Essence cz. II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 10:30   #1711
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

gabs ten lakier ogolnie jest slaby. Faktycznie szybko schnie, ale bardzo szybko odpryskuje (u mnie wytrzymuje max 3 dni). Nawet jak pokryje sie innym lakierem, albo nalozy na inny efekt jest ten sam. Nie wiem jak wplywa on nalozony na inny lakier, ale kiedy ja stosowalm go odwrotnie (on jako baza + inny lakier) to ten 2 lakier wysychal faktycznie natychmiastowo.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:49   #1712
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
gabs ten lakier ogolnie jest slaby. Faktycznie szybko schnie, ale bardzo szybko odpryskuje (u mnie wytrzymuje max 3 dni). Nawet jak pokryje sie innym lakierem, albo nalozy na inny efekt jest ten sam. Nie wiem jak wplywa on nalozony na inny lakier, ale kiedy ja stosowalm go odwrotnie (on jako baza + inny lakier) to ten 2 lakier wysychal faktycznie natychmiastowo.
Hmmm, potestuję, jak tylko go otworzę - co nastąpi jak mój TŻ wróci z pracy - ktoś solidnie, ale to bardzo solidnie zakręcił buteleczkę...

A kupiłam go bo potrzebuję czegoś co szybko wysuszy mi lakier - to czekanie mnie dobija, a i tak zawsze mi się lakier powgniata. Poszukam na KWC moze jeszcze czegoś...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:22   #1713
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Gabs- nie chce krakac, ale on moze byc po porstu stary, ktos go odkrecil zalal nakretke i lakier sie zakleil :/. Top Speed nie ma juz w stalym asortymencie Essence od jakiegos pol roku chyba (ie pamietam dokladnie, ale odkad pozmieniali tak strasznie w lakierach)..

Essence ma cos takiego w swojej ofercie- wysuszacz do lakieru- Szybkoschnący lakier do paznokci. nawet chce go teraz kupic (zastanawiam sie jeszcze nad preparatem wydluzajacym trwalosc lakieru- maximum wear lakier ochronny), ale nie wiem czy one faktycznie beda u mnie w Naturze.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:26   #1714
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Gabs- nie chce krakac, ale on moze byc po porstu stary, ktos go odkrecil zalal nakretke i lakier sie zakleil :/. Top Speed nie ma juz w stalym asortymencie Essence od jakiegos pol roku chyba (ie pamietam dokladnie, ale odkad pozmieniali tak strasznie w lakierach)..

Essence ma cos takiego w swojej ofercie- wysuszacz do lakieru- Szybkoschnący lakier do paznokci. nawet chce go teraz kupic (zastanawiam sie jeszcze nad preparatem wydluzajacym trwalosc lakieru- maximum wear lakier ochronny), ale nie wiem czy one faktycznie beda u mnie w Naturze.
No właśnie kupiłam ten nowy Top Speed - ale mam nadzieję, że nie był otwierany, jeśli tak to pójdę do Douglasa i zażądam wymiany... Ale kupiłam jeszcze 4 inne wysuszacze, wszystko z niższej półki - Sensique, Infinity, Lovely i Wibo. Ciekawe, który zdobędzie moje serce.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:58   #1715
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

jak to nowy top speed? w ofercie Essence jest teraz colour&go- to o niego Ci chodzi?
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 14:14   #1716
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
jak to nowy top speed? w ofercie Essence jest teraz colour&go- to o niego Ci chodzi?
Nie o niego, o Top Speed Gloss, który jest dalej w ofercie, lakier schnący w 30 sekund - jest na stronce:
http://www.essence.eu/pl/products/nails/nail-care.html

Nic innego nie widzialam.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 14:23   #1717
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Byłam w Magnolii w Naturze i jakaś totalna klapa. Wiecie może gdzie znajdę dobrze zaopatrzoną szafę we Wrocławiu?
Czyli nie dołożyli nic Zobacz w Astrze, tam powinno być nieźle, co do innych drogerii to chyba w Feniksie nie mają szafy Essence, albo tak tylko mi się wydaje.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 14:43   #1718
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

byłam dziś w mojej Naturze, w mojej małej miejscowości.. i wyobraźcie sobie że dopiero co ustawili na szafie Glam Rock
Przyjrzałam się dokładnie temu pudrowi...ale to nie puder -tylko sypki brokat..Ładniutki


Ale nie kupiłam go bo wypatrzyłam ładny puder rozświetlający ...Super ekstra..nie mogłam mu się oprzeć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6560.jpg (43,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6558.jpg (39,3 KB, 110 załadowań)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 14:49   #1719
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
byłam dziś w mojej Naturze, w mojej małej miejscowości.. i wyobraźcie sobie że dopiero co ustawili na szafie Glam Rock
Przyjrzałam się dokładnie temu pudrowi...ale to nie puder -tylko sypki brokat..Ładniutki


