Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 10:47   #1141
Muszka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Ja nie wiem po co wogóle rozwodzić się na takie tematy. Jednej pasuje biovax drugiej angielski wax, każda ma prawo wyboru i to że według Ciebie Biovax jest podróbką waxu to niezmienia faktu, że dużo dziewczyn go stosuje i bedzie stosować, bo ma inny skład niż wax angielski. Gdyby Biovax był podróbą zrobiliby prawie identyczny skład, a łączy ich tylko henna i jakbyś zauważyła wszystkie produkty tj. pilomax, biovax, rainforest wax, beauty formulas henna treatment wax itd. są wytwarzane przez różnych producentów i mają w nazwie wax... więc trzeba by chyba wszystkich podać do sądu
Nie denerwuj się Lelli, mi ten wywód otworzył oczy na coś czego wcześniej nie widziałam. Miałam różne waxy i nie widziałam że są od różnych producentów. Faktycznie nie wszystkie były dobre. Musze sobie to odświeżyć. Jeśli to lepiej ogarniasz to możesz mi to jakoś w skrócie przybliżyć jak jest z tymi waxami?
Muszka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:23   #1142
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Muszka37 Pokaż wiadomość
Mi ta dyskusja otworzyła oczy na to ze warto głębiej zapoznać się z produktem przed zakupem gdyż jak widać nazwy mogą być mylące. Swoją drogą większe mam zaufanie do produktów które wyraźnie różnią się opakowaniem i nazwą od siebie i nie korzystają z mojego pośpiechu.
Cóż chińszczyzna zalewa Europę a my musimy mieć oczy otwarte. Niech nam woski rosną zdrowe
niech Ci sie otworzą oczy na to, że reklama tu jest platna, a ty jestes nieudolnym spamerem. pokaż swoim szefom https://wizaz.pl/Reklama . takimi zachowaniami wyrabiasz Pilomaxowi złą opinię wsrod konsumentow

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ciekawe ile jeszcze będzie komentarzy osób zarejestrowanych w lipcu 2012? z 1 lub 2 postami?
bedą się pojawiać, dopóki firma Pilomax;nie zrozumie, że takimi działaniami tylko sobie szkodzi
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:26   #1143
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
niech Ci sie otworzą oczy na to, że reklama tu jest platna, a ty jestes nieudolnym spamerem. pokaż swoim szefom https://wizaz.pl/Reklama . takimi zachowaniami wyrabiasz Pilomaxowi złą opinię wsrod konsumentow

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


bedą się pojawiać, dopóki firma Pilomax;nie zrozumie, że takimi działaniami tylko sobie szkodzi
ja już nic Pilomaxu nie kupię!!
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 13:09   #1144
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja już nic Pilomaxu nie kupię!!
No cóż, dla mnie te wywody w stylu "parabeny to detergenty" były żenujące Ja miałam jedną maskę Pilomaxu- tę z rumiankiem. Owszem, była fajna, ale chyba nie na tyle, by zaufać firmie, która uprawia marketing szeptany i próbuje robić idiotki z osób, które, jak widać, lepiej znają składy jej kosmetyków niż jej pracownicy...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:19   #1145
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?


Cytat:
Napisane przez Muszka37 Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się Lelli, mi ten wywód otworzył oczy na coś czego wcześniej nie widziałam. Miałam różne waxy i nie widziałam że są od różnych producentów. Faktycznie nie wszystkie były dobre. Musze sobie to odświeżyć. Jeśli to lepiej ogarniasz to możesz mi to jakoś w skrócie przybliżyć jak jest z tymi waxami?
Odpowiem dyplomatycznie
Jak można mieć różne waxy i nie zauważyć że są od innych producentów....?? Przecież wszystkie mają inne opakowania, inaczej się nazywają, mają inny skład, o kolorach nie wspomne...
JA wszystkich nie próbowałam to się nie wypowiem. Z samego początku przeanalizowałam składy wszystkich waxów i wybrałam dla mnie najlepszy. W moim przypadku biovax, ale każdemu może co innego przypasować więc trzeba sprawdzać składy i testować na sobie.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Ehhh a dziś się zawiodłam na superpharm... chciałam kupić ten nowy z keratyną bo tylko miałam dotychczas saszetki, ale oczywiście... wszystkie inne były a tego nie był tylko szampon z tej serii.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No cóż, dla mnie te wywody w stylu "parabeny to detergenty" były żenujące Ja miałam jedną maskę Pilomaxu- tę z rumiankiem. Owszem, była fajna, ale chyba nie na tyle, by zaufać firmie, która uprawia marketing szeptany i próbuje robić idiotki z osób, które, jak widać, lepiej znają składy jej kosmetyków niż jej pracownicy...
Parabenów nie wychaczyłam
Myślą że może trafią na jakieś początkujące, nie sprawdzające składu a tu na każdym kroku się pisze o tym.
Dla mnie ta cała liturgia ich była śmieszna... no ale hehe pisać jeszcze mogą

