Pomadkomaniaczki - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 14:51   #3091
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma pomadke Loreal Balmain? Szukam sprawdzonych opinii bo na yt same zachwyty od youtuberek a wiadomo jak to z nimi jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj w drogerii sprawdzałam bo bardzo byłam ich ciekawa i jak opakowania do mnie trafiają, niektórych konsystencja tez ok, bardziej jak satyna a nie typowy mat. Natomiast konsystencja tej najjasniejszej to jakies nieporozumienie - jakbym kredą po ręce malowala. No i kolory.. nie, nie i nie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 15:34   #3092
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez mary2021 Pokaż wiadomość
polecam pomadki matowe z firmy INGLOT, przede wszystkim są długotrwałe, mają szeroką gamę kolorystyczną, więc każda z Pań mogłaby coś dla siebie znaleźć
Pomadki z inglota są spoko, lubię tam węszyć pomadkowe nowości, ALE ten wpis na kilometr cuchnie reklamą.
Nieładnie
Swoją drogą, to już naprawdę trzeba mieć talent, aby na forum o pomadkach, gdzie każdy poleca i dzieli się swoimi uwagami o konkretnych kosmetykach, tak napisać tekst o jakiejś marce, aby brzmiał jak spam
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 15:20   #3093
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma pomadke Loreal Balmain? Szukam sprawdzonych opinii bo na yt same zachwyty od youtuberek a wiadomo jak to z nimi jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swatch'owałam tylko na ręce.

Kolory paskudne (poza banalną Domination i Confesion) .

Nie było terstera Confidence, a tylko ta mnie interesowała. Tyle, że w ciemno jej nie wezmę :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 17:04   #3094
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Szukam pomadki w kolorze amarantowym i nic nie moge znależć, może Wy coś kojarzycie?
Z maca nic nie znalazłas takiego? I bardziej w fuksje lecacą czy w malinę, jaskrawy czy stonowany?
Bo Relentlessy Red w sumei jest amarantowa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-02-23 o 17:05
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 08:32   #3095
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z maca nic nie znalazłas takiego? I bardziej w fuksje lecacą czy w malinę, jaskrawy czy stonowany?
Bo Relentlessy Red w sumei jest amarantowa.
Do maca jeszcze nie dotarłam. Stosowany i lecący w fuksje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 23:16   #3096
April11
Przyczajenie
 
Avatar April11
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 14
Dot.: Pomadkomaniaczki