Ale nie kupiłam go bo wypatrzyłam ładny puder rozświetlający ...Super ekstra..nie mogłam mu się oprzeć
Widzę, że nabyłaś osławiony AOH Ja gdybym miała możliwość to z gr dokupiłabym jeszcze kredkę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 15:00   #1720
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Widzę, że nabyłaś osławiony AOH Ja gdybym miała możliwość to z gr dokupiłabym jeszcze kredkę
kurcze.. to o niego chodziło??? Fajnie się dowiedzieć
Rzeczywiście jest śliczniutki!!

Widziałam też leżącego koło AOH puder brązujący Sun...cośtam i w ogóle nie miał drobinek ..bezdrobinkowy bronzer..ESTRA !!


W ogóle jakoś się postarali w tej mojej NATURZE..przybyło wszystko z Essence, nie dość że weszła wreszcie ta seria Glam ROCk, patetki do brwi..wszystkie produkty pouzupełnali , doszły tez te AOH oraz różne bronzery, kredki etc. Wszystkiego jest pełno,szok!:ju pi:
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 15:14   #1721
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kurcze.. to o niego chodziło??? Fajnie się dowiedzieć
Rzeczywiście jest śliczniutki!!

Widziałam też leżącego koło AOH puder brązujący Sun...cośtam i w ogóle nie miał drobinek ..bezdrobinkowy bronzer..ESTRA !!


W ogóle jakoś się postarali w tej mojej NATURZE..przybyło wszystko z Essence, nie dość że weszła wreszcie ta seria Glam ROCk, patetki do brwi..wszystkie produkty pouzupełnali , doszły tez te AOH oraz różne bronzery, kredki etc. Wszystkiego jest pełno,szok!:ju pi:
Serio nie wiedziałaś, że to co kupiłaś to AOH (all over highlighter)?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 15:19   #1722
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
byłam dziś w mojej Naturze, w mojej małej miejscowości.. i wyobraźcie sobie że dopiero co ustawili na szafie Glam Rock
Przyjrzałam się dokładnie temu pudrowi...ale to nie puder -tylko sypki brokat..Ładniutki


Ale nie kupiłam go bo wypatrzyłam ładny puder rozświetlający ...Super ekstra..nie mogłam mu się oprzeć
Widać, że AOH jeszcze dziewiczy (warstwa brokatu na wierzchu) .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 15:54   #1723
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Widać, że AOH jeszcze dziewiczy (warstwa brokatu na wierzchu) .
ja też dziś kupiłam, bo kończy mi się Asia Glam, ale pisałyście kiedyś że AOH lepszy i właśnie siedzę i pędzlem zeskrobałam ten straszliwy brokacik. Już go nie ma i prezentuje się świetnie- na pierwszy rut oka jak Asia Glam Highlighter, ale wierzę że się zdziwię
Dokupiłam też tusz Volume Up (ten fioletowy) i jeszcze ostał się jeden lakiej Glam Rock- ten piękny różówy (mam już ciemny szary).
Kupiłam sobie też nowy pokład mineralny Rimmel,ale to już inna bajka

aj, aj i jeszcze zapomniałam że kupiłam sobie spray z Bohemii, były jeszcze trzy. Więc to już mój drugi, bo go pokochałam na imprezy.
U mnie w Naturze są jeszcze w koszu ze starociami takie cienie jak Bohemia (jeden złoty), African Queen czy jak nazywała się ta limitówka i wiele z Sun Club- w tym trzy bronzery.
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2009-01-05 o 15:56
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 16:32   #1724
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Chciałam zadać to samo pytanie tak po testerach wydaje się bardzo fajny.. no i jak z kolorami, są chyba 3 ale czy takie same jak np. w pudrze mineralnym?
Miałam okazję wypróbować na sobie najjaśniejszy kolor musu (koleżankę zaraziłam essence i zakupiła ) i muszę powiedzieć że jest jaśniejszy od mineralnego pudru. Bardzo ładnie wygląda na twarzy nie odznaczając się. Efekt bardzo mi się spodobał ale z powodu suchej skóry nie mogłabym go za często używać, a szkoda .

