Farba Ciemny blond - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-29, 13:49   #61
zmierzchowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
z jasnych blond do naturalnego ciemnego blondu.

Hej dziewczyny, jak wiecie każdej z nas czasami nudzi się swój naturalny kolor (mysi, ciemny blond) więc pod koniec wakacji br. zafarbowałam się Castingiem na jasny perłowy blondzik. Na początku byłam bardzo zadowolona, ale teraz kiedy już po prostu musiałam je po raz drugi pomalować mam dość tego koloru. Wypłukuje się na ciepły niemalże żółty blond, który w połączeniu z mysimi ok 1cm odrostami wygląda okropnie! Bardzo chcę powrócić do mojego naturalnego koloru. Pomóżcie mi dobrać jakąś farbę, proszę! Bo już naprawdę chce skończyć z tym farbowaniem, moim marzeniem jest pokrycie włosów kolorem takim jak na odrostach byłoby cudownie. Dołączam zdj (tylko błaaaaagam nie patrzcie na miny, hahah)

- blondynka w różowej bluzie + do tego koloru ok 1cm mysi odrost (obecny kolor)
- obecny kolor + odrosty
- naturalny mysi kolor
- naturalny kolor
zmierzchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:05   #62
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemneog blondu.

.

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-01-23 o 12:54
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:31   #63
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: farbowanie wlosow na ciemniejszy blond..

mam pytanie, czy da sie uzyskac z mojego blondu ( nie farbowanego od roku ) kolor taki jak na zdjeciu 2 ? cos jak ciemny blond/jasny brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy2222.jpg (11,7 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1292707597.jpg (39,0 KB, 508 załadowań)
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:36   #64
sucharek
Raczkowanie
 
Avatar sucharek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemneog blondu.

Hej, na wstępie chciałam powiedzieć, że bardzo mi się podobasz w tym blondzie, sama dążę do takiego koloru
Też się zastanawiam nad tym jak przyciemnić swoje włosy obecnie koloru bardzo jasny blond (plus niemalże platynowe pasemka-wybryk fryzjerki) do takiego blondu mniej więcej na poziomie 9. Nie chciałabym skończyć tak jak poprzedniczka z prawie czarnymi włosami.. Fryzjerom nie ufam, miałam już kilka przykrych doświadczeń z nimi związanych).
Jestem ciekawa co Ci dziewczyny doradzą
__________________
"Pozytywnie...nie wyłączaj mi tego.
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego."
L.U.C. "Happy end"




sucharek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:45   #65
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemneog blondu.

moim zdaniem Twoj kolor wygląda naturalnie, mogłabys sobie ombre zrobic poziomem 8 na od nasady w dół troszke, a jak całe farbujesz na ciemniej to weź castinga 810 perłowy blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:19   #66
zmierzchowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemneog blondu.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
moim zdaniem Twoj kolor wygląda naturalnie, mogłabys sobie ombre zrobic poziomem 8 na od nasady w dół troszke, a jak całe farbujesz na ciemniej to weź castinga 810 perłowy blond
wiesz co zaintrygowałaś mnie tym, ale muszę się zastanowić. Jednak skłaniam się ku całym ciemniejszym włosom
zmierzchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:25   #67
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemneog blondu.

ombre dobrze zrobione wygląda naturalnie, nie widac odrostów i mozesz nie farbowac odrostu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 11:25   #68
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemnego blondu.

Ja swój naturalny mam ciemny blond ( ale ciemniejszy kolor niż Twój) i zawsze udało mi się dobierać farby do swoich włosów(tylko, że ja farbowałam włosy przedłużane). A tak po za tym bardzo ładny kolor ten na 2 zdjęciu. Sama bym taki chciała, ale włosów nigdy farbą nie farbowałam, więc szkoda mi ich
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 18:47   #69
zmierzchowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemnego blondu.

