Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 21:38   #961
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

ja uzywam tego zielono-brązowego biowaxa i nic mi nie przyciemnia a mam jasny blond.
przyciemnia cynk, olej rycynowy, jakies wyciagi z orzechow - szczegolnie lupinek, debu. wiec moze to co innego
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 22:18   #962
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Stosowałaś na jasne włosy ten do ciemnych? Hmm...
To nie mnie się robiły ciemniejsze - ja miałam wtedy prawie czarne, więc mnie o było rybka. Mojej mamie pasemka ściemniały strasznie po niej i fryzjerka stwierdziła, że winowajcą musi być właśnie Henna Wax... Ten mój egzemplarz miał takie beżowe zabarwienie i pachniał niezbyt ciekawie - bo na przykład ten z L'biotica, który teraz kupiłam ma taki zielonkawy kolorek i pachnie ładnie.
Chyba go po prostu użyję i sama się przekonam Mam nadzieję, że coś podziała, bo tamten Wax mi pomógł pozbyć się problemu wypadania, za to po kilku miesiącach miałam mnóstwo nowych baby hair i chciałam szału dostać
Henna Treatment Wax nie wa wersji do włosów ciemnych. Jest wersja uniwersalna A to, że niektórzy (fryzjerki czy aptekarki) są przekonani, że to Wax do ciemnych włosów, nie wiem skąd się wzięło. Miałam właśnie tę wersję uniwersalną, o której piszesz
Powodzenia przy testowaniu Biovaxa, ja na razie testowałam maski tej firmy do włosów blond (żółta), suchych (pomarańczowa) i zawierającą proteiny mleczne (niebieską). Żadna nie przyciemniła
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 23:17   #963
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Henna Treatment Wax nie wa wersji do włosów ciemnych. Jest wersja uniwersalna A to, że niektórzy (fryzjerki czy aptekarki) są przekonani, że to Wax do ciemnych włosów, nie wiem skąd się wzięło. Miałam właśnie tę wersję uniwersalną, o której piszesz
Powodzenia przy testowaniu Biovaxa, ja na razie testowałam maski tej firmy do włosów blond (żółta), suchych (pomarańczowa) i zawierającą proteiny mleczne (niebieską). Żadna nie przyciemniła
Aż poszłam do łazienki zobaczyć opakowanie - masz rację - nic tam nie ma, a producent na opakowaniu oryginału angielskiego pisze nawet "will not colour hair"! W takim razie nie mam pojęcia co spowodowało przyciemnienie włosów mamie... A co powiecie na opinię, że stosując Biovaxy, Henna Waxy itepe nie powinno się farbować włosów i minimum dwa tygodnie przed farbowaniem zaprzestać używania?
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 23:42   #964
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Aż poszłam do łazienki zobaczyć opakowanie - masz rację - nic tam nie ma, a producent na opakowaniu oryginału angielskiego pisze nawet "will not colour hair"! W takim razie nie mam pojęcia co spowodowało przyciemnienie włosów mamie... A co powiecie na opinię, że stosując Biovaxy, Henna Waxy itepe nie powinno się farbować włosów i minimum dwa tygodnie przed farbowaniem zaprzestać używania?
To bzdura. Po prostu ludzie, jak słyszą o hennie to wariują, bo kojarzy im się ona jedynie z barwieniem i nie pomyślą nawet, że istnieje niebarwiący ekstrakt z henny.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 23:54   #965
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To bzdura. Po prostu ludzie, jak słyszą o hennie to wariują, bo kojarzy im się ona jedynie z barwieniem i nie pomyślą nawet, że istnieje niebarwiący ekstrakt z henny.
Po prostu nie ma jednoznacznego opisu na opakowaniu, bo jednak mimo wszystko głównym składnikiem pozyskiwanym z henny jest lawson czyli kwas hennotaninowy, który jest barwnikiem, a jeżeli oni sobie napiszą na opakowaniu Lawsonia Inermis Extract - to tak naprawdę możemy się spodziewać wszystkiego... A na polskim opakowaniu nie napisali już tej krótkiej formułki "nie barwi włosów" lub "nie zawiera składników barwiących włosy" - to by wystarczyło, żeby ludzi uspokoić... Ciekawa jestem jaki dokładnie składnik ekstraktu z henny jest w takim razie używany w tych waxach...

