odżywka do paznokci eveline - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 19:56   #301
Serenia
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: odżywka do paznokci eveline

o to świetnie, zatem postaram się spróbować tą odżywkę, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc
Serenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 23:35   #302
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Serenia Pokaż wiadomość
Ja mam problem, bo z ładnych paznokci zrobiły mi się takie jakby pokarbowane... mają wzgórza i doliny ;p dowiedziałam się, że to wina braku witamin. Czy po regularnym stosowaniu jakiejkolwiek odżywki może mi to przejść? I co polecacie w takim razie?
Ja też miałam problem z pokarbowanymi paznokciami i wtedy powiedziano mi, że to od usuwania skórek. Przestałam je wycinać, łykałam skrzyp (albo jakiś inny tego typu suplement) i stosowałam Eveline 8 w 1 + dobre kremy do rąk. Problem więcej się nie pojawił, więc być może u Ciebie też zniknie szybciutko. Powodzenia!

Według mnie niepotrzebnie niektórzy wieszają psy na tej odżywce. To, że ma w składzie składnik na F jeszcze nie oznacza, że każdemu zaszkodzi.
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 15:58   #303
PrawdziweUHT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Właśnie sama czasem się zastanawiam, jak to możliwe że większości osób odżywka 8w1 pomaga, a niektórym wręcz niszczy paznokcie. Przecież wszystkie lakiery i odżywki mają w sobie szkodliwe składniki. Może nie powinno się stosować tego typu odżywek przy skrajnie zniszczonych paznokciach, albo rzadziej je nakładać. A przede wszystkim dostosować się do wskazówek na opakowaniu - tak jak w przypadku odżywek Eveline, przed nałożeniem na płytkę skórki zabezpieczyć czymś tłustym. Ja na początku "przygody" z odżywką 8w1 nakładałam ją po jednej warstwie przez 3 dni, zmywałam, znów nakładałam - jakieś 4 razy. Teraz postępuję różnie - np. nakładam ją przez te 3 dni, a zmywam po 5-6 dniach, później przez jakiś czas zwykły lakier, znów odżywka. Skórki zabezpieczam olejem rycynowym, chociaż przyznam, że wcześniej tego nie robiłam . Komukolwiek poleciłam tą odżywkę - nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby zaszkodziła.
PrawdziweUHT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 15:43   #304
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ale niektórym szkodzi Ja jestem tego dowodem, z moich paznokci, które były rozdwajające, zrobiła masakre totalną, czyli schodzenie górnej warstwy płytki praktycznie do 3/4 paznokcia.

Więc nie można też uogólniać, że wszystkim pomoże, tylko trzeba ją dobrze stosować, wg zaleceń, bo to nie prawda, mi nie pomogła

Ja myślę, że po prostu moje paznokcie "nie polubiły się" z jakimś jej składnikiem (możliwe, że z F. ale też nie mówię, że to pewne, bo nie wiem ) no i w porę przestałam ją stosować, bo bym skończyła chyba bez paznokci


teraz używam olejku rycynowego, kapsułek kreatynowych z gala, piłuję tylko pilnikiem szklanym, nie maluję (tylko na wyjścia - co było dla mnie najtrudniejsze do wykonania, zawsze miałam kolorowe paznokcie, codziennie! ale powtażam sobie, że jeśli chce długie i ładne, to muszę pocierpieć ) nie są idealne jeszcze, ale powoli do tego dążę
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:54   #305
bulkabanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 53
Dot.: odżywka do paznokci eveline

jak dla mnie rewelacyjna, stosowałam wychwalaną odżywkę z wibo, później przerzuciłam się na nail teka. zużyłam 2 buteleczki tego cuda i wszystko było ok, dopóki jej stosowałam, potem paznokcie wracały do swojej starej formy, to jest: miękkie jak papier, rozdwajające się, łamliwe, schodziły warstwami do połowy paznokcia. biała część zaczynała się wręcz w połowie palca, wyglądało to jak palce żaby tragedia jednym słowem, dla podkreślenia dramaturgii dodam, że nie udało mi się zapuścić paznokci dłuższych niż do końca opuszki od drugiej gimnazjum, czyli od 2004 roku 8 LAT!

