Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 12:40   #1651
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bunny swietne szpilki , dla mnie na jakies okazje jak znalazl by bylo bo nie mam brokatowych ale to bardziej pod sylwka pewnie bym brala
bokserka swietna
sukienka w paski tez moj styl, do latania latem na luzie

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

aa i oczywiscie mala torebeczka tez swietna , na codzien latam w takich zeby tylko portfel wszedl i ew telefon


iiide robic pulpeciki bo maly chce a i duzy tez nie pogardzi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:47   #1652
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
myślisz że na 10,5 % będzie lepiej niż na 12%?
normalnie sama się zdiwiłam jak zmyłam farbe z myślą że po 12% to będzie super jasno ,skoro na 9% było super ,a tu taki numer ale myślałam że może wina oświetlenia i jak wyjdę na dwór to będzie duża róznica i patrzę wczoraj a tu kolor ciepły i żółtawy chociaż popielu naciągły dość sporo znowu i może też wina tego ,ale kolor wogóle mi się nie podoba jakby inne kolory farby były użyte może ten koleston na 9% tez by był jaśniejszy? zobaczę jak będzie z wypłukiwaniem bo aż mam stracha teraz bo kolor już jest ciepleszy, a po londach na 9 % oks przez tydzień był srebrzysty i dopiero po ok 2 tygodniach się ocieplał

w londzie jest 9 % oks
nie chodzi o to ze na 9 bedzie jasniej... bo najjasniej jest na 12, ale pod wplywem cieplych tonow i rudawego odcienia moze byc gorszy efekt niz na nizszej wodzie.
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
good
ja widziałam kiedyś ładne brokatowe ale obklejone może skuszę się na takie ale na sylwka
ja bralam je z mysla o dyskotekach, imprezkach itp. mam tez szeroki pasek z tego holo brokatu- oczywicie nic sie z niego tez nie sypie, wiec juz mam komplet. do tego czarna gora i ciemne dzinsy i gotowa albo czarna mini jeszcze nie wiem

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny swietne szpilki , dla mnie na jakies okazje jak znalazl by bylo bo nie mam brokatowych ale to bardziej pod sylwka pewnie bym brala
bokserka swietna
sukienka w paski tez moj styl, do latania latem na luzie

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

aa i oczywiscie mala torebeczka tez swietna , na codzien latam w takich zeby tylko portfel wszedl i ew telefon


iiide robic pulpeciki bo maly chce a i duzy tez nie pogardzi
sukienkamnie urzekla dekoltem i ze sie z jednego ramienia zsuwa.
ja mam pierwsza taka mala- moze i mi sie spodoba, choc ja lubie miec w torebce polowe swojego zycia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:16   #1653
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Adzi weszłam do albumu kocham Cię a fryzurka [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:47   #1654
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi

Pokażę się Wam jeszcze w czarnych
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3446

A teraz uciekam nakładać farbę, trzymajcie kciuki za nową blondynkę ;-)

mimo że nie lubie rudych to w rudych ci najładniej

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Hahah ja to jednak jestem szczęściara byłam dziś z mamą na tych pokazach kosmetycznych i były tam różne występy, open bar itd Napiłam się za darmo drinów, najadłam sushi i był też czarodziej i oczywiście chowałam się z tyłu żeby mnie nie wybrał ale nagle słyszę text " poproszę tą drobną małą blondyneczkę z tyłu" i robił rózne sztuczki z kwiatami na mnie a mama mi tylko zdjęcia cykała

a potem było losowanie nagród i ja szczęściara wygrałam zabieg fotoepilacji IPL pach
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:46   #1655
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dzisiaj sobota to blondyny wywialo



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zes poszalala kochana z zakupami, buciki mi sie najbardziej podobaja, mam tez takie sandalki ktore sa wysadzane imitacja brylancikow wstawie wam zdjecie pozniej

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przyjmiecie mnie?
witaj
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie chodzi o to ze na 9 bedzie jasniej... bo najjasniej jest na 12, ale pod wplywem cieplych tonow i rudawego odcienia moze byc gorszy efekt niz na nizszej wodzie.

ja bralam je z mysla o dyskotekach, imprezkach itp. mam tez szeroki pasek z tego holo brokatu- oczywicie nic sie z niego tez nie sypie, wiec juz mam komplet. do tego czarna gora i ciemne dzinsy i gotowa albo czarna mini jeszcze nie wiem

