Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 14:49   #31
NadiaSoongo91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Witam, witaam.....Można się przyłaczyć?
NadiaSoongo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 15:16   #32
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez NadiaSoongo91 Pokaż wiadomość
Witam, witaam.....Można się przyłaczyć?
Alez oczywiscie
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 15:41   #33
NadiaSoongo91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Dziekuje!! Tak wiec krotko o sobie

Mam 21 lat, od miesiaca mieszkam w Niemczech, pracuje tutaj. Postaanowilam tez znalezc tutaj w koncu czas na odchudzanie. Moja waga wynosi w tej chwili 87.5kg... Dwa lata temu odchudzalam sie z tej samej wagi, doszlam do 62kg i niestety wszystko mi wrocilo...Jestem zalamanaa i nie moge patrzec na siebie. Chce wkoncu to zmienic, a wiem ze tkie fora jak i wsparcie innych osob bardzo pomagaja ...Od 3 dni jestem na diecie MŻ, wlasnie na tej, bo na niej sie najlpeiej czuje. Od tego tez tygodnia planuje zaczac biegac....

Bede tu zagladac, licze na Wasze wsparcie jak i zarowno postarm sie podzielic moim ....
NadiaSoongo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:30   #34
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Ja mam ksylitol, prawie 5kg, dostalam w prezencie od pewnej firmy, ale wstyd sie przyznac, ze jeszcze nic z nim nie pieklam, ale wszystko przede mna
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:39   #35
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Podsumowuje dzisiejszy jadlospis:

1. Sniadanie: dwie kromki chleba zytniego z ziarnami, 2 plasterki chudej wedliny drobiowej, pomidor
2: sniadanie: 100 g bialego chudegotwarozku z jogurtem naturalnym, ogorkiem zielonym i rzodkiewka
obiad: Poledwica wieprzowa gotowana z sosem pominorowym, fasolka szparagowa i jednym malym ziemniakiem
podwieczorek: kawalek szarlotki
kolacja: 1,5 kromki zytniego chlebka z ziarnami z twarozkiem (jak wyzej)

dzisiaj nawet nie bylam jakos wyglodzona w ciagu dnia.
Jutro strasznie dlugi dzien, na przemian uczelnia i praktyki w szkole,
Wychodze z domu o 6.30 a wracam 0 21.00
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:55   #36
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
co to jest ksylitol?
i ile kalorii maja te ciastka i muffinki dla SB?
Masz moze jakis przepis?

a ile juz schudlas na tej SB, jesli mozesz napisac?
Ksylitol to cukier z brzozy, ma IG = 8, więc o wiele mniej niż cukier, a w smaku podobno taki sam.
Nie wiem ile kcal, bo na SB się kcal nie liczy Ale można by wyliczyć.
Przepis podałam, jest zalinkowany w słowie muffinki

Schudłam 24 kg, widać w podpisie.


Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
a jeśli jest lekki- tj. białkowy lub białko i warzywa to można i godzinę, dwie przed spaniem niejedzenie po 17 to błąd, bo przerwa między posiłkami jest zbyt duża. można sobie więcej krzywdy tylko zrobić a efekt będzie odwrotny od oczekiwanego.
Dokładnie. Choć ja jem te 3 godziny przed spaniem posiłek białkowo-warzywny lub sam białkowy, bo z takim lekkim (niezapełnionym jedzeniem) brzuchem lepiej mi się śpi Ale nigdy dłuższych przerw nie robię, bo jednak metabolizm musi pracować. Więc niejedzenie po 17 to głupota totalna, chyba, że ktoś o 20 chodzi spać


Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Ja mam ksylitol, prawie 5kg, dostalam w prezencie od pewnej firmy, ale wstyd sie przyznac, ze jeszcze nic z nim nie pieklam, ale wszystko przede mna
Daaaaj A masz taki prawdziwy i sprawdzonej firmy, w sensie finlandzki? Bo dużo czytałam o podróbach robionych z kukurydzy, trzeba uważać
Szkoda, że ksylitol taki strasznie drogi jest. Tylko do pieczenia będę używać, bo piekę ze dwa razy w miesiącu i wtedy się opłaca jeszcze.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 18:12   #37
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Prawdziwy... drogi i taki jak być powinien. Cieszyłam się jak dziecko, bo koszt za kilogram wcale mały nie jest, a tutaj taka niespodzianka, taka paka... myślę, że może na przyszly weekend zrobiłabym jakieś ciasteczka albo ciasto jesienne jakieś
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 18:46   #38
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Prawdziwy... drogi i taki jak być powinien. Cieszyłam się jak dziecko, bo koszt za kilogram wcale mały nie jest, a tutaj taka niespodzianka, taka paka... myślę, że może na przyszly weekend zrobiłabym jakieś ciasteczka albo ciasto jesienne jakieś
Właśnie szukam sobie w necie gdzie i jaki by tu kupić... Jaką masz firmę? Możesz na pw napisać jak chcesz I podzieliłabyś się wrażeniami jaki w smaku jest, chociażby herbatę posłodziwszy?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 18:56   #39
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Kretko kurcze nie pamiętam firmy... bo to opakowanie 5kg przesłali w przeźroczystym opakowaniu. Ulotki gdzieś miałam, ale nie wiem gdzie posiałam... co do smaku to nie jest jakiś znacznie różniący się od normalnych cukrów. Przynajmniej ja tak nie wyczuwam. Ja herbaty nie slodzę, więc tu nie powiem. Opowiem jak coś upichcę, jak w wypiekach się zachowuje
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 19:34   #40
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Chcialam jeszcze sie podzielic uwagami na temat alli.

Kupilam go chyba w afekcie desperacji, ale stwierdzilam, ze skoro juz wydalam taka kupe siana, to chociaz zjem to opakowanie. biore je od poniedzialku. niestety nie moge jeszcze po tak krotkim czasie stwierdzic, czy dziala, ale mialam kryzys, jak zaczely sie u mnie te wszystkie nieprzyjemne skutki dzialania tych tabletek. Naczytalam sie o tym alli, ze tak po prostu jest. najpierw chcialam przerwac branie tych tabletek. Ale od dwoch dni nie mam juz zadnych nieprzyjemnych "niespodzianek", wszystko wrocilo do normy wiec bede je brac dalej przez nastepne 3 tygodnie, zobaczymy, czy to cos da.

(Nie mam z koncernem produkujacym alli nic wspolnego i nie jest to reklama, pisze tylko i wylacznie o moich osobistych doswiadczeniach z tymi tabletkami)
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:05   #41
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
Chcialam jeszcze sie podzielic uwagami na temat alli.

Kupilam go chyba w afekcie desperacji, ale stwierdzilam, ze skoro juz wydalam taka kupe siana, to chociaz zjem to opakowanie. biore je od poniedzialku. niestety nie moge jeszcze po tak krotkim czasie stwierdzic, czy dziala, ale mialam kryzys, jak zaczely sie u mnie te wszystkie nieprzyjemne skutki dzialania tych tabletek. Naczytalam sie o tym alli, ze tak po prostu jest. najpierw chcialam przerwac branie tych tabletek. Ale od dwoch dni nie mam juz zadnych nieprzyjemnych "niespodzianek", wszystko wrocilo do normy wiec bede je brac dalej przez nastepne 3 tygodnie, zobaczymy, czy to cos da.

(Nie mam z koncernem produkujacym alli nic wspolnego i nie jest to reklama, pisze tylko i wylacznie o moich osobistych doswiadczeniach z tymi tabletkami)

Naprawde wierzysz we właściwości takich tabletek czy też wspomaganie? Gdyby były skuteczne nie było by otyłości na świecie. W ulotce napisali co możesz jeść czego nie, ile ćwiczyć i z jaką czestotliwością? Tabletki Cię nie odchudzą, to niestety nie jest takie proste. Powinno się je stosować z dietą niskotłuszczową, niskokaloryczną? To dzieki temu się schudnie. Jest wątek o tych tabletkach, wpisz w wyszukiwarke to Ci znajdzie
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 22:12   #42
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

jak juz pisalam, tabletki kupilam w akcie desperacji, a ze je mam, to je biore.

Osoby zdesperowane (czyli np. ja) czesto chwyca sie nawet brzytwy. Z jednej strony wiem, ze nie ma czegos takiego jak tabletka cud, ale z drugiej strony sa momenty kiedy chwycilabym sie wszystkiego, zeby tylko osiagnac cel.

No coz, zobaczymy.
Uff, wlasnie rozpisalam sobie material na jutrzejsze praktyki w szkole, zmykam spac, jutro dlugi dzien przede mna.
Dobranoc
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 05:36   #43
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Wczorajszy dzien byl koszmarny. Wrocilam do domu o 21.30 i padlam jak kawka do lozka.

Kolezanka wyciagnela mnie na obiad do green way. taka jadlodajnia wegetarianska. Namowila mnie na kotlet z soczewicy z jakims sosem pieczarkowym. OOOchyda! Nigdy w zyciu nie zjem juz kotleta z soczewicy, a za biegunke ktora po nim mialam obedre ja dzisiaj ze skory!

