kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 10:08   #1291
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Annie zmienia pudełeczka podkładów. Będą z sitkiem i matowym wieczkiem, z tego, co mi pokazała na zdjęciu, to mniej więcej ( o ile nie dokładnie takie same), jak pudełeczka te nowe z CS
Napisała mi, że wyśle mi takie nowe pudełeczko i w nim trochę podkładu w nowej formule do testów
Jako ciekawostkę dodam, że zostałam zaproszona.... na Florydę do Annie Mieszka podobno 40 minut jazdy od Disneylandu i napisała, że jeżeli kiedyś bym się tam wybrała, to chętnie się ze mną spotka
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:13   #1292
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Annie zmienia pudełeczka podkładów. Będą z sitkiem i matowym wieczkiem, z tego, co mi pokazała na zdjęciu, to mniej więcej ( o ile nie dokładnie takie same), jak pudełeczka te nowe z CS
Napisała mi, że wyśle mi takie nowe pudełeczko i w nim trochę podkładu w nowej formule do testów
Jako ciekawostkę dodam, że zostałam zaproszona.... na Florydę do Annie Mieszka podobno 40 minut jazdy od Disneylandu i napisała, że jeżeli kiedyś bym się tam wybrała, to chętnie się ze mną spotka
łał .... poproś ją żeby do podkładu dorzuciła bilet na samolot
a tak na serio to no no Kasiu poszerzasz horyzonty
Bardzo miło ze strony Annie
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:15   #1293
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Jako ciekawostkę dodam, że zostałam zaproszona.... na Florydę do Annie Mieszka podobno 40 minut jazdy od Disneylandu i napisała, że jeżeli kiedyś bym się tam wybrała, to chętnie się ze mną spotka
Oczywiście jedziesz
A na serio, to bardzo miłe
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:48   #1294
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
...taka jakby siateczka punkcików podkładu połączonych ze sobą...

myślałam może, że mam zbyt suchą skórę, ale zrobiłam peeling żeby nie było skórek, nawilżyłam i jest dalej to samo...w formule Original i z Calcium też.

a kolor też się nie wtapia...z tych co zamówiłam każdy jest nieodpowiedni, ale się tak jak u Was nie zlewa potem...
Też miałam taką siateczkę, taką jakby zbyt delikatną skórę. A było to spowodowane zabiegami z kwasami.

Skóra potrzebuje trochę czasu żeby się zregenerować, wiec po jednym peelingu i nawilżeniu nie będziesz miała nagłego efektu, bo to nie jakieś "czary mary"

Ja testuję Lucy już chyba z miesiąc i wciąż nie zdecydowałam się na kolor a mam chyba wszystkie odcienie. Na początku pasowało mi chyba 5 kolorów teraz już widzę który jest lepszy.


Kupiłam mini flat z Lucy, jest strasznie drapiący (chyba dlatego ze jest z naturalnego włosia, czego wcześniej nie zauważyłam) i szykuję się do zakupu normalnego Flat topa.
Wcześniej nakładałam takim ekstra pędzlem z Body Shopu do pudru (super miękki , po prostu Boski, mam 2 szt. bo mi kiedyś jeden zaginął i musiałam go odkupić).
W każdym razie teraz nie wyobrażam sobie jak mogłam nakładać podkład nie flatem..
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:51   #1295
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Też miałam taką siateczkę, taką jakby zbyt delikatną skórę. A było to spowodowane zabiegami z kwasami.

Skóra potrzebuje trochę czasu żeby się zregenerować, wiec po jednym peelingu i nawilżeniu nie będziesz miała nagłego efektu, bo to nie jakieś "czary mary"
tylko że w podkładzie Meow czy Pixie nałożonym w tym samym czasie tej siateczki absolutnie nie mam...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 12:19   #1296
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kasiura, ja również wychwalam Meow i jest on moim nr 1 , ale Lucy jest 1b , przynajmniej po jednym dniu stosowania. A co do tej, jak to nazwałaś 'sieci', to przyznaję, że wczoraj po ok.5h zauważyłam coś w tym stylu, ale musiałam się naprawdę dobrze wpatrywać żeby to odkryć, dla postronnej osoby zupełnie niewidoczny szczegół. Czy u Ciebie mocno rzuca się w oczy ta 'sieć'?