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------


sukienkamnie urzekla dekoltem i ze sie z jednego ramienia zsuwa.
ja mam pierwsza taka mala- moze i mi sie spodoba, choc ja lubie miec w torebce polowe swojego zycia
o tak torebka to moja tajna bron, rozne roznosci w niej mam, czasem to i srubokret sie znalazl masakra, juz nie wspomne w jakiej goraczce telefonu czasem szukam jak dzwoni


musze sie wam pochwalic ze zrobilam dzisiaj remanent w ciuchach i butach, i nawet calkiem sporo odzucilam. na szczescie w poniedzialek jezdza u mnie z PCK to oddam laszki i zrobie przy okazji dobry uczynek

w takim razie i ja uciekam pobiegac troszeczke dla zdrowia
do jutra

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-14 o 17:00
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:23   #1656
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witajcie

Bardzo chciałabym się przyłączyć do wątku... naturalnie włosy mam ciemny blond 7-8 ze złotymi refleksami.

Włosy farbuje od października, ale wciąż poszukuje idealnego koloru farby, po ostatnim farbowaniu myślałam, że już go znalazłam - farbowałam majirelem 10,21 z wodą 9% i wyszedł mi piękny jasny naturalny zimny blond... Ale tylko na tydzień, później się znacznie ocieplił, a to dopiero ok. 3 tygodnie od farbowania Wcześniej farbowałam też majirelem - 9,13 z wodą 6% wyszło fajnie ale zrudziało, 9,23 - z wodą 9% i tu wyszło od razu dużo ciemniej i rudziej niż 9,13.

Zastanawiam się czy już zawsze tak będzie? Że po prostu mam takie włosy i jestem skazana na to że kolor będzie żółknął, rudział?


Teraz chciałam zafarbować farbą alfaparf 9,21 czytałam że blondy tej farby nie żółkną i nie rudzieją aż tak jak majirel czy majiblond. No i naoglądałam się pięknych włosów dziewczyn po tej farbie (w szczególnośc
i eNchaNted) Tylko zastanawiam się czy nie zaszaleć z wodą 12% - czy wartość oxy ma wpływ na żółknięcie włosów? Nigdy nie robiłam 12 i trochę się boję, że włosy będą zbyt jasne… Może bezpiecznie zostać przy 9?? Trudno powiedzieć czy 9 dobrze rozjaśnia mi włosy, wszystko zalezy od koloru farby… pomóżcie proszę
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 22:01   #1657
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny Jak nakladacie maske/odzywke to przeczesujecie włosy grzebieniem?
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 10:18   #1658
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i zastanawiam sie tak bo ide z tz na komunie w maju- tz jest chrzestnym.
jak powinnam byc ubrana? okolicznosc na wsi...typowe zadupie.
zastanawiam sie nad rurkami czarnymi z satyny, szpilki i jakas bluzka koszulowa z koronka na plecach i rekawek bufka, mogloby byc?
jeśli chodzi o takie uroczystości stawiam na sukienki, ale myślę, ze rurki i koszula byłyby ok, jeśli nie będzie upału


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy to krem czy mleczko do ciala? bo sklad ma odzywczy , nawilzajacy/natluszczajacy ,ale tez i ciekawy wlasnie bo ma kilka cennych skladnikow , widze tez kilka skladnikow zapychajacych wiec jesli to krem to zalezy jaka masz skore na buzi ,aby nie tlusta jesli to mleczko do ciala to idealne
to jest balsam do ciała (zdjęcie poniżej). Ciekawa byłam składu bo stosuję od prawie 2 m-cy i jestem zachwycona, skóra aksamitnie gładka, mogłabym się zagłaskać, a zapach po prostu zniewala
Chciałabym taki cudny kremik do buzi mieć, ale nie widziałam niestety (cerę mam suchą).


Adzi, baleriny


Bunny, całe zakupy świetne, ale szpilki rewelacja, pokaż na nóżce pls Torebeczkę mam bardzo podobną lecz niestety nie mogę się przyzwyczaić do takiego maleństwa, bo z reguły noszę przy sobie cały dobytek


