Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 11:54   #91
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

ja chciałam tylko dodać ze reklamację mozna wnieśc po upływie 28 dni od nadania
edit-po 14 roboczych ( do zapamiętania-nie wierzyć paniom na poczcie )

i za list polecony mozna dostać maksymalnie 110 zł +opłata za nadanie poniewaz wypłacana jest nie 50 krotnośc całej opłaty, ale 50 krotnośc opłaty za traktowanie przesyłki jako poleconej-a to w każdym wypadku wynosi 2,20

katarzynce zalecam zapoznanie sie z regulaminem poczty-samo codzienne chodzenie na pocztę o niczym nie świadczy

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-04-12 o 12:12
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 12:02   #92
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja chciałam tylko dodać ze reklamację mozna wnieśc po upływie 28 dni od nadania
to zależy chyba od poczty, bo mnie przyjęto kwitek reklamacyjny w 15. dniu od nadania przesyłki (albo mnie pani z poczty bardzo lubi)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 12:09   #93
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
to zależy chyba od poczty, bo mnie przyjęto kwitek reklamacyjny w 15. dniu od nadania przesyłki (albo mnie pani z poczty bardzo lubi)


kurde masz racje
jaja im pourywam

edit-doczytałam tez ze od 5 dnia mozna składac skargi na opóxnioną przesyłkę-zemszczę sie.... bo u mnie notorycznie dochodzą spóznione...

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-04-12 o 12:11
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:01   #94
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Dziękuję dziewczyny za wskazówki , nigdy nie składałam wcześniej reklamacji na poczcie.
Katarzyno21, reklamacja w każdym razie już złożona.
U mnie na poczcie nie zostawili sobie oryginału potwierdzenia nadania, na odwrocie pani napisała, że reklamację przyjęto dn. 13.04 i oryginał mi oddała zostawiając sobie xero, czyli każda poczta inaczej .
Mam czekać na telefon albo pismo, i tyle póki co w tym temacie.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:58   #95
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wskazówki , nigdy nie składałam wcześniej reklamacji na poczcie.
Katarzyno21, reklamacja w każdym razie już złożona.
U mnie na poczcie nie zostawili sobie oryginału potwierdzenia nadania, na odwrocie pani napisała, że reklamację przyjęto dn. 13.04 i oryginał mi oddała zostawiając sobie xero, czyli każda poczta inaczej .
Mam czekać na telefon albo pismo, i tyle póki co w tym temacie.
Dobrze, proszę abyś mi w takim razie bezpośrednio na mojego maila przesłała skan dowodu nadania i skan reklamacji.
Natomiast ja byłam na swojej poczcie i Pani Naczelni przetrzepała całą pocztę i system komputerowy - i niestety ale paczka od ciebie wogóle nie dotarła do mojego urzędu pocztowego... wiec opcji "adresat nie odebrał" niestety nie ma - bo nie było czego odbierac...
Czekam na maila ze skanami
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:04   #96
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Dobrze, proszę abyś mi w takim razie bezpośrednio na mojego maila przesłała skan dowodu nadania i skan reklamacji.
Natomiast ja byłam na swojej poczcie i Pani Naczelni przetrzepała całą pocztę i system komputerowy - i niestety ale paczka od ciebie wogóle nie dotarła do mojego urzędu pocztowego... wiec opcji "adresat nie odebrał" niestety nie ma - bo nie było czego odbierac...
Czekam na maila ze skanami
Zrobię zdjęcie dowodu nadania i jego drugą stronę, bo tam pani z poczty napisała, że reklamację przyjęto. Reklamacja zostaje u nich, także ja jej nie mam. Zaraz Ci wyślę.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:48   #97
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Doszły do mnie wieści, że Katarzyna21 bardzo niecierpliwie i niestety niezbyt grzecznie domaga się się od Asiuli zwrotu pieniędzy, natomiast tłumaczenie Cbr wydaje jej się... niewiarygodne. Albo niewystarczające ;]


Zatem kilka spraw i wyjaśnień ode mnie:

1. Jak zaznaczono w Regulaminie i podano do wiadomości w wątku Pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum:
Organizatorka nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie przesyłki, w drodze do adresatki.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1258

Co jest decyzją logiczną i jasną.

