zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-03, 17:47   #1
77930147904fba6a92c2b50cbebf6f155540534b_5ff8f202b72ae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8

zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo


Hej mam na imię Ania. mam 24 lata i jestem mężatka od 3 lat .Mój mąż jest starszy o 8 lat. bardzo go kocham wiec zgodziłam się na najgorsza głupotę jaka on chciał . chciał spróbować z dwoma kobietami. Po jakimś czasie znalazła się dziewczyna która się jemu spodobała, i pojechaliśmy na hotel na początku tylko rozmawialiśmy potem poszliśmy się wykapać zaczełam siś z nia całowac ja tego nie chciałam ale robiłam wszystko to co on chciał. potem poszliśmy do łóżka tam mój mąż wcale sie mna nie interesował tylko oni we dwoje sie zabawiali a mnie nie brazi wogule pod uwage gdy mu zwruciłam uwage kazał mi spier.... bardzo sie popłakałam rado gdży poszłam sie wykąpać, wychodząc z łazienki potrze a oni znowu sie zabawiaja miała tego dość ale mój mąż stwierdził ze jestem drętwa . potem wróciliśmy do domu ale tamta dziewczyna zaczeła czesto nas odwiedzać ja mu powiedziałam ze albo ja albo ona powiedział ze mnie kocha a tamto to tylko zabawa. teraz zerwał z nią kontakt ale ona ciągle dzwoni z innych numerów mam już tego dość. tamtej dziewczynie prawił komplementy a do mnie tylko zacznij się malować jak ona zacznij się ubierać jak ona schudnij przecież nie jestem gruba. teraz próbuje to naprawić ale ja nie wiem czy chce jeszcze z nim być . cały czas mówił ze ona jest ładniejsza o de mnie. a teraz przeprasza i mówi i ze chce mieć ze na dziecko ale ja nie chce . ja już nie potrafię się z nim kochać. ja nie wiem czy go jeszcze kocham. żałuje ze dałam się na to namówić mój mąż teraz mówi ze ja jestem ładniejsza o od tamtej ale mu nie wierze nie ufam mu. teraz wie że nie powinnam tak wcześnie wychodzić na mąż to był błąd rodzice mieli racje ze to jest nieodpowiedni facet dla mnie. nie wiem co robić czy próbować odbudować małżeństwo czy się rozstać ?

Edytowane przez 77930147904fba6a92c2b50cbebf6f155540534b_5ff8f202b72ae
Czas edycji: 2015-11-04 o 11:07
77930147904fba6a92c2b50cbebf6f155540534b_5ff8f202b72ae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 18:53   #2
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Boże... nim zaczniesz bajki pisać i w ogóle bawić się w trola naucz się pisać, będzie łatwiej czytać i tak żałosny już tekst

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Żeby nie było, że nie pisze w temacie. Znajdź sobie jakiegoś faceta i bzykajcie sie razem we czwórkę każdy będzie zadowolony
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 18:58   #3
gazowanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Też mam takie wrażenie, że to nieudolny (lub nieletni) trollek.

Co do tematu, to mam inną propozycję - teraz kolej na trójkąt 1 K + 2 M, skoro Cię kocha to się zgodzi, miej i Ty coś od życia

__________________
http://www.studiosiedem.com.pl/index...isy-plastikowe

Edytowane przez gazowanka
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:21
gazowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 19:55   #4
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

W której klasie gimnazjum jesteś?
Żeby trollować trzeba nauczyć się pisać.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:50   #5
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Troll


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 15:11   #6
odlot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Też sądzę że to troll, co nie zmienia faktu że tacy poryci ludzie też gdzieś istnieją aż się niedobrze robi:/
odlot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 16:11   #7
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Troll czy nie - nieważne. Jest problem, to go rozwiązujemy, nawet jeśli wymyślony ;p Trudno.

Najpierw coś, co dla mnie jest podstawą każdej relacji, każdej znajomości i każdej interakcji międzyludzkiej: rozmowa. Porozmawiaj z nim otwarcie i szczerze, na spokojnie, bez barier. Wiem, że łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale uwierz mi - jeśli jest w nim choć trochę empatii i zrozumienia, a Ty będziesz całkowicie szczerze mówiła o swoich uczuciach, to cała sytuacja się rozjaśni i bardzo prawdopodobne, że nawet poprawi. Jeśli to nie przyniesie żadnych efektów albo same negatywne, to rozważałabym na Twoim miejscu zakończenie tego związku. Każdemu mężczyźnie podoba się kilka kobiet naraz, nawet jeśli jest związany z jedną, ale już sama propozycja, żeby coś z tym zrobić, powinna być dla Ciebie sygnałem. A Ty mu na to pozwoliłaś, dałaś mu zielone światło, więc teraz myśli, że mu wolno. Kocha Cię, bo jest z Tobą od dawna, bo wzięliście ślub, mieliście plany, najwyraźniej wspólne tematy, a nią jest tylko zafascynowany. Ale nie daj się tak traktować. Jeśli on zamierza tak do Ciebie podchodzić, musisz dać mu wyraźnie do zrozumienia, że tak być nie może, nie będzie, a jeśli dalej zamierza ciągnąć to w ten sposób, Twój szacunek do siebie samej powinien przewyższyć przywiązanie, które Was łączy :/
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 15:49   #8
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Autorko, jak masz za mało zadane to może poproś rodziców żeby Ci znaleźli jakieś zajęcie w domu, skoszenie trawnika np.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:02   #9
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

jest na to jedna rada. Nie kochał Cię tylko nie chce być sam.
Jeśli miałabyś chęć i siłę go wypróbować to faktycznie umów się na spotkanie 2m+1k i jeśli się zgodzi to dasz mu do myślenia.
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:57   #10
foxtri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

A co to takiego "małuzeństwo"?
foxtri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 15:37   #11
madziniusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że nie pisze w temacie. Znajdź sobie jakiegoś faceta i bzykajcie sie razem we czwórkę każdy będzie zadowolony
Taka prosta rada, a w tym przypadku taka genialna
madziniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 22:35   #12
RosabelS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

Jak można tak kogoś oskarżać o trollowanie, gdy pisze o takim przykrym problemie? Rzadko tu piszę, raczej czytam, ale to bulwersujące jak te pseudo idealne wizażanki o tak poukładanym, cudownym życiu potrafią potraktować kogoś, kto może jest gorzej wykształcony, może mniej inteligenty, może popełniający błędy życiowe, ale jednak jest człowiekiem szukającym pomocy. Rozumiem, że średnia wieku tutaj, to 17 lat i dla niektórych z Was zderzenie z problemami, którzy inni mają w PRAWDZIWYM życiu jest dość surrealistyczne. Moim zdaniem, w takim wypadku lepiej się nie wypowiadać. Niektóre z Was są okrutne. Czytałyście inne wątki tej dziewczyny, wiecie co ona przeszła? W dodatku trafiła na takiego sku... w którym się zakochała i żeby ją pokochał zrobiła coś, czego teraz żałuje... Ale dla Was to troll, dla niektórych to śmieszne. Obyście nie musiały się nigdy na własnej skórze przekonać jak to jest być w takiej sytuacji.
RosabelS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 14:22   #13
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: zabawa w trójkacie zniszczyła mi małuzeństwo

całowałaś się z kimś, z kim nie chciałaś, bo mąż chciał popatrzeć? a potem powiedział do Ciebie 'sp*erdalaj'? I Ty wątki zakładasz, zamiast iść do psychoterapeuty i prawnika po papiery rozwodowe?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 14:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.