Coverpink, witaj


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
to może faktycznie światło przekłamało ale i tak nawet z takim poziomem trzeba się nakombinować i naszukać, żeby znaleźć tą swoją jedną jedyną

a jakie tam u siebie masz farbki? z garniera, l'oreala, z czego jeszcze?
może wklej nam jakieś linki do farb, albo zdjęcia, to wspólną mocą blondynkową coś dla Ciebie wybierzemy


haha, ona na pewno go czuła, tylko że ten zapach musiał baaaaaaardzo trafić w jej gust jak jej końcówkę wyrzuciłam do śmietnika to siedziała przy szafce, woniała i gapiła - co ta niedobra pani najlepszego zrobiła
ale jeszcze kiedyś na pewno nie raz jej go kupię, trzeba się poświęcać dla swoich skarbów, nawet cierpiąc wonne katusze
no niestety, trzeba kombinować i masakra czasami jest
link do farb, które są u mnie dostępne: http://www.matas.dk/kvinde/haarpleje/haarfarve
Racja, miłość to poświęcenia


Cytat:
Napisane przez Coverpink;33534594
Pokażę się Wam jeszcze w czarnych :-)
[url
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=32536538&p ostcount=3446[/url]

A teraz uciekam nakładać farbę, trzymajcie kciuki za nową blondynkę ;-)
w rudziakach super, czarne
Pokaż efekty po farbowaniu


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hahah ja to jednak jestem szczęściara byłam dziś z mamą na tych pokazach kosmetycznych i były tam różne występy, open bar itd Napiłam się za darmo drinów, najadłam sushi i był też czarodziej i oczywiście chowałam się z tyłu żeby mnie nie wybrał ale nagle słyszę text " poproszę tą drobną małą blondyneczkę z tyłu" i robił rózne sztuczki z kwiatami na mnie a mama mi tylko zdjęcia cykała

a potem było losowanie nagród i ja szczęściara wygrałam zabieg fotoepilacji IPL pach
o wow, jaka szczęściara


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
musze sie wam pochwalic ze zrobilam dzisiaj remanent w ciuchach i butach, i nawet calkiem sporo odzucilam. na szczescie w poniedzialek jezdza u mnie z PCK to oddam laszki i zrobie przy okazji dobry uczynek

w takim razie i ja uciekam pobiegac troszeczke dla zdrowia
do jutra



Aniołek, czasami przeczesuję, jak mam włosy strasznie poplątane (loki)


Dzień dobry
Wczoraj w nocy położyłam Nutrisse z 12% i szczerze powiem, że odrost jest jaśniejszy, wydaje mi się cieplejszy niż reszta włosów ale może się czepiam ponieważ na koniec zrobiłam szybki malaks więc włosy na długości są troszkę siwe Ale ogólnie rzecz biorąc wg mnie jest znacznie lepiej
Miłego dnia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gosh.jpg (28,1 KB, 17 załadowań)
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:04   #1659
ksenia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam dziewczyny mam takie pytanko...przez dlugi czas farbowalam wlosy na ciemny braz (naturalny mam taki mysi), tydzien temu fryzjer zrobil mi dekoloryzacje i nalozyl na to miedziana farbe...teraz chce miec taki ciemny blond. a wiec pytanie, jaka farba mam sie pofarbowac?

pierwsze 2 zdjecia to sa moje wloski teraz ( z fleszem), 3 - bez flesza (ale jakies za ciemne wyszly na zdjeciu), a 4 - to taki kolorek ktory chce miec.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1482.jpg (44,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1483.jpg (44,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1487.jpg (24,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7630214Q,Kocie-oko-.jpg (16,4 KB, 6 załadowań)
ksenia0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:03   #1660
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jak nakladacie maske/odzywke to przeczesujecie włosy grzebieniem?

z reguły tak bo potem jeszcze lepiej się rozczesują

Widze że wywiało wszystkie blondyny

http://allegro.pl/najmodniejsza-suki...235205429.html który kolor wziąć ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-04-15 o 18:11
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:22   #1661
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o takie uroczystości stawiam na sukienki, ale myślę, ze rurki i koszula byłyby ok, jeśli nie będzie upału


to jest balsam do ciała (zdjęcie poniżej). Ciekawa byłam składu bo stosuję od prawie 2 m-cy i jestem zachwycona, skóra aksamitnie gładka, mogłabym się zagłaskać, a zapach po prostu zniewala
Chciałabym taki cudny kremik do buzi mieć, ale nie widziałam niestety (cerę mam suchą).