up, up, up! Proszę o poradę dziewczyn, które przechodziły już taki ''zabieg''. Jednak nad tym pomyślałam i wolę powrócić do całych ciemnych, bo ombre nie zawsze będzie modne a znając mnie to będę chciała zmiany po miesiącu, bo stwierdzę, że niedobrze mi w tym.:p
zmierzchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:56   #70
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomości: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez OSSINN Pokaż wiadomość
tak naprawdę przyciemnienie jasnych włosów nie jest takie znów trudne,gorzej odwrotnie.Ja do tego użyłam palety na mocno rozjaśnione włosy i kolor ( chyba ciemny brąz) wyszedł bez cienia zieleni ,dokładnie jak na opakowaniu.Jedyny minus,że farba jest trochę agresywna dla włosów.Co wcześniejszych wypowiedzi odnośnie różnych rodzajów farb to absolutnie nie polecam Natural&Easy,bo bardzo niszczy włosy.Po pewnym czasie od farbowania końcówki dziwnie się skręcają.Farba Londa,którą też miałam okazję wypróbować ma ładne odcienie,ale niestety mnie wcale nie ,,złapała".Teraz znów marzy mi się jaśniejszy kolor i zamierzam wypróbować polecany tutaj wellaton 7/1.Może ciemne końcówki nie będą się bardzo rzucać w oczy ,a z czasem je zetnę. PS.Dziękuję za wcześniejsze wypowiedzi ,które pomogły mi w wyborze farby

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Czy chodzi o wellaton nr.7/1 w piance?bo w klasycznej wersji nie ma tego odcienia i jeszcze jedno napisz,proszę czy kolor nie zmywa się zbyt szybko. Odpowiedz jest dla mnie ważna,bo bardzo podoba mi się ten kolor. Z góry dziękuję.
tez bym chciala to wiedziec... ?
rebellious_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:14   #71
Lou_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Farba Ciemny blond

Witajcie,

mam do Was pytanie. Przez ostatnie lata mialam glownie na glowie nieustanny balejage z wlosow moich + jasny blond. Czasem konczylo sie na tym, ze wlosy staly sie jednolite w kolorze jasnego blondu. Ostatnio w listopadzie doszlam do wniosku, ze ide do fryzjera i poprosze go o to, aby zrobic jednolity ciemny blond. Albo totalnie mnie nie zrozumial, albo nie umial tego zrobic. Wyszlo to, co w zalaczonym zdjeciu, czyli na dole jasne, u gory glowy tam gdzie byly moje naturalne wlosy (odrost) lekko rudawe, miedziane.

Stad moje pytanie, jak sadzicie, czy moge uciec sie tutaj do wspomnianej farby: Wellaton- Pianka koloryzująca 7/1 Popielaty blond. Marzy mi sie kolor w jakis sposob podobny do mojego naturalnego, jednolity. Moze podobny do tego, co ma teraz Malgorzata Bela na glowie lub Aleksandra Kisio. Dodam, ze bede chyba drugi raz w zyciu farbowala sama, wiec za bardzo pojecia nie mam. A nie mam juz drugiego, zaufanego fryzjera, ktory by mi pomgl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kicia wlosy.jpg (28,8 KB, 130 załadowań)
Lou_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 10:35   #72
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemnego blondu.

.

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-01-23 o 12:53
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 12:39   #73
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Lou_la Pokaż wiadomość
Witajcie,

mam do Was pytanie. Przez ostatnie lata mialam glownie na glowie nieustanny balejage z wlosow moich + jasny blond. Czasem konczylo sie na tym, ze wlosy staly sie jednolite w kolorze jasnego blondu. Ostatnio w listopadzie doszlam do wniosku, ze ide do fryzjera i poprosze go o to, aby zrobic jednolity ciemny blond. Albo totalnie mnie nie zrozumial, albo nie umial tego zrobic. Wyszlo to, co w zalaczonym zdjeciu, czyli na dole jasne, u gory glowy tam gdzie byly moje naturalne wlosy (odrost) lekko rudawe, miedziane.

