tragiczne strzępy! błagam o pomoc :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 22:40   #1
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Angry

tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(


Moje Drogie, być może moja sprawa wyda się Wam mało znacząca, zwykła, łatwa. Jednak tak nie jest. Ja już po prostu dalej tak nie mogę. Moje włosy od zawsze są moim utrapieniem, największym kompleksem. Są po prostu PASKUDNE!



Nie dość, że nie należą do najgęstszych, to wyglądają tak jak na zdjęciu. Nic nie jest w stanie ich ułożyć - ani pianka, ani żel, ani guma, ani lakier. Są zniszczone, niezdrowe, po prostu wstyd mi się z nimi pokazywać. Jak oglądam na wizażu Wasze piękne włosy aż zwija mnie z zazdrości ja o takich mogę tylko pomarzyć.

Załączam zdjęcia, bo kto nie zobaczy, to nie uwierzy jak można mieć takie paskudztwo na głowie. Powiecie - dbaj o nie! A ja od kilku dobrych lat niczego innego nie robię. Używam kosmetyków typu ( maski Kallos, henna treatment wax, masa różnych odżywek, zawsze prepraty do włosów zniszczonych ). Ponadto systematycznie używam nafty, olejku rycynowego i żółtka. Łykam suplementy. Piję drożdże. Piję pokrzywę. Robię dosłownie WSZYSTKO, żeby doprowadzić je do stanu używalności. OD LAT. Od lat kończy się to fiaskiem i za każdym razem jak chcę ładnie wyglądac, ładnie je ułożyć... dosłownie jestem bliska płaczu...

nie da się.

nie używam prostownicy, lokówki, karbownicy, ani nawet nie suszę ich suszarką! użyłam chyba wszystkich sposobów z Waszych list z poradami, olejki, jedwabie, maseczki. zrezygnowałam z stylingu, bo nic nie dawało. odżywkę daję po każdym myciu, a myję co 2-3 dni. są przesuszone, za nic nie można ich nawilżyć! myję je letnią wodą - nie za gorącą, kończę zimnym strumieniem, żeby zamknąć łuski. moja dieta jest pełna witamin, odżywiam się dobrze. łykam witaminy, jem w postaci owocków i warzyw.


moje włosy są paskudne! nie mogę tak już włosy sa bardzo ważne dla kobiety, naprawdę czuję się przez nie niesamowicie NIEATRAKCYJNA!

psują mi cały wygląd, mimo że nie jestem brzydka,
to przez nie taka jestem...
włosy to uwieńczenie kobiecej urody
włosy... a nie takie pióra

nie wiem skąd one takie się wzięły!

podcinam je regularnie, końcówki, więcej niż końcówki. I nic.
Jak grochem o ścianę. Teraz na jesień, jak wzrasta wilgotność powietrza jest jeszcze gorzej.

Kiedyś użyłam farby Joanny, ale nie zauwazyłam zmianu stanu moich włosów... chyba już gorsze nawet i tak być nie mogą!



powiedzcie mi, proszę
co mam do diabła zrobić, marzę o długich, pięknych włosach
robię WSZYSTKO, żeby polepszyć ich stan
a idzie jak grochem o ścianę, już się załamuję, naprawdę... nie potrafię zaakceptować takiego g... za przeproszeniem na głowie siano, siano, siano, paskudztwo, parszywstwo... nie wiem, myślałam powaznie nawet o peruce, ale to przecież nie załatwi sprawy.

jestem zrozpaczona, naprawdę

proszę, dajcie mi jakieś wskazówki!

Edytowane przez zgagaaa
Czas edycji: 2009-05-05 o 17:14
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:47   #2
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

patrzac na te zdjecia zazdroszcze ci slicznych wlosow, albo to aparat zmienia obraz, albo to ty tego nie dostrzegasz. moje wlosy sa przecietne i uwiez mi, za bardzo chcialabym miec takie jak ty. czasami wlosom trzeba dac odetchnac, a z tego co ty tu piszesz to chyba im tego odpoczynku nie dajesz. proponuje zmniejszyc stosowanie odzywek itp. do minimum, zaczac zdrowo sie odzywiac (!!) i ewentualnie polozyc sobie raz a 3 mies olejek rycynowy.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 00:21   #3
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Co za dużo to nie zdrowo i jak przedobrzysz z odzywkami to tez mogą być brzydkie szorstkie sianowate. Widać że masz gęste włoski. Ja mam 2 na krzyż i walcze znowu z wypadaniem. Nie uważam że masz zniszczone włosy ale daj im odetchnąć podetnij i uzywaj wszystkiego w umiarze.
__________________
All I want is the wind in my hair
To face the fear but not feel scared
Oooh, wild horses I wanna be like you


