Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 18:30   #2881
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
a ta Au Naturel? co o niej sądzicie? bo gdzieś czytałam, że to najgorsza ich paletka [COLOR="Silver"]
Ja najczęściej używam właśnie Au Naturel, mam jeszcze OSS i Respect, ale to AN najbardziej lubię
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:07   #2882
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

No to zescie mi pomogły popatrze na jakieś przykładowe makijaże i wtedy spróbuje podjąć decyzje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:55   #2883
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
No to zescie mi pomogły popatrze na jakieś przykładowe makijaże i wtedy spróbuje podjąć decyzje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
każdemu co innego pasuje jak dla mnie OSS lepiej wyglada na chłodnym typie urody, mi osobiście bardziej pasuja pomarancze i złota, ciepłe fioelty(bo te chłodniejsze juz nie) borda itp. najlepiej jakbys powiedziała a jakich kolorach dobrze sie czujesz uważasz ze jest Ci najlepiej
Ja mam ciepły typ urody i pasuja mi z oss na dobra sprawe tylko organza i gift basket au naturel jest fajna ale jako paletka uzupełniajaca, bo tam są idealne wykańczajace odcienie w załamanie, bazowe itp.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:06   #2884
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Mój makijaż zawsze ograniczał sie tylko do podkladu, tuszu do rzęs, jakiegoś brazera, blyszczyka/pomadki i ewentualnie jak mi sie chciało to kreska na górnej powiece. I chciałabym teraz ten makijaż dopełnić o cienie. Wiem po sobie juz z góry ze będę raczej wybierać delikatne kolory bo ogólnie nie lubię miec mocnego makijażu nawet wieczorem dla mnie czasem czarna kreska jak jest zbyt gruba to juz za dużo ogólnie jeśli chodzi o kolory na powiece to nie umiem powiedzieć jakie bedą mi pasować bo nigdy nie nakladalam ich i dlatego wybór tej pierwszej paletki jest tak trudny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:26   #2885
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Mój makijaż zawsze ograniczał sie tylko do podkladu, tuszu do rzęs, jakiegoś brazera, blyszczyka/pomadki i ewentualnie jak mi sie chciało to kreska na górnej powiece. I chciałabym teraz ten makijaż dopełnić o cienie. Wiem po sobie juz z góry ze będę raczej wybierać delikatne kolory bo ogólnie nie lubię miec mocnego makijażu nawet wieczorem dla mnie czasem czarna kreska jak jest zbyt gruba to juz za dużo ogólnie jeśli chodzi o kolory na powiece to nie umiem powiedzieć jakie bedą mi pasować bo nigdy nie nakladalam ich i dlatego wybór tej pierwszej paletki jest tak trudny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też ciemnych cieni nie uzywam dlatego lubie złota i brzoskwinie bo naturalnie u mnie wygladaja a pomadki z ciepłych czy chłodnych odcieniach Ci lepiej??
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:37   #2886
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

W takich typu nude jakiś jasnych rozach wyglądam jak umarlak czyli raczej ciemniejsze ale bez przesady


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 
Razem od 07.01.2011


Edytowane przez daab123
Czas edycji: 2013-06-10 o 20:44
daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:46   #2887
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
W takich typu nude jakiś jasnych rozach wyglądam jak umarlak czyli raczej ciemniejsze ale bez przesady


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale ja pytam czy ciepłe czy chłodne kolory bo jeśli chłodne to OSS bedzie Ci pasować bardziej, jeśli raczej ciepłe, to paraguaya lub sunset
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 20:52   #2888
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Ale w OSS brazy wcale nie sa takie chlodne Ja przy cieplej cerze w Sunset wygladalam kiepsko bo te odcienie jakies dziwne sa, Paraguaya juz bardziej mi pasuje ale jest niesamowicie nudna i trudno wykonac nia zroznicowane makijaze. OSS jest bardziej uniwersalna i moim zdaniem jest dobra jako taka "podstawowa paletka".
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:11   #2889
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Raczej ciepłe
No nic, dziękuje za wszystke rady popatrze jeszcze, poczytam i dokonań jakiegoś wyboru


