Essence cz. IX - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 19:27   #391
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Można jak widać niezły interes na tym zrobić

Licytacja pundru z nowej limitki od 25 zł
Same to napędzamy , zresztą, to wizażanki sprzedają

Ja w sumie chciałam tego kwiatka, ale chyba sobie daruje, trzeba się ograniczać. Czekam na liner w żelu
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:28   #392
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jeszcze jak długo te kartony z nowościami w magazynie im kwitły :P.

Może im już pleśń zaczęła siadać i stwierdziły, że wytaszczą te nowości na światło dzienne

Co do tego że Wrocław zawsze opóźniony z limitkami i nowościami to już chyba mamy odpowiedź, towar przychodzi na czas, ale sprzedawczyniom się nie chce go wyłożyć wtedy kiedy reszta Polski już coś tam ma...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:33   #393
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

2 warstwy różu z Blossoms. Naprawdę nie wiem czy jest nad czym rozpaczać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0263.jpg (9,8 KB, 288 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:38   #394
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
2 warstwy różu z Blossoms. Naprawdę nie wiem czy jest nad czym rozpaczać
No chyba nie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:39   #395
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Może im już pleśń zaczęła siadać i stwierdziły, że wytaszczą te nowości na światło dzienne

Co do tego że Wrocław zawsze opóźniony z limitkami i nowościami to już chyba mamy odpowiedź, towar przychodzi na czas, ale sprzedawczyniom się nie chce go wyłożyć wtedy kiedy reszta Polski już coś tam ma...
Wiesz... Wcześniej nie brałam takiej opcji pod uwagę, ale to jest całkiem możliwe. W sumie to może nie tyle, że im się nie chce, ale one nie ogarniają tego wszystkiego. Moja koleżanka pracowała w tej Naturze i mówiła, że masakra tam z tymi kobietami (zarówno zwykłymi kasjerkami, jak i ludźmi nieco wyżej w hierarchii ).
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:49   #396
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Kiedy pracowałam w Naturze pamiętam (przynajmniej w tej mojej), że kiedy była dostawa kolorówka zawsze była wykładana po łebkach, na raty, po kilka sztuk a nie wszystko od razu, priorytetem były inne produkty a kolorówka jakby na samym końcu.
Przecież z tego co wiem nowości były u mnie od tygodnia a dopiero dzisiaj (czy wczoraj po południu) zostały wyłożone do szafy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:53   #397
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Same to napędzamy , zresztą, to wizażanki sprzedają

Ja w sumie chciałam tego kwiatka, ale chyba sobie daruje, trzeba się ograniczać. Czekam na liner w żelu
I chyba wizażanki kupują Liner z nowości? Bo ja dzisiaj kupiłam.
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 20:01   #398
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Może im już pleśń zaczęła siadać i stwierdziły, że wytaszczą te nowości na światło dzienne

Co do tego że Wrocław zawsze opóźniony z limitkami i nowościami to już chyba mamy odpowiedź, towar przychodzi na czas, ale sprzedawczyniom się nie chce go wyłożyć wtedy kiedy reszta Polski już coś tam ma...


Niekoniecznie,kilka dni temu w Marino były same błyszczyki i żadnych więcej nowości.
A dziewczyny tam naprawdę się sprężają,nie posądzałabym ich o lenistwo.
Po prostu,to jest praca,nie zabawa.Trzeba klientów obsługiwać,zagadywać,kaso wać towary,myć podłogi,sprzątać,pilnować papierologii.Dla tych dziewczyn- nasze Essence-,to tylko czybek góry lodowej.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:35   #399
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Może im już pleśń zaczęła siadać i stwierdziły, że wytaszczą te nowości na światło dzienne

Co do tego że Wrocław zawsze opóźniony z limitkami i nowościami to już chyba mamy odpowiedź, towar przychodzi na czas, ale sprzedawczyniom się nie chce go wyłożyć wtedy kiedy reszta Polski już coś tam ma...
DOKŁADNIE TAK!
Przykład : byłam w czwartek u mnie w naturze, patrze jest puściutka limiotowanka, pytam Panią czy już wszystko wyprzedane, a ona się uśmiecha i mówi, że nie, pokazuje mi na kartony obok szafy i mówi, że dziewczyny chciały powykładać i nic nie zrobiły a tylko pudła zostawiły.
Myślę przyjdę w piątek...
sobotę...
NIC pudła dalej stoją obok szafy
Jak wpadne tam we wtorek i dalej tak będzie to tupnę nóżką i to mocno
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:37   #400
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
2 warstwy różu z Blossoms. Naprawdę nie wiem czy jest nad czym rozpaczać
rzeczywiście, nie ma...

