Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 13:25   #4981
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

No to Karotha czekamy na zdjecia A znając pana Łukasika będziesz je miała pod koniec tygodnia
A powiedz mi jeszcze czy samochód tez miałaś od pana Łukasika? Jeśli tak to jaki?
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:32   #4982
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Karothka również gratuluje!!!
Trzeba się podwójnie cieszyć, że wszystko jest okej. Wczoraj rozmawiałam z moim fotografem i mówił, że był na weselu w Magnoli w sobotę i nie było prądu przez 2 h!!!! Współczuję weselnikom a przede wszystkim Młodej parze.
Dwie godziny to nic .. jeśli np w osrodku właściciel pomyślał o świeczkach a zespol nie opiera sie tylko na elektornice.. tylko np same glosniki maja podpiete do pradu..
Bo w sumie tak powinno byc.. orkiestra... no to wokal.. gitary (no chyab ze basowa albo elektryczna.. to problem) aaano i jednak nie ... a keyboard :P no to ok .. jesli orkiestra ma wokal gitare i bebny albo wrecz akordeon.. to nie ma problemu.. Wiekszosc sal ma tez swieczki na stolach .. a przynajmniej miec powinno .. wiec powiedzmy sobie 2 godizny to male piwo ale jakby tka zaraz po prawinach poszedl prad.. o raaany i tak do 5 bez pradu ... joooo to bylby problem...
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:59   #4983
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Dwie godziny to nic .. jeśli np w osrodku właściciel pomyślał o świeczkach a zespol nie opiera sie tylko na elektornice.. tylko np same glosniki maja podpiete do pradu..
Bo w sumie tak powinno byc.. orkiestra... no to wokal.. gitary (no chyab ze basowa albo elektryczna.. to problem) aaano i jednak nie ... a keyboard :P no to ok .. jesli orkiestra ma wokal gitare i bebny albo wrecz akordeon.. to nie ma problemu.. Wiekszosc sal ma tez swieczki na stolach .. a przynajmniej miec powinno .. wiec powiedzmy sobie 2 godizny to male piwo ale jakby tka zaraz po prawinach poszedl prad.. o raaany i tak do 5 bez pradu ... joooo to bylby problem...
Z tego co mówił to zespół nie grał przez te 2 h i się goście troszkę bardzo za ten czas rozluźnili
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:25   #4984
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Z tego co mówił to zespół nie grał przez te 2 h i się goście troszkę bardzo za ten czas rozluźnili
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 16:13   #4985
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Karthka gratuluje!!!
Nie mogłam się doczekać Twojej relacji. Bardzo się cieszę że się wszystko tak wspaniale udało
Czekamy teraz na zdjęcia

W Magnolii już raz brakło prądu ale na kilka godzin, ale ponoć teraz mają agregat więc nie wiem czemu ta sytuacja się powtórzyła. W Bohemie mają agregat bo się kiedyś pytałam i podłączają do niego kuchnie i zespół a goście siedzą albo przy świecach albo przy lampach - do wyboru

