Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 19:01   #241
anq69
Przyczajenie
 
Avatar anq69
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

heh, wg mnie do kosmetyczki nie ma co.
warto wydac wiecej pieniedzy i pojsc do salonu piercingu niz potem miec klopoty..
anq69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 20:48   #242
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez anq69 Pokaż wiadomość
heh, wg mnie do kosmetyczki nie ma co.
warto wydac wiecej pieniedzy i pojsc do salonu piercingu niz potem miec klopoty..
ZGADZAM sie w 100%
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:29   #243
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez anq69 Pokaż wiadomość
heh, wg mnie do kosmetyczki nie ma co.
warto wydac wiecej pieniedzy i pojsc do salonu piercingu niz potem miec klopoty..
no wlasnie. !
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:02   #244
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Spoko . Jeśli Ciebie stać na zapłacenie stu złotych za przekłucie ucha, to się cieszę, mnie niestety nie, tym bardziej że jestem na utrzymaniu rodziców i nie zarabiam sama pieniędzy .
ja tez jestem na utrzymaniu rodzicow a jednak jutro ide sobie przekuc ucho w salonie. nie wierze ze nie mozesz zaoszczedzic. i wcale nie kosztuje 100 zl. max jet 50zl ale to zalezy od miejsca przekucia.
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 22:17   #245
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

cena zalezy od piercera -od studia -od miasta- więc nie podawajcie tu niczego jako pewniku

lepiej byc przygotowanym na kwotę ok.100zł za standardowe przekłuca
surfacy,microdermale i intymne kosztują więcej

warto się zapytać czy w cenę wliczona jest wymiana(jesli przekłucie tego wymaga)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 23:23   #246
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja juz jestem po kolczykowaniu wcale nie bolalo a moze znacie jakies fajne stronki z kolczykami do chrzastek? procz wildcat -a
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 23:29   #247
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
ja juz jestem po kolczykowaniu wcale nie bolalo a moze znacie jakies fajne stronki z kolczykami do chrzastek? procz wildcat -a
http://www.koltat.pl/sklep/

http://sklep.kolczyki.pl/


http://www.cybertattoo.eu/shop/-c-2400.html
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 22:32   #248
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy


dzieki
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 23:16   #249
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

a może wie któraś, gdzie w Białymstoku dobrze 'kłują' i oczywiście za ile
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 23:34   #250
Moniteks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hm, z moim małym mieście nie ma takich salonów, jest z 5 kosmetyczek, a ja przekłuwałam ucho w miejscu, gdzie sprzedawane są kolczyki. Nie bolało, troszkę kiepsko sie goiło, ale dziurkę tam mam od 2 lat i wszystko jest w największym porządku.
Zapłaciłam hm.... 15 zł? )
Także ja bym nie wydała 100 zł za przekłucie tego miejsca, ale cóż, różnie to przecież bywa.
Pozdrawiam
__________________
Aby czuć się wolnym istnieje prosty sposób: nie szarpać i nie napinać smyczy.
Hans Krailsheimer
Moniteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 16:31   #251
kittyy666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja mam kolczyka w chrzastce z 2 tyg ... nic nie ropieje nic nie leci nic nie boli Przebijali mi igła troche bolalo ... ale nie bylo koszmaru ;P
kittyy666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 18:35   #252
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

a mnie przeraza to co pisza tu niektore osoby.
a) w salonie, macie pewnosc ze ucho kluje wam specjalista, igla, a nie prawie tepym kolczykiem, ktory rozrywa skore
b) w salonie, piercer/ka robil/a pewnie takiego typu kolczyki setki, a moze tysiace razy (zawsze to wymaca ci ucho, wytlumaczy co robi etc)
c) sila rzeczy piercer nie jest po 'super ekstra fachowym jednodniowym szkoleniu'....

i w koncu, moze niektore osoby maja racje, to tylko ucho, mozna sobie tam skore zchrzanic czemu nie, po wyjeciu kolczyka z dajmy na to vertical tragusa miec blizne jak po wypadku samochodowym
i zastanawiam sie czy takie osoby, gdy np choruja ida do lekarza i zamiast wykupic leki w aptece, to ida do znachorki i kupuja swietne ziola po ktorych sie bedzie zdrow jak ryba jak dla mnie to kosmetyczka jest tu wlasnie taka znachorka.