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Wiesz... Wcześniej nie brałam takiej opcji pod uwagę, ale to jest całkiem możliwe. W sumie to może nie tyle, że im się nie chce, ale one nie ogarniają tego wszystkiego. Moja koleżanka pracowała w tej Naturze i mówiła, że masakra tam z tymi kobietami (zarówno zwykłymi kasjerkami, jak i ludźmi nieco wyżej w hierarchii ).

Ale żeby wszystko ogarnąć, w miarę (bo nikt nie wymaga od nikogo działania jak kombajn) to trzeba być obrotnym i trochę znać się na wykonywanej pracy, a z tego co większość dziewczyn tu na wątku mówi i z własnych doświadczeń naturowych, to widzę że cienko z tym u pań sprzedających- oczywiście bez obrazy dla nikogo, bo to jest tylko stwierdzenie faktu, a nie żadna złośliwość.


Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie,kilka dni temu w Marino były same błyszczyki i żadnych więcej nowości.
A dziewczyny tam naprawdę się sprężają,nie posądzałabym ich o lenistwo.
Po prostu,to jest praca,nie zabawa.Trzeba klientów obsługiwać,zagadywać,kaso wać towary,myć podłogi,sprzątać,pilnować papierologii.Dla tych dziewczyn- nasze Essence-,to tylko czybek góry lodowej.
Wiesz, ja to rozumiem, ale niektóre sprzedawczynie są doskonałym przykładem na to, że można sobie z wszystkim poradzić, a inne wręcz przeciwnie i to te ostatnie chyba dominują, a przynajmniej tak wynika z wypowiedzi dziewczyn na wątku. Ja wyznaję zasadę, że żadna praca nie hańbi, ale jestem również zwolenniczką jak najlepszego jej wykonywania, bo to świadczy o człowieku.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:04   #401
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lineczka1989
a ja sobie wczoraj porównałam puderek z B i ten z Sun Club sypki i o wiele bardziej podoba mi się ten drugi bo faktycznie rozświetla i zostawia fajne drobinki a ten pierwszy taki blady troszeczkę jest
Ale mam nadzieję, że nie robiłaś sobie porównań na kosmetykach pełnowymiarowych z szafy, jak to mają w zwyczaju czynić niektóre panie Naturzanki, co? Musiałaś więc porównywać kosmetyki, które zakupiłaś dla siebie... Bo o ile dobrze kojarzę, to puder z Blossoms nie ma testera, a i nowy puder sypki z Sun Club nie posiada testera (u siebie nie widziałam).

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Ja nie tubylec, a prawka nie mam. Po prostu w szale uwielbienia Essence zwiedziłam kiedyś wszystkie Natury w Warszawie. Dla mnie na końcu świata jest ta na Skoroszach, ale i tam raz dotarłam.
A pętla to dla mnie plus, w godzinach niekorkowych z centrum można tam dojechać w pół godziny. Ale ja jestem przyzwyczajona do długaśnych wędrówek po mieście i to lubię.
Skorosze to dla mnie też dalekoooo.... Jeszcze mnie tam nie było I w tej N Bemowo też Trzeba to nadrobić

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
2 warstwy różu z Blossoms. Naprawdę nie wiem czy jest nad czym rozpaczać
No pewnie, że jest
Chociażby dla samego gadżetu - ja nigdy nie miałam różu w płynie/kremie A ten blossomowy ma takie urocze opakowanie Oglądając zdjęcia w zapowiedziach, wyobrażałam sobie, ze będzie miał aplikator do nakładania (mniej więcej coś jak w błyszczykach do ust ) a on jest z pompką jak podkład - w sumie fajniej, bo higienicznej
Ja tak go chciałam....

