Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 08:40   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP!


Nie bijcie mnie proszę. Przejrzałam wątki dotyczące , jak mi się zdawało podobnych problemów, ale one dotyczą z reguły osób młodych. A ja mam takie pytanie. Tylko proszę ,w miarę możliwości, o proste odpowiedzi (bez składów kosmetyków czy podobnych wywodów bo jak w to zacznę wnikać to zginę).
Chodzi mi o taką rzecz. Jestem osobą już starszą i potrzebuję kremów przeciwzarszkowych czy na zmarszki mimiczne. Jednocześnie mam spore problemy z zaskórnikami (tylko na brodzie ) i ogólnie z zaczerwienieniami itd. Kupiłam teraz tonik i krem na noc normaderm i zdaje mi się pomagać. Więc noszę się z zamiarem kupna podobnego kremu na dzień, ale ten akurat ma bardzo kiepskie recenzje na KWC i podobno nie nadaje się pod makijaż. Polecicie mi coś podobnego? A może jednak już isc w tą serię. A teraz drugie pytanie. Czy na ten krem mogę nakładac na noc na resztę twarzy jakiś preparat na zmarszczki? Bo jednak się boję, ze wyschnę na papier i będę miała co prawda gładką ( na co liczę) ale starą twarz. W każdym razie proszę o pomoc bo mam zamiar zaraz robić szturm aptek.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 08:53   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP!

Avene Diacneal. 2w1: na grudki/zaskórniki i zmarszczki.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 09:08   #3
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP!

dzięki ! Znalazłam w KWC ale to chyba nie to? Bo tam nic nie ma o zmarszczkach...żebym kupiła odpowiednie...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 16:09   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP!

dobrze znalazłaś.
producent nie pisze o zmarszczkach, bo chce sprzedawać duuużo droższe specyfiki z retinaldehydem (eluage, ystheal).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:10   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP!

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Nie bijcie mnie proszę. Przejrzałam wątki dotyczące , jak mi się zdawało podobnych problemów, ale one dotyczą z reguły osób młodych. A ja mam takie pytanie. Tylko proszę ,w miarę możliwości, o proste odpowiedzi (bez składów kosmetyków czy podobnych wywodów bo jak w to zacznę wnikać to zginę).
Chodzi mi o taką rzecz. Jestem osobą już starszą i potrzebuję kremów przeciwzarszkowych czy na zmarszki mimiczne. Jednocześnie mam spore problemy z zaskórnikami (tylko na brodzie ) i ogólnie z zaczerwienieniami itd. Kupiłam teraz tonik i krem na noc normaderm i zdaje mi się pomagać. Więc noszę się z zamiarem kupna podobnego kremu na dzień, ale ten akurat ma bardzo kiepskie recenzje na KWC i podobno nie nadaje się pod makijaż. Polecicie mi coś podobnego? A może jednak już isc w tą serię. A teraz drugie pytanie. Czy na ten krem mogę nakładac na noc na resztę twarzy jakiś preparat na zmarszczki? Bo jednak się boję, ze wyschnę na papier i będę miała co prawda gładką ( na co liczę) ale starą twarz. W każdym razie proszę o pomoc bo mam zamiar zaraz robić szturm aptek.
Możesz wypróbować też tę serię:

http://www.olay.pl/index.php?id=tota...details&pid=33
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:02   #6
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Dobry krem dla osoby starszej z problemami nastolatki. HELP!

dzięki dziewczyny...teraz mam mętlik. Ten avene nadaje się na dzień pod makijaż ? (bo na noc jednak ten vichy bardzo mi odpowiada). Olay też ma niezłe recenzje, ale jakoś nie mam zaufania do tej marki...a może niesłusznie? Narazie chyba poszukam tego avene...chociaż nie wiem gdzie go kupię u nas.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.