Edytowane przez siulka
Czas edycji: 2010-12-13 o 00:01
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 00:57   #966
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Po prostu nie ma jednoznacznego opisu na opakowaniu, bo jednak mimo wszystko głównym składnikiem pozyskiwanym z henny jest lawson czyli kwas hennotaninowy, który jest barwnikiem, a jeżeli oni sobie napiszą na opakowaniu Lawsonia Inermis Extract - to tak naprawdę możemy się spodziewać wszystkiego... A na polskim opakowaniu nie napisali już tej krótkiej formułki "nie barwi włosów" lub "nie zawiera składników barwiących włosy" - to by wystarczyło, żeby ludzi uspokoić... Ciekawa jestem jaki dokładnie składnik ekstraktu z henny jest w takim razie używany w tych waxach...
Kiedyś się któraś Wizażanka wypowiadała na ten temat, ale już nie pamiętam, w jakim wątku
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:34   #967
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Kiedyś się któraś Wizażanka wypowiadała na ten temat, ale już nie pamiętam, w jakim wątku
aha
ok, w takim razie dziękuję Wam za pomoc i rozwianie moich wątpliwości co do L'Biotica. Zacznę używać
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 23:10   #968
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja nie widze roznicy w działaniu - tak samo odzywczy i dobry. W skladzie zmienili kilka konserwantów, główne skladniki pozostały bez zmian. Jedyna róznica jest chyba w konsystencji - stary Wax był bardziej "mgiełkowy", ten nowy sie tak fajnie nie rozpyla. Ale jak mowie - rezultaty takie same

A dzis pierwszy raz próbuje maskę do włosów przatłuszczajacych się
to, że te "mgiełki" z nowej serii są takie bardziej "intensywne" a nie "mgiełkowate" to akurat wina dozownika wiem bo wymieniłam sobie ze starego opakowania latte do nowego do wlosow ciemnych i ladna delikatna mgieleczka mi sie robila w takim razie jak tylko skoncze zupelnie nie udany zakup dwufazowego Gliss Kur, zaryzykuje z tym nowym latte ktorego poprostu uwielbialam
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:27   #969
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny byłam dzisiaj w SP i jest promocja na wax'a - 11,99 Tyle tylko, że np w Krakowie w Galerii Kazimierz wszystko przebrane: zostały jedynie maski do włosów blond, ciemnych, przetłuszczających się.
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:46   #970
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

W Warszawie też, w super pharm wszystkie produkty (szampony,maski, odżywki w sprayu) Skusiłam się na latte - może komuś dam na prezent.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:13   #971
Ashley84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez i_lonka Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał Waxa Moc Natury, obecnie Biowaxa do włosów przetłuszczających? Jakieś opinie? Pomóżcie nie mogę się zdecydować.

Jest świetna, stosuje ją od kilku tyg, nie obciąża wogóle włosów. Świetnie się też sprawdza z dwufazową odżywką w spreyu, którą ostatnio kupiłam. W aptece bobilewicz jest cała seria l'biotica - nawet nie wiedziałam ze mają tyle produktów.
Ashley84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 21:07   #972
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny, mam pytanie. Czy na doz'ie jest jeszcze wax? Bo ja jak głupia szukam i znaleźć nie mogę :-( a chciałam sobie zamówić, bo już mi się skończył. Zawsze zamawiałam i nie miałam problemu z wyszukaniem, a teraz chyba diabeł ogonem nakrył...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:08   #973
anulkaxdd
Przyczajenie
 
