Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 21:11   #2371
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

ja mam brąz i morelkę i brązem maluje mi się zdecydowanie lepiej. Idealnie się nakłada, mało osypuje i fajnie się warstwuje kolor. Morelka jest ciut zbyt brokatowa, ale też fajna. Mam jeszcze czarny, ale ten jest strasznie ciężki w obsłudze :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:13   #2372
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja mam brąz i morelkę i brązem maluje mi się zdecydowanie lepiej. Idealnie się nakłada, mało osypuje i fajnie się warstwuje kolor. Morelka jest ciut zbyt brokatowa, ale też fajna. Mam jeszcze czarny, ale ten jest strasznie ciężki w obsłudze :/
Jak dla mnie szary to sam brokat
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:57   #2373
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
na granat narzekaja prawie wszyscy (wliczajac mnie) jakis taki niezbyt udany im sie zrobil
a ja sie tak zniechecilam do sypancow mysecret bo wlasnie mam granat. To juz wiem ze kupie nastepne brazik, morelka, hmm jaki jeszcze polecacie? mam bursztynowe oczy, nie znam koloru ktory podkreslil by ten ciezki kolor
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:12   #2374
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Ja siedzę w błyszczyku takim perłowym z tej kolekcji 'porcelanowej' i się ciesze,ze kosztował te 7-8 zł tylko, bo jest kiepski :| Mam go ze 40 min., mało mówiłam przez ten czas,nic nie jadłam,nie dotykałam ust a zostało go niewiele,kolor taki mleczny całkiem gdzieś uciekł i lepkość tylko pozostała :/
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 07:19   #2375
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Też tak mam ale za to jest przynajmniej słodkawy
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:02   #2376
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Tu jeszcze makijaż wykonany sypańcami - brązem i tą morelką
Moje ulubione cienie
Czy ten brązik to sypaniec? nr 6?
Bardzo pięknie wygląda z tym morelowym! Morelowy mam, więc można by mu dokupić kompana
Tylko mam obawy czy nie jest za ciemny. Bo ja to bladziocha jestem. A w dodatku mam masakryczne sińce pod oczami (po mamusi ), więc wszelakie ciemniejsze cienie to u mnie odpada. No i przede wszystkim brązy muszą mieć odpowiedni odcień, żeby mi tych sińców dodatkowo nie podkreśliły
Tylko nie mam pojęcia jak niby miałbym tak ładnie go nałożyć Kolejny problem to wada wzroku. Makijaż robię w odległości 20 cm od lustra, więc równe wycieniowanie jest trochę problematyczne Dlatego mój makijaż jest zazwyczaj jednokolorowy

Cytat:
Napisane przez GrassIsGreener Pokaż wiadomość
Kiedyś napisałąm, że nie jestem zadowolona z cienia Pearl Touch bo robi prześwity na bazie Joko. Kupiłam Duraline i na nim jest lepiej. Mam numer 104, jasny fiolet opalizujący na różowo
Mam ten Pearl Touch i zgadzam się w całej rozciągłości - straszne prześwity robi. Ale mam już na niego sposób! Nakładany palcem daje gładziutką, równiutką warstewkę cienia I kolor jakby ciutkę inny, nie opalizuje tak wtedy (albo tak mi się wydaje).
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 08:07   #2377
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a ja sie tak zniechecilam do sypancow mysecret bo wlasnie mam granat. To juz wiem ze kupie nastepne brazik, morelka, hmm jaki jeszcze polecacie? mam bursztynowe oczy, nie znam koloru ktory podkreslil by ten ciezki kolor
Bursztynowy kolor oczy pięknie podkreśla zieleń i fiolet

Brązów bym unikała, bo kolory pokrewne gaszą kolor tęczówki. do bursztynu jeszcze zrobiłabym makijaż niebieski
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-06-09 o 08:09
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 10:21   #2378
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Oczywiście że mam możliwość
Nawet kolory nie wyszły przekłamane zbytnio
Pięęęknaa kolekcja

Muszę Ci zadać kilka pytań, bo widzę, że posiadasz rzeczy, które mnie interesują

Czaję się na zieloną kredkę z FC ale jej kolor nie jest do końca matowy z tego co zdążyłam się zorientować po testowaniu w naturze (na ręku, oczywiście), tylko taki jakby satynowy... Wygodnie się nim robi kreski na oku? (bo wiadomo, że na ręku konsystencja wydaje się inna, z reguły bardziej miękka niż w rzeczywistości...) Bardzo widać te perłowe naleciałości? Jak z trwałością? Przetrwa chwilowe zapomnienie się i przetarcie oka rękoma? Aha, i jak się temperuje? (to też b. ważne Mam białą z Porcelain Rose i jest świetna w temperowaniu też )

Następna sprawa to róż z Purple Garden - na Twoim zdjęciu wyszedł dość ciemny i w odcieniu brązowym... nie pamiętam czy w tej limitce były 2 odcienie dostępne, ale ja wczoraj widziałam w N na przecenie właśnie ten róż i był on jaśniutki, beżowy, przypominał mi rozświetlacz raczej niż róż i zastanawiałam się nad kupieniem go właśnie w charakterze rozświetlacza... Jak się zachowuje u Ciebie?

