Neauty Minerals - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-14, 10:24   #1411
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Mi AM zrobiło ciasto na twarzy, z kolei Neauty - photoshopa;p Obecnie jestem w trakcie mojego 4 czy 5 opakowania podkładu kryjącego, dodatkowo mam korektor, kilka cieni i zastanawiam się nad różem (na razie mam tylko próbki).

Na bazie moich doświadczeń - polecam, ale trzeba mieć na uwadze, że cera cerze nierówna, co pasuje jednej, niekoniecznie będzie dobre dla drugiej. Dlatego zawsze będą sprzeczne opinie i nie ma innej rady jak testować na sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 10:29   #1412
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Na bazie moich doświadczeń - polecam, ale trzeba mieć na uwadze, że cera cerze nierówna, co pasuje jednej, niekoniecznie będzie dobre dla drugiej. Dlatego zawsze będą sprzeczne opinie i nie ma innej rady jak testować na sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie. Duzo tez moim zdaniem zalezy od tego, co się kładzie pod minerały i jak się dba o cerę. Bo jak ja tylko oleję pielęgnacje mojej (regularne peelingi), to i podkłady po jakims czasie przestają fajnie wygądać :/
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 11:06   #1413
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dokladnie. Duzo tez moim zdaniem zalezy od tego, co się kładzie pod minerały i jak się dba o cerę. Bo jak ja tylko oleję pielęgnacje mojej (regularne peelingi), to i podkłady po jakims czasie przestają fajnie wygądać :/
To też ważna uwaga, jeśli jakieś minerały źle leżą, warto spróbować np. zmienić krem który idzie pod minerały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 11:09   #1414
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Neauty Minerals

Ja już nie zlicze który to mój podkład z Neauty. Mi pasują idealnie. Korektor i róże też się sprawdzają. Z nowości mam pędzle i też sobie chwalę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 12:40   #1415
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Neauty Minerals

Od dawna miałam wypróbować jakieś nowe minerały polskich firm. Zajrzałam na stronę i widzę, że mają kryjący i matujący... Kryjących się "boję", bo zawsze były u mnie widoczne. Czy one są jakiegoś ciężkiego kalibru? Znalazłam wypowiedź, że nie są tak kryjące jak Annabelle...z tym, że ja nigdy nie miałam kryjącego AM i to dla mnie mało pomocne. Używam matującego AM, czy krycie jest podobne? Matu nie lubię, ale robię tak, żeby twarz nie była matowa... Czy te z Neauty matujące trzymają serio jakiś mat? Czy jednak osiągacie nimi efekt zdrowej skóry? Moja ma tendencje do przesuszania się, od dłuższego czasu ogromną...


Czy Golden Light jest jaśniejszy od Golden Fair? Na dwóch swatchach tak to ewidentnie wygląda...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 13:46   #1416
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86599373]Od dawna miałam wypróbować jakieś nowe minerały polskich firm. Zajrzałam na stronę i widzę, że mają kryjący i matujący... Kryjących się "boję", bo zawsze były u mnie widoczne. Czy one są jakiegoś ciężkiego kalibru? Znalazłam wypowiedź, że nie są tak kryjące jak Annabelle...z tym, że ja nigdy nie miałam kryjącego AM i to dla mnie mało pomocne. Używam matującego AM, czy krycie jest podobne? Matu nie lubię, ale robię tak, żeby twarz nie była matowa... Czy te z Neauty matujące trzymają serio jakiś mat? Czy jednak osiągacie nimi efekt zdrowej skóry? Moja ma tendencje do przesuszania się, od dłuższego czasu ogromną...


Czy Golden Light jest jaśniejszy od Golden Fair? Na dwóch swatchach tak to ewidentnie wygląda...[/QUOTE]

Ja mam cerę mieszaną i z dużą tendencją do ciastolenia i chyba wolę formułę kryjącą, matującej kiedyś używałam i nie pamiętam, żeby mnie zachwyciła Jedyne co, to trzeba nakładać cienkimi warstwami i dbać o pielęgnację, u mnie jak cera jest rozregulowana to każdy jeden makijaż wygląda okropnie.
Zawsze możesz zamówić próbki i kryjących i matujących