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Słuchajcie, byłam dziś przypadkiem we Wrocławskiej Magnolii...
Wchodzę do Natury, co mi tam. Patrzę - sprzedawczyni kręci się koło szafy essence. Serce zabiło mocniej, podchodzę, a tam 3 koszyki nowości zapakowane w folie i babka z lakierem w ręce, snująca się wokół regałów. Pytam czy mogę brać bezpośrednio z koszyka. 'yyy, no niee wiem muszę zapytać'. Okazało się, że mogę. Rzuciłam się na koszyki, sama wypakowałam testery, błyszczyki, pomadki i sprzęt do paznokci. Nie było wszystkiego, a panienka z lakierem w ręce powiedziała, że ona nie wie kiedy to rozpakuje, bo na zapleczu są jeszcze 3 kartony, ale ona nie wie.
Podczas mojego buszowania po nowościach udało jej się położyć na półce jakieś 4 lakiery. Zadałam parę prostych pytań, ale odpowiedź była jedna i ta sama. Ja nie wiem, na czym polega ta nieudolność pań z natury :/ Przy kasie stała jakaś nowa, b sympatyczna, ale równie niezorientowana. Powiedziała, że mi nie odłoży pędzla do eyelinera, bo... nie wie jak wygląda
W każdym razie wzięłam pędzel do smokey eye, 3 błyszczyki (fenomenalne) i pomadkę cupcake.
We wtorek wpadnę po żelowy eyeliner i ten pędzel, ale jak nie będzie, to upoluje go w Pradze do której się wybieram w środę. Może dostanę tam Blossoms
Właśnie też w przyszłym tygodniu będę w Pradze I też mam cichą i nieśmiałą nadzieję, że ostanie się tam gdziesik różyk z Blossoms dla mnie... Nawet sprawdzałam na str E jaką mają limitkę w Czechach i obecnie jest to B, ale u nich pojawiła się w kwietniu (pewnie na początku, może planowo, a nie jak u nas z taaakim opóźnieniem) i mogę juz nic nie zastać... Albo marne resztki bez różu
Ja będę dopiero w sobotę. Zostaw coś dla mnie
P.S. Nawet zrobiłam sobie wykaz czeskich sieci, w których można dostać Essence I adresy tych drogerii w Pradze, które mi będą po drodze Się jeszcze okaże, że zamiast podziwiać uroki miasta i chłonąć tamtejszą atmosferę, to będę przez pół dnia z wywieszonym ozorem latać po sklepach i szukać B Boż... Co to nałóg robi z człowiekiem

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
No dziady poskąpić nam różu, kredek i pierścionka. Ale wiecie co, to chyba nie tylko nam: http://kosmetikaddicted.blogspot.com...ms-etc-le.html to w Niemczech chyba i też nie ma tych produktów. To ja nie wiem od czego to zależy
Cytat:
Irritiert war ich allerdings, als ich gesehen habe, dass es offensichtlich zwei Versionen gibt: einen Aufsteller mit der vollständigen LE - also auch Blush, Kajalstifte und Duftring - und eine "Lightversion".


Mein Rossmann hat dann wohl die Lightversion:

Ich weiß nicht, was ich davon halten soll. Warum sind die Displays nicht alle gleich bestückt? Meine Lust, wegen der Kajalstifte und des Blushs wieder alle Läden abzuklappern, hält sich in Grenzen.
Z tego, co zrozumiałam to ta Niemka pisze, że są dwie wersję limitki Blossoms: jedna jest pełna - z różem, kredkami i pierścionkiem, a druga to wersja uboższa - "lightversion" - bez różu, kredek i pierścionka. Dalej pisze, że w jej Rossmanie jest wersja uboższa - i wkleiła fotkę standu (faktycznie nie ma miejsca na róże, groszkowy lakier itd.). Pisze też, że nie wie, dlaczego w standzie nie ma miejsca na wszystkie kosmetyki z limitki.
Wywnioskowałam z tego, że wersja limitki zależy od sieci np. w jednej sieci są wersje "wybrakowane", a w innej są normalne. W Niemczech mają i to, i to. My mamy tylko te wybrakowane :/To, jaka wersja trafi do sieci, pewnie zależy od układów z dystrybutorem. A u nas nie od dzisiaj przecież wiadomo, polbita ma klientów w... nosie, że się tak wyrażę :/

