Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 10:36   #541
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Przeglądałam wszystko na temat BU i w końcu przyszła na mnie kolej.
Złożyłam zamówienie 5.09, które przyszło w dniu wczorajszym. Jeszcze wszystkiego nie wypróbowałam a już myślę, że mogłam zamówić więcej produktów. BU faktycznie uzależnia

O to moje zamówienie:
Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml
2 x Butelka 50 ml z atomizerem
Olej z kocanki - 50 ml
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT EKO
Żel hialuronowy odżywczy - 60 ml
Hydrolat oczarowy - 200 ml
Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY

Mam pęknięte naczynko pod prawym okiem i pojawiające się pajączki na nogach. W związku z tym postanowiłam coś z tym zrobić.

Olej z kocanki oraz hydrolat z kocanki zamierzam mieszać razem z balsamem i namiętnie wcieram w nogi.
Na noc twarz będę przecierać hydrolatem z kocanki( swoją drogą nie wyobrażam sobie stosować go rano, bo śmierdzi faktycznie jak maggi ), na pęknięte naczynko pod okiem olej z kocanki. Na pozostałą część twarzy serum z granatu.

Rano zamierzam przemywać twarz hydrolatem oczarowanym i aplikować na twarz żel hialurynowy z serum z granatu.

Czy takie zastosowanie produktów jest prawidłowe? Może można zastosować je jeszcze do innych celów Zastanawiałam się czy to serum z granatu mogę mieszać z kremem do rąk. Mam troszkę zniszczoną skórę na dłoniach i muszę zacząć coś z nią robić.

Jeżeli chodzi o olejek myjący jego zastosowanie jest oczywiste. Pachnie ładnie a skóra twarzy po jego zastosowaniu jest niesamowicie miękka. Świetnie zmywa makijaż.
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:22   #542
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Mam pęknięte naczynko pod prawym okiem i pojawiające się pajączki na nogach. W związku z tym postanowiłam coś z tym zrobić.

Olej z kocanki oraz hydrolat z kocanki zamierzam mieszać razem z balsamem i namiętnie wcieram w nogi.
To mnie zainteresowało, ponieważ sama mam drobne naczynka na nogach i zastanawiam się co mogę z tym zrobić . Bardzo bym Cię prosiła, abyś za jakiś czas napisała jak efekty - czy warto czy nie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:39   #543
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To mnie zainteresowało, ponieważ sama mam drobne naczynka na nogach i zastanawiam się co mogę z tym zrobić . Bardzo bym Cię prosiła, abyś za jakiś czas napisała jak efekty - czy warto czy nie?
Też jestem ciekawa !!!! Mam straszne pajączki, stosowałam już chyba wszystko i niestety cuda jakie obiecują producenci się nie zadziały
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:02   #544
amaze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To mnie zainteresowało, ponieważ sama mam drobne naczynka na nogach i zastanawiam się co mogę z tym zrobić . Bardzo bym Cię prosiła, abyś za jakiś czas napisała jak efekty - czy warto czy nie?

Tylko po jakim czasie to może przynieść efekt? Po trzech miesiącach? Pół roku? Możesz zapomnieć, że prosiłaś o relację
Używam bardzo intensywnie hydrolatu z kocanki do twarzy, na której mam kilka widocznych naczynek (nie mam bardzo dużego problemu z naczynkami ledwie kilka na policzkach i skrzydełkach nosa, ale mojej Mamusi problem z naczynkami ujawnił się dopiero po 50., moja siostra ma go niemal od urodzenia, więc myślę, że mogę mieć skłonność), ale po dwóch miesiącach spryskiwania bądź przecierania się nim kilka razy dziennie nie widzę żadnych efektów (jeśli chodzi o naczynka). Po tym, co przeczytałam na stronie BU spodziewałam się nie wiadomo jakich cudów, ale teraz myślę, że na wszystko potrzeba czasu, czasem bardzo długiego. A ostatecznie, gdyby ta kocanka miała zadziałać tylko profilaktycznie, to też będę zadowolona.