W kwestii kolorów to nie miałam Golden Light, ale też moim zdaniem wygląda jakby był jaśniejszy. W ogóle u Neauty mam lekki problem z kolorem, Olive są szare, Neutral Fair którego mam biga niby okej, ale mam wrażenie, że jest lekko zbyt ziemisty i czasem wybija mi lekka brzoskwinia, znów goldeny chyba za żółte... Jeszcze będę testować, ale idealnego koloru chyba nie znajdę ;<

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Tyven Pokaż wiadomość
Na bazie moich doświadczeń - polecam, ale trzeba mieć na uwadze, że cera cerze nierówna, co pasuje jednej, niekoniecznie będzie dobre dla drugiej. Dlatego zawsze będą sprzeczne opinie i nie ma innej rady jak testować na sobie.
[/URL]
Dokładnie. Mi AM kryjący też robił masakrę na twarzy, ale matujący był już sporo lepszy. Najlepiej sprawuje mi się chyba Pixie, ale Neauty też są też całkiem dobre, trzeba tylko dobrać kolor. I Amilie też ma fajny podkład matujący, choć wszędzie mam właśnie mniejszy lub większy problem z kolorem - tylko u Pixie nie mam kłopotu z doborem
No i róże i cienie od Neauty też są super! Korektorów nie oceniam, bo nie używam - zawsze po prostu małym pędzelkiem nakładam punktowo podkład
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2019-03-15 o 08:08
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 23:05   #1417
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną i z dużą tendencją do ciastolenia i chyba wolę formułę kryjącą, matującej kiedyś używałam i nie pamiętam, żeby mnie zachwyciła Jedyne co, to trzeba nakładać cienkimi warstwami i dbać o pielęgnację, u mnie jak cera jest rozregulowana to każdy jeden makijaż wygląda okropnie.
Zawsze możesz zamówić próbki i kryjących i matujących

W kwestii kolorów to nie miałam Golden Light, ale też moim zdaniem wygląda jakby był jaśniejszy. W ogóle u Neauty mam lekki problem z kolorem, Olive są szare, Neutral Fair którego mam biga niby okej, ale mam wrażenie, że jest lekko zbyt ziemisty i czasem wybija mi lekka brzoskwinia, znów goldeny chyba za żółte... Jeszcze będę testować, ale idealnego koloru chyba nie znajdę ;<

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



Dokładnie. Mi AM kryjący też robił masakrę na twarzy, ale matujący był już sporo lepszy. Najlepiej sprawuje mi się chyba Pixie, ale Neauty też są też całkiem dobre, trzeba tylko dobrać kolor. I Amilie też ma fajny podkład matujący, choć wszędzie mam właśnie mniejszy lub większy problem z kolorem - tylko u Pixie nie mam kłopotu z doborem
No i róże i cienie od Neauty też są super! Korektorów nie oceniam, bo nie używam - zawsze po prostu małym pędzelkiem nakładam punktowo podkład

Kupiłam póki co 2 próbki Golden fair - wersję kryjącą i matującą. Zobaczę w ogóle "co to", a z kolorem jak coś będę sprawdzać później (gdybym nie trafiła).
Problem z kiepskim makijażem, kiedy cera grymasi, zna wiele użytkowniczek minerałów .


Przy okazji zamówiłam 2 próbki podkładu Amilie, który też miałam przetestować. Akurat tylko jedną formułę... Tak w ogóle to dawno się w to nie bawiłam (próbki podkładów, różne formuły i kolory).


AM matującego używam już długo, bo zwyczajnie najszybciej mi się nim maluje- najlepiej kryje z posiadanych przeze mnie. Co najlepsze, kiedyś powiedziałabym że to "tynk", a teraz muszę używać . Jest też mało problemowy w nakładaniu. Oczywiście zbiera mi się w liniach mimicznych (nos-warga) i ciągle zapominam spróbować z primerem w tych miejscach. Ogólnie muszę primery odkopać.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 15:41   #1418
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;86607712]Kupiłam póki co 2 próbki Golden fair - wersję kryjącą i matującą. Zobaczę w ogóle "co to", a z kolorem jak coś będę sprawdzać później (gdybym nie trafiła).
Problem z kiepskim makijażem, kiedy cera grymasi, zna wiele użytkowniczek minerałów .