Tam dalej w komentarzach jakaś dziewczyna napisała, że w DM był pełna limitka, a w Rossmanie widziała tą "wybrakowaną".
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-04-23 o 21:17
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 21:06   #402
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Essence cz. IX

Ja jestem szczęśliwa, ponieważ u mnie w Naturze wykładane jest wszystko tego samego dnia lub następnego. Niestety panie zbyt miłe nie są :/
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:14   #403
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Właśnie też w przyszłym tygodniu będę w Pradze I też mam cichą i nieśmiałą nadzieję, że ostanie się tam gdziesik różyk z Blossoms dla mnie... Nawet sprawdzałam na str E jaką mają limitkę w Czechach i obecnie jest to B, ale u nich pojawiła się w kwietniu (pewnie na początku, może planowo, a nie jak u nas z taaakim opóźnieniem) i mogę juz nic nie zastać... Albo marne resztki bez różu
Ja będę dopiero w sobotę. Zostaw coś dla mnie
P.S. Nawet zrobiłam sobie wykaz czeskich sieci, w których można dostać Essence I adresy tych drogerii w Pradze, które mi będą po drodze Się jeszcze okaże, że zamiast podziwiać uroki miasta i chłonąć tamtejszą atmosferę, to będę przez pół dnia z wywieszonym ozorem latać po sklepach i szukać B Boż... Co to nałóg robi z człowiekiem
Praga jest warta tego żeby ją zwiedzić i podziwiać jej uroki ale ja wiem, że Essence rządzi się u nas specjalnymi prawami
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:20   #404
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Essence cz. IX

Inkarnatka, mogłabyś się tą listą podzielić? Ja znalazłam info że essence jest w tamtejszych rossmannach, ale nie znam ich dokładnego położenia.

kurde nie mogę wyłączyć pogrubienia :/
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:22   #405
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Praga jest warta tego żeby ją zwiedzić i podziwiać jej uroki ale ja wiem, że Essence rządzi się u nas specjalnymi prawami
Tak, wiem Byłam już raz i się zakochałam w tym mieście Za każdym razem jest, co oglądać i zwiedzać. Tym razem będę miała okazję zobaczyć Krizkikovą fontannę
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:23   #406
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
ja nie uzywam zbytnio rozswietlaczy bo mam rozszerzone pory i skora mi sie blyszczy sama w sobie, czasem nawet tak ladnie

ja tez kupilam te szminke i akurat ze ledwo ja widac to mi pasuje tak lekko zrozawia moje sine usta.

kocham ten pedzelek. do tej pory uzywalam maestro ale mi tak obdrapal powieke ze juz raczej wiecej po niego nie siegne. a pedzelek essence, och jakki mieciutki. super sie rozciera nie sadzilam ze to takie latwe
ja się dopiero będę uczyła obsługi pędzelka, zawsze używałam pacynek. Szkoda że mi też skóra się tak ładnie sama z siebie nie błyszczy, u mnie jak już się błyska to czoło, nos i policzki, więc wygląda to dziwnie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
2 warstwy różu z Blossoms. Naprawdę nie wiem czy jest nad czym rozpaczać
;( ;( jest , bo ja uwielbiam taki delikatny efekt
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:25   #407
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. IX

Kurcze szkoda, że tego różu nie będzie, bo mi się taki delikatny efekt podoba ale plus tego też się znajdzie - portfel mniej ucierpi

Przeglądam stronę essence z nudów i zaczęły mi się podobać flamastry z You Rock!

