Dzienny makijaż - jaki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 20:17   #1
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Smile

Dzienny makijaż - jaki ?


Witam serdecznie
Chciała bym abyście mi pomogły dobrać kosmetyki do codziennego makijażu.
Mam prawie 19 lat, nie używam żadnych podkładów, pudrów, różów itp.
Tuszuję tylko rzęsy brązowym tuszem i czasami zrobię sobie jakąś kreskę Ot to cały mój "makijaż" + krem do twarzy
Chciała bym w subtelny sposób podkreślić swoją urodę. Zależy mi na naturalnym makijażu. Ale nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać.
Mam naturalne blond włosy (kolor - średni blond) oczy zielone, czerwone policzki.
pozdrawiam serdecznie
Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:28   #2
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dzienny makijaż - jaki ?

Cytat:
Napisane przez Onazyje Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Chciała bym abyście mi pomogły dobrać kosmetyki do codziennego makijażu.
Mam prawie 19 lat, nie używam żadnych podkładów, pudrów, różów itp.
Tuszuję tylko rzęsy brązowym tuszem i czasami zrobię sobie jakąś kreskę Ot to cały mój "makijaż" + krem do twarzy
Chciała bym w subtelny sposób podkreślić swoją urodę. Zależy mi na naturalnym makijażu. Ale nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać.
Mam naturalne blond włosy (kolor - średni blond) oczy zielone, czerwone policzki.
pozdrawiam serdecznie
Myśle ze mozesz zaczac od podkładu , który dodatkowo przykryje zaczerwienienia , puder sypki lub w kamieniu dla zmatowienia cery , tusz do rzes , nie musisz zaczynac od mega pogrubiajacych skoro wolisz makijaz delikatny , proponowałabym Tobie delikatne brazy , beze , rozbielone delikatne kolorki , one krzywdy nie zrobią z reguły pasuja do delikatnego makijazu , delikatny np. brzoskwiniowyróż na policzki lub rozswietlacz , zobaczysz jak ładnie buźka odzyje i gotowa. pozdrawiam
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:42   #3
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Dzienny makijaż - jaki ?

Ja poradzę tak: jesli nie musisz - nie używaj podkładów! Zamiast tego, żeby wyrównać koloryt cery polecam pudry sypkie lub może jakies mineralne (ja uzywam Clinique Blended face Powder - niedrogi na Strawberry a mega wydajny) + różyk w delikatnym kolorze, może jakaś brzoskwinka? Na oczka możesz delikatnie nałożyć jakiś jasny cień - najlepiej pod łuk brwiowy i w wewnętrznym kąciku - to rozjaśni spojrzenie i powiększy oczy. Na usta polecam jasne, "świeże" błyszczyki - różowe lub nawet bezbarwne - tylko nadadzą połysk i optycznie powiększą usta. jestes młodziutka - jeśli więc nie masz konkretnych niedoskonałości do ukrycia - polecam styl minimalistyczny. Pewnie jeszcze bedziesz miała czas żeby poukrywać conieco! Chociaż zależy co kto lubi, ja jeszcze jakieś parę lat temu, w LO, miałam czarne kreski dookoła oka nie żebym należała do jakiejś subkultury czy coś... tak po prostu. Wszystko przede wszystkim zależy od tego jak się w czym czujesz Bardzo fajnym trikiem jest czarna kreska wewnątrz oka, natej jakby spojówce - tylko ostrożnie! ale fajnie wygląda to i podkreśla spojrzenie.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:48   #4
berbela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dzienny makijaż - jaki ?

chciałabym sie od was dowiedzieć czy byłyście kiedyś u wizażystki ? jak to wszystko po kolei wygląda...z góry dziękuje
berbela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 09:56   #5
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dzienny makijaż - jaki ?

kiedys dorwala mnie Pani w Douglasie , pytała czego szukam , ja pokazalam na cienie Diora a ona mówi ze pokaze mi w podobnej kolorystyce tylko ze 3x tańsze , długo mnie namawiala n a makijaz próbny a ja uparcie ze nie az w koncu sie skusiłam , to był pierwszy makijaz wykonay przez wizazystke , co prawda tylko oczy , ale tak mnie fajnie zrobiła ze w koncu kupilam te cienie i zamiast wydac 205 zł zaplacilam 69
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.