dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 19:34   #1
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Unhappy

dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!


Czy moi znajomi maja rację, ze na wesele nie powinnam dobierać czarnych dodatków do fioletowej sukienki??
...że niby "przyćmią" kolor....że to będzie wyglądać ciężko.... że w ogóle na NIE:/
nie wiem co mam zrobić, ponieważ buty już mam (oczywiście czarne), torebkę kopertówkę (czarną na srebrnym łańcuszku) i teraz nie wiem co z biżuterią...jeśli założę czarną to może rzeczywiście nie będzie to fajnie wyglądać:/a jeszcze myślałam o czarnych, lecz cienkich rajstopach..... jeśli chodzi o makijaż to myślałam o smoke eyes??:/ paznokcie to francuski...

cała moja inwencja twórcza przepadła....
naprawdę potrzebuję pomocy:/

sukienka jest fioletowa z błyszczącego materiału za kolano na cienkich ramiączkach...
mój kolor włosów to ciemny szatyn, można powiedzieć, że wpadające w czerń...oczka brązowe....

dziękuję z góry za wszelkie rady
pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez agniesh82
Czas edycji: 2009-05-05 o 19:39
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 22:55   #2
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

stosowanie kolorystyki pasującej do pogrzebu na wesele nie jest ani dobrym ani uprzejmym pomysłem wobec młodej pary. Jeśli już koniecznie chcesz fiolet (nie wiem, jaki to jest kolor fioletu - lila, śliwka?) to weź złote dodatki, połączenie tych dwóch kolorów jest bardzo eleganckie, choć może być poważne. Jeśli to jest jasny fiolet to może być ewentualnie biały lub jakiś ciekawy kolor zieleni. Ewentualnie żółty.

I poproś moderatora o przeniesienie tego wątku ma forum modowe.

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-05-05 o 23:07 Powód: dodanie tekstu
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 00:04   #3
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Wszystko zależy w jakim odcieniu jest sukienka. Czy to ciemny fiolet, czy jasny? W jasnym fiolecie nie bardzo pasują ciemne dodatki bo za bardzo rzucają się w oczy. Jeśli chodzi o ciemny fiolet to czarne buty mogą być. czarna torebeczka ma srebrny łańcuszek więc myślę że też będzie ok. Natomiast biżuterię radzę dobrać delikatną, w kolorze srebrnym. Ewentualnie srebrnym z elementami fioletu, czarnego. Rajstopy w kolorze cielistym, dobranym do koloru skóry, czarne będą zbyt ponure. Wrzucam w załączniku: pierwsze zdjęcie na szybko przerobione czarna sukienka + dodatki (naszyjnik bardzo delikatny srebrny z elementami czarnego). Kolejne zdjęcia to sukienki + różne dodatki, różne kolory. Na jednym zdjęciu jest modelka w fioletowej sukni z czarnymi butami, ale są one bardzo delikatne sandałkowe. I trochę biżuterii która wg mnie powinna pasować.

jeśli chodzi o makijaż to będzie pasował smoky eyes (może z dodatkiem srebrnym), kolory naturalne, ciekawie może wyglądać tylko kreseczka srebrna i mocno wytuszowane rzęsy, podkreślone policzki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5653.jpg (21,3 KB, 453 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3929.jpg (20,1 KB, 436 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5471.jpg (18,4 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5579.jpg (15,7 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5835.jpg (21,5 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9888.jpg (22,7 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (1,8 KB, 1300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod879_0_o.jpg (20,6 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod933_0_m.jpg (7,0 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod967_0_m.jpg (8,9 KB, 138 załadowań)
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2009-05-06 o 00:08
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 07:19   #4
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Talking Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

dziękuję Wam bardzo dziewczyny...
pewnie macie rację....
podoba mi się propozycja zieleni...choć nie wiem czy nie będzie się to gryzło muszę po prostu spróbować

dołączam sukienkę aby było łatwiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4798.jpg (113,6 KB, 382 załadowań)
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 08:12   #5
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

ten zestaw który opisałaś nadaje się raczej na zimę

rajstopy obowiązkowo cieniutkie, matowe i z pewnością nie czarne
jeśli zdecydujesz się na czarne buty to najlepiej rajstopy cieliste
a koloru dodaj dodatkami
teraz są modne odważne zestawienia kolorów - możesz ją zestawić z zielenią jak dziewczyny sugerowały, z fuksją też będzie ciekawie, ze srebrem delikatnie i bardziej klasycznie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 08:25   #6
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

