Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 17:45   #31
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Ewentualnie możesz autorze mieć ostatnią szansę...

NIE ZACZYNAJ CZUŁOŚCI ŻADNYCH!
Nic zero kompletnie stań się ASEKSUALNY...
Zacznij o siebie dbać, lepsze perfumy, konspiracja z telefonem w łazience, wyjścia niespodziewane, że niby z kolegą na piwo itp.

Może poprzez zagrożenie otworzą jej się oczy iż może Cię stracić?

To chyba ostatnia deska ratunku. Wiem, że to gierka ale cóż...
he tylko żeby nie obróciło się to przeciwko niemu kolejny powód do fochów i tym sposobem może sobie wbić gwoźdź do trumny
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2011-12-27 o 17:49
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:09   #32
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
he tylko żeby nie obróciło się to przeciwko niemu kolejny powód do fochów i tym sposobem może sobie wbić gwoźdź do trumny
I tak jest źle, a ten "gwóźdź do trumny" byłby tylko utwierdzeniem w przekonaniu, że lepiej odejść.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:14   #33
confused24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Nie odejdę ponieważ Ją kocham, nie wyobrażam sobie bez Niej życia. Wiem, że może wam się to wydawać dziwne, ale ja naprawdę jestem zakochany i przeszedłem z Nią już tak wiele, że nie potrafiłbym po prostu odejść, albo przestać o Niej myśleć. Być może w teorii wydaje się to proste, ale w praktyce jest zupełnie inaczej.
confused24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:23   #34
xp_obrazliwa_emotikonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 1,5 od monitora
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

to zacznij sobie wyobrażać życie bez seksu :x
__________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim.
-Stanisław Jerzy Lec

ps. Wulgaryzmy, czymże bez nich byłby język?
xp_obrazliwa_emotikonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:23   #35
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Cytat:
Napisane przez confused24 Pokaż wiadomość
Nie odejdę ponieważ Ją kocham, nie wyobrażam sobie bez Niej życia. Wiem, że może wam się to wydawać dziwne, ale ja naprawdę jestem zakochany i przeszedłem z Nią już tak wiele, że nie potrafiłbym po prostu odejść, albo przestać o Niej myśleć. Być może w teorii wydaje się to proste, ale w praktyce jest zupełnie inaczej.
To by wiele wyjaśniało,dlaczego ona się tak zachowuje....
Dla mnie to co napisałeś nie jest romantyczne,a pokazuje,że przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona.
Ona pewnie to wie i dlatego posuwa się do takich gierek
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:43   #36
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Hahaha dziewczyna wie,ze nie odejdziesz,wiec mzoe się Tobą bawic jak chce i jak widać jej to wychodzi.

Dla mnie to żenada,otwórz oczy, chcesz być wiecznie niespełniony? Potem ja zdradzać czy coś? To normalne,że mamy potrzeby sexualne! Jestesmy ludźmi,posiadamy popędu,którym nie można ciagle mowić nie..
Jestes w zwiazku, kochasz ją wiec naturalne,ze owocem milosci powinien być sex...

Jako to co spaja związek..

CZŁOWIEKU OBUDŹ SIĘ! nie tkwij w takiej formie ze nic nie masz,a ona Tobie nie daje bo jest księżniczką, albo coś robicie w tym kierunku i podejmujesz jakies kroki alpo szybko wybij sobie Panne z glowy bo nie jest Ciebie warta.
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:44   #37
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Jak sporo osób przede mną, uważam, że powodem może być to, że dziewczyna chce z Tobą zerwać, ale nie wie jak - zwłaszcza, że widzi jak bardzo Ci zależy.

Pamiętam jak nie potrafiłam zerwać z moim pierwszym facetem - była to dla mnie koszmarna sytuacja (dla niego zresztą też - właśnie prze ten mój brak zdecydowanego działania)... nie potrafiłam wprost powiedzieć, że to koniec, więc odsunęłam się od niego fizycznie (a przy okazji też w pewien sposób wyładowywałam na nim moją frustrację), licząc na to, że się w końcu zniechęci i sam mnie zostawi

Teraz na pewno nie odstawiałabym takich szopek, ale przy tym pierwszym chłopaku, sytuacja mnie przerosła...


Według mnie pozostaje Ci tylko poważna rozmowa - nie o samym seksie, ale o Waszym związku.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 19:26   #38
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Ja też byłam w takim związku, gdzie facet był we mnie ślepo zapatrzony, nie wyobrażał sobie życia beze mnie, ale mnie kompletnie nie pociągał fizycznie... Do tego był dzieckiem. Zajęło mi dwa miesiące, żeby go zostawić, a i tak miałam potem piekło przez 10 miesięcy, bo mnie dręczył - nie mógł mi dać odejść. :-/ Mam przez niego do dziś koszmary.

Chłopie, weź się ogarnij, bo z takim podejściem zrobisz tylko więcej krzywdy - jej i sobie. Jeśli ona jest w podobnej sytuacji do mojej, rozumiem ją. Skoro ją kochasz, to nie trzymaj się jej jak rzep psiego ogona, bo to CHORE. To nie jest miłość, to nie jest związek.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:26   #39
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Dziewczyna w ogóle nie ma ochoty...

Po pierwsze, laska jest niedouczona. "Będę brała tabletki i jak zajdę w ciążę, to urodzę upośledzone" - gdzie ktoś jej takie głupoty wmówił? Teraz zatem poza gumką jak już dojdzie do stosunku nie ma innej metody anty? Pewnie i gumce nie ufa.

Z innej beczki, bo już powody, że chce się ciebie pozbyć itp. padły. Jak wygląda wasz dzień? Jak dzielicie się obowiązkami domowymi? Czy ona ma czas dla siebie (aby o siebie zadbać), czy każde ma swoje pasje, zainteresowania? Czy nie spędzacie ze sobą za dużo czasu? Może kobita się dusi w związku? Może brak jej romantycznego faceta, może nieumiejętnie zagajasz gadkę o seksie?

Jeśli kobieta nie jest w stanie z tobą porozmawiać po 5. latach, to ja nie wróżę wam rewelacji.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2012-01-03 o 12:27
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.