Edytowane przez Leili
Czas edycji: 2012-07-12 o 21:15
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:20   #1146
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

ktory wax lepszy na lamliwe bardzo i suche włosy ten z proteinami mlecznymi czy z jedwabiem i keratyna>?co radzicie
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:00   #1147
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
ktory wax lepszy na lamliwe bardzo i suche włosy ten z proteinami mlecznymi czy z jedwabiem i keratyna>?co radzicie
moim zdaniem bardzo podobne i lekkie wybrala bym z keratyna.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 11:50   #1148
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Możecie mnie świecić - który Wax powinien być lepszy dla włosów naprawdę osłabionych? Używałam rok prawie tej wersji : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wypadania.html i byłam zadowolona, lecz wówczas nie miałam kłopotu z wypadaniem. Wydaje mi się, że skład nieco lepszy jest tej maseczki : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html.
Czytałam gdzieś analizę tego tego drugiego, ale nie miałam jeszcze z nim do czynienia Generalnie chyba niewiele się różnią... ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:16   #1149
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Możecie mnie świecić - który Wax powinien być lepszy dla włosów naprawdę osłabionych? Używałam rok prawie tej wersji : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wypadania.html i byłam zadowolona, lecz wówczas nie miałam kłopotu z wypadaniem. Wydaje mi się, że skład nieco lepszy jest tej maseczki : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html.
Czytałam gdzieś analizę tego tego drugiego, ale nie miałam jeszcze z nim do czynienia Generalnie chyba niewiele się różnią... ?
w 2 aloes wyżej w składzie, powiem ci że na moją skórę właśnie ten składnik działa rewelacyjnie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 23:07   #1150
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
w 2 aloes wyżej w składzie, powiem ci że na moją skórę właśnie ten składnik działa rewelacyjnie
Dzięki, na L'Bioticę padła dziś decyzja w aptece


W przeciwieństwie do Treatment Wax , tutaj jest zalecane trzymanie maski zaledwie 5 min na głowie ... (?) Na jaki czas zostawiacie L'bioticę u siebie? (nakładając ją też na skalp)
Dołączony jest taki przydatny czepek, ale naprawdę wydaje mi się, że dłużej (treatment trzymałam 30-40 minut pod ręcznikiem i chwileczkę zawsze ten ręcznik na włosach jeszcze suszarką ogrzewałam) wypadałoby trzymać maskę ..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 07:15   #1151
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dzięki, na L'Bioticę padła dziś decyzja w aptece


W przeciwieństwie do Treatment Wax , tutaj jest zalecane trzymanie maski zaledwie 5 min na głowie ... (?) Na jaki czas zostawiacie L'bioticę u siebie? (nakładając ją też na skalp)
Dołączony jest taki przydatny czepek, ale naprawdę wydaje mi się, że dłużej (treatment trzymałam 30-40 minut pod ręcznikiem i chwileczkę zawsze ten ręcznik na włosach jeszcze suszarką ogrzewałam) wypadałoby trzymać maskę ..
ja ją trzymam normalnie 30-40 min
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 12:33   #1152
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

kupialm dzisiaj mleczna mialamw czesniej pomaranczowa do zniszczonych zobaczymy ktora lepsza.Mialam tez ttrentament zagraniczna...a.ale polska moim zdaniem lepsza.Od roku kupuje tylko polskie. a zagranciznych zuzylam tez z 6 pudelek.Pzryspieszenia wzrostu nie zauwazylam.Swojego zcasu uzywalam co 2dzien na godzien przze okres kilku miesiecy .Musze znwo wyrobic ten natyk.Terazx chce wprowadzic rowniez olejowanie wlosow.I bezsilikonowa pielgnacje ,znow witaminki.I odzwyczaic sie od prostownicy..mysle tez o prostowaniu keratyowym zeby bylo prosciej.a i jantar ! to moje plany!
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-07-18 o 12:36
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:28   #1153
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Angielski Wax do włosów blond fajnie się sprawdza po farbowaniu włosów, na ogół kładę go na skalp i na włosy i trzymam ok 30 min - wtedy nigdy nie mam problemu z suchością skóry a włoski nie są suche.
Natomiast jeśli chodzi o nasze Waxy to chyba najlepiej mi pasuje zółty do włosów suchych, najfajniej wygładza nie obciąża, włosy wyglądają na zdrowe i zadbane, trzymam też ok 30 minut.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 09:59   #1154
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Kupiłam kilka dni temu nowego Biowaxa z keratyną Jutro będę testować a najpierw oczyszczę włosy Barwą z Czarną rzepą, często tak robię przed Waxami i potem efekt jest cudny Póki co to zdążyłam jedynie rozpakować tego Biowaxa, wsadziłam palca w maseczkę i potwierdzam, że jest bardzo zbity, gęsty O wiele gęstszy niż wszystkie inne Biowaxy. Cudnie też pachnie
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 18:09   #1155
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Kakcia Pokaż wiadomość
Kupiłam kilka dni temu nowego Biowaxa z keratyną Jutro będę testować a najpierw oczyszczę włosy Barwą z Czarną rzepą, często tak robię przed Waxami i potem efekt jest cudny Póki co to zdążyłam jedynie rozpakować tego Biowaxa, wsadziłam palca w maseczkę i potwierdzam, że jest bardzo zbity, gęsty O wiele gęstszy niż wszystkie inne Biowaxy. Cudnie też pachnie
Ooo, ja chcę tego waksa Daj znać, jak się spisuje
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:23   #1156
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

