Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 22:33   #3631
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Moje cudownosci Buzka mi się śmieje tak się z nich ciesze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_725580727586864.jpg (166,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg received_725580290920241.jpg (139,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg received_725580207586916.jpg (162,1 KB, 56 załadowań)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:35   #3632
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
ja też poproszę .
:d

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Moje cudownosci Buzka mi się śmieje tak się z nich ciesze
Slicznosci
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:46   #3633
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
:d

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



Slicznosci
Dziękuję
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:49   #3634
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To jakieś nowe zestawy Sampara, bo w zeszłym roku takich nie było a u mnie jeszcze ich nie ma Nawet chętnie bym nabyła tego z serum i pilingiem
Te zestawy z serum i miniaturami enzymatycznego peelingu i jakiegoś tam kremu to dość stara oferta. Widziałam je parę miesięcy temu na stronie, ale były już wyprzedane, po czym całkiem zniknęły. Chyba pod koniec wakacji napatoczyłam się na nie w Magnolii i kupiłam przedostatnią sztukę.
W stacjonarkach jest albo nowa edycja zestawu albo jakieś stare zapasy.
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam jeden jedyny cień z mac, matowy. Kupiony w tym roku, ale trzyma się tyle samo co inne cienie.. Ja też, i dlatego szukam czegoś super.

Ja tak samo .
Ja tam cienie MAC uwielbiam, choć nie wszystkie są "równe" pod względem jakości - zależy od koloru i wykończenia.
Jeśli nie chcesz MAC, to bardzo polecam paletki Chanel w tej nowej formule (np. wyjątkowo ładny zestaw kolorystyczny Tisse Camelia).

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No tak jakoś mi się ten zapach skojarzył
Mnie bardziej ciekawi, skąd Ty wiesz, jaki zapach wydziela palona plastikowa choinka
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:59   #3635
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Aaaaa

A możesz mi wysłać na priv linki do tych produktów ?






Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ja też poproszę .
Pewnie, jutro rano wyszukam wszystko co mam i wam podesle

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Te zestawy z serum i miniaturami enzymatycznego peelingu i jakiegoś tam kremu to dość stara oferta. Widziałam je parę miesięcy temu na stronie, ale były już wyprzedane, po czym całkiem zniknęły. Chyba pod koniec wakacji napatoczyłam się na nie w Magnolii i kupiłam przedostatnią sztukę.
W stacjonarkach jest albo nowa edycja zestawu albo jakieś stare zapasy.

Ja tam cienie MAC uwielbiam, choć nie wszystkie są "równe" pod względem jakości - zależy od koloru i wykończenia.
Jeśli nie chcesz MAC, to bardzo polecam paletki Chanel w tej nowej formule (np. wyjątkowo ładny zestaw kolorystyczny Tisse Camelia).


Mnie bardziej ciekawi, skąd Ty wiesz, jaki zapach wydziela palona plastikowa choinka
Posiadam matowy, kolor yogurt. Zalezy mi na kolorach dziennych, beże, brązy, szarości, mogą byc takze róże, bardzo je lubie na swoich powiekach. Chanel na pewno blizej sie przyjze, wiem ze sporo osob je poleca. Wchodzi na nie rabat ten poswiateczny jak cos? Bo nigdy chanel nie macalam w perfumerii, ani nie myslalam o nich powazniej . Ale jak mam używać tych plastikowych, tanich cieni to dziekuje. Naked ponoc tez nie sa takie super, ze nie tak sie blenduja, a dobrze sie trzymaja tylko na ich bazie.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 23:12   #3636
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