I ostatnie pytanko.... Zaobserwowałam juz na kilku wstawianych zdjęciach z sypkimi cieniami Star Dust (nie mam jeszcze żadnego, ale czaję się na osławiony nr 4 - brzoskwiniowo-łososiowy, czy będzie on pasował do szaro-niebieskich tęczówek? ) takie "kulkowanie się" tego cienia (na zdjęciu Goooosienki to nr 4 i 7), zabawnie to wygląda To takie spontaniczne kulkowanie? Czy może to mieć związek z jakością cienia? Jego trwałością, podatnością na cieniowanie na powiece i na osypywanie się, no i na pojawianie się problemów przy nakładaniu?

************************* ***
Jak już wspomniałam wcześniej, byłam wczoraj w N (na Krasnobrodzkiej, dla jasności ) i w przecenach było sporo rzeczy z limitki Go Snow, m.in. róż w kremie (o kremowo-pudrowej konsystencji, ciekawe, jeszcze takiego nie miałam ) Czy miałyście go? Jak się sprawuje? I czy warto go kupić?
O przepraszam, to nie ten wątek...

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-06-09 o 10:24
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 10:43   #2379
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Pięęęknaa kolekcja

Muszę Ci zadać kilka pytań, bo widzę, że posiadasz rzeczy, które mnie interesują

Czaję się na zieloną kredkę z FC ale jej kolor nie jest do końca matowy z tego co zdążyłam się zorientować po testowaniu w naturze (na ręku, oczywiście), tylko taki jakby satynowy... Wygodnie się nim robi kreski na oku? (bo wiadomo, że na ręku konsystencja wydaje się inna, z reguły bardziej miękka niż w rzeczywistości...) Bardzo widać te perłowe naleciałości? Jak z trwałością? Przetrwa chwilowe zapomnienie się i przetarcie oka rękoma? Aha, i jak się temperuje? (to też b. ważne Mam białą z Porcelain Rose i jest świetna w temperowaniu też )

Następna sprawa to róż z Purple Garden - na Twoim zdjęciu wyszedł dość ciemny i w odcieniu brązowym... nie pamiętam czy w tej limitce były 2 odcienie dostępne, ale ja wczoraj widziałam w N na przecenie właśnie ten róż i był on jaśniutki, beżowy, przypominał mi rozświetlacz raczej niż róż i zastanawiałam się nad kupieniem go właśnie w charakterze rozświetlacza... Jak się zachowuje u Ciebie?

I ostatnie pytanko.... Zaobserwowałam juz na kilku wstawianych zdjęciach z sypkimi cieniami Star Dust (nie mam jeszcze żadnego, ale czaję się na osławiony nr 4 - brzoskwiniowo-łososiowy, czy będzie on pasował do szaro-niebieskich tęczówek? ) takie "kulkowanie się" tego cienia (na zdjęciu Goooosienki to nr 4 i 7), zabawnie to wygląda To takie spontaniczne kulkowanie? Czy może to mieć związek z jakością cienia? Jego trwałością, podatnością na cieniowanie na powiece i na osypywanie się, no i na pojawianie się problemów przy nakładaniu?

************************* ***
Jak już wspomniałam wcześniej, byłam wczoraj w N (na Krasnobrodzkiej, dla jasności ) i w przecenach było sporo rzeczy z limitki Go Snow, m.in. róż w kremie (o kremowo-pudrowej konsystencji, ciekawe, jeszcze takiego nie miałam ) Czy miałyście go? Jak się sprawuje? I czy warto go kupić?
O przepraszam, to nie ten wątek...
Już odpisuję

1. Dokładnie, kolor nie jest matowy, ma takie maleńkie drobinki i jest satynowy Kreski według mnie robi się bardzo wygodnie, ja w ogóle jestem antytalentem do robienia kresek na górnej powiece, a tą kredką wychodzi ładnie na linii wodnej maluje się nią równie dobrze, ale niestety znika trochę szybciej niż na górnej powiece. Na górnej trzyma się ładnie cały dzień, i zmywa także ładnie więc ja ja lubię Tych drobinek nie widać, tzn. kredka na oku jest satynowa, ale bez drobinek Teraz mam ją na oku, przetarłam ręką i ona tam dalej jest, więc jest trwała A jaka w temperowaniu to ja nie wiem, bo jeszcze nie temperowałam ale wydaje mi się że będzie ok