I wanna run with the wild horses
Run with the wild horses




AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 02:38   #4
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Masz naturalne loczki, więc to pewnie stąd ta sianowatość włosa. Sięgnij po profesjonalne maski, ale nie przesadzaj z nimi, bo są bardzo mocne. Tu polecałabym wersje Oleo-relax do włosów suchych i kręconych - kąpiel i maskę, jest też olejek z tej serii a na codzień Loreal wersja pomarańczowa - sklepowa - do włosów suchych i niezdyscyplinowanych (pachnie obłędnie, ale Kerastase Oleo-relax jest silniejszy). Obowiązkowo od czasu do czasu jakiś zabieg u fryzjera, który spowoduje, żewłosy będą piękne. I trochę więcej uśmiechu i niestety samokokrytycyzmu. Nie za dobrze wygląda taka uwaga w stylu "nie jestem brzydka". Nie piszemy ani nie mówimy tak o sobie, bo po pierwsze różna bywa prawda - a po drugie - to inni (wiarygodni ludzie a nie z uprzejmności) mogą ocenić, czy jesteśmy dobre, mądre, inteligente tak samo czy jesteśmy ładne czy brzydkie czy raczej przeciętne. Więc radzę też trochę samokkrytycyzmu

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-11 o 02:41 Powód: Zapomniałamdodać o zabiegu u fryca;)
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 12:00   #5
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

zgagaaa moje włosy wyglądają identycznie po umyciu i rozczesaniu
też nie jestem z nich zadowolona a po ponowym zmoczeniu i nałożeniu czegoś co trochę je "pozlepia" wyglądają lepiej
masz typowe włosy podatne na kręcenie/falowwanie i takich ich urok że są wiecznie suche.

Po rozczesaniu i wychnięcu nawet najlepsze specyfiki mi nie pomagają..muszę je ponownie zmoczyć , nie rozczesywać i coś nałożyć
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 12:25   #6
etsiboso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

ja mialam ogromny problem z wlosami po nieudaje trwalej, taki sianowaty baranek na glowie;/ i wlasciwie juz sie poddalam, kiedy zupelnie przypadkiem kupilam elseve z technologia cement-ceramidy (na poczatku sie smialam z tego "cementu";p) i nagle BAH! wloski odrodzone i wygladaja jak po wyjsciu od fryzjera zrezygnowalam ze wszystkich odzywek itp, po umyciu i osuszeniu recznikiem wcieram tylko odrobine balsamu nivejki straight&easy , potem suszara i jest cud-miod, polecam!

ps. oczywiscie kazdy wlos jest inny wiec nie daje gwarancji no i tak jak wyzej kobietki wspomnialy co za duzo maseczek, odzywek itp to nie zdrowo!
etsiboso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:03   #7
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Ja mam identyczne, ale uważam je za swoją największą ozdobę, której zazdroszczą mi wszystkie koleżanki Mnóstwo dziewczyn wręcz marzy o takich włosach, choć są kłopotliwe do układania i trzeba mieć na nie patent.

Pod żadnym pozorem ich nie rozczesuj, tylko pozwól się im naturalnie skręcić - ja myję włosy wygładzającym fioletowym Sunsilkiem (którego mi właśnie wycofano ze sprzedaży ), później psikam lekko wilgotne nabłyszczaczem Kallosa, delikatnie podsuszam suszarką intensywnie je ugniatając i voila! Jesli mi się nie chce, to wyciskam je w ręcznik (nie wolno pocierać), wcieram jakiś balsam ktorego sie nie spłukuje i tak sobie same schną, mam wtedy burzę małych loczków.