Jestem początkującą pomadkomaniaczką i potrzebuję pomocy Kupiłam niedawno pomadkę Rimmel Stay Matte w kolorze 810 i bardzo mi się on podoba, ale kompletnie nie umiem się nim malować ;( Wychodzi mi rozlany kontur, a na ustach są ciemniejsze i jaśniejsze plamy, wygląda to bardzo nieestetycznie i niechlujnie. To raczej nie wina samej pomadki, bo inni na nią nie narzekają, a jak testuję na dłoni to nakłada się równomiernie. Myślicie że odpowiednia konturówka załatwiłaby sprawę? Jeśli tak, to możecie mi polecić jakąś pasującą i najlepiej niedrogą? Czy może powinnam zmienić sposób nakładania? Proszę o rady
April11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 14:28   #3097
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez April11 Pokaż wiadomość
Jestem początkującą pomadkomaniaczką i potrzebuję pomocy Kupiłam niedawno pomadkę Rimmel Stay Matte w kolorze 810 i bardzo mi się on podoba, ale kompletnie nie umiem się nim malować ;( Wychodzi mi rozlany kontur, a na ustach są ciemniejsze i jaśniejsze plamy, wygląda to bardzo nieestetycznie i niechlujnie. To raczej nie wina samej pomadki, bo inni na nią nie narzekają, a jak testuję na dłoni to nakłada się równomiernie. Myślicie że odpowiednia konturówka załatwiłaby sprawę? Jeśli tak, to możecie mi polecić jakąś pasującą i najlepiej niedrogą? Czy może powinnam zmienić sposób nakładania? Proszę o rady
Spróbuj najpierw przetrzeć usta żeby na pewno nie zostały na nich ślady balsamu, wilgoci, nierównomiernie nałożonych resztek podkładu. I staraj się nabierać i nakładać na usta mniejsze ilości pomadki, ewentualnie wycierać szpatułkę. Może to naprawi problem nierównomiernego nakładania i wylewania się produktu poza kontur ust
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 15:44   #3098
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez April11 Pokaż wiadomość
Jestem początkującą pomadkomaniaczką i potrzebuję pomocy Kupiłam niedawno pomadkę Rimmel Stay Matte w kolorze 810 i bardzo mi się on podoba, ale kompletnie nie umiem się nim malować ;( Wychodzi mi rozlany kontur, a na ustach są ciemniejsze i jaśniejsze plamy, wygląda to bardzo nieestetycznie i niechlujnie. To raczej nie wina samej pomadki, bo inni na nią nie narzekają, a jak testuję na dłoni to nakłada się równomiernie. Myślicie że odpowiednia konturówka załatwiłaby sprawę? Jeśli tak, to możecie mi polecić jakąś pasującą i najlepiej niedrogą? Czy może powinnam zmienić sposób nakładania? Proszę o rady
Nigdy nie testowałam tej pomadki, ale jest szansa, że jej formuła ci nie służy. Swatche innych osób, zwłaszcza profesjonalnie prowadzących blogi, vlogi mogą być mylące, bo zazwyczaj takie osoby mają superzadbane usta plus może i jakieś bazy pod pomadkę. Tak czy siak z doświadczenia wiem, że plamy, to zazwyczaj wynik niezadbanych ust (ze skórkami, pękających, źle nawilżonych, itd.) plus formuła, która takich rzeczy nie przebacza. Niektóre kosmetyki tak mają, że dobrze wyglądają tylko na perfekcyjnie zadbanych, gładkich ustach. Co zazwyczaj jest ich wadą
Wyłazi ci poza kontur ust, bo może chcąc ujednolicić kolor, nawalasz za dużo kosmetyku i ten w końcu się wylewa?
Ja bym polecała zakupić po prostu jakiś inny kolor, innej marki. Najlepiej pudrowany róż lub jasną czerwień, bo one rzadko mają kłopotliwe formuły (ty, z tego co widzę, zakupiłaś kolor vampa, a one często bywają kłopotliwe i sama nieraz z podobnymi kolorami miałam problem z równomiernym nałożeniem). Ja bym ci polecała np. kredkę do ust (lip crayon czy jakoś tak) od golden rose. Spróbuj jakiś spokojny, sprawdzony kolor, np. 08. Bardzo dobrze kryje, jest trwała, niewiele przesusza, a dzięki kształtowi kredki - łatwo ci będzie zrobić dokładny obrys ust. Nie ma szans, żeby ci "krwawiła". No i jest tania.
Poza tym - zadbaj o pielęgnację ust - np. rób sobie naturalne peelingi z miodu i cukru trzcinowego. I powinno być ok.
Jak dla mnie, większa szansa, że trafiłaś na personalnego bubla, niż że robisz coś nie tak;p Nakładanie pomadki, to może być forma medytacji, ale żadna filozofia;p
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 17:16   #3099
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 285
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cześć dziewczyny, wpadam na chwilę, bo szukam pomadki

Takiego grunge'owego ciemniejszego nudesa. brązowawego, ale nie mocno ciepłego. taki brązo-szaro-różowawy. dodałam zdjęcie do grupy na Photobucket wymieszałam Golden Rose velvet matte 22 i czarną pomadkę, trochę odcisnęłam i wyszło MNIEJ WIĘCEJ to co chcę miec, ale bez takich skomplikowanych kombinacji oglądałam swatche różnych pomadek w internecie, ale na każdym zdjęciu wychodzą inaczej :/ najlepiej coś z tańszych
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 21:36   #3100
kloska87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja lubie pomadki z Bell, sa dobre jakosciwo i niedrogie, raz kupilam jedna w biedronce i jakoś przypadly mi do gustu.
kloska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 12:52   #3101
April11
Przyczajenie
 