Przy okazji zamówiłam 2 próbki podkładu Amilie, który też miałam przetestować. Akurat tylko jedną formułę... Tak w ogóle to dawno się w to nie bawiłam (próbki podkładów, różne formuły i kolory).


AM matującego używam już długo, bo zwyczajnie najszybciej mi się nim maluje- najlepiej kryje z posiadanych przeze mnie. Co najlepsze, kiedyś powiedziałabym że to "tynk", a teraz muszę używać . Jest też mało problemowy w nakładaniu. Oczywiście zbiera mi się w liniach mimicznych (nos-warga) i ciągle zapominam spróbować z primerem w tych miejscach. Ogólnie muszę primery odkopać.
[/QUOTE]Oj znam to. Zbieranie w zalamianiach/liniach mimicznych to dla mnie największa zmora minerałów. Jedne zbierają się bardziej, inne mniej ale zawsze. Jak zapomnę primera, to przy mojej mimice jest masakra juz po kilkudziesięciu minutach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:17   #1419
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Oj znam to. Zbieranie w zalamianiach/liniach mimicznych to dla mnie największa zmora minerałów. Jedne zbierają się bardziej, inne mniej ale zawsze. Jak zapomnę primera, to przy mojej mimice jest masakra juz po kilkudziesięciu minutach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki primer polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 14:29   #1420
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
A jaki primer polecasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aktualnie używam nie primera, a silikonowej bazy z Pierre Rene.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 09:51   #1421
maddiepl
Przyczajenie
 
Avatar maddiepl
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Question Dot.: Neauty Minerals

Hej dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu siedzi
Do tej pory używałam AM Matujący Golden Fair (zima)/Golden Light (lato), ale chciałam kupić teraz kryjący Neauty też z gamy golden i zastanawiam się, czy na zimę zaopatrzyć się w Golden Light? Bo gdzieś słyszałam, że odcienie Neauty są o ton jaśniejsze w stosunku do odcieni AM, więc w takiej sytuacji Fair byłby chyba za jasny
Z góry dziękuję za pomoc! Wiem, że najlepiej byłoby zamówić swatche, ale niestety już nie mam na tyle czasu, a zależy mi na tym, by zaopatrzyć się w jakiś podkład mineralny na zimę
maddiepl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 10:00   #1422
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez maddiepl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu siedzi
Do tej pory używałam AM Matujący Golden Fair (zima)/Golden Light (lato), ale chciałam kupić teraz kryjący Neauty też z gamy golden i zastanawiam się, czy na zimę zaopatrzyć się w Golden Light? Bo gdzieś słyszałam, że odcienie Neauty są o ton jaśniejsze w stosunku do odcieni AM, więc w takiej sytuacji Fair byłby chyba za jasny
Z góry dziękuję za pomoc! Wiem, że najlepiej byłoby zamówić swatche, ale niestety już nie mam na tyle czasu, a zależy mi na tym, by zaopatrzyć się w jakiś podkład mineralny na zimę


Niestety nie mam już minerałów do porównania, ale rzeczywiście - wychodzą jaśniejsze niż AM
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:47   #1423
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Neauty Minerals

Poradźcie proszę jaki kolor z Pixie Wam pasuje jeśli używacie Neauty Neutral Fair?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 15:08   #1424
gazia
Raczkowanie
 
Avatar gazia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ziemiomorze
Wiadomości: 162
Dot.: Neauty Minerals

maddiepl Nie wiem, na ile to pomoże. Jestem na poziomie golden fairest AM. Z Neauty używam golden medium light i jest minimalnie za jasny. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku poziom light będzie zbyt jasny. Istotne jest też to, że goldeny z neauty są , dla mnie, bardziej złoto-neutralne. Nie mają oliwkowego podtonu jak AM.

Edytowane przez gazia
Czas edycji: 2019-08-23 o 15:10
gazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 18:15   #1425
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Poradźcie proszę jaki kolor z Pixie Wam pasuje jeśli używacie Neauty Neutral Fair?
Wydaje mi się, że najlepszym kolorem będzie Vanilla Delight. U mnie Neutral Fair wypada lekko szarawo (sama nie wiem jak to określić, ale twarzy brakuje życia) i podobnie czuję się w Vanilli. W Neauty nie znalazłam odcienia idealnego, za to z Pixie kocham Creamy Natural - polecam zamówić próbkę, bo jest świetny
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.