Avatar anulkaxdd
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny doradźcie od początku tego miesiąca używam biowaxa do włosów ze skłonnością do wypadania. Stosuje go tak co 4-5 dni. Po pierwszym zastosowaniu jakiś rezultatów nie było czego się spodziewałam więc wytrwale i sumiennie używałam waxa, ale teraz to masakra przy każdym myciu wylatuje mi strasznie dużo włosów. I nie wiem czy dalej używać tego waxa czy go odłożyć. Nie chce wyłyscieć Jak myślicie to minie? Na początku wypadało mi trochę włosów ale teraz pod koniec tego miesiąca to masakra
anulkaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:51   #974
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Czy na doz'ie jest jeszcze wax? Bo ja jak głupia szukam i znaleźć nie mogę :-( a chciałam sobie zamówić, bo już mi się skończył. Zawsze zamawiałam i nie miałam problemu z wyszukaniem, a teraz chyba diabeł ogonem nakrył...
Szukaj pod nazwą Biowax
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:36   #975
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Szukaj pod nazwą Biowax
Dziękuję
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:52   #976
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Kupiłam Latte i kurcze, nie dość, że włosy mam po niej oklapnięte, to jeszcze na dodatek swędzi mnie głowa A to takie wielkie opakowanie Biovaxa do ciemnych zużywałam z pół roku, albo i dłużej. Zrobię jeszcze kilka podejść do latte, żeby na 100% upewnić się, że swędzenie to po nim i najwyżej oddam komuś. Zawiodłam się też na zapachu. Bardzo mi się podobał zapach Kallosa Latte, myślałam, że ten będzie podobny, a tymczasem jest ohydnie mdląco kokosowy Żadna przyjemność w stosowaniu. No że też mnie coś podkusiło na tę maskę
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:56   #977
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Kupiłam Latte i kurcze, nie dość, że włosy mam po niej oklapnięte, to jeszcze na dodatek swędzi mnie głowa A to takie wielkie opakowanie Biovaxa do ciemnych zużywałam z pół roku, albo i dłużej. Zrobię jeszcze kilka podejść do latte, żeby na 100% upewnić się, że swędzenie to po nim i najwyżej oddam komuś. Zawiodłam się też na zapachu. Bardzo mi się podobał zapach Kallosa Latte, myślałam, że ten będzie podobny, a tymczasem jest ohydnie mdląco kokosowy Żadna przyjemność w stosowaniu. No że też mnie coś podkusiło na tę maskę
...to ciesz się ze nie myłaś włosów szamponem z Latte
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:17   #978
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Loouisse - nie kładź maski na skalp, powinno być o wiele lepiej.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:28   #979
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;24797883]Loouisse - nie kładź maski na skalp, powinno być o wiele lepiej.[/QUOTE]

Staram się nie kłaść, ale co z tego, skoro zakładam czepek, więc umaziane odzywką włosy i tak dotykają skalpu

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
...to ciesz się ze nie myłaś włosów szamponem z Latte
Miałam kupić, przymierzałam się do tego przez pół roku albo i dłużej. Przy okazji każdych zakupów w Super Pharm stałam przed półką i nieprzyzwoicie długo zastanawiałam się nad zakupem, ale zawsze rozsądek zwyciężał -> po co ci kolejny szampon babo
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:42   #980
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja używając Latte czasem robiłam tak, że przy skalpie maziałam innym biovaxem, a dalej Latte. On jeden ma silikon w składzie, a u mnie one źle sprawdzają sie przy skórze głowy. Ostatecznie możesz zużyć go jak odżywkę (też bez kontaktu ze skalpem). Ja tak właśnie wykończyłam moje ostatnie opawanie tej maski. Teraz nie używam żadnej, bo nie mam cierpliwości do trzymania czegoś na głowie kilka razy w tygodniu przez pół godziny.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:35   #981
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

albo zużyć zamiast pianki do golenia, bo takie rzeczy zmiękczają włosy też na nogach
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:44   #982
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Skoro na skórze głowy się nie sprawdziło to już bym raczej na innych obszarach skóry nie ryzykowała
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 12:48   #983
kkulesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

