Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 20:03   #1
Princess_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 63

Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim


Hej
nie znalazlam takiego watku ale jezeli istnieje proszę o odeslanie mnie tam otóż chcialam zapytać jak wygląda prawo zaoczne na UWr? Bardzo chcialabym tam studiować ale nie wiem czy dam radę.. podobno Wroclaw ma 4 miejsce w Polsce jest bardzo cięzko i malo osób te studia konczy.. Zalezy mi na wysokim poziomie ksztalcenia bo często mowi sie ze "studia zaoczne sie konczy bo za nie placisz" a ja tego nie chce. Po prostu zalezy mi na wykształceniu i ew aplikacji Bedę wdzięczna za każdą informacje
Princess_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:48   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez Princess_19 Pokaż wiadomość
Hej
nie znalazlam takiego watku ale jezeli istnieje proszę o odeslanie mnie tam otóż chcialam zapytać jak wygląda prawo zaoczne na UWr? Bardzo chcialabym tam studiować ale nie wiem czy dam radę.. podobno Wroclaw ma 4 miejsce w Polsce jest bardzo cięzko i malo osób te studia konczy.. Zalezy mi na wysokim poziomie ksztalcenia bo często mowi sie ze "studia zaoczne sie konczy bo za nie placisz" a ja tego nie chce. Po prostu zalezy mi na wykształceniu i ew aplikacji Bedę wdzięczna za każdą informacje
Jeżeli zależy Ci głównie na wykształceniu, to jednak lepsze byłoby prawo dzienne niż zaoczne
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:18   #3
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

ja o wpaie we wrocławiu nie słyszałam zbyt dobrej opinii wśród znajomych
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 10:06   #4
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

ja studiuje na WPAiE na UWr i powiem tak - zaocznym wcale nie jest łatwiej niż dziennym, wymaganie są identyczne, egzaminy takie same (czasem wyjatkowo jak nie zdążą z nami czegoś omówić to skreślają ostatnie zagadnienia) i nawet jest nam trudniej, ponieważ mamy ograniczony kontakt z wykładowcą, nie mozemy w dowolnym terminach pisac czy poprawiać kolokwiów..
Ja studiuję administrację, moj brat skonczył zaocznie prawo i jeśli chodzi Ci o wysoki poziom to masz zapewniony. Nasz wydział zajął 2 miejsce w PL w rangkingu Gazety Prawnej.
Jak masz jakieś pytania to pisz
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 10:30   #5
Princess_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 63
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
ja o wpaie we wrocławiu nie słyszałam zbyt dobrej opinii wśród znajomych


mozesz rozwinąć te mysl ??

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
ja studiuje na WPAiE na UWr i powiem tak - zaocznym wcale nie jest łatwiej niż dziennym, wymaganie są identyczne, egzaminy takie same (czasem wyjatkowo jak nie zdążą z nami czegoś omówić to skreślają ostatnie zagadnienia) i nawet jest nam trudniej, ponieważ mamy ograniczony kontakt z wykładowcą, nie mozemy w dowolnym terminach pisac czy poprawiać kolokwiów..
Ja studiuję administrację, moj brat skonczył zaocznie prawo i jeśli chodzi Ci o wysoki poziom to masz zapewniony. Nasz wydział zajął 2 miejsce w PL w rangkingu Gazety Prawnej.
Jak masz jakieś pytania to pisz

pomogłaś ja studiuje prawo w Opolu ale nie ukrywam ze jest mi tam troszke nie po drodze i nie jestem w pelni zadowolona z poziomu i zastanawiam sie nad przeniesieniem. mi rowniez ciezko na zaocznych dzienni mogą sie z materialem "osluchac" a my po prostu uczymy sie z ksiazek nie ma czasu rozwiązać wszystkich zagadnien. ale niestety musze na studia zarobic moze w przyszlosci przeniose sie na dzienne.
A mozesz napisac cos o wykladowcach, ile godzin trwaja zajecia (u mnie moze z 5-6 dziennie napewno nie 12 w wyniku czego przerabiamy naprawde malo) czy duzo osob odpada?? ja slyszalam ze srednio na 100 zostaje 10 co mnie delikatnie rzecz ujmujac przeraza...
Princess_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:26   #6
inrock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lower silesia;)
Wiadomości: 345
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

