Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 10:24   #3961
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez magdalenna15100 Pokaż wiadomość
ale żeby uzyskać taki kolorek jak na 1 zdj. będę musiała użyć dwóch kolorów czy odpowiednio dobrany jeden sobie poradzi? a czy ma może ktoś całą paletę kolorów loreala z tej serii?wogóle się nie znam na tych profesjonalnych farbach..;/a na wizytę w salonie jak narazie mnie nie stać.. proszę powiedzcie mi cos wiecej czy kolory wychodzą ciemniejsze?
1) nie wychodzą ciemniejsze z tym ze we fryzjerskich oznaczeniach generalnie są te farby ciemniejsze, jasny brąz w potocznym rozumieniu wychodzi już od poziomu 7
2) paletę masz praktycznie u każdego allegrowicza który sprzedaje Majirel
3) wytłumaczenie oznaczeń jest na 1 stronie wątku
4) moim zdaniem to jeden kolor ( w sensie bez żadnych pasemek czy czegoś takiego)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-05-15 o 10:26
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:28   #3962
magdalenna15100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzięki Viki
hm.. a Twoim zdaniem jaki to może być kolor? jakiś konkretny numerek?;>
magdalenna15100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:32   #3963
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez magdalenna15100 Pokaż wiadomość
Dzięki Viki
hm.. a Twoim zdaniem jaki to może być kolor? jakiś konkretny numerek?;>
myślę ze w okolicach poziomu 7-6 , żeby pozbyć się czerwieni musisz użyć metalika - jest tylko jeden 5.71, a żeby nie był taki ciemny to bym dodała 7.0, nawet w propocji 1:2 (czyli 1/3 koloru 5.71 +2/3 koloru 7.0 )
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:58   #3964
magdalenna15100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziękuję serdecznie. a oxydant 6% wystarczy? mam taki w domu i nie wiem czy kupować jakiś silniejszy? czy ten wystarczy?
magdalenna15100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:23   #3965
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
witajcie dziewuszki! dawno mnie nie bylo. A wiecie co? zafarbowałam włoski Majirel 5.11 +6 % i jestem bardzo zadowolona. Tylko poszlam do fryzjerki, nie ma jak reka fachowca. wyszedl sredni popielaty brąz. Piekny...
Na 6%? nie wyszedł rudy?A jak się zachował twój odrost? Może pamiętasz jak kładła i ile trzymałaś (czy najpierw kładła na długość, a potem na końcówki?) I zdjęcie proszę wklej koniecznie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-15 o 20:25
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:05   #3966
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez magdalenna15100 Pokaż wiadomość
dziękuję serdecznie. a oxydant 6% wystarczy? mam taki w domu i nie wiem czy kupować jakiś silniejszy? czy ten wystarczy?
6% wystarczy napewno, my tu nawet używamy głównie 3% bo wtedy wychodzi mniej rude
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 23:05   #3967
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczynki zamówiłam Wellę Touch 10/81
Jak szaleć to szaleć! Narazie bez mixtona bo się w nich pogubiłam. Zobaczymy. Jeśli jakimś cudem farba się dobrze spisze, zainwestuję w Koleston o tym samym numerze + mix popielaty

Pamiętam jedno... Koleston miał boski zapach!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 08:37   #3968
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade czy ty chcesz zostac blond?:P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:17   #3969
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wczoraj farbowałam Goldwell 6SB.
Wyszła jakas masakra jestem załamana,mam glonowe włosy i wyszły bardzo ciemne.Na palecie kolor był zupełnie inny,był to stłumiony brąz a wyszło niewiadomo co.
Jak będe miała chwilke wstawie zdjęcia.
Jestem załamana.
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:53   #3970
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Shade czy ty chcesz zostac blond?:P
Praktycznie to już jestem Teraz to chcę zostać... Zimna A poziom jasności może narazie zostać.

