na gorze dluzsze i lekko postawione wlosy).
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:18   #3
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

a ja uwazam ze ma bardzo dobra fryzure.typowe meskie ciecie.a nie jakies stawianie czubkow czy irokezikow....bleee
i wydaje mi sie ze bardzo mu do twarzy w tej fryzurce szczegolnie na 1 fotce! wystarczy tylko regularne ciecie i chlopiec sliczny
Pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 07:26   #4
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

hmm ja uwazam ze przydalaby sie zmiana fryzurki ze wzgledu na owal twarzy i dosc pokazne czolo. napewno trzeba przyciac boki zeby twarz wydala sie nie taka okragla a co do czuprynki na przodie fajnie wyglada chlopak na pierwszym zdjeciu jak troszke ma usniesiona ale nie mozna tez przesadzic bo czolko wyda sie zbyt duze. napewno nowoczesna fryzurka go odmlodzi nie mowie o irokezach ale cos z zelem mozna by fajnie wykombinowac
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 09:58   #5
bstr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 13
GG do bstr
Unhappy Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

właśnie szukam jakiś ciuchów - oczywiście zawsze jest tak, że jak mam jakiś pomysł to tego nigdy nie ma w sklepach - ale nic to

co powiecie na jakieś fajne dżinsy, może bardziej dopasowana koszulka... podoba wam sie w czarnym? może lepiej w czerwonym? własnie nie wiem

help
bstr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 11:04   #6
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Masz bardzo fajnego chłopaka i ja bym nic w nim nie zmieniała. Fryzura jest w porządku, odradzam wszelkie grzywki na ukos, żele, woski itd. To dobrze wygląda na wybiegu dla modeli, ale na ulicy - śmieszy. Pasuje mu uniesiona do góry grzywka, ale właśnie tak jak to wygląda na zdjeciu 1 - naturalnie rozwichrzone włosy. Nie mam też zastrzeżeń co do wysokości czoła, jest proporcjonalne.
Ja osobiście dostaję mdłości na widok zniewieściałych trendy-chłopców, którzy wiedzą doskonale, co jest "na topie" i doskonale to naśladują tracąc swoją męskość i indywidualność.
Dżinsy to spodnie wszechczasów i gorąco je polecam. Do tego jakieś bluzy, fajne swetry, golfy, koszulki - te mogą być dopasowane, ale bez przesady, co najwyżej coś w stylu zdjęcia 4, gdzie chłopak stoi na niebieskim tle.
Pozdrawiam
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 12:49   #7
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Zadbany nie znaczy zniewiescialy. Niestety typowy Polak to dżinsy (najlepiej bardzo jasne), a do tego T-shirt (albo koszulka polo). ja tez nie lubie przesadnie wystylizowanych facetow, ale lubie zato ciekawie wygladajacych (np. Amrykanie czy Anglicy wygladaja fajnie, na luzie, a nie zniewiesciale).
Nadal uwazam, ze Towj facet (niczego mu nie brakuje powinien zmienic fryzure na bardziej trendy....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 13:12   #8
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

ja sie zgadzam z Juliettt, taka fryzurka jak opisała wczesniej, byla by super - z boku przystrzyzone troszeczke, u gory troche postawione
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:14   #9
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Nadal uwazam, ze Towj facet (niczego mu nie brakuje powinien zmienic fryzure na bardziej trendy....

Koniecznie,na bardziej trendy,crazy i jazzy
Chlopak dobrze wyglada,zlitujce się z tym wieśniackim stawianiem żelowego czubka,to naprawdę komicznie wygląda,nie róbcie z czlowieka pajaca.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:19   #10
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

no nie wiem, dlaczego od razu pajaca? nie chodzi mi tutaj o postawione wlosy, ktore beda mialy z 10 cm i 10 ton zelu , tylko takie jak ma teraz, moze troche krotsze. tym bardziej, ze ma fajne, czarne i taka fryzura fajnie wyglada u facetow.
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:22   #11
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
no nie wiem, dlaczego od razu pajaca? nie chodzi mi tutaj o postawione wlosy, ktore beda mialy z 10 cm i 10 ton zelu , tylko takie jak ma teraz, moze troche krotsze. tym bardziej, ze ma fajne, czarne i taka fryzura fajnie wyglada u facetow.
Ty uważasz ,że to trendy,a ja ,że to zabawa w pajaca,ile ludzi tyle opinii Faceci stawiający włosy wg mnie wyglądają komicznie.Nie wiem skąd wzięla sie ta kuriozalna moda

