Boję się kochać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 16:40   #1
Stokrotka1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5

Boję się kochać...


Hej !

Ze swoim partnerem mamy po 20 lat i spotykamy się od 4. Bardzo się kochamy itd. Jednak mam pewien problem. Chodzi o to, że mimo dość długiego stażu i jakby chęci inicjacji seksualnej do niczego nie dochodzi. Każdy romantyczny wieczór kończy się tylko na pieszczotach. Z jednej strony bardzo bym chciała się z nim kochać, ale z drugiej bardzo się boję i nie potrafię się przemóc. Kiedy on próbuje mnie jakoś zachęcić, czy też chciałby ściągnąć mi spodnie, ja mówię nie. Czy któraś z was miała taki problem ? Doradźcie
Stokrotka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 17:47   #2
fedcba1320
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się kochać...

Będąc rok młodsza od Ciebie spotykałam się z starszym od siebie partnerem i mimo, że byłam pewna, że chcę czegoś więcej to również się bałam. Mi pomogły rozmowy z bardziej doświadczoną przyjaciółką, która odpowiadała mi na każde nawet najgłupsze pytanie dzięki czemu wiedziałam co mnie może czekać. Jak doszło co do czego byłam spanikowana i zawstydzona bo będąc dziewicą w wieku 19 lat w tych czasach... nie wiadomo czy się z tego cieszyć czy nie jestem drobniutka i nie mogłam pochwalić się super kształtami co dodatkowo mnie peszyło, bałam się bólu i takie tam... okazało się, że więcej stresu przeżyłam rozmyślając nad tymi złymi rzeczami niż podczas samego stosunku. Bałam się ale chęć zrobienia tego była silniejsza i mimo, że już nie jesteśmy razem nie żałuję tego. Jak już się zdecydujesz to wszystko przychodzi naturalnie tylko trzeba przestać myśleć o tym wszystkim co nas stresuje. Przechodziłam przez to dwa razy więc cię rozumiem.
Po ponad roku poznałam chłopaka i po jakimś czasie gdy miało dojść do czegoś więcej też panikowałam, a wiedziałam co mnie czeka.
fedcba1320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:58   #3
Stokrotka1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Boję się kochać...

Dziękuję za odpowiedź Wiele razy rozmawiałam o tym z moją przyjaciółką, również często przeglądam to forum, aby się czegoś ciekawego dowiedzieć. Mam jeszcze pytanie czy lepiej żeby do zbliżenia doszło raczej spontanicznie czy też ma być ono bardziej zaplanowane ?
Stokrotka1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:11   #4
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Boję się kochać...

Znaczy wiesz, z jednej strony nie ma co planować, bo takie plany dodatkowo stresują, ale jeśli chodzi o pierwszy raz to tak na spontanie też ciężko. Dobrze zadbać żeby nikogo nie było w domu, żebyście mieli spokój i czas tylko dla siebie, zrobić sobie jakiś romantyczny wieczór, np. trochę winka, świeczki zapachowe co by rozluźnić atmosferę i oczywiście zadbajcie o zabezpieczenie, bo z typowych spontanów często rodzą się dzieci
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 16:48   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Boję się kochać...

Ja na przełomie 19-20 lat byłam z chłopakiem przez rok i do żadnego seksu nie doszło. Żadne z nas nie miało wielkiego parcia na to, a z perspektywy czasu patrząc, dobrze się stało. Po prostu nie ten czas, nie ten facet.
Z następnym było zupełnie inaczej. Luz, zero skrępowania.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 18:49   #6
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Boję się kochać...

Ja też uważam, że na wszystko przychodzi czas, poczujesz to kiedy będziesz naprawdę gotowa.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 20:57   #7
MaritzaRamos
Raczkowanie
 
Avatar MaritzaRamos
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Boję się kochać...

A czego dokładniej się boisz? Ciąży, bólu czy po prostu samego zbliżenia?
Ja przed pierwszym razem i w trakcie też byłam przestraszona i zestresowana, to normalne
Nie ma co się spieszyć, masz jeszcze czas
MaritzaRamos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 21:57:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.