Waga: 77,3 kg

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
Napisane przez NadiaSoongo91 Pokaż wiadomość
Dziekuje!! Tak wiec krotko o sobie

Mam 21 lat, od miesiaca mieszkam w Niemczech, pracuje tutaj. Postaanowilam tez znalezc tutaj w koncu czas na odchudzanie. Moja waga wynosi w tej chwili 87.5kg... Dwa lata temu odchudzalam sie z tej samej wagi, doszlam do 62kg i niestety wszystko mi wrocilo...Jestem zalamanaa i nie moge patrzec na siebie. Chce wkoncu to zmienic, a wiem ze tkie fora jak i wsparcie innych osob bardzo pomagaja ...Od 3 dni jestem na diecie MŻ, wlasnie na tej, bo na niej sie najlpeiej czuje. Od tego tez tygodnia planuje zaczac biegac....

Bede tu zagladac, licze na Wasze wsparcie jak i zarowno postarm sie podzielic moim ....
Droga Nadio, skoro raz juz ci sie udalo tyle schudnac, to uda ci sie jeszcze raz na pewno! A w utrzymaniu wagi wsparcie jest potrzebne wiec pisz pisz do nas!

Ja sama musze przyznac, ze jak pisze, jest mi latwiej. dziele sie moimi uwagami i wizazanki podrzucaja sporo dobrych rad!

Musze powiedziec ze przez to, ze jestem calymi dniami poza domem, po prostu padam do lozka po powrocie do domu i nie mam niestety kiedy cwiczyc a bardzo zaluje. Zmykam na zajecia
Milego dnia wam wszystkim
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 18:05   #44
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

kolejny zabiegany dzien, dlatego dzisiaj pozwolilam sobie na kinder bueno. "chodzilo" ono za mna juz od wczoraj.

Zmykam spac, jutro kolejny dlugi dzien
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:24   #45
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

To prawda, sztuką nie jest zrzucić kilogramy, a utrzymać wagę. To najgorsze wyzwanie tak naprawdę i najtrudniejszy etap, w dodatku to bardzo długa droga.
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:30   #46
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
To prawda, sztuką nie jest zrzucić kilogramy, a utrzymać wagę. To najgorsze wyzwanie tak naprawdę i najtrudniejszy etap, w dodatku to bardzo długa droga.
A jak tą wagę utrzymać, co trzeba robić? U mnie za kilka kilogramów będzie już etap stabilizacyjny i nie chcę popełnić błędu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:50   #47
lady_emo
Raczkowanie
 
Avatar lady_emo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 323
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

hej też chciałabym się przyłączyć...
Karolina,studentka...
wzrost:179cm,waga:80kg
jestem przerażona...
nie wyglądam jak grubas bo dość wysoka jestem ale jak widzę się nago to chce mi się płakać,nie mogę już tego znieść,mam takie masywne uda i ten brzuch!!!
MASAKRA!
proszę o pomoc i wsparcie z waszej strony,ja odpłacę się tym samym.
buziaki i powodzenia!
lady_emo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:32   #48
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez lady_emo Pokaż wiadomość
hej też chciałabym się przyłączyć...
Karolina,studentka...
wzrost:179cm,waga:80kg
jestem przerażona...
nie wyglądam jak grubas bo dość wysoka jestem ale jak widzę się nago to chce mi się płakać,nie mogę już tego znieść,mam takie masywne uda i ten brzuch!!!
MASAKRA!
proszę o pomoc i wsparcie z waszej strony,ja odpłacę się tym samym.
buziaki i powodzenia!
Mam tyle samo wzrostu co Ty, ważę 91 kg, czuję się prześwietnie, a nago jeszcze lepiej Poprawiłam Ci humor? Nie traktuj tak źle swojego ciała, na pewno jest o wieeele lepsze niż sama sądzisz! Uwierz mi. Poza tym wagę masz w normie, według BMI.
Sama dążę do max 85 kg (najlepiej jakieś 87, coś w ten deseń), mniej byłoby już za mało jak dla mnie. Ale mam nadzieję, że uda Ci się dojść do wagi, w której będziesz się dobrze czuła Ile chcesz schudnąć? I jaki masz typ sylwetki?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 19:56   #49
Madzik002
Przyczajenie
 