2. Róż wyszedł za ciemny w rzeczywistości jest to taki brzoskwiniowo-beżowo-brudny róż (wiesz o co chodzi prawda? ) Ja używam go jako różu i jest świetny, to już moje drugie opakowanie bo jest on dosyć miękki i szybko się zużywa, kolor jest dla mnie idealny, zakochałam się

3. No tak, niektóre cienie się kulkują nie wiem czemu, wydaje mi się że są one po prostu 'cięższe' Bo jak otwieram 5 czy 10 to mam przed sobą taką chmurkę pyłu (któraś z dziewczyn opisywała to jak magiczny pył w bajkach kiedy ma się pojawić dobra wróżka ) a z 2 czy 7 takiego czegoś nie zaobserwowałam ale na jakość cienia, trwałość czy cokolwiek innego według mnie to nie wpływa

4. Ja mam wszystko z Go Snow (maniaczka limitowanek ). Co za tym idzie mam także róż. Dla mnie jest cudowny, kolor piękny, naturalny rumieniec, taki jakbyś weszła z zimnego podwórka do ciepłego domu no cudo w nakładaniu jest prosty, ja nakładam palcami na podkład, potem przypudruję i mam piękny naturalny rumieniec Według mnie warto bo na przecenie pewnie z 7-8 zł, a ja płaciłam 12 więc nawet jak Ci nie przypasuje to majątku nie stracisz
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:03   #2380
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Ojej, dziękuję za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź

Co do zielonej kredki to jednak ją kupię Z różami będzie problem (mam 2, które wcale nie chcą się skończyć a ciągle chcę kupić jakiś nowy...), tak, wiem o co chodzi z Purple Garden jaśniutki, delikatny beżyk Ale ten kremowy z Go Snow kusi, bo jest taki... świeży... No i ta formuła kremowa A...i jeszcze jedno, korzystając z Twojej obecności Były też balsamy Go Snow (róż i fiolet) jaki byś poleciła? One są barwiące usta czy zupełnie przezroczyste? Jak się trzymają i smakują?
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:59   #2381
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ojej, dziękuję za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź

Co do zielonej kredki to jednak ją kupię Z różami będzie problem (mam 2, które wcale nie chcą się skończyć a ciągle chcę kupić jakiś nowy...), tak, wiem o co chodzi z Purple Garden jaśniutki, delikatny beżyk Ale ten kremowy z Go Snow kusi, bo jest taki... świeży... No i ta formuła kremowa A...i jeszcze jedno, korzystając z Twojej obecności Były też balsamy Go Snow (róż i fiolet) jaki byś poleciła? One są barwiące usta czy zupełnie przezroczyste? Jak się trzymają i smakują?
Nie ma za co

Ja mam 3, a czaję się na kolejny a kredek mam chyba z 10
Ja mam różowy, bo bałam się że fiolet da jakiś trupi efekt Różowy bardzo lubię, jak byłam teraz na weekend w górach to woda mi strasznie usta przesuszyła, posmarowałam je tym balsamem i były bardzo miękkie i nawilżone i do tego ma SPF 6 różowy daje lekki kolor na ustach, nie wiem do czego to porównać są takie jakby trochę oszronione są takie jakby bledsze nie chcę wprowadzić w błąd ale ja ten balsam bardzo lubię na ustach trzyma się dobrze, wiadomo że za tą cenę to całego dnia nie wytrzymie, ale u mnie tak 2-3 godziny wytrzymuje smaku to on chyba za bardzo nie ma, a nawet jak ma to taki niewyczuwalny że ja go nie zauważyłam szkoda że dużo fajnych kosmetyków jest w edycjach limitowanych

Mam nadzieję że pomogłam Jak coś, to zapraszam tu -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post19878974
Żeby tutaj nie off topować
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 15:41   #2382
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