Cathy, a przywieziesz zapas prochów ze Stanów ?
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 15:08   #1297
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Annie zmienia pudełeczka podkładów. Będą z sitkiem i matowym wieczkiem, z tego, co mi pokazała na zdjęciu, to mniej więcej ( o ile nie dokładnie takie same), jak pudełeczka te nowe z CS
Napisała mi, że wyśle mi takie nowe pudełeczko i w nim trochę podkładu w nowej formule do testów
Jako ciekawostkę dodam, że zostałam zaproszona.... na Florydę do Annie Mieszka podobno 40 minut jazdy od Disneylandu i napisała, że jeżeli kiedyś bym się tam wybrała, to chętnie się ze mną spotka
Podoba mi sie to pudeleczko, mam nadzieje, ze biga Lucy dostane juz w takim cudenku..
Mile ze strony Annie-gdyby podroz przez ocean byla latwiejsza, krotsza i tansza....Mialybysmy prywatnego importera prochow

Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Kupiłam mini flat z Lucy, jest strasznie drapiący (chyba dlatego ze jest z naturalnego włosia, czego wcześniej nie zauważyłam) i szykuję się do zakupu normalnego Flat topa.
Ja go mam i nie jestem zadowolona-wlosy wylaza z niego no i drapie, leci do mnie flat top z SN...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 15:11   #1298
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

[QUOTE=levante;18777352]Kasiura, ja również wychwalam Meow i jest on moim nr 1 , ale Lucy jest 1b , przynajmniej po jednym dniu stosowania. A co do tej, jak to nazwałaś 'sieci', to przyznaję, że wczoraj po ok.5h zauważyłam coś w tym stylu, ale musiałam się naprawdę dobrze wpatrywać żeby to odkryć, dla postronnej osoby zupełnie niewidoczny szczegół. Czy u Ciebie mocno rzuca się w oczy ta 'sieć'?

ta sieć się rzuca sie mocno w oczy...choc w porownaniu do tradycyjnych sklepowych fluidow to i tak moze byc, aczkolwiek chyba mnie to definitywnie zniecheci do lucy... a szkoda, bo ta firma jest naprawde baaaaaaardzo przyjazdna, zwlascza w stosunku do Meow...
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2010-04-23 o 17:56
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 17:16   #1299
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Annie zmienia pudełeczka podkładów. Będą z sitkiem i matowym wieczkiem, z tego, co mi pokazała na zdjęciu, to mniej więcej ( o ile nie dokładnie takie same), jak pudełeczka te nowe z CS
Napisała mi, że wyśle mi takie nowe pudełeczko i w nim trochę podkładu w nowej formule do testów
Jako ciekawostkę dodam, że zostałam zaproszona.... na Florydę do Annie Mieszka podobno 40 minut jazdy od Disneylandu i napisała, że jeżeli kiedyś bym się tam wybrała, to chętnie się ze mną spotka
ale super nowe pudełka!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 16:31   #1300
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Testuję Lucy juz 2 tygodnie. Zdania jednoznacznego nie mam. Raz jest cudnie raz tak sobie a innym razem po prostu kiepsko. Zdaję sobie sprawę, że wpływ na to może mieć kwaszenie.
Tak czy owak biga zamówię, bo zauważyłam że Lucy może nie wygląda zawsze cudnie, ale ma zbawienny wpływ na cerę. Nie wiem czy to możliwe, ale goi, łagodzi różne stany zapalne, (a nawet dziurę, która powstała po tym jak mi kwas spłynął na krostę).
Nie mogę dobrać koloru. Mam 3 próbki Soft Beige, Golden Medium, Medium Caramel. Zamówię pewnie Soft Beige.
Wstawiam porównanie moich trzech próbek, warstwa gruba, co by można było zauważyć różnicę w kolorze.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 18:15   #1301
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Nie mogę dobrać koloru. Mam 3 próbki Soft Beige, Golden Medium, Medium Caramel. Zamówię pewnie Soft Beige.
A w ktorym odcieniu czujesz sie najlepiej? Ktory daje naturalny look bez efektu maski? Bo to jest istotne. Moze sprobuj wrzucic fotki z kawalkiem twarzy i szyi z poszczegolnymi kolorami, na pewno specjalistki forumowe doradza.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 18:16   #1302
pyma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cześć Dziewczyny,
jestem tu nowa ale przeczytałam cały wątek o podkładach LM i również zapragnęłam je mieć. Weszłam na stronę LM, żeby zamówić próbki tych podkładów i nie wiem czy ja czegoś nie widzę czy po prostu nie można już zamówić próbek podkładów w wersji original a na tych najbardziej mi zależy.
Pomóżcie prosze i napiszcie jak Wy je zamawiałyście.
pyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 18:31   #1303
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pyma Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
jestem tu nowa ale przeczytałam cały wątek o podkładach LM i również zapragnęłam je mieć. Weszłam na stronę LM, żeby zamówić próbki tych podkładów i nie wiem czy ja czegoś nie widzę czy po prostu nie można już zamówić próbek podkładów w wersji original a na tych najbardziej mi zależy.
Pomóżcie prosze i napiszcie jak Wy je zamawiałyście.

