Budzenie się w nocy o tej samej godzinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 19:36   #31
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
przez kilka nocy z rzędu budziłam się nagle o 3:20 - każdej nocy!! to dopiero było irytucjące, obudzić się o 5 to nie koniec świata ale każdej nocy po 3 i nijak później zasnąć, na szczęście już po wszystkim

ja tam nie wiem czy nie koniec świata dziś musiałam wstać o 7:30 a obudziłam się o 5 i nie mogłam zasnąć, potem jak zasnęłam i już było milo, trzeba bylo wstawać a jakbym się obudziła o 3 to by dało się coś jeszcze ze snu wyciągnąć ..


aaa, z tymi bosymi stopami!! nie dalej jak 3 dni temu śniło mi się, że byłam w dziwnym zoo, gdzie hodowali małże , było pełno wody przy "jakbybasenie" a one same leżały porozsypywane i ostre na podłodze oczywiście ja byłam boso i kaleczyłam zapewne sobie stopy, a to oczywiście musiał byż jeden z tych REALISTYCZNYCH snów z wszelkimi odczuciami. czułam że woda jest mokra i ciepła, że śmierdzi rybami a wszyscy sie na mnie gapią, bo brodzę tam bez butów
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:03   #32
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Kilka lat temu również obejrzałam Egzorcyzmy Emily Rose i przez dwa tygodnie budziłam się w nocy około 3... Najgorsze było sprawdzić godzinę, bo póki nie wiedziałam, która godzina mogłam sobie wmawiać, że trzecia już minęła, bałam się popatrzeć na zegarek, żeby się nie okazało, że jest trzecia lub zaraz przed 3, bo wtedy miałabym niezłego pietra. To było dla mnie naprawdę traumatyczne i okropne było równiez to, że z tego strachu nie mogłam później zasnąć. Do dziś mam coś takiego, że boję się budzić w nocy :/

Poza tym kiedyś zdarzyło mi się obudzić kilka razy z rzędu, noc po nocy równo o 5, ale nie wiem czym to było spowodowane. Fakt, nieco dziwne zjawisko.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:06   #33
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

tez miewam sny w ktorych chodze boso nie ma zadnego szkla itp. tylko zawsze to zauwazam [we snie] jak jestem w sklepie albo w jakims miejscu gdzie jest duzo ludzi. glupie uczucie
albo tez sni mi sie ze musze uciekac i wtedy nogi staja sie strasznie ciezkie i ledwo moge sie ruszyc
albo ze ide przez jakis waski most/drzewo/line nad przepascia, potykam sie i spaaaadam

co do budzenia sie tez tak mam czasami, ale u mnie samo znika i pojawia sie za jakis czas
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:13   #34
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Red face Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Może i z tymi butami, to trochę krępujące ale opowiem Wam co mi się kiedyś śniło. Otóż miała taki sen, że poszłam do szkoły w spódnicy. Była rozszerzana, z cienkiego, zwiewnego materiału. I w pewnej chwili zorientowałam się, że nie mam majtek...<red face> wiecie jak się wtedy poczułam??

natalka2 kiedyś śniło mi się, że goniło mnie dwóch facetów z siekierą i miałam to samo uczucie - nogi jakby ważyły kilka ton, nie mogłam uciekać, bardzo się przy tym namęczyłam, a miałam wrażenie, że w ogóle nie biegne :/ sny nie raz bywają okrutne...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:46   #35
*aga
Raczkowanie
 
Avatar *aga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 151
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
przez kilka nocy z rzędu budziłam się nagle o 3:20 - każdej nocy!! to dopiero było irytucjące, obudzić się o 5 to nie koniec świata ale każdej nocy po 3 i nijak później zasnąć, na szczęście już po wszystkim
Wiem, że nie koniec świata- nie o to mi chodziło. Bardziej ciekawi mnie "dlaczego"? Chyba, że mi się budzik zepsuł i cały czas jest na nim ta sama godzina
__________________

*aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:20   #36
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Po obejrzeniu "Egzorcyzmów Emily Rose" jak zasypiałam to miałam pietra, ze zbudzę się o 3 i co wtedy. Na szczęście nie zdarzyło mi się to.
Ale ja w ogóle nie lubię budzić się w nocy, często nie mogę potem zasnąć i byle dźwięk może mnie przestraszyć.
Całe szczęście, że nie mam w pokoju żadnego zegara, oprócz tego w telefonie. Poza tym nawet jakbym miała, to nie zauważyłabym godziny bo jestem krótkowidzem
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:59   #37
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

.