moja przyjaciolka zaczela w tym roku studia prawnicze na uwr w trybie zaocznym.zjazdy maja co tydzien, praktycznie od osmej do osmej.zajec ma na tyle duzo,ze nie czuje sie studentka zaoczna,bo praktycznie codziennie poswieca czas prawu, tak czy inaczej jest bardzo zadowolona
__________________
Özgür
inrock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:57   #7
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
ja o wpaie we wrocławiu nie słyszałam zbyt dobrej opinii wśród znajomych
Też prosiłabym o rozwinięcie opinii. Ja słyszałam jedynie, że wykładowcy nie mają za grosz indywidualnego podejścia do studenta, przesycenie ludzi i ogólnie atmosfera nerwowa a sam budynek to jeden wielki moloch, nie wiem na ile to prawda. Choć co prawda poziom jest wysoki i wymagają. Sama myśle o magisterce we Wrocławiu.

Autorko - nie wiem jak jest na zaocznych, ale może moznaby probować przeniesienia jeśli zależy Ci na poziomie, powinni przyjąć na studia zaoczne a przynajmniej chętniej/łatwiej niż w przypadku przenoszenia sie z dziennych na dzienne. A potem wypracowac sobie dobrą średnia i próbowac przenoszenia na dzienne? aa i też studiuje na WPiA w Opolu tylko administracje dziennie
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:42   #8
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
Też prosiłabym o rozwinięcie opinii. Ja słyszałam jedynie, że wykładowcy nie mają za grosz indywidualnego podejścia do studenta, przesycenie ludzi i ogólnie atmosfera nerwowa a sam budynek to jeden wielki moloch, nie wiem na ile to prawda. Choć co prawda poziom jest wysoki i wymagają. Sama myśle o magisterce we Wrocławiu.e
ogólnie,że oblewają ludzi masowo zeby jak najwiecej na nich zarobic
http://www.youtube.com/watch?v=YhuQ5-uKseY
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:44   #9
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez Princess_19 Pokaż wiadomość
mozesz rozwinąć te mysl ??

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------




pomogłaś ja studiuje prawo w Opolu ale nie ukrywam ze jest mi tam troszke nie po drodze i nie jestem w pelni zadowolona z poziomu i zastanawiam sie nad przeniesieniem. mi rowniez ciezko na zaocznych dzienni mogą sie z materialem "osluchac" a my po prostu uczymy sie z ksiazek nie ma czasu rozwiązać wszystkich zagadnien. ale niestety musze na studia zarobic moze w przyszlosci przeniose sie na dzienne.
A mozesz napisac cos o wykladowcach, ile godzin trwaja zajecia (u mnie moze z 5-6 dziennie napewno nie 12 w wyniku czego przerabiamy naprawde malo) czy duzo osob odpada?? ja slyszalam ze srednio na 100 zostaje 10 co mnie delikatnie rzecz ujmujac przeraza...
faktycznie u nas są zajecia od 8 do 20, czesto są jednak okienka, no i na wyklady czesto się nie chodzi (ja robie z kolezankami kolejki i sobie od siebie kserujemy notatki bo wiadomo ze o 20 człowiek i tak nie słucha i nie kontaktuje..). Osób odpada duzo, z mojej 36 osobowej grupy zrobiła się 23 osobowa.. W tym co 2,3 osoba ma jakiś warunek.
Natomiast mam znajome ktore studiują w Opolu i ten poziom jest nieporównywalny w żadnym wymiarze z tym co czeka na UWr.. Nawet wydaje mi sie że w liceum mialam wiecej nauki niz na UO. Z tego co słyszałam to w sesji macie 1, 2 egzaminy nawet czasem. Czasem zaliczenie za obecność, u nas sesja to minimum 4 egzaminy, czesto spotyka się tzw. zaliczenia, ktore wyglądają tak samo jak egzaminy ale wg regulaminy nie moze być wiecej niz 4 egzaminy w sesji dlatego tak robią.