w końcu trafiłam na eveline 8in1, nie dość, że o połowę tańszą niż nail tek, to dostępną w praktycznie każdej drogierii i to własnie ona dokonała cuda, jakie wieńczy teraz moje palce piękne, długie paznokcie, koleżanki i rodzina są zszokowane, bo wiedzą jaki miałam z nimi problem.
dlatego też baaaaaaardzo ją polecam, w mojej opinii jest naprawdę skuteczna i godna polecenia
pozdrawiam!
bulkabanan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:56   #306
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: odżywka do paznokci eveline

tak wyglądają teraz moje paznokcie
zobaczymy jak będą się prezentowali jak zmyje ten lakier
btw, na zdjęciu widać nawet moje "odrosty"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0468.jpg (66,3 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez klaudia2314
Czas edycji: 2012-11-05 o 10:58
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:43   #307
weronika7567
Przyczajenie
 
Avatar weronika7567
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: łowicz
Wiadomości: 2
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Mija 12 dni od czasu gdy zaczęłam stosować diamentową odżywkę (przy czym skończyłam buteleczkę 8w1 i efektów nie było) i muszę powiedzieć, że moje paznokcie zbliżają się do rekordowej długości 2 mm hahaha, czyli to dobra wiadomość, bo odżywka działa! Przedstawię później moje pazurki, pozdrawiam
weronika7567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 21:53   #308
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez klaudia2314 Pokaż wiadomość
tak wyglądają teraz moje paznokcie
zobaczymy jak będą się prezentowali jak zmyje ten lakier
btw, na zdjęciu widać nawet moje "odrosty"
Śliczne
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:22   #309
denikaa
Raczkowanie
 
Avatar denikaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do denikaa
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Stosowałam 8w1, ale nie dlatego, że z moimi paznokciami coś było nie w porządku - po prostu świetnie, równomiernie się ją nakłada i do frenchu jest idealna, oczywiście po nałożeniu kliku warstw

Paznokci mi nie zniszczyła, ale nie poprawiał również, bo w sumie nie było czego
__________________
Pozdrawiam
Dominika
denikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:10   #310
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Jutro wybieram się do kosmetyczki i zamierzam ją poprosić aby zamiast bazy nałożyła mi właśnie tę odżywkę. Absolutnie ją uwielbiam.
Chociaż myślę, że po nakładaniu przez miesiąc trzeba zrobić trochę przerwy, tak ze 3-4 dni żeby paznokcie odpoczęły
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 16:39   #311
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja bardzo polecam, po założeniu paznokci żelowych (sama ściągałam go później -.-) strasznie zniszczyły mi się moje. Były cieniutkie jak papier, rozwarstwiały się w każde strony, po prostu tragedia. Używam tej odżywki od 2 miesięcy i jakoś 2 tyg temu zauważyłam, że moje pazurki są twarde jak nigdy, długie i się nie rozwarstwiają. Stosowałam wcześniej Sally Hansen ten złoty i się nie umywa do eveline. Także polecam do odratowania nawet resztek paznokci ;D
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 22:07   #312
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dziewczęta! Byłam ostatnio u znajomej kosmetyczki, która pamięta moje paznokcie jeszcze z niechlubnych czasów obgryzania a także z okresu zaraz po wyjściu z "nałogu". Powiedziała, że ta odżywka naprawdę działa cuda, bo jeszcze nigdy nie miałam takich ładnych paznokci.
Na początku stosowałam tak, jak kazał producent, ale teraz używam jej głównie jako bazę pod lakier, 1 warstwa. Obecnie dałam paznokietkom trochę odpocząć i przez tydzień jej nie nakładałam. Ale od weekendu zacznę znowu. Kocham to cudo!
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:27   #313
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Oloosia - to może jakaś mobilizująca fotka?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 10:56   #314
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Oloosia - to może jakaś mobilizująca fotka?
Jak tylko zmyję lakier to od razu wrzucę. Poszukam też fotek z okresu obgryzania. Chociaż nie wiem czy znajdę, nie było co fotografować i czym się chwalić...:/ Ale oczekujcie, wrzucę na pewno!
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 20:53   #315
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Oloosia - pomalowane też wrzuć a i owszem
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 00:31   #316
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Mi paznokcie uratowała odżywka S.O.S. .. Jakiś czas temu obcięłam paznokcie jak to mówi moja mama 'przy samej d***ie ' i smarowałam dzień w dzień, potem po 4 dniach zmywalam itd.
Teraz moje paznokcie są twarde, nie porozdwajane, różowiutkie i rosną spokojnie Hoduję na święta i Sylwestra
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 17:14   #317
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: odżywka do paznokci eveline