W D wrócił mini krem Estee przy zakupie 2 produktów tej marki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 23:25   #3637
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Posiadam matowy, kolor yogurt. Zalezy mi na kolorach dziennych, beże, brązy, szarości, mogą byc takze róże, bardzo je lubie na swoich powiekach. Chanel na pewno blizej sie przyjze, wiem ze sporo osob je poleca. Wchodzi na nie rabat ten poswiateczny jak cos? Bo nigdy chanel nie macalam w perfumerii, ani nie myslalam o nich powazniej . Ale jak mam używać tych plastikowych, tanich cieni to dziekuje. Naked ponoc tez nie sa takie super, ze nie tak sie blenduja, a dobrze sie trzymaja tylko na ich bazie.
O, Yogurt to akurat jeden z moich ulubieńców . Faktem jest jednak, że ja ZAWSZE używam bazy pod cienie (najczęściej Urban Decay Primer Potion Original), a dodatkowo bardzo często też przed aplikacją cieni w kamieniu nakładam kremowe cienie w kremie, np. MAC Paint Pot Painterly.
Z matowych dzienniaków w neutralnych odcieniach dość przyzwoita jest paletka Urban Decay Naked Basics 2 - na pewno dostępna w Sephorze online. Cienie z tego zestawu generalnie są dobre, ale trochę pylą.
Z kolei w paletce UD Naked 3 jest trochę fajnych odcieni, a trochę średnich. Głównie te brokatowe mnie irytują, bo się za bardzo (jak dla mnie) sypią przy aplikacji i nie bardzo chcą się trzymać powieki.

Chanel niestety nie ma w Douglasie czy Sephorze online, ale jest w dolce.pl. Natomiast podczas Sephorowych obniżek w stacjonarkach spokojnie można obkupić się w szanele .

Polecam też cienie Laura Mercier. Ostatnio skomponowałam sobie małą paletkę (Morning Dew, Primerose, Cashmere, Plum Smoke i Twilight Grey). Poza Primerose wszystkie są matowe.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 23:35   #3638
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, Yogurt to akurat jeden z moich ulubieńców . Faktem jest jednak, że ja ZAWSZE używam bazy pod cienie (najczęściej Urban Decay Primer Potion Original), a dodatkowo bardzo często też przed aplikacją cieni w kamieniu nakładam kremowe cienie w kremie, np. MAC Paint Pot Painterly.
Z matowych dzienniaków w neutralnych odcieniach dość przyzwoita jest paletka Urban Decay Naked Basics 2 - na pewno dostępna w Sephorze online. Cienie z tego zestawu generalnie są dobre, ale trochę pylą.
Z kolei w paletce UD Naked 3 jest trochę fajnych odcieni, a trochę średnich. Głównie te brokatowe mnie irytują, bo się za bardzo (jak dla mnie) sypią przy aplikacji i nie bardzo chcą się trzymać powieki.

Chanel niestety nie ma w Douglasie czy Sephorze online, ale jest w dolce.pl. Natomiast podczas Sephorowych obniżek w stacjonarkach spokojnie można obkupić się w szanele .

Polecam też cienie Laura Mercier. Ostatnio skomponowałam sobie małą paletkę (Morning Dew, Primerose, Cashmere, Plum Smoke i Twilight Grey). Poza Primerose wszystkie są matowe.
Ja tez zawsze uzywam bazy . Ostatnio na promocjach drogeryjnych kupiłam color tatto z maybelline, ale w ogole nie trzymal sie powieki. Dopiero na bazie, a takiego czegos to ja nie chce. Tez mam zamiar kupić paint pot z mac, tylko właśnie mysle czy bedzie wystatczajaco dobry. Chce cos co sie przyklei do powieki i moze sie nawet ciezko zmywac, byleby trwalo. Mam palete iconic 3 wzorowana na naked 3, ale to chyba nie dla mnie. Jeden cien brokatowy starczy, bo po prostu sie na mnie nie trzymaja. A szkoda kasy na taka paletke z ktorej uzyje 3 czy 4 cienie, wole za to kupic chanel czy guerlain.
Dziekuue Ci bardzo za pomoc . Pomysle jeszcze, popatrze na zestawienia kolorystyczne paletek i zdecyduje.
A jeszcze mam pytanie, czy w tych paletach 4 Chanel cienie sa wszystkie perlowe (tak wygladaja na zdjeciach) ?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 23:51   #3639
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam jeden jedyny cień z mac, matowy. Kupiony w tym roku, ale trzyma się tyle samo co inne cienie.. Ja też, i dlatego szukam czegoś super.

