Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 00:29   #3391
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Odp: Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Eweleen Pokaż wiadomość
Już tak było dobrze i znowu się zmasakrowałam... Testuje olejek arganowy , może jakoś to mi pomoże. Oczywiście bardziej na głowę, niż pryszcze
Daj znac jak efekty
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 22:33   #3392
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Odp: Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A w cholerę z tym wyciskaniem.
Czasami mniej wyciskam, a czasami jak się dopadnę, to robię totalną masakrę.
Byłam na wczasach, to ruszałam tylko to, co miało białą końcówkę, czyli no może z 5 wycisnęłam. Chciałam dobrze wyglądać 8-) Wróciłam do domu i jak się w lustrze tak dokładnie pooglądałam, to narobiłam sobie masakry.
Psycholog mi totalnie potrzebny. Jak nie z nudów wyciskam, to ze stresu, a jak nie ze stresu, to zawsze się znajdzie jakiś inny "dobry" powód.
Tragedia.
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 11:42   #3393
Eweleen
Raczkowanie
 
Avatar Eweleen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: Odp: Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Nikisa
Kupiłam olejek arganowy bielendy za niecałe 20 zł. Oczywiście nie jest to oryginalny 100 % olej, ale nawet się z nim polubiłam. Ładnie wyrównuje kolor skóry i ma fajną konsystencje (na włosy świetnie działa, już mi się tak nie plączą). Sięgnęłam teraz po Kajlas- najbardziej śmierdzący środek z jakim się spotkałam. Znajoma bardzo mi polecała, ale smród naprawdę jest okropny, jak coś starego i zatęchłego. Zobaczymy jak będzie po tym. Kosztował około 26 zł.
Eweleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 12:01   #3394
Deniq_capillos
Przyczajenie
 
Avatar Deniq_capillos
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja mam okropny problem, wszystko było by w porządku ale!
Mam na policzkach ogromną ilość czarnych wągrów, które w pewnym momencie robią się żółte i (same wyłażą) ale po prostu czasami nie wytrzymuje jak go widzę i albo go jakoś delikatnie wydrapie albo robię totalną masakrę, po za tym mam ogromną ilość podskórnych na brodzie których normalnie nie widać dopiero kiedy się uśmiecham widać takie nieprzyjemne grudki na brodzie. Czoło czyste, nos też nie jest najgorszy.

Jak to wszystko ohydnie brzmi kiedy się pisze o tym.

Od dzisiaj próbuję!
Deniq_capillos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 15:10   #3395
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cieszę się, że nie tylko ja mam ten 'problem'. No bardzo sobie zniszczyłam cerę wieloletnim wyciskaniem, takim nałogowym... Tak naprawdę już wlaściwie nie mam skłonności do tworzenia ropnych, czy jakichś większych wyprysków, ale i tak wyciskając - infekuję całą skórę i mam 'niespodzianki'.
Dlatego dołączam się do dyskusji, i... a co mi tam - od dzisiaj nie wyciskam! i będę tu się spowiadała z moich poczynań Wam też życzę determinacji w zostawianiu buzi w spokoju.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 16:44   #3396
mariola8922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Witajcie! Dobrze wiedzieć, że nie jestem z tym problemem sama. Od tego ciągłego drapania wszystko mnie boli Głowa, twarzy, dłonie... Postanowiłam od teraz z tym przestać! Kto zaczyna ze mną?
mariola8922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 23:22   #3397
mariols
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

