Cała moja kosmetyczka ! Konkurs Sephory... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 20:13   #1
szyszka90
Przyczajenie
 
Avatar szyszka90
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 22

Cała moja kosmetyczka ! Konkurs Sephory...


Moja kosmetyczka zawiera :
1. Tusz do rzęs, mam jasne i krótkie rzęsy, więc mój jest mocno czarny wydłużający,
2. bardzo ważny jest dobry podkład, który nie tworzy efektu maski, stosowałam z Sephory i był całkiem dobry!
3. oczywiście dobry korektor pod oczy, mam od małego cienie pod oczami i musze je dobrze ukryć żeby moja twarz nie wyglądała na zmęczoną
4. róże i roświetlacze, mam szarą cerę, przede wszystkim teraz, z powodu braku słońca na niebie, muszę jakoś dodawać kolor i blask moim policzkom...
5. oczywiście ważne też są przed nałożeniem calego makijażu krem nawilżający i baza pod podkład
6. na wielkie wyjścia i imprezy używam cieni do powiek, uwielbiam te z Sephory, są mega trwałe i intensywne, ale mam też naturalne brązowe i cieliste odcienie...
7. czasem używam też eyelinera, jak wspominałam mam głęboko osadzone oczy i staram się je jakoś wydobyć na zewnątrz, więc podkreślenie oka jest bardzo ważne
8. Na koniec powinnam też wspomnieć o dobrych przyrządach do makijażu, czyli pędzlach, to też niezbędny element kosmetyczki
9. Błyszczyków nie używam często, ale mam je w kosmetyczce, czasem są przydatne
10. na koniec, też sądze że ważna rzecz dla kobiet to lakiery do paznokci i perfumy. Lakierów mam mnóstwo, szczególnie wiosną i latem maluje paznokcie, a perfumy uwielbiam, te świeże zapachy, jedynym "poważnym" zapachem jest Coco Chanel Mademoiselle.

myślę że wszystko co mam w kosmetyczce jest ważne, szczególnie dla aktywnej kobiety, która lubi dobrze wyglądać przez cały dzień...
szyszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.