Edytowane przez aleksandra999
Czas edycji: 2005-12-21 o 14:52
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 13:43   #12
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

racja, lepiej jak ma przyklepane, albo jeszcze lepiej, przedzialek na boku i ulizane
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:58   #13
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Bardzo fajny facet, wygląda sympatycznie, czemu chcesz zmieniać w nim cokolwiek?? Fryzura mi się podoba - zgadzam się z Olencją, proste, męskie cięcie. Na zdjęciu przy skałach widać, że jest wesoły, naturalny, nie widzę go w żadnej wystylizowanej fryzurze, hip-hop'owej czapce, japonkach, opiętej koszulce. Myślę, że trzeba czerpać z tego co człowiek nam sam daje do zrozumienia i jak się przed nami jawi, a ja widzę, że On ma na sobie polar, czyli luzno i wygodnie a nie glamour
Jeśli mogę spytać, On się zgodził na zamieszczenie zdjęcia tutaj?
Mój chłopak by mnie rozerwał na strzępy..

eeeee, i przyznaj się, że była to tylko zawoaluowana próba pokazania nam jakiego masz fajnego faceta a nie tam żadna metamorfoza
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 14:34   #14
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
racja, lepiej jak ma przyklepane, albo jeszcze lepiej, przedzialek na boku i ulizane
Jeśli tak właśnie ten ktoś lubi to oczywiście,ze lepiej.
Ja rozumiem,że młode dziewczynki zaczerpnąwszy inspirację z trendy teledysków wypacykowanych Justinów,Farelli i innych dręczą swoich mężczyzn by wyglądali jak klony hiper metro seksualnych paskudztw,ale dajmy ludziom żyć.
Calypso mądrze napisała,naturalność i dobrze samopoczucie przede wszystkim
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 14:47   #15
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
dręczą swoich mężczyzn by wyglądali jak klony hiper metro seksualnych paskudztw,ale dajmy ludziom żyć.
Aleksandro teraz metroseksualny już nie jest jazzy Wg. Twojego Style nadeszła era übersekualnych
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 14:51   #16
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
Aleksandro teraz metroseksualny już nie jest jazzy Wg. Twojego Style nadeszła era übersekualnych
O żesz! Ale wtopa,dziękuję,że mnie uświadomiłaś Myszołapko ,moją ignorancją skazałabym się na towarzyską banicję i wieczne potępienie ,ale teraz już zapamiętam.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 14:54   #17
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Jeśli tak właśnie ten ktoś lubi to oczywiście,ze lepiej.
Ja rozumiem,że młode dziewczynki zaczerpnąwszy inspirację z trendy teledysków wypacykowanych Justinów,Farelli i innych dręczą swoich mężczyzn by wyglądali jak klony hiper metro seksualnych paskudztw,ale dajmy ludziom żyć.
Calypso mądrze napisała,naturalność i dobrze samopoczucie przede wszystkim
hemm... ale "mode" na stawianie wlosow o sami faceci wymyslili
przecie zadne dziewczyna ich do tego nie zmusza;P
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:02   #18
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
hemm... ale "mode" na stawianie wlosow o sami faceci wymyslili
Nie byłabym tego taka pewna
Ja rozumiem,że nikt nikogo nie zmusza,ale wiem,ze gdybym katowała swojego mężczyznę codziennie
-ej,no weś se te włosy postaw bo wyglądasz jak wieśniak-
to najpierw uznałby,ze jestem prymitywem,potem,że jestem prymitywem,ale mnie,mimo wszystko kocha,a potem ,ze skoro już kocha prymitywa to chce sie podobać temu czemuś co pokochał...
I zacząłby stawiać włosy i przypominać iskrzący sie na mrozie deser lodowy-nic tylko wetknać wisienkę,nie powiem gdzie...
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:46   #19
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Nie byłabym tego taka pewna
Ja rozumiem,że nikt nikogo nie zmusza,ale wiem,ze gdybym katowała swojego mężczyznę codziennie
-ej,no weś se te włosy postaw bo wyglądasz jak wieśniak-
to najpierw uznałby,ze jestem prymitywem,potem,że jestem prymitywem,ale mnie,mimo wszystko kocha,a potem ,ze skoro już kocha prymitywa to chce sie podobać temu czemuś co pokochał...
I zacząłby stawiać włosy i przypominać iskrzący sie na mrozie deser lodowy-nic tylko wetknać wisienkę,nie powiem gdzie...
Zgadzam się z Tobą
Nie lubię włosów stawianych na żel.Smiesznie to wygląda
Nie trzeba wyglądac jak wszyscy.Bo to jest trendy...
Każdy powinnien ubirerać się czesać tak aby sie dobrze czuć.
Każdy powiinien mieć swój własny styl!
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 20:52   #20
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
Aleksandro teraz metroseksualny już nie jest jazzy Wg. Twojego Style nadeszła era übersekualnych
A cóż ten nowy termin oznacza??