witam,
chyba temat upadl
co to czyzby juz nikt nie wyciskał?
mam to samo i ciagnie sie za mna dosc dlugo...
zbyt dlugo...
ale chociaz mam swiadomosc problemu :/
mariols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 21:54   #3398
hanimerit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mam nadzieje ze kilka moich dobrych rad was zmotywuje do tego aby nie wyciskać krostek. Kiedyś mialam podobny problem, ciągle wyciskalam...rowniez szukałam jakiegoś sposobu w Internecie zeby w końcu z tym skończyć ale się nie udalo i tak po pewnym czasie wyciskania mialam tak okropny trądzik ze nie mogłam patrzeć w lustro...łzy same mi spływały po policzkach na ten widok...i dopiero doprowadzając się dosłownie do masakry stwierdziłam ze koniec z tym...i po prostu jak mialam ochote wyciskać to zawsze lampka mi sie zaswiecala "chcesz dalej tak wyglądać?" ii to pomagało...albo zróbcie sobie zdj po takiej masakrze na twarzy i często na nie patrzcie...Mam nadzieje ze troche was zniechecilam do wyciskania...jesli nie chcecie wydawać fortuny na dermatologów, kosmetologów i kosmetyki to lepiej skonczcie z tym!!! Trzeba jasno sobie powiedzieć ze jak inni moga nie wyciskać to ja też!!! Pozdrawiam i powodzenia życzę
hanimerit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:51   #3399
soter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ciężka sprawa, ale i ja podejmę próbę - grunt to sobie dobrze w łepetynie ustawić
__________________
Studio Urody Monika - kosmetyczka Łódź
soter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 15:29   #3400
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Hej
Dawno temu udzielałam się tutaj podejmując kolejne próby powstrzymania się od wyciskania tych małych paskudztw. Jak można się domyślić, nie wychodziło mi to najlepiej
Wyciskanie jest/było dla mnie swojego rodzaju terapią antystresową. Gdy tylko zdenerwowałam się czym bardziej robiłam pobojowisko na twarzy. W efekcie uzależniłam się od tego i rozdrapuję wszystko co wpadnie mi pod palce...

Wczoraj pokłóciłam się z TŻ, poszło o to, że nie panuję nad wybuchami gniewu. Powiedział, że krzywdzę tym nie tylko jego, ale najbardziej siebie. Nie wie o moim uzależnieniu i nie ma pojęcia jak bardzo trafił w sedno. Do mnie w końcu dotarło, że muszę zacząć się kontrolować. Mam wspaniałego faceta, który zasługuje na najlepsze i warty jest tego bym sama stała się lepsza
tak więc od dzisiaj - koniec z wyciskaniem! Jak na razie dobrze mi idzie, mimo kilku kuszących, ropnych gul. Byle do wieczora
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 23:55   #3401
mariols
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja właśnie tak mysle ze siedzi to gdzies gleboko w psychice...
Nawet na wizażu pisali o tym..
https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...skasz-pryszcze
to jest właściwie uzależnienie... ktoś pali, ktoś pije, ktoś się obżera słodyczami... rozne są uzależnienia..
Na mnie to nie działa ze ja sobie powiem "nie będę wyciskac, bo będę mieć znów na twarzy masakrę " ....
Szkoda tylko, ze mam naprawdę problematyczną cerę - nawet jak nic nie ruszam to zawsze cos mi wyjdzie.
mariols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 09:13   #3402
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Nie łudzę się, że uda mi się przestać wyciskać ot tak, z dnia na dzień dzięki mojej sile woli staram się ograniczać, nie rozdrapywać skóry przede wszystkim, aby nie mieć długo gojących się strupów. Wycisnęłam tylko te najbardziej widoczne, czarne wągry, po których nie zostaje ślad.
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:36   #3403
petitee
kiniemm
 
Avatar petitee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Słubice
Wiadomości: 10
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a już tak mi dobrze szło... zobaczyłam takich dwóch, oczywiście żeśmy się nie polubili i jak zwykle skończyło się na całej twarzy, ale próbuję sposobu z piciem szklanki wody - już mi pęcherz wysiada, a wieczór dopiero się zaczął
__________________

*nie wyciskam.. no, staram się
*dbam o włosy!
petitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 12:58   #3404
mariols
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A co to za metoda z ta szklanką wody?
nooo mi tez szlo dobrze, do dzisiaj.
mariols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 18:02   #3405
paugla
Raczkowanie
 