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
 
Razem od 07.01.2011


Edytowane przez daab123
Czas edycji: 2013-06-10 o 21:53
daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:40   #2890
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Myślę, że podwyżka cen jest związana z ciągłym wzrostem kursu dolara. Nie mniej jednak na stronie wciąż widnieje ta sama cena

Ostatnimi czasy zainteresowała mnie bardzo paletka Showstopper. Kolory wyglądają obiecująco, nie są zbyt nudne i myślę, że dałoby rade stworzyć coś zarówno dziennego, stonowanego, jak i mocniejszego.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:42   #2891
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Raczej ciepłe
No nic, dziękuje za wszystke rady popatrze jeszcze, poczytam i dokonań jakiegoś wyboru
Ja nie mam duzej kolekcji cieni i uzywam Sleek Storm, ma wystarczajaco duzo jasnych, zlotych odcieni na dzien, matowy braz do brwi i kresek oraz kilka ciemnych kolorowych odcieni na wieczor. Takie wszystko w jednym, dla minimalisty. Jedyne co moze Ci przeszkadzac to ze wiekszosc cieni jest perlowa i to bardzo, trzy maty to bez, ciemny braz i czern.

Idzie do mnie OSS, ciekawe czy bede mogla wykorzystac te rozowe odcienie do policzkow bo nie lubie ich na oczach..

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Myślę, że podwyżka cen jest związana z ciągłym wzrostem kursu dolara. Nie mniej jednak na stronie wciąż widnieje ta sama cena
Sleek drozeje w UK bo staje sie coraz bardziej popularny. Paletki kosztuja juz od jakiegos czasu £7.99, a w zeszylm roku byly po £6.49.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 14:15   #2892
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Ja nie mam duzej kolekcji cieni i uzywam Sleek Storm, ma wystarczajaco duzo jasnych, zlotych odcieni na dzien, matowy braz do brwi i kresek oraz kilka ciemnych kolorowych odcieni na wieczor. Takie wszystko w jednym, dla minimalisty. Jedyne co moze Ci przeszkadzac to ze wiekszosc cieni jest perlowa i to bardzo, trzy maty to bez, ciemny braz i czern.

Idzie do mnie OSS, ciekawe czy bede mogla wykorzystac te rozowe odcienie do policzkow bo nie lubie ich na oczach..

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------



Sleek drozeje w UK bo staje sie coraz bardziej popularny. Paletki kosztuja juz od jakiegos czasu £7.99, a w zeszylm roku byly po £6.49.
Na stronie nadal są po 9,99$
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 22:15   #2893
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

A mnie przeszla sleekomania. Nie biora mnie zadne paletki.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 16:20   #2894
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
A mnie przeszla sleekomania. Nie biora mnie zadne paletki.
też tak miałam przez pewien czas dlatego nie mam paletek z SHANGRI-LA
ale przeszło
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 12:06   #2895
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

ja się pozbyłam ostatnio 2 paletek
ale Sleekomania mi chyba nie przeszła kuszą nowe... oj kuszą
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 22:21   #2896
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

I stało się. Znalazłam na alledrogo paletkę Sleek Jewels i oczywiście kupiłam ...
Dla zainteresowanych link: http://allegro.pl/show_item.php?item=3312212984
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 18:10   #2897
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Palety cieni Sleek cz. II

witam, ma któraś z was może do oddania za koszty wysyłki lub za niewielką opłatą pustą paletkę po cieniach sleek?
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:19   #2898
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Przyszla paletka. Kolory sa fantastyczne. Moim zdaniem jakosciowo duzo lepsza od obecnych. Kolory piekne!
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 13:25   #2899
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

ja mam ochotę na jakiś nowy róż ze sleeka; kiedyś kupiłam odcień, który jak później się okazało kompletnie nie pasuje do mojej karnacji ale wtedy jeszcze mało wiedziałam na temat make-upu
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 11:20   #2900
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Palety cieni Sleek cz. II