a ja bym ożywiła całą kompozycję żółtymi, bursztynowymi kolczykami (dużymi). albo faktycznie zielenią - ale do głowy przychodzi mi tylko plastic fantastic a kiecka jest do tego zbyt wieczorowa
Nie uważam, że fiolet jest pogrzebowy... Jest uniwersalny i elegancki.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 10:59   #7
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Moje propozycje
Trochę fioletu, złota, czerni, myślę że zamiast czarnych rajstop możesz założyć cieniutkie fioletowe, dodadzą oryginalności i nie będzie za ciemno
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=3107692
http://www.polyvore.com/violet2/set?id=8351872
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=3107692
http://www.polyvore.com/black/set?id=8518603
Pozdrawiam!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 11:20   #8
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

powiem szczerze, że propozycja połączenia fioletowej sukienki z fuksją BARDZO MI SIĘ PODOBA!!!

chyba zacznę się rozglądać za dodatkami w tym kolorze
a co do rajstop....oczywiście macie rację i już kupiłam pończochy samonośki w kolorze skóry

bardzo Wam dziękuję za rady i na pewno skorzystam

pozdrawiam cieplutko
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:27   #9
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

W jedno zjdęcie wrzuciłam Twoją sukienkę i różne dodatki w różnych kolorach podanych przez dziewczyny żebyś zobaczyła jak to wygląda. Moim zdaniem fajnie prezentuje się z zielenią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4798.jpg (60,2 KB, 461 załadowań)
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:47   #10
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez agniesh82 Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że propozycja połączenia fioletowej sukienki z fuksją BARDZO MI SIĘ PODOBA!!!

chyba zacznę się rozglądać za dodatkami w tym kolorze
a co do rajstop....oczywiście macie rację i już kupiłam pończochy samonośki w kolorze skóry

bardzo Wam dziękuję za rady i na pewno skorzystam

pozdrawiam cieplutko
Zestawienie z fuksją będzie efektowne, tylko bardzo mocne, jesteś pewna że będziesz się dobrze czuła w tak ostrych kolorach? Szczególne, że ślub to raczej w dziennym świetle więc te kolory nabiorą dodatkowego blasku. Poza tym, może nudzę, ale osobą najbardziej widoczną ma być jednak panna młoda. Ja raz, uczciwie przyznaję nakłoniona przez osoby towarzyszące, odstawiłam się na ślub psiapsiółki i goście brali mnie za pannę młodą na weselu. Powiem szczerze - kretyńskie uczucie i dobrze, że psiapsióła była na luzie i potraktowała to z humorem, bo nie wybaczyłabym sobie zepsucia jej tego wyjątkowego dnia.
Co do tego zestawienia sugerowałabym ładny matowy róż, ale delikatniejszy nasyceniu.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:46   #11
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Zestawienie z fuksją będzie efektowne, tylko bardzo mocne, jesteś pewna że będziesz się dobrze czuła w tak ostrych kolorach? Szczególne, że ślub to raczej w dziennym świetle więc te kolory nabiorą dodatkowego blasku. Poza tym, może nudzę, ale osobą najbardziej widoczną ma być jednak panna młoda. Ja raz, uczciwie przyznaję nakłoniona przez osoby towarzyszące, odstawiłam się na ślub psiapsiółki i goście brali mnie za pannę młodą na weselu. Powiem szczerze - kretyńskie uczucie i dobrze, że psiapsióła była na luzie i potraktowała to z humorem, bo nie wybaczyłabym sobie zepsucia jej tego wyjątkowego dnia.
Co do tego zestawienia sugerowałabym ładny matowy róż, ale delikatniejszy nasyceniu.
Sory ale nie wiem czy dobrze rozumiem, w moim mniemaniu żeby pomylić gościa z panną młodą trzeba ubrać się co najmniej na biało Jeśli byłaś tak ubrana to się nie dziw, że Cię mylono Co do różu z fioletem, jestem na tak, sama miałam na ślubie niedawno fuksjową sukienkę kobaltowo fioletowymi butami i torebeczką. Nie uważam by było to "odwalenie się" i wystrojenie ponad to, co będzie miała na sobie panna młoda. Jest to po prostu niekonwencjonalne, nietradycyjne połaczenie. Moim zdaniem opłaca się w ten sposób zabłysnąć w oczach innych gości, to sprawia, że jest się pozytywnie pamiętanym z wesela
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 18:16   #12
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
W jedno zjdęcie wrzuciłam Twoją sukienkę i różne dodatki w różnych kolorach podanych przez dziewczyny żebyś zobaczyła jak to wygląda. Moim zdaniem fajnie prezentuje się z zielenią