Cytat:
Napisane przez inrock Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka zaczela w tym roku studia prawnicze na uwr w trybie zaocznym.zjazdy maja co tydzien, praktycznie od osmej do osmej.zajec ma na tyle duzo,ze nie czuje sie studentka zaoczna,bo praktycznie codziennie poswieca czas prawu, tak czy inaczej jest bardzo zadowolona
dokladnie tak jest, tylko ze jednak ja czuje ze studiuję zaocznie dzienni maja o tyle sprawę ułatwioną że są bardziej ukierunkowani przez prowadzacych, wiedzą na co zwrocić szczególną uwagę i lepiej znają wymagania, my mamy b. słaby kontakt z wykładowcą, uczymy sie z ksiazek czasem nawet czeogś czego okazuje sie ze nie wymaga od nas, ale na wykladzie jest tylko zarys materiału..

Cytat:
Napisane przez morelk@ Pokaż wiadomość
Też prosiłabym o rozwinięcie opinii. Ja słyszałam jedynie, że wykładowcy nie mają za grosz indywidualnego podejścia do studenta, przesycenie ludzi i ogólnie atmosfera nerwowa a sam budynek to jeden wielki moloch, nie wiem na ile to prawda. Choć co prawda poziom jest wysoki i wymagają. Sama myśle o magisterce we Wrocławiu.

Autorko - nie wiem jak jest na zaocznych, ale może moznaby probować przeniesienia jeśli zależy Ci na poziomie, powinni przyjąć na studia zaoczne a przynajmniej chętniej/łatwiej niż w przypadku przenoszenia sie z dziennych na dzienne. A potem wypracowac sobie dobrą średnia i próbowac przenoszenia na dzienne? aa i też studiuje na WPiA w Opolu tylko administracje dziennie
budynkow jest 4, poniewaz nasz wydział ma 60lat i rozbudowuje sie, same budynki mi się podobają co do wykładowców - ludzie są róóżni, mozna spotkac wyrozumiałych i mozna spotkać takich ktorzy muszą udowodnić róznicę miedzy stopniem doktora a marnym studentem Natomiast zauwazyłam że czesto bardziej surowi są doktoranci, tzn prowadzący ćwiczenia. Czesto zdarza mi się ze z kolokwium dostaje gorszą ocene niz z egzaminu... Nie wiem czy taka jest ich 'polityka' i profesorzy im tak kaza ostro podejsc do nas, czy po prostu jako młodsi chcą pokazac gdzie nasze miejsce

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
ogólnie,że oblewają ludzi masowo zeby jak najwiecej na nich zarobic
http://www.youtube.com/watch?v=YhuQ5-uKseY
co do tego to troche prawdy w tym jest, ale jesli ktos sie uczy to go nie obleja wymagania są bo zawsze na UWr były, jeśli ktoś chce z prywatnej szkoly na UWr zrobic tylko magistra to mocno sie zdziwi
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:38   #10
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Natomiast mam znajome ktore studiują w Opolu i ten poziom jest nieporównywalny w żadnym wymiarze z tym co czeka na UWr.. Nawet wydaje mi sie że w liceum mialam wiecej nauki niz na UO. Z tego co słyszałam to w sesji macie 1, 2 egzaminy nawet czasem. Czasem zaliczenie za obecność, u nas sesja to minimum 4 egzaminy, czesto spotyka się tzw. zaliczenia, ktore wyglądają tak samo jak egzaminy ale wg regulaminy nie moze być wiecej niz 4 egzaminy w sesji dlatego tak robią.


dokladnie tak jest, tylko ze jednak ja czuje ze studiuję zaocznie dzienni maja o tyle sprawę ułatwioną że są bardziej ukierunkowani przez prowadzacych, wiedzą na co zwrocić szczególną uwagę i lepiej znają wymagania, my mamy b. słaby kontakt z wykładowcą, uczymy sie z ksiazek czasem nawet czeogś czego okazuje sie ze nie wymaga od nas, ale na wykladzie jest tylko zarys materiału..