tak wyglądają moje przy drugiej warstwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0517.jpg (71,6 KB, 121 załadowań)
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:39   #318
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez klaudia2314 Pokaż wiadomość
tak wyglądają moje przy drugiej warstwie
Śliczne, uwielbiam drugą warstwę
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:42   #319
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Wrociłam i czynię zadość prośbom o fotki
Na zdjęciu mam jedną warstwę, ponieważ teraz stosuję tę odżywkę jako bazę pod lakier i więcej warstw nie jest mi potrzebnych Zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam jakichś nie wiadomo jak długich paznokci, ale według mnie ta długość jest wystarczająca. W dłuższych paznokciach już niewygodnie mi się pracuje, chociażby przy komputerze. Po nastu latach obgryzania w końcu mam paznokcie, którymi mogę się pochwalić (a przynajmniej nie chować ich przed podaniem komuś ręki )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2077.jpg (11,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1887.jpg (12,3 KB, 56 załadowań)
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 18:53   #320
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Oloosia bardzo estetyczne i zadbane, wyglądają na zdrowe
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:56   #321
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Oloosia bardzo estetyczne i zadbane, wyglądają na zdrowe
Dziękuję Jakbyś zobaczyła je jeszcze 1,5 roku temu... A nie, nie zobaczyłabyś ich, bo ich prawie nie było!
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 20:02   #322
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
A nie, nie zobaczyłabyś ich, bo ich prawie nie było!
tym bardziej gratuluje
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:03   #323
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Dziękuję Jakbyś zobaczyła je jeszcze 1,5 roku temu... A nie, nie zobaczyłabyś ich, bo ich prawie nie było!
Bardzo ładne ja niestety dalej obgryzam tzn. jak mam odżywkę to nie, gorzej jak zmywam czwartą warstwę i znów pierwszą nakładam następnego dnia, wtedy palce same do buzi idą kilka razy nawet udało mi się zapuścić je tak, że byłam z siebie dumna ale mam cienkie paznokcie i szybko mi się z boku łamią a wtedy to obgryźnięcia jeden krok.
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:52   #324
salon_kosmetyczny_N25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 7
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was używała tej odzywki? Bardzo rozdwajają mi się paznokcie i chciałabym kupić tą odżywkę. Chciałabym się jednak wiedzieć, czy jest dobra, czy paznokcie rzeczywiscie sie mniej rozdwajają i czy warto ja kupić. Czekam na wasze opinie!
Polecam sprawdzoną przez kilkanaście klientek odżywkę !!!! NailTek daje świetne rezultaty.
salon_kosmetyczny_N25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 22:10   #325
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka Eveline do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Bardzo ładne ja niestety dalej obgryzam tzn. jak mam odżywkę to nie, gorzej jak zmywam czwartą warstwę i znów pierwszą nakładam następnego dnia, wtedy palce same do buzi idą kilka razy nawet udało mi się zapuścić je tak, że byłam z siebie dumna ale mam cienkie paznokcie i szybko mi się z boku łamią a wtedy to obgryźnięcia jeden krok.
Miałam tak samo! I właśnie dzięki tej odżywce je tak zregenerowałam. Jak masz ładniejsze paznokietki to to Cię motywuje do nie wkładania ich do buzi Postaraj się je chociaż trochę zapuścić i zobaczysz, że już nie będzie Cię tak ciągnęło do obgryzania, bo będzie Ci najzwyczajniej w świecie szkoda Mi ta odżywka uratowała paznokcie. Wczoraj kupiłam trzecią buteleczkę. Zobaczysz, że Tobie też uda się wybrać z nałogiem i cieszyć się ładnymi, zadbanymi pazurkami!


Cytat:
Napisane przez salon_kosmetyczny_N25 Pokaż wiadomość
Polecam sprawdzoną przez kilkanaście klientek odżywkę !!!! NailTek daje świetne rezultaty.
Mam Nail Tek Foundation II i zerowe rezultaty... Kompletnie nic nie dała ta odżywka u mnie. Zużyłam do połowy, bo czekałam na cud, ale nic z tego. A to był mój pierwszy wybór, przed 8 w 1.
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:21   #326
tomk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cześć! Używam odżywki od ok. 2 miesięcy. Faktycznie działa. Przed użyciem moje paznokcie, mimo że silne, często się rozdwajały, co irytowało mnie bardzo i zazwyczaj kończyło się ich obcięciem. Nie mogłam zapuścić długości, którą chciałam nosić. Obecnie paznokcie są twarde, mocne. Nie rozdwajają się, nie zadzierają. Rosną szybko i w końcu są długie. Ale są i minusy. Nie ma co spodziewać się cudów. Mimo, że po nałożeniu odżywki paznokcie wyglądają na ładne i zdrowe, to jak się ją zmyje widać ze odżywka (a najpewniej formaldehyd) powoduje łuszczenie się płytki paznokcia. Nie wygląda to estetycznie, zdrowo też nie. Póki co, używam nadal, bo ciężko mi się z nią rozstać, ale powoli przygotowuje się psychicznie na przerwę w jej użyciu. Załączam zdjęcia paznokci na chwilę obecną.
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (187,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 011.jpg (97,5 KB, 74 załadowań)
tomk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 19:08   #327
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: odżywka do paznokci eveline

też miałam super efekt do czasu.. najpierw były długie twarde i zdrowe a potem nagle zaczeły sie psuć.. wiec fakt że działa na początku nie znaczy że tak bedzie zawsze. po odstawieniu paznokcie dochodziły do siebie, ale mimo wszystko były w gorszym stanie niż sprzed stosowania tej odżywki..