Spróbuj je zakręcić na wałki średniej wielkości tak na ok. 2,5 h, wałki sprawią że każdy włos nie będzie sterczał w inną stronę i powstaną takie wygładzone loki. Później potrząśnij kilka razy energicznie głową i możesz iść na randkę.
Musisz się pogodzić z tym, że Twoje włosy są kręcone/falowane i ich struktura nigdy nie pozwoli Ci uzyskać efektu lejących włosów jak z reklamy. To, że nie błyszczą nie jest efektem zniszczenia, tylko specyficznej struktury - po nakręceniu na wałki i delikatnym wygładzeniu gdzie nie gdzie prostownicą, będą błyszczały jak oszalałe.
Ja wyglądałam podobnie całe życie i miałam z tego powodu kompleksy nie mniejsze niż Ty, aż w końcu na studiach nauczyłam się z nimi żyć i nie zamieniłabym je teraz na żadne inne. Głowa do góry!

Poniżej moje zdjęcie, niezbyt udane, ale taki efekt uzyskuję 'na szybko'
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2010-02-15 o 21:09
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 15:13   #8
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Naprawdę nie masz co narzekać na wlosy. Ja na Twoim miejscu:
1. Zrezygnowalabym z suplementów- po cholerę się tym faszerować?
2. Zrezygnowalabym z mycia wlosów szamponem. Myślę, że Twoje wlosy moglyby polubić mycie odżywką [ jest o tym osobny wątek ]
3. Nie rozczesywalabym wlosów [ nie napisałaś czy to robisz czy nie ]. Lepiej pozwolić im się kręcić Tu polecam wątek o włosach kręconych i falowanych

A co do kosmetyków to do mycia polecam balsam Mrs.Potter's z aloesem lub z dziką różą. A po umyciu już bez spłukiwania dobra może być odżwyka Ziaji, ta z olejem rycynowym. Warto też wypróbować odżywki bez spłukiwania Mrs. Potter's.
Wszystkie kosmetyki, które poleciłam nie były testowane na zwierzętach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 22:34   #9
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

taka już jest z kręconymi włosami. też takie miałam ! W czerwcu ubieglego roku miałam robiony zabieg trwałego prostowania włosów. Faroukiem, nie jakieś x- tenso itp zupełnie inne włosy, proste, zdrowe, sypkie. nie wyobrazam sobie zeby teraz wrócić do tych moich loczków. ale to jest alternatywa tylko jeżeli chciałabyś aby były proste koszt takiego zabiegu to ok 400-500 zł.na włosach do łopatek,, co około 8 miesięcy bo trzeba robić odrost.
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 23:42   #10
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Dziękuję Wam za wszystkie porady dziękuję też za miłe słowa, że jednak nie jest tak źle. Jednak... jest okropnie. Ale... jakoś trzeba będzie zacisnąć zębiska. Chodzi właśnie o to, że nie są to takie typowe loczki. Tylko każdy w inną stronę, na przekór, na złość.

Myślałam, że duża ilość odżywek nie jest niewskazana... ale jednak chyba można 'przenawozić' włoski. Ostatnio przystopowałam i ograniczyłam się do Elseve z cementem, o którym wspominałyście... szamponie i odżywce, jednak nie zauważyłam jakiejś niesamowitej różnicy.

johnw57 - co do samokrytycyzmu - za piękność się nie uważam, nie myślę, że jestem naj naj naj. Ale też nie myślę, że jestem ostatnią maszkarą. Nie jest źle, ani tragicznie, więc myślę, że nie ma potrzeby się jeszcze dołować tym, że jestem brzydka. Faceta cudownego mam, inni też zwracają na mnie uwagę, a piękno przecież to nie tylko wygląd więc mówienie sobie "jestem brzydka, pożałujcie mnie" też chyba mija się z celem

Layila - Twoje włoski są bardzo ładne, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym taki efekt uzyskać! będę próbować.

A mycie odżywką to bardzo dobry pomysł. Muszę spróbować
Dziękuję raz jeszcze.
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 23:49   #11
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