Dziękuję Ci bardzo!!! jesteś nie do podrobienia!!!
i rzeczywiście z zielenią wygląda bosko....
jestem zachwycona
choć ze srebrem też mi sie podoba....tak delikatnie i "elegancko"

Czyli taaak.....fioletowa sukienka, beżowe pończoszki, czarne pełne buty....na obcasie rzecz jasna, czarna torebeczka.....no i do tego zielone kolczyki, korale i bransoleta?? nie za dużo tego??
tzn kolorów?? zieleń, czarny i fiolet??
aaaaaaaaaaa.....no i terebeczka na srebrnym łańcuszku....chyba, że mam wziąć całą czarną?? tylko ta to już nie jest taka elegancka:/

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Zestawienie z fuksją będzie efektowne, tylko bardzo mocne, jesteś pewna że będziesz się dobrze czuła w tak ostrych kolorach? Szczególne, że ślub to raczej w dziennym świetle więc te kolory nabiorą dodatkowego blasku. Poza tym, może nudzę, ale osobą najbardziej widoczną ma być jednak panna młoda. Ja raz, uczciwie przyznaję nakłoniona przez osoby towarzyszące, odstawiłam się na ślub psiapsiółki i goście brali mnie za pannę młodą na weselu. Powiem szczerze - kretyńskie uczucie i dobrze, że psiapsióła była na luzie i potraktowała to z humorem, bo nie wybaczyłabym sobie zepsucia jej tego wyjątkowego dnia.
Co do tego zestawienia sugerowałabym ładny matowy róż, ale delikatniejszy nasyceniu.
Czy ja przysłonie swoją przyjaciółkę?? nie masz co się martwić.....daleko mi do niej i o to się nie martwię a poza tym jak już sie wypowiedziała BLAU nie wystąpię w bieli....więc jak mogą mnie pomylić??
a Ciebie może po prostu zaczepiali?? podrywali?? próbowali swoich sił?? no nie wiem...chyba że był to ślub cywilny i małe przyjęcie zazwyczaj na takich przyjęciach panna młoda nie ma białej sukni...to wtedy mogę się z tym zgodzić, że pytano Cię czy jesteś najważniejszą damą tej uroczystości

mnie natomiast czeka świetna impreza i chciałabym dobrze wyglądać.....ze smaczkiem dlatego tutaj jestem i proszę Was o radę

i nie uważam, że połączenie fioletu z fuksją będzie mocne, krzykliwe.....TYLKO I WYŁĄCZNIE EFEKTOWNE
i tak chciałabym wyglądać!!
tylko boję się, że w czymś przesadzę....w dobieraniu dodatków jestem strasznie, ale to strasznie kiepska
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:31   #13
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez agniesh82 Pokaż wiadomość
Czyli taaak.....fioletowa sukienka, beżowe pończoszki, czarne pełne buty....na obcasie rzecz jasna, czarna torebeczka.....no i do tego zielone kolczyki, korale i bransoleta?? nie za dużo tego??
tzn kolorów?? zieleń, czarny i fiolet??
aaaaaaaaaaa.....no i terebeczka na srebrnym łańcuszku....chyba, że mam wziąć całą czarną?? tylko ta to już nie jest taka elegancka:/
Myślę, że delikatne dodatki podkreślą piękno Twoje i sukienki, ale ich nie zdominują Co do zieleni jestem sceptyczna, ale tylko dlatego że zieleni nie lubię, nie noszę, nie mam nic zielonego w szafie, mam za to nadzieję, że Tobie ładnie w zieleni. Moim faworytem jest ciemny róż/ fuksja Miłej zabawy