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2009-08-24 o 16:17
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 16:51   #4986
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Gratuluję wszystkim młodym żonkom, niech wasze zycie bedzie usłane rozami...echh ja juz sie nie moge doczekac swojego tez bylam na weselu w sobote, nie wiem czy ktoras z was ma wesele w Niwach Daleszyckich w tej nowej sali jak cos to pytajcie to moge co nieco powiedziec dziewczynki ja znowu z pytaniem do was bo potrzebuje wypozyczyc biale pokrowce na krzesla i obrus na stol panstwa mlodych bo niestety sala na ktorej bedzie wesele nie ma takiego fajnego marszczonego obrusu nie wiecie moze gdzie w kielcach mozemy to wypozyczyc??
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:48   #4987
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziś razem z siostrą wybrałyśmy się na już drugą wycieczkę po salonach. Bo może się coś ładnego taniej trafi. W Cymbelline 30% zniżki, część sukni w cenie ok 2000 zł, w Paryżance też 30%, w Contessie 20%, do MS Mody akurat nie wchodziłam.
Byłyśmy za to w salonie Anna na Kościuszki, przemiła pani, z chęcią pokazywała sukienki i doradzała. Ceny też miłe
Ja już chyba wybrałam, ale trochę czasu jeszcze zostało, w listopadzie będę ustalać dokładny wygląd sukni. We wrześniu i na początku października w Annie będą nowe suknie.
Co do salonu jest sporo uszytych modeli gotowych do przymiarki a poza tym pani ma spory album ze zdjęciami swoich sukien. Ceny bardzo przystępne.
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 17:59   #4988
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinap5 Pokaż wiadomość
Dziś razem z siostrą wybrałyśmy się na już drugą wycieczkę po salonach. Bo może się coś ładnego taniej trafi. W Cymbelline 30% zniżki, część sukni w cenie ok 2000 zł, w Paryżance też 30%, w Contessie 20%, do MS Mody akurat nie wchodziłam.
Byłyśmy za to w salonie Anna na Kościuszki, przemiła pani, z chęcią pokazywała sukienki i doradzała. Ceny też miłe
Ja już chyba wybrałam, ale trochę czasu jeszcze zostało, w listopadzie będę ustalać dokładny wygląd sukni. We wrześniu i na początku października w Annie będą nowe suknie.
Co do salonu jest sporo uszytych modeli gotowych do przymiarki a poza tym pani ma spory album ze zdjęciami swoich sukien. Ceny bardzo przystępne.
też byłam na kościuszki jak szukałam swojej sukni pani faktycznie przemiła i pomocna i w ogole bardzo fajny salon choć chyba mniej znany
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 18:42   #4989
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Karothka gratuluję !!!!!Bardzo się cieszę że wszystko sie udalo a jak przeczytałam opinię o sali to aż podskoczylam na krzesle z radości. A wiesz ze ja widzialam Twoj wystroj bo rano w sobotę bylismy ustalać drobiazgi z kierowniczką śliczne mialaś winietki i w ogole super wystrój nawet wybralismy podobną kolorystyke tylko bez różu a białe zamieniliśmy na ecru
Koniecznie pokaz nam zdjęcia będę czekać z niecierpliwością a powiedz co teraz śmigacie gdzieś dupcię posmażyć w cieplych krajach??

A ja się wlaśnie pakuję i wyprowadzam z domu zerkam na mamę podukradkiem ale na razie sie dzielnie trzyma.
Na dodatek zły szef od kilku tygodni jest dobry i nawet podwyżkę dostałam

Ivonka no własnie takiego głupiego pecha sie boje z tymi pazurkami
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:21   #4990
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
a ja co do sali w masłowie na krajobraozwej...miałam mieszane uczucia ale obejrzałam trzy kasety moich znajomych i uważam że sala z weslena na wesle prezentuje sie naprawdę bardzo ładnie obecnie jest szatnia podest dla orkiestry podest dla państwa młodych i zmienione tło za państwem młodym...ogolnie bardzo fajnie to wygląda
rptrbj1978 nie masz może jakis nowych fotek tej sali albo moze bys wrzucila krotki filmik na neta chcialabym zobaczyc nowy wystroj sali bo rowniez mam mieszane uczucia co do niej......ale troche mnie pocieszylas.

kubusewa ja tez cie kojarze z kursu z Karczowki. Siedzialam naprzeciwko praktycznie kolo telewizora to ja bylam ta ,,SAMA"
__________________
Jesteśmy razem 19.11.2005r.
Nasze zaręczyny 12.04.2009r.
Nasz ślub 22.05.2010r.
Adaś ur. 25.02.2012r.
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:27   #4991
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ju wiem wszytko na duzej sali w ameliowce nie ma klimatyzacji a to minus ogromny no niesttey. A jedzenie jest wydawane tylko to co wedlug kelnerek nadaje sie do oddania. Tak wiec szukam dalej
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 19:41   #4992
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
rptrbj1978 nie masz może jakis nowych fotek tej sali albo moze bys wrzucila krotki filmik na neta chcialabym zobaczyc nowy wystroj sali bo rowniez mam mieszane uczucia co do niej......ale troche mnie pocieszylas.