fioletowa odzywka sunsilk jest najlepsza na takie wloski, niedroga i ogolnodostepna, warto sprawdzic
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 13:06   #12
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Aby zamknąć łuski włosa po myciu, proponowałabym po spłukaniu wlosow wodą spłukac je jeszcze raz wodą z dodatkiem kilkunastu kropli octu kuchennego, a nastepnie spłukac jeszcze raz dokładnie chłodna wodą.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:56   #13
agisiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Nie uważam, żebyś miała aż tak okropne włosy. Myślę natomiast, że masz na ich punkcie kompleks. Tak jak już ktoś napisał, co za dużo to nie zdrowo- może za dużo specyfików uzywasz. Radzę Ci stosować coś co podkreśli skręt Twoich włosów i ciekawsze ścięcie. I przyjrzyj się sobie jeszcze raz, tym razem z dystansem, a sama dostrzerzesz, że nie jest tak katastrofalnie jak uważasz.
agisiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 19:10   #14
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Polecam olejek rycynowy!!!!!!!
Moje włosy po nim wyglądają lepiej, niż na poniższym zdjęciu.
A i wątek o rycynie: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post9357414 Jest przede wszystkim tani i można go dostać w każdej aptece (no, prawie w każdej).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wm_normal_dok_adka.jpg (30,5 KB, 126 załadowań)
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:37   #15
poly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Zgaaga-gdzieś słyszałam o kosmetykach do włosów puszących się-popytaj w dobrych sklepach kosmetycznych.
Widzę,że masz kompleksy-ale czy trochę nie przesadzasz?
Masz dość-widać gęste-a jedynie nieco niesforne włosy.
Może spróbuj wybrać inna fryzurkę-zwiąż włosy,spleć,upnij-pokombinuj!
A przy okazji podcinania końcówek,możesz poradzić się fryzjerki.
Gdybyś miała -tak jak ja,proste,cienkie,lecące włosy-mogłabyś narzekać.Chyba zrobię w końcu trwałą-bo ani modelowanie,ani pianka,ani lakier nie pomogą gdy trochę wilgotne jest powietrze albo wiatr-to z 15 min.i-po fryzurze!Wyglądam jak ulizana-a wyjątkowo mi to NIE PASUJE!!
A może obetniesz włosy?Skoro tyle zmartwień Ci przynoszą-ja tam bym chętnie się z Tobą zamieniła!
poly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:11   #16
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Dziękuję za odpowiedzi!

ale jeśli mam je obciąć, to jak?
one wcale nie są gęste


błagam o pomoc.
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:31   #17
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Co do obcinania to nie pomogę. A powiedz czy ty je czeszesz po umyciu?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:20   #18
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Tak, czeszę. Grzebienie z szeroko rozstawionymi zębami.
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:23   #19
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Wiesz co moja koleżanka ma b. podobne włosy do Ciebie. I ona i w ogóle nie czesze i ma bardzo ładne ye włoski. Spróbuj nie czesac, np tylko po umyciu(gdy troche przeschną),
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 21:06   #20
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

moje wlosy nieułozone wygladaja tak samo jak twoje. jesli chce miec ladne loczki to nakladam odpowiedni preparat i juz wyglada to lepiej, jesli chce miec fale wyciagam na szzcotke i zaplatam w warkocz a jesli proste to prostuje. tez kiedys bardzo sie przejmowałam sianowatymi wlosami ale pomogla mi prostownica, gdyz po niej nawet w wilgotnym powietrzu mi sie wlosy nie wkrecaja, no ale niestety niszczy wlosy.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:18   #21
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: tragiczne strzępy! błagam o pomoc :(

Stosujesz za dużo odzywek itd.
Moje włosy wyglądały niemal identycznie jak Twoje, kiedy stosowałam za dużo kosmetyków.
Odżywka, maseczka, potem "jedwab", spray do prostowania ...
Włosy były obciążone, rozpuszone, wystarczyła odrobina wilgoci a one dosłownie STAWAŁY.
Wygladały poobnie do Twoich i tez za nic nie dało się z nimi czegoś zrobić.
Masz w ogóle podobne włosy do moich gęste i puszyste itd.
ŻADNA z fryzur nie tryzmała sie dłuzej niż pięc minut, były sianowate i ... same wiecie o co mi chodzi. koszmar. prostowałam je nawet gozine paliłam je ..wyszłam do sklepu na osiedlu..wróciłam i było niemożliwe do rozczesania sianko
ech trudno to opisac, wyglądałam okropnie
Gdy zaczęłam stosowac mniej kosmetyków, i zmieniłam je na "lżejsze" i naturalne przestałam używac suszarki prostownicy to włosy stały się odmienione.
Zupełnie inne. Na prawe cudowna rpzemiana.
Lekkie fale gładziutkie i błyszczące

Włosy potrzebuja odpoczynku, nie lubią byc ciągle czyms atakowane. .są dość delikatną struktura i zbyt dużo detergentów i innych substancji po prostu je niszczy

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:19
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.