gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 10:40   #1
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63

gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?


Wiadomo jak działa reklama..ja wpadlam w jej pulapke i kupilam sobie krem lirene design your style bo twarz pieknej Alicji Bachledy Curus mnie przekonala... chcialabym byc taka ladna i naiwnie wierze ze ona uzywa tego kremu. tak samo z innymi kosmetykami. wierzycie ze naprawde te gwiazdy o reklamuja kremy uzywaja je? jakos nie cche mi sie wierzyc ze Alicja ktora mieszka w Ameryce uzywa lirene..
__________________
...I looked for You
under the rocks and couldn't find You
I looked for You in the cold morning and at night
until I became crazy
but You came into my life like a light
healing the wounds of my heart
making me feel
alive again....
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:08   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

ja nigdy nie sugeruje sie tym, kto reklamuje dany kosmetyk czy cokolwiek innego. gwiazdy reklamuja je, bo dostaja za to kase.
nie pamietam jak sie nazywa ta pani (Jane Fonda?), ktora reklamowala jakis tam krem przeciwzmarszczkowy, a widzialam jej zdjecia niedawno po zrobieniu sobie liftingu twarzy. krem nie pomogl?
inny przyklad - juz nie kosmetykow. Doda reklamowala jeansy jakies tam. widzialas ja kiedys w tych jeansach gdzies? bo ja ja widze tylko z tylkiem na wierzchu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:14   #3
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Nie wierzę, ale... bywa, że podświadomie chcę krem, który reklamuje moja ulubiona gwiazda. Jednak osobiście bardziej przekonują mnie kosmetyki, które mają napisane "naturalne", "ekologiczne", "bio"... nawet jeśli byłyby takie tylko z nazwy. Ach, ta podatność na perswazję
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 00:13   #4
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Nie wierzę w reklamy, aczkolwiek niejednokrotnie się nimi sugeruję. Ponad to lubię widok pięknej i zadbanej twarzy, pozbawionej jakichkolwiek niedoskonałości - owego widoku nie zaznam patrząc w lustro - obejrzę więc reklamę ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:19   #5
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

oczywiście, że nie wierzę, że bogata aktorka, mieszkająca za granicą używa polskiego kremu za kilkanaście zł
Jak już ktoś napisał gwiazdy dostają za reklamę kasę i reklamuja to, na czym moga zarobić, a nie to, tego czego naprawdę urzywają.
Tak samo jak nie wierzę, że po użyciu supermarketowego szampomu za 9 zł, mozna mieć taaakie BŁYSZCZĄCE włosy.
Nienawidzę reklam, nie wierzę i nie ulegam, wiem, ze kłamią, otumaniają ludzi, i przekonują ich do kupna bylejakiego badziewia, lub rzeczy tak naprawdę nam niepotrzebnych.
A reklamą kosmetyków FA "podarój sobie odrobine luksusu" jestem osobiście zniesmaczona i czuję się obrażona ( tzn. w telewizji myślą, że polska kobieta nie wie, co to są luksusowe kosmetyki???, czy chodziło im o to, że kupując dezodorant pozwalam sobie na luksus??? - tzn. jest to dla mnie rzecz luksusowa - używana od święta????)
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:29   #6
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Ja ufam tylko składom kosmetyków. Gwiazdy robią to za forsę, a poza tym wszechobecny Photoshop robi swoje. Na pewno nie używają tych kosmetyków.
Śmieszy mnie tylko jak dwudziestoparolatka reklamuje kosmetyki przeciw głębokim zmarszczkom albo farbę w 100% pokrywającą siwe włosy.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:53   #7
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

taaaak zgadzam sie z ostatnim postem... stoi taka 20 paro letnia dziewucha bez niedoskonalosci i piszczy, zacheca do kupna kremu przeciwzmarszczkowego, smiech na sali , albo to... gdzie ona ma siwe wlosy -.-'

hehe ostatnio mialam taka sytuacje, ze uleglam reklamie, mam z natury krecone wlosy i kupilam sobie super extra prostujaca odzywke "asian straight", szkoda tylko, ze efekt byl odwrotny, mialam wiecej lokow niz przed uzyciem