P.S. może wrzuć fotkę tych dwóch torebeczek, z łańcuszkiem i całej?
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:00   #14
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Ja najbardziej sugerowałabym uzycie dodatkow w kolorze fuksji, lub w srebrze.
Najlepiej ubierac sie tylko w 2 (pasujace do siebie ) kolory, bo wtedy zawsze jest dobrze. Idac za ta mysla fiolet i fuksja to jedna rodzina kolorystyczna, swietnie sie podkresla, ładnie pasuja. Czarne buty i tego koloru torebka nie beda przeszkadzac. Oczywiscie rajstopy cieliste, ale te juz masz .
Z 2 strony torebka ma srebrny łancuszek, wiec tego koloru dodatki rowniez ladnie dopasuja sie do calosci.
Zielen jak najbardziej pasuje do fioletu, ale to juz bedzie kolejny, odrebny kolor, wiec nie ryzykowalabym, bo łatwo sie przerysowac.
Mam nadzieje ze conieco pomogłam. Zycze Ci swietnej zabawy, a Parze Młodej szczescia na nowej drodze zycia
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:31   #15
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez agniesh82 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo!!! jesteś nie do podrobienia!!!
i rzeczywiście z zielenią wygląda bosko....
jestem zachwycona
choć ze srebrem też mi sie podoba....tak delikatnie i "elegancko"

Czyli taaak.....fioletowa sukienka, beżowe pończoszki, czarne pełne buty....na obcasie rzecz jasna, czarna torebeczka.....no i do tego zielone kolczyki, korale i bransoleta?? nie za dużo tego??
tzn kolorów?? zieleń, czarny i fiolet??
aaaaaaaaaaa.....no i terebeczka na srebrnym łańcuszku....chyba, że mam wziąć całą czarną?? tylko ta to już nie jest taka elegancka:/

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------
Dobór kolorku już zależy od Ciebie. Ważny też jest kształt biżuterii i materiał z którego jest zrobiona (nie może wyglądać tandetnie). Pamiętaj żeby biżuteria nie miała dodatków złota, bo będzie się gryzło ze srebrnym łańcuszkiem na torebce. Kiedy ja idę na duże przyjęcie i chce kupić dodatki do sukienki to zabieram sukienke ze sobą do sklepu, przykładam do niej różne kolory, wzory i patrzę co pasuję. Potem przykładam do siebie i patrzę czy dane dodatki pasują do mojej urody. Wtedy też zdecydujesz który kolor najbardziej Ci pasuje.
Zieleń, czarny fiolet lub fuksja, czarny fiolet czy srebro, czarny, fiolet -> wszystkie te zestawy mogą wyglądać ładnie, to zależy od tego jaką biżuterie wybierzesz.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:08   #16
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Myślę, że delikatne dodatki podkreślą piękno Twoje i sukienki, ale ich nie zdominują Co do zieleni jestem sceptyczna, ale tylko dlatego że zieleni nie lubię, nie noszę, nie mam nic zielonego w szafie, mam za to nadzieję, że Tobie ładnie w zieleni. Moim faworytem jest ciemny róż/ fuksja Miłej zabawy

P.S. może wrzuć fotkę tych dwóch torebeczek, z łańcuszkiem i całej?

Wrzucam 2 małe czarne jakie mam, a ta z łańcuszkiem będzie dopiero za jakiś czas....może w przyszłym tyg zostanie pożyczona od koleżanki wesele dopiero (albo już ) 30 maja, więc mam trochę czasu....hmmmmm....niepra wdaż??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4809.jpg (47,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4820.jpg (45,1 KB, 101 załadowań)
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:45   #17
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez agniesh82 Pokaż wiadomość
Wrzucam 2 małe czarne jakie mam, a ta z łańcuszkiem będzie dopiero za jakiś czas....może w przyszłym tyg zostanie pożyczona od koleżanki wesele dopiero (albo już ) 30 maja, więc mam trochę czasu....hmmmmm....niepra wdaż??
Ta druga jest ładna, poczekam na tą z łańcuszkiem, a do wesela masz jeszcze trochę czasu, więc luzik
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:06   #18
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez agniesh82 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------



Czy ja przysłonie swoją przyjaciółkę?? nie masz co się martwić.....daleko mi do niej i o to się nie martwię a poza tym jak już sie wypowiedziała BLAU nie wystąpię w bieli....więc jak mogą mnie pomylić??
a Ciebie może po prostu zaczepiali?? podrywali?? próbowali swoich sił?? no nie wiem...chyba że był to ślub cywilny i małe przyjęcie zazwyczaj na takich przyjęciach panna młoda nie ma białej sukni...to wtedy mogę się z tym zgodzić, że pytano Cię czy jesteś najważniejszą damą tej uroczystości

mnie natomiast czeka świetna impreza i chciałabym dobrze wyglądać.....ze smaczkiem dlatego tutaj jestem i proszę Was o radę

i nie uważam, że połączenie fioletu z fuksją będzie mocne, krzykliwe.....TYLKO I WYŁĄCZNIE EFEKTOWNE
i tak chciałabym wyglądać!!
tylko boję się, że w czymś przesadzę....w dobieraniu dodatków jestem strasznie, ale to strasznie kiepska
Kiecka była w kolorze cielistym z delikatnymi jasno różowymi dodatkami w stylu MM, ślub jak najbardziej kościelny w stylu My Big Fat Greek Wedding, ślub był w Grecji. Panna Młoda wyglądała wspaniale, po prostu jakoś tak wyszło że byłam widoczna.