tak mnie naszlo na ta mala agitacje.... i jezeli ktos jest na utrzymaniu rodzicow, to co mu przeszkadza isc na ulotki i zarobic, albo odlozyc z kieszonkowego jak ktos dostaje? ja na swoj pierwszy kolczyk (w jezyku akurat) zarobilam roznoszac ulotki. wiec akurat taki argument 'bo mi rodzice nie dadza' jest wygodna wymowka
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 19:02   #253
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dokładnie kosmetyczka w tych sprawach to znachorka, wręcz podrzędna znachorka. Niektórym się udaje i uszy, lub inne miejsca goją im się bardzo ładnie, ale...hmm powiedzmy, że nie skomentuję.

Co do kasy...jakoś nie widzę problemu z odłożeniem sobie tych pieniędzy, dla chcącego nic trudnego.

No właśnie, ja się pochwalę, od 3 tygodni kolczyk jest
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 15:12   #254
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Question Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chciałam sobie zrobić taki kolczyk, ale koleżanka mojej mamy powiedziała, że to niebezpieczne, bo w tych miejscach znajdują się zakończenia nerwów i jak się któryś uszkodzi, to źle. Czy to w ogóle możliwe, że coś takiego może się stać??
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:51   #255
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

w salonie przebijają uszy i inne części ciała tylko igłą ??
ja osobiście nie dałabym sobie przebić ucha igłą ani czegokolwiek innego .. w ogóle teraz to nawet "pistoletem" bym nie chciała .. gdzieś już chyba w innym wątku o przebijaniu uszu -opisałam moją fatalną historie jak to pani kosmetyczka przebiła mi uszy i mało co na stole operacyjnym nie wylądowałam a później po jakimś czasie sama sobie przebiłam i od 7 lat nigdy nic mi się z nimi nie działo ..nawet nigdy nie ropiały naprawdę już lepsze jest to jak ktoś umie sobie to zrobić niż "kosmetyczka" szczerze odradzam
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 00:10   #256
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
w salonie przebijają uszy i inne części ciała tylko igłą ??
ja osobiście nie dałabym sobie przebić ucha igłą ani czegokolwiek innego .. w ogóle teraz to nawet "pistoletem" bym nie chciała .. gdzieś już chyba w innym wątku o przebijaniu uszu -opisałam moją fatalną historie jak to pani kosmetyczka przebiła mi uszy i mało co na stole operacyjnym nie wylądowałam a później po jakimś czasie sama sobie przebiłam i od 7 lat nigdy nic mi się z nimi nie działo ..nawet nigdy nie ropiały naprawdę już lepsze jest to jak ktoś umie sobie to zrobić niż "kosmetyczka" szczerze odradzam
bo uszy,a zwlaszcza chrzastke to tylko igla...
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:24   #257
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
bo uszy,a zwlaszcza chrzastke to tylko igla...
no to po jakiego grzyba jest ten "pistolet" ktory tylko szkodzi ?? masz racje..
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:40   #258
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
no to po jakiego grzyba jest ten "pistolet" ktory tylko szkodzi ?? masz racje..
pytanie do sprytnych kosmetyczek,
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 15:55   #259
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
pytanie do sprytnych kosmetyczek,
juz wiem no bo przecież łatwiej dołożyć byle gdzie to "coś" duuup! i jest kolczyk niż "bawic się" z igłą ! ciekawe czy którakolwiek z nich miała jakieś kursy czy tylko ćwiczyły na lalce barbie
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 03:22   #260
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Co do sporu "Salon Kosmetyczny vs Salon Piercingu" to jest jeszcze trzecia opcja, dla odważnych. W niektórych miastach można się zgłosić do szkoły przekłuwania ciała na ochotnika. Zabieg jest wtedy darmowy, ze znieczuleniem (kolczyk również za free), odbywa się pod okiem lekarza chirurga. Przeprowadzany jest w warunkach sterylnych.
Oczywiście trzeba podpisać oświadczenie, że w razie problemów nie pozwie się danej szkoły do sądu, taki dodatkowy element podwyższający poziom adrenaliny
Przy okazji pojawia się kolejny argument wyższości piercera nad kosmetyczką - niektórzy już na szkoleniu mogą poćwiczyć na żywych królikach doświadczalnych.
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 16:50   #261
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mossqa Pokaż wiadomość
Chciałam sobie zrobić taki kolczyk, ale koleżanka mojej mamy powiedziała, że to niebezpieczne, bo w tych miejscach znajdują się zakończenia nerwów i jak się któryś uszkodzi, to źle. Czy to w ogóle możliwe, że coś takiego może się stać??
heloł, może ktoś by coś odpisał??
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:05   #262
Kasiuniax3000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk w chrząstce...
Mam dużo kolczyków....w prawym uchu mam 10- sięć...
w tym dwa w chrząstce.. kolczyki robie sobie sama ponieważ nie mam zaufania do kosmetyczek.. moja kumpela miała własnie robiony kolczyk w chrząstce w salonie..
nie powiodlo się.. ucho zsiniało powstał wielki strup...i ucho zaczeło gnic (odrazu mówię ze miała robiony pistoletem) Moja koleżanka pojechała do szpitala z tym objawem..powiedzieli jej ze ma objawy martwicy i aby jak najszybciej wyciągneła kolczyka.. po 3 miesiącach ucho powracało do swojego pierwotnego stanu..
Jak już wspomniałam robie sobie kolczyki sama... kolczyki które sobie robiłam w chrząstce robiłam igłami do zastrzyków o srednicy 1,3 i 1,4... kolczyk boli troszeczkę mocniej od uszczypnięcia w rękę ... gdy zrobiłam sobie pierwszego kolczyka w chrząstce goił mi się około tygodnia... ucho w tym miejscu mi nie spuchło tylko powstało zaczerwienienie.. Mam już wprawe w robieniu kolczyków bo robiłam sobie ponizej dolnej wargi... w brwi w pępku i w prawym uchu 10 kolczyków a w lewym 4...
Na dodatek robie kolczyki innym kolezankom których było u mnie chyba 45!
Jak mówiłam kolczyk w chrząstce nie boli tak bardzo jak się wydaje.. Ostrzegam nie wkładajcie do chrząstki za grubych kolczyków ponieważ ucho moze nie przyjąć tak grubego metalu...!
Polecam Kolczyka w chrząstce..naprawde warto...
Przekonałam się o tym rok temu... i ostatnio (dwa dni temu ,kolczyk już się zagoił) gdy sobie robiłam następnego...! POLECAM.. Pozdrawiam
Kasiuniax3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:21   #263
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mossqa Pokaż wiadomość
Chciałam sobie zrobić taki kolczyk, ale koleżanka mojej mamy powiedziała, że to niebezpieczne, bo w tych miejscach znajdują się zakończenia nerwów i jak się któryś uszkodzi, to źle. Czy to w ogóle możliwe, że coś takiego może się stać??