henna która jest składnikiem barwiącym jest całą rośliną którą się suszy i odpowiednio przerabia aby miała takie właściwości. natomiast składnik który znajduje się w maskach do włosów WAX jest to wyciąg białkowy z henny który jest pozbawiony substancji barwiącej.
kkulesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:01   #984
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Obie maski, Polski Wax jak i zagraniczny nie przyciemniają włosów!!! Przyciemnia tylko sproszkowana henna, a w masce są ekstrakty a nie barwniki z henny.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:43   #985
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez anulkaxdd Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie od początku tego miesiąca używam biowaxa do włosów ze skłonnością do wypadania. Stosuje go tak co 4-5 dni. Po pierwszym zastosowaniu jakiś rezultatów nie było czego się spodziewałam więc wytrwale i sumiennie używałam waxa, ale teraz to masakra przy każdym myciu wylatuje mi strasznie dużo włosów. I nie wiem czy dalej używać tego waxa czy go odłożyć. Nie chce wyłyscieć Jak myślicie to minie? Na początku wypadało mi trochę włosów ale teraz pod koniec tego miesiąca to masakra
Ja używam już 3 opakowanie Wax'a z tymże pierwsze opakowanie to był Pilowax, dwa kolejne to właśnie L'biotica. Małam tak jak piszesz, na początku używania jakby "wzmożone" wypadanie włosów. Też mnie to przerażało. Ale postanowiłam sobie, że nie przestanę używać i kontynuowałam. Na początku używałam około 2-3 razy w tygodniu, po pierwszym opakowaniu używam raz w tygodniu, czasami 2. Włoski już przestały wypadać Mam tutaj na myśli to wzmożone wypadanie. Ponadto ogólnie ograniczyło mi się wypadanie włosów, mniej jest ich w szczotce oraz w studzience od wanny/prysznica po ich myciu. Do tego zaczął mi zarastać przedziałek na główie tuż przy czole Takie kikutki małe powyrastały. Także konkluzja jest taka, że na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z używania Waxa

Edytowane przez Kakcia
Czas edycji: 2011-02-09 o 19:44
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:26   #986
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Pojawił się nowy Wax L'biotica do koloryzowanych, ktoś używał, jeśli tak to proszę o skład
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 16:30   #987
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Pojawił się nowy Wax L'biotica do koloryzowanych, ktoś używał, jeśli tak to proszę o skład
nie używałam ale to jest skład podany na ich stronce

SKŁAD: AQUA, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL (AND)CETEARETH-20, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-4/HYDROXYPROPYL STARCH COPOLYMER, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ACETYLATED LANOLIN, GLYCERIN, LAWSONIA INERMIS EXTRACT, MEL (HONEY) EXTRACT, PARFUM, AMODIMETHICONE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, POLYQUATERNIUM-59 (AND) BUTYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL (AND) METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE (AND)METHYLISOTHIAZOLINON E, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, TRIETHANOLAMINE, GERANIOL, C. I. 16255
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:35   #988
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Henna Treatment Wax nie wa wersji do włosów ciemnych. Jest wersja uniwersalna A to, że niektórzy (fryzjerki czy aptekarki) są przekonani, że to Wax do ciemnych włosów, nie wiem skąd się wzięło. Miałam właśnie tę wersję uniwersalną, o której piszesz
Powodzenia przy testowaniu Biovaxa, ja na razie testowałam maski tej firmy do włosów blond (żółta), suchych (pomarańczowa) i zawierającą proteiny mleczne (niebieską). Żadna nie przyciemniła
którego biovaxa polecasz najbardziej ?

chcę maskę, sprej kusi, ale boję się, że obciąży
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:55   #989
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny a co powiecie na to ze za kazdym razem kiedy uzyje biowax do zniszczonych włosów pojawia mi się łupież kiedy odstawiam to znika a kiedy znów uzywam to tego dnia sypie się ze mnie??? czy to mozliwe ?
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:18   #990
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Możliwe skoro tak sie stało
Pewnie jesteś uczulona na jeden/kilka ze składników.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.