Za pajączki na nogach też się próbowałam wziąć, ale chyba bym na ten olej z kocanki nie nastarczyła... Jakoś mi dużo schodziło, do tego nie najtańszy (a dość mało wydajny, ale jednocześnie bardzo dobry) balsam i bankructwo gotowe...
amaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:06   #545
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez amaze Pokaż wiadomość
Możesz sobie "poszaleć" tu: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html

A jeśli masz ochotę sobie przesypać do jakichś wysokopółkowych opakowań, to ja przeszkód nie widzę.
no zobacze

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja akurat uwazam, ze to na plus, ze nie dolaczaja niepotrzebnej makulatury, skoro wszystkie instrukcje sa na stronie A co do paczki priorytetowej, to miala prawo tak dojsc, jesli zostala nadana po 15. Takie paczki sa traktowane jako wyslane dnia nastepnego
no dla mnie to akurat niewygodne, bo tych kosmetykow nie bede mieszac na pewno przy laptopie, i co mam latac tak w kolko do lazienki i z powrotem ? czy mała karteluszka z przepisem to tak wiele?

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czy "wysokopółkowe" pudry mieszczą się w srebrnych pojemniczkach z kryształkami Svarowskiego, że to jest aż tak ważne? Z ciekawości pytam
Ja osobiście nie widzę przeszkód aby dobre kosmetyki przechowywać w zwykłych plastikowych albo szklanych oryginalnych opakowaniach z BU. Nie wieszamy ich na sobie, więc nikt nie wie czy są plastikowe, czy pozłacane
Najważniejsze co jest w środku i jak działa
no nie, ale zawsze czescia przyjemnosci z uzywania kosmetyku jest ladne opakowanie, gdyby to ludzi nie kusilo to by firmy sie tak nie specjalizowaly w projektowaniu opakowan tylko by okręcały kosmetyki w gazetę lub pakowały do słoików.


Cytat:
Napisane przez amaze Pokaż wiadomość
No to ja się dalej dzielę doświadczeniami.
Polubiłam olejek myjący z drzewem herbacianym. Początkowo bałam się trochę zapachu, ale jest ok. Nie wysusza, nie podrażnia i spłukuje się bardzo łatwo, a nastawiłam się na kłopoty ze spłukiwaniem, bo to przecież olejek.
Jestem też po pierwszym użyciu peelingu enzymatycznego. I byłam szczerze zaskoczona, bo mnie nie zachwycił, a słyszałam o nim same peany. Po pierwsze, niewygodnie mi się go mieszało i w końcu nie byłam pewna czy dokładnie wymieszałam. Po drugie bardzo trudno się go rozprowadza na twarzy, ale może dodałam za mało wody? Grunt, że żeby go rozprowadzić musiałam sobie przy okazji zrobić peeling mechaniczny (a tego nie chciałam), bo tam jakieś małe drobinki jednak są (niedokładne wymieszanie?). Poza tym bardzo szybko wysychał, mimo robienia go w gorącej kąpieli i obfitego spryskiwania hydrolatem. Efekt po użyciu - buzia wygładzona, fakt, ale za to niedoskonałości podkreślone, jakby bardziej zaczerwienione (również następnego dnia), no i twarz tkliwa, podrażniona.
Bez zachwytów, moje Panie
Ale w sumie to pierwszy raz, może musimy się jeszcze trochę lepiej poznać z panem peelingiem.

.
to mnie przestraszylas troche z tym peelingiem, tez go wzielam

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Też mi to trochę przeszkadza.... Jeśli mam w co to zawsze przelewam, ale większośc stoi w oryginalnych opakowaniach.
no wlasnie musze sobie jakies pozostawiac
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:52   #546
mada_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 61
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No BU albo ma mniej zamowien albo kogos jednak wzieli do pomocy bo zlozylam zamowienie 8go a dzis 21go wyslali, powinnam jutro otrzymac paczuszke, yupi
mada_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 07:53   #547
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no dla mnie to akurat niewygodne, bo tych kosmetykow nie bede mieszac na pewno przy laptopie, i co mam latac tak w kolko do lazienki i z powrotem ? czy mała karteluszka z przepisem to tak wiele?
Ja właśnie mieszam na stole przy laptopie bo mam lepsze światło, a przy okazji gdy trzeba długo coś mieszać, to mieszam przeglądając wizaż na przykład i czas mi się nie dłuży