Stad moje pytanie, jak sadzicie, czy moge uciec sie tutaj do wspomnianej farby: Wellaton- Pianka koloryzująca 7/1 Popielaty blond. Marzy mi sie kolor w jakis sposob podobny do mojego naturalnego, jednolity. Moze podobny do tego, co ma teraz Malgorzata Bela na glowie lub Aleksandra Kisio. Dodam, ze bede chyba drugi raz w zyciu farbowala sama, wiec za bardzo pojecia nie mam. A nie mam juz drugiego, zaufanego fryzjera, ktory by mi pomgl.
Powiem Ci tak ja fryzjerką nie jestem i sama już w ogóle nie zabieram się za farbowanie swoich włosów, ale odpowiem na bazie swoich doświadczeń. Ja też przez długi czas nosiłam bayelage, aż właśnie włosy mi się całe rozjaśniły i tego ciemniejszego koloru nie było widać. Potem postanowiłam malować sobie włosy na ciemny blond farbami sklepowymi z poziomu 7 (mój naturalny to ciemny mysi blond). Kolor zawsze wychodził jasnobrązowo. Potem znowu zrobiłam sobie bayelage, bo ten kolor nie wyglądał fajnie. Obecnie fryzjerka miesza mi kilka różnych blondów a włosy wyglądają na średni/ciemny blond. Farbami sklepowymi takie efektu raczej nie osiągniesz, bo włosy wyjdą Ci za ciemne. Dzisiaj byłam u fryzjerki i pytałam jakie kolory miesza. Mówiła, że są to 3 fraby: capuccino, beżowy blond i jeszcze jakiś jeden blond.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 18:44   #74
zmierzchowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Farba Ciemny blond

jestem trzy dni po koloryzacji moich włosów farbą Syoss Ciemny Blond 6-8 i powiem Wam, że jestem strasznie zadowolona! kolor wyszedł prawie identyczny jak mój stary, naturalny może w ciut cieplejszej ale ciemniejszej tonacji. Jak najbardziej polecam!
zmierzchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:42   #75
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemnego blondu.

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
hej, i zdecydowałaś sie na coś konkretnego?jestem ciekawa, daj znac
pozdr

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



hej fryz5 widzę, że się udzielasz na forum i masz sporą wiedzę
moze mi doradzisz co nieco,hmm?
dotad zawsze farbowałam włosy na bardzo, bardzo jasne blondy w stylu Mołek, Doda.Prawie trzy tyg temu połozyłam na całość włosów(kilku centymetrowy odrost w kolorze mysiego blondu +reszta rozjaśniony b.b.jasny blond) farbę matrixa 8n.Liczyłam na ciemny blond, a wyszedł ciemny brąz.Frabe połaczyłam z oxy 6%- czy to byl powód że wyszły zamiast ciemny blond ciemny brąz???

Wczoraj z koleii chciałam wypórbowac czy na tym co mam obecnie na głowie da się zrobić pasemka, połozyłam 10n matrixa z woda 9% i nic!zer!nawet nie ruszyło koloru?

Gdzie lezy problem, że wosy tak pochłonęly ten odcień 8n i nie chcą sie go pozbyć?jakiej farby mam uzyć jakiego oxy żeby zrobić naturalne, delikatne pasemka blond?dodam, ze mam włosy w dobrej kondycji, zadne tam siano czy coś

ale gdzies robie błąd..gdzie

pozdr
Nugattowa, ja z kolei kładłam na jasny blond farbę 9N (naturalny) Matrixa, i też wyszedł mi ciemny, ale szybko się spiera. Tylko, że mi się strasznie ten kolorek podoba i nie chciałabym żeby się tak szybko zmywał... mówisz, że 8N jeszcze ciemniejszy wychodzi?? Ja myślę o położeniu teraz (tak po 3 tygodniach) 9NW żeby całkiem wyeliminować możliwość powstania zielonej poświaty bo mam do niej straszne tendencje i cała się trzęsę teraz żeby ta paskudna zieleń nie wylazła... już wolę mieć cieplejsze, chociaż mi i tak wszystkie kolory cokolwiek bym nie położyła na łeb, wychodzą chłodne
Zdjęcia po tym 9N umieściłam w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148377&page=24
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:17   #76
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: z jasnych blond do naturalnego ciemnego blondu.

.

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-01-23 o 12:55
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:01   #77
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez Antalaja Pokaż wiadomość
Przeczytałam już chyba wszystkie wątki w których było coś o farbach ciemny blond i dalej mam dylematy.
Poniżej podaję listę farb w kolorach ciemny/średni blond:

1. Garnier Color Naturals - Blond
Wszystkie dziewczyny twierdzą, że wychodzi ciemniej, co by mnie cieszyło, bo kolor na opakowaniu jest za jasny. Jednak martwi mnie, że niektórym dziewczynom kolor wychodził zielonkawy, albo szaro czarny.

2. Wellaton - Średni Blond
Znalazłam dużo dobrych opinii o jakości farby, jednak co do koloru to
podobno wychodzi bardzo ciemny brąz, a tego bym nie chciała.