A więc jestem po pierwszym użyciu nowego Biowaxa z keratyną więc napiszę jakie są moje pierwsze wrażenia

Od początku. Konsystencja - zdecydowanie gęstsza i bardziej zbita niż poprzednie biowaxy, ale nie oznacza to, że maska będzie bardziej lub mniej wydajna. Na mojej długości włosy (można zobaczyc aktualną długość w moim albumie) zużyłam tyle samo maski co zwykle przy innych biowaxach. Na opakowaniu jest napisane zeby maskę trzymać 3 minuty albo jak ktoś ma bardziej zniszczone włosy to przez 15 minut pod czepkiem. Ja trzymałam około 30-40 minut pod czepkiem i ręcznikiem dogrzewając od czasu do czasu suszarką Przeważnie tak właśnie robię z biowaxami Po tym czasie maskę spłukałam letnim strumieniem wody (nawet na opakowaniu napisali aby spłukiwac chłodnym bo łuski się domykają :P ). Włosom pozwoliłam wyschnąć w temperaturze pokojowej po czym dopiero je rozczesałam Wrażenia? Nie widzę jakiejś szczególnej różnicy w porównaniu do innych biowaxów, powiedziałabym nawet, że jak na pierwszy raz ta maska nie zrobiła na mniej jakiegoś wielkiego wrażenia w stylu "wwoooooowww!!". W porównaniu do mlecznego biowaxa to włosy po tym z keratyną są jakby mniej miękkie i troszkę bardziej cięższe, może trochę sztywniejsze. Pewnie to zasługa keratyny w niej zawartej. Zobaczymy jak będzie przy kolejnych użyciach Po pierwszym użyciu jestem zadowolona z maski, chociaż nastawiłam się na więcej Zobaczymy jak będzie dalej przy kolejnych stosowaniach, ale jak narazie no to chyba mleczny mi ciut bardziej odpowiada, bo używając go odczułam na prawdę dobre nawilżenie. Tutaj tak dużego efektu nie było.
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:29   #1157
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja zwykle jestem wierna Biovaxowi do wlosow suchych i zniszczonych, ale zauwazylam, ze latem lepiej sobie z moimi wlosami radzi ten niebieski - eliminuje puszenie. Poza sezonem letnim natomiast jest zbyt obiazajacy - moze przez silikon?

Poszlam dzis do Superpharm, zeby sobie z dwie saszetki kupic i zwabil mnie ten nowy Biovax, o ktorym piszecie

W sumie w tym niebieskim pewnie antypusząco działały na mnie proteiny, a ten zawiera i proteiny i aminokwasy, wiec teoretycznie powinno byc super. Choc jestem strasznie ciekawa, czy mnie za mocno nie przeciazy, bo tez ma jakis silikon - skoro pisze, by go trzymac tak krotko, to znaczy, ze ma ku temu tendencje pewnie - dzis albo jutro bede testowac nie moge sie doczekac
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:52   #1158
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

na około ile użyc starcza wam Biovax ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 09:13   #1159
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
na około ile użyc starcza wam Biovax ?
Trudno ocenić bo używam tez innych masek i odżywek, ja mam włosy za łopatki i wydaje mi się że tak na 10-15 razy starczy. Ciężko mi okreslic bo nie liczyłam
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 10:35   #1160
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Recenzja z mojego bloga:
L`Biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne
L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych
Obie maski mnie zachwyciły. Do farbowanych wydawała mi się dobra i przez te dwie maski już nigdy jej nie kupię. Moje włosy nie są zniszczone, ale co miesiąc farbuje je na blond i bardzo dbam o nie aby się nie wysuszyły. Po tych maskach włosy są cudowne, miękkie, sypkie, lśniące, rozczesują się bez problemu. Wydaje mi się, że do suchych i zniszczonych jest lepsza. Używam 3 razy w tygodniu na zmianę raz taka raz taka. Do farbowanych już nie kupię. Wszystkie 3 maski posiadam w opakowaniu 500 ml kupione koło 22 zł na allegro każda.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 20:19   #1161
Basia_1982
Przyczajenie
 