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
;( ;( jest , bo ja uwielbiam taki delikatny efekt
Mi też
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:33   #408
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Inkarnatka, mogłabyś się tą listą podzielić? Ja znalazłam info że essence jest w tamtejszych rossmannach, ale nie znam ich dokładnego położenia.

kurde nie mogę wyłączyć pogrubienia :/
Jasne Kilka adresów poniżej, później wystarczy tylko nanieść to na mapę i ruszać na łowy

Dystrybutorzy w Czechach to:
1. Rossmann
2. Schlecker
3. Tesco
4. Douglas
5. Globus (supermarket)

Ad. 1
- ul. Vodickova 710 Galeria Mysak (przy stacji metra Mustek)
- ul. Na Porici 39/1060 (przy ul. Wilsonovej, niedaleko metra Florenc)
- ul. Vaclavskie Namesti (przy metrze Muzeum)

Ad. 2
- na rynku Starego Miasta przy kościele Św. Mikołaja - adresu nie pamiętam)

Ad. 3
- ul. Narodni 63/26 (przy metrze Narodni trida)

Ad. 4
- Na Pankraci 86 (Arkady Pankrac przy metrze Pankrac)
- Na Prikope 17 (jak spojrzysz na mapę to na wysokości Karolinum
)

P.S. Pisane bez czeskich znaków :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-04-23 o 21:47
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:33   #409
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. IX

ten róż z Blossoms wygląda jak rumieniec, więc nie ma czego żałować
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 22:33   #410
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
P.S. Nawet zrobiłam sobie wykaz czeskich sieci, w których można dostać Essence I adresy tych drogerii w Pradze, które mi będą po drodze Się jeszcze okaże, że zamiast podziwiać uroki miasta i chłonąć tamtejszą atmosferę, to będę przez pół dnia z wywieszonym ozorem latać po sklepach i szukać B Boż... Co to nałóg robi z człowiekiem
Potworny off topic zrobie Mieszkalam kiedys w Pradze i bedac w centrum najlepiej zahaczyc o Rossmana, ktory znajduje sie na stacji metra Muzeum - to stacja, gdzie krzyzuje sie linia zielona i czerwona. Tam Rossman jest w podziemiach, takze nawet nie trzeba wychodzic na powierzchnie i szukac sklepu Dobrze zaopatrzony Schlecker jest rowniez na dworcu PKP, do ktorego mozna dojechac czerwona linia metra Z mniej obleganych miejsc, ale oddalonych troszke od centrum - polecam sporych rozmiarow Rossmana, ktory znajduje sie w okolicach stacji Křižíkova, wystarczy wyjść i skręcić w lewo Kolejna latwa do znalezienia drogeria znajduje sie w poblizu wiezy telewizyjnej na Žižkově, przystanek metra Jiřího z Poděbrad, ale prawde mowiac zawsze znajdywalam tam same resztki i niedobitki

Edytowane przez Dunka
Czas edycji: 2011-04-23 o 22:35
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:42   #411
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
nabylam dzis w GŁ liner i pedzel po lakiery z 2 szafy wroce jeszcze , nie wykupcie wszystkiego
liner

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mam puderek!!
paniw galerii lodzkiej wyniosla mi go spejclanie z zaplecza

byly jeszcze blyszczyki, cienie i lakiery (tylko 3 kolory)..

kupilam sobie mietowy lakier

super!
Ładnie panią urobiłaś
A co jest w drugiej szafie z nowości?


---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jasne Kilka adresów poniżej, później wystarczy tylko nanieść to na mapę i ruszać na łowy

Dystrybutorzy w Czechach to:
1. Rossmann
2. Schlecker
3. Tesco
4. Douglas
5. Globus (supermarket)

Ad. 1
- ul. Vodickova 710 Galeria Mysak (przy stacji metra Mustek)
- ul. Na Porici 39/1060 (przy ul. Wilsonovej, niedaleko metra Florenc)
- ul. Vaclavskie Namesti (przy metrze Muzeum)

Ad. 2
- na rynku Starego Miasta przy kościele Św. Mikołaja - adresu nie pamiętam)

Ad. 3
- ul. Narodni 63/26 (przy metrze Narodni trida)

Ad. 4
- Na Pankraci 86 (Arkady Pankrac przy metrze Pankrac)
- Na Prikope 17 (jak spojrzysz na mapę to na wysokości Karolinum
)

P.S. Pisane bez czeskich znaków :/
Dlaczego u Nas nie ma w Schlecklerze Essence

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja poluje jeszcze na zolty i niebieski lakier
Ja mam trzy lakiery z Bloosom.
Podoba mi się efekt różu


---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
nie mam żadnego.