Edytowane przez Integral
Czas edycji: 2013-11-01 o 16:36
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 18:23   #38
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu "Egzorcyzmów Emily Rose" jak zasypiałam to miałam pietra, ze zbudzę się o 3 i co wtedy. Na szczęście nie zdarzyło mi się to.
Ale ja w ogóle nie lubię budzić się w nocy, często nie mogę potem zasnąć i byle dźwięk może mnie przestraszyć.
Całe szczęście, że nie mam w pokoju żadnego zegara, oprócz tego w telefonie. Poza tym nawet jakbym miała, to nie zauważyłabym godziny bo jestem krótkowidzem
O co chodzi z tymi egzorcyzmami i z ta godzina 3 w nocy?? Bo jakos nigdy sie nie odwazylam ogladac ten film na wlasne oczy
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:47   #39
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

"Egzorcyzmy..." opowiadają o głęboko wierzącej dziewczynie opętanej przez kilku diabłów. Godzina trzecia nad ranem jest godziną, o której przychodzi szatan, nie tylko do samej opętanej, ale też do księdza, który odprawiał nad nią egzorcyzmy i do takiej babki, która nie chce uwierzyć w istnienie diabła (nie pamiętam już dobrze kim była ta bohaterka).

Jeśli nie masz mocnych nerwów, to nie oglądaj tego filmu, momentami jest naprawdę przerażający, a przede wszystkim zaskakujący - można dostać zawału jak z ciszy nagle wyrywają się jakiechś gwałtowne dźwięki. Drugi raz nie obejrzałabym takiego filmu, choć wiele dał mi do myślenia. "Lżejsze" wg mnie są już horrory o duchach czy jakichś wampirach, nigdy żaden inny horror nie wywarł na mnie takiego wrażenia, jak"Egzorcyzmy...".

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2009-05-01 o 18:51
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:21   #40
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

To dobrze, ze go nie ogladalam..
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:20   #41
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

A ja nabrałam ochoty żeby zobaczyć ten film! Chociaż cykor ze mnie jest straszny!!
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 20:36   #42
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Też tak kiedyś miałam. Przeszło samo
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:10   #43
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
"Egzorcyzmy..." opowiadają o głęboko wierzącej dziewczynie opętanej przez kilku diabłów. Godzina trzecia nad ranem jest godziną, o której przychodzi szatan, nie tylko do samej opętanej, ale też do księdza, który odprawiał nad nią egzorcyzmy i do takiej babki, która nie chce uwierzyć w istnienie diabła (nie pamiętam już dobrze kim była ta bohaterka).