Avatar April11
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 14
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziękuję za rady Spróbuję jeszcze z nią powalczyć, bo bardzo mi się podoba ten kolor, może mam jeszcze za mało doświadczenia w nakładaniu ciemnych, płynnych pomadek. Myślę, że to nie moje usta sprawiają problem, bo są bardzo zadbane, robię peelingi, masuję je delikatnie szczoteczką do zębów i dzięki temu skórki rzadko się pojawiają.
April11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 18:33   #3102
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez kloska87 Pokaż wiadomość
Ja lubie pomadki z Bell, sa dobre jakosciwo i niedrogie, raz kupilam jedna w biedronce i jakoś przypadly mi do gustu.
pomadki Bell z biedronki rządzą! mam po kilka sztuk w kolorze 02 i 05 - po jednej w każdej torebce i kieszeni każdej kurtki, są super
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 11:27   #3103
sialkamarta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 11
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja lubię pomadki z golden rose, chyba nie jestem w mniejszości, wiele dziewczyn je poleca. One są trwałe, dobrze napigmentowane, nie są drogie
sialkamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 17:03   #3104
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Odpowiednik Wibo Million Dollar Lips 1

Cześć
Szukam odpowiednika pomadki Wibo Million Dollar Lips nr 1, zależy mi na bardzo zbliżonym odcieniu, w Wibo nie odpowiada mi formuła, wolałabym coś co nie jest tak wyczuwalne na ustach.
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 20:59   #3105
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja uwielbiam pomadki, szminki, praktycznie mam je wszędzie - w każdej torebce, kurtce... i ciągle kupuję kolejne! Jedne są lepsze, inne gorsze. Zdecydowanie uwielbiam pomadki ochronne, które mają taką jakby...woskową (?) formułę, jak np. pomadka z rossmanna isany. Albo klasyczna nivea, w ciemnoniebieskie opakowaniu. Ale hitem dla mnie stała się szminka (pomadka), która chroni przed opryszczką! Nabawiłam się zimą tego cholerstwa, ale znajoma poleciła mi właśnie taką szminkę, która ma w sobie składnik, który chroni przed opryszczką, żeby nie powracała. Oczywiście zamieszkała na stałe w mojej torebce.
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 15:43   #3106
tomiska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 12
Dot.: Pomadkomaniaczki

Teraz na promocjach zaopatrzyłam się w kilka pomadek między innymi Oh my lips z eveline, kolory przestawione na zdj nie do końca są zgodne z rzeczywistością, ale to najmniejszy problem. Ogólnie są dość trwałe, do tego w zestawie znajduje się konturówka, największy plus jest taki, że nie wysuszają tak bardzo, jak GR.
tomiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 17:11   #3107
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez tomiska Pokaż wiadomość
Teraz na promocjach zaopatrzyłam się w kilka pomadek między innymi Oh my lips z eveline, kolory przestawione na zdj nie do końca są zgodne z rzeczywistością, ale to najmniejszy problem. Ogólnie są dość trwałe, do tego w zestawie znajduje się konturówka, największy plus jest taki, że nie wysuszają tak bardzo, jak GR.

Pokaż fotę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 17:39   #3108
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Pokaż fotę.
Kilka odcieni Oh my Lips wrzucałam tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4687

5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 11:39   #3109
Beachy
Przyczajenie
 
Avatar Beachy
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 28
Dot.: Wasze ulubione szminki

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
dla mnie lumene natural code to świetne pomadki za niską cenę
jak ktoś woli wyższą półkę, to polecam diora
YvesRocher ** jest super **
Beachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 14:37   #3110
EileenSmith
Przyczajenie
 
Avatar EileenSmith
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Zamiennik pomadki Pierre Rene

Witam,
nigdzie nie mogę znaleźć pomadki Pierre Rene Royal Mat w kolorze 09 Posh Petal(brak koloru nawet w sklepie Pierre Rene).
Dlatego szukam zamiennika jak najbardziej zbliżonego do oryginału.
Czy możecie coś polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg royalmat01-12IMG_5348_www.jpg (31,4 KB, 85 załadowań)
EileenSmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 21:29   #3111
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Zamiennik pomadki Pierre Rene

Cytat:
Napisane przez EileenSmith Pokaż wiadomość
Witam,
nigdzie nie mogę znaleźć pomadki Pierre Rene Royal Mat w kolorze 09 Posh Petal(brak koloru nawet w sklepie Pierre Rene).
Dlatego szukam zamiennika jak najbardziej zbliżonego do oryginału.
Czy możecie coś polecić?
Golden Rose wersja matowa, nr 07 powinien pasować.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 13:29   #3112
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Zamiennik pomadki Pierre Rene