Avatar Basia_1982
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witam dziewczynki,
oczywiście chcę zapuścić swoje piórka,
miałam włosy kręcone, mocno kręcone, zniszczone prostowaniem i suche, na stronie zewnętrznej sianowate.
Fryzjerka namówiła mnie na zabieg keratynowy SUNLISS.
Włosy są o niebo lepsze i chciałabym kontynuować pielęgnację.
Dużo informacji się naczytałam na temat WAXów i już zgłupiałam.
Czy możecie mi doradzić WAX który nie będzie wypłukiwał keratyny???
czyli bez soli SLS i tych tam innych? Kupiłam specjalny szampon i odżywkę co prawda Magik Beauty ale odżywka jakoś mi nie leży, dziwnie mi puszy włosy a jak niechcący położę blisko skóry głowy to mi się sypie z włosów jakby łupież :conf used:

doradźcie proszę,
pozdrawiam
Basia_1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 21:08   #1162
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

hej
postanowiłam conieco poczytać o biovaxie,ale sporo stron jest tutaj...mam nadzieję,że uda mi się znaleźć coś ciekawego co roziaze moje wątpliwości-nie wiem czy odzywak,czy maska...w każdym bądź razie coś odzywczego dzięki czemu włosy będą miękkie i nawilzone,ale nie obciążającą włosów...
probuję rozszyfrować jaki skład powinien być dobry w szmponach/odzywkach/maskach....

orietnujecie sie czy gdzieś są promocje na waxa aktualnie?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:38   #1163
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

kupiłam duże opakowanie waxa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html po pierwszym użyciu miałam włosy jak siano nie tego się spodziewałam może jest tutaj jakaś rzeszowianka, która by się nim zaopiekowała?
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:58   #1164
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
kupiłam duże opakowanie waxa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html po pierwszym użyciu miałam włosy jak siano nie tego się spodziewałam może jest tutaj jakaś rzeszowianka, która by się nim zaopiekowała?
To nie jest kosmetyk, o którym mowa w wątku.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 12:10   #1165
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;37045769]To nie jest kosmetyk, o którym mowa w wątku.[/QUOTE]

doskonale wiem o tym jednak jest ten kosmetyk często tutaj wspominany
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 09:14   #1166
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
kupiłam duże opakowanie waxa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html po pierwszym użyciu miałam włosy jak siano nie tego się spodziewałam może jest tutaj jakaś rzeszowianka, która by się nim zaopiekowała?
ja bym się może i zaopiekowała ale niestety nie jestem z rzeszowa
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 07:12   #1167
ewkaes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja używałam szamponu LATTE, mimo, że jest do włosów osłabionych, a nie wypadających (mi strasznie wypadały) po użyciu dwóch saszetek jestem mile zaskoczona, zauważyłam znaczną różnicę. Teraz używam maski do wypadających i jestem mega zadowolona. Z sianowatych i napuszonych włosów zrobiły się miękkie, delikatne, nawilżone, lśniące i nie są już tak napuszone.
__________________
www.me-and-baby.blogspot.com
ewkaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 06:44   #1168
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziewczyny czy ta odzywka jest dobra z tych wax?
http://allegro.pl/henna-treatment-wa...291645189.html

bo u nas w aptece kupuje bardzo mała za jakies 20 zł a tu taka duża za 10
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 12:07   #1169
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

dzis kupiłam w aptece za 24 zł https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sow-blond.html czy to to samo co ta do góry ??
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:59   #1170
vaurienne
Rozeznanie
 
Avatar vaurienne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moulin Rouge
Wiadomości: 649
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
dzis kupiłam w aptece za 24 zł https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sow-blond.html czy to to samo co ta do góry ??
Mój ulubiony Wax, czyli Biovax. Wszystkie mi się podobają, ale najbardziej lubię ten klasyczny do włosów zniszczonych z cynamonem jeśli dobrze pamiętam. Tego nie używałam, bo nie jestem blondynką, ale pewnie będzie równie dobry.
__________________
a wszystko to było czystą perwersją.


the devil inside me is awake
vaurienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.