kubusewa ja tez cie kojarze z kursu z Karczowki. Siedzialam naprzeciwko praktycznie kolo telewizora to ja bylam ta ,,SAMA"
No po prostu wiedizałam !!
tak czułam.. poznałam po rzęsach (cokolwiek mi podpowiadaoło i dlaczego cień podejrzenia rzuciło na rzęsy to nie wiem ) a wiesz... ja mam karteczke z KLO ale postanowilam pojsc z TZ i nawet nie wiedzialam ze mozna tak powiedziec : ja dla towarzystwa.. to miło ze strony TZ że przyszedł z Tobą.. mój gdyby miał zasiwadczenie to pewno zrobilby wszystko zebym sama poszla.. hoc jak znam siebie i tak bym go przekonala
No wiedzialam... te rzęsy mi powiedziały
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:57   #4993
kasiawisnia
Raczkowanie
 
Avatar kasiawisnia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 91
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ela albo ktoraś z wizazystek mogłaby mi powiedziec gdzie jest ten salon Anna na Kościuszki? od strony szpitala czy bliżej Leonarda? a walsnie jezeli chodzi o przeceny sukien to w jakich miesiacach? ja juz z tż mamy spisane umowy jeszcze tylko sala nam pozostała, ale właścicielka powiedziała nam ze fomalności bedziemy podpisywali dopiero na początku 2010, takze jeszcze tylko z tym sie wstrzymaliśmy. Dziewczyny nawet mi sie nie śniło ze 2 lata przed ślubem trzeba wszystko rezerwowac... dobrze ze ten etap mamy juz za soba
__________________
*poznaliśmy się*
*zaręczeni*
*nasz ślub*
*Bo jest ten ktoś, co obok mnie wypełnia samotność co dnia*

Edytowane przez kasiawisnia
Czas edycji: 2009-08-24 o 19:58
kasiawisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:01   #4994
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiawisnia Pokaż wiadomość
Ela albo ktoraś z wizazystek mogłaby mi powiedziec gdzie jest ten salon Anna na Kościuszki? od strony szpitala czy bliżej Leonarda? a walsnie jezeli chodzi o przeceny sukien to w jakich miesiacach? ja juz z tż mamy spisane umowy jeszcze tylko sala nam pozostała, ale właścicielka powiedziała nam ze fomalności bedziemy podpisywali dopiero na początku 2010, takze jeszcze tylko z tym sie wstrzymaliśmy. Dziewczyny nawet mi sie nie śniło ze 2 lata przed ślubem trzeba wszystko rezerwowac... dobrze ze ten etap mamy juz za soba
Przeceny sa teraz... przynajmniej w cymbelinie na plantach .. a mysle ze w pozostalych sklepach tez.. Bo to w sumie juz dla nich po sezonie 2009 tak na prawde...
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:07   #4995
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Castia - powiedz mi coś o tym weselu w Niwkach. Na ile było osób? Czy ciasno bylo i ile miejsca do tańczenia? A jak z akustyką? I jak tam jest wokół tej sali? Będę bardzo wdzięczna
A co do wyporzyczenia takich rzeczy to zapytaj firm dekoratorskich czy nie wyporzyczaja. A tam masz swoją dekoratorkę czy trzeba wziąć dekoratorkę wlaścicielki?

Ghia - trzymam kciuki za pazurki A najlepsza rada to dobra odżywka i oszczędzanie ich - broń Boże sprzątanie

Kasiawisnia - salon Anna jest bardziej przy Leonarda. Tam jest taki żółty bank, bodajże Kredyt Bank i tam jest taka brukowana uliczka. Wchodzisz w nią i po lewej stronie przed przychodnią jest brama i tam pewnie jest napis "suknie ślubne" i to jest salon Anna Mam nadzieję, że nie za bardzo pokrętnie to wyjaśniłam
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55

Edytowane przez ivona84
Czas edycji: 2009-08-24 o 20:11
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:16   #4996
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Iwona84 opis bardzo dobry. Napis jest już na ul Kosciuszki ze strzałką żeby skręcić. Tam w podwórku nad drzwiami też jest szyld no i suknia w oknie
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:49   #4997
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