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
No jasne, wszystkich nie ukradnę . Zresztą bardziej prawdopodobne, że Ty pierwsza je dopadniesz, bo ja nie mam zbyt blisko do Natury i nie mam czasu, by często tam bywać .
Ja często też nie bywam, chyba że przeczytam na wizażu że pojawiła się już nowa limitowanka w Naturach .
P.S Byłam dzisiaj i paletek do brwi nie było

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
pod tym linkiem na samy dole strony (trzeba trochę poczekać aż się załaduje) znajdują się zdjęcia wszystkich limitówek essence jakie wypuścili. Miłe dla oka

http://foros.vogue.es/viewtopic.php?...er=asc&start=0

no, może kilku ostatnich brak, ale generalnie jest na co popatrzec
O ja U mnie wciąż są te szaliczki z Ciao Bella! z 2007 roku
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 16:40   #1725
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Essence cz. II

mnie rozwala na kawałki widok tych okropnych starych cieni, połamanych niejednokrotnie za ceny rzędu 9zł :O
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:49   #1726
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ja też dziś kupiłam, bo kończy mi się Asia Glam, ale pisałyście kiedyś że AOH lepszy i właśnie siedzę i pędzlem zeskrobałam ten straszliwy brokacik. Już go nie ma i prezentuje się świetnie- na pierwszy rut oka jak Asia Glam Highlighter, ale wierzę że się zdziwię
Dokupiłam też tusz Volume Up (ten fioletowy) i jeszcze ostał się jeden lakiej Glam Rock- ten piękny różówy (mam już ciemny szary).
Kupiłam sobie też nowy pokład mineralny Rimmel,ale to już inna bajka

aj, aj i jeszcze zapomniałam że kupiłam sobie spray z Bohemii, były jeszcze trzy. Więc to już mój drugi, bo go pokochałam na imprezy.
U mnie w Naturze są jeszcze w koszu ze starociami takie cienie jak Bohemia (jeden złoty), African Queen czy jak nazywała się ta limitówka i wiele z Sun Club- w tym trzy bronzery.
Mądre posunięcie .

Ja szczerze mówiąc nie tykam się tuszy Essence, bo mają niezbyt pochlebne opinie na KWC, wolę jednak swój sprawdzony .

Nie kuś sprayem! U mnie też ostatnio było ich kilka i czaiłam się, ale nie byłam do końca pewna. Mogę wiedzieć jaki on dokładnie daje efekt? .

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Miałam okazję wypróbować na sobie najjaśniejszy kolor musu (koleżankę zaraziłam essence i zakupiła ) i muszę powiedzieć że jest jaśniejszy od mineralnego pudru. Bardzo ładnie wygląda na twarzy nie odznaczając się. Efekt bardzo mi się spodobał ale z powodu suchej skóry nie mogłabym go za często używać, a szkoda .



Ja często też nie bywam, chyba że przeczytam na wizażu że pojawiła się już nowa limitowanka w Naturach .
P.S Byłam dzisiaj i paletek do brwi nie było



O ja U mnie wciąż są te szaliczki z Ciao Bella! z 2007 roku
Eh, a już miałam nadzieję, że może po Nowym Roku zrobią dostawę i dorwę paletkę .


Hah, widziałam te szaliczki . W sumie to na tej "półce ze starociami" trochę kosmetyków Essence jest

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mnie rozwala na kawałki widok tych okropnych starych cieni, połamanych niejednokrotnie za ceny rzędu 9zł :O
Cóż, swego czasu widziałam błyszczyki Sensique i Essence: stare, zatęchłe, trochę pozużywane i z pozdzieranymi naklejkami, oczywiście w cenie regularnej .
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:54   #1727
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość

Cóż, swego czasu widziałam błyszczyki Sensique i Essence: stare, zatęchłe, trochę pozużywane i z pozdzieranymi naklejkami, oczywiście w cenie regularnej .
u mnie tez sa taki :P. Najlepsze sa porozwalane i cienkace . Ja keidy kupilam kredke do oczu Sensique za 2 zl tak, bo byla jakas niedorobiona, ale kredke sie zatemperuje i jest ok. Blyszczyk to juz ochyda. U mnie niektore sa poprzeceniane mega symbolicznie. Najlepsze sa jednak zaschniete do stalej konsystencji lakiery.. blee..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:07   #1728
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. II

a czy któraś Wizażanka ze Szczecina może mi powiedzieć gdzie u nas jest taki przeceniany kosz? bo ja się nigdy nie dopatrzyłam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:07   #1729
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Essence cz. II

dziewczyny ten różowy Glam Rock to najpiękniejszy lakier jaki ja chyba kiedykolwiek miałam. Jest cudowny! Różowe holograficzny, piękny delikatny róż o głębokim odcieniu. W ciemnym szarym byłam zakochana, ale różowy to po prostu moje pełne uwielbienie!
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 19:08   #1730
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. II

hmm, zaraziłyście mnie essencomanią!!
dziś poczyniłam kolejny zakup,upragnioną przez wiele wizażanek: paletkę do brwi..