A ja zakupiłam dziś kolejne cienie Sypki brąz i turkusowy Pearl Touch i już jestem zachwycona Ale tak dokładnie to sprawdzę je jutro
Nie wiem jak to się dzieje, że takie małe zakupy tak szybko poprawiają nastrój
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:28   #2383
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam dziś kolejne cienie Sypki brąz i turkusowy Pearl Touch i już jestem zachwycona Ale tak dokładnie to sprawdzę je jutro
Nie wiem jak to się dzieje, że takie małe zakupy tak szybko poprawiają nastrój
Mam dokładnie to samo, jakiś cień, błyszczyk a już dobry nastrój do końca dnia
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:02   #2384
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam dziś kolejne cienie Sypki brąz i turkusowy Pearl Touch i już jestem zachwycona Ale tak dokładnie to sprawdzę je jutro
Nie wiem jak to się dzieje, że takie małe zakupy tak szybko poprawiają nastrój
Widzę, że skusiłaś się na ten turkus- mam nadzieje, że będzie Ci służył Kochana ja wiem jak to się dzieje bo mam dokładnie tak samo Mały cień wystarczy bym biegała szczęśliwa do końca dnia, nałóg po prostu
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:14   #2385
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, jakiś cień, błyszczyk a już dobry nastrój do końca dnia

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Widzę, że skusiłaś się na ten turkus- mam nadzieje, że będzie Ci służył Kochana ja wiem jak to się dzieje bo mam dokładnie tak samo Mały cień wystarczy bym biegała szczęśliwa do końca dnia, nałóg po prostu
Dziękuję Dziewczynki za zrozumienie i wsparcie w tym jakże przyjemnym nałogu
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:22   #2386
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Dopisuję się do nałogowców wczoraj kupiłam dwa błyszczyki w H&M i też byłam szczęśliwa
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:27   #2387
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczynki za zrozumienie i wsparcie w tym jakże przyjemnym nałogu
Przyjemny dla mnie, dla portfela już mniej

Ale dziękuję, dzięki wam wiem że to co robię jest normalne, nie odbiega od normy, że robią tak tysiące dziewczyn w Polsce
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2010-06-09 o 19:30
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:05   #2388
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dopisuję się do nałogowców wczoraj kupiłam dwa błyszczyki w H&M i też byłam szczęśliwa
Ja kupuję zwykły pilniczek i jestem szczęśliwa . Uwielbiam kupować. A w portfelu pustki, oj pustki
Sypaniec nr 4 mnie dzisiaj wołał, ale nie poszłam do Natury bo z deka duszno było.

O, jeszcze chciałam powiedzieć, że ostatnio kupiłam puder brązujący z MS (nie bardzo wiem jak się nim obchodzić, ale pracuję nad tym ). I błyszczyk Cola- nie polecam tego błyszczyku; smaku to to nie ma, szybko znika z ust (tak z pół godziny się trzyma) i trochę wysusza. No ale kolor na ustach boski.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:16   #2389
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;19874317]

Mam ten Pearl Touch i zgadzam się w całej rozciągłości - straszne prześwity robi. Ale mam już na niego sposób! Nakładany palcem daje gładziutką, równiutką warstewkę cienia I kolor jakby ciutkę inny, nie opalizuje tak wtedy (albo tak mi się wydaje).[/QUOTE]

O, dzięki za radę, nastęnym razem spróbuje go nałożyć palcem.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:02   #2390
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja kupuję zwykły pilniczek i jestem szczęśliwa . Uwielbiam kupować. A w portfelu pustki, oj pustki
Sypaniec nr 4 mnie dzisiaj wołał, ale nie poszłam do Natury bo z deka duszno było.

O, jeszcze chciałam powiedzieć, że ostatnio kupiłam puder brązujący z MS (nie bardzo wiem jak się nim obchodzić, ale pracuję nad tym ). I błyszczyk Cola- nie polecam tego błyszczyku; smaku to to nie ma, szybko znika z ust (tak z pół godziny się trzyma) i trochę wysusza. No ale kolor na ustach boski.
Ja tam byle co, byleby z kosmetyków, najlepiej kolorówki
Moja mama nie może zrozumieć, czemu kupuję kosmetyki zamiast ciuchów
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:04   #2391
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja tam byle co, byleby z kosmetyków, najlepiej kolorówki
Moja mama nie może zrozumieć, czemu kupuję kosmetyki zamiast ciuchów
Cześć Akisiu ja mam dokładnie tak samo, wolę kupić np cień niż ciuch Jakie to piękne, że nie tylko ja tak mam
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:07   #2392
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Cześć Akisiu ja mam dokładnie tak samo, wolę kupić np cień niż ciuch Jakie to piękne, że nie tylko ja tak mam
Cześć kochana, ano nie tylko Ty ja zawsze tłumaczę, że wolę cieszyć oko swoimi skarbami w samotności niż obnosić się z ciuchami przed innymi
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:10   #2393
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Kurcze dziewczyny, nie za fajna ta baza pod cienie
Nie mam porównania do innych, ale o ile sypaniec mysecretowy warzący się zazwyczaj wytrzymał 3 godziny w słońcu to dzisiaj cień z Sensique'a z którym raczej większych problemów nie mam zaczął się zbierać w załamaniu pod koniec dnia - jak zawsze
Potestuje jeszcze i najwyżej skuszę się na Joko bądź Joko Virtual żeby porównać
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:13   #2394
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, nie za fajna ta baza pod cienie
Nie mam porównania do innych, ale o ile sypaniec mysecretowy warzący się zazwyczaj wytrzymał 3 godziny w słońcu to dzisiaj cień z Sensique'a z którym raczej większych problemów nie mam zaczął się zbierać w załamaniu pod koniec dnia - jak zawsze
Potestuje jeszcze i najwyżej skuszę się na Joko bądź Joko Virtual żeby porównać