Ja tak samo .
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tez zawsze uzywam bazy . Ostatnio na promocjach drogeryjnych kupiłam color tatto z maybelline, ale w ogole nie trzymal sie powieki. Dopiero na bazie, a takiego czegos to ja nie chce. Tez mam zamiar kupić paint pot z mac, tylko właśnie mysle czy bedzie wystatczajaco dobry. Chce cos co sie przyklei do powieki i moze sie nawet ciezko zmywac, byleby trwalo. Mam palete iconic 3 wzorowana na naked 3, ale to chyba nie dla mnie. Jeden cien brokatowy starczy, bo po prostu sie na mnie nie trzymaja. A szkoda kasy na taka paletke z ktorej uzyje 3 czy 4 cienie, wole za to kupic chanel czy guerlain.
Dziekuue Ci bardzo za pomoc . Pomysle jeszcze, popatrze na zestawienia kolorystyczne paletek i zdecyduje.
A jeszcze mam pytanie, czy w tych paletach 4 Chanel cienie sa wszystkie perlowe (tak wygladaja na zdjeciach) ?
Jeśli Maybelline się u ciebie nie trzyma to Paint Pot Macowski raczej też nie będzie, przynajmniej u mnie ten pierwszy trzyma się lepiej. Wydaje mi sie że ciężko Ci będzie znaleźć coś co będzie sie trzymało bez bazy.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 00:39   #3640
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Wiem że to nie temat grupy ale jak powiedzieć rodzicom ze jestem wegetarianka z powodów etycznych. Jak na razie nie umiem zrezygnować z jajek dlatego wegetarianka nie weganka.
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:17   #3641
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak zobaczylam to: i to
To stwierdzilam, ze ze szczescia nie wytrzymam zaraz, ze w ogole cos takiego powstalo na swiecie Meczylam TZta dobre 2 godziny i w koncu powiedzial ze mi zamowi tego bialego kotka a blyszczole mam zamowic sobie sama Jestem taka happy! jakie to jest slodkie Jakbym poszla do stacjonarki i kupila te dwie rzeczy, to bym zaplacila 195 zl i nie dostalabym nic.. A tutaj tak pokombinowalam z rabatami i gratisami, ze za 200 zl mam 4 maseczki, lakier do paznokci, kosmetyczke, niespodzianke i jeszcze jakis plyn micelarny 200 ml wszedl No jestem pod wrazeniem hahahahaha Ale sie ciesze.. jejkuuuuuuu nigdy nic nie mialam tak slodziasnego

klask i: super zakupy fajne gratisy złapałaś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 06:20   #3642
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Moje cudownosci Buzka mi się śmieje tak się z nich ciesze
PIĘKNOŚCI

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, Yogurt to akurat jeden z moich ulubieńców . Faktem jest jednak, że ja ZAWSZE używam bazy pod cienie (najczęściej Urban Decay Primer Potion Original), a dodatkowo bardzo często też przed aplikacją cieni w kamieniu nakładam kremowe cienie w kremie, np. MAC Paint Pot Painterly.
Z matowych dzienniaków w neutralnych odcieniach dość przyzwoita jest paletka Urban Decay Naked Basics 2 - na pewno dostępna w Sephorze online. Cienie z tego zestawu generalnie są dobre, ale trochę pylą.
Z kolei w paletce UD Naked 3 jest trochę fajnych odcieni, a trochę średnich. Głównie te brokatowe mnie irytują, bo się za bardzo (jak dla mnie) sypią przy aplikacji i nie bardzo chcą się trzymać powieki.

Chanel niestety nie ma w Douglasie czy Sephorze online, ale jest w dolce.pl. Natomiast podczas Sephorowych obniżek w stacjonarkach spokojnie można obkupić się w szanele .

Polecam też cienie Laura Mercier. Ostatnio skomponowałam sobie małą paletkę (Morning Dew, Primerose, Cashmere, Plum Smoke i Twilight Grey). Poza Primerose wszystkie są matowe.
Ja też zawsze używam bazy pod cienie- inaczej się "rolują"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:25   #3643
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Bylam w D z kolezanka i kupilam dwa jabluszka DKNY w cenie 199 zl, trafilysmy na znajoma konsultantke i dala nam fajne gratisy: kazda z nas dostala po dwie probki damskich zapachow i dwoch meskich, ja dostalam miniaturke bazy Diora pod tusz oraz mini balsam Angel TM, a kolezanka, ktora kupowala wiecej dostala zamiast Diora i Angela pelnowymiarowy zel pod prysznic Biotherm oraz kosmetyczke z Isadory wole moj zestaw oczywiscie miniaturke Diora i Angela capnela juz moja siotra, ale ta baze Diora mam zamiar wyprobowac
super próbki najbardziej denerwujące jest to, że w D trzeba mieć znajomą konsultantkę żeby dostać jakąs lepszą próbkę to jest skandal ja nigdy nie zapomnę, jak raz w stacjo D wydałam 550 zł i dostałam 1 (słownie: jedną) próbkę męskiego (!!!) zapachu od tego czasu moja noga nie stanęła w tej stacjonarce