Adzi, baleriny


Bunny, całe zakupy świetne, ale szpilki rewelacja, pokaż na nóżce pls Torebeczkę mam bardzo podobną lecz niestety nie mogę się przyzwyczaić do takiego maleństwa, bo z reguły noszę przy sobie cały dobytek


Coverpink, witaj


no niestety, trzeba kombinować i masakra czasami jest
link do farb, które są u mnie dostępne: http://www.matas.dk/kvinde/haarpleje/haarfarve
Racja, miłość to poświęcenia


w rudziakach super, czarne
Pokaż efekty po farbowaniu



o wow, jaka szczęściara





Aniołek, czasami przeczesuję, jak mam włosy strasznie poplątane (loki)


Dzień dobry
Wczoraj w nocy położyłam Nutrisse z 12% i szczerze powiem, że odrost jest jaśniejszy, wydaje mi się cieplejszy niż reszta włosów ale może się czepiam ponieważ na koniec zrobiłam szybki malaks więc włosy na długości są troszkę siwe Ale ogólnie rzecz biorąc wg mnie jest znacznie lepiej
Miłego dnia!
pokaze ale dopiero w przyszlym tyg... jak tz nie bedzie w domu bo znow powie ze jestem dziwna a ma wolne do czwartku wiec... nie wiem kiedy ale dam, bede pamietac

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
z reguły tak bo potem jeszcze lepiej się rozczesują

Widze że wywiało wszystkie blondyny

http://allegro.pl/najmodniejsza-suki...235205429.html który kolor wziąć ?
czarny, malinowy lub czerwony
ja bym wziela malinowy

ja juz jestem...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 18:27   #1662
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
z reguły tak bo potem jeszcze lepiej się rozczesują

Widze że wywiało wszystkie blondyny

http://allegro.pl/najmodniejsza-suki...235205429.html który kolor wziąć ?
\

mi sie najbardziej podoba malinowy i kremowy

hej Bunny jak po imprezie??

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dziewczyny mam dylemat nie wiem czy zamowic czy nie jak wam sie widza???http://www.restyle.pl/product-pol-82...ykow-koty.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:43   #1663
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
\

mi sie najbardziej podoba malinowy i kremowy

hej Bunny jak po imprezie??

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dziewczyny mam dylemat nie wiem czy zamowic czy nie jak wam sie widza???http://www.restyle.pl/product-pol-82...ykow-koty.html
ledwie zywa....stopy mnie bola

fajne kolczyki, takie oryginalne i inne... ale ja np nosze tylko wiszace...oprocz kółek w pozostalych dziurkach
jak ci sie podobaja to bierz!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:43   #1664
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jak nakladacie maske/odzywke to przeczesujecie włosy grzebieniem?
ja nie przeczesuje


jakie pustki

Bunny umyłam wczoraj wieczorem włoski i dziś są ładniejsze umyłam przeciwłupieżowym i piana ,aż była taka buro szara ,czyli to przez ten popiel wydaje mi się tak ciemnawo i ciepło w ciemnym pomieszczeniu włoski wydają się takie szaro-bure właśnie, a w dziennym przy oknie i na dworze są jaśniutkie ,ale nie białe i nie popielate tylko lekko ciepławe ,ale ogólnie dziś już mi się podobają
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:47   #1665
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja nie przeczesuje


jakie pustki

Bunny umyłam wczoraj wieczorem włoski i dziś są ładniejsze umyłam przeciwłupieżowym i piana ,aż była taka buro szara ,czyli to przez ten popiel wydaje mi się tak ciemnawo i ciepło w ciemnym pomieszczeniu włoski wydają się takie szaro-bure właśnie, a w dziennym przy oknie i na dworze są jaśniutkie ,ale nie białe i nie popielate tylko lekko ciepławe ,ale ogólnie dziś już mi się podobają
to ostatecznie ladniej na 9% czy 12?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:08   #1666
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to ostatecznie ladniej na 9% czy 12?
poczekam jeszcze z oceną do następnego farbowania ,chociaż bardziej podoba mi się efekt zaraz po na 9 oks , ale po 12 jest ciut jaśniej czyli lepiej , ale cieplej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:24   #1667
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ledwie zywa....stopy mnie bola

fajne kolczyki, takie oryginalne i inne... ale ja np nosze tylko wiszace...oprocz kółek w pozostalych dziurkach
jak ci sie podobaja to bierz!
no wlasnie nie wiem co robic,bo niby nie maja w sobie niku (mam alergie) ale w komentarzach dziewczyny pisza ze zatyczki uczulaja ja to kolczyki kola kocham najlepiej grube ale konieczne srebrne
a jak sie nowe buciki spisaly?