Połączenie fuksji z fioletem jest bardzo efektowne i wierz mi sama bardzo chętnie noszę takie zestawienia, tylko nie każdy się w tym odnajduje. Co do widoczności tego zestawienia - po prostu pytam czy będziesz się dobrze w takim zestawieniu czuła i czy przypadkiem nie będziesz za bardzo widoczna. Nie krytykuję przecież Twojego wyboru a jedynie pytam o pewne rzeczy, pamiętając o swoich doświadczeniach.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:37   #19
Edytka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

hej dziewczyny za tydzien mam wesele i nie mam pojecia jakie kupic sobie buty do sukienki jasny fiolet????? pomozcie mysle zeby kupic rózowe ale czy beda pasowaly??albo złote albo srebrne )) pozdrawiam
Edytka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:04   #20
baks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Question Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez agniesh82 Pokaż wiadomość
Czy moi znajomi maja rację, ze na wesele nie powinnam dobierać czarnych dodatków do fioletowej sukienki??
...że niby "przyćmią" kolor....że to będzie wyglądać ciężko.... że w ogóle na NIE:/
nie wiem co mam zrobić, ponieważ buty już mam (oczywiście czarne), torebkę kopertówkę (czarną na srebrnym łańcuszku) i teraz nie wiem co z biżuterią...jeśli założę czarną to może rzeczywiście nie będzie to fajnie wyglądać:/a jeszcze myślałam o czarnych, lecz cienkich rajstopach..... jeśli chodzi o makijaż to myślałam o smoke eyes??:/ paznokcie to francuski...

cała moja inwencja twórcza przepadła....
naprawdę potrzebuję pomocy:/

sukienka jest fioletowa z błyszczącego materiału za kolano na cienkich ramiączkach...
mój kolor włosów to ciemny szatyn, można powiedzieć, że wpadające w czerń...oczka brązowe....

dziękuję z góry za wszelkie rady
pozdrawiam serdecznie

witam, mam identyczny problem... moja inwencja twórcza legła w gruzach, bo początkowo też ubzdurałam sobie czarne dodatki do fioletowej sukienki i stwierdziłam, że jednak będą zbyt ponure jak na wesele... dodatkowym minusem jest to, że chciałam w podobne kolory (oczywiście nie identyczne i nie tak intensywne) ubrać swojego faceta... niestety nie widzi mi się ciemna fioletowa koszula z czarnym lub grafitowym garniturem (tylko takie ma)...

myślałam nad a) złotymi dodatkami, złotą biżuterią itd, b) srebrnymi dodatkami, c) jasno-fioletowymi dodatkami (coś jak lila), d) dodatkami różowymi (intensywnymi jak fuksja) e) dodatkami ecri...

najbardziej odpowiadałoby mi albi srebro albo złoto (ewentulanie fiolet-fiolet mógłby być ale nie wydaje mi się że tak łątwo dostanę lila torebkę, buty i bolerko... )
- faceta ubrałabym w takim wypadku (w przypadku srebra) w delikatnie szarą/popielatą koszulę i dałabym mu ciemno-fioletowy krawat,
jeśli chodzi o złoto (w sumie ecri też) to myślałam o koszuli ecri i fioetowym krawacie jak wyżej...

ehh a może po prostu niech on ubierze się standardowo w białą elegancką koszulę i czanry garnitur (choć osobiście uważam że jest to strój zarezerwowany w tym dniu dla pana młodego...) a ja ubiorę się niezależnie we wcześniej ubzdurany komplet z czarnymi dodatkami (?)

bardzo proszę o jakąś radę (jeśli to mogłoby pomóc to sukienka ma kolor ciemnofioletowy - coś jak śliwka, na cienkch ramiączkach, satynowa (chyba coś jak satyna), ja mam jasno rude włosy, zielone oczy (nie nie - nie ubiorę się w zieloną sukienkę jak kreskówkowy rudzielec ...) pomocy
baks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:53   #21
carmirose
Raczkowanie
 