Avatar paugla
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

hej, podbijam..
Moje wyciskanie osiągnęło naprawdę tragiczny wymiar, rozwalam sobie nawet mało widoczne krostki i robię sobie z tego wielką ranę, wstyd. Z nerwów, ze stresu, z poczucia niskiej wartości, z przekonania: a, wycisnę, szybciej wyjdzie (co jest nieprawdą, jak wszystkie wiemy).
Postanowiłam działać stanowczo, bo już nie mam siły. Nie raz było tak, że mnie poniosło, a potem płacz i odruch wymiotny na swój widok.
Czas się wziąć za siebie.
Oddałam współlokatorce lusterka. W łazience lustro jest małe i w mało wygodnej pozycji, słabo oświetlone. Stan na teraz: 2 duże strupy, dwa małe. Zaczynamy.
paugla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 00:10   #3406
shiiawase
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja staram się wyciskać już takie, które są białe ( ) i to nie wyciskam palcami tylko igiełką przebijam i przez chusteczkę,szybko myje ręce i to miejsce specjalnym mydłem chirurgicznym. Te małe krostki to nawet się nimi nie przejmuje, nie chce wyciskać i nawet tego nie robię (silna wola!) tych jeszcze nie dojrzałych, ponieważ przez to mam na policzku pełno przebarwień właśnie od wyciskania takich.
shiiawase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 11:00   #3407
sunsilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Też muszę się w końcu wziąć za siebie, bo zauważyłam, że po wyciskaniu bardzo pogarsza mi się stan cery i mnie wysypuje. Czytałam gdzieś rady jak walczyć z trądzikiem neuropatycznym i postanowiłam kilka z nich wprowadzić w życie. Zobaczymy czy się uda
sunsilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:16   #3408
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a co sądzicie o myciu trwarzy szarym mydłem?
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:50   #3409
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
a co sądzicie o myciu trwarzy szarym mydłem?

ja jakos nie jestem przekonana do tego, obawiam sie zbyt duzego przesuszenia skory. wczoraj w rosmanie przegladalam mydla bialy jelen- tam maja z bursztynem, nagietkiem, slonecznikiem i chyba z otrebami pszennymi. wzielam ten z bursztynem za 5 zł, ale boje sie uzyc- obawiam sie jakiejs wysypki lub suchej skory :/ a podobno takie mydla potrafia czasem zdzialac cuda.... ktos uzywal tego bialego jelenia- ale nie tego klasycznego wlasnie?
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 20:38   #3410
shiiawase
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
a co sądzicie o myciu trwarzy szarym mydłem?
Kupiłam tydzień temu w Superpharm krem Avene TriAcneal. Mam nietypowy trądzik. Po nim wszelkie zaczerwienienia, krostki robią się suche, strupki (to znaczy, że się goja) niestety mam manię zdrapywania wszystkich strupków i tak caly tydzien, krostki mi sie suszyły, a ja je zdrapywałam, a wieczorem nakładając krem czułam piekielny ból (podobno jak boli/mrowi to krem działa). Również macie problem ze zdrapywaniem gojących się już wyprysków?
shiiawase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 10:06   #3411
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

witajcie
ostatnio też odkryłam u siebie trądzik neuropatyczny.
Trudno jest mi nie dotykać twarzy, włosów, ramion, pleców, gdy się denerwuję. Sama świadomość że to problem psychiczny to jedno, problem jest ze zrozumieniem co się dzieje ze mną w środku, że tak odreagowuję stres.
Bo że to stres - to wszyscy wiedzą.
Moja skóra przez ostatnie tygodnie nie jest gładka, co daje mi ciągły pretekst do tego by ją dotykać i 'badać' co zlikwidować jak wrócę z pracy.

Choćby wczoraj, obiecałam sobie, że dam spokój skórze, urlop się zbliża, cały dzień chodziłam rozemocjonowana, właściwie to od niedzieli popołudniu. No i pomimo wiedzy, trochę się obmacałam po twarzy późnym wieczorem. Pytanie co spowodowało to....
To choroba, uzależnienie jak każde inne.
Dopiero dziś zastanawiam się, co właściwie się stało, że dałam sobie 'dopalić'. Denerwuję się zbliżającym urlopem (mój pierwszy w życiu), że nie zdążę się spakować, że jedzenie które szykuję, nie wyjdzie że wzięłam na swoje barki zbyt wiele spraw do zorganizowania, presja czasu etc. No i jeszcze ta moja chęć robienia wszystkiego perfekt nie ułatwia mi życia. W dodatku chciałabym dobrze się czuć i wyglądać na tym urlopie. Zamiast cieszyć się wizją odpoczynku, ja się denerwuję.

Dziewczyny, może lepiej jest się zastanowić co się stało zanim dorwiemy lusterko i będziemy przyglądać się z 5 mm odległości i skubać. Wiem, że jest to siła trudna do opanowania, działa jak automat, nawet nie myślimy, a już to robimy.
Powstrzymywanie na siłę rąk nie zadziała na dłuższą metę. Przyczyny należy szukać w środku.