Wiecie czy mozna dostac te cienie w Niemczech? Jezeli nie to z jakiej strony mam sie nie bac zamawiac?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:22   #2901
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Wybaczcie ze sie powtarzam w dwoch watkach Mozna dostac cienie Sleek w Niemczech? Jak nie, to skad mam sie nie bac zamawiac?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 22:45   #2902
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

To ja również dołączę do grona Sleekomaniaczek. Posiadam paletki OSS, Au Naturel, PPQ Me Myself and Eye i Sunset. Czytałam, że Sunset pasuje do zielonych oczu, ale jakoś mi osobiście nie podszedł... W ogóle prawie tej paletki nie używałam . Macie jakieś propozycje makijażu dla osoby z rudobrązowymi włosami, jasną cerą i zielonymi oczami? Coś jednak czuję, że będę się musiała Sunset pozbyć niestety, bo nie mam kompletnie pomysłów. Ech.

Edytowane przez magdis
Czas edycji: 2013-07-27 o 22:47 Powód: dopisek
magdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 23:24   #2903
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
To ja również dołączę do grona Sleekomaniaczek. Posiadam paletki OSS, Au Naturel, PPQ Me Myself and Eye i Sunset. Czytałam, że Sunset pasuje do zielonych oczu, ale jakoś mi osobiście nie podszedł... W ogóle prawie tej paletki nie używałam . Macie jakieś propozycje makijażu dla osoby z rudobrązowymi włosami, jasną cerą i zielonymi oczami? Coś jednak czuję, że będę się musiała Sunset pozbyć niestety, bo nie mam kompletnie pomysłów. Ech.
kurcze ja mam rudobrązowe włosy, zielone oczy i jasna ciepła karnacje i dla mnie sunset jest idealna paletką, najlepszą jaka mam, z kolei OSS zupełnie mi nie pasuje, poza tym takim jasnym perłowym brązem me myself and eye to tylko 2 cienie wykorzystuje- bordo i czerwień, reszta też zupełnie nie dla mnie. Ale szczerze jak dla mnie cieżko znaleźć paletke w której wiecej niż 3 cieni bym uzywała( poza sunset i paraguaya)
ja przy sunset wystarczy ze któryś z jasnych cieni połoze na cała powieke i juz idealny makijaż mam