No jednak nie przesadzałabym z tym high-lifem w Opolu bo później idzie taka opinia w świat, 1-2 egzaminy to tez nieprawda, ja mam normalnie 4 plus 14 zaliczeń z ćwiczeń więc 'bimbania' nie ma i nie czuję, że jakoś bym 'odstawala'. Nie zaprzeczam jednocześnie że WPAiE we Wroc ma wysoki poziom i długoletnią tradycję.

Z tą niby aferą to słyszałam, ale do końca nie wiem gdzie leży wina, bo wielu zaocznych studentów faktycznie ma nastawienie "płace to zdam", a tak nie jest i uniwersytet chce też to powiedzieć, co nawet jest dobrze że wymagają.
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:17   #11
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

A nie bierzesz pod uwagę prawa zaocznego na UJ? Wtedy mogłabyś chodzić na zajęcia normalnie w tygodniu, z dziennymi, i w ten sposób odpadałyby dla ciebie problemy z kontaktem z wykładowcami, niedokończonym materiałem itd...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 17:19   #12
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

albo prawo wieczorowe na WPAiE? Mój kolega tak studiuje.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:49   #13
madziulinka1f
Przyczajenie
 
Avatar madziulinka1f
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

witam wszystkich, studiuje zaocznie prawo w opolu,jak w poprzednim poscie koryguje-nie ma egzaminów za zasadzie 1,2,w sesji,zawsze jest 3,4,+zaliczenia, owszem zdarzaja sie zaliczenia na podstawie obecnosci lub referatu, ale raczej rzadko, z przedmiotów niekonieznie waznych a przynamniej nie najwazniejszych, ale sa tez czesto egzaminy i zaliczenia ktore koncza sie dwukrotnym, rok po roku egzaminem warunkowym z czym sie spotkałam nieraz,wszystko zalezy od wykladowcy,jego podejscia do przedmiotu,jako zaoczna duzo robie sama w domu,zdarza sie ze do opola dojeżdzaja studenci z wrocka bo tam sobie nie poradzili, wiec mowi to samo za siebie, ale mimo wszystko nie uwazam zeby poziom w opolu był zły,
madziulinka1f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 16:38   #14
Princess_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 63
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

dziekuje dziewczynki
mi osobiscie Opole sie nie podoba i zamierzam za rok sie przeniesc. duzo okienek, problrmy z dojazdami spaniem, poziom uwazam za sredni... ale nasluchalam sie o Wroclawiu za tam student jest jednostka i patrza tylko na kase. wroclaw dla mnie bardzo fajne miasto niedaleko i autem godzinka drogi. UJ nie biore pod uwage z przyczyn logistycznych po prostu daleko.. Dziennych na rzie tez nie b niestety sytuacja w domu mi nie pozwala ale niegdy nie mow nigdy i bede probowac jak kaske odloze..
Princess_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 23:21   #15
Blondyneczka_labac
Przyczajenie
 
Avatar Blondyneczka_labac
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 26
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Witam- chciałam się zapytać dziewczyny jak to jest z tymi przelicznikami na Uwr- chodzi mi o to:


Przedmiot (jeden do wyboru): historia, matematyka 0,5 1,0
Przedmiot (jeden do wyboru): wiedza o społeczeństwie, język polski, geografia 0,25 0,5
Język obcy nowożytny (pisemny): dowolny 0,2 0,4

więc np- jeśli zdaję rozszerzoną historię to nawet jeśli mam 31% z matematyki to ona mi się nigdzie nie liczy? I jeśli zdaję i Wos i język polski to mogę wybrać tylko jeden, który mi się będzie liczył?
Blondyneczka_labac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 00:04   #16
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka_labac Pokaż wiadomość
Witam- chciałam się zapytać dziewczyny jak to jest z tymi przelicznikami na Uwr- chodzi mi o to:


