.:: Zelixa::. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 18:49   #301
fibak36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 77
Dot.: .:: Zelixa::.

wiecie co ja ogolnie mam problemy z ukladem moczowym wiec nie wiem czy to nie jest pogorszenie ze wzgledu na Zelixe czy ze wzgledu na stan mojego zdrowia.. zauwazylam ze dzisiaj sie czuje lepiej wiec zobaczymy
zmiescilam sie w spodnie ktore rok temu byly za male i ktore 3 lata temu byly za male a teraz mam duzo luzu
fibak36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 19:33   #302
malanka
Przyczajenie
 
Avatar malanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
GG do malanka
Talking Dot.: .:: Zelixa::.

witam!!
moja kumpela takie problemy z siusianiem miała od przeziębienia!! wystarczyło że tylko boso na terakocie stała przez chwile!! myśle że nie ma to nic wspólnego z zelixą!!
a to jest zaje..... uczucie jak wyciągasz spodnie które przeleżały dwa lata w szafie bo były zamałe a teraz są dobre!! ja ostatnio wyciągam ciuchy w które nie wchodziłam i niose do zwężenie!! świene uczucie!!!
malanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:13   #303
martines1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: .:: Zelixa::.

Ja bym tego nie bagatelizowala ale moze dlatego ze jestem przewrazliona na punkcie zdrowia,jak czuje ze ze mna cos nie tak to panikuje. Z tym że jak czytalam ulotke zeli to byla tam wzmianka o czestomoczu o nerkach tez cos, nie pamietam dokladnie bo przeczytalam tylko razw kazdym razie wszystko brzmialo groznie.
martines1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:15   #304
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: .:: Zelixa::.

Ja z kolei piję bardzo dużo wody, ale nie sikam często. I to od zeli, bo wcześniej wystarczy ze wypiłam szklankę wody i zaraz do wc.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:16   #305
martines1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fibak36 Pokaż wiadomość
wiecie co ja ogolnie mam problemy z ukladem moczowym wiec nie wiem czy to nie jest pogorszenie ze wzgledu na Zelixe czy ze wzgledu na stan mojego zdrowia.. zauwazylam ze dzisiaj sie czuje lepiej wiec zobaczymy
zmiescilam sie w spodnie ktore rok temu byly za male i ktore 3 lata temu byly za male a teraz mam duzo luzu

Najwazniejsze ze juz Ci lepiej i ze są pozytywne efekty dzialania Zeli
Trzymam kciuki w daleszej walce z kg
martines1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 21:20   #306
martines1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Ja z kolei piję bardzo dużo wody, ale nie sikam często. I to od zeli, bo wcześniej wystarczy ze wypiłam szklankę wody i zaraz do wc.

No i to jest przyklad na to ze przy Zeli wszystko jest możliwe
martines1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 05:59   #307
fibak36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 77
Dot.: .:: Zelixa::.

kurcze wlasnie sie zwazylam i waga nie zmalala od jakiegos tygodnia ;( mam nadzieje ze zejdzie mi jeszczee przy braniu Zeli, jak myslicie?
zaczynaja mi wyskakiwac rozstepy wszedzie wkurza mnie to, ale to normalne przy zrzucaniu wagi nie? znacie jakis dobry preparat ktory moze pomoc?
a i jeszcze jedno pytanie, jak sadzicie czy w 15 dniu cyklu miesiaczkowego czyli w czasie owulacji waga moze byc podwyzszona?
fibak36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 08:56   #308
martines1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fibak36 Pokaż wiadomość
kurcze wlasnie sie zwazylam i waga nie zmalala od jakiegos tygodnia ;( mam nadzieje ze zejdzie mi jeszczee przy braniu Zeli, jak myslicie?
zaczynaja mi wyskakiwac rozstepy wszedzie wkurza mnie to, ale to normalne przy zrzucaniu wagi nie? znacie jakis dobry preparat ktory moze pomoc?
a i jeszcze jedno pytanie, jak sadzicie czy w 15 dniu cyklu miesiaczkowego czyli w czasie owulacji waga moze byc podwyzszona?

Powoli,a napewno twoja waga spadnie. Musisz mieć też odpowiednie podejście czyli nie przejmować sie tym tak bardzo i nie myśleć o tym bo można zwariować i tylko sie nabawisz jakiejś deprechy zamiast schudnąć. Ja po tyg też nic nie zrzuciłam a po trzech 4kg takze głowa do góry, będzie dobrze. A z tą owulacją to nie wiem.