niektórym służy niektórym nie, ale jakby nie było, nie stosowałabym czegoś co wielu osobom robi tragedie z paznokciami, nawet jakby działa cuda, bo nie wiadomo kiedy przestanie działać i bedzie niewesoło.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:25   #328
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez tomk Pokaż wiadomość
Cześć! Używam odżywki od ok. 2 miesięcy. Faktycznie działa. Przed użyciem moje paznokcie, mimo że silne, często się rozdwajały, co irytowało mnie bardzo i zazwyczaj kończyło się ich obcięciem. Nie mogłam zapuścić długości, którą chciałam nosić. Obecnie paznokcie są twarde, mocne. Nie rozdwajają się, nie zadzierają. Rosną szybko i w końcu są długie. Ale są i minusy. Nie ma co spodziewać się cudów. Mimo, że po nałożeniu odżywki paznokcie wyglądają na ładne i zdrowe, to jak się ją zmyje widać ze odżywka (a najpewniej formaldehyd) powoduje łuszczenie się płytki paznokcia. Nie wygląda to estetycznie, zdrowo też nie. Póki co, używam nadal, bo ciężko mi się z nią rozstać, ale powoli przygotowuje się psychicznie na przerwę w jej użyciu. Załączam zdjęcia paznokci na chwilę obecną.
Pozdrawiam!

piękne , ale masz tak pozalewane skórki lakierem, że szok...
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 09:09   #329
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez tomk Pokaż wiadomość
Cześć! Używam odżywki od ok. 2 miesięcy. Faktycznie działa. Przed użyciem moje paznokcie, mimo że silne, często się rozdwajały, co irytowało mnie bardzo i zazwyczaj kończyło się ich obcięciem. Nie mogłam zapuścić długości, którą chciałam nosić. Obecnie paznokcie są twarde, mocne. Nie rozdwajają się, nie zadzierają. Rosną szybko i w końcu są długie. Ale są i minusy. Nie ma co spodziewać się cudów. Mimo, że po nałożeniu odżywki paznokcie wyglądają na ładne i zdrowe, to jak się ją zmyje widać ze odżywka (a najpewniej formaldehyd) powoduje łuszczenie się płytki paznokcia. Nie wygląda to estetycznie, zdrowo też nie. Póki co, używam nadal, bo ciężko mi się z nią rozstać, ale powoli przygotowuje się psychicznie na przerwę w jej użyciu. Załączam zdjęcia paznokci na chwilę obecną.
Pozdrawiam!
Zrób przerwę - już teraz natychmiast, zanim zaczniesz pomstować, jaka Evelinka jest zła. Zacznij stosować coś nawilżającego, bo najwyraźniej po prostu masz przesuszone płytki. Nawet z witaminami można przesadzić, grunt to umiar. Eveline już widać zrobiła u Ciebie co miała zrobić, najwyżej za jakiś czas do niej wrócisz.

Wybierz sobie teraz jakąś odżywkę bez formaldehydu, ja Ci np polecę Sensique Silky Smooth - u mnie ta łuszcząca się płytka (przy macierzy) zniknęła po kilku aplikacjach. Kremuj albo oliwkuj często dłonie, masuj i wcieraj w okolicę macierzy i będzie ok.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:37   #330
Notlikeiwanted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Talking Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej dziewczynki Po przerwie na forum... wróciłam Paznokcie obgryzałam odkąd pamiętam Nie mogłam nic z tym zrobić, bo zawsze obgryzanie wygrywało. Ale zachęcona opiniami KWC kupiłam odżywkę eveline 8w1 i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Ta odżywka oduczyła mnie obgryzania. Teraz nawet nie wkładam paznokci do buzi. I mam dość długie. (Zdjęcia wstawię jak znajdę kabel do telefonu ) Teraz od 2 dni zaczynam kurację odżywką diamentową i zobaczymy, która będzie lepsza. Słyszałam, że "preparat stymulujący wzrost paznokcia" z lovely jest dobry Wiecie coś o tym? Znacie Go?
Notlikeiwanted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.