Jeśli nie masz mocnych nerwów, to nie oglądaj tego filmu, momentami jest naprawdę przerażający, a przede wszystkim zaskakujący - można dostać zawału jak z ciszy nagle wyrywają się jakiechś gwałtowne dźwięki. Drugi raz nie obejrzałabym takiego filmu, choć wiele dał mi do myślenia. "Lżejsze" wg mnie są już horrory o duchach czy jakichś wampirach, nigdy żaden inny horror nie wywarł na mnie takiego wrażenia, jak"Egzorcyzmy...".
może dlatego wywarł takie wrazenie, bo to przeciez jest na faktach autentycznych...
Poza tym nawet w filmie ksiądz tłumaczył, że godzina 15 była godziną śmierci Jezusa, tak godzina 3 dla odwrotu jest godziną szatana...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:37   #44
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Dlatego mimo ogromnej ciekawosci nie bede go ogladac (mam tendencje do schiz w tym temacie, wiec chyba bedzie najlepiej, jak go sobie podaruje)
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:50   #45
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Heh tez tak miałam i to nie raz że budziłam się w nocy o tej samej godzinie kilka dni pod rząd.
A jeśli chodzi o Emily Rose to rzeczywiście film robi jakaś tam "zadrę" na psychice. I chyba większość kojarzy go z godziną 3 w nocy hehe. A mi jak pomyślę o tym filmie to odrazu przypomina sie jak Emily w kącie zajadała pająki...ta scena jakoś mnie może nie przeraziła, ale coś w niej było...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:03   #46
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Jak to pajaki...? Opowiedzcie jeszcze cos z tego filmu
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:08   #47
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Jak to pajaki...? Opowiedzcie jeszcze cos z tego filmu
Dawno to oglądałam i w zasadzie w głowie została mi oczywiście 3 w nocy i scena z pająkami, kiedy opętana Emily w kącie czy jakoś przy ścianie w pokoju zjada dorodne pająki, dla mnie scena dziwna, coś w niej jest strasznego na tyle że chyba na zawsze utkwiła mi w pamięci i jak etraz o tym myślę to aż coś mam w gardle hehe
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.

Edytowane przez Buena Dzidzia
Czas edycji: 2009-05-01 o 23:09
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:14   #48
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Dawno to oglądałam i w zasadzie w głowie została mi oczywiście 3 w nocy i scena z pająkami, kiedy opętana Emily w kącie czy jakoś przy ścianie w pokoju zjada dorodne pająki, dla mnie scena dziwna, coś w niej jest strasznego na tyle że chyba na zawsze utkwiła mi w pamięci i jak etraz o tym myślę to aż coś mam w gardle hehe
Buena Dzidzia Fajny avatar (taki w temacie)

Ojj dziewczyny, strasznie intryguje mnie ten film....Z jednej strony ciekawi, z drugiej strony napawa strachem
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:42   #49
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Buena Dzidzia Fajny avatar (taki w temacie)

Ojj dziewczyny, strasznie intryguje mnie ten film....Z jednej strony ciekawi, z drugiej strony napawa strachem
możesz oglądać go tak jak ja oglądam większość horrorów. W najstraszniejszych momentach zakrywaj oczy

ja nie mogę zapomnieć tej pozycji, w jakiej bodajże jej chłopak znalazł ją zaraz po "pierwszym ataku"
chodzi o to jak ona lezała na plecach wygięta w taki dziwny łuk...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 23:48   #50
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Buena Dzidzia Fajny avatar (taki w temacie)
hehe to Ponury Żniwiarz
Twój avatar też niczego sobie

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

ja nie mogę zapomnieć tej pozycji, w jakiej bodajże jej chłopak znalazł ją zaraz po "pierwszym ataku"
chodzi o to jak ona lezała na plecach wygięta w taki dziwny łuk...
O Ty niedobra musiałaś mi to przypominać?
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:42   #51
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
hehe to Ponury Żniwiarz
Twój avatar też niczego sobie
A dziękować dziękować
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:36   #52
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Ja egzorcyzmy obejrzałam bo lubię się bać, tylko późneij ta 3 godzina nie dawała mi spokoju... A ja dość dobrze pamietam ten film, jak dziewczyna ścianę zdierała paznokciami, albo jak szła ulicą i wśród ludzi widziała demony, w ogóle te dźwiek, odgłosy, ktore wydobywała z siebie....
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 06:58   #53
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Ratuuujcie mnie! Od kilku dobrych dni wstaję między 3, a 4. Potem już nie mogę zasnąć. Już nie wyrabiam. Wczoraj wzięłam tabletki na sen, a i tak: punkt 4, a ja na równe nogi. Co mogę zrobić?
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 07:57   #54
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
ale za to niemal codziennie o 15.11 patrzę na zegarek. która jest godzina... też dziwne i nie wiem skąd to zboczenie sie u mnie wzięło
Może ktoś o Tobie myśli

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
No i notorycznie budzę się w środku nocy, zwykle w okolicach godziny 5 lub 6 (a zwykle nie muszę wstawać o takiej porze). Potem często trwa trochę czasu, zanim zasnę znowu.
O której Ty wstajesz, że dla Ciebie 6 nad ranem to środek nocy?