to niedobrze bo chciałam ją kupić, co nie oznacza, że tego nie zrobię

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Cześć kochana, ano nie tylko Ty ja zawsze tłumaczę, że wolę cieszyć oko swoimi skarbami w samotności niż obnosić się z ciuchami przed innymi

Chyba jutro znowu zgrzeszę i kupię jakiegoś sypańca, mam chętkę taką
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:27   #2395
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Którego? ja póki co mam 8 kolorków, ale myślę nad uzupełnieniem kolekcji o brakujące 3
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:44   #2396
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja tam byle co, byleby z kosmetyków, najlepiej kolorówki
Moja mama nie może zrozumieć, czemu kupuję kosmetyki zamiast ciuchów
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Cześć Akisiu ja mam dokładnie tak samo, wolę kupić np cień niż ciuch Jakie to piękne, że nie tylko ja tak mam
Mam to samo, mama krzyczy że bym sobie jakąś bluzkę kupiła a nie tylko cienie i kredki A za ciuchy to ona płaci moje, więc czemu mam jeszcze swoje na nie wydawać, wolę jakiś cień one tam takie biedne, czekają na mnie w Drogeri, a jak przyjdę to tak się uśmiechają, grzech nie brać

A ja jutro uderzam na nową limitowankę Essence
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:52   #2397
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, nie za fajna ta baza pod cienie
Nie mam porównania do innych, ale o ile sypaniec mysecretowy warzący się zazwyczaj wytrzymał 3 godziny w słońcu to dzisiaj cień z Sensique'a z którym raczej większych problemów nie mam zaczął się zbierać w załamaniu pod koniec dnia - jak zawsze
Potestuje jeszcze i najwyżej skuszę się na Joko bądź Joko Virtual żeby porównać
polecam bazę Joko Exclusive jest niewiele droższa o tej zwykłej a dużo miększa przez co lepiej sie nakłada, cienie utrzymują się cały dzień nawet takie z bazarku
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:04   #2398
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Którego? ja póki co mam 8 kolorków, ale myślę nad uzupełnieniem kolekcji o brakujące 3
sama nie wiem bo mam tylko nr 4 i 5 Maty mam wszystkie, z reszty dużo, tylko sypańców malutko Kochana a jesteś zadowolona z tej paletki z MS, którą sobie ostatnimi czasy kupiłaś ?
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:04   #2399
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mam to samo, mama krzyczy że bym sobie jakąś bluzkę kupiła a nie tylko cienie i kredki A za ciuchy to ona płaci moje, więc czemu mam jeszcze swoje na nie wydawać, wolę jakiś cień one tam takie biedne, czekają na mnie w Drogeri, a jak przyjdę to tak się uśmiechają, grzech nie brać

A ja jutro uderzam na nową limitowankę Essence
Ja też chcę pasiaka i kredkę turkusową i może z MS jakiś cień, bo mają być w gazetce w promocji
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:06   #2400
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Kosmetyki MySecret

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mam to samo, mama krzyczy że bym sobie jakąś bluzkę kupiła a nie tylko cienie i kredki A za ciuchy to ona płaci moje, więc czemu mam jeszcze swoje na nie wydawać, wolę jakiś cień one tam takie biedne, czekają na mnie w Drogeri, a jak przyjdę to tak się uśmiechają, grzech nie brać

A ja jutro uderzam na nową limitowankę Essence
jak u mnie będzie to też na nią uderzę Raz pamiętam robiłam zakupy- kupiłam kilka cieni, tusz, eyeliner a pani do mnie "rozumiem, że to zapas na cały rok" a ja

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja też chcę pasiaka i kredkę turkusową i może z MS jakiś cień, bo mają być w gazetce w promocji
Przez Was też chcę pasiaka! Niedobre Wy!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.