Można na stronie głównej. Było wiele razy.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 19:18   #1304
patusia_91
Raczkowanie
 
Avatar patusia_91
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
różne warianty próbowałam...
i minimalną ilość i normalną i wiekszą i za każdym razem się pojawia ta "sieć" że tak powiem...
Właśnie ja mam podobnie, zastanawiam sie czy nie pomoże zamówienie formuły light a nie orginal
P.S Jakby ktoś miał odcień cream jakiejkolwiek formuły( najlepiej light) i był z Krakowa, i mógłby dac mi odrobinkę do zobaczenia jak ten kolor mi pasuje byłabym ogromnie wdzięczna
__________________
Uśmiechaj się..., bo nigdy nie wiesz kto może zakochać się w Twoim uśmiechu



Edytowane przez patusia_91
Czas edycji: 2010-04-25 o 15:40
patusia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:55   #1305
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dostałam dzisiaj mojego biga. A próbki zamawiane wcześniej zaginęły w akcji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:33   #1306
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj mojego biga. A próbki zamawiane wcześniej zaginęły w akcji
Agabil-ale chyba probowalas wczesniej
Ja czekam tez na big a w kolorze cream, choc na lato musze pomyslec o czyms ciut ciemniejszym, chyba creamy bisque.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:10   #1307
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
ta sieć się rzuca sie mocno w oczy...choc w porownaniu do tradycyjnych sklepowych fluidow to i tak moze byc, aczkolwiek chyba mnie to definitywnie zniecheci do lucy... a szkoda, bo ta firma jest naprawde baaaaaaardzo przyjazdna, zwlascza w stosunku do Meow...
Kasiura , pisałam, że przy Cream org. po kilku godzinach zauważyłam coś lekkiego a'la 'siatka' aczkolwiek mało widocznego, po dwóch dniach testowania innych odcieni nie powtórzyło się to zjawisko... Nie mam pojęcia dlaczego raz pojawiło się...
A z Meow jaka formuła odpowiada Tobie? Mi FF, a Lucy Original. Nie rozumiem, w jakim sensie Lucy jest bardziej przyjazna niż Meow?

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Agabil-ale chyba probowalas wczesniej
Ja czekam tez na big a w kolorze cream, choc na lato musze pomyslec o czyms ciut ciemniejszym, chyba creamy bisque.
Ja również mam chrapę na biga Cream, ale na lato odpada, już teraz po kilku godzinach wyglądam w nim troszkę 'niezdrowo'. Muszę spróbować Creamy Bisque (choć próbka wygląda tak ciemno...).
Podsumowanie - Cream org. - rewelacyjnie wtopiony, po godzinach lekka 'siateczka', trochę zbyt jasny.
Nosiłam również cały dzień Fair org. (mam cerę ziemistą z odrobiną różowych i żółtych tonów więc miałam nadzieję, że ładnie spasuje mi ten odcień) i powiem jedno - wtopiony na medal , ale prezentowałam się w nim jak mały, niedokrwiony (czyt. bladziuchny) świniaczek (czyt. delikatnie wręcz niemowlęco różany) .
Pale Olive OCC - niestety zbyt żółty dla mnie...
Dzisiaj paraduję w Light org., zobaczymy jak będę będzie popołudniem ....