Cytat:
Napisane przez stella06 Pokaż wiadomość
Teraz nie ma takiej szansy zebym obudzila sie o 3 bo przewaznie kolo wlasnie 3 klade sie spac to tez jakies rozwiazanie problemu
To jest jakieś rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
"Egzorcyzmy..." opowiadają o głęboko wierzącej dziewczynie opętanej przez kilku diabłów. Godzina trzecia nad ranem jest godziną, o której przychodzi szatan, nie tylko do samej opętanej, ale też do księdza, który odprawiał nad nią egzorcyzmy i do takiej babki, która nie chce uwierzyć w istnienie diabła (nie pamiętam już dobrze kim była ta bohaterka).
A to nie była czasami 3:30? A nie równo 3? Nie pamiętam, zasnęłam na tym filmie...
Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
może dlatego wywarł takie wrazenie, bo to przeciez jest na faktach autentycznych...
Poza tym nawet w filmie ksiądz tłumaczył, że godzina 15 była godziną śmierci Jezusa, tak godzina 3 dla odwrotu jest godziną szatana...
A mogą być fakty nieautentyczne? Ale tak po prawdzie z tą trzecią, to nie jest tak... Wbrew pozorom to godzina 4 nad ranem jest godziną demonów, a okres od 3:30 do 4:30 jest niejako przejściem ze świata zmarłych do świata żywych. Tak najprościej mówiąc Wiąże się to z Lilith i jej nieposłuszeństwem. Ach te baby

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Ratuuujcie mnie! Od kilku dobrych dni wstaję między 3, a 4. Potem już nie mogę zasnąć. Już nie wyrabiam. Wczoraj wzięłam tabletki na sen, a i tak: punkt 4, a ja na równe nogi. Co mogę zrobić?
Przestawić zegarek? Może pomoże...
Ja się budzę już od jakiegoś czasu przed 5, ale to chyba dlatego, że rzucam palenie.. Wcześniej budziłam się o 4 rano I to prze kilka ładnych tygodni.. Przyzwyczaisz się
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:30   #55
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

miewam czasami ten problem... i nie wiedziałam,co robić, poki nie zaczęłam się tym interesować...

otóż, ok. godz. 1-3 najintensywniej pracuja płuca, i kiedy rzucałam palenie, zawsze budziłam się ok. 3 w nocy!

jelito grube i pęcherz to godz. 3-5, więc często wskakiwałam do wc właśnie przed piątą...

a już myślalam,ze to jakas mistyka i horrory! pieprzona fizjologia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:50   #56
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Często tak mam. Budzę się punk 3.13. Zawsze jak śpię sama w pokoju to lampka dodaje mi odwagi. Zwykle wystarczy mąż ;-)
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:53   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

no tak, tylko ja zawsze musze znalezc na wszystko logiczne wytlumaczenie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:53   #58
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Ja co miesiąc 21 budzę się o 3:20.
To taka jakby rocznica śmierci dziadka
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:53   #59
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Ja kilka razy pod rząd budziłam się punkt 2 w nocy

Ja mam sny, że moja babcia zabiera nieboszczyki z cmentarza
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:28   #60
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

a ja tak Kochane mialam jak....zakochalam sie ;]

ja mialam dwie pobudki w ciagu spania , zawsze koło 3 nad ranem i jakos kolo 5 nad ranem (to byl konkretny czas co do minuty, teraz po prostu zapomnialam ) raz kiedys nawet w nocu przebudzilam sie i wzielam do reki komorke zeby sprawdzic ktora jest godzina, przysiegam...biorac do reki telefon w tym samym momencie, kiedy sprawdzalam godzine,puscil mi sygnal moj obiekt westchnien... takie to roznosci zdarzaja sie wokół nas ;]

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.