3. Schwarzkopf Natural&Easy - Ciemny Satynowy Blond
Słyszałam, że cała seria tych farb jest bardzo fajna. Strasznie mnie kusi ten ciemny blond, ale wyczytałam, że wychodzi podobny do tego na opakowaniu, czyli dość jasny. Nie wiem czy nie za jasny.

4. Essential Color - Ciemny Blond lub Średni Blond
Kolory na opakowaniu wyglądają bardzo ładnie. Pewnie wychodzą ciemniejsze co by mi odpowiadało. Ale słyszałam niepochlebne o opinie o niszczeniu włosów. I niestety nie znalazłam żadnych zdjęć włosów pomalowanych tymi farbami. I zastanawiam się jak ciemno wychodzi ten ciemny blond..

5. Londacolor - Ciemny lub średni blond
Podobno bardzo dobre farby, jednak nie udało mi się znaleźć opinii na temat samych odcieni.

6 Garnier Nutrisse - Ciemny Naturalny Blond
Nowy odcień z serii, na opakowaniu bardzo mi się podoba i kusi,
ale z tyłu opakowania kolory przedstawia się dość ciemno.
I boję się, żeby znowu nie wyszedł mi na głowie ciemny brąz.

W załączeniu przesyłam zdjęcia farb.

Dziewczyny bardzo proszę Was o wypowiedzi na temat wyżej wymienionych farb, jeśli miałyście z nimi przyjemność bądź nieprzyjemność. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i opinie.
ktora wypadnie najlepiej kładąc na mysi blond z jasnymi końcówkami ?
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:21   #78
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farba Ciemny blond

Cytat:
Napisane przez olsonek Pokaż wiadomość
Sama się nad tym zastanawiam Ostatnio fryzjerka mi powiedziała, że z jasnych blond (jakie mam teraz) nie da się zejść na ciemniejszy, popielaty blond, bo wyjdą zielone, a taką mam ochotę przyciemnić włosy...
Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
no właśnie mi też tak powiedziała...a już mam dość tej mojej żólto białej głowy...nie mam odwagi nałożyć szwarckopfu nigdzie nie mogę wyczytać czy to ciepła czy chłodna farbka...
i ja mam ten sam problem. kiedy robiłam pasemka blond u fryzjera ( moj naturalny mysi blond) doszło do tego ze miałam praktycznie biała głowe teraz zaczełam farbowac włosy sama w domu farbami drogeryjnymi i mam jasny blond (na szczescie nie biały heheh) połowa jest jasniejsza bo wiadomo z rozjasnianych wszytsko sie spłukuje;( teraz chciała bym zrobic sobie naturalny badz ciemny blond bo mam dosyc takiej jasnosci i boje sie zieleni czytam i czytam i nie moge sie zdecydowac co wybrac

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Odcienie zieleni wychodza jesli nakladamy na cieple kolory popiel. Dlatego zwykly ciemny blond (nie popielaty)nie powinien narobic szkod.
schwarzkopf??
Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
nie ma literek. zafarbowałam i powiem szczerze że jestem pod wrażeniem!!! az szkoda że się zmyje z tych przetlenionych. wyszło równo i ładnie. ujednolicił sie kolor. farby starczyło i jeszcze była zapaS. jestem mile zaskoczona;-)
przypomnij czym farbowałas i może pokarzesz jak teraz wygladaja bo jestem ciekawa
Cytat:
Napisane przez zmierzchowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak wiecie każdej z nas czasami nudzi się swój naturalny kolor (mysi, ciemny blond) więc pod koniec wakacji br. zafarbowałam się Castingiem na jasny perłowy blondzik. Na początku byłam bardzo zadowolona, ale teraz kiedy już po prostu musiałam je po raz drugi pomalować mam dość tego koloru. Wypłukuje się na ciepły niemalże żółty blond, który w połączeniu z mysimi ok 1cm odrostami wygląda okropnie! Bardzo chcę powrócić do mojego naturalnego koloru. Pomóżcie mi dobrać jakąś farbę, proszę! Bo już naprawdę chce skończyć z tym farbowaniem, moim marzeniem jest pokrycie włosów kolorem takim jak na odrostach byłoby cudownie. Dołączam zdj (tylko błaaaaagam nie patrzcie na miny, hahah)
bardzo ładne te Twoje blond włosięta i naturalne tez ciekawe....udało sie Tobie osiągnąc upragniony kolor???
Cytat:
Napisane przez zmierzchowa Pokaż wiadomość
jestem trzy dni po koloryzacji moich włosów farbą Syoss Ciemny Blond 6-8 i powiem Wam, że jestem strasznie zadowolona! kolor wyszedł prawie identyczny jak mój stary, naturalny może w ciut cieplejszej ale ciemniejszej tonacji. Jak najbardziej polecam!
zdjecie

moze jakies rady od dziewczyn ktorym udało sie z rozjasnianych przejsc do czegos naturalniejszego:pr osi:
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 18:16   #79
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Farba Ciemny blond