Uważam, że lepiej, że nie drukują, bo po pierwsze nie mała karteluszka, tylko kartka A4 do każdego produktu prawie, a poza tym pomnóż sobie to przez liczbę osób zamawiających tygodniowo! Ile to papieru, mega nieekologicznie . A jak bardzo potrzebujesz, to możesz przecież sobie wydrukować.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 07:57   #548
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

powiem wam ze po prawie roku używania hydrolatu z kocanki nie widze efektów. pęknięte naczynka jak były tak są, innych nie widze ale ja mam tylko w jednym miejscu (to sie chyba nazywa bruzda nosowo-wargowa)

co do opakowań, jasne ze fajnie używać kosmetyków z pieknych pudełeczek z tym ze one kosztują. Ja wole zapłacic mniej i miec to w plastiku i tak w ciągu ostatnich paru lat BU sporo podrożało
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 08:45   #549
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mada_82 Pokaż wiadomość
No BU albo ma mniej zamowien albo kogos jednak wzieli do pomocy bo zlozylam zamowienie 8go a dzis 21go wyslali, powinnam jutro otrzymac paczuszke, yupi
Ooooo ! To super wiadomość Właśnie przymierzam się do zamówienia. Myślę o olejku myjącym, na razie mam z drzewa herbacianego, czas przetestować jakiś inny...
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:32   #550
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A jak na Was działa ten olejek myjący z drzewa herbacianego? Daje inne efekty w stosowaniu niż np. pomarańczowy lub jakiś inny?
Chciałam też zakupić tonik z kwasami 10%, czy myślicie, że będę miała po nim wysyp? Czy zniweluje zaskórniki i kaszkę?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 10:16   #551
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no nie, ale zawsze czescia przyjemnosci z uzywania kosmetyku jest ladne opakowanie, gdyby to ludzi nie kusilo to by firmy sie tak nie specjalizowaly w projektowaniu opakowan tylko by okręcały kosmetyki w gazetę lub pakowały do słoików.
Zależy kto z czego czerpie przyjemność - ja z działania dobrego produktu i jego efektów, a opakowanie to drugi plan i mniej znaczący apsekt, więc nawet nie zwracam na nie uwagi.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ja właśnie mieszam na stole przy laptopie bo mam lepsze światło, a przy okazji gdy trzeba długo coś mieszać, to mieszam przeglądając wizaż na przykład i czas mi się nie dłuży

Uważam, że lepiej, że nie drukują, bo po pierwsze nie mała karteluszka, tylko kartka A4 do każdego produktu prawie, a poza tym pomnóż sobie to przez liczbę osób zamawiających tygodniowo! Ile to papieru, mega nieekologicznie . A jak bardzo potrzebujesz, to możesz przecież sobie wydrukować.
Fakt
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-09-22 o 10:19
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 10:53   #552
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
powiem wam ze po prawie roku używania hydrolatu z kocanki nie widze efektów. pęknięte naczynka jak były tak są, innych nie widze ale ja mam tylko w jednym miejscu (to sie chyba nazywa bruzda nosowo-wargowa)