Pozdrawiam i trzymam kciuki
martines1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 09:07   #309
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: .:: Zelixa::.

A czy któraś z Was się orientuje jak z okresem przy Zelixie? Niby biorę tabletki, ale czy pomimo tabletek okres może się przesunąć? Bo zauważyłam że zaczęłam lekko plamić (mam już koniec opakowania).
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 10:02   #310
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

Czesia wydaje mi się że okres może sie lekko przesunąć, poniewaz kazdy organizm inaczej reaguje na nowe leki, których jeszcze nie zna, musi sie przyzwyczaić do nich. Nie przejmuj sie Szczerze to mi sie też spóźnia od braania Zeli15, a jestem dopiero w trakcie 1 opakowania :P Zresztą ja juz jestem przygotowana na tego typu "niespodzianki"ale czego sie nie robi, by zgubić zbędne kg
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:44   #311
Wojttti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
GG do Wojttti
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam wszystkich. Dzisiaj dostałem receptę na Zelixe i jestem w szoku z powodu ceny. Kiedy ostatni raz przyjmowałem meridię była w astronomicznej cenie ok. 360 - 400zł.
Zgadzam się, że ten lek podnosi ciśnienie a przynajmniej czuć jak krew szybciej krąży.
Efekt jest szybki kiedy zaczyna się dużo chodzić lub ćwiczyć ale tez waga lubi powrócić kiedy się tego zaprzestanie
Wojttti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 14:43   #312
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

Wojtii Meridia jest bardzo droga, i wychodzi na to ze placimy za firme...po prostu nie oplaca sie jej kupowac. Przeciez Zelixa to polski odpowiednik Meridii tylko kilkakrotnie tanszy od Meridii, a przeciez sklad jest taki sam, mam na mysli zawartosc Sibutraminy w tabletce, jedynie moze sie roznic substancjami wiążącymi tabletke ;-)
Ja kupuje Zelixe 15 za ok 53 zł (ale mam znizke w aptece ), Cena detaliczna wynosi max. 77 zł. A wlasnie jeslli ktos z was ma recepte na Meridie to śmiało moze poprosić w aptece o zamiane na Zelixe, bo po co przepłacać? . Ja tak robilam ale w przypadku innego leku

Pozdro dla odchudzających sie
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:00   #313
martines1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: .:: Zelixa::.

Dziewczyny ja nie wiem jak to jest z tymi cenami ale chyba w kazdym miescie jest inaczej bo ja place za zelixe15 od44-50zl.
martines1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:02   #314
martines1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was się orientuje jak z okresem przy Zelixie? Niby biorę tabletki, ale czy pomimo tabletek okres może się przesunąć? Bo zauważyłam że zaczęłam lekko plamić (mam już koniec opakowania).

wRóć pare stronek wstecz tam jest poruszony wątek o okresie przy zazywaniu zeli i tabletek antykoncepcyjnych. Podobno to norma.
martines1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:07   #315
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez martines1981 Pokaż wiadomość
wRóć pare stronek wstecz tam jest poruszony wątek o okresie przy zazywaniu zeli i tabletek antykoncepcyjnych. Podobno to norma.
Ok, dzięki
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:45   #316
Wojttti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
GG do Wojttti
Dot.: .:: Zelixa::.

Ja jestem z Wrocławia i na razie sprawdzałem cenę tylko w jednej aptece. Za Zelixa 15 cena była ok.70zł. Jeżeli ktoś wie gdzie we Wrocku jest dostępna jeszcze taniej poproszę o informację A tak przy okazji to trochę mnie dziwi że bierze się taki lek dla kilkukilogramowej nadwagi. Może dlatego efekt zrzucania nadwagi jest wydłużony. Mam znajomą która w miesiąc zrzucała 20kg przy tym leku. Ale nic o tym nie napiszę bo to krejzi i założę się że znaleźliby się naśladowcy
Wojttti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:24   #317
kludii99
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 55
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was się orientuje jak z okresem przy Zelixie? Niby biorę tabletki, ale czy pomimo tabletek okres może się przesunąć? Bo zauważyłam że zaczęłam lekko plamić (mam już koniec opakowania).