ivona84 nie wiem jaka kucharka nie miałam jeszcze okazji widzieć sie z panna młodą. Ale zaskoczyło nas że kucharka/i a nie wiedziały ile jedzenia trzeba przygotować na taką ilość osób..wydaje mi się że powinno być więcej niż mniej..
Karothka serdeczne gratulacje!! super że udała wam się zabawa i nawet pogoda dopisała
ciekawa jestem czy pani Anna byłaby w stanie uszyć mi taka suknie bo się zakochałam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg max_prado_48ef4ff201ca6_053afb9c.jpg (35,7 KB, 127 załadowań)
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:58   #4998
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Mroweczka wydaje mi się, że pani Anna bez problemu uszyje Ci taką suknię, ale najlepiej zapytaj w samym salonie A przymierzałaś ją gdzieś?
I będę wdzięczna za nazwisko tej kucharki -
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 21:57   #4999
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Nie, ale planuje przymierzyć coś w tym kroju tej sukni raczej w Kielcowie nie będzie gdyż kosztuje 6100zł a wypożyczać jej za 4000 tez nie chcę (chyba bym na głowę spadła) tylko ciekawi mnie czy można znaleźć podobne koronkicudowna: )oki postaram się dowiedzieć i tort był wspaniały bananowo wiśniowy.. ciekawe od kogo. Pewnie od sławnych Januszów

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Aha i nie przymierzałam żadnej sukienki bo leń jestemregularnie tylko oglądam wystawę w Cymbelineale jakoś mnie odstraszają zamiast zapraszać do wnętrza
Mam pytanie jeśli ktoś jest z Chęcin na ile wcześniej trzeba iść do probunia ustalić termin ślubu i godzinę? mój Tż cały czas powtarza ze wszystkim że mamy czas..mam nadzieję że nie pójziemy 13 sierpnia..
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 22:04   #5000
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

mroweczka suknia cudowna i te koronki ... śliczne
Jakiej firmy jest ta suknia? Strasznie droga

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Już znalazłam firmę - san patrick - to już wiadomo dlaczego tyle kosztuje.
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:13   #5001
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Karthka gratuluje!!!
Nie mogłam się doczekać Twojej relacji. Bardzo się cieszę że się wszystko tak wspaniale udało
Czekamy teraz na zdjęcia
W Magnolii już raz brakło prądu ale na kilka godzin, ale ponoć teraz mają agregat więc nie wiem czemu ta sytuacja się powtórzyła. W Bohemie mają agregat bo się kiedyś pytałam i podłączają do niego kuchnie i zespół a goście siedzą albo przy świecach albo przy lampach - do wyboru
Na pewno jakieś wstawię.
Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
No to Karotha czekamy na zdjecia A znając pana Łukasika będziesz je miała pod koniec tygodnia
A powiedz mi jeszcze czy samochód tez miałaś od pana Łukasika? Jeśli tak to jaki?
Nie, limuzynę mieliśmy zamówioną przez teściów, ale nie z Kielc.
Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Karothka gratuluję !!!!!Bardzo się cieszę że wszystko sie udalo a jak przeczytałam opinię o sali to aż podskoczylam na krzesle z radości. A wiesz ze ja widzialam Twoj wystroj bo rano w sobotę bylismy ustalać drobiazgi z kierowniczką śliczne mialaś winietki i w ogole super wystrój nawet wybralismy podobną kolorystyke tylko bez różu a białe zamieniliśmy na ecru
Koniecznie pokaz nam zdjęcia będę czekać z niecierpliwością a powiedz co teraz śmigacie gdzieś dupcię posmażyć w cieplych krajach??
To świetnie, że Ci się podobały winietki-dzieło moje i mojego taty. Na pewno goście będą zadowoleni z sali, to Ci gwarantuję. W czwartek lecimy na urlop do Turcji. A oto kilka fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SV100015.jpg (68,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV100017.jpg (50,4 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV100023.jpg (62,9 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SV100071.jpg (129,0 KB, 174 załadowań)
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:37   #5002
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
A oto kilka fotek.
Ślicznie świetliście kobieco.. cudnie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 06:10   #5003
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Karotha - pięknie
I zapraszam do nowej części
Panny Młode Kielce - część IV
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13890924 #post13890924

Miłego dnia
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55

Edytowane przez ivona84
Czas edycji: 2009-08-25 o 06:18
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:09   #5004
Evundza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ponawiam pytanie czy ktos wybiera sie na Karczówkę na kurs w sobote??
Evundza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:14   #5005
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Evundza Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie czy ktos wybiera sie na Karczówkę na kurs w sobote??
zadaj to pytanie tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13890924 #post13890924
bo my juz tu jestesmy
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.