co do opakowań, jasne ze fajnie używać kosmetyków z pieknych pudełeczek z tym ze one kosztują. Ja wole zapłacic mniej i miec to w plastiku i tak w ciągu ostatnich paru lat BU sporo podrożało
mi z kolei hydrolat z kocanki bardzo pomógł, używam go półtora roku i nie mam już problemów z zaczerwienieniem twarzy np. przy wejściu z zimnego do ciepłego pomieszczenia. latem też jest zbawienna na zaczerwienioną skórę od słońca. jak dla mnie hydrolat z kocanki to jeden z podstawowych elementów w codziennej pielęgnacji
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 10:56   #553
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A jak na Was działa ten olejek myjący z drzewa herbacianego? Daje inne efekty w stosowaniu niż np. pomarańczowy lub jakiś inny?
Chciałam też zakupić tonik z kwasami 10%, czy myślicie, że będę miała po nim wysyp? Czy zniweluje zaskórniki i kaszkę?
Na mnie działa bardzo fajnie, mam tłustą cerę ! Faktycznie dobrez usuwa makijaż, stosuję go też na waciku do oczu. I nawet polubiłam jego zapach To pierwszy olejek jaki mam, więc niestety nie odpowiem Ci jak wypada w porównaniu z innymi. Kusi mnie pomarańczowy
Mam tonik 10%, czeka na jesień.... więc już chyba powoli pora brać sie za testowanie.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:04   #554
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Na mnie działa bardzo fajnie, mam tłustą cerę ! Faktycznie dobrez usuwa makijaż, stosuję go też na waciku do oczu. I nawet polubiłam jego zapach To pierwszy olejek jaki mam, więc niestety nie odpowiem Ci jak wypada w porównaniu z innymi. Kusi mnie pomarańczowy
Mam tonik 10%, czeka na jesień.... więc już chyba powoli pora brać sie za testowanie.
a po olejku nie robią Ci się grudki na czole? mi przy dłuższym używaniu olejku pomarańczowego zaczęły się robić (chyba po 2 opakowaniu dopiero) i teraz czaję się na ten z drzewa herbacianego
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:53   #555
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
a po olejku nie robią Ci się grudki na czole? mi przy dłuższym używaniu olejku pomarańczowego zaczęły się robić (chyba po 2 opakowaniu dopiero) i teraz czaję się na ten z drzewa herbacianego
Mnie po pomarańczowym nawet wysypało, miałam mnóstwo podskórnych gul.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:07   #556
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
a po olejku nie robią Ci się grudki na czole? mi przy dłuższym używaniu olejku pomarańczowego zaczęły się robić (chyba po 2 opakowaniu dopiero) i teraz czaję się na ten z drzewa herbacianego
A ile razy dziennie go używasz?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:17   #557
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
a po olejku nie robią Ci się grudki na czole? mi przy dłuższym używaniu olejku pomarańczowego zaczęły się robić (chyba po 2 opakowaniu dopiero) i teraz czaję się na ten z drzewa herbacianego
Nie, nic mi się nie zrobiło
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:18   #558
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ile razy dziennie go używasz?
2 razy dziennie używałam
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:34   #559
bibibobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny
zbieram się też do zamówienia dzięki opiniom na KWC, zastanawiam sie tylko czy lepiej kupić od razu na zapas skoro tak długo trzeba czekać na wysyłkę? Wie któraś z was jak długie są terminy ważności np. na oleju tamanu lub hydrolatu oczarowego?
bibibobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 13:37   #560
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
2 razy dziennie używałam
I jak pisałaś "przy dłuższym używaniu"... więc może zwyczajnie Cię zapchał?
Ja na początku byłam zachwycona olejkiem, potam kupiłam drugi i musiałam przerwać stosowanie bo skóra miała dość, było już za ciężko, za dużo i za tłusto
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:49   #561
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
I jak pisałaś "przy dłuższym używaniu"... więc może zwyczajnie Cię zapchał?
Ja na początku byłam zachwycona olejkiem, potam kupiłam drugi i musiałam przerwać stosowanie bo skóra miała dość, było już za ciężko, za dużo i za tłusto
tak zapchał mnie na pewno, jak 90% kosmetyków także muszę bardzo ostrożnie wprowadzać nowości, ale mam kilku swoich sprawdzonych 'faworytów' po których mnie nie zapycha
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:03   #562
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
tak zapchał mnie na pewno, jak 90% kosmetyków także muszę bardzo ostrożnie wprowadzać nowości, ale mam kilku swoich sprawdzonych 'faworytów' po których mnie nie zapycha
Mnie też wszystko zapycha, dlatego faworytami możesz się pochwalić
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:03   #563
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bibibobo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
zbieram się też do zamówienia dzięki opiniom na KWC, zastanawiam sie tylko czy lepiej kupić od razu na zapas skoro tak długo trzeba czekać na wysyłkę? Wie któraś z was jak długie są terminy ważności np. na oleju tamanu lub hydrolatu oczarowego?
wszystko jest napisane na stronie BU
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/storage.html
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:17   #564
bibibobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie tę stronkę widziałam, ale te produkty o które pytam są opisane jako "data podana na opakowaniu" zastanawia mnie więc czy jest to termin ok 2-3 miesięcy, czy np rok?
bibibobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:20   #565
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
I jak pisałaś "przy dłuższym używaniu"... więc może zwyczajnie Cię zapchał?
Ja na początku byłam zachwycona olejkiem, potam kupiłam drugi i musiałam przerwać stosowanie bo skóra miała dość, było już za ciężko, za dużo i za tłusto
Tak napisałaś..., ale mnie np. olejek bezzapachowy nie zapycha, a pomarańczowy już tak (sprawdzałam w różnych odstępach czasowych - efekt był ten sam). Więc wychodzi na to, że olejek eteryczny coś namieszał
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:20   #566
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A jak na Was działa ten olejek myjący z drzewa herbacianego? Daje inne efekty w stosowaniu niż np. pomarańczowy lub jakiś inny?
Chciałam też zakupić tonik z kwasami 10%, czy myślicie, że będę miała po nim wysyp? Czy zniweluje zaskórniki i kaszkę?
U mnie wysypu brak, toniku używam już prawie miesiąc, co trzy dni. Za to skóra delikatnie się łuszczy. Co do zaskórników się nie wypowiem, bo ich nie mam. Wydaje mi się też, że wyskakuje mi mniej niespodzianek, ale czy to zasługa samego toniku
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:30   #567
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mnie też wszystko zapycha, dlatego faworytami możesz się pochwalić
akurat z BU teraz nic nie używam, wszystko z mazideł, ale jeżeli chodzi o oleje to mnie nie zapychają z czarnej porzeczki, z pestek maliny i truskawki, z róży piżmowej, tamanu, żurawinowy, z czarnuszki.