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2010-04-27 o 09:13
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:16   #1308
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

levante; ja tą siatkę mam jednak przy każdej próbie z lucy, a używałam original i
z calcium, moze rzeczywiscie warto by sprobowac light?
z meowa tez stosuje FF i nic takiego nie ma miejsca...
a jeśli chodzi o przyjazność a raczej jej brak w przypadku firmy Meow, to mialam na mysli to, ze maja b drogą przesylke, generalnie droższe mineraly, nie maja zestawow zadnych, zero kitow probkowych ani zadnych innych, to juz naprawde ewenement wsrod mineralnych firm...
jesli juz porownywac do lucy to wysylka jest tu darmowa! maja kity ktore nawet dowolnie modyfikuja i ceny sa nizsze, a wiekszosc firm proponuje zastawy probkowe co uwazam za podstawe...
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2010-04-27 o 09:17
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:22   #1309
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kasiura , masz rację oczywiście, choć te sypane próbki Lucy 'na oko'....
Co do Moew, to jakby co chętnie służę radą w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post18833702.
Swoją drogą, ciekawe jak spisałaby się u Ciebie formuła Light (?).
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 10:18   #1310
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Agabil-ale chyba probowalas wczesniej
Ja czekam tez na big a w kolorze cream, choc na lato musze pomyslec o czyms ciut ciemniejszym, chyba creamy bisque.
próbowałam jeszcze przed zamówieniem próbek ale wybrałam takie kolory których nie znam. Mam nadzieję że dojdą albo Annie wyśle jeszcze raz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:46   #1311
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a ja czekam na próbki... mam nadzieję, że dotrą do mnie na dniach na razie mogę tylko przypuszczać po Waszych opisach, że może coś mi spasuje z tego co zamówiłam
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:59   #1312
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
próbowałam jeszcze przed zamówieniem próbek ale wybrałam takie kolory których nie znam. Mam nadzieję że dojdą albo Annie wyśle jeszcze raz
Na mnie Lucy jest kaprysna...dzis raniutko wygladalam pieknie, a teraz...jakby mi tynk pekal i odpadal....a nie nalozylam duzo. TO chyba wina bazy zelowej z Lumiere, dzis pierwszy raz mam ja na sobie...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:04   #1313
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Na mnie Lucy jest kaprysna...dzis raniutko wygladalam pieknie, a teraz...jakby mi tynk pekal i odpadal....a nie nalozylam duzo. TO chyba wina bazy zelowej z Lumiere, dzis pierwszy raz mam ja na sobie...
możliwe Lucy jest dość wymagająca jeśli chodzi o to co nałożymy pod nią-u mnie sprawdzają się lekkie kremy, goła skóra lub primer silikonowy by KKZJ.
Śliczna jest ta indywidualna mieszanka dla mnie na lato za jasna ale odsypkę przyciemnię kolorówkowymi pigmentami, na zimę idealny odcień.
Nakładałam Lucy w niedzielę, byliśmy u chrześniaka męża na urodzinach, potem bardzo długi spacer w dużym słońcu i Lucy jak zwykle nie zawiodła.

edit-dodaję zdjęcia. Lucy Pale Olive zmieszana z Creamy Bisque
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-04-27 o 11:15
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:10   #1314
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
możliwe Lucy jest dość wymagająca jeśli chodzi o to co nałożymy pod nią-u mnie sprawdzają się lekkie kremy, goła skóra lub primer silikonowy by KKZJ.
Śliczna jest ta indywidualna mieszanka dla mnie na lato za jasna ale odsypkę przyciemnię kolorówkowymi pigmentami, na zimę idealny odcień.
Nakładałam Lucy w niedzielę, byliśmy u chrześniaka męża na urodzinach, potem bardzo długi spacer w dużym słońcu i Lucy jak zwykle nie zawiodła-zaraz edytuję i dodam jakieś fotki
Ja nadal szukam idealnej bazy pod...bo na gola skore niestety tylko w domu mi pasuje, a w pracy szybko znika i zaczynam sie blyszczec.
A co to za indywidualna mieszaneczka kolorystyczna czy skladnikowa?
Ja z wlasnorecznym przyciemnianiem pudrow mam zle wspomnienia-dodalam " troche" pigmentu i potem namieszalam wiadro tynku dla czerwonoskorych....byla potem "baza do kolejnych "rozcienczen"
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:18   #1315
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Ja nadal szukam idealnej bazy pod...bo na gola skore niestety tylko w domu mi pasuje, a w pracy szybko znika i zaczynam sie blyszczec.
A co to za indywidualna mieszaneczka kolorystyczna czy skladnikowa?
Ja z wlasnorecznym przyciemnianiem pudrow mam zle wspomnienia-dodalam " troche" pigmentu i potem namieszalam wiadro tynku dla czerwonoskorych....byla potem "baza do kolejnych "rozcienczen"
e tam, próbuj dalej moje pierwsze mieszanie wyglądało tak że nie przemyślałam tego i zamiast rozetrzeć pigment wsypałam go do słoiczka i wstrząsnęłam. I potem wielkie zdziwienie podczas malowania że pędzel mi rysuje na skórze ciemne kreski teraz wiem że pigmenty trzeba dodawac w tyci tyci ilosciach i dobrze rozetrzeć w moździerzu lub wymiętosić w torebce strunowej z odrobiną podkładu.