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zapodałam sobie tę EcoAmpułkę Pat&Rub i ..... pachnie dziwnie, skojarzyło mi się ze spaloną plastikową choinką , na to nałożyłam krem tak jak było napisane i .... wszystko zważyło mi się na twarzy i jeszcze resztka mi się roluje Chyba to nie będzie mój must have
ale badziew. No i dobrze przynajmniej nie będzie kusić

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
A i widziałam w S. Zestawy Sampara z tym serum http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...tHaveBrand%3A2
z mini pilingiem i mini kremem

Oraz ta maseczka http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-Mask/P1067005 z mini kremem do twarzy i rąk

Niestety nie wiem czy to stare czy nowe zestawy
ojej brałabym to z serum i mnie ostatnio nie było tych zestawów może już są

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


To jakieś nowe zestawy Sampara, bo w zeszłym roku takich nie było a u mnie jeszcze ich nie ma Nawet chętnie bym nabyła tego z serum i pilingiem
ja też

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Byłam dzisiaj w S. Trzy Stawy reklamowanego przez Poziomkę cienia Blazing nie było (nawet tester już wymiotło).
Ale kupiłam niebieską "bombkę" Glam Glow. Bardzo mi się spodobała
Dostałam 4 próbki perfum (to dobrze czy mało ? )
i poprosiłam o próbkę pomarańczowej Glam glow.
Czy ktoś już ją testował?
Postanowiłam dozbierać do 24 maja na Golda chociaż nie wiem po co
ooo to już ją mają w S? bo się na nią czaję daj znać jak wypróbujesz czy fajna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:33   #3644
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Wiem że to nie temat grupy ale jak powiedzieć rodzicom ze jestem wegetarianka z powodów etycznych. Jak na razie nie umiem zrezygnować z jajek dlatego wegetarianka nie weganka.
a dlaczego to aż taki problem? Mówisz rodzicom że jesteś wegetarianka i tyle przecież nie masz 10 lat dlaczego mieliby mieć z tym problem? moja mama pewnie by odgadała że jak to tak bez mięsa ale potem by jej przeszło nic się nie bój dobrze będzie

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

witam się z rana tak ogólnie szkoda że w D nie ma zestawów pielęgnacyjny Estee bo bym wzięła ze zniżką i gratisowym kremem

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

witam się z rana tak ogólnie szkoda że w D nie ma zestawów pielęgnacyjny Estee bo bym wzięła ze zniżką i gratisowym kremem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:37   #3645
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Moje cudownosci Buzka mi się śmieje tak się z nich ciesze
śliczności ja się jeszcze nie nacieszyłam kufrem nie mam czasu może dziś wieczorem uda mi się trochę poprzytulać z tymi skarbami

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

W D. ten kremik Estee wchodzi do mini zestawów po 39zł ale niestety nie ma zniżki ja odpuszczam, choć trochę kusi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:41   #3646
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


W D. ten kremik Estee wchodzi do mini zestawów po 39zł ale niestety nie ma zniżki ja odpuszczam, choć trochę kusi
no właśnie ale w minizestawach sa tylko tusze (kórych obiecałam sobie do końca roku nie kupować) i krem sheer tint który mi zupełnie nie podszedł czemu nie ma mini zestawów z kremem jakimś sensownym?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:47   #3647
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzień dobry. Trochę kusi mnie zamówienie z D. z gratisowym mini kremem. Ale próbki są mało interesujące.

Jeszcze wpisałam kod niespodzianka i okazuje się że to lusterko :-/

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2015-11-18 o 06:49
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:49   #3648
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie ale w minizestawach sa tylko tusze (kórych obiecałam sobie do końca roku nie kupować) i krem sheer tint który mi zupełnie nie podszedł czemu nie ma mini zestawów z kremem jakimś sensownym?
No właśnie np. z mini błyszczykami

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Trochę kusi mnie zamówienie z D. z gratisowym mini kremem. Ale próbki są mało interesujące.
Próbki w D. ostatnio beznadziejne ale to dobrze dla portfela
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:49   #3649
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dzień dobry

Ponawiam pytanie czy używał ktoś Srivectin SD i jest wart zakupu?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 06:50   #3650
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Trochę kusi mnie zamówienie z D. z gratisowym mini kremem. Ale próbki są mało interesujące.