Przedmiot (jeden do wyboru): historia, matematyka 0,5 1,0
Przedmiot (jeden do wyboru): wiedza o społeczeństwie, język polski, geografia 0,25 0,5
Język obcy nowożytny (pisemny): dowolny 0,2 0,4

więc np- jeśli zdaję rozszerzoną historię to nawet jeśli mam 31% z matematyki to ona mi się nigdzie nie liczy? I jeśli zdaję i Wos i język polski to mogę wybrać tylko jeden, który mi się będzie liczył?
dokladnie tak
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 18:52   #17
ania_1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

a wiecie może ile kosztuje tam semestr ? za zaocznym ? i jakie są progi?
ania_1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 10:26   #18
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez ania_1_1 Pokaż wiadomość
a wiecie może ile kosztuje tam semestr ? za zaocznym ? i jakie są progi?
Semestr kosztuje w tym roku 2600 zł.
Na studia zaoczne progów nie ma, chyba że byłoby strasznnnnie dużo chętnych.

Sama studiuje na UWr i wcale nie jest łatwo, jeśli ktoś myśli, ze skoro płaci to zda to jest w błędzie
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, także z podejścia wykładowców, jeszcze nie zdażyło mi się spotkać z sytuacją, że któryś z prowadzących nie przyszedł, zapomniał. Mimo, że to weekend prawidłowo wywiązują się ze swoich obowiązków Mam nadzieję, że tak pozostanie
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:55   #19
Raptis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Semestr kosztuje w tym roku 2600 zł.
Na studia zaoczne progów nie ma, chyba że byłoby strasznnnnie dużo chętnych.
na UWr semestr w takiej cenie jak wyżej napisała dziewczyna. Wiadomo, można rozbijać na raty i na zaocznych dużo osób tak robi, przynajmniej u mnie na roku bo pracują. Ćwiczenia w większości są OK. Osobiście miałem problem na 1szym roku z logiką, ale jakoś poszło. Studia są ciężki bez dwóch zdań, aczkolwiek bardzo ciekawe. Wydaje mi się, że największy problem dla pierwszorocznych stanowi nauczenie się jezyka prawniczego, z którym do czynienia ma się w każdej książce. Dlatego trzeba się przyłożyć mocno do prawoznawstwa. Z czasem staje się to normalne i ciekawsze z tego względu, że większość tego 'żargonu' nie rozumie.
Raptis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 14:42   #20
mloda28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Hej
W tym roku chcę iść na studia zaoczne na UWr na prawo . Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda cały ten test kompetencji i czego mam się spodziewać ?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki i rady
mloda28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 16:49   #21
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Cytat:
Napisane przez mloda28 Pokaż wiadomość
Hej
W tym roku chcę iść na studia zaoczne na UWr na prawo . Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda cały ten test kompetencji i czego mam się spodziewać ?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki i rady
Rozumiem, że masz na myśli 2,5 letnie studia uzupełniające?
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 09:26   #22
mloda28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Dokładnie na te 2,5 roku
mloda28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 09:33   #23
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

http://forumprawne.org/forum-mlodych...roclawski.html - proszę, cały wątek o tym )
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 07:46   #24
PiotrPee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo zaoczne na Uniwersytecie Wrocławskim

Witajcie, Uniwersytet Wrocławski nei prowadzi juz nabory na 2,5 letnie prawo. Nabór trwał tylko przez 3 semestry. Z tego co wiem to w całej Polsce już nie można się na to rekrutować. Też miałem plan na 2,5 letnie prawo ale się spóźniłem... warto rozważyć opcję prawa jednolitego 5 letniego zaocznego na UWr.
PiotrPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 07:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.