Avatar Madzik002
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Witajcie dziewczyny !!
Też bardzo chciałabym się dołączyć do was. Odchudzam się już od wielu lat z różnymi skutkami, a teraz przez najbliższe kilka miesięcy muszę siedzieć bez pracy i chcę to wykorzystać na zrzucenie balastu mam nadzieję, że razem jakoś się wesprzemy bo motywacji totalnie brak

Wiek : 24 lata
Wzrost : 173
Waga: 96.6 kg

Cel 1: 96.6 -> 94 -> 91 -> 89
Cel 2: 89 -> 87 -> 84 -> 82
Cel 3: 82 -> 79 -> 77 -> 75
Cel 4: 75 -> 73 -> 69 a co dalej zobaczymy

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Iii zapomniałam dodać, od wczoraj jestem na diecie rozdzielczej insulinowej, jem zdrowo, ale mniej.
Rano tylko węglowodany typu ciemny chleb, jakieś warzywko (pomidor, ogórek itd.), trochę nisko tłuszczowej margaryny, może jakiś dżem , musli lub owoc.
Na lunch posiłek mieszany, czyli chude mięsko, rybka lub smażone warzywka, odrobina ryżu, makaronu lub ziemniaków, duużo sałatki i okazjonalnie jakiś niskokaloryczny deser.
Kolacja proteinowa z niewielką ilością warzyw. Tuńczyk z puszki, jajka, serek wiejski, sałatki z kurczakiem, wędzoną rybą itd.
Posiłki w odstępach pięciu godzin, pomiędzy nic nie jem, piję tylko zieloną, czerwoną lub ziołową herbatkę, 2litry wody a dzień i tabletki wspomagające odchudzanie Linea Detox
Madzik002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 20:01   #50
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez Madzik002 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !!
Też bardzo chciałabym się dołączyć do was. Odchudzam się już od wielu lat z różnymi skutkami, a teraz przez najbliższe kilka miesięcy muszę siedzieć bez pracy i chcę to wykorzystać na zrzucenie balastu mam nadzieję, że razem jakoś się wesprzemy bo motywacji totalnie brak

Wiek : 24 lata
Wzrost : 173
Waga: 96.6 kg

Cel 1: 96.6 -> 94 -> 91 -> 89
Cel 2: 89 -> 87 -> 84 -> 82
Cel 3: 82 -> 79 -> 77 -> 75
Cel 4: 75 -> 73 -> 69 a co dalej zobaczymy

Ten wątek żyje


Bezrobotna witaj

Masz już jakis plan? Ćwiczenia, jedzenie?

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzik002 Pokaż wiadomość

Iii zapomniałam dodać, od wczoraj jestem na diecie rozdzielczej insulinowej, jem zdrowo, ale mniej.
Rano tylko węglowodany typu ciemny chleb, jakieś warzywko (pomidor, ogórek itd.), trochę nisko tłuszczowej margaryny, może jakiś dżem , musli lub owoc.
Na lunch posiłek mieszany, czyli chude mięsko, rybka lub smażone warzywka, odrobina ryżu, makaronu lub ziemniaków, duużo sałatki i okazjonalnie jakiś niskokaloryczny deser.
Kolacja proteinowa z niewielką ilością warzyw. Tuńczyk z puszki, jajka, serek wiejski, sałatki z kurczakiem, wędzoną rybą itd.
Posiłki w odstępach pięciu godzin, pomiędzy nic nie jem, piję tylko zieloną, czerwoną lub ziołową herbatkę, 2litry wody a dzień i tabletki wspomagające odchudzanie Linea Detox
Nie jesteś głodna po takiej długiej przerwie? aaaaaaa doczytałam o tej diecie, że to mają być tylko 3 posiłki.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:03   #51
Madzik002
Przyczajenie
 
Avatar Madzik002
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Zapomniałam dodać, od wczoraj jestem na diecie rozdzielczej insulinowej, jem zdrowo, ale mniej.
Rano tylko węglowodany typu ciemny chleb, jakieś warzywko (pomidor, ogórek itd.), trochę nisko tłuszczowej margaryny, może jakiś dżem , musli lub owoc.
Na lunch posiłek mieszany, czyli chude mięsko, rybka lub smażone warzywka, odrobina ryżu, makaronu lub ziemniaków, duużo sałatki i okazjonalnie jakiś niskokaloryczny deser.
Kolacja proteinowa z niewielką ilością warzyw. Tuńczyk z puszki, jajka, serek wiejski, sałatki z kurczakiem, wędzoną rybą itd.
Posiłki w odstępach pięciu godzin, pomiędzy nic nie jem, piję tylko zieloną, czerwoną lub ziołową herbatkę, 2litry wody a dzień i tabletki wspomagające odchudzanie Linea Detox

Do tego 4 razy w tygodniu aerobik, co wieczór lub w środku dnia długi szybki spacer, a co drugi dzień, wieczorami lekkie ćwiczenia na mięśnie
Dzisiaj jestem już po porannym aerobiku i dwu godzinnym spacerze ćwiczenia zostawiam na jutrzejszy wieczór.
Madzik002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:07   #52
Madzik002
Przyczajenie
 
Avatar Madzik002
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Ten wątek żyje


Bezrobotna witaj

Masz już jakis plan? Ćwiczenia, jedzenie?