ledwo się spostrzełam, a w moim kosmetycznym kufrze, który ostatnio sie szybko rozrasta pojawiło się 12 kosmetyków tej firmy

jestem totalnie zakochana w tych kredkach, kajalach, oby wyszły niebawem jakieś nowe kolory..
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:11   #1731
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Widać, że AOH jeszcze dziewiczy (warstwa brokatu na wierzchu) .
Tak..jest brokacik jest. Zwykle nie przepadam za brokatem ale on jest taaaki ładniutki złocisto-fioletowy..Ekstra!!!
czy stosujecie go tylko na imprezy czy też na dzień? Do dziennego makijażu np.na kości policzkowe?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:15   #1732
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Ja używam AOH na co dzień zazwyczaj na kości policzkowe i jest super!!!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:17   #1733
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny ten różowy Glam Rock to najpiękniejszy lakier jaki ja chyba kiedykolwiek miałam. Jest cudowny! Różowe holograficzny, piękny delikatny róż o głębokim odcieniu. W ciemnym szarym byłam zakochana, ale różowy to po prostu moje pełne uwielbienie!
już już .. nie gadać mi tu takich rzeczy różowy to jedyny lakier którego nie mam i już nigdzie nie mogę dostać a tak baaardzo chciałam
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:25   #1734
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
już już .. nie gadać mi tu takich rzeczy różowy to jedyny lakier którego nie mam i już nigdzie nie mogę dostać a tak baaardzo chciałam
Ja nie moglam juz dostac zadnego Musialam kupic Infinity. Cale szczescie nie tez zly :P
Kurde ze tez musze czekac do 8 na nowa promocje w Naturze :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:29   #1735
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Essence cz. II

ja to chce już al chcę chcę chcę ale jak sie tak napalę jak fretka, to pewnie nie wejdzie w PL .. tfu tfu tfu
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:33   #1736
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Essence cz. II

W Szczecinie na Niepodległości nie ma kosza tylko na takich plastikowych półeczkach niedaleko szafy essence.Widziałam resztki urban jungle,asia glam i sun club-pojedyncze sztuki.
W naturze koło media markt jest taki plastikowy stojak i tam też są resztki limitowanek ale niestety wszystko w cenach regularnych.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:47   #1737
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Essence cz. II

A ja nadal nie mam czarnej kredki longlasting Muszę jutro się wybrać do Natury. Muszę przyznać, że również i mnie zachwycił AOH. Dlaczego wcześniej go nie zakupiłam Używam na co dzień na kości policzkowe, ładnie się prezentuje na mojej jasnej karnacji
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 20:08   #1738
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
W naturze koło media markt jest taki plastikowy stojak i tam też są resztki limitowanek ale niestety wszystko w cenach regularnych.
U mnie Essence prawie zawsze sa w regularnych cenach, chyba ze sa wybitnie zniszczone to przeceniaja o 1 zl max. A reszte normalnie przeceniaja :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 21:05   #1739
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny ten różowy Glam Rock to najpiękniejszy lakier jaki ja chyba kiedykolwiek miałam. Jest cudowny! Różowe holograficzny, piękny delikatny róż o głębokim odcieniu. W ciemnym szarym byłam zakochana, ale różowy to po prostu moje pełne uwielbienie!
o tak, zgadzam się. ten lakier jest po prostu boski!
a AOH dalej u mnie nie ma.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 21:23   #1740
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
W ogóle jakoś się postarali w tej mojej NATURZE..przybyło wszystko z Essence, nie dość że weszła wreszcie ta seria Glam ROCk, patetki do brwi..wszystkie produkty pouzupełnali , doszły tez te AOH oraz różne bronzery, kredki etc. Wszystkiego jest pełno,szok!:ju pi:
Ale z Ciebie szczęściara

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Widać, że AOH jeszcze dziewiczy (warstwa brokatu na wierzchu) .
Już niedługo

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
aj, aj i jeszcze zapomniałam że kupiłam sobie spray z Bohemii, były jeszcze trzy. Więc to już mój drugi, bo go pokochałam na imprezy.
U mnie w Naturze są jeszcze w koszu ze starociami takie cienie jak Bohemia (jeden złoty), African Queen czy jak nazywała się ta limitówka i wiele z Sun Club- w tym trzy bronzery.
W mojej Naturze nie ma żadnych konkretnych resztek, widziałam jeden cień z Bohemii ale nie mój kolor, i takieś pierdółki, tatuażyki, naklejki etc.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.