Inny nick o kurcze "mój" wymarzony Goldwell się nie spisał?! Wklej koniecznie fotki, bo teraz to mnie zaskoczyłaś. Wszyscy mówili, że te farby wychodzą jaśniej niż na palecie, no i zimno... :/
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:22   #3971
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kochana zimno to napewno wyszło,nawet za szaro.Problem w tym że miałam pare jasnych paremek i tam kolor jest fatalny.Na twoich blond pasemkach napewno sie nie sprawdzi.Nie polecam.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Aparat bardzo przekłamuje,ale wstawiam.W realu włosy maja koszmarny kolor.
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 11:45   #3972
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Na 6%? nie wyszedł rudy?A jak się zachował twój odrost? Może pamiętasz jak kładła i ile trzymałaś (czy najpierw kładła na długość, a potem na końcówki?) I zdjęcie proszę wklej koniecznie
Zytusia no wlasnie nie wyszedl rudy. Trzymala mi farbke dosc dlugo, okolo 45 minut. odrosty...nie pamietam juz, bo to 2 tyg.temu bylo. Powiedziala, ze zalezy wszystko od proporcji farby i oksydantu. W tej chwili mkolor sie wyplukal-to normalne dal wlosow wielokrotnie rozjasnianych. ale wyszedl piekny, chlodny braz! Dziewczynki- naprawde lepiej pojsc do fryzjera!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:13   #3973
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Nie mogłam wcześniej załadowac zdjęć...
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:35   #3974
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Kachula82 a nie lepiej zainwestować w szamponiki ale profesjonalne?
Nie znam zupełnie takich profesjonalnych Może mogłabyś podać jakieś nazwy to sobie poszukam np na allegro
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:36   #3975
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny powiecie mi co to za kolorek? Jest piękny!!!! Jutro idę się umówić do fryzjera bo chcem sobie zrobić tak własnie włosy. Obecnie mam spłukaną czekoladę garniera więc mam takie lekko rudawe włosy. Jak myślicie wyjdzie mi coś takiego na włosach??? Idę do salonu Matrix.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:59   #3976
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Może i ktoś mi pomoże
Pragne dojść do popielatego brązu.
W grudniu miałam dekoloryzacje z czarnego, w lutym rozjaśniane lekko pasemkami. Miałam wtedy położony ColorSync 6WN mmieszany 1:1 z 6N.
Obecnie kladę ColorSync 6A+6V.Czy ktoś miał podobny kolor i jest w stanie pomóc mi jak wyjść z tych czerwoności, rudości itp?
Marzy mi sie taka popiel na głowie


Przepraszam za takie zdjęcia, nie posiadam innych obecnie

z góry dziekuje za pomoc
sama już nie mam sił do tych włosów...

1-światło sztuczne/domowe()
2-światło dzienne
3-ahhh

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-05-16 o 19:00
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 19:14   #3977
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
Zytusia no wlasnie nie wyszedl rudy. Trzymala mi farbke dosc dlugo, okolo 45 minut. odrosty...nie pamietam juz, bo to 2 tyg.temu bylo. Powiedziala, ze zalezy wszystko od proporcji farby i oksydantu. W tej chwili mkolor sie wyplukal-to normalne dal wlosow wielokrotnie rozjasnianych. ale wyszedl piekny, chlodny braz! Dziewczynki- naprawde lepiej pojsc do fryzjera!
Oj te czary mary fryzjerskie. Kolor Masz naprawdę pięknie szary. Powiedz mi jeszcze czy zaniosłaś jej swoją farbę? i ile to Cię kosztowało? Może się skuszę i zainwestuję w dobre ręce fryzjera.

A tak w ogóle pomóżcie mi proszę określić mlój teraźniejszy kolor. Nie wiem czy jest rudy, czy rudy wpadający w żółty lub w zielony? Mam chrapkę na CT 8.81 +7.71 lub 7.11 lub 7.89


caaate
- jak fiolet i popiel używasz, to one wybijają żółty i rudy, Na moje oko trochę czerwieni tam widzę. Czerwień wybija się zielenią i możesz jeszcze spróbować coś z perłą lub srebrem, ale pewnie wyjdzie ciemno bo już masz poziom 6. Nie znam się na oznaczeniach goldwella to Ci konkretnie niestety nie powiem

caaate
- jak fiolet i popiel używasz, to one wybijają żółty i rudy, Na moje oko trochę czerwieni tam widzę. Czerwień wybija się zielenią i możesz jeszcze spróbować coś z perłą lub srebrem, ale pewnie wyjdzie ciemno bo już masz poziom 6. Nie znam się na oznaczeniach goldwella to Ci konkretnie niestety nie powiem

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-16 o 19:48
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 20:30   #3978
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość

caaate
- jak fiolet i popiel używasz, to one wybijają żółty i rudy, Na moje oko trochę czerwieni tam widzę. Czerwień wybija się zielenią i możesz jeszcze spróbować coś z perłą lub srebrem, ale pewnie wyjdzie ciemno bo już masz poziom 6. Nie znam się na oznaczeniach goldwella to Ci konkretnie niestety nie powiem
Tak, wiem używałam fioletu i popielu, bo właśnie pasemka mialam takie zółto-miedziane. Właśnie ta czerwień mnie denerwuje bardzo. Od roku używam Matrixa i jestem zadowolona, ale nie widziałam w palecie zieleni. Z innymi profesjonalnymi firmami nie mam doświadczenia, a nie chce znowu dojść do czarnego, bo nie potrafie dobrac farby
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 11:35   #3979
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Tez mam podobny problem, wszystkie brazy wychodza wlasnie czerwonawo. Ale odkrylam ze ciemne blondy wychodza wlasnie tak jak np. kukulska.



Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Może i ktoś mi pomoże
Pragne dojść do popielatego brązu.
W grudniu miałam dekoloryzacje z czarnego, w lutym rozjaśniane lekko pasemkami. Miałam wtedy położony ColorSync 6WN mmieszany 1:1 z 6N.
Obecnie kladę ColorSync 6A+6V.Czy ktoś miał podobny kolor i jest w stanie pomóc mi jak wyjść z tych czerwoności, rudości itp?
Marzy mi sie taka popiel na głowie
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 12:20   #3980
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Tez mam podobny problem, wszystkie brazy wychodza wlasnie czerwonawo. Ale odkrylam ze ciemne blondy wychodza wlasnie tak jak np. kukulska.
mnie kiedyś fryzjerka mówiła, że każdy brąz jest na bazie czerwieni, więc może to dlatego... ja się nie znam, więc tylko powtarzam
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:19   #3981
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A mi ktoś pomoże
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:25   #3982
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiecie mi co to za kolorek? Jest piękny!!!! Jutro idę się umówić do fryzjera bo chcem sobie zrobić tak własnie włosy. Obecnie mam spłukaną czekoladę garniera więc mam takie lekko rudawe włosy. Jak myślicie wyjdzie mi coś takiego na włosach??? Idę do salonu Matrix.
To jest właśnie popielaty blond, Prześliczny wzdychamy, żeby mieć coś takiego na głowie, no może troszkę jaśniejszy. Nie wkleiłaś swojego zdjęcia to nie widać na jakim poziomie są Twoje włosy. Jak są bardzo ciemne to bez dekoloryzacji się pewnie nie obejdzie, jak spłukane na rudo i trafisz do dobrego fryzjera(ja zawsze miałam zielone lub rude włosy po wizycie u fryzjera) To Ci wszystko zdziała(jak u nanah). Powiedz, żeby dodał Ci mixtony i przedewszystkim powiedz, że nie chcesz ciepłego odcienia. Powodzenia i daj znać jak będziesz po i przylukaj (jak się da) co Ci kładzie na głowę
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:59   #3983
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
To jest właśnie popielaty blond, Prześliczny wzdychamy, żeby mieć coś takiego na głowie, no może troszkę jaśniejszy. Nie wkleiłaś swojego zdjęcia to nie widać na jakim poziomie są Twoje włosy. Jak są bardzo ciemne to bez dekoloryzacji się pewnie nie obejdzie, jak spłukane na rudo i trafisz do dobrego fryzjera(ja zawsze miałam zielone lub rude włosy po wizycie u fryzjera) To Ci wszystko zdziała(jak u nanah). Powiedz, żeby dodał Ci mixtony i przedewszystkim powiedz, że nie chcesz ciepłego odcienia. Powodzenia i daj znać jak będziesz po i przylukaj (jak się da) co Ci kładzie na głowę
Ja mam własnie taki jasny rudawo złocisty kolorek, jutro postaram się wkleić fotkę moich włosów. W środę idę do fryzjera gdzie babka pracuje na farbach Matrix. Mam nadzieje ,że coś zdziała Oj marzy mi się taki kolor jak ma Kasia Sowińska
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:34   #3984
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
mnie kiedyś fryzjerka mówiła, że każdy brąz jest na bazie czerwieni, więc może to dlatego... ja się nie znam, więc tylko powtarzam
ehh