Dziś stwierdzam, że jestem (Cytat z artykułu): "występuję u osób znerwicowanych, które mają wysoki poziom lęku, nie radzą sobie ze swoimi emocjami, chorobliwie dążą do perfekcji, miewają skłonności do samookaleczeń. (...) mają zaburzony obraz siebie, nie widzą, że rany i blizny po rozdrapaniu szpecą ich bardziej niż niedoskonałości, zaskórniki i krosty.
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:50   #3412
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja nie wiem co robić, ale chyba sobie muszę ręce związać, bo niestety też to robię odruchowo, jak np, siedzę przy kompie to mimo woli się drapię, a wiadomo na klawiaturze i myszce nie jest zbyt czysto i jeszcze se to wszystko roznoszę
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 19:02   #3413
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Kurde ale u Was cisza
Od dziś się będę starać nie dotykać twarzy kto zaczyna ze mną ??? !
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 03:01   #3414
Melalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 28
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja bym się chętnie przyłączyła...
Melalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 09:14   #3415
mariols
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Tak , cisza na forum bo już nikt nie wyciska hahaha
Wszystkie już się z tym uporały :P
Jak mi się tawarz ładnie zagoi to i tak siadam i robie to samo a potem tygodniami znow trzeba to leczyc... to jest chore. Ja się już zastanawiam ze mi nie potrzeba dermatologa tylko psychiatry/psychologa....
Ostatnio probuje "naturalnych kosmetykow"
wykonuję piling z fusow z kawy - najlepiej jak kawa jest drobno zmielona...mi często zostaje z ekspresu wiec mam pod dostatkiem...
Biorę trochę takich fusów , łączę z zelem do mycia twarzy i jazda
Ostatnio zrobiłam sobie tonik z zielonej pietruszki i kwiatow z czarnego bzu....zagotowałam zielona pietruszkę w wodzie (200 ml) ok 3 min a potem zaparzyłam tym pod przykryciem łyżkę ususzonych kwiatów z czarnego bzu. Po przestudzeniu mam tonik, trzymam w lodowce i przemywam nim twarz rano i wieczorem.
Co robi pietruszka i kwiaty z czarnego bzu na cere? można poszukać na necie.
mariols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 10:06   #3416
sunsilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja w niewielkim stopniu uporałam się z moim trądzikiem. Znalazłam odpowiednią pielęgnację, która bardzo dobrze mi służy. Nie jest jeszcze idealnie i oczywiście wyskakują mi niespodzianki, zatem dołączam!
sunsilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 11:49   #3417
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ale się okłamałam :x
Rano miałam wysyp jak cholera i rano oczywiście wyciskanie ;/ kurde XD
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 12:51   #3418
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Wyciskam juz 15 lat.Zaczelam jako 16 latka i do tej pory nie radze sobie z tym.Mam rogowacenie okolomieszkowe na ramionach i przedramionach,plecach,no gach-grudki,ktore latwo sie wyciska,a pozniej skora wyglada tragicznie.Mialm okres w swoim zyciu (moze 2 ,3 lata),ze nie wyciskalam,a pozniej znowu wrocilam do nalogu.Wczoraj juz ladnie podleczona skore zaczelam meczyc.Nie mam juz sily,nie chce tego robic,a jednak ciagle do tego wracam.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 15:17   #3419
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Jutro mam iść na wesele kuzynki TŻa. Obca rodzina, więc na prawdę zależało żeby moja skóra wyglądała dobrze. Kupiłam prawie całą serię Ziaji liście manuka i cieszyłam się, bo efekty były widoczne. Praktycznie nie miałam już żadnych nowych wyprysków ani strupków. Do czasu. Dziś przerysowałam zderzak TŻowi w aucie, z nerwów usiadłam przed lustrem i same się domyślacie jak teraz wyglądam... Mam już dość siebie...
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 16:10   #3420
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

nie da sie powstrzymac... dla mnie jestto prostu odstresowanie po calym dniu, ale zeby zniwelowac efekty, najlepiej jest omijac lustro, a wtedy moze i wyciskanie bedzie mniej
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.