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-04-07 o 09:55
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 11:33   #8
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Nie sugeruję się reklamami z "gwiazdami". Wręcz przeciwnie takich produktów nie kupię z czystej przekory;-)
Najbardziej mnie śmieszą bezczelnie obrobione Photoshopem zdjęcia, mam na myśli chociażby niepodobną do siebie Danutę Stenkę. Gdyby pani Stenka wystąpiła w reklamie z dyskretną obróbką graficzną, to byłoby wszystko w porządku a tak ręce opadają. Albo pani Foremniak z idealnie gładką cerą po użyciu podkładu Soraya. Skoro podkład jest taki genialny, to czemu w TV lub na innych zdjęciach ta pani wygląda zupełnie inaczej?;-)))
I jeszcze sprawa tuszów do rzęs. Kiedy wreszcie do nas dotrą angielskie standardy i na reklamie będą drobnym drukiem napisy, że zdjęcia wykonano z wykorzystaniem sztucznych rzęs? A u nas publikuje się fotki modelek z niesamowicie długimi rzęsami i ani słowa nikt się nie zająknie, że to nie zasługa reklamowanego tuszu, tylko sztucznych rzęs!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:43   #9
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
I jeszcze sprawa tuszów do rzęs. Kiedy wreszcie do nas dotrą angielskie standardy i na reklamie będą drobnym drukiem napisy, że zdjęcia wykonano z wykorzystaniem sztucznych rzęs? A u nas publikuje się fotki modelek z niesamowicie długimi rzęsami i ani słowa nikt się nie zająknie, że to nie zasługa reklamowanego tuszu, tylko sztucznych rzęs!
Ale przecież już tak jest Tylko, że napis głosi "efekt udramatyzowany" Wystarczy się przyjrzeć, bo literki bardzo małe (mówię o spotach reklamowych)
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:12   #10
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie tylko jak dwudziestoparolatka reklamuje kosmetyki przeciw głębokim zmarszczkom albo farbę w 100% pokrywającą siwe włosy.
i dziwić się, że hasła głoszą "wyglądam młodziej o 10 lat"
w podstawówce na pewno wyglądała młodziej...


ja też nie sugeruję się gwiazdami - raczej odwrotnie, jak widzę spot to wypatruję jakiegoś botoksu, hialuronu, liftingu itp

jedyne czym się sugeruję planując jakiś zakup, to internet i fora tego typu, co wizaż
zarówno przy zakupie kosmetyków, odkurzacza czy wakacji..
moze też powinno się ostrożnie podchodzić do opinii zamieszczanych w sieci, ale staram się wyszukiwać i jakoś rozsądnie podchodzić do zachwalanych produktów/osób
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:08   #11
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Tak samo jak nie wierzę, że po użyciu supermarketowego szampomu za 9 zł, mozna mieć taaakie BŁYSZCZĄCE włosy.
to Cie zaskocze :P mozna miec takie blyszczace wlosy po takim szamponie pod warunkiem ze nie suszy sie glowy codziennie suszarka nie prostuje prostownica i czesze sie porzadna szczota albo grzebieniem z szeroko rozstawionymi zabkami :P nie uzywam zadnych odzywek do wlosow i mam takie lsniace wlosy jak na reklamach wlasnie :P tylko nie takie ulizane bo taki efekt to daje np jedwab do wlosow :P

tez nie wierze ze osoby reklamujace to i tamto uzywaja tego :P i zazwyczaj dopiero po kupnie czegos sie dowiaduje ( najczesciej zreszta nie :P ) ze ktos cos reklamowal :P
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:02   #12
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: gwiazdy reklamujące kremy-wierzcycie?

jesli reklamuje dany kosmetyk gwiazda to odrazu wyczuwam marnosc tego kosmetyku a dana gwiazda sluzy reklamie zeby zwiekszyc kupno tego "szajsu" ....tak jest w przypadku wszystkiego co jest reklamowane przez "gwiazdy"
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.