Cytat:
Napisane przez Koralyn
Tez mam podobny problem, wszystkie brazy wychodza wlasnie czerwonawo. Ale odkrylam ze ciemne blondy wychodza wlasnie tak jak np. kukulska
czyli jakbym kupila Chantal
PROSALON
PROFESIONAL
5/1 jasny popielaty braz i mixiony 0/13 zielony to zniweluje te czerwienie?
w Goldwellu sie nie lapie, bo nie moge znalezc palety ;/

prosze,doradzcie cos
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 00:16   #3985
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Tak, wiem używałam fioletu i popielu, bo właśnie pasemka mialam takie zółto-miedziane. Właśnie ta czerwień mnie denerwuje bardzo. Od roku używam Matrixa i jestem zadowolona, ale nie widziałam w palecie zieleni. Z innymi profesjonalnymi firmami nie mam doświadczenia, a nie chce znowu dojść do czarnego, bo nie potrafie dobrac farby
a tak w ogóle, to Tobie pasują włoski, które masz obecnie, niby faktycznie widać tam troszkę czerwonanwego przebłysku, ale nie wygląda to u Ciebie źle, chociaż wiadomo - zdjęcia przekłamuja, no i najważniejsze jest, jak Ty się czujesz ale chyba z dwojga złego, wolałabym czerwony niż rudy/miedziany refleks
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:31   #3986
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=zyta82;19352487]Oj te czary mary fryzjerskie. Kolor Masz naprawdę pięknie szary. Powiedz mi jeszcze czy zaniosłaś jej swoją farbę? i ile to Cię kosztowało? Może się skuszę i zainwestuję w dobre ręce fryzjera.

Akurat miałam swoja farbke, kosztowala 41 zł. do fryzjerki poszłam osiedlowej- ale b.dobrej, u niej zaplacilam za farbowanie 30 zł takze jestem b.zadowolona. nie chce juz sama mkombinowac-wiecej trace czasu, pieniedzy i zdrowych wlosow. Zamiast szukac koloru-lepiej pojsc do fryzjera.
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:09   #3987
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ehh



czyli jakbym kupila Chantal
PROSALON
PROFESIONAL
5/1 jasny popielaty braz i mixiony 0/13 zielony to zniweluje te czerwienie?
w Goldwellu sie nie lapie, bo nie moge znalezc palety ;/

prosze,doradzcie cos
Mnie też interesuje ten Chantal! Wydaje mi się, że dużo by Ci pomógł zielony mixton. Te farby są tanie i mają dużą pojemność więc sądzę, że warto zainwestować. Wklejam niżej paletę.

A jaki kolor z Goldwella Cię interesuje? Mam dużo fotek tych farb, ale całej palety nie mam.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:44   #3988
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle, to Tobie pasują włoski, które masz obecnie, niby faktycznie widać tam troszkę czerwonanwego przebłysku, ale nie wygląda to u Ciebie źle, chociaż wiadomo - zdjęcia przekłamuja, no i najważniejsze jest, jak Ty się czujesz ale chyba z dwojga złego, wolałabym czerwony niż rudy/miedziany refleks
to jest tak, ja juz mialam takie rudo-zolte, ale fioletem,popielatym jakos wyzbylam sie i zostal mi tylko ten czerwony, w sloncu to tragedia
ogolnie, podoba mi sie ale jak zaswieci to slonce, to ehhh...
i tak dziekuje

Shade_23
znalazłam taka palete, na all niestety sa same opisy zdj. nie potrafie zapisac jej na dysku i powiekszyc wiec czuje sie troche slepa
http://szalonenozyczki.com.pl/index...._new.tpl&pop=0

Podoba mi sie 6SB i 5MB czym one sie roznia?
chcialabym dojsc do popieli, nie chce wlosow rozjasniac, moge je delikatnie przyciemnic lub zostac na tym samym poziomie tylko zlikwidowac ten czerwony. Nie ma pojecia czy mieszac z jakims mixem, jak tak to jakim
jestem zielona, zawsze uzywalam Matrixa ColorSync a tam nie ma mixow, a paleta to miedzie-brazy-fiolety-popiel wiec nic dla mnie.

Chantal jest ciekawy, dla mnie cena bardzo korzystna ale to sa farby trwale, ja ciagle maluje bez amoniaku,ktore jednak sie wyplukuje. Boje sie zafarbowac trwale, ze wyjdzie za ciemno i znowu bede miala czarny
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:50   #3989
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jednak mam
Proszę!

Ps. Wklejam jeszcze "przybliżenie" zimnych i mixów

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-05-18 o 19:53
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:08   #3990
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Jednak mam
Proszę!

Ps. Wklejam jeszcze "przybliżenie" zimnych i mixów

o super, dzieki wielkie!

czyli 5MB jest ciemniejszy niz 6SB?
jakbym wymieszala 5MB z mix P lub A, to wyjdzie mi chlodny,popielaty braz, czy niebieski polysk?

ja przepraszam za takie pytania dziecinnie ale po prostu sie gupie juz co kupic
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.