Jak schodzą te wody?
Ja też nie mam żadnego
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:45   #412
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ten róż z Blossoms wygląda jak rumieniec, więc nie ma czego żałować
Dokładnie tak )
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:48   #413
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Hej, mam pytania
czytałam trochę ale się nie doczytałam- czy te nowe pędzelki essence (fioletowa kulka i do eyelinera) są limitowane? bo kurcze, mam tą kulke i jest świetna nie wiem czy teraz kupić drugą czy kiedyś ;>

i czy ten do eyelinera jest dobry wg was? jeżeli było gdzieś o tym mówione to przepraszam, nie wiem gdzie szukać a stron do czytania masa!
Nie są limitowane. Oba są ze stałej oferty.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:58   #414
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jasne Kilka adresów poniżej, później wystarczy tylko nanieść to na mapę i ruszać na łowy
(...)

Dziękuję! Przybije Ci pionę jak spotkamy się przy jakiejś essensowej czeskiej szafie
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:00   #415
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ten róż z Blossoms wygląda jak rumieniec, więc nie ma czego żałować
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Tak, wiem Byłam już raz i się zakochałam w tym mieście Za każdym razem jest, co oglądać i zwiedzać. Tym razem będę miała okazję zobaczyć Krizkikovą fontannę
Ja tylko dla tych fontann jeżdżę do Pragi
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:18   #416
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Potworny off topic zrobie Mieszkalam kiedys w Pradze i bedac w centrum najlepiej zahaczyc o Rossmana, ktory znajduje sie na stacji metra Muzeum - to stacja, gdzie krzyzuje sie linia zielona i czerwona. Tam Rossman jest w podziemiach, takze nawet nie trzeba wychodzic na powierzchnie i szukac sklepu Dobrze zaopatrzony Schlecker jest rowniez na dworcu PKP, do ktorego mozna dojechac czerwona linia metra Z mniej obleganych miejsc, ale oddalonych troszke od centrum - polecam sporych rozmiarow Rossmana, ktory znajduje sie w okolicach stacji Křižíkova, wystarczy wyjść i skręcić w lewo Kolejna latwa do znalezienia drogeria znajduje sie w poblizu wiezy telewizyjnej na Žižkově, przystanek metra Jiřího z Poděbrad, ale prawde mowiac zawsze znajdywalam tam same resztki i niedobitki
Ale to przecież nie jest offtop. To jest wszystko na temat Essence
Kochana dziękuję pięknie za wskazówki O tym R przy metrze Muzeum to wiem Został juz dawno zlokalizowany i jest na liście
A ten R przy stacji Křižíkova to jest na Bubencu, niedaleko parku Stromovka? Czy chodzi o inny?

Jejku jej! Mieszkałaś w Pradze? Zazdraszczam Víte česky?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja tylko dla tych fontann jeżdżę do Pragi
Podobno w W-wie ma powstać aleja fontann na podzamczu przy Starym Mieście i maja być organizowane spektakle "światło i dźwięk" na wzór tych praskich... Co prawda bez takiego rozmachu, i pewnie bardziej skromne, ale... Pożyjemy, zobaczymy