Wiem o co chodzi... Ja tez tak miałam :/ strasznie sie wystraszyłam, bo miałam 3 tabletki do końca opakowania a tu okres! Ale dokończyłam opakowanie tabletek anty, a Zelixe odłożyłam na pierwsze 3 dni okresu, tak dla bezpieczeństwa. Więc myślę, że to napewno skutek Zeli, ona ma duży wpływ na okres... niestety :/


A co do mnie kurde dzisiaj miałam okazję się zważyć, i się zważyłam.... Ostatnio miałam 3,5 kilo mniej... a dzisiaj??? Dzisiaj doznałam szoku!! Mam już 5 kilo mniej kurde super

No nic jutro aerobik ale mam motywację


Trzymam za wszystkie Dziewczyny kciuki miłej nocki
kludii99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:54   #318
malanka
Przyczajenie
 
Avatar malanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
GG do malanka
Cool Dot.: .:: Zelixa::.

hejka!!
Czytam tyle negatywnych opinii o "zeli" i tym podobnych, straszą skutkami ubocznymi i czym tam jeszcze mogą A ja odkąd biore zelixe( to już 3miesiąc) czuje się świetnie,mam dużo energi,chudne i jeszcze do tego zauważyłam że okres mi sie wyregulowal ( bo miałam bardzo nieregularneróżnice były2,3 tygodniowe) A teraz jak w zegarku!!! Zelixa pomogła nie tylko pozbyć sie dużej nadwagi ale i poprawić samopoczucie i funkcjonowanie!! Ze skutków ubocznych miałam jedynie suchość w ustach na początku ale to przeszlo!! A od lutego do dziś ze 110kg zeszłam na 78kg
A co do spadku wagi to zauważyłam że przed okresem spadek wagi staje i rusza dopiero po!! Trzeba cierpliwie czekać na efekty!!

Pozdrawiam wszystkich!!!
malanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:58   #319
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

Malanka jestem w szoku , że udalo Ci sie zrzucic 32 kg w ciagu trzech miesięcy. Więc wychodzi na to, że można zgubić około 10 kg w miesiąc Gratuluję Ci takiego efektu, oby tak dalej Mi juz coraz mniej kg brakuje do wymarzonego efektu . Stale czuję, że jest mnie mniej Zela górą Pozdro for all ;*
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 11:06   #320
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

A co do skutków ubocznych, to nie odczuwam tych poważniejszych. Jak narazie to męczy mnie suchość w ustach i piekące oczy, ale idzie się przyzwyczaic. Czuję się świetnie, mam dobry humor, duzo energii, nie mam klopotów z porannym wstawaniem, czasem chodze jak jakas naspeedowana hihi generalnie jest rewelacyjnie
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:08   #321
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: .:: Zelixa::.

A macie może ... tak jakby wzdęcia? Że brzuch wam się robi duzy, jakbyście się najadły konia z kopytami?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:55   #322
malanka
Przyczajenie
 
Avatar malanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
GG do malanka
Talking Dot.: .:: Zelixa::.

dzięki
Na początku ta waga szybko leci a po miesiącu półtorej coraz słabiej ale miesięcznie i tak nie jest źle Wzdęć sobie nie przypiminam jedynie pełność w żołądku po posiłku ale szybko przechodzi (i wychodzi hihihi)
Najważniesze to wytrwale doążyć do z góry założonego celu mino to że czasami waga staje!! Jak nie odpuścimy sobie wtedy to napewno sie ruszy
malanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:56   #323
fibak36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 77
Dot.: .:: Zelixa::.

no ja tak mam z brzuchem.
ale to jest fajne..moge w ogole nie jest tak dziala na mnie Zela
dostalam w koncu recepte na Zelixe. moj lekarz rodzinny wypisal mi jednak
zastanawiam sie nad zmiana na Meridie, ile kosztuje czy czy efekty sa lepsze?
z gory dzieki za odpowiedz
fibak36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:02   #324
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