Używam też kwasu migdałowego (robie tonik 5%+kwas hialuronowy), peelingu enzymatycznego. Bardzo lubię też do małych porcji żelu HA dodawać ekstrakty roślinne (najbardziej z centella asiatica ), cynk i niacynamid.

W między czasie moje 2 ulubione hydrolaty oczarowy i z kocanki.

To chyba byłoby na tyle jeżeli chodzi o pielęgnacje mojej tłustej, zapychającej się za zarazem naczynkowej skóry
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:47   #568
Emela
Raczkowanie
 
Avatar Emela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Chciałam też zakupić tonik z kwasami 10%, czy myślicie, że będę miała po nim wysyp? Czy zniweluje zaskórniki i kaszkę?
Stosuję ten tonik z kwasami, głównie na przebarwienia, zaskórniki i spisuje się świetnie. Mnie trochę po nim wysypało, wyszły mi wszystkie syfy, które miałam pod skórą.
Ogólnie jestem z tego toniku zadowolona.
Emela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:48   #569
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bibibobo Pokaż wiadomość
Właśnie tę stronkę widziałam, ale te produkty o które pytam są opisane jako "data podana na opakowaniu" zastanawia mnie więc czy jest to termin ok 2-3 miesięcy, czy np rok?
ahaaa to powiem ze raczej rok, hydrolaty na pewno mają długi termin ważności , oleje nie wiem - jeszcze nie kupowałam oleju solo
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:51   #570
Emela
Raczkowanie
 
Avatar Emela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bibibobo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
zbieram się też do zamówienia dzięki opiniom na KWC, zastanawiam sie tylko czy lepiej kupić od razu na zapas skoro tak długo trzeba czekać na wysyłkę? Wie któraś z was jak długie są terminy ważności np. na oleju tamanu lub hydrolatu oczarowego?
Mój hydrolat oczarowy ma ważność 06/14, a zamówiłam niedawno.
Emela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.