2. Sprawa zaginionej przesyłki zostanie zakończona [i będzie można zdecydować o rekompensacie] dopiero wtedy, kiedy Poczta Polska rozpatrzy reklamację i wyda konkretną decyzję. Poganianie organizatorki zakupów nic nie da. Sprawa może trwać dwa miesiące, może potrwać dłużej - wszyscy wiemy, jak szybko i sprawnie [tak, to była ironia ;] działa PP. Apeluję o cierpliwość.

Do tego czasu Asiula nie ma obowiązku nic wysyłać: ani pieniędzy, ani kolejnych odlewek.

3. W przypadku zarzutów, że to nie fair, bo to nie organizatorka ma x zł w plecy ani nic nie traci - owszem, może pieniędzy nie straciła, ale z pewnością trochę nerwów jej to zeżarło. Asiula jest dla mnie osobą wiarygodną i naprawdę nie wierzę, aby opłacało jej się coś kombinować dla dodatkowych 10ml zapachu, także zarzuty o kręcenie wydają mi się nie na miejscu. Rozumiem jej obawy/wątpliwości odnośnie robienia nowych odlewek; zwrot pieniędzy póki nie dostanie decyzji z PP również mija się z celem.


Mam nadzieję, że sprawa wkrótce się wyjaśni - czekam na wieści z frontu.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 21:58   #98
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Ja chcę tylko dodać, że otrzymanie listu potwierdzającego "przyjęcie reklamacji" nie jest równoznaczne z "przyznaniem odszkodowania" - to mniej więcej znaczy tyle, że poczta w najbliższym (znanym tylko sobie) czasie łaskawie poszuka przesyłki i rozważy, czy należy się rekompensata, czy nie.
Potwierdzenie przyznania odszkodowania przyjdzie jako oddzielny list
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:27   #99
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Dziękuję za zajęcie stanowiska w tej sprawie .
Mam naprawdę już dosyć niezbyt przyjemnych wiadomości, że katarzyna21 już nie będzie czekała dłużej, że chce to wreszcie zakończyć, że nie obchodzi ją, że poczta to tyle rozpatruje i że ona na moim miejscu już mi dawno oddała pieniądze...
Wiem, że minęło już ponad 30 dni od złożenia reklamacji, dzwoniłam w 30-tym dniu na pocztę główną i powiedziano mi, że lada dzień powinnam dostać od nich pismo, no więc czekam. Poinformowałam oczywiście o tym wizażankę a dziś znowu mail o podobnym wydźwięku.
Jak tylko coś otrzymam to natychmiast o tym powiadomię katarznę21 i wyślę jej zdjęcie pisma mailem, co z resztą do tej pory czyniłam.
Na wątku również będę na bieżąco informowała o postępach .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:29   #100
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Asiula jest dla mnie osobą wiarygodną i naprawdę nie wierzę, aby opłacało jej się coś kombinować dla dodatkowych 10ml zapachu, także zarzuty o kręcenie wydają mi się nie na miejscu.
Wybaczcie OT, ale dwie rzeczy cisną się na usta... Pierwsza: decydując się na wspólne zakupy mamy świadomość tego, ze wysyłki będą za pośrednictwem PP, której "sprawne" działanie dobrze znamy. Oczywiscie nigdy nie ma co wychodzić z założenia, że coś pójdzie nie tak, ale niejako zgłaszając chęć udziału w zakupach potwierdzamy, że bierzemy opcję zaginięcia, problemów z przesyłką, uszkodzeń w drodze pod uwagę. jeśli jest dowód nadania (tu dzięki Bogu zasada listów poleconych), nadająca nie musi mieć sobie nic do zarzucenia, a sprawa z pewnością się wyjaśni.