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-15 o 19:25
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:31   #1668
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem co robic,bo niby nie maja w sobie niku (mam alergie) ale w komentarzach dziewczyny pisza ze zatyczki uczulaja ja to kolczyki kola kocham najlepiej grube ale konieczne srebrne
a jak sie nowe buciki spisaly?
oj to ja juz bym nie brala... ja moge nosic tylko srebrne- wszystkie inne mnie uczulaja, a zlota nie lubie
ja nosze malutkie kolka bo mam w jednym uchu 4 a w drugim 3 dziurki wiec nosze pare jakis wiszacych ladnych a w reszcie na stale malutkie kóleczka
moge jeszcze nosic ewentualnie ze stali chirurgicznej np w pepku taki mam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem co robic,bo niby nie maja w sobie niku (mam alergie) ale w komentarzach dziewczyny pisza ze zatyczki uczulaja ja to kolczyki kola kocham najlepiej grube ale konieczne srebrne
a jak sie nowe buciki spisaly?
swietnie stopy mnie bola sila rzeczy po tylu godzinach tanczenia ale butki wygodne, nie czuc wysokosci bo platforma jest mega wywarzona.
no i robily furrore mnostwo osob przylapalam jak sie gapily, faceci komplementowali
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:45   #1669
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
\

mi sie najbardziej podoba malinowy i kremowy

hej Bunny jak po imprezie??

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dziewczyny mam dylemat nie wiem czy zamowic czy nie jak wam sie widza???http://www.restyle.pl/product-pol-82...ykow-koty.html

ładne te kolczyki ale mnie osobiście by uszy po nich bolały
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 19:58   #1670
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj to ja juz bym nie brala... ja moge nosic tylko srebrne- wszystkie inne mnie uczulaja, a zlota nie lubie
ja nosze malutkie kolka bo mam w jednym uchu 4 a w drugim 3 dziurki wiec nosze pare jakis wiszacych ladnych a w reszcie na stale malutkie kóleczka
moge jeszcze nosic ewentualnie ze stali chirurgicznej np w pepku taki mam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


swietnie stopy mnie bola sila rzeczy po tylu godzinach tanczenia ale butki wygodne, nie czuc wysokosci bo platforma jest mega wywarzona.
no i robily furrore mnostwo osob przylapalam jak sie gapily, faceci komplementowali
tez tak mam ucho pociachane i prawie wszystkie robilam samaw pepku tez mam i w sumie tylko on mi z takich typowych percingow zostal. mialam jeszcze w nosie ktor zrobilam sobie pod wplywem % na woodstocku i dwa razy jezyk przekluty ale juz dawno z niego zrezygnowalam. i chyba faktycznie ich nie kupie ze wzgledu na mozliwosc uczulenia wole dolozyc pieniadze i porzadne srebrne kola kupic. tez nie cierpie zlota
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:00   #1671
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ledwie zywa....stopy mnie bola

fajne kolczyki, takie oryginalne i inne... ale ja np nosze tylko wiszace...oprocz kółek w pozostalych dziurkach
jak ci sie podobaja to bierz!
mnie też jak co niedzielę po sobocie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj to ja juz bym nie brala... ja moge nosic tylko srebrne- wszystkie inne mnie uczulaja, a zlota nie lubie
ja nosze malutkie kolka bo mam w jednym uchu 4 a w drugim 3 dziurki :D wiec nosze pare jakis wiszacych ladnych a w reszcie na stale malutkie kóleczka
moge jeszcze nosic ewentualnie ze stali chirurgicznej np w pepku taki mam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


swietnie stopy mnie bola sila rzeczy po tylu godzinach tanczenia ale butki wygodne, nie czuc wysokosci bo platforma jest mega wywarzona.
no i robily furrore mnostwo osob przylapalam jak sie gapily, faceci komplementowali
też tyle miałam ale już mi fazka minęła i powyjmowałam, z nosa też
zostawiłam tylko język, nad wargą i w pępku

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
z reguły tak bo potem jeszcze lepiej się rozczesują

Widze że wywiało wszystkie blondyny

http://allegro.pl/najmodniejsza-suki...235205429.html który kolor wziąć ?
malinowy

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
\

mi sie najbardziej podoba malinowy i kremowy

hej Bunny jak po imprezie??