Sama chrząstka nie jest unerwiona ani unaczyniona, tylko pokrywająca ją ochrzęstna. Dlatego podczas przebijania chrząstki zazwyczaj (podkreślam - zazwyczaj) nie ma wiele krwi. W samej skórze znajdują się jednak nerwy, dlatego odczuwamy ból, ucisk, no i cała akupunktura ma dzięki temu sens. Rzeczywiście małżowina uszna jest unerwiana przez gałązki ważnych nerwów. Taki, na przykład nerw trójdzielny, który odpowiada za oko, szczękę, żuchwę, język i ucho albo nerw twarzowy. Jednak są to tylko gałązki tych nerwów, maleńkie odnogi, które unerwiają czuciowo, a nie ruchowo. JA nigdy nie słyszałam o przypadku niedowładu albo paraliżu po przebiciu ucha. Co prawda interesuję się piercingiem od niedawna, ale wydaje mi się, że takie przypadki byłyby bardziej nagłośnione. No i wśród przeciwwskazań do przekłuwania chrząstek powinien się znaleźć punkt " - możliwe jest podczas zabiegu uszkodzenie nerwu i grozi to chwilowym lub trwałym paraliżem twarzy" Nigdy nie widziałam takiego punktu w salonach piercingu.
Uff... anatomię miałam bardzo pobieżnie omawianą, ale ile zapamiętałam tyle postarałam się przytoczyć
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:06   #264
sarcia009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam ... ja kolczyka w chrzastce robiłam u mojej cioci kosmetyczki i nic mi nie jest ... własciwie w prawym uchu mam ich 7, wczoraj zrobiłam sobie kolczyka bardzo wysoko by wlozyc sztange . teraz troche boli bo kolczyka leczniczego probowałam zmienic kilka godzin po przebiciu i w zwiazku z tym troche mi krew leciala ale dalam rade . słysze dziwne historie na temat robienia chrzastki u kosmetyczki , uwazam ,ze kazdy organizm reaguje inaczej wiec nie mozna mowic ,ze przebijanie pistoletem jest złe,choc rozumiem ,ze wiaze sie z ryzykiem ale ' kto nie ryzykuje ten nie ma ' , u mnie wszystko ok
sarcia009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:58   #265
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