Ja po Lorealu popielaty blond mialam sliczny, naturalny kolor, ale niestety za szybko sie splukuje i poszukuje czegos nowego....zastanawiam sie nad wellatonem 7.1 ale nie wiem czy za ciemno nie wyjdzie jak pisaly dziewczyny
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 19:02   #80
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Farba Ciemny blond

ja mam czesc włosow rozjasnionych i najbardziej obawiam sie zieleni i tego ze bedzie sie spłukiwać;/ moze najpierw cos z naturalnych blondów hmm
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 15:17   #81
Aniaf87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Farba Ciemny blond

Napisane przez OSSINN
tak naprawdę przyciemnienie jasnych włosów nie jest takie znów trudne,gorzej odwrotnie.Ja do tego użyłam palety na mocno rozjaśnione włosy i kolor ( chyba ciemny brąz) wyszedł bez cienia zieleni ,dokładnie jak na opakowaniu.Jedyny minus,że farba jest trochę agresywna dla włosów.Co wcześniejszych wypowiedzi odnośnie różnych rodzajów farb to absolutnie nie polecam Natural&Easy,bo bardzo niszczy włosy.Po pewnym czasie od farbowania końcówki dziwnie się skręcają.Farba Londa,którą też miałam okazję wypróbować ma ładne odcienie,ale niestety mnie wcale nie ,,złapała".Teraz znów marzy mi się jaśniejszy kolor i zamierzam wypróbować polecany tutaj wellaton 7/1.Może ciemne końcówki nie będą się bardzo rzucać w oczy ,a z czasem je zetnę. PS.Dziękuję za wcześniejsze wypowiedzi ,które pomogły mi w wyborze farby

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Czy chodzi o wellaton nr.7/1 w piance?bo w klasycznej wersji nie ma tego odcienia i jeszcze jedno napisz,proszę czy kolor nie zmywa się zbyt szybko. Odpowiedz jest dla mnie ważna,bo bardzo podoba mi się ten kolor. Z góry dziękuję.


Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Pokaż wiadomość
tez bym chciala to wiedziec... ?
Z tego co czytałam wellaton w piance jest gorszy od tego w kremie opinie miał raczej niepochlebne, za ciemno wychodzi itp. aczkolwiek jeśli ma to być 7/1 to musi być w piance bo w kremie jasny blond to 8/0, popielaty 8/1

Sama mam ten problem z za ciemną farbą byłam zadowolona z wellatonu dobrze pokrywał moje siwki (mam 25 lat a od 18 r.ż już się pojawiły ;( farby w piance szybciej się z nich wypłukują) ale zamiast średni blond miałam brąz szukam czegoś żeby rozjaśnić ciut moje włoski( z brązu - pudełkowe ciemne blondy na rzeczywisty ciemny blond) i wpadłam na pomysł żeby użyć odcieni jaśniejszych np. tego 7/1 wiecie może jak to wyjdzie??
Aniaf87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:41   #82
qbubbles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Cytat:
Napisane przez wizaz20 Pokaż wiadomość
Witam!

Czy któraś z Was używała farby Wellaton numer 7 - "średni blond"? Jaki daje efekt na bardzo jasnym blondzie?
Będąc jeszcze naprawdę jasną blondynką (farbowałam garnier 100% color xl1 wychodził bardzo bardzo jasny blond na moich naturalnych mysich blond) chciałam nieco przyciemnić włosy, kupiłam wellaton 7/0 i włosy zrobiły się szarawe, gołębie.. dlatego odradzam. Ostatnio schodziłam z brązu dekoloryzatorem z l'oreal i szukałam farby po dekoloryzacji, wziełam wellaton 7/0 zapomniawszy, co kilka lat wstecz zrobił z moimi włosami... po dekoloryzacji miałam żółtawo-rudawy blond, farba wellaton w ogóle na nie nie zadziałała :| ani w jedną, ani w drugą stronę.