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dziewczyny mam dylemat nie wiem czy zamowic czy nie jak wam sie widza???http://www.restyle.pl/product-pol-82...ykow-koty.html
fajne wyglądają te kolczyki ale bałabym się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 06:35   #1672
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dzien dobry


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mnie też jak co niedzielę po sobocie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



też tyle miałam ale już mi fazka minęła i powyjmowałam, z nosa też
zostawiłam tylko język, nad wargą i w pępku

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



malinowy

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------



fajne wyglądają te kolczyki ale bałabym się
ja sie najbardziej boje ze mnie uczula dlatego sie wacham...
fajne ze wam sie weekend udal, ja jak zwykle na spokojnie
a teraz lece badania robic...trzymajcie kciuki

aaaa..pytanie do dziewczyn myjacych odzywka.
Zdecydowalam sie dzisiaj sprobowac i chcialam zapytac czy cala procedura wyglada tak samo jak przy normalnym myciu z szamponem czy jakos inaczej
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 07:41   #1673
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jak nakladacie maske/odzywke to przeczesujecie włosy grzebieniem?
przeczesuje wtedy jak juz mam plukac wlosy
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
\

mi sie najbardziej podoba malinowy i kremowy

hej Bunny jak po imprezie??

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dziewczyny mam dylemat nie wiem czy zamowic czy nie jak wam sie widza???http://www.restyle.pl/product-pol-82...ykow-koty.html
fajne , jednak ja nie moge nosic takich teraz juz kilka ms nie nosze nic w uszach , tylko w nosie na stale nosze
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzien dobry




ja sie najbardziej boje ze mnie uczula dlatego sie wacham...
fajne ze wam sie weekend udal, ja jak zwykle na spokojnie
a teraz lece badania robic...trzymajcie kciuki

aaaa..pytanie do dziewczyn myjacych odzywka.
Zdecydowalam sie dzisiaj sprobowac i chcialam zapytac czy cala procedura wyglada tak samo jak przy normalnym myciu z szamponem czy jakos inaczej
procedura wyglada tak samo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 07:53   #1674
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

kylie ja robie tak ze nakladam duzo odzywki partiami na cieknace wlosy,na sama skore i masuje kilka minut dokladnie. Potem zostawiam na 10minut a na dlugosci daje jakas mocniejsza maske czy odzywke i razem trzymam. Splukuje i gotowe. Tylko trzeba dokladnie splukac az poczujesz ze wlosy przestaja byc sliskie no i chlodna,letnia woda. Efekt bomba.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:07   #1675
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie ja robie tak ze nakladam duzo odzywki partiami na cieknace wlosy,na sama skore i masuje kilka minut dokladnie. Potem zostawiam na 10minut a na dlugosci daje jakas mocniejsza maske czy odzywke i razem trzymam. Splukuje i gotowe. Tylko trzeba dokladnie splukac az poczujesz ze wlosy przestaja byc sliskie no i chlodna,letnia woda. Efekt bomba.
dobra zjem sniadanie i ide dzialac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:27   #1676
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie ja robie tak ze nakladam duzo odzywki partiami na cieknace wlosy,na sama skore i masuje kilka minut dokladnie. Potem zostawiam na 10minut a na dlugosci daje jakas mocniejsza maske czy odzywke i razem trzymam. Splukuje i gotowe. Tylko trzeba dokladnie splukac az poczujesz ze wlosy przestaja byc sliskie no i chlodna,letnia woda. Efekt bomba.
i nie nakladasz juz pozniej odzywki pod recznik do trzymania, ani nie nakladasz odzywki bs jako zabezpieczenie?


kurde ale jest pieknie dzis u mnie a na koniec maja zaplanowalismy weekend w ardenach juz nie moge sie doczekac ,mimo ze to tylko weekend bedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:10   #1677
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

caskada pisalam ze daje normalna odzywke jak mam po myciu joaske,jedna na druga i razem trzymam.
Bez splukiwania nie daje,albo bardzo rzadko gliss kura w sprayu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:26   #1678
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
caskada pisalam ze daje normalna odzywke jak mam po myciu joaske,jedna na druga i razem trzymam.
Bez splukiwania nie daje,albo bardzo rzadko gliss kura w sprayu.
aha rozumiem



leceeee
milego dnia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:07   #1679
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Ja teraz jestem przelotem, mam duzo roboty do weekendu majowego.
Postaram sie wpadać i zagladac, no ale czasu mało.

Z tego co widziałam to moge napisac ze blond bunny-kupilas szałowe szpilki
Mysle ze jak sie dobierze ciemne stonowane ubrania musza wyglądac rewelacyjnie
Tyle ze jak dla mnie juz same szpilki robia za cały szał-reszta klasyczna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:11   #1680
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Matko jak mi wlosy leca
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.