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2013-07-27 o 23:26
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 12:50   #2904
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kurcze ja mam rudobrązowe włosy, zielone oczy i jasna ciepła karnacje i dla mnie sunset jest idealna paletką, najlepszą jaka mam, z kolei OSS zupełnie mi nie pasuje, poza tym takim jasnym perłowym brązem me myself and eye to tylko 2 cienie wykorzystuje- bordo i czerwień, reszta też zupełnie nie dla mnie. Ale szczerze jak dla mnie cieżko znaleźć paletke w której wiecej niż 3 cieni bym uzywała( poza sunset i paraguaya)
ja przy sunset wystarczy ze któryś z jasnych cieni połoze na cała powieke i juz idealny makijaż mam
Widać każdy ma inaczej Ja z kolei, jako ostatnią kupiłam Au Naturel, tak bez przekonania, bo czaiłam się na Storm, ale jednak okazała się bardzo miłym zaskoczeniem, bo ostatnio non stop jej używam Z PPQ strasznie mi się spodobał ten lawendowy fiolet i lubię go z tym mocnym fioletem (chyba Celebrate) z OSS używać, fajne dla mnie osobiście są też cienie zgniła zieleń i jasny żółty z PPQ ( oczywiście nie mam nazw:P). A Sunset mnie denerwuje, bo te jasne brązy i beże są dla mnie jakoś za ciemne jako kolory bazowe i kiepsko to wychodzi w rezultacie... Mam nadzieję, że kiedyś się przemogę.
magdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:20   #2905
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Widać każdy ma inaczej Ja z kolei, jako ostatnią kupiłam Au Naturel, tak bez przekonania, bo czaiłam się na Storm, ale jednak okazała się bardzo miłym zaskoczeniem, bo ostatnio non stop jej używam Z PPQ strasznie mi się spodobał ten lawendowy fiolet i lubię go z tym mocnym fioletem (chyba Celebrate) z OSS używać, fajne dla mnie osobiście są też cienie zgniła zieleń i jasny żółty z PPQ ( oczywiście nie mam nazw:P). A Sunset mnie denerwuje, bo te jasne brązy i beże są dla mnie jakoś za ciemne jako kolory bazowe i kiepsko to wychodzi w rezultacie... Mam nadzieję, że kiedyś się przemogę.
no właśnie dla mnie zieleń zgniła sie nie nadaje wcale, wogóle zielone sie dla mnie nie nadaja, a ten lawendowy fiolet mimo ze śliczny, to wygladam z nim jakbym chora była, bo jest za chłodny dla mnie niestety.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 09:43   #2906
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie dla mnie zieleń zgniła sie nie nadaje wcale, wogóle zielone sie dla mnie nie nadaja, a ten lawendowy fiolet mimo ze śliczny, to wygladam z nim jakbym chora była, bo jest za chłodny dla mnie niestety.
Pozwoliłam sobie zajrzeć na Twojego blogasa i wydaje mi się, że rozbieżności wynikają z tego, że masz jednak ciemniejszą cerę :P. I może ja jestem tym chłodnym typem urody?? Jakiego odcienia podkładu używasz? Ja zawsze i wszędzie Ivory. U Ciebie fajnie te brązy wyglądają na powiece, nawet nałożony tylko jeden odcień, ja się strasznie przyzwyczaiłam do opcji jasny- ciemny cień, bo jak nałożę tylko 1 to wydaje mi się, że mam strasznie małe oczy .
magdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:13   #2907
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie zajrzeć na Twojego blogasa i wydaje mi się, że rozbieżności wynikają z tego, że masz jednak ciemniejszą cerę :P. I może ja jestem tym chłodnym typem urody?? Jakiego odcienia podkładu używasz? Ja zawsze i wszędzie Ivory. U Ciebie fajnie te brązy wyglądają na powiece, nawet nałożony tylko jeden odcień, ja się strasznie przyzwyczaiłam do opcji jasny- ciemny cień, bo jak nałożę tylko 1 to wydaje mi się, że mam strasznie małe oczy .
150 buff revlon colorstay z takich bardziej znanych ivory wszelkie sa dla mnie za różowe co do ciemniejszej cery to Ci sie wydaje obecnie fakt(ale tego nie ma na zdjeciach bo to przedpotopowe jeszcze) mam ciemn iejszy odcień skóry bo sie spaliłam, ale sunset akurat uzywam cały rok tutaj problem tkwi prawdopodobnie w tym ze ja mam ciepła karnacje a ty raczej chłodna skoro ivory ci pasuje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:33   #2908
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Czy ktoś może natknął się na promocję nowej kolekcji Sleek Candy - zależy mi na cieniach oraz paletce, może gdzieś w zestawie są taniej ? Kurczę jak kupowałam Monaco i inne paletki to chyba po 28 zł
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:50   #2909
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Czy ktoś może natknął się na promocję nowej kolekcji Sleek Candy - zależy mi na cieniach oraz paletce, może gdzieś w zestawie są taniej ? Kurczę jak kupowałam Monaco i inne paletki to chyba po 28 zł
28zł to daaaaaawno temu było
dokładnie dwie podwyżki temu
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 20:27   #2910
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
28zł to daaaaaawno temu było
dokładnie dwie podwyżki temu
Oj tak, ja moje dwie kupowałam już całkiem dawno, a wołali wtedy coś ok 36-37 polskich złotych.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.