Druga kwestia dotyczy podejrzeń o kombinatorstwo Asiuli. Tu się oburzę całkiem szczerze. Nie jestem tu długo, ale jak wiecie zakupiłam tu już sporo. Za co wielkie dzięki
Zdarzają się różne historie, na przykład w ilości mililitrów gdy zamawianych 18 ml jest więcej w atomku, niż w innym takim samym zamawianych niby 22... Niektórzy są nieco skąpi... Ale mówi się trudno i jest ok. Ale z Asiulą robiłam już kilka wspólnych zakupów i powiem, ze byłam mocno pod wrażeniem, bo ona właśnie, pomimo, ze byłam tu nowa, niesprawdzona, nie obawiała się, wykazała zaufanie i wysłała mi odlewki zanim jeszcze uzgodnionego dnia przelałam pięniadze. Mocno mi to zaimponowało. I tak trochę dodało wiary w ludzi. A wiele lat już sobie na tym świecie żyję, pewnie znaczenie dłużej niż większość Wizażanek tutaj. I posądzanie rozbierającą o mataczenie by mieć kilka ml więcej dla siebie mocno by mi się nie podobało. Z powodów o których właśnie napisałam. To tyle chciałam...
__________________
Szukam korka do:
Very Irresistible L'Intense
setki Coco Mademoiselle edp
setki Jimmy Choo edp

annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:35   #101
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Anniko77, dziękuję, bardzo miło mi takie słowa czytać .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 22:42   #102
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Asiulku, to szczera prawda! Nie znałaś mnie, nie wiedziałaś czy zapłacę, czy może capnę odlewkę i tyle mnie zobaczysz, a jednak zaufałaś. To wiele znaczy i wiele mówi o człowieku... Wiele dobrego Dzięki Ci za to!
__________________
Szukam korka do:
Very Irresistible L'Intense
setki Coco Mademoiselle edp
setki Jimmy Choo edp

annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:48   #103
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Asiulku, to szczera prawda! Nie znałaś mnie, nie wiedziałaś czy zapłacę, czy może capnę odlewkę i tyle mnie zobaczysz, a jednak zaufałaś. To wiele znaczy i wiele mówi o człowieku... Wiele dobrego Dzięki Ci za to!
No normalnie zaraz się tak rozryczę, że nie będę mogła zasnąć .
.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:53   #104
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
No normalnie zaraz się tak rozryczę, że nie będę mogła zasnąć .
.

Kurka wodna, nie rycz, tylko się czymś ładnie spryskaj (a masz Ci z pewnością wiele do wyboru) i zmykaj w objęcia Morfeusza
__________________
Szukam korka do:
Very Irresistible L'Intense
setki Coco Mademoiselle edp
setki Jimmy Choo edp

annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:59   #105
kaiska
Zakorzenienie
 
Avatar kaiska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 087
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Również chciałabym rzec kilka słów o Asiuuuuuli - rzetelna z niej kobita. Nie uwierzę, żeby chciała zrobić machlojkę na 1 odlewce. To tyle ode mnie - ja osobiście z Asiuuuuulą zrobię jeszcze nie jeden interes, (oby się tylko nam nie zniechęciła, po zaistniałej sytuacji). Polecam wszystkim.
kaiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 23:10   #106
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Kurka wodna, nie rycz, tylko się czymś ładnie spryskaj (a masz Ci z pewnością wiele do wyboru) i zmykaj w objęcia Morfeusza

Właśnie godzinę temu mi się córcia obudziła , siedzi koło mnie i gada do smoka . Nie wiem kiedy zaśnie, a przez to nie wiem kiedy ja .


Cytat:
Napisane przez kaiska Pokaż wiadomość
Również chciałabym rzec kilka słów o Asiuuuuuli - rzetelna z niej kobita. Nie uwierzę, żeby chciała zrobić machlojkę na 1 odlewce. To tyle ode mnie - ja osobiście z Asiuuuuulą zrobię jeszcze nie jeden interes, (oby się tylko nam nie zniechęciła, po zaistniałej sytuacji). Polecam wszystkim.
Nie, nie zniechęcę się .