Acha - o gustach się nie dyskutuje Może lepiej już zostawić temat żelu, pajaców i wisienek?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:48   #21
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Koniecznie,na bardziej trendy,crazy i jazzy
Chlopak dobrze wyglada,zlitujce się z tym wieśniackim stawianiem żelowego czubka,to naprawdę komicznie wygląda,nie róbcie z czlowieka pajaca.
Osobiscie uwazam, ze kazdy powinien miec, to co lubi. Jak niektore dziewczyny wolą miec "polishboyfriendów", którzy nie lubią wyróżniać się swoim wyglądem, to mi to absolutnie nie przeszkadza. (są przecież faceci, którzy też wolą szare myszki. Ale tutaj autorka postu prosi o propozycje zmian dla swojego faceta, więc po co pisać ..."niech zostanie tak jak jest " ?


P.S. szkoda, że dla wielu z Was oryginalnie wyglądający facet kojarzy się z toną żelu na głowie i ogólnie "nienaturalnością"... .
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:54   #22
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

ja nie wiem, co Wam sie w takich fryzurach nie podoba ( jak na zalaczonym obrazku). od razu, ze jest zniewiescialy, nieoryginalny itd ...

(moze i przypomina deser, ale ja bym taki chetnie schrupala )
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 22:08   #23
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Dla mnie on wogooooooole nie jest zniewiescialy .....mniam Ale J.T. dobrze, ze kobiety maja rozne gusta, dzieki temu takich ciasteczek j.w. bedzie wiecj dla nas
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 12:02   #24
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

Hmm
a nie pomyslalyscie ze facetom niektore nasze fryzurki moga sie wydac smieszne :??
wiecie dla jak wielu facetow platynowy blondzik (widac na km ze nie naturalny) czy kruczo czarny (tez na km widac ze nie naturalny) wydaje sie smieszny i budzi jednoznaczne skojarzenia co do sposobu prowadzenia sie posiadaczki takowych wloskow?
Kazdy ma jakies swoje uprzedzenia, ktore wcale ale to wcale nie musza byc prawdziwe!
ja sobiscie nie lubie dluzszych zalizanych wlosow u faceta badz dlugich
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 12:33   #25
bstr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 13
GG do bstr
Dot.: Mój chłopak - metamorfoza

poprostu szukam dla niego przede wszytkim fajnych ciuchów - wiecie, zbliżają się święta - a on od dawna mi się żali, że chciałby cos w sobie zmienic tylko nie wie co. Oczywiście że chce się nim pochwalić bo uważam że jest super, a przy okazji - wymyślić dla niego coś naprawdę fajnego.

To fajne że macie tyle do powiedzenia tutaj, nie wiedziałam że jest tyle zwolenniczek i tyle przeciwniczek "modnych" fryzur. W praktyce - oczywiście na codzień chcielibyśmy fryzurkę grzeczną, a na imprezy - jakąś niecodzienną - może być nawet głupia - byle nie grzecza. Tak samo z ciuchami - na codzień na luzie - a na imprezy cos całkiem nowego. Dlatego szukam
bstr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.