no właśnie nie jest oki-
różne katy kłucia-i stzanga ze stożkami-doskonały wręcz pomysł
pożyjesz parę dni i zobaczysz-sprawdzaj tez czy czasem sama siebie nie zaraziłaś własnym gronkowcem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:58   #266
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
no właśnie nie jest oki-
różne katy kłucia-i stzanga ze stożkami-doskonały wręcz pomysł
pożyjesz parę dni i zobaczysz-sprawdzaj tez czy czasem sama siebie nie zaraziłaś własnym gronkowcem
miss venflon,powiem tak taka dyskusja jak widac i tak nie ma sensu bo jak widac po tym i nie tylko po tym forum do ludzi to nie trafia,przekonaja sie sami jak okaze sie ,ze czyms sie zarazili i ze sa problemy i wtedy zacznie sie placz i rozpaczliwe posty na forum o pomoc
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:13   #267
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie lubie błahego podejscia do tematu piercingu bo znam osoby zkażone przez nieodpowiedzialnych ludzi zarówno hivem jak i hcv
a ostatnio miałam klientkę,która "jakims niewiadomo jakim cudem" dostała mononukleozy po wizycie u mojej konkurencji, która nie sterylizuje narzędzi
widziałam już nadkażenia gronkowcem i grzybice będące powikłaniem po przekluciu w niehigienicznych warunkach
widziałam zapalenie całej chrzęści ucha, które cudem udało się uratować antybiotykami-ale pani z konkurencji stwierdziła ,że ot niegroźne
powrastane i powciągane prze opuchlizne kolczyki
usuwałam wiele kolców po strzale z pistoletu

ja wiem ,że człowiek to taka istota ,że lubi sie uczyć na własnych błędach-a szkoda, bo wiele bólu i krzywdy można by sobie oszczedzić poprostu odpowiedzialnie wybierając piercera
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:25   #268
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
nie lubie błahego podejscia do tematu piercingu bo znam osoby zkażone przez nieodpowiedzialnych ludzi zarówno hivem jak i hcv
a ostatnio miałam klientkę,która "jakims niewiadomo jakim cudem" dostała mononukleozy po wizycie u mojej konkurencji, która nie sterylizuje narzędzi
widziałam już nadkażenia gronkowcem i grzybice będące powikłaniem po przekluciu w niehigienicznych warunkach
widziałam zapalenie całej chrzęści ucha, które cudem udało się uratować antybiotykami-ale pani z konkurencji stwierdziła ,że ot niegroźne
powrastane i powciągane prze opuchlizne kolczyki
usuwałam wiele kolców po strzale z pistoletu

ja wiem ,że człowiek to taka istota ,że lubi sie uczyć na własnych błędach-a szkoda, bo wiele bólu i krzywdy można by sobie oszczedzić poprostu odpowiedzialnie wybierając piercera
rozumiem Cie i zgodze sie,ze szkoda,ale jak widac taka mentalnosc,czlowiek musi sie sam przejechac by przyjmowac rady tych ktorzy maja troche wiecej do powiedzenia w tym temacie
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:41   #269
Dodoniusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Opuchnięte ucho od kolczyka.

Mam teraz taki sam problem... 25 czerwca poszłam do kosmetyczki i przekuła mi chrząstkę, wstałam dzisiaj rano a ucho tak mi spuchło, że prawie nie widać kolczyka Co mam Robić... Tak strasznie boli x(
Dodoniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:46   #270
Dodoniusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w chrząstce - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Zuzkaa Pokaż wiadomość
Spotkałam się z wieloma opiniami, że kolczyka w chrząstce w żadnym wypadku nie można robić pistoletem. Może mi ktoś podać powód?



Ja przebijałam u kosmetyczki i teraz strasznie mnie boli ...
Nie wiem czy to jest wina tego pistoletu, czy czego??
Dodoniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 18:09:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.