wzdęć nie mam, ale czuje sie najedzona przez dluższy czas. Zjem pół talerza warzywnej zupy na obiad i wiecej nie jestem w stanie zmieścic... Jestem zdziwiona, bo bardzo malo jem, rano jakis jogurt naturalny, albo herbate jak się spieszę do pracy, w brzuchu mi nie burczy. Obiad szamam o 17 pozniej juz nic . Wieczorem nawet nie odczuwam głodu - herbata ziołowa w zupełności mi wystarczy . Czuje się świetnie Czekam na dalsze posty ;]
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:16   #325
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fibak36 Pokaż wiadomość
no ja tak mam z brzuchem.
ale to jest fajne..moge w ogole nie jest tak dziala na mnie Zela
dostalam w koncu recepte na Zelixe. moj lekarz rodzinny wypisal mi jednak
zastanawiam sie nad zmiana na Meridie, ile kosztuje czy czy efekty sa lepsze?
z gory dzieki za odpowiedz
a
Przeciez Meridia i Zelixa oparte są na Sibutraminie, mają po tyle samo zawartości tej substancji . Zelixa to polski zamiennik/odpowiednik Meridii tylko kilkakrotnie tańszy, więc wyraźnie widac ze płacimy za firme, przepłaacamy kupując Meridie.
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:32   #326
fibak36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 77
Dot.: .:: Zelixa::.

aha no dzieki za informacje
czytalam gdzies na forum ze ludzie ktorzy bral i Zelixe i Merdie uwazaja ze Meridia pomoga o wiele bardziej schudnac i jej efekty sa szybciej widoczne wiec tak sie zaczelam zastanawiac
Fajnie ze jest takie forum gdzie mozna sobie porozmawiac na takie tematy
fibak36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:38   #327
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: .:: Zelixa::.

No a ja dostałam okres 4 dni przed skończeniem opakowania tabsów... Nie bardzo mi to na rękę, ale cóż.

A i mi sie jeszcze jakby odbija cąły dzień, jakbym przed chwilą co jadła.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:26   #328
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: .:: Zelixa::.

a ja od jutra biore zelixe. w koncu zalatwilam recepte. zobaczymy jak to bedzie bo 10mg na mnie nie dzialalo.

u mnie w aptece kosztowala 68zl ale ze mialam recepte na dwa opakowania to zamienilam na jedno wieksze czyli 60 tabletek. bardziej sie oplacalo bo kosztowalo 99zl
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:25   #329
Wojttti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
GG do Wojttti
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fibak36 Pokaż wiadomość
aha no dzieki za informacje
czytalam gdzies na forum ze ludzie ktorzy bral i Zelixe i Merdie uwazaja ze Meridia pomoga o wiele bardziej schudnac i jej efekty sa szybciej widoczne wiec tak sie zaczelam zastanawiac
Fajnie ze jest takie forum gdzie mozna sobie porozmawiac na takie tematy

No w sumie tej subitraminy to jeszcze nikt nie widział, może tylko tak piszą że w zelixie jest, a dziewczyny jak się zagładzają to i tak chudną i jak czytam bez odczuwalnych skutków ubocznych, to może faktycznie jakaś ściema i tylko meridia ma to "cudo" hehehe
Nie zapominajcie że nadejdzie czas że przestaniecie jeść jeden posiłek dziennie a śniadanie i kolację zastępować herbatką i waga powróci. A jeżeli wytrwacie i przyzwyczaicie się do takiego trybu to najlepsza droga do anoreksji. Bo wątpię żeby po dłuższym czasie przy tak pomniejszonym żołądeczku ktokolwiek powrócił do trzech posiłków. Podaje się tyle ile wejdzie do brzuszka i organizm dalej chudnie.
Trzeba szamać i dostarczać witamin. Przecież teraz jest tyle warzyw. Można się tym zapchać i spokój ale w 3 posiłkach. Kobietki nie zabijajcie się ! ))))))))))))))))))
Wojttti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 22:03   #330
smoczeq
Przyczajenie
 
Avatar smoczeq
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do smoczeq
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Wojttti Pokaż wiadomość
No w sumie tej subitraminy to jeszcze nikt nie widział, może tylko tak piszą że w zelixie jest, a dziewczyny jak się zagładzają to i tak chudną i jak czytam bez odczuwalnych skutków ubocznych, to może faktycznie jakaś ściema i tylko meridia ma to "cudo" hehehe
))))))))))))))))))
eeee jakby tak bylo to Zelixa w ogóle nie weszłaby na rynek farmaceutyczny Zapewne powstała dlatego, żeby zrobić konurencje Meridii Na mnie to działa, nie mam zadnych zastrzeżen Wiesz , co innego jakbys kupił Zelixe gdzies w necie albo na bazarze Wtedy nie wie nikt... co tam sie moze znajdowac hmm to narazie tyle ode mnie
smoczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.