Mieszanka indywidualna kolorystycznie, nazwana moim imieniem Original formula with Coffeeberry (Coffee Fruit Extract). Mix-50% Cream, 30% Pale Olive and 20% Light Medium
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:29   #1316
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

też będę mixa brać z Lucy: chyba Cream Bisque 80% z Pale Olive 20%, ale jeszcze kombinuję
Jakby kogoś interesowało - można dalej zamawiać Bigi z Coffeeberry - wystarczy wpisać CB w komentarzu, ale próbki są już tylko z nowym składam.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:56   #1317
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

agabil1 - ślicznie wyglądasz , to zdjęcie w słońcu -super
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Ja nadal szukam idealnej bazy pod...bo na gola skore niestety tylko w domu mi pasuje, a w pracy szybko znika i zaczynam sie blyszczec.
U mnie niestety Lucy zachowuje się podobnie - błyszczę się okrutnie , lekko wyłania się to co rano było zakryte ale i tak codziennie rano nakładam ją na buzie i bacznie obserwuję .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:29   #1318
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
edit-dodaję zdjęcia. Lucy Pale Olive zmieszana z Creamy Bisque
Ale pieknie wygladasz....niech sie schowaja wszystkie wyfotoszopowane panienki.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
e tam, próbuj dalej moje pierwsze mieszanie wyglądało tak że nie przemyślałam tego i zamiast rozetrzeć pigment wsypałam go do słoiczka i wstrząsnęłam. I potem wielkie zdziwienie podczas malowania że pędzel mi rysuje na skórze ciemne kreski teraz wiem że pigmenty trzeba dodawac w tyci tyci ilosciach i dobrze rozetrzeć w moździerzu lub wymiętosić w torebce strunowej z odrobiną podkładu.

Mieszanka indywidualna kolorystycznie, nazwana moim imieniem Original formula with Coffeeberry (Coffee Fruit Extract). Mix-50% Cream, 30% Pale Olive and 20% Light Medium
Wciaz cos probuje jestem naczelnym eksperymentatorem w domu i rodzinie, efekty moich zmagan musza probowac siostry, mama i znajome gorzej jak im sie cos spodoba...

Aga, powiedz, jak sobie ten mix wymyslilas? Czy sama stworzylas na bazie probek? bo na mnie cream wyglada dobrze, ale ciuuut za zolto, zas light medium to nie ta bajka, pale olive tez. Planowalam domieszac sobie pigmentu "na koncu noza"-fajna miara, kiedys funkcjonowala w aptekach, tak jak teraz lyzeczki w sklepach mineralnych
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:57   #1319
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

hodowca_pokrzyw, grazkako, u mnie dzisiaj Lucy też się zaczęła błyszczeć , rano było super, a teraz kiepściutko. Co dzień to inaczej...

agabil ależ ładnie wyglądasz , pozazdrościć
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:44   #1320
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dzięki dziewczyny

Hodowca_pokrzyw co za nick Potrzebowałam ciemniejszej oliwki a jest tylko jedna w ofercie i dla mnie za jasna. Cream z kolei też za jasny i oprócz pożądanej żółci ma w sobie cieplejsze tony. Dlatego dałam trochę Pale Olive (idealnie kolorystycznie ale za jasny) Cream ( ciut za jasny, fajnie żółty ale za mało szary) i do przyciemnienia Light Medium które solo byłoby za intensywne w kolorze i zbyt ciemne.. Odcień wyszedł niezły, stonowany lekko szary bez z kropelka żółci, ciut za jasny na teraz i lato ale na zimę idealny. Podzielę na porcje i jedną przyciemnię tlenkami z kolorowka.com
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.