Do TurkusLeny niestety też odlewki nie dotarły... pechowa jakaś ta rozbiórka . Ale jestem z nią w kontakcie, nie robi problemów, nie atakuje mnie na PW. Mam nadzieję, że znajdą te reklamacje jakiś pozytywny finał .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 23:27   #107
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Będzie dobrze Asiulka! Się wyjaśni wszystko. A żeby odpechowić, to chyba trzeba następną rozbiórkę machnąć, co nie kobiety? Oj, ja też jeszcze niejeden interesik z Tobą ubić będę chciała...

To ucałuj córcię i głowa do góry!
__________________
Szukam korka do:
Very Irresistible L'Intense
setki Coco Mademoiselle edp
setki Jimmy Choo edp

annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 12:10   #108
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Informuję, że dziś otrzymałam pismo z poczty, mówiące, że reklamacja została rozpatrzona i uznana za uzasadnioną a kwotę odszkodowania przesyłają przekazem pocztowym .
Kiedy przyślą nie wiem ale czekam .
Ponieważ mnie od 29 maja do 12 czerwca nie ma i nie będę miała dostępu do internetu, jeżeli pieniądze w przyszłym tyg. nie przyjdą to wspaniałomyślnie pod koniec tyg. przeleję katarzynie21 kwotę, która wpłaciła za odlewki .
Dziś zrobię zdjęcie pisma i prześlę katarzynie21 mailem.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 14:43   #109
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Asiuuuulo gratuluje pozytywnego zakonczenia sprawy
Mam tylko pytanie. Ile trwal ten caly balagan? Tzn od czasu az zlozylas reklamacje do momentu uzyskania odpowiedzi o przyznaniu odszkodowania.
Niestety mnie tez dotknela ta przykra sytuacja. Tyle, ze ja wystepuje w roli osoby, ktora nie otrzymala przesylki (i w zaden sposob nie wsciekam sie na sprzedawce, ze chcial mnie oszukac itp Poczta zakosila i tyle). Chce wiedziec ile to wszystko trwa zeby nastawic sie psychicznie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 14:52   #110
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Asiuuuulo gratuluje pozytywnego zakonczenia sprawy
Mam tylko pytanie. Ile trwal ten caly balagan? Tzn od czasu az zlozylas reklamacje do momentu uzyskania odpowiedzi o przyznaniu odszkodowania.
Niestety mnie tez dotknela ta przykra sytuacja. Tyle, ze ja wystepuje w roli osoby, ktora nie otrzymala przesylki (i w zaden sposob nie wsciekam sie na sprzedawce, ze chcial mnie oszukac itp Poczta zakosila i tyle). Chce wiedziec ile to wszystko trwa zeby nastawic sie psychicznie
Zaniu, reklamację złożyłam 13 kwietnia, 28 kwietnia dostałam pismo informujące o tym, że postępowanie reklamacyjne nie zostało jeszcze zakończone a dziś przyszło pismo o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i mówiące, że wyślą mi odszkodowanie .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 15:42   #111
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Dzieki za odpowiedz
Czyli jakies 5 tygodni. Dobra, dam rade
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:45   #112
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

Niniejszym informuję, że dziś dostałam zwrot pieniędzy z poczty .
Kwotę 71,60 zł przelałam dziś katarzynie21 na konto .

Reklamacja TurkusLeny jeszcze w toku .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:44   #113
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Mademoiselle edp 3 zł/1 ml i Chance eau Fraiche 3zł/1 ml

W sprawie drugiej reklamacji dostałam pismo z poczty i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i przyznaniu odszkodowania .
Pieniądze w kwocie 29,60 zł przelałam dziś TurkusLenie na konto a ja po 12 czerwca odbiorę sobie z poczty jak wrócę z urlopu, pewnie będą na mnie grzecznie czekały na poczcie .

Niniejszym wątek uznaję za zamknięty .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.