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



Nie jesteś głodna po takiej długiej przerwie? aaaaaaa doczytałam o tej diecie, że to mają być tylko 3 posiłki.
Szczerze mówiąc to nie jestem głodna, bo posiłki jem dość obfite, główna zasada to nic nie dojadać pomiędzy, a jak wieczorem zjesz posiłek czysto białkowy to nawet nie chce się aż tak jeść
Madzik002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:10   #53
Madzik002
Przyczajenie
 
Avatar Madzik002
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Póki co to nie jestem głodna, ale to dopiero początek, zobaczymy jak będzie dalej posiłki muszą być dość obfite, ale też ważne jest by pomiędzy nic nie dojadać by uspokoić skoki insuliny we krwi, a na to jest potrzebne od 4 do 5-ciu godzin, stąd te przerwy.
Madzik002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:18   #54
lady_emo
Raczkowanie
 
Avatar lady_emo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 323
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

ok 70kg może 67kg?
powoli ale zdrowo
__________________
Mój wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post33516360
ODPISUJ U MNIE W WĄTKU JA ROBIĘ TO SAMO
lady_emo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:21   #55
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

70 kg to ok, zdrowo, nie modne skrajne wychudzenie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:13   #56
Madzik002
Przyczajenie
 
Avatar Madzik002
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Kretka666 jestem pełna podziwu, zrzuciłaś baardzo dużo kilogramów, gratulacje czytałam sporo o diecie South Beach i jeżli mój plan żywieniowy się nie uda to spróbuję właśnie jej

Lady_Emo, a ty jaki masz plan żywienia i ćwiczeń?
Madzik002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:49   #57
lady_emo
Raczkowanie
 
Avatar lady_emo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 323
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

więc plan żywienia MŻ i dziś się udał pięknie a co do ćwiczeń hula-hop z wypustkami i płytka Ewy Chodakowskiej
__________________
Mój wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post33516360
ODPISUJ U MNIE W WĄTKU JA ROBIĘ TO SAMO
lady_emo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 06:27   #58
Blu_eye
Raczkowanie
 
Avatar Blu_eye
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 277
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Hej,
Czy przyjmiecie mnie do swojej grupy?

U mnie sprawa wygląda następująco.
Mam 23 lata, wzrost ok.163cm, waga ok.73kg.

Od stycznia tego roku zaczęłam trenować TurboFire.
Ćwiczyłam, "przerobiłam" cały trening, trochę kg mi spadło ale nie wystarczająco. Po czym waga stanęła i nie chciała drgnąć.
W marcu zaczęłam stosować Dietę Dukana. Czułam się całkiem nieźle.
Stosowałam ją jakieś 3msc, po czym zaczęłam Dietę Tombaka... Ale długo to nie potrwało.

W wakacje (w trakcie urlopu) trochę biegałam.
Od 2 tygodni na nowo zaczełam TurboFire i zamierzam także rozpocząć Zumbe.

Moja wymarzona waga to 55kg. Ale na początek chciałabym osiągnąć 60kg.

Nie czuje się dobrze sama ze sobą. Chcę to zmienić.
Nie chcę patrzeć w lustro i widzieć wałeczki tłuszczu na brzuchu czy udach.
To jest okropne.
__________________
Ku celom pożądanym wiodą drogi trudne: 55-57kg!
Blu_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 21:12   #59
magarra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Pamietnik odchudzania, czyli moja walka z 20 kg nadwagi

Witam,
nazywam się Ewelina,jestem psychologiem specjalizującym się w zakresie psychodietetyki, prowadzę badania na temat związków psychiki i ciała.
Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej (10 min) ankiety (w linku poniżej. Z góry bardzo dziękuję za udział w badaniu i poświęcony czas.
https://docs.google.com/forms/d/1heTOsHlpk7y 4YrDbOiRJmu26avp3C_ZpfMTx mdcceAA/viewform
magarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.