Jeszcze wpisałam kod niespodzianka i okazuje się że to lusterko :-/
zawsze pokazuje że to lusterko ale nikt jeszcze lusterka nie dostał

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ponawiam pytanie czy używał ktoś Srivectin SD i jest wart zakupu?
ja niestety nie pomogę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:54   #3651
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zawsze pokazuje że to lusterko ale nikt jeszcze lusterka nie dostał
Ufff. Więc znów mam wewnętrzne rozterki choć czuję w kosciach, że pewnie ja właśnie lusterko bym otrzymała
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:54   #3652
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zawsze pokazuje że to lusterko ale nikt jeszcze lusterka nie dostał

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------



ja niestety nie pomogę


Z ostatnich nabytków mogę polecić piankę białą z Glamglow ładnie oczyszcza nie wysuszając skóry, mam mieszaną.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:55   #3653
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ufff. Więc znów mam wewnętrzne rozterki choć czuję w kosciach, że pewnie ja właśnie lusterko bym otrzymała
hehe nie będzie tak źle, jutro Poziomka powinna dostać przesyłkę z niespodzianką, to może się pochwali co to
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 06:58   #3654
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ponawiam pytanie czy używał ktoś Srivectin SD i jest wart zakupu?
Ja miałam ze 2 lata temu zestaw krem pod oczy i krem przeciwzmarszczkowy i na blizny. Krem pod oczy był bardzo fajny. Miał trochę tłustsza konsystencję. I skóra pod oczami wyglądała bardzo dobrze. Chętnie kupiłabym go jeszcze kiedyś.Ten do twarzy dla mnie był ok, ale nie widziałam jakichś rewelacji.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:01   #3655
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Moje cudownosci Buzka mi się śmieje tak się z nich ciesze
cukiereczki. Używałaś już paletki i brązero-rozświetlacza?

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja miałam ze 2 lata temu zestaw krem pod oczy i krem przeciwzmarszczkowy i na blizny. Krem pod oczy był bardzo fajny. Miał trochę tłustsza konsystencję. I skóra pod oczami wyglądała bardzo dobrze. Chętnie kupiłabym go jeszcze kiedyś.Ten do twarzy dla mnie był ok, ale nie widziałam jakichś rewelacji.
dziękuję. Mi głównie zależy na tym na blizny, a obawiam się czy to działa czy tak samo jak maści apteczne za 40 zł
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:05   #3656
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

W S. znowu dostępny zestaw z tuszem i mini szminką Givenchy szkoda, że nie ma zestawu mini szminek jak MJ - brałabym nawet bez zniżki

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

dziękuję. Mi głównie zależy na tym na blizny, a obawiam się czy to działa czy tak samo jak maści apteczne za 40 zł
Podejrzewam, że może tak być strasznie drogie są te kremy Strivectin
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:07   #3657
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W S. znowu dostępny zestaw z tuszem i mini szminką Givenchy szkoda, że nie ma zestawu mini szminek jak MJ - brałabym nawet bez zniżki

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------



Podejrzewam, że może tak być strasznie drogie są te kremy Strivectin
Dostałam @ z S "TEN PREZENT zrobi wrazenie na każdej kobeicie" Pierwsza myśl - BOX i już burza mózgu co wziąść -a to rabat 20%
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:08   #3658
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dostałam maila z S. z takim tytułem:
TEN PREZENT zrobi wrażenie na każdej kobiecie!

I myślałam, że jest box a to reklama ich palety

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam @ z S "TEN PREZENT zrobi wrazenie na każdej kobeicie" Pierwsza myśl - BOX i już burza mózgu co wziąść -a to rabat 20%
to jakiś boxowy wirus
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:11   #3659
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam maila z S. z takim tytułem:
TEN PREZENT zrobi wrażenie na każdej kobiecie!

I myślałam, że jest box a to reklama ich palety

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------



to jakiś boxowy wirus
jakie schizy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 07:12   #3660
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jakie schizy
to już się kwalifikuje to leczenia na NFZ
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.