Komisy dziecięce Olsztyn (Jaroty) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 13:40   #1
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120

Komisy dziecięce Olsztyn (Jaroty)


Jak już w jednym z wątków pisałam, polubiłam robienie zakupów w komisach dziecięcych i sklepach z odzieżą sprowadzaną z Anglii. Ostatnimi czasy najczęściej chodzę do:
  • Mini Mini - sklepik z odzieżą z Anglii (także z zabawkami i akcesoriami dla maluchów), na Wilczyńskiego. Od Śliwy trzeba iść w kierunku Medyka, mijając m.in. sklep zoologiczny. Do sklepu schodzi się schodkami w dół. Najłatwiej było mi tam kupować rzeczy, dopóki córeczka nie skończyła pół roku. Później jak czegoś szukałam to albo były ciuchy rozmiar mniejsze, albo większe. Minus jest taki, że w Anglii lubią sobie utrudniać życie, więc niektóre ciuchy mają dziwne zapięcia, nie ma też w ogóle kaftaników i tego typu rzeczy. Nie można tam oddawać rzeczy w komis.
  • Motylek - to komis dziecięcy za Medykiem, tam gdzie jest też sklep komputerowy i cukiernia. W sumie to stojąc przy wejściu do Medyka, jest się zaraz obok wejścia do Motylka. Wybór jest znacznie większy niż w Mini Mini i od jakiegoś czasu częściej chodzę właśnie do Motylka (no i do mojego ulubionego Tesco po ubranka F&F ;-) ).
  • Agatka - to sklep połączony z komisem. Znajduje się naprzeciwko HB w tym ciągu sklepów. Na razie byłam tam dosłownie kilka razy, ostatnio szukając krzesełka do karmienia. Mieli kilka zarówno nowych, jak i używanych. Kupując ubranka dokładnie trzeba sprawdzać rozmiary, bo mają tam ciuszki różnych firm, gdzie 74 jednej firmy to 68 innej.
  • Komisy w HB (nie pamiętam nazwy) - jeden komis znajduje się na prawo od głównego wejścia i póki co nic w nim nie kupiłam. Jest dość mały wybór, generalnie jest tam niewiele miejsca. Znajduje się dokładnie naprzeciwko ciucholandu. Drugi komis jest zaraz przy tylnym wejściu i tam byłam chyba tylko raz. Niby sporo rzeczy, ale pamiętam, że kupiłam w nim tylko kilka drobiazgów.
Polecicie jeszcze jakieś komisy dziecięce?
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.