Avatar carmirose
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

mam podobny problem.. tyle, że idę na studniówkę (jako osoba towarzysząca) i kupiłam już sukienke, ale kompletnie nie wiem co do niej, bo jest dosyć ciemna (nie toleruję jasnych kolorów) : ( HELP! dołączam zdjęcie sukienki, liczę na Waszą pomoc, bo niedużo czasu mi zostało
carmirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 08:56   #22
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez carmirose Pokaż wiadomość
mam podobny problem.. tyle, że idę na studniówkę (jako osoba towarzysząca) i kupiłam już sukienke, ale kompletnie nie wiem co do niej, bo jest dosyć ciemna (nie toleruję jasnych kolorów) : ( HELP! dołączam zdjęcie sukienki, liczę na Waszą pomoc, bo niedużo czasu mi zostało
Suknia przepiękna!!! już widzę jak w niej cudnie wyglądasz
ja bym proponowała do tego zamiast rajstop getry za kolano (to znaczy na cieliste rajstopy załóż getry...żebyś mi po drodze nie zmarzła) i wysokie czarne szpilki z zaokrąglonym czubkiem
a co na to zarzucić?? najlepiej nic ale jak masz się źle czuć to może na to bolerko

albo wiesz co?? może chciałabyś zaszaleć??
czerwone szpilki i czerwoną kokardę przewinąć wokół pasa?? a biżuteria delikatna srebrna

ta suknia sama w sobie jest bardzo ozdobna....jest przepiękna!!!!
a może po prostu do tego czarne szpilki, bransoletę srebrno-czarną i kolczyki długie?? jeśli wolisz krótkie to można jeszcze dołożyć jakiś delikatny naszyjnik

Pozdrawiam
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 14:15   #23
carmirose
Raczkowanie
 
Avatar carmirose
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

rany, dziekuję za dobre rady ! na pewno z którejś skorzystam!
carmirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 14:44   #24
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

sa sadzicie o czarnych kryjacych rajstopach ubranych do eleganckiej sukienki na wesele? wypada? czy lepiej pozostac przy cielistych?
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 10:18   #25
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez mtlk Pokaż wiadomość
sa sadzicie o czarnych kryjacych rajstopach ubranych do eleganckiej sukienki na wesele? wypada? czy lepiej pozostac przy cielistych?
jeśli czarna suknia to na pewno nie czarne rajstopy....jak najbardziej cieliste
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 13:07   #26
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

sukienka czerwona
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:19   #27
carmirose
Raczkowanie
 
Avatar carmirose
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

ja do czerwonej sukienki pewnie bym ubra~ła czarne rajstopy lekko kryj~ące, bo nie przepadam za cielistymi i tylko w konieczności takie zak~ładam. polecam czarne- najlepsze!
carmirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:12   #28
agniesh82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez carmirose Pokaż wiadomość
ja do czerwonej sukienki pewnie bym ubra~ła czarne rajstopy lekko kryj~ące, bo nie przepadam za cielistymi i tylko w konieczności takie zak~ładam. polecam czarne- najlepsze!
a ja nadal będę za cielistymi wtedy będzie bardzo elegancko
czarne buciki, mała czarna kopertówka, srebrna biżuteria i może czarny pas na sukience....na wysokości pasa czy pod biustem
agniesh82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:35   #29
zlosnica
Przyczajenie
 
Avatar zlosnica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

Nie wiem czy mi ktoś odpowie, ale zapytam, co mi szkodzi
mam fioletową długą dopasowaną suknię na studniówkę w związku z tym mam pytanie czy takie kolczyki jak na zdjęciu będą do niej pasowały?
zlosnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:46   #30
matait
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: włochy
Wiadomości: 7
Dot.: dodatki do fioletowej sukienki...POMOCY!!

właśnie zakupiłam sobie sukienkę w kolorze ciemny fiolet http://www.wizytowe.com/index.php/su...z-kokarda.html tu można ją zobaczyć,do kompletu mam buty w kolorze fuksji na bardzo wysokim obcasie z odkrytymi palcami,wesele jest w sierpniu,zastanawiam się nad dodatkami czy również w kolorze fuksji czy srebro?macie może jakieś propozycje?
matait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.