Cytat:
Napisane przez EileenSmith Pokaż wiadomość
Witam,
nigdzie nie mogę znaleźć pomadki Pierre Rene Royal Mat w kolorze 09 Posh Petal(brak koloru nawet w sklepie Pierre Rene).
Dlatego szukam zamiennika jak najbardziej zbliżonego do oryginału.
Czy możecie coś polecić?
Piekny kolor
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 13:35   #3113
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Zamiennik pomadki Pierre Rene

Cytat:
Napisane przez EileenSmith Pokaż wiadomość
Witam,
nigdzie nie mogę znaleźć pomadki Pierre Rene Royal Mat w kolorze 09 Posh Petal(brak koloru nawet w sklepie Pierre Rene).
Dlatego szukam zamiennika jak najbardziej zbliżonego do oryginału.
Czy możecie coś polecić?
Internetowo nie chcesz?
Jest na ladymakup np.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 17:55   #3114
karolinajot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja mam trochę problem z matowymi pomadkami, bo mi strasznie wysuszają usta, wolę jak pomadka jest mniej trwała, ale usta wyglądają na bardziej nawilżona. Wiecie ostatnio w rossmannie kupiłam pomadkę z balsamem nawilżającą z Wibo, świetna sprawa i nawet długo się trzyma. Ale musze przestać juz kupować pomadki, bo mam ich zdecydowanie za dużo.
karolinajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-30, 18:31   #3115
xmadzia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 19
Dot.: Pomadkomaniaczki

Może golden rose longstay nr 03 lub lovely extra lasting nr 4 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmadzia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 12:59   #3116
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez karolinajot Pokaż wiadomość
Ja mam trochę problem z matowymi pomadkami, bo mi strasznie wysuszają usta, wolę jak pomadka jest mniej trwała, ale usta wyglądają na bardziej nawilżona. Wiecie ostatnio w rossmannie kupiłam pomadkę z balsamem nawilżającą z Wibo, świetna sprawa i nawet długo się trzyma. Ale musze przestać juz kupować pomadki, bo mam ich zdecydowanie za dużo.
Mnie nie tylko matowe pomadki wysuszaja usta, malo znalazlam takich, ktore nie wysuszaja.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 15:58   #3117
EileenSmith
Przyczajenie
 
Avatar EileenSmith
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zamiennik pomadki Pierre Rene

Emilia 25 Na ladymakeup nie ma go w magazynie.
kasztanka3 mi też się bardzo podoba
karolinajot no ja akurat nie mam takiego problemu z matowymi pomadkami. Co do ilości pomadek, wątek nie bez powodu ma nazwę pomadkomaniaczki
xmadzia91 golden rose longstay 03 i lovely extra lasting 04 są za ciemne :/
Maggie Q, golden rose velvet matte lipstick 07 zdaje się być idealny <3

Dziękuję za (p)odpowiedzi
EileenSmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 22:28   #3118
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Zamiennik pomadki Pierre Rene

Cytat:
Napisane przez EileenSmith Pokaż wiadomość
Emilia 25 Na ladymakeup nie ma go w magazynie.
kasztanka3 mi też się bardzo podoba
karolinajot no ja akurat nie mam takiego problemu z matowymi pomadkami. Co do ilości pomadek, wątek nie bez powodu ma nazwę pomadkomaniaczki
xmadzia91 golden rose longstay 03 i lovely extra lasting 04 są za ciemne :/
Maggie Q, golden rose velvet matte lipstick 07 zdaje się być idealny <3

Dziękuję za (p)odpowiedzi
To fajnie
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 02:15   #3119
sabikos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 22
Dot.: Pomadkomaniaczki

Jeżeli chodzi o maty to oh my lips nie przesuszają ust, w zestawie jest też konturówka, w Rossmannie je znajdziecie.
sabikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 04:25   #3120
milanaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja bardzo lubię maty Oh my lips z eveline, bardzo dobre pomadki, które nie przesuszają ust, mimo że są własnie matowe i trwałe. Dla mnie bomba.
milanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.