Czy ktoś wie jak uzyskać chłodny odcień ciemnego blondu na słomkowym farbowanym blondzie?? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA POMOC! koleżanka poleca mi londę color blend odcień 17 lub 18, ale boję się, że nie zniweluje rudości a zależy mi na przyciemnieniu włosów...
qbubbles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 17:00   #83
madzienka92
Raczkowanie
 
Avatar madzienka92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 52
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

7/1 średni popielaty blond WELLATON-

-wychodzi cudnie jak na opakowaniu, ale z jedną uwagą jeśli farbę trzyma się 10-15 minut, a nie 40 jak zaleca producent
- sprawdzajcie zawsze na jednym pasemku włosków to jest chwila, a efekt końcowy zawsze lepszy, jeśli wiesz na ile minut pozostawić na włoskach (rada fryz5) )
śliczna jest pozdrawiam i życzę powodzenia !!
__________________
Bo sztuką jest znaleźć powód do uśmiechu
madzienka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:57   #84
Bella_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: wellaton 7 "średni blond"

Cytat:
Napisane przez madzienka92 Pokaż wiadomość
7/1 średni popielaty blond WELLATON-

-wychodzi cudnie jak na opakowaniu, ale z jedną uwagą jeśli farbę trzyma się 10-15 minut, a nie 40 jak zaleca producent
- sprawdzajcie zawsze na jednym pasemku włosków to jest chwila, a efekt końcowy zawsze lepszy, jeśli wiesz na ile minut pozostawić na włoskach (rada fryz5) )
śliczna jest pozdrawiam i życzę powodzenia !!
Ja również marzę o takim kolorze,zbliżonym do mojego naturalnego.Prosze tylko powiedz mi,czy Twoje zdjecie to ten kolor? i czy to był wellaton w piance? Pozdrawiam!
Bella_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:14   #85
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Farba Ciemny blond

macie jakies zdjecia z tego 7/1 wellatonu? bo marzy mi się ewentualnie Loreal: naturalny ciemny blond.
i nie wiem na która farbe sie zdecydowac
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:34   #86
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Farba Ciemny blond

Loreala nie polecam-po paru myciach nie bylo po nim sladu U mnie sprawdza sie Palette Sredni Blond 400-wychodzi popielaty ciemny blond, dokladnie jak na opakowaniu
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 09:30   #87
Alice044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Jak farbować włosy?

Hej Mam mały problem i mam nadzieję, że mi pomożecie, a mianowicie - jestem z natury jasną szatynką, ale farbowałam włosy na brąz i aktualnie mam już taki wyblakły brąz, no i oczywiście te odrosty.. Jednakże ostatnio nachodzi mnie myśl aby zafarbować je na blond, ciemny blond. Dlatego mam do Was pytania: Jak mam zafarbować je, żeby faktycznie wyszedł ten ciemny blond, a nie jakiś rudy oraz jak pofarbować te odrosty? Mam dłużej farbę na nich trzymać, czy jak? I chciałam jeszcze dodać, że nie chcę iść do fryzjerki, dlatego wolałabym aby mi ktoś w domu pofarbował, jakaś koleżanka, siostra, obojętnie. Mam nadzieję, że mi pomożecie, z góry dziękuję!

Edytowane przez Alice044
Czas edycji: 2012-07-15 o 23:57
Alice044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 15:40   #88
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Jak farbować włosy?

łatwiej byłoby napisać jak byś wstawiła zdjęcie swoich włosów
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 23:57   #89
Alice044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jak farbować włosy?

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
łatwiej byłoby napisać jak byś wstawiła zdjęcie swoich włosów
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...30685451_n.jpg
Alice044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 13:58   #90
ewi143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: farbowanie wlosow na ciemniejszy blond..

Cytat:
Napisane przez brwi776 Pokaż wiadomość
ten ze schwarzkopf jest zbyt ciemny, nie chcialam az tak ciemnego, tylko cos w stylu tego z garniera 7.. ale skoro mowicie ze ciemne wychodza to juz nie wiem jaki wybrac..
mi ladnie wyszedl loreal 7 blond,typowy ciemny blond,ale na rozjasnianych wlosach, ale szybko sie wyplukuje na jasniejszy.slyszalam tez dobre opinie o wellaton 7.0
ewi143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 18:08:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.