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Dziękuję! Przybije Ci pionę jak spotkamy się przy jakiejś essensowej czeskiej szafie
Nie wiem, czy się nie miniemy... Jak długo będziesz w Pradze? Do soboty? Czy tylko jednodniowy wypad? Może spotkam inną essencomaniaczkę z Polski...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:18   #417
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny moje kochane, jestescie cudownepoplakalam sie ze smiechu czytajac ten watek - maniaczki najcudowniejsze przez was sama zaczelam sie czaic na rozne rzeczy z limitowanki, tylko po pierwsze we wroclawskiej magnolii chyba sie we wtorek rano pobijemy o te trzy cupcake, a po drugie - kolo magnolii pracuje moj byly tz, ktorego jak sie domyslacie ogladac wcale nie mam ochoty(oj, wcale a to wcale ), wiec moze moglabym zrobic nalot na inne miejsce??? w marino jest juz moze moj przyszly zelowy liner? a w ogole od dluzszego czasu sie czaje na zmywacz do paznokci, ten rozowiutki i nie ma go nigdzie
a w ogole - zwierze wam sie - ile razy jestem w jakies drogerii to mam ochote chodzic od dziewczyny do dziewczyny (szczegolnie jesli chodzi o te, ktore z blyskiem szalenstwa w oku rzucaja sie na jakas polke) i pytac czy sa wizazankami powiedzcie, ze tez tak macie...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:48   #418
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IX

Yoona masz może jakieś info o limitce z gostynia?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:53   #419
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane, jestescie cudownepoplakalam sie ze smiechu czytajac ten watek - maniaczki najcudowniejsze przez was sama zaczelam sie czaic na rozne rzeczy z limitowanki, tylko po pierwsze we wroclawskiej magnolii chyba sie we wtorek rano pobijemy o te trzy cupcake, a po drugie - kolo magnolii pracuje moj byly tz, ktorego jak sie domyslacie ogladac wcale nie mam ochoty(oj, wcale a to wcale ), wiec moze moglabym zrobic nalot na inne miejsce??? w marino jest juz moze moj przyszly zelowy liner? a w ogole od dluzszego czasu sie czaje na zmywacz do paznokci, ten rozowiutki i nie ma go nigdzie
a w ogole - zwierze wam sie - ile razy jestem w jakies drogerii to mam ochote chodzic od dziewczyny do dziewczyny (szczegolnie jesli chodzi o te, ktore z blyskiem szalenstwa w oku rzucaja sie na jakas polke) i pytac czy sa wizazankami powiedzcie, ze tez tak macie...
A mojego TŻ od 1.06 przenoszą do Magnolii, oczywiście już go poinformowałam, że będzie stałym bywalcem Natury, więc jak zobaczysz przy szafie essence łapczywie chwytającego wszystko chłopca - to on
oczywiście równie często mnie też tam spotkasz i na pawno będę miała błysk szaleństwa w oku
__________________
Wymiankowy

Edytowane przez nazeczona
Czas edycji: 2011-04-23 o 23:54
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:59   #420
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane, jestescie cudownepoplakalam sie ze smiechu czytajac ten watek - maniaczki najcudowniejsze przez was sama zaczelam sie czaic na rozne rzeczy z limitowanki, tylko po pierwsze we wroclawskiej magnolii chyba sie we wtorek rano pobijemy o te trzy cupcake, a po drugie - kolo magnolii pracuje moj byly tz, ktorego jak sie domyslacie ogladac wcale nie mam ochoty(oj, wcale a to wcale ), wiec moze moglabym zrobic nalot na inne miejsce??? w marino jest juz moze moj przyszly zelowy liner? a w ogole od dluzszego czasu sie czaje na zmywacz do paznokci, ten rozowiutki i nie ma go nigdzie
a w ogole - zwierze wam sie - ile razy jestem w jakies drogerii to mam ochote chodzic od dziewczyny do dziewczyny (szczegolnie jesli chodzi o te, ktore z blyskiem szalenstwa w oku rzucaja sie na jakas polke) i pytac czy sa wizazankami powiedzcie, ze tez tak macie...
Też tak mam, często zastanawiam się czy jakaś dziewczyna, która stoi przy szafie Essence to przypadkiem nie jest wizażowa essencomaniaczka . Ja Wam mówię, musimy jakiś zlot essencomaniaczek zrobić :P.

PS Ustąpcie mi mi ze szminką All About Cupcake, bo ja już od kilkudziesięciu stron marudzę, że jej pragnę, muahaha .

A tak, żeby nie było off topu to przygotowałam recenzję błyszczyków Stay With Me wraz ze swatchami, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam:
http://kobietamowi.blogspot.com/2011...ence-stay.html
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.